Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 321, 322, 323  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
madis888
HV kasutaja
madis888

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2012 11:50:21 Meilid windows 8-ga. vasta tsitaadiga

Kas windows 8-ga saab edasi kasutada meiliprogrammi Outlook Express?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2012 11:54:28 vasta tsitaadiga

Kas OE juba Vistaga ära ei kadunud?
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2012 11:56:35 Re: Meilid windows 8-ga. vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
Kas windows 8-ga saab edasi kasutada meiliprogrammi Outlook Express?

Ei saa küsimata jätta, mis tahe on seda 10a vanust õnnetut programmi üldse kasutada? Mugavamad, turvalisemad ja funktsionaalsemad meilikliendid on ammu selle dinosauruse asendanud - nagu näiteks Windows Live Mail või Mozilla Thunderbird.
Ma saan aru, et inimene on teinekord harjumuses kinni, kuid nii, nagu muutuvad ja arenevad Windowsid, teevad seda ka meiliprogrammid.

Aga lühike vastus - ei saa! Ei saanud juba Vistast alates... See on XP'l külge poogitud ja sureb koos XP'ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2012 12:14:01 vasta tsitaadiga

Outlook Express oli sellest hea, et töötas taustal. Katsu krt Windows mail taustale korralikult saada, ühte programmi kasutan, aga sellel on ka omad bugid, mis seotud täisekraanil töötavate programmidega.

Windows Live - kas Windows maili kirjad saab viia sellesse üle? Never ever ei taha ma oma kirjadest loobuda või need kuskile X kohta kopeerida.

Kirjade jaoks tahan lihtsat meiliprogrammi, mis töötab taustal. Muu kamarajura on mõttetu minu jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Online

sõnum 15.10.2012 12:44:47 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Outlook Express oli sellest hea, et töötas taustal. Katsu krt Windows mail taustale korralikult saada, ühte programmi kasutan, aga sellel on ka omad bugid, mis seotud täisekraanil töötavate programmidega.

Windows Live - kas Windows maili kirjad saab viia sellesse üle? Never ever ei taha ma oma kirjadest loobuda või need kuskile X kohta kopeerida.

Kirjade jaoks tahan lihtsat meiliprogrammi, mis töötab taustal. Muu kamarajura on mõttetu minu jaoks.

Mis mõttes taustal? Mingi protsess peab ikkagi olema, mis serveri poole pöördub perioodiliselt, nii et sisulisel pole vahet. Kui klient on üle IMAP protokolli serveri küljes, saad neid kopeerida kuidaspidi tahad. Mul on näiteks Thunderbirdiga lahti gmail ja mail.ee ning tõstan maili vabalt hiirega ühes serverist teise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis888
HV kasutaja
madis888

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2012 13:01:10 vasta tsitaadiga

Ma ise kasutan gmaili ka lisaks OE-le.
Aga mul ema kasutab lauaarvutis Outlook Expressi.
Kuna ta juba vanem inimene ja ühe kindla programmiga
juba ära harjunud, siis mõtlesin küsida, et kas
windows 8 puhul saab sama programmi (OE) alles jätta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.10.2012 13:01:10 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, elu on hulga muretum, kui kasutada Thunderbirdi. Kõiki oma seadeid ja muid toredaid asju saab valutult tõsta windowsist linuxisse ja vastupidi, sama on ka FF-ga. Mitte midagi ei lähe iial kaotsi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2012 13:13:07 vasta tsitaadiga

madis888 - Ma usun, et üleminek XP pealt Win8 peale võib olla palju keerulisem , kui OE pealt Thunderbirdi peale. Meiliprogrammides käib asi sisuliselt ikka samamoodi - on kaustapuu, kirja koostamise ja vastamise nupud jne.
Win8 osaline Modern UI on juba pisut "teine maailm", mida arvutivõõrale inimesele esmalt ehk selgitama ja ette näitama peab.

