Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
antzu
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2012




sõnum 13.11.2012 11:51:41 vasta tsitaadiga

Tervist! Olen suht random kutt siin, aga just paar postitust tagasi lugesin selle free triali kohta. Äkki kellelgi on jagada seda key-d vms. Ise plaanin ka ehk mängu soetada, aga tahaks proovida enne. Kunagi oli vist WoWiga sama lugu icon_biggrin.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virus
HV kasutaja
Virus

liitunud: 02.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2012 13:05:06 vasta tsitaadiga

antzu kirjutas:
Tervist! Olen suht random kutt siin, aga just paar postitust tagasi lugesin selle free triali kohta. Äkki kellelgi on jagada seda key-d vms. Ise plaanin ka ehk mängu soetada, aga tahaks proovida enne. Kunagi oli vist WoWiga sama lugu icon_biggrin.gif.


Võin saata kutse, viska oma mailiaadress PS'i.
Soovitan ka clienti ära tõmmata, see on üsna mahukas.

_________________
Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 13.11.2012 16:40:21 vasta tsitaadiga

Võin ka veel 2 kutset saata, kui keegi tunneb huvi (saatke oma mail PS-i).
beer_yum.gif

edit: kutsed kõik saadetud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 13.11.2012 17:30:35 vasta tsitaadiga

Ma igatahes sain selle key peale, mis lahkelt jagati, teate "Grace period has ended blalba, need key to play".
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virus
HV kasutaja
Virus

liitunud: 02.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2012 20:22:15 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Ma igatahes sain selle key peale, mis lahkelt jagati, teate "Grace period has ended blalba, need key to play".


Share Guild Wars 2 with a friend! They’ll receive an invite with a special code that will allow them to create an account and log in to play for free between November 15 and 18, 2012. Our supply of free invite codes is limited, so invite your friends today!

Niiet oota.

Edit: 1 key veel ära anda kui keegi huvi tunneb.

_________________
Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 13.11.2012 20:29:52 vasta tsitaadiga

Siis võiks ka error message midagi sellist öelda. A la "valid from x to y". Kust ma desifreerima pean, kas see on nüüd expired võti või pole veel aktiveeritud...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2012 11:26:13 vasta tsitaadiga

Võin ka invite'e jagada kui keegi tahab. Küsige PS kaudu siis.

kõik otsas


viimati muutis ObNixilis 16.11.2012 01:43:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 14.11.2012 13:37:43 vasta tsitaadiga

OK.. küsimus: Ascended gear
https://www.guildwars2.com/en-gb/news/linsey-murdock-unveils-new-high-end-ascended-gear/

Linsey juttu lugedes jääb mulje, et uus gear on sucu paremate statsidega aga "Infusions" vidinad on puhtalt PVE kraam - samas midagi analoogset oli ka GW1 nagu aru saan... Keegi jälgib seda teemat või oskab kommenteerida GW1 põhjal - kas "Infusions" upgrade võib pakkuda mingit boonust ka pvp/www?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrogenum
HV vaatleja
Nitrogenum

liitunud: 31.08.2007




sõnum 14.11.2012 21:19:43 vasta tsitaadiga

Keegi oma guildi võtab mind? : D Alles alustasin ja olen lv 20. GWd mängisin omal ajal ka, nii et võhik päris ei ole ja arenen kähku
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.11.2012 21:23:02 vasta tsitaadiga

Ma võtaks ühe võtme küll - gertg.g ät gmail.com
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virus
HV kasutaja
Virus

liitunud: 02.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2012 11:15:55 vasta tsitaadiga

Nitrogenum kirjutas:
Keegi oma guildi võtab mind? : D Alles alustasin ja olen lv 20. GWd mängisin omal ajal ka, nii et võhik päris ei ole ja arenen kähku


Viska oma ingame name shoutboxi.
Ordu [EST]

_________________
Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2012 13:22:30 vasta tsitaadiga

Tre,

Mis kell need väravad meie aja järgi triali meestele avatakse?

