Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV FIFA13 liiga (2. hooaeg) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2012 23:38:48 vasta tsitaadiga

Mingeid reegleid peale turna korraldamise poleks minu arvates vaja. Mis puutub raha kogumisse, siis sisuliselt saab ju tradedes seda teha, kes iganes kogub raha, annab igale osalejale eraldi teada, mis mängija müügis on (mingi suvaline pronkspelur, kelle hind muidu 200 münti 10 kiloga müüki) ja osaleja ostab siis selle peluri ära. EA tax on 5%, seega tuleks iga 10 kilo pealt arvestada 500 kadu, seega 24 osalejaga oleks auhinnafond 228000 münti, mille saaks kuidagi top3 vahel ära jaotada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 16:00:45 vasta tsitaadiga

Esmalt HV FIFA13 liiga 2.hooaja võitjale õnne! FUT korraldajatele väike soovitus - reegleid tehke võimalikult vähe ja reeglid peavad väga konkreetsed olema. FUTi vastu endal huvi puudub. Aga nö tavalise Fifa liiga vastu oleks mul huvi olemas, lihtsalt tuleks enam läbi mõelda osalejate arv, et asi venima ei jääks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaska
HV kasutaja
vaska

liitunud: 11.10.2010



Online

sõnum 05.12.2012 16:16:22 vasta tsitaadiga

Just ,FUT-st huvi puudub aga tavalises oleks käpp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010




sõnum 05.12.2012 16:36:18 vasta tsitaadiga

mind jätke mängust välja kui contain on lubatud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeCTion
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2011




sõnum 05.12.2012 17:10:16 vasta tsitaadiga

Mida sa selle containi vastu teed? Isegi kui keelatakse, keegi ikka kasutab seda ning kes ikka viitsib piisavalt tõendusmaterjali ja muud paska siin kokku korjata, et kaebus esitada. Las olla nagu on, täiesti võimalik containimise vastu mängida, mida te kõik hädaldate siin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 17:20:58 vasta tsitaadiga

zeCTion kirjutas:
Mida sa selle containi vastu teed? Isegi kui keelatakse, keegi ikka kasutab seda ning kes ikka viitsib piisavalt tõendusmaterjali ja muud paska siin kokku korjata, et kaebus esitada. Las olla nagu on, täiesti võimalik containimise vastu mängida, mida te kõik hädaldate siin.


Muidugi on võimalik, lihtsalt see võtab kogu lõbu mängust ära.

Millal turna algab muidu?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cesc
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2010




sõnum 05.12.2012 18:34:55 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
zeCTion kirjutas:
Mida sa selle containi vastu teed? Isegi kui keelatakse, keegi ikka kasutab seda ning kes ikka viitsib piisavalt tõendusmaterjali ja muud paska siin kokku korjata, et kaebus esitada. Las olla nagu on, täiesti võimalik containimise vastu mängida, mida te kõik hädaldate siin.


Muidugi on võimalik, lihtsalt see võtab kogu lõbu mängust ära.

Millal turna algab muidu?


Mul küll lõbus mängida pole, kui mu kaitse on läbisõiduhoov.
Milleks neid kuradi reegleid vaja on, igaüks mängib nii nagu oskab ja tahab. Saime kaks turniiri ilusti tehtud, saame ka järgmise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 18:56:55 vasta tsitaadiga

Cesc kirjutas:
GTR kirjutas:
zeCTion kirjutas:
Mida sa selle containi vastu teed? Isegi kui keelatakse, keegi ikka kasutab seda ning kes ikka viitsib piisavalt tõendusmaterjali ja muud paska siin kokku korjata, et kaebus esitada. Las olla nagu on, täiesti võimalik containimise vastu mängida, mida te kõik hädaldate siin.


Muidugi on võimalik, lihtsalt see võtab kogu lõbu mängust ära.

Millal turna algab muidu?


Mul küll lõbus mängida pole, kui mu kaitse on läbisõiduhoov.
Milleks neid kuradi reegleid vaja on, igaüks mängib nii nagu oskab ja tahab. Saime kaks turniiri ilusti tehtud, saame ka järgmise.


