Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
antikas3
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 02:21:55 vasta tsitaadiga

Valve viskab hirmsasti peale neid DOTA2 gifte - 4tk üle. PS kellel soovi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 02:22:28 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/ShareDota2 < sealt võib ka proovida kellel isu ja tahtmist icon_smile.gif, aga viimaste uudiste kohaselt lasi valve jälle mõned invited käiku ja jagamisele, st et ostma pole kindlasti mõtet hakata icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2012 17:01:21 vasta tsitaadiga

kui kellelgi invite üle, kahmaksin ära (võimalusel isegi 2)
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 14:31:39 vasta tsitaadiga

Mul on ka üle 2 DOTA invite, kes soovib võib midagi vastu anda, aga kui ei, saab ka tasuta thumbs_up.gif

Edit: 1 alles.
Edit: läinud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 16:06:31 vasta tsitaadiga

Wow, tänks.

väga kiiresti olemas.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
treg16
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2008




sõnum 10.11.2012 23:28:36 vasta tsitaadiga

Proovitud ja ausalt öeldes ei näe üldse vastast honile graafika poolest, mis teeb ka honi palju selgemaks. Uudisimust kutsub ainult dota 2 mängima ehk üllatab. icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krikoks
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2012




sõnum 13.11.2012 01:26:58 vasta tsitaadiga

oleks key soovi kui kellelgi üle icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2012 01:48:27 vasta tsitaadiga

Pärast formatit ikka lobbys crashib icon_cry.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2012 20:49:43 vasta tsitaadiga

2 esimest privaatsõnumit saavad kutsed, lampi kasutajatele kahjuks ei jaga.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2012 22:10:40 vasta tsitaadiga

Mul ka 2 kutset üle kui kellelgi huvi siis pm.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2012 22:52:34 vasta tsitaadiga

Sain crashi/freezi korda icon_razz.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2012 23:06:27 vasta tsitaadiga

UnknowFunk kirjutas:
Sain crashi/freezi korda icon_razz.gif


Kirjuta siis ka kuidas korda said, ehk tekib kellelgi kunagi veel selline probleem.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2012 00:10:34 vasta tsitaadiga

Steam -> Dota2 -> Properties -> General -> Set Launch Options -> -novid -console +dota_embers 0


beer_yum.gif

lockdown92, kui loed seda posti, siis icon_idea.gif

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 14.11.2012 14:17:17 vasta tsitaadiga

mis too käsklus teeb siis, kui küsida tohib. Puhtast uudishimust sooviks teada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2012 15:01:50 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
mis too käsklus teeb siis, kui küsida tohib. Puhtast uudishimust sooviks teada.


Võtab lobbys liikuvad leegid taustalt ära.

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2012 19:06:45 vasta tsitaadiga

Lugesin ja mõtlesin, et kust sa sellise imeasja välja küll võlusid icon_biggrin.gif

Aga ma pole veel sellest ajast mängu saanud; kui nüüd aega tekib siis proovin ära kindlasti!

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2012 01:16:23 vasta tsitaadiga

Tuhnisime sõbraga dota2 foorumeid läbi icon_biggrin.gif

Muidu pole endal ühtegi probleemi hetkel olnud enam thumbs_up.gif


E: Palun ühte gifti funkgotkill@hot.ee icon_redface.gif
E2: SAIN

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.


viimati muutis UnknowFunk 15.11.2012 03:06:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 15.11.2012 02:20:50 vasta tsitaadiga

anda ära dota2 gift !
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 10:15:42 vasta tsitaadiga

Ära anda 3 dota2 gift keyd! PS oma email kes soovivad!
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 21.11.2012 10:20:44 vasta tsitaadiga

Tuli vist uus sats invitesid. Jälle 3 üle.
Ma arvan, et mõistlikum oleks siin teemas inimestel invitesid küsida mitte pakkuda.

