Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 18:18:10 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
nagu ma aru saand siis clearomizer koosneb juba läbipaistvast "tank'st" ja seal sees on juba atomizer ning see on ühes tükis.
a'la ego-t piipudel on siis atomizer ja tank'd eraldi.


täpselt nii ongi, clearos on 2 ühes (ato ja paak-tank), muidu peab eraldi ostma, atomaiseri ja siis tanki (see huulikuga jublakas mis atole otsa käib)
minu soovitus on proovida tavalist atoga varianti ( saab selgeks, et võib lekkida ja pole just see, mis võiks olla)
siis proovida klearot, midagi puhastatavat, lahtikäivat (T3, CE5, vivi-nova, kanger T2) neil on coil vahetatav ja maksab mingi 2€, ei pea kogu komlekti uut ostma
ja siis proovida DCT tanke (saab eriti hea kogemuse) ja siis juba rebuildable peale kolida..(see viimane on juba kõrgem pilotaaž, ise oma kodu komplekti küll millegi muu vastu ei vahetaks enam. (Lavatube 4.0, bully tank new gen või peleoni drip-tip atomaiser või vivi-nova rebuildable DIY tank peleonilt)
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 19:22:09 vasta tsitaadiga

Ok, tellin siis selle DCT kit'i ära ja vaatan, kas saab parem kui praegune skysmoke slim icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.12.2012 19:39:37 vasta tsitaadiga

tóin just digiportist ego-t koos 2ml clearomizeriga ära. kahjuks óun ja pirn olid otsas seega vótsin prooviks ühe tavalise ja ühe mentooliga. super! tossab rohkem kui loota oskasin ja jala vóttis kohe nòrgaks kuna pold 90 tundi suitsu teind icon_biggrin.gif
käes on mugav ja suurus on paras. ilmselt mingi 1.6se'ga oleks pikkust veel vähem, et mugav tasku pista.
mina olen igatahes väga rahul.
eks paistab kaua see 650ne aku vastu peab minu käes - eks muidugi alguses tómbamist rohkem ka kuna uus asi. tavalist suitsu aga rohkem ei puutu!
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 19:44:52 vasta tsitaadiga

Mis maksis?
EDIT: eGo-T peaks ikka atomizer+tank olema vist?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.12.2012 19:49:29 vasta tsitaadiga

ego-t komplekt kus laadijad, 2 akut, 2 atomizerit ja hunnik tanke + 1 clearomizer + 2x 8ml vedeliku oli 70eur ja pudinad peale. kahjuks nii ei saand, et atomizereid ja tanke üldse ei taha (neil vaja ju vana süsteem ikka ka maha müüa.

poes unustasin küsida tegelt, et kuidas see kylmale vastu peab? käin tihti óhtuti naisega jalutamas ja nüüd ju miinuskraadid.

edit: jah nii on aga clearo sobib ego aku otsa 1:1
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 20:27:19 vasta tsitaadiga

Mkay. Mis clearomizer oli ja kas neil DCT'd ka kohapeal olemas oli?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 21:14:37 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Mkay. Mis clearomizer oli ja kas neil DCT'd ka kohapeal olemas oli?

Vaatasin ka täna seal digipordi poes, hinnad suht kirved, tava ce4 vist seal müügis 9.99 ja mingid teistsugused ka 9.99. ei viitsinud süveneda, dct tanke seal pole. Mulle üritati pähemäärida vana süsteemi classic komplekti...24 euruga...saatsin puu taha nad... icon_biggrin.gif

InterFace, kas ostsid nikotiiniga vedelikku sealt? Mu meelest seal pole nikotiiniga...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.12.2012 22:26:08 vasta tsitaadiga

on. oztsin. 18mg.

dct jah pole.
ma ei oska öelda mis "tootja" oma see clearomizer on aga igatahes päris-päris ausaltöeldes on ta suts "logu" kuna see huulik loksub otsas ja mingit "keeret" "kaelal" ei ole (vähemalt youtubest aru saanud, et huulik käib keerates otsa) - seega on võimalus , et taskus tuleb ta mingis asendis otsast ära kui natukene survet vastu saab.

AGA rahul olen ma ikkagi. hind võib ju veits kallim olla (mis see paar eurot samas ikka muudab) aga sa saad kauba kohe kätte. ma ei ole kunagi see inimene olnud kes viitsib mingit neti-poe tellimust oodata. kui ma tahan midagi siis ma lähen kohale ja ostan kohe ära - maksku siis rohkem.

teine jutt : huvipärast panin kokku siis selle n.ö. õige-vana ego-t süsteemi sama vedelikuga. kuramus sealt ei tule pooltki nii hästi läbi kui clearost ja maitse on pea olematu ning hoopis teistsugune. väga jura ja rohkem seda "vana" küll kunagi ei kasuta.

