|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
25.11.2012 18:09:48
|
|
|
Minu ühendusega seotud probleemid suudeti ka lõpuks ära lahendada ning nüüd on tulemused jälle normaalsed:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
25.11.2012 18:21:49
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Minu ühendusega seotud probleemid suudeti ka lõpuks ära lahendada ning nüüd on tulemused jälle normaalsed:
Spoiler 
|
Upload on küll kesine...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
25.11.2012 18:26:23
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
Minu ühendusega seotud probleemid suudeti ka lõpuks ära lahendada ning nüüd on tulemused jälle normaalsed:
Spoiler 
|
Upload on küll kesine... |
See on jah ainus nurisemiskoht, mis pärast kõiki neid saatjate taaskäivitusi kehvaks muutus. Mainisin seda ka tehnikule, kuid tundub et kas ei suudetud seda parandada või lihtsalt ei viitsitud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
26.11.2012 16:42:00
|
|
|
| Mis arvate elisa mint strongist? Kuidas sellega oleks online mänge mängida(COD, MOH, WOT jne) ja kas andmemaht 50GB on normaalne?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
26.11.2012 17:06:36
|
|
|
| Öösel annab pelada kuid alates päeval 16.00 - 23.00 on kõik online mängud üsna välistatud. Andmemaht 50gb on normaalne küll, öösel downloadib 500 - 700kb/s ilusti ära ning arvesta ise, palju sa kuus kasutad ja tõmbad. Aga kui oled enamasti ööinimene siis lase aga käia.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.11.2012 17:19:02
|
|
|
| chatro kirjutas: |
| Mis arvate elisa mint strongist? Kuidas sellega oleks online mänge mängida(COD, MOH, WOT jne) ja kas andmemaht 50GB on normaalne? |
Eks oleneb kõik levist ja koormusest. Kui ühendus on normaalne ja stabiilne, siis peaks ping jääma 50ms juurde, parimal juhul 35ms.
50GB on vähemalt normaalsem kui EMT'l (15GB) ja Tele2'l (30GB), aga eks kõik oleneb palju ja mida sa tõmbad.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
26.11.2012 17:40:10
|
|
|
| Ühesõnaga, et normaalselt pelada siis peaks võtma extra strongi?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.11.2012 17:44:36
|
|
|
| chatro kirjutas: |
| Ühesõnaga, et normaalselt pelada siis peaks võtma extra strongi? |
Et normaalselt võrgus mängida peab levi olema hea ning ühendus stabiilne. Strong'i ja Extra Strong'i vahe on ainult piiramatus kiiruses ja andmemahus, ooteaeg ehk ping sellega paremaks ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
26.11.2012 18:19:09
|
|
|
| Enamasti sa 50 pingiga ei mängi suurt midagi ning soovitav oleks vähemalt alla 30, et silmaga enam erilisi muutusi ei näeks kuid paraku on selline ping ainult öösel.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.11.2012 19:02:49
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| Enamasti sa 50 pingiga ei mängi suurt midagi ning soovitav oleks vähemalt alla 30, et silmaga enam erilisi muutusi ei näeks kuid paraku on selline ping ainult öösel. |
50ga saab suurepäraselt mängida ning ei teki imelikke anomaaliaid.
Kas sina oled lihtsalt väga tundlik pingi osas või on sinu ühenudsega midagi valesti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
26.11.2012 19:19:14
|
|
|
hendrik32, pingiga 50-60 enam mängida ei anna. Driver SF pidas vastu ühe minuti ja viskas välja.
Edit: Noh, ping iseenesest ei sega, aga paketikadu ei tohi olla.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.11.2012 23:09:40
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
hendrik32, pingiga 50-60 enam mängida ei anna. Driver SF pidas vastu ühe minuti ja viskas välja.
Edit: Noh, ping iseenesest ei sega, aga paketikadu ei tohi olla. |
Eks see olene ka mängust, Source mootoril ja läbi Steam'i töötavad mängud mängivad puhtalt 50-60'ga, endal muidugi paketikadu puudus.
