Jään oma arvamuse juurde, et 1. ja 2. on minu jaoks arusaamatud, 3. "uss" aga hakkab looma, kui välja jätta fookusest väljaspool domineerib tegevustik (liikuvus).
PALVE, edaspidi lisada eraldi link
Sults kirjutas:
Ülemiste City
Spoiler
sellisel kujul esitamine vastab ehk reeglitele aga ära ei ütleks, kui eraldi link viitaks maksimaalsele resolutisioonile.
sellisel kujul esitamine vastab ehk reeglitele aga ära ei ütleks, kui eraldi link viitaks maksimaalsele resolutisioonile.
Kas 1200 px on HV kasutajate jaoks siiski liiga suur pildi laius? Ma küll ise hääletasin 800 px pildisuuruse poolt, kuid kui reegleid muudeti, siis olen ka hakanud 1200 postitama. Kuna mul serveri upload (teiste jaoks siis download minu serverist) on aeglane, siis võibolla peaksin tõesti panema pisipildid, millele klõpsates avaneb täisfoorumimõõdus pilt.
Mulle meeldib teiste pilte otse foorumis vaadata, mitte linke pidi kusagile fotogaleriidesse kondama minna. Seega lihtsalt lingiga asendada ei tahaks.
sellisel kujul esitamine vastab ehk reeglitele aga ära ei ütleks, kui eraldi link viitaks maksimaalsele resolutisioonile.
Kas 1200 px on HV kasutajate jaoks siiski liiga suur pildi laius? Ma küll ise hääletasin 800 px pildisuuruse poolt, kuid kui reegleid muudeti, siis olen ka hakanud 1200 postitama. Kuna mul serveri upload (teiste jaoks siis download minu serverist) on aeglane, siis võibolla peaksin tõesti panema pisipildid, millele klõpsates avaneb täisfoorumimõõdus pilt.
Mulle meeldib teiste pilte otse foorumis vaadata, mitte linke pidi kusagile fotogaleriidesse kondama minna. Seega lihtsalt lingiga asendada ei tahaks.
Kõik kindlasti jääb nii nagu hetkel on, kui vähegi viitsimust - raatsitakse, siis võiks veel kõigele sellele olla link originaalile (õigele suurusele).
Oh Heineken.
Vea nüüd oma laisad loivakesed ka muudesse linnaosadesse e ära lase liugu Rotermanni ja Vanalinna arhitektuuri iseärasuste peal.
Sinu tehnikal näib just seda osakaalu, millega dokumenteerida linnakeskkonna olustikku koos sealsete asukatega, kuid selline 2km raadius enam ei muljeta.
Pärispopp paistab olema selline suvaliste esimešena ettejuhtuvate asjade/olukordade pildistamine ja pildi mustvalgeks väänamine, et siis kuidagi midagi hullult diipi sealt välja võluda. Nagu see instagramipõlvkond juba. Et nagu vaeva ei viitsi eriti näha, samas tahaks lahe fotograaf olla ja selliseid "omanäolisi" pilte teha. Eriti diip on veel siis, kui trehvab mingi vanamees kepiga jalutama ja taustale reklaam ära maga noorust maha vms. boring raisk. Vaatasin ukspäev lennujaamas mingit pääsukeste fotonäitust. Ilusad, puhtad ja selged pildid, ei mingit sisutyhja tagamõtet ega silmakirjalikkust. Aju kohe puhkas, sest pildid olid siirad, oli näha, et fotodega oli vaeva nähtud jne. Aus värk yhesõnaga.
Pärispopp paistab olema selline suvaliste esimešena ettejuhtuvate asjade/olukordade pildistamine ja pildi mustvalgeks väänamine, et siis kuidagi midagi hullult diipi sealt välja võluda. Nagu see instagramipõlvkond juba. Et nagu vaeva ei viitsi eriti näha, samas tahaks lahe fotograaf olla ja selliseid "omanäolisi" pilte teha. Eriti diip on veel siis, kui trehvab mingi vanamees kepiga jalutama ja taustale reklaam ära maga noorust maha vms. boring raisk. Vaatasin ukspäev lennujaamas mingit pääsukeste fotonäitust. Ilusad, puhtad ja selged pildid, ei mingit sisutyhja tagamõtet ega silmakirjalikkust. Aju kohe puhkas, sest pildid olid siirad, oli näha, et fotodega oli vaeva nähtud jne. Aus värk yhesõnaga.