See on seepärast, et sa kaitsta ei oska.
Mitte mingi muu asja pärast... õpi mängima ja sa saadki mängu nautida.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeCTion
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2011




sõnum 05.12.2012 20:14:02 vasta tsitaadiga

FUT-is on üldse kõik mängijad overpowered, niiet ei ole containist ka väga palju abi ma usun. Turnaga võiks varsti alustada, kogume esialgu meeskonnad kokku, kas 16 või 24, ei tea veel, aga kes tahab osaleda pange kirja ennast. icon_wink.gif

Osalejad:
(HV kasutaja) - (Origini kasutaja)
zeCTion - zeCTion
marius8 - MariusVii
GTR - Hekt0r
kkristjank - kristjanolen
Cesc - krisilves
Armo - imArmo
monkz0r - fezzzzle
jako08 - dseiko
IvarV - CheiverEST
assu2 - SirAssu
sorokin - siimsorokin
tanel1984 - Siimjp


viimati muutis zeCTion 06.12.2012 22:31:30, muudetud 11 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 20:15:26 vasta tsitaadiga

Rahune nüüd pisut, GTR, kõige hullemad ongi need, kes vainivad selle üle, kuidas vastane containib ja sweaty goale lööb. Pole see containimine midagi nii overpowered, et seda mingisuguseks abusemiseks pidama peaks, oma viga kui vastu ei saa. Containimise võimalus on mängus põhjusega olemas.

Mulle jääb aina rohkem mulje, et see, et sa containi vastu nii rõvedalt oled ja väidad, et see võtab mängust lõbu ära on ainult seetõttu, et sulle ei anta lihtsalt ruumi 40m kauguselt B hoidmiseks ja palvetamiseks, et ehk läheb sisse. Vähemalt su YT videod koosnevad peaaegu vist kõik eranditult kauglöökidest, mis lähevad 9/10 puhkudel sisse ainult vastase oskamatuse/nõrkade mängijate ja väravavahi, mitte enda oskuste tõttu, kui sa just manual settingutega ei mängi.

Sinu jaoks "lõbus mäng" defineerib ilmselgelt mingit ping-pongi võimalikult paljude trikkide ja kauglöökidega, kus kõigil on ruumi joosta nii palju kui ise tahavad, paraku ei ole see jalgpall. Lõpeta see teiste kasutajate kallal rappimine stiilis "sa ei oska kaitsta ega mängida" ja enda metsik ülehindamine. Ma arvan, et kõik on nüüdseks aru saanud, et võidad pronkstiimiga kulda ja sul on tiime 5. Ühine siis palun turnaga ja mängi pronksiga, pane oma sõnadele mõni tegu ka taha. Pigem ei oska mängida see, kes suudab ainult ühte mängustiili kasutada ja niipea kui vastane enam nii mängida ei luba, nõutuks jääb ja süüdistab selle peale vastast pace/contain/mille iganes abusemises.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005




sõnum 05.12.2012 20:49:12 vasta tsitaadiga

zeCTion kirjutas:
FUT-is on üldse kõik mängijad overpowered, niiet ei ole containist ka väga palju abi ma usun. Turnaga võiks varsti alustada, kogume esialgu meeskonnad kokku, kas 16 või 24, ei tea veel, aga kes tahab osaleda pange kirja ennast. icon_wink.gif

Osalejad:
zeCTion


MariusVii - originis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 21:02:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Paar videot sulle ka vaatamiseks kui asjast veidi teada tahad, 12nes oli contain veelgi rohkem ülehinnatud.
Containi vastu saan ka aga siis pean oma mängustiili pigem muutma samasuguseks mõnikord.

Kauglööke olen löönud väga tugeva kaitsega vastaste vastu ja väga headele väravahtidele(Buffon, Casillas, Neuer, Lloris jne). Muidugi oleneb mängus, mõnes ei saa ühtegi kauglööki lüüa, samas kui ruumi on ja head söötu ei leia siis on kaval väravavahti "üllatada" kauglöögiga.
Ping-pong ma ei harrasta enamasti, siiski containi vastu peab seda vahepeal tegema. Kasutan ka semi/assisted settinguid. Vahepeal muudan neid ka. Puhta manualiga ei mängi 99% inimestest. Vähemalt mitte assisted controls'idega vastaste vastu.
Muidugi see pronksmeeskonnaga võitmine, seal võitsin ma seasons all division 1'es. Tundub, et siin ei ole mõtet seda võtta kuna puhta containi vastu saaksin ainult ehk oma äärtega kes on tõesti kiire pace'iga.

