Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Pressiteade: President Ilves kohtus infoturbetarkvara tootja F-Secure arendusjuhi Mikko Hyppöneniga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2012 18:15:53 Pressiteade: President Ilves kohtus infoturbetarkvara tootja F-Secure arendusjuhi Mikko Hyppöneniga vasta tsitaadiga

link :: Baltic Computer Systems


Pressiteade 05.11.2012 - Reedel, 2. novembril külastas töövisiidile Soome saabunud Eesti riigipea Toomas Hendrik Ilves Helsingis Põhjamaade suurima infoturbetarkvara tootja F-Secure Corporationi peakorterit. Külastuse peaeesmärgiks oli tutvuda küberkuritegevuse-vastase tööga. President Ilves kohtus F-Secure asepresidendi Maria Nordgreni ning arendusjuhi Mikko Hyppöneniga.

F-Secure infoturbelahendused on Eestis eelistatud juba 1990. aastate esimesest poolest, kui tarkvara tunti veel F-Prot nime all. Täna on Eestis koostöö F-Secure korporatsiooniga laialdane. Lisaks noorte infoturbalasele koolitamisele ning avalikele loengutele ülikoolides osaleb F-Secure aktiivselt ka mitmesugustes internetiturvalisuse programmides.

President Ilvesele tutvustas laborite tööd korporatsiooni arendusjuht Mikko Hyppönen, kelle ajakiri PCWorld valis maailmas internetiga seotud 50 olulisema isiku sekka. Ta on teinud koostööd mitmete riikide valitsusasutustega ning nõustanud ka CERT Eestit ja teisi Eesti era- ning valitsussektori asutusi.

Visiidil puudutati ka usalduse küsimust. „Tänapäeval on üha olulisem infoturbetarkvara tootjate usaldusväärsus, mida mõjutavad näiteks selle tootjamaa ning ka palgatud töötajad,“ sõnas Hypponen.

F-Secure Corporation toodete ametlik maaletooja ja Tugikeskus Eestis on alates 1993. aastast Baltic Computer Systems AS. F-Secure Tugikeskusena Eestis pakub Baltic Computer Systems AS F-Secure’i toodete legaalsetele kasutajatele eestikeelset kasutajatuge, tehnilisi konsultatsioone, haldus- ja tugiteenuseid.

Täpsem informatsioon
Raido Orumets
6998181
Baltic Computer Systems AS
F-Secure Tugikeskus

Foto: Põhjamaade suurima infoturbe tarkvara tootja F-Secure Corporationi peakorteris arendusjuhi Mikko Hyppöneniga. Pildil ka Maria Nordgren, F-Secure Corporationi asepresident tarbijaturvalisuse alal.

Foto: Antti Ahtiluoto

_________________
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 358
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
videvik
HV vaatleja
videvik

liitunud: 13.06.2004




sõnum 06.11.2012 18:23:51 vasta tsitaadiga

"Töövisiidil"?
Ilves käis ju soomes toimunud trilateraalse komisjoni kokkutulekul. Juu siis arutati seal muu hulgas ka it valdkonda ja "inimeste vaba internetikasutust" puudutavaid asju ...

_________________
I am not a number! I am a free man!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Pressiteade: President Ilves kohtus infoturbetarkvara tootja F-Secure arendusjuhi Mikko Hyppöneniga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.