Ma arvan, et selline väide räägib rohkem kirjutaja kohta, kui sihtmärgi.
viimati muutis Heineken 09.11.2012 15:09:57, muudetud 1 kord
Uh, sellest on aastaid kui mina siia pilte postitasin. Varsti tuleb... saate silma puhata. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Pärispopp paistab olema selline suvaliste esimešena ettejuhtuvate asjade/olukordade pildistamine ja pildi mustvalgeks väänamine, et siis kuidagi midagi hullult diipi sealt välja võluda. Nagu see instagramipõlvkond juba. Et nagu vaeva ei viitsi eriti näha, samas tahaks lahe fotograaf olla ja selliseid "omanäolisi" pilte teha. Eriti diip on veel siis, kui trehvab mingi vanamees kepiga jalutama ja taustale reklaam ära maga noorust maha vms. boring raisk. Vaatasin ukspäev lennujaamas mingit pääsukeste fotonäitust. Ilusad, puhtad ja selged pildid, ei mingit sisutyhja tagamõtet ega silmakirjalikkust. Aju kohe puhkas, sest pildid olid siirad, oli näha, et fotodega oli vaeva nähtud jne. Aus värk yhesõnaga.
Kui see nüüd pesuehtne trollimine pole, siis on mul sinust lihtsalt kahju. Ja kui on... siis on ka, tegelikult.
ei olnud troll. Suht ausalt panin. Mõned aastad tagasi olid tulemused hulga vingemad, kui nimesed ronisid maja katustele, kuhugi võssa, melu sisse. hommikul kl 4 kuhugi sohu jne jne Praegu võetakse oma junn näppu, kõnnitakse tyhja peaga mööda läbikulunud kohti ja tehakse vägisi mingeid pilte, mida siis mõne ybercooli enda jaoks väljamõeldud tagamõttega voorumisse postitada. A la pildistan raekoja kella vihma käes, teen mustvalgeks, nats väänan kontrasti juurde, kirjutan alla "aeg kolm punkti".
Heinekeni ma ei kiusaks, aga Antil on aktuaalne kriitika tänapäeva hipsteripoliitika kohta taibatud.
tsitaat:
Eriti diip on veel siis, kui trehvab mingi vanamees kepiga jalutama ja taustale reklaam ära maga noorust maha vms.
Irooniliselt sain mõni tuhat krooni just sellise konkursipildi eest;
Kuid tekkelugu ja fotograafi enda emotsioon omas täiesti aktuaalset kõlapinda subjektiga.
viimati muutis Mario. 09.11.2012 15:21:07, muudetud 2 korda
Pärispopp paistab olema selline suvaliste esimešena ettejuhtuvate asjade/olukordade pildistamine ja pildi mustvalgeks väänamine, et siis kuidagi midagi hullult diipi sealt välja võluda. Nagu see instagramipõlvkond juba. Et nagu vaeva ei viitsi eriti näha, samas tahaks lahe fotograaf olla ja selliseid "omanäolisi" pilte teha. Eriti diip on veel siis, kui trehvab mingi vanamees kepiga jalutama ja taustale reklaam ära maga noorust maha vms. boring raisk. Vaatasin ukspäev lennujaamas mingit pääsukeste fotonäitust. Ilusad, puhtad ja selged pildid, ei mingit sisutyhja tagamõtet ega silmakirjalikkust. Aju kohe puhkas, sest pildid olid siirad, oli näha, et fotodega oli vaeva nähtud jne. Aus värk yhesõnaga.
Kui see nüüd pesuehtne trollimine pole, siis on mul sinust lihtsalt kahju. Ja kui on... siis on ka, tegelikult.
ei olnud troll. Suht ausalt panin. Mõned aastad tagasi olid tulemused hulga vingemad, kui nimesed ronisid maja katustele, kuhugi võssa, melu sisse. hommikul kl 4 kuhugi sohu jne jne Praegu võetakse oma junn näppu, kõnnitakse tyhja peaga mööda läbikulunud kohti ja tehakse vägisi mingeid pilte, mida siis mõne ybercooli enda jaoks väljamõeldud tagamõttega voorumisse postitada. A la pildistan raekoja kella vihma käes, teen mustvalgeks, nats väänan kontrasti juurde, kirjutan alla "aeg kolm punkti".
Mida ma ikka muud saan enam öelda, kui seda, et vaata enda ninaesisest kaugemale - see, et sa arvad et miski on täpselt nii, ei tähenda, et reaalsus seda kajastaks. Saa üle.
ei olnud troll. Suht ausalt panin. Mõned aastad tagasi olid tulemused hulga vingemad, kui nimesed ronisid maja katustele, kuhugi võssa, melu sisse. hommikul kl 4 kuhugi sohu jne jne Praegu võetakse oma junn näppu, kõnnitakse tyhja peaga mööda läbikulunud kohti ja tehakse vägisi mingeid pilte, mida siis mõne ybercooli enda jaoks väljamõeldud tagamõttega voorumisse postitada. A la pildistan raekoja kella vihma käes, teen mustvalgeks, nats väänan kontrasti juurde, kirjutan alla "aeg kolm punkti".
ot:
Spoiler
100 ja 1 % nõus. Ma olen üldiselt päri sellega, et igaüks võib pildistada seda, mis talle meeldib, peaasi, et ise rahul on ja teistele pinda ei käi. Ilmselt enda piltidega avalikku ruumi sisenedes on oht hakata pinda käima.