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 15.11.2012 13:55:57 vasta tsitaadiga

kell 19.00
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2012 16:45:13 vasta tsitaadiga

Kõik kutsed otsas minul.

viimati muutis ObNixilis 16.11.2012 01:43:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krink
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2012




sõnum 15.11.2012 17:56:20 vasta tsitaadiga

paluks üht kutset. aitäh

edit/ sain kutse ObNixilis'lt - aitäh


viimati muutis krink 16.11.2012 05:37:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.11.2012 21:28:26 vasta tsitaadiga

Proovisin mängida. Tunni põhjal vbolla järeldusi vara teha, aga mulle kohe üldse ei istu. Ei ui, gameplay etc. Hea, et triali oli võimalik kasutada, kui oleksin pidanud ostma (mida ka peaaegu tegin), siis vist oleks nägu õite morn.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.11.2012 22:34:30 vasta tsitaadiga

mmorgiatel peab ikka vähe kauem osalema kui tunnikese, et aru saada kas istub või mitte!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.11.2012 00:54:43 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
mmorgiatel peab ikka vähe kauem osalema kui tunnikese, et aru saada kas istub või mitte!

Ei nõustu. WoW meeldis peale 10t minutit, EVE peale tunnikest nokitsemist. Kõigest ei peagi kohe aru saama, kuid kui edasine õppimine ei ole motiveeritud, siis pole oluline, kui hea või halb see mäng tegelt on - mina selle alla aega ei raiska.
PS. Ei väida, et GW2 on sitt mäng. Lihtsalt mulle ei istu icon_smile.gif

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 05:17:29 vasta tsitaadiga

Pole kah GW2 juba päris kaua näppinud kahjuks..
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 10:17:10 vasta tsitaadiga

kellelgil kutset on üle siis võiks saata icon_wink.gif
Tänud ette
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virus
HV kasutaja
Virus

liitunud: 02.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 11:13:01 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
kellelgil kutset on üle siis võiks saata icon_wink.gif
Tänud ette


ml on veel 1 üle, viska oma mailiaadress PS'i

_________________
Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 16.11.2012 19:02:17 vasta tsitaadiga

Kell 22.00 hakkab siis special event: The Lost Shores pihta.

edit: http://wiki.guildwars2.com/wiki/The_Lost_Shores
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 16.11.2012 21:28:08 vasta tsitaadiga

Tra mulle meeldib, et just siis kui mina pole kodus terve nv, on mingi ühekordne event icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 17.11.2012 01:01:15 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
Tra mulle meeldib, et just siis kui mina pole kodus terve nv, on mingi ühekordne event icon_biggrin.gif

Sellest osa võtmata ei kaota sa midagi. Esimene event oli rets lagfest, mingi achievementi ka nkn pole. Rewarde ka ei old praegu. Mõttetu üritus oli suht icon_razz.gif Need eventid failivad nii rämedalt ikka kuna nad ei kannata ära nii palju rahvast korraga kahjuks. Ehk kunagi saavad asja veits stabiilsemaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 17.11.2012 05:11:21 vasta tsitaadiga

Sai ka proovitud ja ei meeldi üldse. Isegi Tera pakkus alguses rohkem huvi.
Questid suht segased. Need südametega questid, kus saab vastuseid valida, seal peab mingi kindel kombinatsioon olema? Proovisin igatmoodi ja midagi ei juhtunud.
Maailm tundus ka kuidagi staatilisena. Kõik NPCd ja vaenlased seisid omas kohas nagu postid. Üldse tundub, et mida ägedamaks graafika muutub mmorpgdes seda rohkem BS topitakse sinna.
Hea et ei ostnud. Kindel NO!

