Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 25.10.2012 07:37:24 vasta tsitaadiga

ööotsa kestnud pingimine
Spoiler Spoiler Spoiler

ja siia otsa hommikul ka väike test
Spoiler Spoiler Spoiler

vägagi rahul, kui nii oleks suurem osa ajast
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.10.2012 17:45:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tele2 Eesti teatas, et ehitas ligi sada Tallinna, Tartu, Narva ja Pärnu piirkonna 3G mobiilse interneti saatjat ümber, mille tulemusena tõuseb jaamade maht ja allalaadimiskiirus kahekordseks.

http://www.e24.ee/1022344/tele2-suurendas-sajas-3g-jaamas-internetikiirust
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.10.2012 18:11:24 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
tsitaat:
Tele2 Eesti teatas, et ehitas ligi sada Tallinna, Tartu, Narva ja Pärnu piirkonna 3G mobiilse interneti saatjat ümber, mille tulemusena tõuseb jaamade maht ja allalaadimiskiirus kahekordseks.

http://www.e24.ee/1022344/tele2-suurendas-sajas-3g-jaamas-internetikiirust

Ja Tele2 jättis Pressiteates selle kirjutamata, et moodsamate, kiiremate kiiruste hüvede tarbimiseks peab ka modem vastavalt kiirem olema. icon_cool.gif

7,2 megase kiirusega HSPA modem ei hakka kunagi tööle ei 21,6 megase HSPA+ ega 43,2 megase DC-HSPA+ modemina. Samuti ei hakka 21,6-se kiirusega HSPA+ modem mitte kunagi tööle 43,2-se kiirusega DC-HSPA+ modemina.
------------------------
Aga eks edaspidi ole näha ringi liikudes, et kas ja kuskandis veel näitab DC-HSPA+ modem DC-HSPA+ levi olemasolu ja et mis kiirused siis reaalselt olemas on.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 19:01:19 vasta tsitaadiga

Ei unustanud ta midagi icon_smile.gif , tegelikult on ka paketikiirused viimasel kuul (vähemalt paketis Internet Small arvutis) paremad olnud märgitust - ligi 4mbps/1mbps vs 2mbps/256kbps. Kiirused tipptunnil (down on praegu väiksem kui by default päeval või õhtul hiljem), ka ping on normi saadud, seda hinnaga 3.90€ kuus:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 29.10.2012 19:42:01 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Ei unustanud ta midagi icon_smile.gif , tegelikult on ka paketikiirused viimasel kuul (vähemalt paketis Internet Small arvutis) paremad olnud märgitust - ligi 4mbps/1mbps vs 2mbps/256kbps. Kiirused tipptunnil (down on praegu väiksem kui by default päeval või õhtul hiljem), ka ping on normi saadud, seda hinnaga 3.90€ kuus:
Spoiler Spoiler Spoiler


Unustatud või mitte, aga tõde on see et tänase kasutaja jaoks suurt ei muutu kui pole sobivad modemit.
teiste jaoks läheb elu paremaks siis, kui niisama mahtu pannakse võrku juurde. mis võib olla ka toimunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 20:58:25 vasta tsitaadiga

otsisin ka selle uudise peale tele2 sim'i välja mida kevadest saadik polnud kasutanud, et äkki...
aga ei

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 21:04:05 vasta tsitaadiga

no anna kannatust oma haistapaskaaga, kui pakett on kõige lahjem, siis mida kuradit on selle 42 megabitiga teha?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristo-
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2012




sõnum 29.10.2012 21:08:33 vasta tsitaadiga

Nagu alati....

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 11:03:39 vasta tsitaadiga



Võibolla tõesti torudesse õhku juurde puhutud. Praegu peaks olema tipptund ja kiirused pole sugugi pahad.