kui keegi tahab siis võin 10€'ga ära anda 2 atomizerit ja mõned paagid (5tk vist?) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 22:34:34 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:


teine jutt : huvipärast panin kokku siis selle n.ö. õige-vana ego-t süsteemi sama vedelikuga. kuramus sealt ei tule pooltki nii hästi läbi kui clearost ja maitse on pea olematu ning hoopis teistsugune. väga jura ja rohkem seda "vana" küll kunagi ei kasuta.

kui keegi tahab siis võin 10€'ga ära anda 2 atomizerit ja mõned paagid (5tk vist?) icon_biggrin.gif


ise ka neid ei kasuta, seisavad niisama...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 22:36:55 vasta tsitaadiga

Võite originaalid ego-t atomizerid mulle saata
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huub
HV vaatleja
huub

liitunud: 07.03.2005




sõnum 06.12.2012 22:59:22 vasta tsitaadiga

Lihtsalt täiendan, et DCT'l on paagi sees sisemine atomaiseri osa, mis on vahetatav. Paak ise väga ei kulu, nii et tasub eraldi sisemisi juurde osta vahetamiseks.
Ja külm ei tee e-sigaretile suurt midagi icon_smile.gif

Ma nüüd ei ole päris kindel kuidas see foorumi reeglitega kokku käib, aga mainin igaks juhuks ära, et oman ise ühte e-sigarette müüvat rahvusvahelist e-poodi. Kui kellelgi huvi on, siis võtke priva kaudu ühendust (otse teemas igaks juhuks pasundama ei hakka). Siit läbi käinud poodide hindadele saan suuremalt jaolt ära teha ja eks saab HV soodukat ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2012 09:34:57 vasta tsitaadiga

Mida targemad sellisest komplektist arvavad? Kas see on mingi vanem mudel? Oleks vaja sinna midagi kohe juurde osta?
http://www.tinydeal.com/rechargeable-healthy-electronic-cigarette-set-marlboro-p-58189.html

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 07.12.2012 09:38:28 vasta tsitaadiga

Juurde pole vaja alguses midagi osta, vbl selle vedeliku viskaks kõrvale ja otsiks eestist "usaldusväärsema".

Varuosadega võib hiljem probleeme olla.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2012 10:41:05 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Mida targemad sellisest komplektist arvavad? Kas see on mingi vanem mudel? Oleks vaja sinna midagi kohe juurde osta?
http://www.tinydeal.com/rechargeable-healthy-electronic-cigarette-set-marlboro-p-58189.html


Täiesti tavaline ce4 stardikas, ega seal muud polegi, kui loota et norm ce4'jad said. Akud on enamasti töötavad, aga neid clearosi olen küll saanud seinast seina kvaliteedis. Võib vastu pidada 3 nädalat või 2 päeva...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2012 11:23:33 vasta tsitaadiga

masmre, clearosi? Saab neid igaks juhuks eraldi tellida?

Aga sellega saab kõva suitsumees oma paugu kätte, kui kõrge niko sisaldusega vedelik osta?

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.12.2012 11:31:28 vasta tsitaadiga

clearo ehk clearomizer on siis antud lingil see "ülemine pool" sigaretist. Ehk atomizer + paak ühes tükis.
See on kuluosa ja mingiaja peale sureb ära kuid ma ei saa aru lausest "otsiks eestist kuna muidu võib varuosadega probleeme tekkida" kuna mis-iganes-tootja-clearomizerid on kõik ju 1:1 sobivad selle akuga. ühtegi probleemi tekkida küll ei saa.

Hind on muidugi super. Eestis otse poodi minnes maksab ainult juba üks see clearomizer 9.99€ seega mõtle ise edasi icon_biggrin.gif

Külma kohapealt mis siin enne küsimuseks oli. Kõndisin eile mõned milomeetrid -5c'ga ja kui pikemalt sai tõmmatud (tundejärgi veits kauem kui ma aeglaselt ühte sigaretti teeks) siis hakkas see vedelik tarrteriseks muutuma - panin tasku sooja icon_biggrin.gif

See "pauk" on veits erinev kuna sellist "sigaretti" sa tõmbad natukene teistmoodi kui tavalist suitsu (vähemalt mina küll). Kõik oleneb muidugi ka vedelikust endast ning kogusest palju teed. Eile õhtul kui n.ö. esimene vaimustus peal oli siis lõpuks tõmbas ikka vati sisse ära küll kuna sai seda veits liiga palju imetud.
Mul läks enne 1-1.5 pakki 0.5mg nikotiinisisaldusega suitse päevas ja seega see peaks olema umbes enamvähem sama is 2ml 18mg vedeliku ära tõmmata päevaga (väike rahaline võit juba kui nii võtta kuna otse poest ostes tuleb 2ml hind ca 1.7€ - netipoodidest veelodavam kõvasti ja pakk suitsu maksab ju ~3€). Teine jutt on see, et kuidas see nikotiin imendub tossus/suitsus ja siis võrreldes aurus - seda ma kommenteerida ei oska. Igatahes kui ma umbes 10 mahvi võtan siis on "sama hea tunne küll" nagu oleks 1 suitsu ära tõmmanud - ainult , et parem. hingata on kõvasti parem peale seda "suitsu" icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2012 11:34:01 vasta tsitaadiga

