Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.11.2012 12:46:37 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
sama siin. sa kuskil klannis oled. tule meie omasse, seal ilgelt hea support ja möla thumbs_up.gif
http://worldoftanks.eu/community/clans/500009908-WRYA/


Möla vist rohkem kui supporti, clan commanderi ja 2/4 deputy win rate alla 50%. Tactical Faceplam tundub nagu põhjusega valitud tagline icon_biggrin.gif

Aga eks kõik peavad kusagilt alustama ja kui seltskond funnile keskendunud, miks mitte thumbs_up.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2012 12:53:42 vasta tsitaadiga

Need kes alati õigustavad oma kehva winrate sellega, et nad mängivad lõbu pärast. Tekib mul alati küsimus, et mis põhjusel siis teised mängivad? icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 23.11.2012 13:01:33 vasta tsitaadiga

Mis ajast kaotamine "lõbus" on? icon_rolleyes.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2012 13:05:29 vasta tsitaadiga

Win rate on mage ja mööda indikaator, mille järgi häid mängijaid valida. Vaadata tuleb ikkagi, mis on tema effektiivsust ja seda, millega ta mängib.
Vaadake erinevate tankide keskmisi effektiivsuse reitinguid. Need erinevad üksteisest katastroofiliselt.
Ma toon siinkohal ühe näite enda põhjal.
ISU-152. Tuntud vene TD. Win rate enne BL-10 peale paarisada lahingut oli 47.5%. Ajaks, mil Obj XP koos oli win rate 53%. ST BL-10 kahuriga oli mu win rate umbkaudu 60%. 100% random mängud.
See, mis tankiga mängitakse on ülioluline näitaja. Mu üleüldine efektiivsus on paari viimase kuuga tõusnud 900 pealt 1150 peale. Seda siis suurel määral ISU-152 - Obj704 ja briti T1-T6 hevi liini mängimisest. Jah, mu oskused on paranendud, aga tankides on ikka väga palju kinni.


viimati muutis Kristoferr 23.11.2012 13:09:49, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2012 13:06:59 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
Mis ajast kaotamine "lõbus" on? icon_rolleyes.gif

Pigem on ikka sellised mängud lõbusad:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 23.11.2012 13:08:49 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, mis nad kõik seda KV-5te nii hirmsalt armastavad. A ega ma ka pole selline mees, kes oleks hull tegija oma winrate või effiga. Viitsin ma jee mingite hardcore meestega jageleda, kes iga vale liigutuse peale ulguma pistavad. Kui kaotad, siis kaotad, so what.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 23.11.2012 14:20:11 vasta tsitaadiga

Proovisin natuke neid hiina top tier tanke ning mulle tundub järgmiselt:

T10M tundub, nagu Type59 oma hiilgeaegadel, kuid Tier 10 mängus tundub siiski natukene vajaka jäävat. Kiirendus ja lasukiirus, mida just mediumi puhul tahaks, on paraku teistel paremad. Siiani, pean tunnistama, on endale kõige rohkem käe järgi hoopis E50M - hea kahur, hea soomus, hea kiirendus. Kere ja turreti traverse on aeglane, kuid sellest saab mööda, kui teadvustad neid nõrkusi endale.

T10H nagu juba lubaks. Esisoomus on võrreldav IS7, liigub oluliselt paremini, seega võiks olla CW ideaalne rünnakutank, kuid kahur on selleks natukene lahja. Pehme küljesoomuse elaks veel üle ning kompenseeriks kiirusega. Kuid sellel tankil võib täiesti koht olla. CW medium rush puhul võiks saada koos AMX50B-ga kasutada mediumitele järgi jooksmiseks.


Kuna pole ka britisheid reaalselt näppinud, proovisin ka neid:

T10M tundus päris äge. Vajab veel katsetamist kas see on mu overall lemmik või jääb selleks siiski E50M. Viimasega läheb justkui paremini ning E50M on neist kõigist ka kõige raskem, seega lisaks kõigele muule saab ka rammida icon_smile.gif Igatahes britid on siinkohal väga pädevad.

T10H väga meeldib mobiilsus ja lasukiirus, mis on täiesti segaselt kiire, kuid kohe absull ei meeldi, et turret on kere taga otsas. Linnas on täielik õudus. Kuid tal ei ole ka väga soomust, seega üldiselt tuleb sellega suht mediumi või second wave taktikat mängida. Sarnaselt hiinakatele saab teda kasutada CW medium rushi puhul backup variandina. Selle tanki võtmesõna on kiirus igas kontekstis. Kaitsemänguks ja nurga tagant luuramiseks see kindlasti ei sobi.