Eks ole ka neid, keda Anti mainib, küll aga ei tasu kõiki samasse patta panna.
Reaalsuses on variatsiooni veidike rohkem, siiski. Ja ma ei mõtle siinkohal vaid ennast, vaid valdavat enamust fotograafidest, kelle tööd mulle meeldivad ja paljud, kelle omad otseselt ei meeldi. Ja ka paljud, kellest ma pole üldse teadlik.
Sellised üldistused näitavad rohkem kirjutaja kohta, kui sihtmärgi.
Pärispopp paistab olema selline suvaliste esimešena ettejuhtuvate asjade/olukordade pildistamine ja pildi mustvalgeks väänamine, et siis kuidagi midagi hullult diipi sealt välja võluda. Nagu see instagramipõlvkond juba. Et nagu vaeva ei viitsi eriti näha, samas tahaks lahe fotograaf olla ja selliseid "omanäolisi" pilte teha. Eriti diip on veel siis, kui trehvab mingi vanamees kepiga jalutama ja taustale reklaam ära maga noorust maha vms. boring raisk. Vaatasin ukspäev lennujaamas mingit pääsukeste fotonäitust. Ilusad, puhtad ja selged pildid, ei mingit sisutyhja tagamõtet ega silmakirjalikkust. Aju kohe puhkas, sest pildid olid siirad, oli näha, et fotodega oli vaeva nähtud jne. Aus värk yhesõnaga.
Kui see nüüd pesuehtne trollimine pole, siis on mul sinust lihtsalt kahju. Ja kui on... siis on ka, tegelikult.
ei olnud troll. Suht ausalt panin. Mõned aastad tagasi olid tulemused hulga vingemad, kui nimesed ronisid maja katustele, kuhugi võssa, melu sisse. hommikul kl 4 kuhugi sohu jne jne Praegu võetakse oma junn näppu, kõnnitakse tyhja peaga mööda läbikulunud kohti ja tehakse vägisi mingeid pilte, mida siis mõne ybercooli enda jaoks väljamõeldud tagamõttega voorumisse postitada. A la pildistan raekoja kella vihma käes, teen mustvalgeks, nats väänan kontrasti juurde, kirjutan alla "aeg kolm punkti".
Mida ma ikka muud saan enam öelda, kui seda, et vaata enda ninaesisest kaugemale - see, et sa arvad et miski on täpselt nii, ei tähenda, et reaalsus seda kajastaks. Saa üle.
on alles keerulised laused sul viimasel ajal...maitse asi oleks asja oluliselt lihtsamalt kokku võtnud
üks picc ka
Spoiler
viimati muutis Anti 09.11.2012 15:30:30, muudetud 2 korda
Sellised üldistused näitavad rohkem kirjutaja kohta, kui sihtmärgi.
Et Anti on tabanud täiesti reaalset valupunkti tänasel fotomaastikul?
Üleliigne üldistamine, on mu jutu point. St. et reaalsuses esineb rohkem variatsiooni ja see on väiksem valupunkt kui võiks arvata. Samas... ma ei kasuta lõustakat ega midagi muud sellist ka(ja isegi kui kasutaks, ei ole ma piisavalt naiivne, et selliseid asju kasutada selleks, et huvitavate fotograafide töid leida... kuigi ma eeldan, et leidub ka seal), niiet võibolla ma lihtsalt pole kokku puutunud.
Mulle nii meeldis see pilt, et ma serveerisin sellele pildile loo juurde
Spoiler
Lugu siis selline, et tüdruk saatis poisi kondoome ostma poodi. Poiss ootab apteegi, mis pildil, ees, istub pingil ja kogub julgust. Käes hoiab ta telefoni, sest tüdruk smsib, et kuhu ta nii kauaks jääb.
Üritan praegu saada siin aru, et kuidas see revisjon pildi paremaks muutis, palun selgita .
Kompa poolest rohkem tasakaalus.
Jooksja ühes pildi ääres, vari veab diagonaali üle terve pildi(enne oli paremal tühja ruumi mis ei andnud pildile midagi juurde ja vasakul oli veidike liiga kitsas, eriti arvestades puu varju). Samuti sai eredust veidike nö "kihtidel" muudetud (st. alumine, keskimine ja ülemine osa kaadrist), et oleks meeldivam nö üleminek ja et keskmine osa eraldaks neid pooli paremini, ilma otseselt nö lahti lõikamata, lubades silmal paremini liikuda üle kaadri, ilma et sellesse sigrimigrisse kinni jääks.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.