|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.10.2012 18:06:17
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| .scs'd lähevadki lihtsalt mod kausta, midagi rohkem tegema ei pea. Mäng loadib need automaatselt. .scs'sid omakorda lahti pakkida ei tohi. |
Mingil põhjusel jookseb alati kokku kui .scsi sinna panna
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
24.10.2012 18:18:54
|
|
|
Mingit modi pole juba väljas mis udutuled põlema paneks rekkatel?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 18:21:35
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
| Mingit modi pole juba väljas mis udutuled põlema paneks rekkatel? |
Prošed?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
24.10.2012 18:25:01
|
|
|
leidsin ka vea, nuppude muutmis menüüs on tõlkeviga Lahja signaal asemel peaks olema valgus signaal. Inglise keelne vaste oleks Light signal.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
24.10.2012 18:41:47
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
| rainisk kirjutas: |
| Mingit modi pole juba väljas mis udutuled põlema paneks rekkatel? |
Prošed? |
Need saab menüüst põlema panna.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
24.10.2012 18:47:43
|
|
|
Ma räägin udutuledest mis on tavaliste tulede all Volvol ja Manil näiteks. neid prosesid oskab igaüks tööle panna.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
24.10.2012 20:04:34
|
|
|
Peab ka mängima veidi, pole 2 päeva mänginud üldse, ma alles teiste firmade all töötan, tahaks oma rekka ka lõpuks kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 20:07:38
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
Peab ka mängima veidi, pole 2 päeva mänginud üldse, ma alles teiste firmade all töötan, tahaks oma rekka ka lõpuks kätte saada.  |
Ei peaks koolis käima, siis mängiks 24/7 arvatavasti, hetkel 2 garaaži ja 4 autot kaasaarvatud minu oma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlip
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2011
|
24.10.2012 20:08:23
|
|
|
Vabandan, et pole vastanud, arvuti otsustas üles öelda ning käib selline trall.
Aga saatke mulle PS-i suuremad bugid/glitchid, nagu ikka, salvestan need endale eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.10.2012 20:14:02
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
| KoldK kirjutas: |
Peab ka mängima veidi, pole 2 päeva mänginud üldse, ma alles teiste firmade all töötan, tahaks oma rekka ka lõpuks kätte saada.  |
Ei peaks koolis käima, siis mängiks 24/7 arvatavasti, hetkel 2 garaaži ja 4 autot kaasaarvatud minu oma. |
Ma lvl 10, või 11 isegi vist oli, ja juba mäng ära tüütanud küll.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 20:26:23
|
|
|
Kui ilma muusikata sõidaksin, siis tüütaks ennastki ära, tavaliselt YT playlist või star fm mängima ja võib kruiisida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
24.10.2012 20:27:14
|
|
|
| Kas ühte võtit on võimalik mitu korda ka kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
304nt
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2008
|
24.10.2012 20:27:25
|
|
|
Mul level 12, 400 XP pärast level 13. Alates laupäeva õhtust kuni eile õhtuni sai palgatöölisena teenitud kokku peaaegu 198775 tugrikut ja siis soetasin esimese veoki, mille peale laristasin 176 ja pool tuhat tugrikut.
Tööl käimise kõrvalt ikka annab sõita, kokku hetkel läbitud 12473 km, saadetisi veetud 39 ning füüsilist mänguaega 17 tundi ja 35 minutit. Nüüd kogun juba teise veoki jaoks raha, siis palkan ka mõne timbulimbu sõitma sellega.
Kõige hullem on see, et tööl on tehisvalgus, hakkab niigi nägemise pihta 8 tunni jooksul ja siis kodus ei anna simulaator kuidagi rahu - lausa karjub: sõida minuga!!!... Ja siis piinlen siin 15,4 tolli läpaka ekraani taga ja magama minnes silmad leegitsevad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.10.2012 20:30:26
|
|
|
rauno09, Ma ei tea, kas nüüd nende patchidega on ära parandatud, kuid äsja alles sai aga nad kontrollivad seda ning kui siiski on mitu isikut ühe koodi peal, teevad kehtetuks selle koodi või siis lasevad koodi kasutada vaid esmaselt selle koodiga registreerinud kasutajal (ei tea nii täpselt seda).
ModernCo, Eks mul endalgi muusika tagas, kuid siiski üsna üksikluine (s.h map) ning tüütab ikka kiiresti ära.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 20:32:05
|
|
|
| rauno09 kirjutas: |
| Kas ühte võtit on võimalik mitu korda ka kasutada? |
Pean millalgi proovima, tahaks läpakasse ka, talvel soome minek, siis rongis niisama 5 tundi loksuda oleks päris jama.