Muidugi lõbus mäng ei ole minuarust mingid tap-in'id / tühja väravasse löömine.
Suudan erinevate mängustiilidega ka oma stiili vastavalt muuta. Kas siis kauglöögid kui vastane kasti lähedalt hästi kaitseb ja läbi ei lase. Või siis kasutades ääri vahelduva edug kas tsenderdades õhust või maast.
Muidugi ka häid diagonaale jagades kui vastane kasutab "narrow" taktikat mis tõmbab nende mängu laiali või kui ei tõmba saan tsenderdustega... siin võiks edasi rääkida erinevatest mängustiilidest..
Trikkide tegemine on ka muidug tore, lisab sellise hea effekti juurde mis 'mängus' peakski olema. FUT'i kiirem gameplay pigem soodustabki sellist arcade tüüp jalkat mis koosneks ka trikkidest(skill moves).

Aga dont worry, kirjutan antud teksti täiesti rahulikult ja ei närvitse(et ma peaksin maha rahunema vms) icon_wink.gif

Samas osalen ka ja ega ma contain/pace abuseijate(need kes mängus ainult antud asja kasutavad) vastu midagi otseselt teha ei saa. Tuleb ainult võita neid icon_smile.gif
Muidugi sina, kes kunagi mängis päris palju cs'i, mõistaksid seda et contain/pace abuse on minumeelest suhtkoht samasse auku mis camp'imine. Mängus olemas aga samas ülimalt newb move ja paljudes serverites karistatav isegi.
Niiet hakkame parem edasi turniiriga tegelema ja vaatame paljud osalevad.

Minu võib kirja panna. Muidugi igaüks võiks mingiks ajaks oma meeskonna ka postitada millega mängivad(lisaks kas selline asi on ka lubatud, et vahepeal võib meeskonda kedagi lihtsalt lisada või seda üldse vahetada?)
gtr - hekt0r
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 21:26:15 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka neid videosid vaatamagi, alati leidub inimesi, kes midagi lõpmatult kritiseerivad ja leiavad, mille üle vinguda, vaevalt need midagi muudavad. Nagu ma juba mainisin, containijate vastu on rohtu piisavalt, et ei peaks higistama ja "sweaty goal" on täielik iba, tavaline layoff sööt kõrvale, et kindel värav lüüa, täpselt sama, nagu päriselus jalgpallis. Kui vaatad telekast mängu, siis ka kirud, et rõve "sweaty goal"?

Kui sa lased omal 2-3 venda kasti kaitsjatest ette, siis rõhutan veel viimast korda: oma viga, selliseid asju ei juhtu kui sa ise kaitses vigu ei tee. Täiesti müstiline on minu jaoks see, kuidas saab üldse sellise asja üle vinguda, et keegi palli kõrvale söödab ja värava lööb (nagu reaalses elus) ja seetõttu ka ainsa loogilise liigutuse teeb samas kui ise on eelnevalt ilmselt kaitses täiesti kärna pannud, ei suuda näha platsil kaugemale kui palli ümber toimuvat ning ei suuda vaba mängijat ise katta.

