Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV FIFA13 liiga (2. hooaeg) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2012 19:55:06 vasta tsitaadiga

Claim ja monomakk, võime proovida sõbra konto pealt täna õhtul mängud ära teha, kui saate. Claim võiks proovida lisada: ibarca_oc80

monomakiga igatahes teise konto alt toimis.

EDIT:
Bayern München 0:8 Schalke
Pilt
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2012 21:22:35 vasta tsitaadiga

Malaga palun tule nüüd mängi minuga täna need pelad ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeCTion
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2011




sõnum 05.11.2012 21:55:53 vasta tsitaadiga

C alagruppis need kellega tegemata mängud, täna õhtul on veel lootust mängida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2012 22:09:54 vasta tsitaadiga

Manchester City 0 - 2 PSG
Ibra 2x

...

PSG 5 - 0 Manchester City
Ibra 3x, Thiago Silva 1x, Menez 1x


Vastane oli hea aga no teine mäng läks käest ära ikka, tõrjusin penalti ka veel ära.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tambet
HV vaatleja
tambet

liitunud: 09.01.2011




sõnum 05.11.2012 22:30:29 vasta tsitaadiga

Saatsin kõigile C-alagrupi liikmetele friend requestid ära, hea meelega teeks mõned mängud
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Claim
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2006




sõnum 05.11.2012 22:30:58 vasta tsitaadiga

Ema anna padruneid. Mis mäng see FIFA küll on? Kohutav ebaõnn on mind saatnud viimases kahes mängus. Tõsiselt, Schalcke vastu, no 100% võimalused löön ise mööda (jep, mu süü, ma tean). Aga siis mingi täiesti suvaliselst olukorrast, mis pole kuidagi penalt, võlub FIFA mingit moodi penalti välja? OKEI. Järgmised 2 minutit mööduvad mingite ime pallivõitude ja kõige muuga. Kus kurat see füüsika seal mängus on? Täiesti naeruväärne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2012 22:53:34 vasta tsitaadiga

Claim kirjutas:
Ema anna padruneid. Mis mäng see FIFA küll on? Kohutav ebaõnn on mind saatnud viimases kahes mängus. Tõsiselt, Schalcke vastu, no 100% võimalused löön ise mööda (jep, mu süü, ma tean). Aga siis mingi täiesti suvaliselst olukorrast, mis pole kuidagi penalt, võlub FIFA mingit moodi penalti välja? OKEI. Järgmised 2 minutit mööduvad mingite ime pallivõitude ja kõige muuga. Kus kurat see füüsika seal mängus on? Täiesti naeruväärne.

icon_biggrin.gif

See penalt oli täitsa asja eest, keerasin teise jala peale palli, sa panid jala ette ja minu vend oli kastis pikali. Üleüldse pole mõtet välja elada nii end, skoor räägib enda eest, oleks siis kobina peale 1:0 või 2:0 võit, aga sellise skooriga pole mõtet tiraadi pidada. Oleksid pidanud oma 2 kindlat olukorda ära realiseerima lihtsalt ja kõik, aga isegi siis poleks kasu olnud.

Mäng jooksis 89' peal kokku, lõpetasime siis ära, polnud mõtet seda paari minutit enam teha, kokkuvõtlikult siis:

Schalke 7:0 Benfica
Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2012 23:12:11 vasta tsitaadiga

Manchester City vs Malaga 2:1
Balotelli, Agüero - Saviola


Malaga vs Manchester City 2:2

?? - Agüero, Tevez
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Claim
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2006




sõnum 06.11.2012 00:40:38 vasta tsitaadiga

centraaL kirjutas:
Claim kirjutas:
Ema anna padruneid. Mis mäng see FIFA küll on? Kohutav ebaõnn on mind saatnud viimases kahes mängus. Tõsiselt, Schalcke vastu, no 100% võimalused löön ise mööda (jep, mu süü, ma tean). Aga siis mingi täiesti suvaliselst olukorrast, mis pole kuidagi penalt, võlub FIFA mingit moodi penalti välja? OKEI. Järgmised 2 minutit mööduvad mingite ime pallivõitude ja kõige muuga. Kus kurat see füüsika seal mängus on? Täiesti naeruväärne.