EDIT: Päeva sain olla normaalse ühendusega, kui tänasest taas täpselt samad jamad, mis kolmel eelneval korras.
Hakkab juba vaikselt üle viskama see klienditeenindusse helistamine ja tehnikuga rääkimine, kui sellest mingit kasu ei ole, samal ajal kui nemad mainivad, et võrgus on korras ja ülekoormust ei ole ning et tegid saatjale jälle taaskäivituse, mida nad on nädala jooksul vist mingi 4 korda teinud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
27.11.2012 01:24:34
|
|
|
| chatro kirjutas: |
| Ühesõnaga, et normaalselt pelada siis peaks võtma extra strongi? |
Ehk siis täpsustuseks/kinnituseks veelkord - pelamisel ei pea sa vaatama, kas on tegemist Extra või mitteextra või Light paketiga. Neil kõigil on sama ping, olenemata alla/üles kiirusest. Jah, vahe on ainult kiiruses. Aga kindlasti mängib rolli pulk, kallimatel (parematel/moodsamatel) on tiba parem ping.
Kui esmatähtis on ping, siis peaksid Elisa asemel pigem vaatama EMT poole. Väidetavalt kõige vähem ülekoormust ja sellest tulenevalt keskmiselt kõige parem ping. Ja mängides pole üldiselt vaja muretseda mahtude pärast...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
27.11.2012 08:36:03
|
|
|
Okei, tänud harimast
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
27.11.2012 13:29:09
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
hendrik32, pingiga 50-60 enam mängida ei anna. Driver SF pidas vastu ühe minuti ja viskas välja.
Edit: Noh, ping iseenesest ei sega, aga paketikadu ei tohi olla. |
Eks see olene ka mängust, Source mootoril ja läbi Steam'i töötavad mängud mängivad puhtalt 50-60'ga, endal muidugi paketikadu puudus.
EDIT: Päeva sain olla normaalse ühendusega, kui tänasest taas täpselt samad jamad, mis kolmel eelneval korras.
Hakkab juba vaikselt üle viskama see klienditeenindusse helistamine ja tehnikuga rääkimine, kui sellest mingit kasu ei ole, samal ajal kui nemad mainivad, et võrgus on korras ja ülekoormust ei ole ning et tegid saatjale jälle taaskäivituse, mida nad on nädala jooksul vist mingi 4 korda teinud.  |
Äkki vihjad, et kui seadmed vajavad niivõrd tihedat taaskäivitust ja see lahendab kliendi jaoks probleemi on seotud seadmetega, mis kuuluksi vahetamisele?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
27.11.2012 17:45:46
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
hendrik32, pingiga 50-60 enam mängida ei anna. Driver SF pidas vastu ühe minuti ja viskas välja.
Edit: Noh, ping iseenesest ei sega, aga paketikadu ei tohi olla. |
Eks see olene ka mängust, Source mootoril ja läbi Steam'i töötavad mängud mängivad puhtalt 50-60'ga, endal muidugi paketikadu puudus.
EDIT: Päeva sain olla normaalse ühendusega, kui tänasest taas täpselt samad jamad, mis kolmel eelneval korras.
Hakkab juba vaikselt üle viskama see klienditeenindusse helistamine ja tehnikuga rääkimine, kui sellest mingit kasu ei ole, samal ajal kui nemad mainivad, et võrgus on korras ja ülekoormust ei ole ning et tegid saatjale jälle taaskäivituse, mida nad on nädala jooksul vist mingi 4 korda teinud.  |
Äkki vihjad, et kui seadmed vajavad niivõrd tihedat taaskäivitust ja see lahendab kliendi jaoks probleemi on seotud seadmetega, mis kuuluksi vahetamisele? |
Olen proovinud mitme seadmega mitmes erinevas arvutis, tulemus on sama.