Edit: Hommikuks on olukord siiski normaliseerunud thumbs_down.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slashji
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 21:01:32 vasta tsitaadiga

Mis WiFi ruuterid(Eestis saadaval) sobivad Huawei E172 pulgaga?
Oleksin tänulik viitega poe linkidele...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2012 08:14:19 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/WiFi+Access+point/176604/ peaks sobima
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 31.10.2012 16:03:33 vasta tsitaadiga

nii head pingi polegi veel näinud
kiirus on veid veniv
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 01:22:30 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
nii head pingi polegi veel näinud
kiirus on veid veniv
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei ole ta sul midagi "veniv" icon_smile.gif . Või tunned, et on veniv? Lehed avanevad aeglaselt või ei avane üldse? See viimane viitab pigem suurele pingile või paketikaole. Aga seda sul ei ole. Kui ping on hea, siis ei "tunne" sa mingit vahet 1mb vs 2mb kiirusel. Eriti sinusugune inimene, kes ei "tõmba".... icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 01:38:20 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
urri kirjutas:
nii head pingi polegi veel näinud
kiirus on veid veniv
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei ole ta sul midagi "veniv" icon_smile.gif . Või tunned, et on veniv? Lehed avanevad aeglaselt või ei avane üldse? See viimane viitab pigem suurele pingile või paketikaole. Aga seda sul ei ole. Kui ping on hea, siis ei "tunne" sa mingit vahet 1mb vs 2mb kiirusel. Eriti sinusugune inimene, kes ei "tõmba".... icon_smile.gif


Ehk aitab juba sellest "ping on põhiline/kiirus pole oluline" jutust. Väga "ei tunne" seda vahet, kui outlooki avalehel jõuad enne sisse logida, kui kõik stiilielemendid ära laevad (elementideks on sinine kast logimisinfo ümber). Või piisab tänapäeval ka sellest, kui Youtubis jookseb sujuvalt ilma pidava puhverdamiseta ainult 240p.
Ka 4ms pingiga uimab maailm nagu kaamelitatt, kui torust lastakse läbi 1 mbit sekundis (tuttava tööjuures oli keldris optika, aga tellitud ainult minimaalne kiirus).
Maailm ei koosne ainult tõmbamisest. Ka muud liigutused tahavad mingitki kiirust normaalseks tööks saada.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 02:37:18 vasta tsitaadiga

Veelkord icon_smile.gif - jutt on kiirustest 2mb vs 1mb. Ja seda ei mõtelnud mina välja, et kui võrrelda "kiiruse" (2mb vs 1mb) ja pingi tähtsust, siis ping on primaarne ning alles siis tuleb kiirus (2mb vs 1ms). Aga jah, nad on omavahel "lahutamatult" seotud/vajalikud. Kuid nagu alati, seatakse asjad tahestahtmata tähtsuse järjekorda... Ja ma ei viitsi hakata vaidlema sellel teemal, kui sul on teistsugune arvamus, siis ma respekteerin seda, aga jään oma arvamuse juurde...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.11.2012 09:07:34 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Veelkord icon_smile.gif - jutt on kiirustest 2mb vs 1mb. Ja seda ei mõtelnud mina välja, et kui võrrelda "kiiruse" (2mb vs 1mb) ja pingi tähtsust, siis ping on primaarne ning alles siis tuleb kiirus (2mb vs 1ms). Aga jah, nad on omavahel "lahutamatult" seotud/vajalikud. Kuid nagu alati, seatakse asjad tahestahtmata tähtsuse järjekorda... Ja ma ei viitsi hakata vaidlema sellel teemal, kui sul on teistsugune arvamus, siis ma respekteerin seda, aga jään oma arvamuse juurde...

Aga äkki viitsid allpool toodud, vaadata paari järgmist linki ja siis saad esitada endale küsimuse, et miks küll kuulsad ja suured ISP-d ei mõõda, koos kiirusetestiga, mingit Pingi. icon_cool.gif beer_yum.gif
Vastus on lihtne ja ühene - need pingitulemused oleks sel juhul valed ja lihtsalt ei panda oma kliente mõõtma valesid tulemusi. Õiget pingi saad ikkagi mõõta arvutist, mingi kindla mõõtmisprogrammiga ja sellele programmile anned ette selle kindla ISP / serveri, mille suhtes pingi mõõdad. beer_yum.gif
PS: Ja mis mobiilinternetti puutub, siis ping sõltub otseselt sellest, mis ajastu modemit / telefoni kasutad. Kui kasutad HSPA ajastu tehnikat, siis peadki saama oluliselt kehvema tulemuse kui HSPA+ ajastu tehnikat kasutades. icon_smile.gif Nii, et HSPA tehnika korral Sa ei saa kuidagimoodi pingi a 20-40, kuid see on täiesti võimalik suurus HSPA+ tehnikat kasutades.