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 17.11.2012 14:09:50 vasta tsitaadiga

heh. sa pidid lihtsalt seal varesekujude juures õige vastuse valima. need olid ju mõistatused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 14:54:13 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Sai ka proovitud ja ei meeldi üldse. Isegi Tera pakkus alguses rohkem huvi.
Questid suht segased. Need südametega questid, kus saab vastuseid valida, seal peab mingi kindel kombinatsioon olema? Proovisin igatmoodi ja midagi ei juhtunud.
Maailm tundus ka kuidagi staatilisena. Kõik NPCd ja vaenlased seisid omas kohas nagu postid. Üldse tundub, et mida ägedamaks graafika muutub mmorpgdes seda rohkem BS topitakse sinna.
Hea et ei ostnud. Kindel NO!

private server much? ära rohkem peale võta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 20:00:25 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Sai ka proovitud ja ei meeldi üldse. Isegi Tera pakkus alguses rohkem huvi.
Questid suht segased. Need südametega questid, kus saab vastuseid valida, seal peab mingi kindel kombinatsioon olema? Proovisin igatmoodi ja midagi ei juhtunud.
Maailm tundus ka kuidagi staatilisena. Kõik NPCd ja vaenlased seisid omas kohas nagu postid. Üldse tundub, et mida ägedamaks graafika muutub mmorpgdes seda rohkem BS topitakse sinna.
Hea et ei ostnud. Kindel NO!


Kui sa ka kõige lihtsamaid mõistatusi ei oska lahendada siis on küll piinlik icon_confused.gif Peale selle... sul tasuks kaaluda uue hobi otsimist kuna enamus arvutimängudest sinu arvates mängida ei kõlba.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 17.11.2012 20:33:00 vasta tsitaadiga

Ma tahtsin lihtsalt questi teha. Olen harjunud, et kliki nuppudele ja k6ik. Et seal mingi m6istatus oli ei märganud, sest ei viitsi neid tekste lugeda. Viimane asi mida ma mmorpgs teha tahan on tekste lugeda.
Lisaks miks maag lv1 peab tutorialis mingi hiigel bossu vastu v6itlema. Ja siis pärast saab mingi vihmaussi käest lüüja. Ja kohe mingi algus spellid näevad k6ik vinged ja v6imsad välja, kuid mingi damagid ei tee. BS!

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 20:52:55 vasta tsitaadiga

Olen harjunud, et kliki nuppudele ja k6ik."
Esimene viga.
Et seal mingi m6istatus oli ei märganud, sest ei viitsi neid tekste lugeda.
Teine viga.
Viimane asi mida ma mmorpgs teha tahan on tekste lugeda.
Kolmas viga.

Kallis laps, asi on sinus. Sa ei oska lihtsalt mängida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 21:34:37 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Ma tahtsin lihtsalt questi teha. Olen harjunud, et kliki nuppudele ja k6ik. Et seal mingi m6istatus oli ei märganud, sest ei viitsi neid tekste lugeda. Viimane asi mida ma mmorpgs teha tahan on tekste lugeda.
Lisaks miks maag lv1 peab tutorialis mingi hiigel bossu vastu v6itlema. Ja siis pärast saab mingi vihmaussi käest lüüja. Ja kohe mingi algus spellid näevad k6ik vinged ja v6imsad välja, kuid mingi damagid ei tee. BS!


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 14:16:15 vasta tsitaadiga

ahvilõust, sinusuguste pärast lähevadki mängud halvemaks... tahaks ainult ühte nuppu vajutada ja võita.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 18.11.2012 16:32:59 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
ahvilõust, sinusuguste pärast lähevadki mängud halvemaks... tahaks ainult ühte nuppu vajutada ja võita.


ma vihkan QQsid.

Ma saan aru, et hiljem läheb raskemaks. Aga mitte fakking kohe alguses esimese mobiga. Tahaks nagu klassi enne tundma õppida. Kuidas spellid toimivad ja kuidas uusi skille saab. Kuid ei! Kohe esimene quest killi 10 kolli, kus 1 koll juba peksab mätasse.

Algus ala juba siukest nussi täis HELL NO! Mis pärast veel hakkab olema.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 18.11.2012 16:41:40 vasta tsitaadiga

kas sa mõtled nornide ala algust ja kentaure? kui a ei eksi, siis sa võisid ka mingi väiksema tegelase maha lüüa. võis valida ka griffoni või metssea.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.11.2012 18:47:20 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
ahvilõust, sinusuguste pärast lähevadki mängud halvemaks... tahaks ainult ühte nuppu vajutada ja võita.