EDIT: Kas kellelgi veel esineb sellist probleemi, et teatud programmid (Mozilla Thunderbird, Steam, Origin, LIVE) ei ühenda ennast ära vaid ütlevad, et internetiühendus puudub, samas kui ühendus on olemas, pingimine töötab ning Skype loob ilusti ühenduse ära? Proovisin ka teist operaatorit sama pulga ja ruuteriga ning sellega töötab kõik ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
27.11.2012 18:19:13
|
|
|
hendrik32, Eile õhtul teatas Steam mulle et ühendust pole kuigi tegelikult oli. WoT-i logimine oli kah mingi aeg võimatu eile
E: Praegu sama jama
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
27.11.2012 20:34:07
|
|
|
| Froggy kirjutas: |
hendrik32, Eile õhtul teatas Steam mulle et ühendust pole kuigi tegelikult oli. WoT-i logimine oli kah mingi aeg võimatu eile
E: Praegu sama jama |
Ehk siis ka täna pole Teil võimalik Steam'i kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
27.11.2012 20:39:37
|
|
|
hendrik32, Ei saa sisse jah. Proovisin uuesti Steami peale lasta ja nüüd ütleb et steami käivitamiseks peab olema interneti ühendus:/ Kõik muu hetkel toimib
Viirusetõrje ja tulemüüri väljalülitamine ei aita. Ruuterile ja arvutile korduvalt restarte teinud juba.
Elisa blokkis ära midagi?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
27.11.2012 20:45:11
|
|
|
| Froggy kirjutas: |
hendrik32, Ei saa sisse jah. Proovisin uuesti Steami peale lasta ja nüüd ütleb et steami käivitamiseks peab olema interneti ühendus:/ Kõik muu hetkel toimib
Viirusetõrje ja tulemüüri väljalülitamine ei aita. Ruuterile ja arvutile korduvalt restarte teinud juba.
Elisa blokkis ära midagi?  |
Tundub, et mingi häire võrgus, kahtlen et nad seda tahtlikult tegid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
28.11.2012 19:17:24
|
|
|
Tundub, et midagi on ikka tehtud. Varem töötas torrent vähemalt öösiti aga täna enam tööle ei hakka
E:Helistasin Elisasse ja väideti, et asjaga tegeldakse juba. Olevat ka teisi kes on helistanud sama murega
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
28.11.2012 22:22:52
|
|
|
| Froggy kirjutas: |
| E:Helistasin Elisasse ja väideti, et asjaga tegeldakse juba. Olevat ka teisi kes on helistanud sama murega |
Seda on tore kuulda, et vähemalt on nad asjaga kursis ning üritavad probleemi lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
29.11.2012 10:58:41
|
|
|
Sai Elisa Extra Strong EMT 4G vastu vahetatud. Paar euri kuus kallim, kuid kiirusevahe on mitmekordne, nüüd saab ikka netis käia
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
29.11.2012 11:18:52
|
|
|
tundub et e-lisa piirab isegi msni. ei logi enam sisse. kas sellel extra strongil on ka PORDID avatud. nii 3g kui 4g paketis?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
29.11.2012 15:47:00
|
|
|
| mul sama asi.piirati nett juba 30 gb pealt ära ja enam ei lase msni ka, korra logib vb sisse siis viskab välja ja enam sisse ei saa üldse.mint strong pakett
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.11.2012 15:47:38
|
|
|
ma ei saanud kunagi msni sisse logida kui elisa mobiilset ühendust kasutasin... aga no pole 2a juba msni kasutanud ka samas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
30.11.2012 00:02:25
|
|
|
ühesõnaga älisa kõikides pakettides on pordid kinni, nii raporteeris äriklienditeenindus, seega mõttetu rämps
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.11.2012 00:30:45
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| ühesõnaga älisa kõikides pakettides on pordid kinni, nii raporteeris äriklienditeenindus, seega mõttetu rämps |
Nagu sinagi, me kulla Morse.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.11.2012 09:29:27
|
|
|
Paistab, et Elisa on enda võrgus tööle rakendanud moodsa asja "kiiruse-boostimise". Ei tea, kas küll terves võrgus, kõikide pakettidega - aga osades kohtades on praegu 2 megase Mintiga küll nii, et Downloadi alguses on lühiajaliselt 4-5 megane Boost, seejärel langeb kiirus 2 mega peale.