Ja nüüd siis need 2 lubatud linki:
1. http://www.att.com/speedtest/
2. http://kiirusetest.elion.ee/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 10:48:00 vasta tsitaadiga

jah, puudelõhkumine sõltub kah suuresti sellest, mis ajastu kirvest kasutad, kas kivikirvest või fiskarsi fiibervarrega kirvest. - viimasel juhul on ping ikka hoopis parem ja puud löövad iseend katki kui juba kirvest näevad.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 01.11.2012 12:03:42 vasta tsitaadiga

jah, on endalgi see Fiskarsi poolautomaatne olemas
teinekord jätad kirve ööseks puude kõrvale ja hommikul kõik puud lõhki icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 18:43:55 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
jah, on endalgi see Fiskarsi poolautomaatne olemas
teinekord jätad kirve ööseks puude kõrvale ja hommikuks kadunud nii puud kui kirves. icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2012 21:40:25 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga äkki viitsid allpool toodud...

Sa vist ei saanud seekord üldse poindile pihta, juhtub... icon_smile.gif Asi polnud igatahes "õiges mõõtmises" või erineva põlvkonna tehnikas. Ja ei kotigi see täpsus, mina kasutan mobiilset netti ja tahan et see ei veniks nagu tatt. "Täppismõõtmise" jätab sulle... icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 01.11.2012 21:50:50 vasta tsitaadiga

mul pigem süveneb see ameerikalik suhtumine, et ma ei tahanteada, vaid et asi toimiks
maksan ju selle eest, milleks siis veel see nõuka ajast külge jäänud lihtinimese leiutamine
las leiutavad minu raha eest need kes selleks on palgatud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 13:08:00 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Huvitav, et siin mastiall on ennelõunat kiirus max 1.5 mega kanti, peale lõunat stabiilselt 5+ mega
ja nii iga jumala päev.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tavv
HV vaatleja
tavv

liitunud: 17.01.2008




sõnum 05.11.2012 17:59:11 vasta tsitaadiga

Noh ma ise Iisaku kandis elutsen ja juba kõuga oli suht hea kiirus kuna masti koormus on siiani väike aga sai ostetud huawei E353 ja smart sisse siis kiirused vahel olid isegi üle 16 Mbit/s ja peale võrgu kiiruste suurenemist oli ikka märgatavalt stabiilsem kiirus ja isegi kõige suurema koormusega ajal enam pole probleemiks youtubist hd videode vaatamine.
Hetkel siis selline kiirus ja samal ajal mängis vend microvolti ka veel.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 18:02:05 vasta tsitaadiga

Hommikul pannakse tavaar tõmbama ning minnakse tööle ja lõunaks jõuavad failid kohale icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 21:14:12 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Hommikul pannakse tavaar tõmbama ning minnakse tööle ja lõunaks jõuavad failid kohale icon_biggrin.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.11.2012 21:21:15 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Hommikul pannakse tavaar tõmbama ning minnakse tööle ja lõunaks jõuavad failid kohale icon_biggrin.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif

Aga mis siin nii väga naljakat on, kõigil pole ju Super-Hüperkiiret püsiühenduse internetti, millega moodsaid, gigabaitides mahuga faile mõne minutiga alla tirida. icon_smile.gif Windows 8 ISO oli mingi 3GB suur, suurim Youtube video, mille otsa kunagi komistasin, oli 2GB suur jne...jne.
Nii, et täiesti teada-tuntud tegevus, kus allalaaditavad infod Downloaderisse kokku laotakse ja siis alla tirima pannakse ning ise millegi muuga, olulisemaga, tegeletakse. Näiteks minnakse tööle icon_smile.gif ja töölt tulles vaadatakse, kas info on alla laetud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 21:38:41 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Hommikul pannakse tavaar tõmbama ning minnakse tööle ja lõunaks jõuavad failid kohale icon_biggrin.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif

