Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 20.11.2012 15:16:09 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Ei tea kas seda telefoni veel mõne esinduse letis proovida ka saab? suht vana siiski tänapäeva mõistes


Kännukas ikka peaks saama proovida: http://www.kannukas.ee/id/kontakt/

Poes nad üldjuhul telefone tööle ei taha panna (minu kogemus), niisama käes saad vaadata.

Kuidas on üldine rahulolu ONE X kasutajatel ?

- kas levi on hea (nõrka levi ei ole täheldatud) ?
- WIFI levi kohta kuskilt silma jäänud et pole parim ? Või see esimestel müüki tulnud mudelitel ?
- kas aku kestvus on igati korralik ja peab ka tõsise kasutamise juures terve päeva vastu ? Või peab olema 2G peal ja data väljas et vabalt õhtuni kestaks ?
- Bluetooth ühilduvus auto Handsfree vms seadmetega / kas kõne kvaliteet üle BT on hea ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 23.11.2012 23:07:09 vasta tsitaadiga

Jelly Bean'i ikka veel X-le pole?

Levi poolest ütleks et sõltub rohkem teenusepakkujast, kus pole levi seal pole midagi.
WIFI levib korralikult, vähemalt minul.
Aku kestab tõsise kasutamise järel päeva küll ära, juhuslikult kui GPS ei kasuta kuna see imeb mõnusalt mahla välja.


P.S. garantiis käis ka ära ja vahetati kogu sisu ära (omas sellist probleemi et küsis PIN koodi juhuslikult, ja mitmeid kordi).

Mina olen igatahes rahul telefoniga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2012 20:56:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi on rootinud ja custom rome ka juba kasutanud One X peal? Esialgu tundub see tegevus võrreldes mõne vanema htc mudeliga ikka päris keeruliseks läinud icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 21:03:20 vasta tsitaadiga

Olen mõelnud aga siis samas et milleks krt jamada
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 21:09:56 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kas keegi on rootinud ja custom rome ka juba kasutanud One X peal? Esialgu tundub see tegevus võrreldes mõne vanema htc mudeliga ikka päris keeruliseks läinud icon_confused.gif
ˇ

ei ole midagi keerulist kui natuke viitsimist on:P
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.11.2012 14:05:03 vasta tsitaadiga

megasuperraske on rootimine jah

Step-by-Step õpetus


Link
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 28.11.2012 18:30:58 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
striker13, kui demoletti mõtled, siis vast mitte. Aga normaalsed esindused annavad kapist ka proovida icon_smile.gif
Ise oman seda nüüd ca nädal. Eelmine oli sensation xe. See one x on ikka super värk. Aku kestab ka kuidagi jube pikalt icon_lol.gif
Ainuke miinus vb jah see väljaulatuv kaamera. Miinus seetõttu, et oht on suur selle klaas ära kriipida kergelt.


Kui ma oma wifi antenni traadiga kokku jootsin siis võtsin selle klaasi sealt eest ära. ei kahetse.

OneX on mu viimane HTC telefon. Isegi kui tuleb midagi oivalist siis ma boikotin neid.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 18:48:27 vasta tsitaadiga

See wifi jama rikub tuju tõesti. Pole raatsinud lahti võtta garantii pärast et nende klemmidega midagi teha
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 28.11.2012 19:52:23 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
See wifi jama rikub tuju tõesti. Pole raatsinud lahti võtta garantii pärast et nende klemmidega midagi teha


Vii garantiisse, ma tinutasin klemmi kogemata emaplaadi küljest lahti ja siis oli pisut rohkem pusimist.

Rootimine ja custom romide installimine on tsuts keerulisem aga kui see on juba üks kord läbi tehtud siis iga järgmine ei võta üle paari minuti.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 20:06:53 vasta tsitaadiga

Garantii võtab terve igaviku.

