thargun, kahtlustan, et tegin elu vea, pannes ta 1mil alghinnaga, ilma BOta müüki... hetke bid on 2.1mil ja 18h lõpuni. Loodan siiralt, et hind tõuseb üle 100mil ...
Sarnaseid sõrmuseid müüdi 400mil ja gramm paremat lausa 1.2bil.
ma olen küll suhteliselt vähe mänginud, siis analüüsi tagajärjel seaks itemid kahte klassi:
defensive klassi itemid: saapad, püksid, vöö, kehakate, õlad, kiiver
offensive klassi itemid: relvad, offhandid (kilbid, sourced, mojod, quiverid), sõrmused, amu, kindad ja randmed
ja on üldjuhul mõttekam otsida extra-offensive parameetreid (crit change, crit dam, attack speed, +dam, bonus damage to elites) offensive klassi itemitelt ning defensive parameetreid (all res, vit, +life %, damage reduction jms) defensive klassi itemetele. Välja aravata muidugi klassi main stat (olgu str, dex või int, sõltuvalt klassist), mida peaks igas itemis eelistama.
on mõned erandid, kuid need on üldjuhul legendary või set itemitel ning tõenäoliselt on väga kallid.
hea crit change, main stat ja allresi amulet on näiteks tublisti kallim kui main stat, crit chance ja attack speedi. Samas korraliku allresi / vitality saamine näiteks pükstele või õlgadele on köki-möki ja ka koos mainstatiga ka päris mõistliku hinnaga. Seega algajamal mängijal või inferno alustajal tasuks AH-s kolades ikka prioriteedid ära jagada, et mida mis asjale otsida.
Mõtlen, et tulen ka üle mitme kuu tagasi Diablo juurde. Nädalas korra olen 1-2h lasknud, aga nüüd teeks rohkem nolife kui tavaliselt, sest aega on.
Vennike praegu selline http://eu.battle.net/d3/en/profile/Alike0Possum-2538/hero/9371725 , et sooviks nõu mida seal nagu paremaks teha. "Tean mees on tegelt jumala juust". Raha kuskil ~30 mil.
thargun, kahtlustan, et tegin elu vea, pannes ta 1mil alghinnaga, ilma BOta müüki... hetke bid on 2.1mil ja 18h lõpuni. Loodan siiralt, et hind tõuseb üle 100mil ...
Sarnaseid sõrmuseid müüdi 400mil ja gramm paremat lausa 1.2bil.
Kuna eile enamus õhtust AH katki oli, siis oli tulemus ennustatav, 7.5mil sain...
Char, sest kell 8 hommikul ei olnud ühtegi tuttavat online, kes oleks võinud seda teha. Seda kas ta reaalselt nii kallis oli, ma ei tea, sarnased sõrmused olid üle 300mil AHs...
No nüüd pole muidugi enam midagi teha, aga õppetunni sain kätte, et 1mil AH ei ole tark tegu, kui loodetav summa on märgatavalt suurem:)
Kas see ongi nii või mulle ainult tundub? MF on capped MP järgi? Et tavalises infernos ei saa minna üle teatud piiri ja mida suurem MP seda rohkem saad MF-i üles ajada?
Sven, 300%+75% nephalemist on MF cap. Ehk siis üle 300 sa ei saa mingit moodi gearist/followerist. MP vist jah tõstab seda cap'i suuremaks.
OK, seega teoreetiliselt peaks olema suurem tõenäosus kõrgemas MP-s saada parema kvaliteediga looti? Praegu tulevad Leged ja setid suht madalate base statidega, aka. IK set belt 92 str. :S
Sven, 300%+75% nephalemist on MF cap. Ehk siis üle 300 sa ei saa mingit moodi gearist/followerist. MP vist jah tõstab seda cap'i suuremaks.
OK, seega teoreetiliselt peaks olema suurem tõenäosus kõrgemas MP-s saada parema kvaliteediga looti? Praegu tulevad Leged ja setid suht madalate base statidega, aka. IK set belt 92 str. :S
Härrased, kas oleks siit inimesi kes tahaks õhtuti ( mitte iga õhtu, kui inimestel aega on ) Ubereid farmida ? Ise väga lambikatega ei viitsi joosta, aga kui siit saaks terve grupi kokku siis võiks ju vahepeal õhtuti lasta?
Sven, 300%+75% nephalemist on MF cap. Ehk siis üle 300 sa ei saa mingit moodi gearist/followerist. MP vist jah tõstab seda cap'i suuremaks.
OK, seega teoreetiliselt peaks olema suurem tõenäosus kõrgemas MP-s saada parema kvaliteediga looti? Praegu tulevad Leged ja setid suht madalate base statidega, aka. IK set belt 92 str. :S
MF ei tee rolle paremaks.
Magic Find boosts the odds that a character will find higher quality items, increasing your chances to find Legendaries, Sets, and Rares.
Sven, kui me empiirilistest tõenditest räägime, siis kas sa oled veel vähe <200dps rare relvasid näinud?
item quality - normal, magic, rare koos efektide hulgaga, lege/set - sõltub mfist
rollid on efektid ja nende statid - rng. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
mul on nende mõne tunni jooksul, mis ma peale 1.0.5 mänginud olen, kukkunud selliseid üsna mitu. aga 100 base statti on ikka sigavähe ja enamik legedest on kasutatavuse poolest ikka paras kräpp. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
mul on nende mõne tunni jooksul, mis ma peale 1.0.5 mänginud olen, kukkunud selliseid üsna mitu. aga 100 base statti on ikka sigavähe ja enamik legedest on kasutatavuse poolest ikka paras kräpp.