Ja kui sai "tunnimahtu" uuritud, siis varasema a 820MB/tunnnis on Boostiga maht nii 880-900MB/tunnis. Palju küll rohkem pole, aga abiks seegi.
--------------------------------
Tundub, et see Boost on sisse viidud nutikate ja tahvlite tõttu - saavad kiiremini oma mailid ja kodulehed ning FB-sõbrad kätte ning vabastavad kanali järgmsele nutika-omanikule.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
30.11.2012 11:33:18
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Paistab, et Elisa on enda võrgus tööle rakendanud moodsa asja "kiiruse-boostimise". Ei tea, kas küll terves võrgus, kõikide pakettidega - aga osades kohtades on praegu 2 megase Mintiga küll nii, et Downloadi alguses on lühiajaliselt 4-5 megane Boost, seejärel langeb kiirus 2 mega peale.
Ja kui sai "tunnimahtu" uuritud, siis varasema a 820MB/tunnnis on Boostiga maht nii 880-900MB/tunnis. Palju küll rohkem pole, aga abiks seegi.
--------------------------------
Tundub, et see Boost on sisse viidud nutikate ja tahvlite tõttu - saavad kiiremini oma mailid ja kodulehed ning FB-sõbrad kätte ning vabastavad kanali järgmsele nutika-omanikule. |
Kas sa sellele oled mõelnud, et tegemist on reaktiivse kiiruse reageerimisega? Ehk kiiruse piiramine toimub viivitusega.
Küsi nende tehnikutelt, anna veana üles! mis sa ikka siin arutad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.11.2012 11:52:48
|
|
|
Edit: Oli vaja üks allalaadmine teha ja sellega koos tegin "pildi" ka sellest Elisa "4 megasest kiiruse-boostist".
http://www.upload.ee/image/2868279/elisaBoost1a11a1.png
-------------------------------
Millalgi peaks tekkima järgmine ZEN-stardikas + Päevapiletid, eks siis ole näha, kas ka n-ö "piiramatu kiiruse" korral selline, mitu korda kiirem kiiruse-boost olemas on.
Tegelikult igati Bro, et selline Boost on tööle pandud ning pisikeste infomahtude vajajad saavad siva oma info kätte ja vabastavad kanali järgmistele tahtjatele.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
30.11.2012 11:55:13
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Edit: Oli vaja üks allalaadmine teha ja sellega koos tegin "pildi" ka sellest Elisa "4 megasest kiiruse-boostist".
http://www.upload.ee/image/2868279/elisaBoost1a11a1.png
-------------------------------
Millalgi peaks tekkima järgmine ZEN-stardikas + Päevapiletid, eks siis ole näha, kas ka n-ö "piiramatu kiiruse" korral selline, mitu korda kiirem kiiruse-boost olemas on.
Tegelikult igati Bro, et selline Boost on tööle pandud ning pisikeste infomahtude vajajad saavad siva oma info kätte ja vabastavad kanali järgmistele tahtjatele. |
Kust sa tead et tegu on boostiga? kas nägid seda unes?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.11.2012 12:11:42
|
|
|
| vana_urr, ta netipulk ütles üles ja paneb lambist numbreid. See on see, kui miljon testi teha.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.11.2012 12:27:36
|
|
|
Edit2: teine pilt veel lisaks - jällegi ilusti näha, kuidas alguses on olemas "kiiruse-boost", sellega laetakse kiirelt esimesed "magabaidid" arvutisse ja siis hilisemad "megabaidid" downloadivad õigel kiirusel.
http://www.upload.ee/image/2868312/elisaboost2a112.png
Ja see Boostimisega saavutatav suurem kiirus on näha nii nutitelefonis, tahvelarvutis kui tavaarvutis. Täiesti ekstra sai seda, uut ja moodsat Kiiruse-boostimist" katsetatud kõigi kolme versiooniga.
-----------------------
PS: Mõõtsin ära ka Downloadi:
10 minutit = 146,6MB.