Root ja custom rommi värk on väga lihtsaks tehtud

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2012 23:28:04 vasta tsitaadiga

ufo56, lihtsam ta küll pole kui on sensation xe peal näiteks. Seal vôib teki all ka uue romi tirida ja peale lasta. Hoxil aga iga romiga mälli mingi bootimage failiga jne. Ühesõnaga adb jamps ja arvutit vaja alati.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 09:56:17 vasta tsitaadiga

Kellelgi teisel pillab ka HOX pidevat mobiilset interneti maha ning on nõus selle taaskäivitama alles 2-3 restardi pärast.
Samuti toimib wifi nagu jumal juhatab thumbs_down.gif

Esimene kokkupuude HTC-ga ning teist väga ostma ei kipu.

E: Ongi wifi antenni jama. Üles nurka vahetades muutub wifi ühendus paremaks icon_neutral.gif
E2: Täpsustused


viimati muutis attrs 29.11.2012 12:25:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 11:39:31 vasta tsitaadiga

See antenni jama puudutav vaid vihvit
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 12:25:01 vasta tsitaadiga

Sellele sain pihta jah, et wifi antenn neil vigane. Seda HTC avalikult tunnistanud ka.
Mobiililevi alati kenasti olemas kuid vaatamata sellele mõnikord jääbki ühenduma selle mobiilse internetiga. Eks millaski uurin garantii korras asja vahetamise kohta.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 13:14:33 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Mobiililevi alati kenasti olemas kuid vaatamata sellele mõnikord jääbki ühenduma selle mobiilse internetiga. Eks millaski uurin garantii korras asja vahetamise kohta.

Minul Tele2 ja oli saranane probleem. Lahendasin probleemi sellega, et tegin täiesti uue APN seade, lisasin sinna vaid pöörduspunkti ja salvestasin ning aktiveerisin. Peale seda iga laks nett püsti. Enne seda pidin teinekord ~50x võrku sisse-välja klõpsima, enne kui ühenduse üles võttis.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2012 20:40:33 vasta tsitaadiga

kaua siinmaal ootama peab et one x jaoks jellybean ametliku updatena välja tuleks ? arumaisaa
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2012 20:57:15 vasta tsitaadiga

järgmine aasta
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2012 22:58:51 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kaua siinmaal ootama peab et one x jaoks jellybean ametliku updatena välja tuleks ? arumaisaa


x2 thumbs_down.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2012 23:16:01 vasta tsitaadiga

kas jellybean ka miskitmoodi selle one x touchscreeni vms parandab ? telefon ei saa umbes pool ajast aru et vajutasid mulju 10x igast nuppe...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2012 12:52:40 vasta tsitaadiga

Kõik One X omanikud kontrollige oma telefonil uuendusi. JB väljas icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2012 13:02:57 vasta tsitaadiga

Ainult mingi 1.25mb update

https://www.dropbox.com/s/hknbeg4ziqdr0yq/2012-12-05%2011.54.31.png


EDIT: Peale seda updatet tuli uus update. Nüüd laeb alla.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2012 13:46:06 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif icon_razz.gif thumbs_up.gif
http://db.tt/VHfd7iIh

Esmamulje kohe on, et telefon on palju kiirem ja kõik animatsioonid on tunduvalt sujuvamad thumbs_up.gif

Halb külg on, et panin omale google now-ga kella neljaks öösel äratuse ja nüüd ei saa maha seda. icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2012 14:29:45 vasta tsitaadiga

1,25 tuli ära kuid peale seda ütleb, et uuendusi pole. icon_neutral.gif

E: Peale restarti leidis.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazin
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2001




sõnum 06.12.2012 14:50:25 vasta tsitaadiga

On keegi uue versiooniga mobiili-id-d proovinud? Google Nexusel oli see 4.1.x-ga katki.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 16:48:25 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel Galerii app-is Facebooki all selline pilt vastu vaatab? (HOX 4.1.1) http://db.tt/tOAgBtVT
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 06.12.2012 23:05:12 vasta tsitaadiga

google search ei taha ennast kuidagi uuendada, näitab et tõmbab ja jääbki tõmbama.

facebook galerii töötab korralikult
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 23:16:26 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Kellelgi veel Galerii app-is Facebooki all selline pilt vastu vaatab? (HOX 4.1.1) http://db.tt/tOAgBtVT

Minu viga täiesti. Mul oli Facebook For HTC Sense disabletud.