Seega minu isiklik arvamus nende kahe puu kohta on järgmine:

Hiinakad mind ei huvita, briti heavy on alternatiiv, mida kaaluda. Kuid tal on unikaalne mängustiil, mida peab harjutama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.11.2012 14:36:57 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Win rate on mage ja mööda indikaator, mille järgi häid mängijaid valida. Vaadata tuleb ikkagi, mis on tema effektiivsust ja seda, millega ta mängib.
Vaadake erinevate tankide keskmisi effektiivsuse reitinguid. Need erinevad üksteisest katastroofiliselt.
Ma toon siinkohal ühe näite enda põhjal.
ISU-152. Tuntud vene TD. Win rate enne BL-10 peale paarisada lahingut oli 47.5%. Ajaks, mil Obj XP koos oli win rate 53%. ST BL-10 kahuriga oli mu win rate umbkaudu 60%. 100% random mängud.
See, mis tankiga mängitakse on ülioluline näitaja. Mu üleüldine efektiivsus on paari viimase kuuga tõusnud 900 pealt 1150 peale. Seda siis suurel määral ISU-152 - Obj704 ja briti T1-T6 hevi liini mängimisest. Jah, mu oskused on paranendud, aga tankides on ikka väga palju kinni.


Õõh. Winrate on kordades määravam indikaator kui eff. Winrate näitab seda, kui palju sa suudad oma tiimi võidušansse parandada, kui palju sa teed õigeid otsuseid mis aitavad terve tiimi võidule, mitte ainult su enda effi tõsta. Clan waris ei huvita kedagi, mis su eff on - kui sa ei suuda hoolimata oma hiiglaslikust effist mänge võita, siis sa maa-alasid ei hoia ja kulda ei teeni. Eff tõuseb kiiresti, winrate väga aeglaselt.

Ma olen klannis (EFE-X), mille keskmine winrate on 58,36%. Klanni keskmine eff on 1682. Mind võeti sinna seepärast, et 6500 mängu peale oli mu winrate 55%. Hoolimata klanni keskmisele tugevalt alla jäävast effist (1280). Selliseid mängijaid, kellel on kõrge winrate, peetakse seal potentsiaalikamateks kui madala winrate ja kõrge effiga mängijaid.

Sellise seltskonnaga siis treenin juba teist nädalat:



Muide head effi võib näidata ükskõik millise tieri tankiga. Mul nt on PzIII eff 1800+.

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 23.11.2012 14:42:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 23.11.2012 14:39:48 vasta tsitaadiga

Ma olen rohkem seda meelt, et kumbki number ei näita absoluutset tõde ning on mõeldud ennekõike teineteist kompenseerima. Tuleb vaadata mõlemat numbrit ning mis tanke mängija mängib, et enamvähem mingi pilt silme ette manada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 23.11.2012 14:43:54 vasta tsitaadiga

Minu teada eff tõuseb ka kaotades, mängu võit sõltub rohkesti teamist, mis randomi puhul on ju otsast otsa.

E: Vaatasin, et need statsid teil uue claci järgi, st väga head tulemused thumbs_up.gif beer_yum.gif


viimati muutis AC7 23.11.2012 15:18:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.11.2012 14:48:06 vasta tsitaadiga

AC7 kirjutas:
Minu teada eff tõuseb ka kaotades, mängu võit sõltub rohkesti teamist, mis randomi puhul on ju otsast otsa.


Parimad mängijad suudavad isegi randomis halva teami võidule viia icon_biggrin.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2012 14:48:10 vasta tsitaadiga

Heas klannis olles näitab win rate veel vähem, kui muidu. Sinu eest tehakse töö ära. Win rate on täielikult mõttetu näitaja. Siin pole isegi vaidlusmomenti. Vaata erinevate tankide win rate ja kõik on selge, kui allikavesi icon_wink.gif Effic arvutamiseks kasutatakse ka win rate. Seega kõrge eff sita win ratega on võimatu.
Üleüldse on ni eff kui win % kerge manipuleerida. Võtad endale T1. lased paartuhat lahingut ja sta tõuseb meeletult.


viimati muutis Kristoferr 23.11.2012 14:53:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.11.2012 15:02:33 vasta tsitaadiga

No minu wr oli 55% ka enne klanniga liitumist.Näiteks saab seda randomis tõsta, kui tiimiga enne lahingut plaan kokku leppida. Aitab ka see kui surma saades mitte mängust ragequittida, vaid ellujäänutele nõu anda.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 23.11.2012 15:25:09 vasta tsitaadiga

Tõsijutt tegelt, ise rohkem keskendun hetkel jah rohkem grindimisele kuni meelepärased tankid käes. Enda imestuseks on eff isegi tõsiselt parem kui ma arvasin icon_biggrin.gif
In-game: zoldeN
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.11.2012 15:51:09 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
AC7 kirjutas:
Minu teada eff tõuseb ka kaotades, mängu võit sõltub rohkesti teamist, mis randomi puhul on ju otsast otsa.


Parimad mängijad suudavad isegi randomis halva teami võidule viia icon_biggrin.gif
Väga suures enamuses on sita tiimiga ikka puhas loto.
Kui 150 sekundiga on seis 0-12, siis ei, sa ei vii halba tiimi võidule.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2012 15:52:15 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
erick kirjutas:
AC7 kirjutas:
Minu teada eff tõuseb ka kaotades, mängu võit sõltub rohkesti teamist, mis randomi puhul on ju otsast otsa.