Ma mõtlesin, et ma ei sekku sellesse kisklusesse, aga sinu post pani siiski kirjutama. Tee vahet "tahan mängu lihtsamaks" ja usability-intuitiivse disaini vahel. Keegi ei nõua, et mäng oleks kerge. Learning curve peab olema õige ning disain ning mehhaanika peavad seda toetama.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 18.11.2012 19:04:39 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
ObNixilis kirjutas:
ahvilõust, sinusuguste pärast lähevadki mängud halvemaks... tahaks ainult ühte nuppu vajutada ja võita.


ma vihkan QQsid.

Ma saan aru, et hiljem läheb raskemaks. Aga mitte fakking kohe alguses esimese mobiga. Tahaks nagu klassi enne tundma õppida. Kuidas spellid toimivad ja kuidas uusi skille saab. Kuid ei! Kohe esimene quest killi 10 kolli, kus 1 koll juba peksab mätasse.

Algus ala juba siukest <b>piixu</b> täis HELL NO! Mis pärast veel hakkab olema.

Kas sa ründad vaenlasi melee relvaga kaugelt või kuidas sind mättasse löödakse? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.11.2012 21:31:45 vasta tsitaadiga

Hakkan ka homme mängima, esimest osa sai kunagi ammu ammu natuke toksitud.
Mingi noobi ABC ka mida ennem kindlasti teadma peaks?
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 19.11.2012 13:11:07 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Hakkan ka homme mängima, esimest osa sai kunagi ammu ammu natuke toksitud.
Mingi noobi ABC ka mida ennem kindlasti teadma peaks?


Ehk on abiks:

http://www.guildwarsinsider.com/guildwars2-beginners-guide-tutorial/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivarios
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2010




sõnum 19.11.2012 22:44:46 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Hakkan ka homme mängima, esimest osa sai kunagi ammu ammu natuke toksitud.
Mingi noobi ABC ka mida ennem kindlasti teadma peaks?


esimese charrina soovitaks kõigile guardiani. õige buildiga suht tugev ning hea dmg.
Ise mul lvl 80 juba, ning mingeid lvl 30-50 suuri champione_tappa pole probleem (üksinda)..... küll aga viskab vahest üle kui pead ühe kolliga võitlema 15 - 20 minca et tast jagu saada icon_biggrin.gif


väike teema vahetus siia : nimelt kui ma loen kõiki eestikeelesid foorumeid MMOde kohta siis jääb mul pidevalt silam et suurem osa arutlusest pälvib just PvE. Kui räägitakse PvPst siis vaid niipalju mis võiks olla ning mis on, aga on halvasti!
Keegi kuskil ei räägi taktikatest, ei postita videosid (enda suurtegudest PvP vallas) ega otsi gruppe. Jääb mulje nagu kõik üritavad leida nendest MMOdest seda sama mida pakuvad ka kõik offline mängud.

Pole nagu kunagi näinud kuskil kuulutust a´la otsin gruppi/tiimi liikmeid et siis midagi suurejoonelist ja korralikku PvP vallas korda saata.
Parandage kui ma eksin? icon_cry.gif

_________________
tere jälle mina siin...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2012 23:16:17 vasta tsitaadiga

Guardinan oli minu jaoks mängu kõige igavam klass. Ma ei julge öelda küll, et "oled algaja, tee seda klassi enne". Pigem lähtuda ikka sellest, mis endale sümpaatne tundub ja mis kõige tähtsam, võtta mängu rahulikult, mitte elu mõttena.

Mulle isiklikult gw2 väga meeldis/meeldib siiani, aga pole lihtsalt aega mängida mitut mängu korraga ja tegeleda muude valdkondadega. Mäng nägi ilus välja, mõnus mängitavus oli. Täpsemalt siin kindlasti mitukümend lehte tagasi olemas täpsem selgitus minult, miks mäng hea ja halb. Samas ma pole ise mingi kuu vähemalt mänginud (kui mitte rohkem), seega võib olla ühtteist ikka muutunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxtom
HV kasutaja
yxtom

liitunud: 30.05.2007




sõnum 20.11.2012 13:16:18 vasta tsitaadiga

well... huvitavad muljed proovijatelt. Tundub et GW PVE mehhanika pole lihtsalt tabatav... eks omajagu mängib rolli harjumus mõnest muust "tuntud" MMOst.