Aga mis siin nii väga naljakat on, kõigil pole ju Super-Hüperkiiret püsiühenduse internetti, millega moodsaid, gigabaitides mahuga faile mõne minutiga alla tirida. icon_smile.gif Windows 8 ISO oli mingi 3GB suur, suurim Youtube video, mille otsa kunagi komistasin, oli 2GB suur jne...jne.
Nii, et täiesti teada-tuntud tegevus, kus allalaaditavad infod Downloaderisse kokku laotakse ja siis alla tirima pannakse ning ise millegi muuga, olulisemaga, tegeletakse. Näiteks minnakse tööle icon_smile.gif ja töölt tulles vaadatakse, kas info on alla laetud.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 23:16:34 vasta tsitaadiga

tele2 nett ei ole isegi mitte ligilähedane super hüperkiire netiga, nii et sellega pole mõtet isegi üritada
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 23:47:24 vasta tsitaadiga

Kurat vaatan siin neid kiirusetesti näite ja ma ei ole oma Tele2 netikesega veel pingi alla 100 näinud. Samas tuli täna kiirusrekord 7,3Mbit alla
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 13:48:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tele2 uuendab täna andmebaasi

Tele2 uuendab seoses peatse 4G võrgu avamisega täna õhtul ja öösel oma klientide andmebaasi, mis piirab ajutiselt osade tugiteenuste pakkumist.

Täna, 06.11. alates kell 18 ei ole võimalik aktiveerida Smart kõnekaardi soodusplaane ega laadida kõneaega. Kui laadimine teostatakse, laekub raha kõnekaardile 07.11 hommikul kell 8.

Täna õhtust kuni homme hommikuni ei ole samuti võimalik teha muudatusi telefoni funktsioonides nagu suunamine, numbrinäit ning kõnelimiit. Käesoleval nädalal võtab Tele2 võrku numbri ületoomine aega kuni nädala ning uue SIMi aktiveerimine kuni ööpäeva.

Plaani kohaselt ei mõjuta uuendustööd 99% klientide kõne- ja andmesideteenuseid.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast! Tele2 avab oma 4G võrgu novembri jooksul.

Tele2 Eesti pakub alati parima hinnaga kvaliteetseid mobiil- ja andmesideteenuseid nii era- kui äriklientidele. Tele2 osutab Eestis teenuseid ligi 525 000 kliendile. Tele2 kuulub rahvusvahelisse Tele2 gruppi, millel on ülemaailmselt 36 miljonit klienti kokku 11 riigis. Tele2 on alates asutamisest 1993. aastal astunud vastu endistele riiklikele monopolidele ning turuliidritele. Tele2 on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmi börsil.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 14:42:49 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Kurat vaatan siin neid kiirusetesti näite ja ma ei ole oma Tele2 netikesega veel pingi alla 100 näinud. Samas tuli täna kiirusrekord 7,3Mbit alla

Kunagi räägiti (ei tea, olen alles poolteist kuud tele2-s) jah et tele2 ping olevat Elisa ja EMT omast halvem, ühe põhjusena mainiti servereid Rootsis icon_question.gif. Kui see kunagi nii oli, siis igatahes enam mitte, ping mõõdetud tavalise HSPA (max 7,2/5,8 Mbps) kaardiga:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 14:51:58 vasta tsitaadiga

Tavalise HSDPA (ehk 3.6Mbit/s DL) modemiga ei saagi head pingi tulemust.
Peaks proovima, kas HSPA või lausa HSPA+ - need on piisavalt kiired.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 15:55:07 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tavalise HSDPA (ehk 3.6Mbit/s DL) modemiga ei saagi head pingi tulemust.
Peaks proovima, kas HSPA või lausa HSPA+ - need on piisavalt kiired.