icon_biggrin.gif

See penalt oli täitsa asja eest, keerasin teise jala peale palli, sa panid jala ette ja minu vend oli kastis pikali. Üleüldse pole mõtet välja elada nii end, skoor räägib enda eest, oleks siis kobina peale 1:0 või 2:0 võit, aga sellise skooriga pole mõtet tiraadi pidada. Oleksid pidanud oma 2 kindlat olukorda ära realiseerima lihtsalt ja kõik, aga isegi siis poleks kasu olnud.

Mäng jooksis 89' peal kokku, lõpetasime siis ära, polnud mõtet seda paari minutit enam teha, kokkuvõtlikult siis:

Schalke 7:0 Benfica
Pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler


Oleksin vait olnud, kui poleks "skoor räägib enda eest" juttu.
Vabandude hjarrasmees, kas te olete hälvik? oligi kobina peale, ma lihtsalt läksin liiga närvi, et jätkata, 2:0 peal panin puldi maha, 25 mänguminut. Sa suutsid 65 minutiga aktiivselt üritades lüüa vastasele, kes ei kasutanud controllerit lüüa 5 väravat. Palju õnne sünnipäevaks, oled meister.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 02:46:03 vasta tsitaadiga

Eks kordusmängus võta siis end aktiivselt kokku ja katsu vähem puuri puhastada. Ning ehk peaksin Frapsiga salvestatud video ikkagi täismahus ära renderdama ja siia üles panema, et saaksime kõik koos üle vaadata, millal või kui kauaks sa puldi maha panid? Värskendan enne selle tegemist su mälu: täpselt nii kaua olid afk kui sul aega kulus shift+f1 vajutamiseks ja Originis vainimiseks.

Teisel poolajal jooksin ma juba niisama ringi ja söötsin palli, et aeg läheks kiiremini, sest lüües oleks aega kauem kulunud. Pole minu mure, et sul sütik nii lühike, et otsustad 0:3 taga olles pooleldi lolli mängima hakata, aga ega eriti vahet ei oleks ilmselt ka olnud, mäng oli selleks ajaks juba nii või teisiti tehtud.

Kahju on lausa vaadata, kuidas aastatepikkune ET toksimine on viinud mõistuse ja närvid. Ei oska normaalselt mängida ega ka oma närve talitseda. Lisaks veel, et 0:7 kaotus ei ole ebaõnn, vaid skoor räägibki iseenda eest, tähendagu see seda, et sa ei oska mängida või oma 15-aastase pubeka stiilis viha kontrolli all hoida. Ma poleks ka midagi postitanud, kui sa poleks siia hakanud üleolevat ila postitama stiilis "ime pallivõidud ja muu", nagu sa oleksid ebaausalt üle saanud.

PS! Tundub, et Celticuga oli sul ka ilmne ebaõnn. Peab vist siiski tunnistama, et domineerisid mängu, lihtsalt ei vedanud ja kaotasid 0:7.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 10:25:09 vasta tsitaadiga

Draama draama.. alati tuleb lõpuni pingutada! Isegi kui oled 0:3 taga icon_exclaim.gif beer_yum.gif
Mängud tehtud, läks kehvemini kui ma lootsin, aga loodan siiski edasipääsule, play-offides saab unustada oldud mängud ja siis algab kõik uuesti.