Mis puutub CS'i, siis võin sind siinkohal kohe parandada ja öelda, et kogu see "campimise" teema jäigi täpselt public serverite ja pühapäevamängurite pärusmaaks ja kui sa julged reaalselt turniiril hakata vastasega vinguma, et ta on nuub ja kehv, sest ta ootas sind kusagil nurga taga, kuhu sa vaadata ei osanud, siis olid lihtsalt naerualune. Vaata mõnda suuremat mängu kusagilt turniirilt ja näed kohe, et mäng ei käi ainult ühtemoodi stiilis "jookse peale või oled kämpiv nuub". Igal asjal on oma koht. Pubis kämpimist võib võrrelda sellega, kui oled 1 väravaga ees või viigis ja sul seda just vaja on, et söödad palli väravavahi ja kaitsjate vahel, kõksid palliga kuni peale tullakse või lähed nurgalipu juurde seisma kuni aeg läbi saab. Contain on mängu üks täiesti normaalne osa ja jutt käib kogu aeg sellest, et kui keegi ainult containib, siis pole tal sellest midagi kasu, sest järelikult ta ei oska midagi muud ja lõpuks lööb talle iga normaalne vastane ära.

Mis puutub turnasse, siis panen end kirja: ckypop

Meeskonda võiks minu arust saada vahetada iga kell, nii võib muidu siin julgelt ette vaadata, mis formatsiooni ja lineupiga vastane platsile tuleb ja kui turna kestab 2 nädalat, siis mõnede jaoks võib see osutuda tüütuks, et ei saa mõnda mängijat müüa või vahetada, sest reeglid ei luba.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2012 21:43:55 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
... ja jutt käib kogu aeg sellest, et kui keegi ainult containib, siis pole tal sellest midagi kasu, sest järelikult ta ei oska midagi muud ja lõpuks lööb talle iga normaalne vastane ära.


Just thumbs_up.gif

CS'i kohta niipalju, et mõtlesin basecamp'i... kuna osaline campamine käib samuti mängu juurde.
Kui sa ikka iga round ikka basecampid siis isegi enamus public servudes isegi saad kick'i või siis juba mingi paari tunnise ban'i.

..

Seekord võiks mingid kindlamad tähtajad ette seada ning kindlasti ka tihedamalt mänge teha. Kui liiga pikaks kisub hakkavad mängijad "ära vajuma" ning kaovad ära(kaob huvi ja ka põnevus tegelikult).
Kui osaleja teab ette, et tal järgmine nädal üldse aega ei ole(isegi õhtul 1-2h) et mänge mängida siis ei ole mõtet osaleda.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeCTion
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2011




sõnum 05.12.2012 22:36:28 vasta tsitaadiga

Otsustasin, et teeme ehk 16 meeskonnaga, kuna kui 24 meeskonda, siis jälle probleeme nii palju, kuna pole aega mängida ega midagi ja turniir venib ja venib. Niiet kui tahate osaleda, tuleks ennast ruttu kirja panna!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Armo
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 00:18:42 vasta tsitaadiga

Armo - imArmo
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 01:01:02 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
centraaL kirjutas:
... ja jutt käib kogu aeg sellest, et kui keegi ainult containib, siis pole tal sellest midagi kasu, sest järelikult ta ei oska midagi muud ja lõpuks lööb talle iga normaalne vastane ära.


Just thumbs_up.gif

CS'i kohta niipalju, et mõtlesin basecamp'i... kuna osaline campamine käib samuti mängu juurde.
Kui sa ikka iga round ikka basecampid siis isegi enamus public servudes isegi saad kick'i või siis juba mingi paari tunnise ban'i.

..

Seekord võiks mingid kindlamad tähtajad ette seada ning kindlasti ka tihedamalt mänge teha. Kui liiga pikaks kisub hakkavad mängijad "ära vajuma" ning kaovad ära(kaob huvi ja ka põnevus tegelikult).
Kui osaleja teab ette, et tal järgmine nädal üldse aega ei ole(isegi õhtul 1-2h) et mänge mängida siis ei ole mõtet osaleda.

Ja ikka jõuame sinna tagasi, et jutt käib mõttetust publicust, mitte turnadest ja võistluslikest mängudest, mida HV FIFA turniir ka juhuslikult on, seega ei saa neid võrrelda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 01:13:45 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
GTR kirjutas:
centraaL kirjutas:
... ja jutt käib kogu aeg sellest, et kui keegi ainult containib, siis pole tal sellest midagi kasu, sest järelikult ta ei oska midagi muud ja lõpuks lööb talle iga normaalne vastane ära.