Nimelt - mitte üks klass ei passi mobi ees till pihus - iseäranis alguses! Liigu ringi! dodge! arvesta resursse mis sul on ja millal nad taastuvad. Ära lase enda peal mingeid kokkamisharjutusi teha - mitu DOTi käes ja maha ei saa (just alguses) jookse ringi, kaota LOS (puud/kivid töötavad suurepäraselt)!

Sama kehtib ka Norni sissejuhatuse 3 pisikese bosse kohta - nad ju kõik ekstra aeglased tehtud! Kui nendega probleeme siis sa teed midagi valesti! Sissejuhatus ongi ju mõeldud mingil määral õppimiseks - mitte erinevate relvade skillide kohta aga just mängumehhanikast arusaamiseks. Kui asjale pihta saad siis naerad ise ka pärast icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2012 22:38:11 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
ObNixilis kirjutas:
ahvilõust, sinusuguste pärast lähevadki mängud halvemaks... tahaks ainult ühte nuppu vajutada ja võita.


ma vihkan QQsid.

Ma saan aru, et hiljem läheb raskemaks. Aga mitte fakking kohe alguses esimese mobiga. Tahaks nagu klassi enne tundma õppida. Kuidas spellid toimivad ja kuidas uusi skille saab. Kuid ei! Kohe esimene quest killi 10 kolli, kus 1 koll juba peksab mätasse.

Algus ala juba siukest <b>piixu</b> täis HELL NO! Mis pärast veel hakkab olema.


Jeesus Kristus icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 13:48:42 vasta tsitaadiga

EI tea mis veel siis saab kui instasse jõuad seal oled 90% ajast pikali maas icon_lol.gif , kujutan ette juba neid vihas puruks pekstud klaviatuure ja hiiri.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 20:25:04 vasta tsitaadiga

sain kah enda valdusesse GW2 accounti (sisaldas isegi mingit L80 charri)
keski kuskil mingi Skype või muu asja chati kah peab?
saab koos grindida jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2012 21:17:23 vasta tsitaadiga

l3mpz kirjutas:
sain kah enda valdusesse GW2 accounti (sisaldas isegi mingit L80 charri)
keski kuskil mingi Skype või muu asja chati kah peab?
saab koos grindida jne icon_biggrin.gif



mine ordu guildi google.
see eesti clan neil teamspeak ka.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 01:06:29 vasta tsitaadiga

Taas mõned postitused siit teemast kustutatud.
Teadmiseks: oma mängukontodega kauplemine (müük/vahetus/laenamine/ost jne) on keelatud!
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 20.12.2012 02:42:09 vasta tsitaadiga

Kus GW2 praegu odavamalt leiab kui 59€?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virus
HV kasutaja
Virus

liitunud: 02.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2012 12:17:49 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
Kus GW2 praegu odavamalt leiab kui 59€?


buy.guildwars2.com 55€ eest saad Digital Deluxe editioni.
49.99€ on hetkel Gamestaris Standard edition. Ennist sai sealt miskit 5€ krediiti kui konto tegid, ei tea kas enam saab.
Mängumaailm hind hetkel 47.49€

Aga üldiselt Google abiks.

_________________
Üks tark saksa insener ütles kord: "Iga ratas mis ei vea, pidurdab!"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 20.12.2012 15:32:23 vasta tsitaadiga

Keegi invite key vms saaks saata? icon_razz.gif Prooviks enne ostmist tiba, kas meeldib.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2012 15:39:38 vasta tsitaadiga

Teema on nii väljasurnud et ilmselt enamus ahve seda enam ei mängigi. Ehk annab keegi sulle oma konto proovida.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.