Mul on selle 10 mänguga olnud 3 penaltit ja mitte ühtegi pole ma realiseerinud väravaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 13:46:21 vasta tsitaadiga

Schalke skoorid on küll hullumeelsed, palun selline vägivallatsemine teiste meeskondade kallal lõpetada, hehe. Tubli, esimene osaleja on juba kõik mängud ära mänginud, nüüd võiks teised ka tempot lisada.
Uuendatud: https://docs.google.com/open?id=0B8Brslfyfge0WHRfbXNraVdBRDQ
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
assu2
Kreisi kasutaja
assu2

liitunud: 18.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 14:10:52 vasta tsitaadiga

Teised võiksid tõepoolest tempot lisada, A alagrupp on väga põnev, kes saab 4.dana edasi.. dvj tehke omavahel mängud ära, sellest sõltub väga palju.
C alagrupp nonoh, pole ju raske leida aega 1-2 mängu jaoks õhtusel ajal.

Teeks siis mingi deadline ka juba, et kaua aega anda.

Paulz (PaulzEST) - Arsenal kuule wtf nagu, ma igapäev õhtul näen sind originis ja FIFA13's miks sa teistega mänge ära ei pela? Ainult minuga oled 2 pela teinud.. shhh
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 14:17:03 vasta tsitaadiga

Noh pole tuju olnud mängida tähtsamaid mänge, aga täna kella neljast koju ja hakkan kõigiga mängima, kes online on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 14:36:25 vasta tsitaadiga

Mul veel vaja Malaga vastu(Rrrauno/starte) kodumäng ära teha(leppisime kokku, et kui puldi saab siis teeme mängu ära vms).
Muidugi ka veel Arsenali vastu(PaulzEST) mõlemad mängu vaja teha.

Täna peale tööd on vast aega... seega olge mõlemad olemas õhtul peale seitset.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorokin
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 14:38:52 vasta tsitaadiga

GTR kirjutas:
Mul veel vaja Malaga vastu(Rrrauno/starte) kodumäng ära teha(leppisime kokku, et kui puldi saab siis teeme mängu ära vms).
Muidugi ka veel Arsenali vastu(PaulzEST) mõlemad mängu vaja teha.

Täna peale tööd on vast aega... seega olge mõlemad olemas õhtul peale seitset.



Teeks ka Arsenali+Malagaga täna õhtul ära, saaks ühele poole
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 15:08:20 vasta tsitaadiga

assu2 kirjutas:
Teised võiksid tõepoolest tempot lisada, A alagrupp on väga põnev, kes saab 4.dana edasi.. dvj tehke omavahel mängud ära, sellest sõltub väga palju.
C alagrupp nonoh, pole ju raske leida aega 1-2 mängu jaoks õhtusel ajal.

Teeks siis mingi deadline ka juba, et kaua aega anda.

Paulz (PaulzEST) - Arsenal kuule wtf nagu, ma igapäev õhtul näen sind originis ja FIFA13's miks sa teistega mänge ära ei pela? Ainult minuga oled 2 pela teinud.. shhh

Kui Benfica aka Claim pulti läbi seina ei löö 0:1 taha jäädes, siis saab ilmselt tema edasi (ma eeldan) ja kui A1-B4 ja B4-A1 mängitakse, siis esimeses playoff matchis on Spartaki vastu hüvastijätt turniiriga.

Võin ennustuse 10 euroga kinnitada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeCTion
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2011




sõnum 06.11.2012 15:08:50 vasta tsitaadiga

Chelsea 0-3 Milan
Robinho(2), Pato

Milan 3-0 Chelsea
Robinho(3)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Claim
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2006




