praegune kellaaeg 19.06.2025 01:35:42
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
06.11.2012 13:02:16
Eestlastel võimalus esitleda äriideid regiooni suurimal idufirmade konverentsil Slush |
|
|
link :: Garage48
Pressiteade 6.november 2012 - 19-21. novembril toimub Helsingis Põhjamaade suurima ja maineka idufirmade konverentsi Slush raames Eesti päritolu Garage48 veebi- ja mobiilirakenduste arenduslaager, kus 48 tunni jooksul arendatakse ideest töötav prototüüp, mida on ainulaadse võimalusena võimalik kohe kohapeal investoritele ja rahvusvahelisele meediale esitleda. Osalema on seejuures oodatud kõik.
Tänu Slushi ja Garage48 vahelisele koostööle on kõikidel huvitunutel võimalus soodsatel tingimustel osaleda kahel tasemel üritusel samaaegselt – saada osa nii mainekast Slush konverentsist kui palju kogemusi pakkuvast Garage48 2-päevasest arenduslaagrist.
Eesti digitaalagentuuri OKIA arendaja Tarmo Annuse jaoks on Garage48 arenduspäevakud koht, kus laiendada oma silmaringi erinevate tehnoloogiatega, millega tööl kokku ei puutu ja vabal ajal pole aega uurida. “Tihti nähakse oma ideed kui kõige paremana, ei osata arvestada kitsaskohtadega või teiste vajadustega. Idee jagamine ja tagasiside saamine teeb sellele vaid head,” arvab Annus.
Eesti kiirendi Startup Wise Guys juhtivinvestor Herty Tammo sõnul on aga Slush hea koht, kus näha palju startuppe, kelle edu oleks võimalik kiirendada. Läbi kiirendi programmi on Tammo aidanud kaasa põllumajandusliku tootmise jaoks auskohapõhise ilmainfo hankimisega tegeleva idufirma Vital Fields arengule, mis sai alguse just Garage48 arenduslaagris. Nii Euroopas kui Aafrikas populaarseks kujunenud ning eestlaste käivitatud Garage48 arenduspäevakutel nõustatakse kahe ööpäeva jooksul veebi- ja mobiiliteenuste arendajaid alates idee väljatöötamisest kuni turuküpse toote kokkupanemiseni.
Põhja-Euroopa regiooni suurim startup-alane konverents Slush toob kokku tehnoloogia valdkonna idufirmad, investorid ning teised antud eriala esindajad Läänemere regioonist. Sajad varajases faasis olevad ettevõtted kogunevad Slushile, et leida investeeringuid, meediakajastust, äripartnereid ja teenuste kasutajaid. Investoritena on kohal valdkonnas palju tunnustatud riskikapitalifirmad nagu Accel Partners, Digital Sky Technologies, London Venture Partners ja Felicis Ventures ning mitmed kogenud ingelinvestorid.
Registreerumine Helsingis toimuvale Slush konverentsile ning Garage48 arenduslaagrisse on avatud kõigile ning on leitav aadressil http://garage48.org/helsinki/registration
_________________ Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV valuutakalkulaator |
|
Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
7 :: |
358 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|