Seega tunnis tuleks a 880MB. Igal juhul suurem, kui varasemad 810-820MB / tunnis.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.11.2012 12:43:28
|
|
|
tahanteada, mitu giga sinu elu maht on? Äkki annab seda ka "boostida".
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.11.2012 13:25:32
|
|
|
Edit3: Ehk siis Elisa kiiruse-boosti pilt ""kaksiktornide" Delfi ning Õhtulehe arvutisse laadmine".
Ja seda siis 2-e megase kiirusega Mint Lighti paketiga. Pildilt on näha, et Delfi (esimene torn) ja Õhtuleht (teine torn) on kiiremini arvutisse laetud, kui Elisa Kiiruse-boost läbi saab ning rakendub tavapärane 2-e megabitine kiirus.
http://www.upload.ee/image/2868362/elisaboost3delfijaol1a21.png
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.11.2012 13:55:42
|
|
|
| Kaksiktornid kaua ei kesta. Tuleb lennuk ja ...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
30.11.2012 14:41:39
|
|
|
| Ülla ülla. Hetkel läks Steami sisse ilusti
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
30.11.2012 14:44:34
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| ühesõnaga älisa kõikides pakettides on pordid kinni, nii raporteeris äriklienditeenindus, seega mõttetu rämps |
Nagu sinagi, me kulla Morse.  |
tead sa ära siin väga palju kire. hoia oma targutused endale.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
30.11.2012 15:00:51
|
|
|
RCC, Põlema võid ennast ise panna. Ja lõpeta ise ka see kaabelneeduse kallal toksimine. Nagu kana nah.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
30.11.2012 19:54:53
|
|
|
Minu suur muredesaaga sai "kurva" lõpu: mast on ülekoormatud ja mitte midagi lähiajal ei juhtu.
EDIT: Elisa on oma vea ära parandanud, mis tähendab et Steam ja teised teenused töötavad taas.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teram
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2012
|
02.12.2012 14:14:44
|
|
|
Mul Steam siiamaani ei tööta elisaga.
Saab käima ainult peale kell 1:00 enne ütleb et ei ole interneti ühendust.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
03.12.2012 23:30:04
|
|
|
Täna helistati mulle l6puks Elisast tagasi Steami asjus. Neil olevat v6rguseadmete vahetus olnud ja siis uued seadmed hakkasid piirama ka seda liikust mida ei pidanuks.
Kutt ise arvas, et homme saab asja korda.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
04.12.2012 20:05:14
|
|
|
....
_________________ www.elektron.ee
viimati muutis Taun0 04.12.2012 21:20:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Froggy
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2009
|
04.12.2012 20:11:26
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
praegu helistati mulle Diilist, et tähe "väike küsitlus" mis üsna kiiresti muutus ilmselgekes toote pähemäärimiseks. Küsimusele millist internetti hetkel kasutade? Vastasin, et kaabliga püsiühendus. Seejärel tuli, ma pakuks, sajandi pakkumine: Kas te netipulga peale pole mõelnud?
srsly elisa? |
Diil on EMT mitte Elisa
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henryKI11
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2010
|
05.12.2012 00:14:04
|
|
|
| bf3-e on sellest nädalast suht mõttetu pelada , hull lääg on nüüd sees
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo-
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2012
|
08.12.2012 19:01:47
|
|
|
päevapilet, e173 pulgaga. Upload kiirus on küll päris hea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.12.2012 16:11:01
|
|
|
Vahur,
EDIT: Sellised kiirused hetkel siis sellega:
Spoiler 
Allalaadimine kiirem kui ma arvasin, aga üleslaadimine üllatavalt niru. Näitab WCDMA ühenduseks. See peaks ju 3G olema. Ühendades korra näitab HSPA, aga siis läheb kohe WCDMA peale tagasi. Lukustasin vähemalt 3G peale ja korjasin parooliküsimise ära. See programm ise uusim? Näitab 21.003.27.01.609 versiooniks. Sama küsimus ka pulga enda driverite kohta. On need elisa pakutavad uusimad või on kuskil uuemaid?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|