olci mõõdetud 7,3Mb näitab, et tal siiski on midagi "uhkemat" kui tavaline HSPA või HSDPA...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.11.2012 16:09:46 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Kurat vaatan siin neid kiirusetesti näite ja ma ei ole oma Tele2 netikesega veel pingi alla 100 näinud. Samas tuli täna kiirusrekord 7,3Mbit alla

Mis seadmega tegu on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.11.2012 17:02:41 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
LKits kirjutas:
Tavalise HSDPA (ehk 3.6Mbit/s DL) modemiga ei saagi head pingi tulemust.
Peaks proovima, kas HSPA või lausa HSPA+ - need on piisavalt kiired.

olci mõõdetud 7,3Mb näitab, et tal siiski on midagi "uhkemat" kui tavaline HSPA või HSDPA...

Dualkiirusega võrgu korral (DC-HSPA) suudavad paljud uuema aja HSPA modemid ka topeltkiiruse saavutada. Ehk siis sel juhul kuni 12-14 megani. Ja sama asja tõttu on ka siis Ping oluliselt parem.

Pean silmas, et Tele2 reklaamis üsna hiljuti siis selle lõpuks välja, et ta lisas oma võrgus ka topeltkiiruse toe.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 17:19:32 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
olc kirjutas:
Kurat vaatan siin neid kiirusetesti näite ja ma ei ole oma Tele2 netikesega veel pingi alla 100 näinud. Samas tuli täna kiirusrekord 7,3Mbit alla

Mis seadmega tegu on?

Mis seade? Wildfire S hotspot icon_biggrin.gif ja laua masina wifi.
HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 384 Kbps See viimane pole kiita muidugi. Aga ei upita ka midagi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 17:28:19 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
ewur kirjutas:
LKits kirjutas:
Tavalise HSDPA (ehk 3.6Mbit/s DL) modemiga ei saagi head pingi tulemust.
Peaks proovima, kas HSPA või lausa HSPA+ - need on piisavalt kiired.

olci mõõdetud 7,3Mb näitab, et tal siiski on midagi "uhkemat" kui tavaline HSPA või HSDPA...

Dualkiirusega võrgu korral (DC-HSPA) suudavad paljud uuema aja HSPA modemid ka topeltkiiruse saavutada. Ehk siis sel juhul kuni 12-14 megani. Ja sama asja tõttu on ka siis Ping oluliselt parem.

Pean silmas, et Tele2 reklaamis üsna hiljuti siis selle lõpuks välja, et ta lisas oma võrgus ka topeltkiiruse toe.


nii et kui mul on internet small 2 mbps, siis topeltkiirus tähendab seda,et ma saan tegelikult 4mbps?

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.11.2012 17:49:57 vasta tsitaadiga

Aga Tele2-l oli nagunii viimane aeg enda ehitatav topeltkiirusega võrguehitus (DC-HSPA+) välja kuulutada, kuna ka Elisa ehitab samamoodi usinasti DC-HSPA+ toega võrku. Ja eks näis, millal Elisa siis omakorda enda DC-HSPA+ võrgu avalikuks kuulutab.

Nii, et asi areneb, ei mingit pööret tagasi ajalukku. icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
----------------------
Ping on mõlemal hea, Elisal tavapäraselt "mõne kopika" (a 5-10) võrra parem. Ehk siis Elisal näeb ka 20-30-st Pingi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 08.11.2012 19:38:31 vasta tsitaadiga

Tere,

Küsimus selline, Tele2 pakub hetkel oma hinnaliider paketis kuus 275Mb andmemahtu tasuta. Küsimus selline, kui inimene internetis vaatab ainult maile ja loeb uudiseid, vahest ka tsätib kellegagi. Siis kas talle võiks sellest piisata kui ta kasutab internetti ütleme 15h kuus.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 08.11.2012 19:47:26 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 10:34:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2012 23:50:47 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
E90 kirjutas:
Tere,

Küsimus selline, Tele2 pakub hetkel oma hinnaliider paketis kuus 275Mb andmemahtu tasuta. Küsimus selline, kui inimene internetis vaatab ainult maile ja loeb uudiseid, vahest ka tsätib kellegagi. Siis kas talle võiks sellest piisata kui ta kasutab internetti ütleme 15h kuus.