Aga minu hääl läheb ka Thunderbirdile - just imelihtsa programmiprofiili liigutamise tõttu. Tõstad vaid %appdata% alt Thunderbird nimelise kausta kuhu iganes masinasse, milles Thunderbird installitud, ning kõik toimib samamoodi, nagu vanas masinas (sh meiliparoolid jm) thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2012 13:16:44 vasta tsitaadiga

ot:
Märt., ma siin natuke uurisin ja puurisin seda Windows live maili. Algul oli importimisel segapuder, aga mõne katsetamise ja paari uuesti importimise tulemusena sain kõikide kontode erinevad sisendkirjad kiirvaate alla, et ei peaks erinevate kontode vahel sebima. Vanemate kirjade jaoks tegin alla uue kausta, et siis ei ole inbox alati mingi 1000+ kirjaga.

sukelduja, taustal sesmõttes, et tegumireal poleks selle ikooni, vaid ainult paremal süsteemisalves. Programm peab töös olema alati ja kontrollima mingi ajavahemiku tagant uusi kirju. Praegu on topelt - tegumireal ja süsteemisalves - milleks see hea on? icon_biggrin.gif

Vabandan OT pärast, mul Win 7 teema ja desktop, aga ehk sobib ka teistele.

Edit: Oh sa sinder -> http://www.howtogeek.com/howto/19438/minimize-windows-live-mail-to-the-system-tray-in-windows-7/ icon_razz.gif

Seda pidasingi silmas. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.10.2012 13:41:35 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
madis888
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga minu hääl läheb ka Thunderbirdile - just imelihtsa programmiprofiili liigutamise tõttu. Tõstad vaid %appdata% alt Thunderbird nimelise kausta kuhu iganes masinasse, milles Thunderbird installitud, ning kõik toimib samamoodi, nagu vanas masinas (sh meiliparoolid jm) thumbs_up.gif


Office outlookis käib asi ju samamoodi icon_rolleyes.gif , tõstad andmepanga teise arvutisse ja meilid poolelijäänud koha pealt edasi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2012 14:03:24 vasta tsitaadiga

Outlook Express oli kodukasutajale ikka väga hea asi. Kasutasin seda isegi, kuni töö tõttu olin sunnitud Outlookile üle kolima. Midagi sama lihtsat nagu OE pole siiani suudetud tekitada minu arvates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2012 15:00:53 vasta tsitaadiga

Office 2013 kuidagi dark theme saab ka panna, teab keegi?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 16.10.2012 15:36:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Office 2013 kuidagi dark theme saab ka panna, teab keegi?
Ehk aitab: http://social.technet.microsoft.com/Forums/en-SG/officeitpropreview/thread/4742b48f-74eb-4a6a-bb45-8f1ad1cca2a5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2012 20:47:02 vasta tsitaadiga

Windows RT (ARM) Hinnad:

http://surface.microsoftstore.com/store/msstore/Content/pbpage.Surface?ESICaching=off&WT.mc_id=FY13WinHH

icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 16.10.2012 21:13:25 vasta tsitaadiga

Eks hind pea sama mis iPad'il. Mõlemad samasugused mänguasjad, ainult, et kuna iPad on nii "lahe" ja kuna RT jaoks veel väga vähe appe Store's, siis arvata on, et eelistatakse iPadi.

Kui PRO'st rääkida.. arvestades seda, et tema puhul väikseim maht on 64GB, siis vaevalt et ta hakkab maksma sama palju kui samasuur RT. Vaja otsa lisada 200-300$ ja siis õige hind. Arvan, et hinnaks kujuneb 999$ - 64GB versioon ilma coverita, 1099$ - koos coveriga, 1299$ - 128GB koos coveriga. Eestis siis € märk taha icon_biggrin.gif Ning kui hakkad ise välismaalt tellima, siis veel 100€ otsa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2012 21:40:45 vasta tsitaadiga

Millal küll Windowsi hinnad hakkavad märgatavalt langema ... icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 16.10.2012 22:15:15 vasta tsitaadiga