Igatahes tegin ikkagi factory reseti ära. Netflixi app-is jooksis video suvalisel hetkel kinni kuid heli mängis edasi. Enne uuendust oli kõik korras.
Loodetavasti saab selle ka korda, kuna kasutan päris palju Netflixi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2012 23:24:21 vasta tsitaadiga

oskab keegi arvata, millal Jelly Bean One S-ile tulema peaks?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 09:18:45 vasta tsitaadiga

markedmen, kuu või kahe jooksul.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2012 20:36:00 vasta tsitaadiga

alles icon_mad.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 08.12.2012 17:48:54 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas HOX lubab teha EMT võrgus videokõnesid? Vaatan, et EMT lehel kirjas videokõne all "Ei", aga mõtlesin, et küsin igaksjuhuks üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.12.2012 22:07:08 vasta tsitaadiga

Tavaliselt saavad eestlased viimaste seas update, aga mul saksamaalt soetatud HOX ja updatest pole märkigi icon_lol.gif thumbs_down.gif , aga te siin tirite ja uuendate.

Edit: täna tuli ka kõigepealt pisike uuendus ja siis JB takka HOX`il. See oli juba enne supertelfu ja nüüd on ikka megakiire ja hea. Quadrant tuli ca 1k juurde. Enne oli 5900-6000 miskit, aga nüüd 7000. Antututu aga muutusteta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 11:01:10 vasta tsitaadiga

kellelgi ideid kuidas GPS tööle saada ? Ühtegi sateliiti ei näe.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 11:01:48 vasta tsitaadiga

Mine õue.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 13:06:01 vasta tsitaadiga

Ega ma toast ei lootnudki aga ei ka õues ei tööta


EDIT: Tõmbasin telefoni lahti ja painutasin need antennid paika ning wifi ja gps on ikka nagu uued (väljas saab vabalt 2m täpsuse). Uskumatu kui õhuke aku on pandud, neid mahuks üksteise peale peaaegu kaks tükki. Mis see on mingi nali või ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.12.2012 16:22:36 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ega ma toast ei lootnudki aga ei ka õues ei tööta


EDIT: Tõmbasin telefoni lahti ja painutasin need antennid paika ning wifi ja gps on ikka nagu uued (väljas saab vabalt 2m täpsuse). Uskumatu kui õhuke aku on pandud, neid mahuks üksteise peale peaaegu kaks tükki. Mis see on mingi nali või ?


Vaevalt, et see nali on. Telefon oleks raskem ju paksema akuga. Hetkel on hea kerge, aga võiks veel kergem olla. 100g oleks super icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 17:01:19 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
EDIT: Tõmbasin telefoni lahti ja painutasin need antennid paika ning wifi ja gps on ikka nagu uued (väljas saab vabalt 2m täpsuse). Uskumatu kui õhuke aku on pandud, neid mahuks üksteise peale peaaegu kaks tükki. Mis see on mingi nali või ?


Endalgi oleks vaja selline trikk ära teha, aga ei julge küll ise seda lahti kiskuda.. GPS tundub täitsa korras olevat, aga Wifi võiks küll ikka parem olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 17:16:18 vasta tsitaadiga

ma ka ei julgenud aga mul oli igast telefoni lahti võtmiseks neid plastikuid olemas mida vahele toppida. Polnud hullu midagi, mõistusega teha.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2012 05:04:21 vasta tsitaadiga

Kas muusikat kuidagi nö folderite kaupa on ka võimalik kuulata/sorteerida ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabu-kabu
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2005