InterFace, tänan selgituse eest. Siis peaks paar clearot ka kohe juurde tellima. Kui päevas läheb pakk, siis kaua 30ml vedelikust jagub? Või 10ml? Kuidas matemaatiliselt lihtsam on icon_smile.gif

edit: muutsid juba posti, seega küsimusele vastatud thumbs_up.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.12.2012 11:37:27 vasta tsitaadiga

Tegelikult märkasin just pilte seal kuulutuses. See clearo peaks olema n.ö. uus ce5+ ehk siis vahetatava sisuga.
http://www.tinydeal.com/index.php?main_page=see_all_images&img_id=1&products_id=58189
osta.ee's müüakse 3€/tk neid "sisemisi osi" (väline paak ju kuluda ei saa icon_biggrin.gif ).
http://www.osta.ee/uus-2012a-vahetatav-siseosa-clearomizer-ce5-31266603.html

aga muidugi kui ei viitsi jantida lahti ja kokku keeramise ning sisu vahetamisega ja hind on odav (usun , et selle 3€ eest saab mõnes kohas mitu tervet clearomizerit) siis võid ka varuks lihtsalt peotäie clearosi osta ja ära vahetada kogu kupatuse kui vaja.

No kõik oleneb kui tihti sa selle otsas ripud - ma täna vaatangi nüüd palju "mõistlikult kasutades" ühest paagist jagub. Mitte meelega tagasihoides ja mitte meelega rohkem tõmmates.

Ideepoolest kui mul peaks 1 paak (ehk 2ml) olema samapalju nagu ma enne tegin (1-1.5pakki) siis 10ml potsik peaks ju 5 päeva kestma ja 30ml 15päeva.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2012 11:39:03 vasta tsitaadiga

http://www.tinydeal.com/marlboro-flavor-liquid-for-e-cigarette-30ml-p-22468.html

2 tükki neid ja kuu aega mureta seega thumbs_up.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.12.2012 11:42:44 vasta tsitaadiga

Lihtsalt esialgu sa ei tea mis sulle kõigerohkem meeldib seega mina ei julgeks kohe nii suures koguses midagi suvalist tellida. Ma eile võtsin näiteks 2x 8ml vedeliku - "tavalise suitsu maitse" ja siis teise mentooliga.
see tavaline jääb ilmselt sahtlisse vedelema või siis pean midagi muud juurde ostma ja segama kuna üldse ei meeldi kuigi meenutab natukene tavalist sigaretti küll aga mentooliga on super hea (kuigi siiamaani olen jälestanud mentooliga sigarette ja tegin neid ainult siis kui kurk vägaväga valus oli). aga maitseid on ju sadu erinevaid seega läheb tükkaega enne kui "lemmiku" leiad.

tsiteerides ühte härrad kellega eile väike vestlus oli:
"Populaarsemad on veel Red Bull, Pepsi, Arbuus. Mulle ka meeldivad, aga vaikselt on üle visanud. Mustikas on ka veel päris hea.

Maitsevalik on tegelikult veel palju suurem kui poes, aga jätsin eksootilisemad välja. Kui peekonit või praemuna proovida tahad, siis anna mulle teada (ma ise pole julgenud) icon_biggrin.gif "

vot siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2012 11:46:44 vasta tsitaadiga

InterFace, tänan info ja kogemuste jagamise eest thumbs_up.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2012 12:18:32 vasta tsitaadiga

InterFace, mu meelest on sel esimesel pildil ce4 lahti kistud. Olen ise ka neid niimoodi parandanud, kui cola sees leotamine enam ei aita...
siin on lahtikäiv ce5 või ce4: http://www.tinydeal.com/universal-cleanable-nebulizer-for-ego-electronic-cigarette-p-65902.html
all on pildid ka, see osa millest tahid välja tolgendavad, käib ka küljest ära.
Mul neid 3 tk kodus ja kõigiga oli kohe kontakti andmis probleem. Nimelt see keskmine pulk, mis plussi peaks andma ei ulata hästi selle tahiga otsani. Pead ise miski jublaka vahele aretama, siis on ok...

Vedelike kohapealt hoiatan kohe ette, et sellised vänged maitsed nagu soomlaste lemmik-lagrits, võib plastmassile halvasti mõjuda. Kipub sulatama või sedasi...
Sama kehtib ka eriti hapude maitsete kohta.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2012 12:26:50 vasta tsitaadiga

masmre, asoh. Ma küll täpselt ei saanud aru, aga kui täna ära tellin ja jaanipäevaks kohale jõuab, siis küsin pilti, et mis jublaka sa kuhu panid icon_biggrin.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 07.12.2012 12:27:02 vasta tsitaadiga

InterFace,

ma ütlesin seda et ostaks eestis- vedeliku kohta
ja varosade probleemide all pidasin seda silmas, et kui täpne see keere selles hiinakas on.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 07.12.2012 12:34:05 vasta tsitaadiga

Igatahes võtsin alustuseks siis sellise mudru.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.