Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Microsoft testib oma nutitelefoni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 10:25:53 Microsoft testib oma nutitelefoni vasta tsitaadiga


Mäletate neid aegu, kui mitmeid aastaid järjest levisid kuulujutud, et Apple’il on plaanis tulla välja oma nutitelefoniga? Säärased jutud said alguse kuskil 2000-ndate aastate alguses ning kulmineerusid 2007. aastal iPhone’i esitlusega. Nüüdseks on iPhone’ist saanud üks populaarseimaid nutitelefone turul ning Apple teeb sellega kadedaks kõik konkurendid. Nüüd väidab the Wall Street Journal, et ka Microsoftil on plaanis tulla välja oma nutitelefoniga. Tegelikult on sääraseid vihjeid varasemalt andnud juba ka Microsofti tegevjuht Steve Ballmer ning Nokia tegevjuht Stephen Elop.

Loe edasi kahvel.ee-st.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2012 10:58:07 vasta tsitaadiga

see kontseptsioon näeb välja nagu mini-surface. tõenäoliselt midagi sellist tulebki.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 11:27:46 vasta tsitaadiga

Ilus klots thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 11:30:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ilus klots (y)
Tahtsin just sama ütelda. Ei oskagi ütelda, mis seda teistest nutitelefonidest eristab aga silm puhkab peal.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 11:40:36 vasta tsitaadiga

Tõesti ilus, ilusam kui Lumia.
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 11:49:22 vasta tsitaadiga

Mida vähem ümarusi seda parem
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 11:52:15 vasta tsitaadiga

Mulle need kandilised asjad küll ei meeldi. Ütleme ausalt, ilusaid telefone tehakse tänapäeval vähe, sest kõik on täpselt ühesugused. Varem vaatasid peale ja tundsid ära, et mis mudeliga on tegemist, nüüd peaks mudeli teadasaamiseks aku tagant ära võtma (kui käib) ning IMEI koodi järgi mudeli tuvastama... Miks ei võiks olla turg samasugune eripärane, nagu varem, lihtsalt nuppude asemel on puuteekraanid, millel on rohkem otstarbeid kui varem nuppudel. Varem olid kokkuvolditavad ja liugklapiga telefonid, nüüd on need sisuliselt välja surnud, kuid oleksid ju väga lahedad kui kokkuvolditaval telefonil on näiteks kolm puuteekraani thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.11.2012 11:57:17 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
oleksid ju väga lahedad kui kokkuvolditaval telefonil on näiteks kolm puuteekraani
Oleks kuid pole mobiilset OS'i mis säärast asja toetaks. Lisaks peaks nood ekraanid suht pisikesed olema.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 12:02:28 vasta tsitaadiga

Ilus tõesti. thumbs_up.gif
Võibolla pilt petab, aga tundub suhteliselt väikese ekraaniga olevat. 3,5- 4 võibolla. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 12:05:37 vasta tsitaadiga

Zune oli põhimõtteliselt läbikukkumine, W8Phone (tarkvara) + nutifon (riistvara) saab raske olema, kuigi välimuse poolet on tugev algus nutifonile.
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.11.2012 12:06:29 vasta tsitaadiga

Vaatasin seda esikülge ja kohe tuli Sony NXT disainiseeria meelde icon_razz.gif
Kui tõesti sellised tuleksid, siis respekt thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 12:15:48 vasta tsitaadiga

Ootame uut aastat, Galaxy Skin peaks vist uue tehnoloogia esimene pääsuke olema.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 02.11.2012 13:00:36 vasta tsitaadiga

Pildil olev klots näeb kahtlaselt Iphone5 moodi välja.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.11.2012 13:01:48 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Pildil olev klots näeb kahtlaselt Iphone5 moodi välja.
Et lapik ja värvilise ekraaniga? Sama definitsiooni alla mahuvad praktiliselt kõik telefonid icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 02.11.2012 13:02:59 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Pildil olev klots näeb kahtlaselt Iphone5 moodi välja.


jah, toote ühel pool on ekraan (täpselt nagu iphonelgi on), aga sellel ei ole ümaraid nurkasid, seega ta ikka vist päris iphone pole icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 13:05:23 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Pildil olev klots näeb kahtlaselt Iphone5 moodi välja.
'
ehe näide miks usas sellised patendid läbi lähevad icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 13:10:31 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Pildil olev klots näeb kahtlaselt Iphone5 moodi välja.


See ka. Iföön mis iföön.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 13:23:02 vasta tsitaadiga

Ma ei kujuta ette, kui rõvedalt teravad need servad võivad käes olla.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 13:48:35 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ootan huviga
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 13:50:07 vasta tsitaadiga

Minu silma jaoks näeb see disain vaenulik ja eemaletõukav välja. Jah, eristub hallist massist (kui tähti närida, siis mitte, sest tagakülg on silmatorkavalt hall icon_razz.gif), aga ei meelita kuidagi oma ähvardavalt ja rõhutatult kandilise disainiga.
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 14:15:46 vasta tsitaadiga

Kui neli tolli ekraan, siis tilluke.Uued kallima otsa telefonid tulevad nüüd kõik välja viietolliste ekraanidega sest kaasaegse multimeedia telefoni rohked aplikatsioonid ja muu- teeb raskeks ekraanil toimuva jälgimise.Pojal on iphone viis ja selle neljatolline ekraan on juba selgelt väike.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 14:46:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
UB kirjutas:
oleksid ju väga lahedad kui kokkuvolditaval telefonil on näiteks kolm puuteekraani
Oleks kuid pole mobiilset OS'i mis säärast asja toetaks. Lisaks peaks nood ekraanid suht pisikesed olema.