Parimad mängijad suudavad isegi randomis halva teami võidule viia icon_biggrin.gif
Väga suures enamuses on sita tiimiga ikka puhas loto.
Kui 150 sekundiga on seis 0-12, siis ei, sa ei vii halba tiimi võidule.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 23.11.2012 16:40:24 vasta tsitaadiga

10 kaotust järjest. Kas on lemming-trainid või lambist rambod. Täesti masendav, IS-iga olen reeglina paar tieri madalam, kui raundi top. Ehk siis minust ei sõltu suurt midagi. Mediumiga (sherman) on niiet kui kuhugi heavy toel lähen, siis heavy ükshetk lihtsalt paneb jälle platsile, saab 3kuuli ja siis olen üksi ja saan järgmiseks taganedes 3 kuuli. Sellised seeriad ajavad mänguisu ära. Kui olen ISiga top tier, siis saan 3-4killi ja seis on juba mingi 12:7 vms...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.11.2012 17:33:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
erick kirjutas:
AC7 kirjutas:
Minu teada eff tõuseb ka kaotades, mängu võit sõltub rohkesti teamist, mis randomi puhul on ju otsast otsa.


Parimad mängijad suudavad isegi randomis halva teami võidule viia icon_biggrin.gif
Väga suures enamuses on sita tiimiga ikka puhas loto.
Kui 150 sekundiga on seis 0-12, siis ei, sa ei vii halba tiimi võidule.


Sellepärast tasub mängu alguses ära märkida, kuhu lähevad heavy'd, kuhu mediumid, millised vastased kohe maha fokusseerida. Need 30 sekundit mängu alguses on toonud minu kogemuses ka 5% võiduvõimalusega tiime troonile. Loomulikult ei juhtu seda regulaarselt, aga seda juhtub tihedamini, kui arvata võiks.

Ega mul niisama nalja pärast WR 55% pole isegi ilma klannita. Tiime saan ju täpselt samasuguseid nagu kõik teised.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 23.11.2012 20:57:13 vasta tsitaadiga

Pole kuu aega pelanud aga polegi nii roostes kuigi oli ka siin vedamist arvestades,et olin teami keskel icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 23.11.2012 23:38:20 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:

Mingid nõudmised ka on statide osas või tankide? Mingid kohustused ka on et klannis püsida?


Nõudmisi ja kohustusi hetkel ei ole, kuna klann kaardil ei tegutse ja kohti jagub.
Paljud, kes meiega liituvad, ei saa kas väga tihti mängida või ei oma piisavalt suuri tanke, et kusagile mujale liituda, aga soovivad siiski eestlaste keskel mängida.
15. detsember olen vast Tallinnas kohal.
WoTis tegutsen arxxxy nime all ja olen hetkel WRYA recruiter.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.11.2012 01:02:54 vasta tsitaadiga

Mingi eel regamine ka toimub antud üritusele?
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 24.11.2012 03:56:18 vasta tsitaadiga

Vaikselt grindin ferdit, paras love hate relationship hakkab tekkima selle aparaadiga. Kui paned end õigesse kohta siis saab mingi liini lukku panna, aga kui esimene positsioonivalik ebaõnnestub ja tiim unustab ära, et sa vajad katet sis pole teha aga mitte midagi.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2rn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2012




sõnum 24.11.2012 09:41:17 vasta tsitaadiga

[quote="tonism"].

T10H väga meeldib mobiilsus ja lasukiirus, mis on täiesti segaselt kiire, kuid kohe absull ei meeldi, et turret on kere taga otsas. Linnas on täielik õudus. Kuid tal ei ole ka väga soomust, seega üldiselt tuleb sellega suht mediumi või second wave taktikat mängida. Sarnaselt hiinakatele saab teda kasutada CW medium rushi puhul backup variandina. Selle tanki võtmesõna on kiirus igas kontekstis. Kaitsemänguks ja nurga tagant luuramiseks see kindlasti ei sobi.

Ei ole linnas ka ta mingi õudus kui oskad mängida sellega. Armori poolest nii palju, et kui paned hea nurga alla siis naljalt läbi ei lase(kui vastane kulda pritsib, siis vahet pole mis tankiga oled, läbi vuhiseb kuld niikuinii;) ). Ja hiinakate med10 kohta, tal ülim kahur (sama dämm mis on tier 10 hevy+kuklda pritsides lased sa prantslase kergelt maha, tehes talle maximum dämmi alati. kuld on tal HE ja päris korraliku läbistavusega), mis teeb korralikult haiget ikka, ja kui sa kombineerid kiirema laadimise, vendi ja relvavennad sellele peale, siis ei ole ka see laskekiirus nii hull midagi;).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 24.11.2012 12:24:06 vasta tsitaadiga

Tier X hiina meediumiga tuli 1. testmängus 6500 damaget thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
havens
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2012




sõnum 24.11.2012 16:38:35 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/2853156/shot_002.jpg.html

ma küll kedagi teist ei tea,kes oleks teinud üle 10k dämmi ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.