Ma usun et Surface on siiski seda hinda väärt thumbs_up.gif Eks jääme reviewe ootama.
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 16.10.2012 23:04:55 vasta tsitaadiga

vaatasin Asus Taichi-t ja jäin päris mõtlema. Loodan, et hind palju zenbookist suurem pole.
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.10.2012 07:57:30 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Eks hind pea sama mis iPad'il. Mõlemad samasugused mänguasjad, ainult, et kuna iPad on nii "lahe" ja kuna RT jaoks veel väga vähe appe Store's, siis arvata on, et eelistatakse iPadi.


ot:
iPad ei tulnud minu puhul jutukski, sai soetatud hoopis etem asi nagu Galaxy Tab 2 10.1. Ja Play-s on lõputult saadaolevaid appe.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.10.2012 10:40:49 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kui PRO'st rääkida.. arvestades seda, et tema puhul väikseim maht on 64GB, siis vaevalt et ta hakkab maksma sama palju kui samasuur RT. Vaja otsa lisada 200-300$ ja siis õige hind. Arvan, et hinnaks kujuneb 999$ - 64GB versioon ilma coverita, 1099$ - koos coveriga, 1299$ - 128GB koos coveriga. Eestis siis € märk taha icon_biggrin.gif Ning kui hakkad ise välismaalt tellima, siis veel 100€ otsa.

Palju mööda ei pane. Pro versioon on tegelikult ju üks vingemaid UMPC või siis nüüd Inteli keeles öeldes "Ultrabook" ja hinnad Pro versioonil samad mis teistel sama klassi seadmetel.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2012 12:56:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Microsoft teatas, et hakkab oma Surface RT tahvelarvuti WiFi ühenduse ja 32 GB salvestusmahuga versiooni müüma USA turul 499 dollariga, samas kui samade näitajatega iPad maksab 100 dollarit rohkem.

Loe edasi E24st. http://www.e24.ee/1009050/microsoft-uritab-ipadi-hinnaga-luua

Kuigi HVs oli postitus antud teemas eile juba üleval icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 17.10.2012 14:05:50 vasta tsitaadiga

Millal eesti keelset versiooni oodata on?
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2012 14:12:10 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Millal eesti keelset versiooni oodata on?


Ja mis ka huvi võib pakkuda:

Miks Microsoft määratleb Eesti Vabariigi venekeelseks?

tsitaat:
26. oktoobril väljatuleva Windows 8 uudistelugeja allikateks on eranditult venekeelsele auditooriumile suunatud portaalid, hoolimata sellest, et rakenduse keeleks ja sisuks on valitud eesti keel.


Spoiler Spoiler Spoiler


Microsofti Eesti kommentaar:

tsitaat:
Windows 8 RTM versioonis olevad Uudised ja Sport rakendused kuvatakse praegu ekslikult venekeelsena ka eesti keelevaliku korral. Oleme veast teadlikud ja see parandatakse lähitulevikus. Masinad, kuhu RTM on juba paigaldatud, saavad uuenduse pärast 26. oktoobrit, kui Windows 8 müügile jõuab.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 19.10.2012 11:48:59 vasta tsitaadiga

Loen siit, et http://www.ordi.ee/EPood/Images/misc/fy12_wwrs_UpgradeOffer_factSheet.pdf seitsme uuendus kaheksaks 14,99€ eest ei ole võimalik äriklientidele icon_eek.gif
WTF? "klient"="eraklient"≠"äriklient". Sellega seoses tekkis mul veel üks juriidilist laadi küsimus. Kas FIE kes kasutab arvutit nii tööks kui isiklike asjade tegemiseks peaks ostma 2 windowsi? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2012 11:50:15 vasta tsitaadiga

Mingi probleem on heliga. Kui mingi meedia faili mängima panen, siis heli hakib hetkeks kindla aja tagant. Arvuti viga ei ole, samal arvutil näiteks Ubuntuga töötab ilusti. Heli draiverid installisin maha ja proovisin käsitsi Lenovo kodulehelt installida, kuid tulemus on sama. Kellelgi on ideid kuidas probleemi lahendada?
_________________
OSTAN Žiguli/VAZ/Lada. 56989256
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 321, 322, 323  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.