Siim159 Eks ta pisut ole nii jah, endal meeldib nüüd läbi lamanche inglismaal käia, päris mõnus, trassil ac/dc saatel mootor röögib kõrgetel pööretel, mul siiani on lõbus [/user]
viimati muutis ModernCo 24.10.2012 20:35:05, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
24.10.2012 20:34:01
|
|
|
| Ma mõtlesin jah, et ostan võtme ja kui saan uue arvuti, et siis saan seal edasi kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.10.2012 20:35:04
|
|
|
| Tegelt ma ka täpselt tea, kuida nad seda kontrollivad.... Ehk Karlip oskab midagi öelda?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauriklade
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2011
|
24.10.2012 20:37:04
|
|
|
Karlip said mu PS kätte? Saatsin sulle ühe tõlke vea.
Olen praegu kodust eemal kui koju lähen siis proovin selle patchi ära.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
24.10.2012 20:51:10
|
|
|
IRW, praegu ühes kurvis tuli AI oma Mersuga millel see autovedaja käru taga külg ees kurvis nii et ma sain käruga pihta ja autol 4% damage ja plus ma sain 400€ trahvi, ja krt see trahvi värk tuleks küll mängu tegijatel üle vaadata. Pm kui ise süüdi pole saab ikka trahvi.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.10.2012 20:53:23
|
|
|
| Samuti ajab vihale see, et pannakse viimasel hetkel suund. Mõnes kohas, kus tihedam liiklus, võid ootama seetõttu jääda nagu loll, kuna ei tea, kas ta tuleb nüüd otse või keerab ikka ära. Veokiga, eriti veosega, ei saa nii kiirelt ära ka.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlip
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2011
|
24.10.2012 20:58:28
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
| IRW, praegu ühes kurvis tuli AI oma Mersuga millel see autovedaja käru taga külg ees kurvis nii et ma sain käruga pihta ja autol 4% damage ja plus ma sain 400€ trahvi, ja krt see trahvi värk tuleks küll mängu tegijatel üle vaadata. Pm kui ise süüdi pole saab ikka trahvi. |
Kui midagi sellist juhtub siis anna teada, et kus ja võimalikult täpselt. Neid vigu saab parandada, kui ainult neist teada anda.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
24.10.2012 21:02:49
|
|
|
| Eriti marru ajab see, kui valgusfoori järel mingi hullem stau ja siis AI laseb oma "STOP"'iga pöördeid, nagu Poolas. Kui Rohelise tulega 2 tavalist sõidukat üle saab, siis on räige "WIN" !
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 21:40:00
|
|
|
| Siis, kui võtan ette 1100km rännaku, hakkab AI mõnuga keerama, 2 korda tagant sisse sõidetud, ja ühe korra jäi AI järsult keset teed seisma, treilal 5% kahjustust, veokil õnneks 0... veel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
24.10.2012 21:46:50
|
|
|
Juhtus ka õnnetus kus mersu ja Renault ei mahtunud teele ära ja toimus tagant otsa sõit, tulemuseks korralik ummik ja palju trahve.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
24.10.2012 21:56:42
|
|
|
Rallih007, See pigem MAN, kui Merss
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
24.10.2012 22:04:29
|
|
|
Itaalias on nii käänulised kiirteed, et kolm korda järjest sõitsin rekka külili.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
24.10.2012 22:10:38
|
|
|
Ka paar päeva nüüd sõitnud seda, esimese masina ostsin just ära, Renaulti miski. edasi läheb päris hästi, 80 alast sõitsin sujuvalt 140'ga läbi
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
24.10.2012 22:45:33
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
Siis kahjuks ei oska aidata, proovisin ka hiirega, väga harjumatu
Kurb, et scanial pika teljevahega masinaid pole, mersul nt. on. 6x4 veermik meeldib mulle rohkem, kahju, et kütet tänu sellele vähem saab scanni sisse panna  |
Scanni saab ka 3 teljeliseks teha.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2012 22:52:01
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Annab see midagi reaalsselt juurde ka?  |
reaalselt annab terve telje juurde
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
24.10.2012 23:01:51
|
|
|
| libe kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
Annab see midagi reaalsselt juurde ka?  |
reaalselt annab terve telje juurde  |
hästi
Tegelikult, keegi võiks teha küll mingi testi. Palju on tegelik vahe kahel mootoril, numbrid numbriteks. Väike idee ehk mängukanali pidajatele Youtubes Kutsuks vast rohkem inimesi vaatama küll.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 23:10:08
|
|
|
Võiks isegi videosi toota, aga mul arvatavasti kõrge graafika sättega video slaidishow. Rahalised ressursid olemas, et võrdlusi teha.
Telgedest siis nii palju, et 6x2 on 2 juhitava teljega päriselus peaks nagu pöörderaadius väiksem olema, mängus vahet ei tunne.
6x4, ehk 1 juhitav sild ja 2 vedavat silda, pole proovinud kas karjääri veab paremini ülesse või mitte, liikluses pole tal väga mõtet, mul pigem ilu pärast.