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 12:03:48 vasta tsitaadiga

mul ka 4 invite pakkuda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 13:21:16 vasta tsitaadiga

On ka pakkuda 2 koopiat.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 21.11.2012 14:08:17 vasta tsitaadiga

Samuti kaks tk pakkuda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Soulflyr
HV vaatleja
Soulflyr

liitunud: 11.01.2012




sõnum 21.11.2012 16:23:39 vasta tsitaadiga

Täna viskas jälle jah persetäie inventorysse...3tk. üle, kui soovi on.

Steam allkirjas.

_________________
More Power!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoosepN
HV kasutaja
JoosepN

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 16:31:35 vasta tsitaadiga

Ka 3 üle.

Kaval taktika, paneb inimesed teisi inimesi ka mängu kutsuma, et lihtsalt lahti saaks neist kutsetest. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.11.2012 18:39:12 vasta tsitaadiga

mul ka üle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 19:12:26 vasta tsitaadiga

Võtaksin küll ühe pullipärast, kui neid siin nii rohkelt icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 11:05:18 vasta tsitaadiga

võite ka oma steami/emaili postkasti visata ja poetan midagi sussi sisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 22.11.2012 12:10:08 vasta tsitaadiga

Tänasest hakkab siis Dreamchack winter. Üks eestlane peaks ka konkurentsis olema.
Rabage oma pöidlad pihku ja elage kaasa. Suusatajad on omadega p-is ja teoreetiliselt on see vist selle sügise/talve ainuke koht kus eestlane maailma tasemel midagi võita võib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Feisss
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 22.11.2012 12:16:29 vasta tsitaadiga

Sooviks ka ühte keyd, kui kellelgi üle on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 22.11.2012 12:23:20 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Tänasest hakkab siis Dreamchack winter. Üks eestlane peaks ka konkurentsis olema.
Rabage oma pöidlad pihku ja elage kaasa. Suusatajad on omadega p-is ja teoreetiliselt on see vist selle sügise/talve ainuke koht kus eestlane maailma tasemel midagi võita võib.

Üks eestlane on favoriitide kapten.

_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 12:43:14 vasta tsitaadiga

Mul vähemalt üks üle, PS-ige meil ning panen õhtul teele.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts608
HV kasutaja
tarts608

liitunud: 18.10.2009




sõnum 22.11.2012 13:19:52 vasta tsitaadiga

kah 1 üle kes tahab siis email PM-i icon_lol.gif

E: Läinud

_________________
http://steamcommunity.com/id/Twizek/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 14:42:57 vasta tsitaadiga

outcast kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Tänasest hakkab siis Dreamchack winter. Üks eestlane peaks ka konkurentsis olema.
Rabage oma pöidlad pihku ja elage kaasa. Suusatajad on omadega p-is ja teoreetiliselt on see vist selle sügise/talve ainuke koht kus eestlane maailma tasemel midagi võita võib.

Üks eestlane on favoriitide kapten.

No nüüdseks peaks juba iga dota2 huviline Puppey't teadma.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 16:01:01 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
No nüüdseks peaks juba iga dota2 huviline Puppey't teadma.



thumbs_up.gif

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 22.11.2012 16:42:56 vasta tsitaadiga

Tarkpead icon_smile.gif

Teamliquidi andmetel on dreamhacki tänases menüüs Grupp A, kelle seas ka Na'Vi.
Kohaliku aja järgi algab 16.00
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 21:16:40 vasta tsitaadiga

navi kahjuks ei saanud finaali:(
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2012 13:39:32 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi on keyd üle veel? Lol´i fännina tahaks ka asja proovida
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2012 13:47:56 vasta tsitaadiga

Mul on pakkuda 2 DOTA2 keyd, kes soovib, siis PS. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 11:19:41 vasta tsitaadiga

Kolides LOL'i pealt dota2 peale on eriti nuubiku tunne.

Keegi mingile heale sissejuhatavale jutule oskab suunata- kus on see pikk ja looklev kirjeldus lühidalt kokku võetud? (champid ja kõik sellega seotud)

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 14:23:47 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam on vist ise paar päeva mängida, küll aru hakkad saama icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 15:28:52 vasta tsitaadiga

Kõige esimene ja põhiline asi mida üks LOL-i noob endale selgeks teha võiks on see, et Dota 2-es pole CHAMPEHUIAMPE vaid seal on Herod. Samuti pole ka nexust.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 15:31:50 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
Kolides LOL'i pealt dota2 peale on eriti nuubiku tunne.

