Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 212, 213, 214 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 12:54:58 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole enam minu teada, kollid on lvl63.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 13:02:45 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
on seal mingit teoreetilist vahet ka, kas teha mp3-ga act 1 või act 3e?


Kui sind saadava XPi kogus kindla ajahulga jooksul ei huvita, siis MP3 Act 1 on täpselt sama, mis Act 3 MP1. XPi grindiks on MP1 Act3 vaieldamatult kõige kiirem meetod.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 13:07:20 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/d3/en/profile/LauriL-2622/hero/19303028

pole nüüd mingi aja mänginud ja theorycrafti üldse kunagi teinud. oskab keegi anda mõned soovitused, kuidas 3 milli eest olukorda paremaks muuta. üks 2h epic on ka, aga MP1-ga eliidid kipuvad kuidagi eriti kergelt ilma kilbita maha nottima.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.11.2012 13:15:45 vasta tsitaadiga

sul on vaja strenghtri ja kamaluga. kui saad miski min 1800 täis, siis hakkad crit chance'i ja crit dami üles ajama. madala main statiga crit ei ole mõttekas, võit ei ole nii suur. attack speed ei tee ka kahju, vahest näiteks sõrmusel võib 8-9% attack speedi teha rohkem kasu kui 4% crit chance'i.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 13:30:41 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
RNG on bitch, ise tegin 1,5 tundi võtme runne, sain masina kokku ja 4 leget kah peale, kahjuks enamus jurad, üks võibolla müüb 65 milli eest
Üle 500 tunni mängitud ja ei ole mina veel kohanud 100 milli maksvat itemit, parim on 45 milli siiani

Päris hea käsi sul peab olema, et 65m jubinat juraks pidada...
Mul on siiamaani üldse kõige kallim tükk läinud 5m-ga, ja sellest järgmine 1m-ga...
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janek99
HV kasutaja
Janek99

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 13:47:41 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
on seal mingit teoreetilist vahet ka, kas teha mp3-ga act 1 või act 3e?
Kas droppides on peaks mingi vahe olema?
Act3 eriti raskem küll ei tundu, ja siegebreaker sureb ikka kõrvasti kiiremini kui butcher.


xp jaoks act 3, itemite farmimiseks vahet pole, mis actis.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 13:52:04 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Vahet pole, võid läbi paypali teha, võid ka otse virtuaalkaardiga.

Seda ma tegelikult tahakski teada, et mis siis saab, kui see 40 päeva kehtivust otsa saab virtuaalkaardil? Paypal'i ma ei saa niisama ühendada sellega, tahab kohe krediitkaardi numbrit saada.. ütleme, et ma teen selle ära ja ükskord, kui see otsa saab, siis tiksub asi rahulikult paypal'i ikka edasi ja kui vaja sealt ära tõsta, siis teen lihtsalt uue virtuaalkaardi ja korras?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 16.11.2012 14:02:10 vasta tsitaadiga

adic kirjutas:
DrZ kirjutas:
Vahet pole, võid läbi paypali teha, võid ka otse virtuaalkaardiga.

Seda ma tegelikult tahakski teada, et mis siis saab, kui see 40 päeva kehtivust otsa saab virtuaalkaardil? Paypal'i ma ei saa niisama ühendada sellega, tahab kohe krediitkaardi numbrit saada.. ütleme, et ma teen selle ära ja ükskord, kui see otsa saab, siis tiksub asi rahulikult paypal'i ikka edasi ja kui vaja sealt ära tõsta, siis teen lihtsalt uue virtuaalkaardi ja korras?


Minuarust on kõige lihtsam teha SEB-s pildikkaart (krediitkaardi võimalustega deebetkaart vms) ja kasutada seda paypali tegemiseks.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 14:44:41 vasta tsitaadiga

Krediitkaardiga oleks ka lihtne aga mul pole lähiajal võimalust ega tahtmist kumbagi teha..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 14:48:40 vasta tsitaadiga

adic, SEB pildikaart, Swedi + kaart, kumbki pole kred kaart, aga paypaliga sidumisvõimalus olemas, samuti internetis ostmine.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 15:11:12 vasta tsitaadiga

Aix,
Ma ütlesin enamus jurad, mitte kõik icon_biggrin.gif see üks oli belt milliseid on kümmneid lehekülgi, sellise 140+ mainstatsiga oli 2 lehekülge, odavaim 75 milli, lükkasin siis enda oma 65m sinna, eks näis kas ka liigub
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 15:39:23 vasta tsitaadiga

Oleks movment speed +12%, siis oleks korralikumad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 16:22:21 vasta tsitaadiga

Kui virtuaalkaart kehtivuse lõpetab/limiit täis saab, siis lihtsalt ei saa seda enam kasutada ja vsjo vist ? Teed uue kui tahad raha juurde lisada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 21:31:14 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Kui virtuaalkaart kehtivuse lõpetab/limiit täis saab, siis lihtsalt ei saa seda enam kasutada ja vsjo vist ? Teed uue kui tahad raha juurde lisada icon_rolleyes.gif


Limiiti saab muuta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 22:45:28 vasta tsitaadiga

Palju teil ka kokku mängitud aeg (played) on?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 23:13:09 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Palju teil ka kokku mängitud aeg (played) on?