Sandor, Räägi lähemalt 8x6 veermikust, pole mängus seda täheldanud, päriselus mõned korrad isegi nähtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2012 23:19:25
|
|
|
mis vahet seal on, raha antakse mängus väga heldelt, seega tuleb võtta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GerlyD
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2012
|
24.10.2012 23:35:35
|
|
|
| Kui ma lähen magama, siis kus see magamiskoht on?!:V Vot seda ma ei mõika.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 23:36:01
|
|
|
Vihmaga pole kohe üldse teeolud libedamad, eelmises ETS-is võttis vähemalt vihmaga külje ette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.10.2012 23:39:27
|
|
|
| Ootan juba mode, mis suuri USA veokeid lisaksid. Need on lahedad. Euroopa omad kuidagi.. nääh
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
24.10.2012 23:41:19
|
|
|
| GerlyD kirjutas: |
| Kui ma lähen magama, siis kus see magamiskoht on?!:V Vot seda ma ei mõika. |
Magamiskohad on parklates ja bensukates või siis lähed linna hotelli.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 23:45:20
|
|
|
Eks usa peterbiltid, mackid, kenworthid jt. ole muidugi silmapaistvamad, aga eurooplased teevad neile enamasti ikka tuule alla
Pigem oodata uut 18 Wheels of Steel American Long Hauli kui hakata Etsi masiivselt modima.
Gerly - Tanklas on märgitud parkimiskohad, samuti ka hotellis, sõidad parkimiskohale ja lülitad masina välja, siis saad enterit vajutada ja juht puhkab
Või sõidad garaaži ja seal saad ka puhata.
Pilt:
Spoiler 
viimati muutis ModernCo 24.10.2012 23:53:59, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
24.10.2012 23:51:29
|
|
|
Tunnen puudust erinevatest käigukastidest. Saaks valida sobivama. Praegune on poolpidune oma käitumiselt.
Rongijaam UK poolel.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2012 23:54:40
|
|
|
| HDvurle kirjutas: |
Tunnen puudust erinevatest käigukastidest. Saaks valida sobivama. Praegune on poolpidune oma käitumiselt.
Rongijaam UK poolel.
Spoiler 
|
h-shifter või full auto
viimane pole kohe kindlasti pidune
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
24.10.2012 23:54:58
|
|
|
| Kuidas freeviewsse minna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.10.2012 00:11:36
|
|
|
| libe kirjutas: |
| HDvurle kirjutas: |
Tunnen puudust erinevatest käigukastidest. Saaks valida sobivama. Praegune on poolpidune oma käitumiselt.
Rongijaam UK poolel.
Spoiler 
|
h-shifter või full auto
viimane pole kohe kindlasti pidune  |
Stockis on ülekanne kõikidel masinatel sama.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
25.10.2012 00:23:13
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
| Kuidas freeviewsse minna? |
Spoiler 
See peaks olema selle õpetus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
25.10.2012 00:33:49
|
|
|
flameas, Mulle meeldib just vastupidi, oleks ainult rohkem Euroopa mudeleid Ameerika omad ei tõmba kohe üldse. Vanasti sai küll PTTM'i mängitud, aga seal üritasin ka kohe Euroopa masinad sisse modida.
libe, Kasutan küll full-auto, aga ei ütleks, et see hea on. Suht tihti vahetab alla liiga hilja, kui pole sellel enam üldse mõtet ning kui hoo korralikult maha pidurdad, siis tõmme suhteliselt null, venib nagu tatt kohati...
ModernCo, Kus nüüd endale prossesid ette uhanud 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.10.2012 00:34:58
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| HDvurle kirjutas: |
Tunnen puudust erinevatest käigukastidest. Saaks valida sobivama. Praegune on poolpidune oma käitumiselt.
Rongijaam UK poolel.
Spoiler 
|
h-shifter või full auto
viimane pole kohe kindlasti pidune  |
Stockis on ülekanne kõikidel masinatel sama. |
ta kasutab ju seda advanced automaadi versiooni, kus ise drive ja park jne peab klõpsima
ning mis sel ülekandel viga, pisut uimerdab, kuid midagi ei takista ju
mäest üles sõitmisel pole veel kordagi seisma jäänud ja ajast puudu pole ka veel tulnud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModernCo
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lexusl
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2012
|
25.10.2012 08:31:26
|
|
|
| ModernCo kirjutas: |
Vihmaga pole kohe üldse teeolud libedamad, eelmises ETS-is võttis vähemalt vihmaga külje ette  |
Mul tõmbas küll eile nii kui vihma sadama hakkas, auto vähe ujuvaks ja ühte kurvi nats suurema hooga sisse minnes oligi haagis risti (vedelgaas) mõtlesin, et nüüd käib pauk ära ka aga õnneks oli tee nii lai ja suutsin nii palju ohjata, et libises tee piires. Pärast oli ainult tükk tegemist, et uuesti teega parralleelseks saada.
Krt need AI'd ei tagurda ju eest ära ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
25.10.2012 08:53:10
|
|
|
| HDvurle kirjutas: |
Tunnen puudust erinevatest käigukastidest. Saaks valida sobivama. Praegune on poolpidune oma käitumiselt.
Rongijaam UK poolel.
Spoiler 
|
Mingi streik parasjagu käsil, et frontaal on teele risti aetud?
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|