Keegi mingile heale sissejuhatavale jutule oskab suunata- kus on see pikk ja looklev kirjeldus lühidalt kokku võetud? (champid ja kõik sellega seotud)


Soovitan kindlasti üles otsida dotacinema youtube kanal ja sealt vaadata nende tutorial videoid, sealt saab hea ülevaate mängust ja skill kasvab ka kohe icon_smile.gif
Samuti siit saad eraldi herode kohta õppida: http://www.dotacinema.com/heroes .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 15:40:26 vasta tsitaadiga

Qufi kirjutas:
AllanK20 kirjutas:
Kolides LOL'i pealt dota2 peale on eriti nuubiku tunne.

Keegi mingile heale sissejuhatavale jutule oskab suunata- kus on see pikk ja looklev kirjeldus lühidalt kokku võetud? (champid ja kõik sellega seotud)


Soovitan kindlasti üles otsida dotacinema youtube kanal ja sealt vaadata nende tutorial videoid, sealt saab hea ülevaate mängust ja skill kasvab ka kohe icon_smile.gif
Samuti siit saad eraldi herode kohta õppida: http://www.dotacinema.com/heroes .

Seal samas teeb üks tüüb mingit õpetamis seeriat ka, näiteks kuidas wardida jms
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 16:36:51 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Kõige esimene ja põhiline asi mida üks LOL-i noob endale selgeks teha võiks on see, et Dota 2-es pole CHAMPEHUIAMPE vaid seal on Herod. Samuti pole ka nexust.


Ära erutu, ma olen võõral pinnal ja sa said aru küll millest ma juttu tegin.

Pole vaja hakata siin rõvedusi pilduma, vaid jääme ikka inimesteks.
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2012 17:58:51 vasta tsitaadiga

ei olegi plaanis solvata ega midagi halba mõelda, aga täiesti inimlik ongi see, et sa kõigepealt teed selgeks, et on herod, mitte champid.
edasi hakkad lihtsalt juba herosid õppima ja selgeks tegema endale. : )

loli mängijatele on vist courier ka uus, yesno? wardid peaks tuttav teema olema.
laaned vist ka lolis mõlemad sama pikad, bot ja top. dotas on siis vastavalt kumbas teamis oled, pikk ja lühike laan ehk siis lihtsam ja raskem niiöelda.

aga üldiselt googeldades "dota 2 basic guide" peaksid piisavalt normaalseid ja arukaid linke kohe saama kui tahad ja viitsid lugeda ja mängu õppida.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 27.11.2012 19:30:44 vasta tsitaadiga

http://www.playdota.com/guides/welcome-to-dota-you-suck
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2012 00:51:24 vasta tsitaadiga

Sai jälle paar mängu Dotat tehtud ja täpselt selline tunne kuidas tiimikaaslased tulevad: http://i.imgur.com/96gVG.png
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 28.11.2012 01:59:36 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Sai jälle paar mängu Dotat tehtud ja täpselt selline tunne kuidas tiimikaaslased tulevad: http://i.imgur.com/96gVG.png


Sad but true. Enamus nendest mängivad solo mängu ning teamplay-st ei jaga mitte midagi. Kui küsid abi, siis saad ainult venekeelset sõimu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 28.11.2012 02:26:48 vasta tsitaadiga

Ega meid tembeldatakse ka tihti venelasteks ning öeldakse kohe, et oblat russia nab. Igaljuhul kui fucked up team siis tuleb teha enda game ning farmi farmi, kui näed kus saad kille kohe sinna tõmbad killid omale siis farmid ja nii lased omaette. Kui tuleb kergem rage peale siis hea meeleolu loov muusika ning winwin situation on käes. Jah kui esimese 10 minutiga on juba kõvem feed toimunud pole enam midagi teha, aga enamjaolt need töllakad mängivad lihtsalt nii faking aeglaselt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.