Sama raha eest võtaks siis juba nuti 4.99 paketi.
thumbs_up.gif

Üldjuhul - mina soovitan öko ehk säästurežiimil kasutada Opera Mini lehitsejat. Tool on VÄGA võimas kokkuhoiumeetod, kui pildid on samuti välja lülitatud.
Olen lugenud lehti jms ning kokkupakkimine ~95% ehk kui tava lehitsejaga kulub 100MB lehtede külastamisel, siis tolle lehitsejaga umbes 5MB.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 09.11.2012 17:28:48 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
dpz kirjutas:
E90 kirjutas:
Tere,

Küsimus selline, Tele2 pakub hetkel oma hinnaliider paketis kuus 275Mb andmemahtu tasuta. Küsimus selline, kui inimene internetis vaatab ainult maile ja loeb uudiseid, vahest ka tsätib kellegagi. Siis kas talle võiks sellest piisata kui ta kasutab internetti ütleme 15h kuus.

Sama raha eest võtaks siis juba nuti 4.99 paketi.
thumbs_up.gif

Üldjuhul - mina soovitan öko ehk säästurežiimil kasutada Opera Mini lehitsejat. Tool on VÄGA võimas kokkuhoiumeetod, kui pildid on samuti välja lülitatud.
Olen lugenud lehti jms ning kokkupakkimine ~95% ehk kui tava lehitsejaga kulub 100MB lehtede külastamisel, siis tolle lehitsejaga umbes 5MB.

Asi selles, et inimene soovib ka uut telefoni ning pärast telefoni enda läppariga siduda kui netti vaja minna maakodus kus püsiühendust pole. Sellepärast sobib see Hinnaliider 15 pakett just, Opera Minist olen ise ka teadlik kuid PC peal see vist ei toimi? See selleks, oskab keegi orienteeruvalt öelda, kas 15h/kuus piisab 275mb andmemahust või jääb see väheks, kui inimene loeb ainult maile ja uudiseid.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 09.11.2012 17:41:16 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 10:35:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2012 18:08:52 vasta tsitaadiga

PC peal jääb kohe kindlasti 275MB väheseks... juba ainuüksi, kui on mingid Windowsi uuendused automaatse peal, siis täitub see limiit tundidega - kui mitte veel kiiremini.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 10.11.2012 08:11:30 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga Tele2-l oli nagunii viimane aeg enda ehitatav topeltkiirusega võrguehitus (DC-HSPA+) välja kuulutada, kuna ka Elisa ehitab samamoodi usinasti DC-HSPA+ toega võrku. Ja eks näis, millal Elisa siis omakorda enda DC-HSPA+ võrgu avalikuks kuulutab.

Nii, et asi areneb, ei mingit pööret tagasi ajalukku. icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
----------------------
Ping on mõlemal hea, Elisal tavapäraselt "mõne kopika" (a 5-10) võrra parem. Ehk siis Elisal näeb ka 20-30-st Pingi.


Ära põe, Tele2 kuulutab välja parem viiekordse kiirusega LTE võrgu. Sina võid muidugi vana kahekordse kiiruse peale jääda,
nagu sa ise ütled "ajalukku jääda".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 12:30:31 vasta tsitaadiga

tahanteada, võin sulle "saladuskatte" all paljastada, et TELE2 prioriteediks saab nii tulevikus kui lähitulevikus LTE, ehk maakeeli 4G.
Ma lükkan peagi üles presentatsioonid, mida TELE2 peakontoris Stockholmis meile näidati.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.11.2012 12:57:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tahanteada, võin sulle "saladuskatte" all paljastada, et TELE2 prioriteediks saab nii tulevikus kui lähitulevikus LTE, ehk maakeeli 4G.
Ma lükkan peagi üles presentatsioonid, mida TELE2 peakontoris Stockholmis meile näidati.