446h barbiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 23:40:55 vasta tsitaadiga

Mingit odavama otsa juppe ww barbile ostaks, kui kellelgi müüa...jutt siis max millistest asjadest, eelarve kokku suht õhuke, mõned millid.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 23:43:23 vasta tsitaadiga

mis see m2ngimise point hetkel on m2ng l2bi mis te selle geariga pihta hakkate ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 23:50:53 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
mis see m2ngimise point hetkel on m2ng l2bi mis te selle geariga pihta hakkate ?




noo mina mängin seda nagu ma mängiks mõnda FPS. Kerge gambling efekt on ka peal, et äkki saab midagi ja kui saab siis mida jne. Vahepeal tuleb isegi neid 50 eur + itemeid, mis teevad ainult tuju heaks. Kas pole mitte tore, kui vahepeal lihtsalt antakse sulle raha selle eest sul on lõbus ? why not ...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 23:51:35 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Mingit odavama otsa juppe ww barbile ostaks, kui kellelgi müüa...jutt siis max millistest asjadest, eelarve kokku suht õhuke, mõned millid.

Mis sul praegu üldse peal on?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2012 23:53:58 vasta tsitaadiga

Mees on tegemisel veel, varundan ette. Pmst olemas vist dagger oh ja üks ring, shoulder. Rohkem ei meenu.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
adic
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 00:20:12 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Palju teil ka kokku mängitud aeg (played) on?

Ma lugesin umbes-täpselt 200h kokku kõigi tegelastega. Barbaril on praegu kõige rohkem, 70h, aga see muutub kohe-kohe.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 00:24:07 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, kui nendest oleks abi, siis jaga tag'i või lisa yoteko#2571.
Edit: kulda ei küsi, jagan niisama ära.


viimati muutis koiott 17.11.2012 00:30:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 17.11.2012 00:26:12 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Palju teil ka kokku mängitud aeg (played) on?


barb 119h
wiz 520h
monk 111h

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 08:57:57 vasta tsitaadiga

barb 507h
dh 11h
monk 37h
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 16:24:11 vasta tsitaadiga

koiott, super, võtan yhendusg! Tag oli vist wildjesus#1609
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 22:36:23 vasta tsitaadiga

casuali mängijana olen hetkel DH 42lev nightmary tasemel ja siit küsimus, kas on mõtet sellel tasemel kruttida mobi levelid kõrgemaks expi pärast?
kui keegi viitsib minuga mängida siis mu tag on FireDragon#2338
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2012 22:37:23 vasta tsitaadiga

FD, kui sa suudad kõrgema MPga edukalt mängida, siis miks mitte, rohkem expi ei tee kunagi paha:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.11.2012 23:15:48 vasta tsitaadiga

keegi täna mängu teeb?
mul oleks ühte act3 võtit vaja, ei viitsi üksi nühkida.
üldiselt siban keyrune mp5-ga, aga võib ka nõks kõrgem või madalam.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 00:10:11 vasta tsitaadiga

Kuna ma suht newbie selle farmimise suhtes, siis võiks nii mõndagi õppida =)
Võin aidata sul seda võtit saada Exzear#2267
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 00:56:24 vasta tsitaadiga

Uuendusi ei näita veel, mees 60 barbar.
Otsin uuendusi, kui kellelgi leidub. Mõni asi kiirelt ah võetud...

eu.battle.net/d3/en/profile/wildjesus-1609/hero/10434386

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 01:44:55 vasta tsitaadiga

Su barb VÄGA katki WW buildi jaoks icon_biggrin.gif ei saa aru, kuda üldse 60 said.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 02:10:16 vasta tsitaadiga

Ei tundu ausalt eriti tõsine küsimus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 02:10:31 vasta tsitaadiga

Mp5 lasin hellis, eesmärk oli ikka kiirelt 60 obv. Sait vist ei näita ju veel hetkevarustust ja sinna pole maetud ka eriti kulda. icon_smile.gif Mängutunde ka paarteist veel...
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 09:58:33 vasta tsitaadiga

Sain pool tundi tagasi 1 eliidikolli käest 2 leget icon_eek.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 13:41:05 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Sain pool tundi tagasi 1 eliidikolli käest 2 leget icon_eek.gif


ikka juhtub
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 13:59:10 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Sain pool tundi tagasi 1 eliidikolli käest 2 leget icon_eek.gif