sõnum 06.11.2012 16:10:22 vasta tsitaadiga

No, ma hea meelega vaataks seda videot. Celticu vastu panin ka puldi maha ja läksin suitsule, täpselt nagu sinu vastu, tema aga käitus minuga viisakalt ja tegime hiljem veel paar mängu ja mingit ebaõnne seal ei olnud ja sain lihtsalt pähe, seega ei vingunud ka. Mängu oleks ma kaotanud nagunii, kuna sel hetkel ei olnud enam mingit tuju lõpuni mängida. Kahju lihtsalt, et ma enda võimalused luhtasin ja mõned väikesed bugid olid (2x bug 28 mänguminuti jooksul mu kahjuks on ikka päris nõme, üks päädis siis penaltiga mu kahjuks ja teisest olukorrast ei vilistatud mulle penaltit). Teised olukorrad keerasin tõesti ise tuksi. Aga fakt on see, et õiglane skoor oleks võibolla 3-2 või 2-1 kaotus olnud mulle, mitte nüüd 7-0. Teiseks mänguks üritan end kokku võtta. Ja kui miski ajab närvi, siis vastasmängija üleolev suhtumine kui selleks põhjust pole antud. Keegi teine, kes siin suure skooriga võitnud pole priisanud üldse enda tulemustega. Lihtsalt mainin veel, et pult oli maas selleks ajaks kui kirjutasin seda esimest postitust (juba mängu ajal) ja käisin suitsul, mängisin veel mingi 75ndast minutist kuni 80ndani, siis minimize jälle ja üks hetk avastasin üldse, et on disconnected.

Teistele, ei tea mis Originiga on aga äkki on teil teisi kasutajaid? Sest nendega ei saa sõbraks kuidagi, et mängida saaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 16:21:12 vasta tsitaadiga

See n-ö puldi maha panemine on küll kõige ebaviisakam asi mida teisele teha. Sina jah teed suitsu ning katsud kaotusega leppida kuid teine inimene ei saa võidust mitte mingit rõõmu, kui ta peab oma mängus neid totakaid pause kannatama, mis tekivad sellest, et sinu mängijad kas ei mängu palli lahti või ei viska auti.
Võit on võit, võid öelda, kuid minul võtab selline puldi maha panemine igatahes mängutuju ära. Ise olen ka mitu korda ka 0-4 või 0-5 taha jäänud, aga saan aru, et enda mänguliste oskuste pärast ning arvuti vastu ei saa - buge võib esineda mõlemal tiimil.

Loodan, et minu alagrupis selliseid ei ole ning saan täna õhtul rahulikult enamuse oma grupimängudest ära teha.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 17:11:18 vasta tsitaadiga

Claim kirjutas:
No, ma hea meelega vaataks seda videot. Celticu vastu panin ka puldi maha ja läksin suitsule, täpselt nagu sinu vastu, tema aga käitus minuga viisakalt ja tegime hiljem veel paar mängu ja mingit ebaõnne seal ei olnud ja sain lihtsalt pähe, seega ei vingunud ka. Mängu oleks ma kaotanud nagunii, kuna sel hetkel ei olnud enam mingit tuju lõpuni mängida. Kahju lihtsalt, et ma enda võimalused luhtasin ja mõned väikesed bugid olid (2x bug 28 mänguminuti jooksul mu kahjuks on ikka päris nõme, üks päädis siis penaltiga mu kahjuks ja teisest olukorrast ei vilistatud mulle penaltit). Teised olukorrad keerasin tõesti ise tuksi. Aga fakt on see, et õiglane skoor oleks võibolla 3-2 või 2-1 kaotus olnud mulle, mitte nüüd 7-0. Teiseks mänguks üritan end kokku võtta. Ja kui miski ajab närvi, siis vastasmängija üleolev suhtumine kui selleks põhjust pole antud. Keegi teine, kes siin suure skooriga võitnud pole priisanud üldse enda tulemustega. Lihtsalt mainin veel, et pult oli maas selleks ajaks kui kirjutasin seda esimest postitust (juba mängu ajal) ja käisin suitsul, mängisin veel mingi 75ndast minutist kuni 80ndani, siis minimize jälle ja üks hetk avastasin üldse, et on disconnected.

Teistele, ei tea mis Originiga on aga äkki on teil teisi kasutajaid? Sest nendega ei saa sõbraks kuidagi, et mängida saaks.