Midagi sinnapoole...
http://www.wired.com/reviews/2012/03/sony-tablet-p/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 14:51:00 vasta tsitaadiga

GSMArenast ka juttu, tundub veits asjalikum.

tsitaat:
Well, it seems they might. According to the sources at The Wall Street Journal, Microsoft is working with Asian component suppliers to test their own smartphone design. Having said that, the company is not sure if the device will go in mass production.
It is said that the device Microsoft is currently testing has a display between four and five inches. Also, according to The Verge, this device won't be making an official appearance any time before the next year and is supposedly Microsoft's 'Plan B' in case the existing Windows Phone 8 devices fail to make an impression upon the users.


Link ka:
http://www.gsmarena.com/microsoft_said_to_be_testing_its_own_smartphone-news-5033.php

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 15:26:55 vasta tsitaadiga

Föönid näevad kahtlaselt mu vana nokia 3310 moodi välja. Väliskuju peaaegu sama. Nokial vaja ikka nad kohtusse kaevata.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 15:27:12 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Föönid näevad kahtlaselt mu vana nokia 3210 moodi välja. Väliskuju peaaegu sama. Nokial vaja ikka nad kohtusse kaevata.

Üritad trollida? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 15:28:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Üritad trollida? icon_rolleyes.gif


Mis sa lugesid ainult minu posti või? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 02.11.2012 17:35:09 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Ilus tõesti. thumbs_up.gif
Võibolla pilt petab, aga tundub suhteliselt väikese ekraaniga olevat. 3,5- 4 võibolla. icon_rolleyes.gif


Maitse asi. IMO kui ekraan on üüratu (4"+) siis helistamise ajal ei istu föön eriti mugavalt käes icon_sad.gif

_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 17:47:21 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
Maitse asi. IMO kui ekraan on üüratu (4"+) siis helistamise ajal ei istu föön eriti mugavalt käes icon_sad.gif


Mis te tõsimeeli helistade ka nendega või... icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 18:38:25 vasta tsitaadiga

Etz, Usu või ära usu, aga täna sooritasin oma 4,3 ekraaniga kõne. icon_lol.gif

Ei tegelt mulle istub 4.3 väga hästi kätte ja ka kõrva äärde. Tõsi, kunagi oli 3,2 tollise ekraaniga Gratia ja too oli mõnes mõttes palju mugavam.
Siiski olen valmis käeshoidmis mugavust ohverdama ja vaikselt piilun juba 4,5+ ekraaniga pille.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 20:18:10 vasta tsitaadiga

Ma oman 4.65" ekraaniga telefoni, ei ütleks, et liiga suur(Helistamist ei sega, pigem paremini sobib kui väiksem telefon.), võiks ehk suuremgi olla.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 20:28:08 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Etz, Usu või ära usu, aga täna sooritasin oma 4,3 ekraaniga kõne. icon_lol.gif

Ei tegelt mulle istub 4.3 väga hästi kätte ja ka kõrva äärde. Tõsi, kunagi oli 3,2 tollise ekraaniga Gratia ja too oli mõnes mõttes palju mugavam.
Siiski olen valmis käeshoidmis mugavust ohverdama ja vaikselt piilun juba 4,5+ ekraaniga pille.



Tegin täna kaks kõnet 4.7 tollisega. sain hakkama

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.11.2012 20:49:16 vasta tsitaadiga

5.5" saab ka päris edukalt hakkama nii helistades kui ka ühe käega hoides ja pöidlaga ekraani nühkides icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 20:54:51 vasta tsitaadiga

Ma ei saagi aru millest see ving, et suurte telefonidega ei saa rääkida, peaks just mugavam olema, saad mikrofoni suule lähemale panna ja kõlari kõrvale lähemale, aga väikestega telefonidega viga, et pead kuidagi kompromissi leidma.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 21:12:47 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Ma ei saagi aru millest see ving, et suurte telefonidega ei saa rääkida, peaks just mugavam olema, saad mikrofoni suule lähemale panna ja kõlari kõrvale lähemale, aga väikestega telefonidega viga, et pead kuidagi kompromissi leidma.


et kuulad kõrva juures ja räägid nagu raadiosaatjaga?
kusjuures sa pole ainuke inimene, kes taolist stiili harrastab. meenub ka üks ttü õppejõud..
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 21:44:30 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
peacemaki kirjutas:
Pildil olev klots näeb kahtlaselt Iphone5 moodi välja.