sõnum 24.12.2012 08:48:33 vasta tsitaadiga

Tere,

Kirjutaks ka oma kogemusest HOX telefoniga. Ostetud sai ta septembri keskel ja kõik töötas kenasti umbes 2 kuud, siis hakkasid levi ja wifi probleemid. Probleemid süvenesid ja lõppesid sellega, et ekraani taustvalgustus hakkas tööle, aga pilt jäi mustaks. Või tulid ekraanile ristitriibud. Natukese googeldamise tulemusena avastasin, et see pidi olema osade HOX telefonide tüüpviga (GPU läheb lolliks) ja lahenduseks mobo vahetus. Nii rändaski mu telefon 5.12 läti poole teele. Tagasi sain ta 21.12 uue mobo, ekraani ja digitizeriga (olin suutnud vanale juba mõned tõsised kriimud peale tekitada nii, et väga rahul sellega et ära vahetati). Samuti oli JB koos sense 4+ peal. Peale uuendust on aku vastupidavus kasvanud märgatavalt (põhjuseks JB omadus prose takt maha tõmmata kui telefon ootele panna), samuti on kõik sujuv ja töötab kiirelt. Ja probleemidest ei ole ka märkigi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2012 21:50:51 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
oskab keegi arvata, millal Jelly Bean One S-ile tulema peaks?


Ma ei tea täpselt millal, aga mina sain endale jõuluüllatusena selle kätte täna, põnevust jagub terveks õhtuks icon_biggrin.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2012 23:14:50 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
markedmen kirjutas:
oskab keegi arvata, millal Jelly Bean One S-ile tulema peaks?


Ma ei tea täpselt millal, aga mina sain endale jõuluüllatusena selle kätte täna, põnevust jagub terveks õhtuks icon_biggrin.gif

Hea, et mainisid. Pean ka nüüd rõõmustama: FUCK YEAH. icon_biggrin.gif
On ka mulle saadaval icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2012 23:41:52 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
John Smith kirjutas:
markedmen kirjutas:
oskab keegi arvata, millal Jelly Bean One S-ile tulema peaks?


Ma ei tea täpselt millal, aga mina sain endale jõuluüllatusena selle kätte täna, põnevust jagub terveks õhtuks icon_biggrin.gif

Hea, et mainisid. Pean ka nüüd rõõmustama: <b>piix</b> YEAH. icon_biggrin.gif
On ka mulle saadaval icon_smile.gif

On teil kahel S3 või S4 prosega föönid? Endal S3, kontrollisin ning ei olnud icon_sad.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 00:06:33 vasta tsitaadiga

siLc, S4.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 00:22:30 vasta tsitaadiga

Kui John Smith-il ka S4, siis paistab, et tuleb veel mõnda aega ootamist icon_sad.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 02:09:12 vasta tsitaadiga

Eelmine kord sai ka S3 mingi 2-3 nädalat hiljem. Endal ka S3 ning ootan. See uuenduste asi ka ainukene põhjus, mille pärast S4-ja tahta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 03:22:57 vasta tsitaadiga

Krt peale uuendust on galerii halvemaks tehtud kui ennem oli... kõige rohkem häirib see, et All photos'i all ei ole enam kõiki pilte ehk ma pean mitu folderit läbi käima enne kui õige pildi üles leian...
//Minu viga, pildid siiski lähevad all photosi alla, kuid selle jaoks peavad kõik folderid nähtavad olema.

//muidu peale uuendust on telefon jällegi sujuvam. Kahjuks on widgetitest paar endist asja kaotatud, kuid see pole eriline probleem. Home nuppu peal hoides avab ta automaatselt google searchi, ei leidnud kohta, kust seda maha saab võtta, on selline võimalus üldse olemas? Lisaks paar skinni on juures, nüüd teevad need nö paneelid tiiru peale mitte ei jää viimase paneeli juures seisma, see mulle endale meeldib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2012 12:57:50 vasta tsitaadiga

Eile tuli HOX`ile update ja väidetavalt on nüüd aku pidamine uuesti korda saadud. JB uuendusega läks akukasutus ikka väga metsa icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2012 13:26:42 vasta tsitaadiga

Ei kurda aku üle, lasen update peale.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2012 23:42:42 vasta tsitaadiga

Ma ka ei kurtnud enne JB update`i, aga peale seda läks asi hulluks. Töötava ekraaniga 1% kiiremini kui minutiga kukkus ja ööga (ca 8h) 25-30% akut. XDA`s selgus ka, et wakelock oli esimese JB uuendusega kohe suht probleemne. Nüüd tundub asi tõesti korras olevat. 2-3% ööga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC One seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.