Ma ei hakka väga tiirutama, seega ehk oled sa paar korda liiast pea peale kukkunud? Kui sa nüüd paar lehte siin läbi käiksid, siis Bayerni vastu oli samuti 8:0 skoor ja märkad sa mingit minupoolset ära tõusmist, kus ma oleks ilgelt skooriga priisanud? Täpselt nii, ei. Sina tulid siia halama ja seletama, kuidas "MINGI SCHALKE KOBISTAS, EBAÕNN IKKA SELLINE RÄNK, IME PALLIVÕIDUD" ja muu ibaga, isegi skoori ei julgenud siia postitada, ainult oma vaini, mida jagus piisavalt siia teemasse kui minu Origini chati.

Ära tule rääkima, et olid pool mängu eemal ja suitsul, kui reaalselt läksid närvi alles peale 0:3 taha jäämist ja varuväravavahi ründesse toppisid peale poolaega. Teisel poolajal olid 30-60sek maksimum afk ja kui nüüd väravaid kokku lugeda, siis viis seitsmest said sa esimesel poolajal, nii et pole mõtet siin jaurata, et sulle löödi siis väravaid, kui suitsu tegid. Mingitest bugidest pole ka sul mõtet rääkida, kui tõmbad venna kastis maha ja saad penalti, siis on see bug tooli ja monitori vahel ja kui sa sellest aru ei saa, siis on see bug su ajukäärude vahel.

Mina vastasin ainult sinu ila täis postituste peale, kus sa üritasid jätta muljet, et vastane julmalt kobistab, vihjates et tegelikult oleks pidanud skoor üldse sinu kasuks olema, poleks sa seda jama siia kirjutanud, poleks ka mingit probleemi olnud.

Lõpetuseks on see, et sa ei suuda oma närve lihtsalt talitseda, sinu enda probleem, oleks võinud sulle 15:0 ka lüüa teise poolajaga, aga kui sa märkasid, siis söötsin palli oma meeste vahel, et aeg kiiremini läheks ja mingeid mõttetuid viivitusi poleks. Kui ei suuda katust kontrolli all hoida, siis on see puhtalt sinu oma viga, et sellise skooriga kaotasid ja pole mõtet siin mind süüdistama tulla, otsi parem mõne psühholoogi juurest omale ravi ja söö vahelduseks antidepressante või rahusteid. Mitte ükski teine vastane, kes on suure skooriga kaotanud, pole sellist sitta varem tootma hakanud, sina oled ainuke ja esimene, kes käitub nagu 14-aastane tiinekas ja ei suuda tunnistada, et said üle ning ei suuda mängu normaalselt lõpuni mängida kui kaotama hakkad. Õiglane skoor selle mängu puhul ei olnud isegi 7:0, sest ma loobusin ründamisest ja nagu juba kolm korda mainitud, on see puhtalt su oma närvide probleem, et ei suuda mängu lõpuni mängida ilma pead vastu lauda peksmata. Oleksid sa mängu lõpuni teinud ja tõesti 3:1 kaotanud, oleks see olnud õiglane skoor. Kui aga ei suuda, siis on õiglane skoor selline või isegi suurem, kui kirjas on.

Soovin sulle playoffis Spartaki vastu juba ette õnne, ilmselt leiad ka selle mängu järel sada vabandust, miks üle said.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010




sõnum 06.11.2012 17:19:35 vasta tsitaadiga

mis te kõik nii pöördesse lähete , ma tuletan teile meelde et see on ikkagist MÄNG
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 17:25:21 vasta tsitaadiga

A päris lõbusat intriigi on vähemalt ju?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
centraaL
Kreisi kasutaja
centraaL

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 17:44:05 vasta tsitaadiga

henryKI11 kirjutas:
mis te kõik nii pöördesse lähete , ma tuletan teile meelde et see on ikkagist MÄNG

Seda minagi, aga kui üks inimene 24st ei suuda asja nii näha, siis paratamatult ajab ka lõpuks kergelt närvi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egertoz
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2012




sõnum 06.11.2012 17:54:00 vasta tsitaadiga

Tervist, saaks ka osaleda kuidagi? Origin on iEgertoz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV FIFA13 liiga (2. hooaeg) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.