Härrased, kas oleks siit inimesi kes tahaks õhtuti ( mitte iga õhtu, kui inimestel aega on ) Ubereid farmida ? Ise väga lambikatega ei viitsi joosta, aga kui siit saaks terve grupi kokku siis võiks ju vahepeal õhtuti lasta?
Ise mängin barbi 100k dps
Võik kasvõi iga õhtu tulla, kuid pean enne geari käppelt kokku ajama, et statid paigas oleks
Härrased, kas oleks siit inimesi kes tahaks õhtuti ( mitte iga õhtu, kui inimestel aega on ) Ubereid farmida ? Ise väga lambikatega ei viitsi joosta, aga kui siit saaks terve grupi kokku siis võiks ju vahepeal õhtuti lasta?
Ise mängin barbi 100k dps
Võik kasvõi iga õhtu tulla, kuid pean enne geari käppelt kokku ajama, et statid paigas oleks
Soovijad võiksid mulle pmida oma battletagid ! Paneks grupi kokku ja läheks ja lammutaks. Voicechati võime ka kasutada, kui kellelgi on pakkuda
Sven, 300%+75% nephalemist on MF cap. Ehk siis üle 300 sa ei saa mingit moodi gearist/followerist. MP vist jah tõstab seda cap'i suuremaks.
OK, seega teoreetiliselt peaks olema suurem tõenäosus kõrgemas MP-s saada parema kvaliteediga looti? Praegu tulevad Leged ja setid suht madalate base statidega, aka. IK set belt 92 str. :S
MF ei tee rolle paremaks.
Magic Find boosts the odds that a character will find higher quality items, increasing your chances to find Legendaries, Sets, and Rares.
Sven, 300%+75% nephalemist on MF cap. Ehk siis üle 300 sa ei saa mingit moodi gearist/followerist. MP vist jah tõstab seda cap'i suuremaks.
OK, seega teoreetiliselt peaks olema suurem tõenäosus kõrgemas MP-s saada parema kvaliteediga looti? Praegu tulevad Leged ja setid suht madalate base statidega, aka. IK set belt 92 str. :S
MF ei tee rolle paremaks.
Magic Find boosts the odds that a character will find higher quality items, increasing your chances to find Legendaries, Sets, and Rares.
itemite hulk jääb samaks, mf tõstab parema kvaliteediga itemite hulka.
mfist tuleb tahes-tahtmata mingil määral hoolida, reaalset vahet võid kasvõi nv stacke kogudes näha. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Härrased, kas oleks siit inimesi kes tahaks õhtuti ( mitte iga õhtu, kui inimestel aega on ) Ubereid farmida ? Ise väga lambikatega ei viitsi joosta, aga kui siit saaks terve grupi kokku siis võiks ju vahepeal õhtuti lasta?
Ise mängin barbi 100k dps
Said juba yberite pundi kokku? Lööks ka muidu kampa, wizard@110k DPS.
ph00ktastic #1508
Härrased, kas oleks siit inimesi kes tahaks õhtuti ( mitte iga õhtu, kui inimestel aega on ) Ubereid farmida ? Ise väga lambikatega ei viitsi joosta, aga kui siit saaks terve grupi kokku siis võiks ju vahepeal õhtuti lasta?
Ise mängin barbi 100k dps
Said juba yberite pundi kokku? Lööks ka muidu kampa, wizard@110k DPS.
ph00ktastic #1508
Kuule praegu on huvi näitanud peale sinu veel 2 tegelast siis
ph00ktastic #1508
eShelobik#2665
Pzyko#2681
+
mina Limask#2841
itemite hulk jääb samaks, mf tõstab parema kvaliteediga itemite hulka.
mfist tuleb tahes-tahtmata mingil määral hoolida, reaalset vahet võid kasvõi nv stacke kogudes näha.
Palju siin max NV stackiga rahval keskmiselt MF on üldse? Ma 20k DPS ohverdan, siis saan ka kõigest 200 ringis...
Krt, Elite ei viitsigi eriti killida, valgetelt mobildel tulnud kõik leged ja setid...
Bliz võiks juba need AH botid ära koristada juba. Näha on, et neil on pandud mingi teatud hind, alla selle bidides on automaatselt "Your bid is lower blabla".
Teen MP4/5 ja trashi jaoks kasutan 4 mf itemit, kui eliit ette tuleb vahetan 4 itemit ära _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Mõtlesin ka vahelduseks veidi mängida. Krt gear eriti jamaks jäänud. Aga noh, ostsin veidi paremat kraami selga ja tegin MP3-ga 7 Jailer/Butcher Run'i, kõik läbitud alad peksin puhtaks ka. Ja mitte muhvigi.
Parim drop oli mingi heal juhul milkune kiiver. Ei ühtegi leget ega set'i. Pm mahavisatud mängupäev. Einoh lõbus oli, aga no come on. RNG oli täna minu peale küll vist päris kuri.
Ühe võtme sain tegelt. Seega midagigi....
Nojah, parem olgu, et homme viskab mitu leget siis järjest.
RNG on bitch, ise tegin 1,5 tundi võtme runne, sain masina kokku ja 4 leget kah peale, kahjuks enamus jurad, üks võibolla müüb 65 milli eest
Üle 500 tunni mängitud ja ei ole mina veel kohanud 100 milli maksvat itemit, parim on 45 milli siiani
raisk, kõik teised annavad kergelt kätte, a no A3 keywarden küll igavene pipar, 10 runni teinud, no ei anna raibe kätte
on seal mingit teoreetilist vahet ka, kas teha mp3-ga act 1 või act 3e?
Kas droppides on peaks mingi vahe olema?
Act3 eriti raskem küll ei tundu, ja siegebreaker sureb ikka kõrvasti kiiremini kui butcher. _________________ Anar kaluva tielyanna!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.