Aga ära unusta, et kuulus 4G veab veel kiiremaks ka 3,5G. icon_razz1.gif icon_cool.gif Olen seda testides näinud, et 84 megabitise 3,5G DC-HSPA+ kiirusega modem saavutaks juba praegu Tele2 DC-HSPA+ võrgus kiiruse nii 60-70 megabitti. Kogu küsimus on selles, et millal 84 megabitine DC-HSPA+ modem masstootmisesse ja laiatarbemüüki jõuab. Esimesed prototüübid on juba täiesti olemas.

Nii, et Tele2 ei pääse oma DC-HSPA+ võrgu edasiarendusest kuhugile icon_cool.gif , pigem on asi selles, kas seda julgetakse sellest avalikult rääkida või hoitakse edasi saladuses, nagu seda ligikaudu aasta on üritatud saladuses hoida. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2012 12:58:51 vasta tsitaadiga

Oeh doh.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 10.11.2012 13:13:27 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Tanel kirjutas:
tahanteada, võin sulle "saladuskatte" all paljastada, et TELE2 prioriteediks saab nii tulevikus kui lähitulevikus LTE, ehk maakeeli 4G.
Ma lükkan peagi üles presentatsioonid, mida TELE2 peakontoris Stockholmis meile näidati.

Aga ära unusta, et kuulus 4G veab veel kiiremaks ka 3,5G. icon_razz1.gif icon_cool.gif Olen seda testides näinud, et 84 megabitise 3,5G DC-HSPA+ kiirusega modem saavutaks juba praegu Tele2 DC-HSPA+ võrgus kiiruse nii 60-70 megabitti. Kogu küsimus on selles, et millal 84 megabitine DC-HSPA+ modem masstootmisesse ja laiatarbemüüki jõuab. Esimesed prototüübid on juba täiesti olemas.

Nii, et Tele2 ei pääse oma DC-HSPA+ võrgu edasiarendusest kuhugile icon_cool.gif , pigem on asi selles, kas seda julgetakse sellest avalikult rääkida või hoitakse edasi saladuses, nagu seda ligikaudu aasta on üritatud saladuses hoida. beer_yum.gif


Kle kas sa oled l*ll või mängid seda? Tele2 on oma DC avalikustanud, kuid ta ei erutu pooltki nii palju kui sina.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.11.2012 13:36:49 vasta tsitaadiga

Igatahes ennustan (prognoos on nähtud internetist), et paari-kolme-viie aasta pärast ehitab maailm LTE-Advanced, ehk siis True-4G võrke ja DC-HSPA+ toega 3,5/3,75G võrke ja LTE, kui sellise arendus visatakse üleüldse prügikasti. Pole ju mõtet ehitada lahendust, mille ehituskulu on sama, mis LTE-Advanced ehitus ja mille kiirus on tegelikult sama, mis 3,5G/3,75G võrgu korral. icon_cool.gif Peetakse silmas siis 84 megabitise ja 160 megabitise kiirusega DC-HSPA+ toega 3,5G/3,75G seadmete tootmist.

Ja kes silmad lahti viitsib teha, siis on ilusti näha, kudas ka selline pööre vaikselt juba praegu toimub, 120 riiki plaanivad aasta lõpkuks oma DC-HSPA+ toega võrgud tööle saada ning tasub tähele panna ka seda, kuidas järjest rohkem tooteid on DC-HSPA+ toega. Telefonid, modemid, reeterid, mis iganes.
-----------------------------
PS: Mina pole Pre-4G, ehk LTE vastane icon_smile.gif , mind huvitab hoopis see, et miks Eesti ISP-d käivad silmad kinni ja ei märka suunamuutuseid, mida maailmas prognoositakse. Aga, nagu öeldud, Elisa kirjutas ausalt ja otse, et ka nemad ehitavad DC-HSPA+ toega võrku ja kui Tele2 oma klientidest ilma ei taha jääda ja tahab raha teenida, siis peab ta paratamatult samamoodi DC-HSPA+ võrku omama, tahab ta seda või ei taha.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.