Just thumbs_up.gif

CS'i kohta niipalju, et mõtlesin basecamp'i... kuna osaline campamine käib samuti mängu juurde.
Kui sa ikka iga round ikka basecampid siis isegi enamus public servudes isegi saad kick'i või siis juba mingi paari tunnise ban'i.

..

Seekord võiks mingid kindlamad tähtajad ette seada ning kindlasti ka tihedamalt mänge teha. Kui liiga pikaks kisub hakkavad mängijad "ära vajuma" ning kaovad ära(kaob huvi ja ka põnevus tegelikult).
Kui osaleja teab ette, et tal järgmine nädal üldse aega ei ole(isegi õhtul 1-2h) et mänge mängida siis ei ole mõtet osaleda.

Ja ikka jõuame sinna tagasi, et jutt käib mõttetust publicust, mitte turnadest ja võistluslikest mängudest, mida HV FIFA turniir ka juhuslikult on, seega ei saa neid võrrelda.


Publicus juba bannitakse, rääkimata korralikest serveritest.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 09:28:15 vasta tsitaadiga

ma ka siis ikka kirja
jako07 - dseiko
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monkz0r
HV vaatleja
monkz0r

liitunud: 24.08.2006




sõnum 06.12.2012 12:43:53 vasta tsitaadiga

monkz0r - fezzzzle
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 14:07:32 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
centraaL kirjutas:
GTR kirjutas:
centraaL kirjutas:
... ja jutt käib kogu aeg sellest, et kui keegi ainult containib, siis pole tal sellest midagi kasu, sest järelikult ta ei oska midagi muud ja lõpuks lööb talle iga normaalne vastane ära.


Just thumbs_up.gif

CS'i kohta niipalju, et mõtlesin basecamp'i... kuna osaline campamine käib samuti mängu juurde.
Kui sa ikka iga round ikka basecampid siis isegi enamus public servudes isegi saad kick'i või siis juba mingi paari tunnise ban'i.

..

Seekord võiks mingid kindlamad tähtajad ette seada ning kindlasti ka tihedamalt mänge teha. Kui liiga pikaks kisub hakkavad mängijad "ära vajuma" ning kaovad ära(kaob huvi ja ka põnevus tegelikult).
Kui osaleja teab ette, et tal järgmine nädal üldse aega ei ole(isegi õhtul 1-2h) et mänge mängida siis ei ole mõtet osaleda.

Ja ikka jõuame sinna tagasi, et jutt käib mõttetust publicust, mitte turnadest ja võistluslikest mängudest, mida HV FIFA turniir ka juhuslikult on, seega ei saa neid võrrelda.


Publicus juba bannitakse, rääkimata korralikest serveritest.


icon_lol.gif Üritad hetkel öelda, et nö. "korralikest" serveritest (ma ei tea isegi, mida sa korralike serverite all silmas suudad pidada) või turniiridelt antakse disklaff kui kämbid?

Ühesõnaga ma ei viitsi rohkem väga vaielda, nagu näha, tundub et su teadmised igast mängust ületavad minu omi nii palju, et ma ei saa ilmselt üldse aru, mis tegelikkuses toimub, olenemata sellest, kui kaua või mis tasemel kumbki meist seda mänginud on.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 06.12.2012 16:11:25 vasta tsitaadiga

IvarV - CheiverEST
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeCTion
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2011




sõnum 06.12.2012 17:07:55 vasta tsitaadiga

Turniiri formatsioon seekord varasematest erinev. 16 võistkonda jagatud nelja neljasesse alagruppi ning edasi pääsevad kaks parimat, ehk 8 tükki kokku play-offidesse. Ehk siis kaheksandikfinaali seekord ei toimu, vaid play-offides kohe veerandfinaal, sealt edasi poolfinaal ning siis kolmanda koha mäng ning finaal.

Alagruppides jätkuvalt 2 korda mängitakse läbi omavahel, ehk siis igalühel tuleb kokku 6 mängu alagruppides.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 17:29:29 vasta tsitaadiga

assu2 - SirAssu
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorokin
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2012 18:15:54 vasta tsitaadiga

sorokin - siimsorokin
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV FIFA13 liiga (2. hooaeg) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.