Ma polnud vahepeal kaks õhtut ühtegi leget saanud - täna kukus sisse logides kahe esimese valge mobi käest kaks leget. RNG ftw icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 14:09:30 vasta tsitaadiga

sain ükspäev oma esimese lege, ring, mõttetu ring, aga see juhtus pärast 12 paragon lvli ning üle 100 mängutunni, viimati sain lege lvl 25na
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 14:40:33 vasta tsitaadiga

Täna hakkasin farmima(varem ei ole farmind), 2 runni ja 2 leget, küll sitad, kuid ikkagi =)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 18:13:25 vasta tsitaadiga

Suht sama teema - legesid kukub, aga no ikka totaalne saast. Kui 1 Andariel's Visage veel kukub, siis on ragequit kah:)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 18:16:36 vasta tsitaadiga

Ma siin mingi, kuu tagasi müüsin ühe Andariel's Visage 45 milli eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



Online
sõnum 18.11.2012 20:27:27 vasta tsitaadiga

Tegin Winile reinstalli ning eile tuli mõte mäng uuest installida. Loomulikult ei sobinud logimisel talle minu reinstallitud windows ja pidin mingil lehel enda konto nö uuesti aktiveerima. Kahjuks oli täiesti meelest läinud battle.net regamisel pandud nimi ja peale korduvalt valesti pandud informatsiooni, lukustati konto täielikult.

Saatsin eile kirja, vastuseks tuli:
In order to help you further, please reply to this ticket, and submit the information requested below in the form of a text document file (e.g. a Notepad document), as an attachment to your reply

- Your Battle.net account email
- Full name registered on the account
- The last 4 digits of the credit card/bank account number or Full Pre Paid Game Card used for the payment
- A legible scan or photo of a piece of government-issued photo identification, such as a passport or driving license

Küsimus tekib kolmanda puntkiga, et mis-kus-kuidas? ostetud ju poest, mis krt numbrit nad tahavad? Ja ID kaardi skänn?

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 20:42:20 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Tegin Winile reinstalli ning eile tuli mõte mäng uuest installida. Loomulikult ei sobinud logimisel talle minu reinstallitud windows ja pidin mingil lehel enda konto nö uuesti aktiveerima. Kahjuks oli täiesti meelest läinud battle.net regamisel pandud nimi ja peale korduvalt valesti pandud informatsiooni, lukustati konto täielikult.

Saatsin eile kirja, vastuseks tuli:
In order to help you further, please reply to this ticket, and submit the information requested below in the form of a text document file (e.g. a Notepad document), as an attachment to your reply

- Your Battle.net account email
- Full name registered on the account
- The last 4 digits of the credit card/bank account number or Full Pre Paid Game Card used for the payment
- A legible scan or photo of a piece of government-issued photo identification, such as a passport or driving license

Küsimus tekib kolmanda puntkiga, et mis-kus-kuidas? ostetud ju poest, mis krt numbrit nad tahavad? Ja ID kaardi skänn?



noo 3 punk lase üle, kui sul ei ole seda. 4 punkt on jah ID koopia
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 21:02:46 vasta tsitaadiga

3 võid saata VISA kaardi 3 viimast numbrit tagapoolelt, CVV vms ta nimetus on.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 21:07:47 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
3 võid saata VISA kaardi 3 viimast numbrit tagapoolelt, CVV vms ta nimetus on.


Neid nüüd küll saata pole mõtet
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 22:17:24 vasta tsitaadiga

greencow kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
3 võid saata VISA kaardi 3 viimast numbrit tagapoolelt, CVV vms ta nimetus on.


Neid nüüd küll saata pole mõtet

Nad vist jah mõtlevad seda 4x4 numbrist viimast osa ikkagi, mitte viimast kolme nr ehk turvaelementi
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 18.11.2012 22:17:36 vasta tsitaadiga

Heh, viimased 100 mängutundi olen väikest logi legede kohapealt pidanud.
107 lege selle ajaga, setid sealhulgas.

_________________
Hello world
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 22:39:04 vasta tsitaadiga

Neid tuleb jah ägedalt nüüd, täna leidsin set ringi 160 str 63 resist 4,5 cc, kuu tagasi oleks see maksnud miljoone, nüüd hea kui milligi saab
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 18.11.2012 22:44:35 vasta tsitaadiga

sain ise ka set mojo ja lege ringi, mojo peaks 10-15m eest minema, aga ring läks käiku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 19.11.2012 02:17:52 vasta tsitaadiga

mis hellfire ringidega ringi lasete hetkel? ise sain just päris korraliku
Manus


_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 212, 213, 214 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.