See ka. Iföön mis iföön.
Spoiler Spoiler Spoiler


haha, kusjuures üritasin ja sain silme ette iphone'i küll icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 03.11.2012 00:03:26 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mida vähem ümarusi seda parem

Ajalugu kordub...

Kes elasid 1980ndatel, mäletavad ilmselt tollast täpselt sarnast kandilise stiili buumi, kõik raadiod, olmehelitehnika ja muud elektroonikavidinad olid sirgete lakooniliste joontega, nende juhtimisnuppude alad moodustasid ruutudest maatriksid (täpselt nagu tänane Win8 UI!) jne...

Ilmselt ongi nii, et tänaseks on inimpõlvkonnad vahetunud ja saab taas samad disainiideed uudsena käiku lasta...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 00:05:32 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Ajalugu kordub...

Kes elasid 1980ndatel, mäletavad ilmselt tollast täpselt sarnast kandilise stiili buumi, kõik raadiod, olmehelitehnika ja muud elektroonikavidinad olid sirgete lakooniliste joontega, nende juhtimisnuppude alad moodustasid ruutudest maatriksid (täpselt nagu tänane Win8 UI!) jne...

Ilmselt ongi nii, et tänaseks on inimpõlvkonnad vahetunud ja saab taas samad disainiideed uudsena käiku lasta...


Ma ei tea miks, aga seadmete ja sõidukite puhul, kubism mulle täitsa meeldib... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.11.2012 00:36:47 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
5.5" saab ka päris edukalt hakkama nii helistades kui ka ühe käega hoides ja pöidlaga ekraani nühkides icon_smile.gif

Viie ja poole tolli pärast pole jah mõtet häbi tunda. Statistiliselt valge rassi keskmine.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 03.11.2012 00:37:15 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
WAV kirjutas:
Ajalugu kordub...

Kes elasid 1980ndatel, mäletavad ilmselt tollast täpselt sarnast kandilise stiili buumi, kõik raadiod, olmehelitehnika ja muud elektroonikavidinad olid sirgete lakooniliste joontega, nende juhtimisnuppude alad moodustasid ruutudest maatriksid (täpselt nagu tänane Win8 UI!) jne...

Ilmselt ongi nii, et tänaseks on inimpõlvkonnad vahetunud ja saab taas samad disainiideed uudsena käiku lasta...


Ma ei tea miks, aga seadmete ja sõidukite puhul, kubism mulle täitsa meeldib... icon_rolleyes.gif

Huvitav, et mainstream sõiduautod on seni praegu veel üldiselt ikka ümara disainiga.
Äkki hakkavad varsti ka need ilmuma sellises kandilisuses nagu Žigulli esimesed mudelid jne... ???
Tegelikult liinibussid on küll viimasel ajal samuti väga kandiliseks muutunud disainilt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 03.11.2012 00:46:15 vasta tsitaadiga

Välimus täitsa kena ju, meenutab Sony xperia S'i.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.11.2012 09:16:37 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Etz kirjutas:
Ma ei tea miks, aga seadmete ja sõidukite puhul, kubism mulle täitsa meeldib... icon_rolleyes.gif

Huvitav, et mainstream sõiduautod on seni praegu veel üldiselt ikka ümara disainiga.
Sõltub kus sa paikned. Jaapani linnapildis oli jämedalt iga kolmas masin nissan cube icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 15:01:04 vasta tsitaadiga

Kahtlaselt xperia S sarnane, vaadates seda klotsi mu laual. Samas näeb isegi kenam välja. Kena algus, ehk on ka töökindlus samaväärselt viisakas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 16:01:48 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt on käsi liiga väike, kuid ei meeldi nutikad, mida kahe käega peab kasutama.
Kandiline disain on siiski rohkem meelt mööda kui tänapäevastel õhukestel seepidel.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2012 16:34:08 vasta tsitaadiga

UrmoZ, Kas kandiline ei saa õhuke olla?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2012 11:26:33 vasta tsitaadiga

välimuselt päris kena aga ikkagi algab kõik sellest, mis karul kõhus on!?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 05.11.2012 17:28:12 vasta tsitaadiga

See Microsoft phone on täis saast kui seda rootida, ei saa. OP süsteem võiks täielikult lahti olla ja seda igat pidi tweakida.
Kui nad enda nutikaid just ära ei anna, siis ma vist ei osta kunagi sellist telefoni.

Kui tahan moodne olla ja eputada ostaks ma iphone 100x enne.

Android is the best. All the rest is kopp.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 17:32:31 vasta tsitaadiga

ahah, ok
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2012 17:52:58 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
See Microsoft phone on täis saast kui seda rootida, ei saa. OP süsteem võiks täielikult lahti olla ja seda igat pidi tweakida.
Kui nad enda nutikaid just ära ei anna, siis ma vist ei osta kunagi sellist telefoni.

Kui tahan moodne olla ja eputada ostaks ma iphone 100x enne.

Android is the best. All the rest is kopp.gif

Enamus inimesi ei ROOTi oma fööni, seega selle põhjal järelduse tegemine, et tegu on saastaga, on küll pisut monkey.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Microsoft testib oma nutitelefoni
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.