Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 433, 434, 435 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.10.2012 19:03:32 vasta tsitaadiga

Miks ta peaks ostma? Armored killiga lubati ka alguses lisasid algsele mängule, aga ei tulnud... Isegi su enda lingil see kirjas ju.
Ehk siis kõik siiani toiminud ju samamoodi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:07:06 vasta tsitaadiga

No seda hullem. Muidu kuskil nende tingimustes kirjas, et võivad nii käituda siis, et selles pole midagi halba? Olen ju maksnud selle eest, mis algselt ostmisel pakuti ning sel juhul nad ei tohiks hakata kaubast välja "praakima" vaikselt neid lisasi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:19:20 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Märkasin konsoolide BF3 teemas linki:
Tahaks teada, kas EA hakkab nüüd Premiumeid tagasi ostma, kes soovivad? Ikkagi on Premiumi omanikud ju lubatud asjade eest maksnud.
Ise ka Premiumi omanik ning ausaltöeldes väga need uued relvad ei huvita, kuid asi on põhimõttes ning kindlasti leidub hulgi neid, kes on väga pahased sellise käitumise peale. Täiesti lubamatu käitumine tegelikult EA poolt.

... jah on nõme, aga mis siis? Inimesed hääletavad oma rahakotiga ja ammu on selge, et igasugused dlcd, kirjastajate ilged võtted, ülelaskmised jms ei avalda inimestele erilist mõju. Massid ikkagi ostavad ja raha tuleb kirjastajatele uksest ja aknast sisse.

Isiklikult ütlen, et kogu see tänapäeva mängumaailm on natuke kannis.
Minu jaoks mõistlik stsenaarium on selline:
Ostan uue Battlefield 3, jaehind nt 40€ kohe alguses ja pärast langeb.
See sisaldab kõiki dlcsid ja relvi. Või need antakse hiljem tasuta. Nii nagu vanasti.

Aga praegu on.
Osta bf3 59€. Osta dlcsid, et saada uusi kaarte ja relvi. Hiljem tuli veel premium... jne.
Kui ma oleksin üks nendest olnud, kes dlcsid eraldi ostnud, siis oleksin küll mängu amma maha müünud, sest see mäng+dlc+dlc+dlc.. ja hiljem premium... on lihtsalt porno. Aga mina pole enamus, piisavalt inimesi kiidab heaks sellise turustamise ja las olla, maailmas teisigi asju, mille üle siiralt rõõmu või kurbust tunda.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:29:24 vasta tsitaadiga

Timberg, No see on üsna hea äriline mudel ning seda võtet kasutavad paljud-paljud teisedki. Paljud soovivad mängu elamust suurendada, kui suurendada ka mängu pakutavad kõikvõimalikke võimalusi ning neid võimalusi raha eest müüa on üsna hää nipp. Sinna pole paraku midagi teha. Äri on äri, äri on rahas kinni ning sellega voolab ka sisse tarbijate endi tõttu.
Aga see pole kohe kindlasti normaalne, et kauba, mida mulle lubatud on ning mille eest olen lausa ka maksnud, antakse mulle hoopis midagi muud kui lubatud. Rõhutan siin, et ma olen ju selle eest MAKSNUD. Vähemalt EL-i seadustega läheb see kindlasti vastuollu. Usun, et ka paljudes teistes maades, kuna see on ju tarbija ülelaskmine.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:34:50 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Keegi teist GT 540M'iga mängib?
Tea kas draiverite (302.59) viga, aga peale mõnekümne minutilist mängimist jookseb kokku. Millised oleksid optimaalsed seaded antud kaardiga?
Ise küsin, ise vastan: mängu jaoks soovitati 285.62 versiooni. Mäng pole kokku jooksnud.
Küll aga WEI indeksid on madalamad; eriti "Aero".
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:38:38 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Ma ei saa aru mis jama on, hiir liigub mängus aga ühtegi asja vajutada ei saa??


Kuidagi oli seotud windowsis DPI muutmisega.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 00:07:22 vasta tsitaadiga

Venelast nimetasin camperiks. Vastas sellepeale "dont cray kid". Sellele lisasin "learn english" ja sain banni thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 07:16:16 vasta tsitaadiga

Engrish, heretic666, engrish! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 08:29:29 vasta tsitaadiga

Urgh. Tegelesin serveris ühe venelasega eile, no nii 10-15 korda "hoiatasin", et rääkigu inglise keeles mitte vene keeles. Lõpuks siis !kill command peale..ei saanud ikka aru paar-kolm korda hoiatasin veel siis !kick command peale ja lõppudelõpuks olin mina see kole ja paha kõigi teiste venelaste silmis seal. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.10.2012 11:46:03 vasta tsitaadiga

Sain eile lihtsalt kicki selle eest, et serveri haldajate squadi 4 või 5 korda järjest maha võtsin. How sad...
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 17.10.2012 12:59:53 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Sain eile lihtsalt kicki selle eest, et serveri haldajate squadi 4 või 5 korda järjest maha võtsin. How sad...


See minu arust suht tavaline, nad tahavad ikka võita, aus mäng neid ei huvita.
http://www.youtube.com/watch?v=oAp7VyGgqhc
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 17.10.2012 19:54:04 vasta tsitaadiga

pingi probleeme on kellelgi momendil? vene ja rootsi tunduvad ok, aga muu kammajjaa on suht pees. vähemalt elioni juhtme otsas! [quote]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2012 20:29:11 vasta tsitaadiga

Chardin kirjutas:
softis kirjutas:
Sain eile lihtsalt kicki selle eest, et serveri haldajate squadi 4 või 5 korda järjest maha võtsin. How sad...


See minu arust suht tavaline, nad tahavad ikka võita, aus mäng neid ei huvita.
http://www.youtube.com/watch?v=oAp7VyGgqhc
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.10.2012 20:45:14 vasta tsitaadiga

Kellelgi sellist jama on olnud vahel, et tegelane justkui jääb mingi eseme taha kinni ja siis warpib kärmelt edasi suva hetkel?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 07:33:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 08:08:42 vasta tsitaadiga

Krt, läheb black opsiks kätte see aftermatch või ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 18.10.2012 08:52:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Sain eile lihtsalt kicki selle eest, et serveri haldajate squadi 4 või 5 korda järjest maha võtsin. How sad...


Ma sain ka ühekorra täiesti lambi asja eest, kasutasin pumpa ja suutsin ikka korralikult lammutada vaenlaste seas ja mingi hetk visati lihtsalt välja, message: "BC2??!", mis peaks olema lühend Bad Company 2, aga mul pole aimugi mida see tähendama peaks..

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 09:02:52 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
softis kirjutas:
Sain eile lihtsalt kicki selle eest, et serveri haldajate squadi 4 või 5 korda järjest maha võtsin. How sad...


Ma sain ka ühekorra täiesti lambi asja eest, kasutasin pumpa ja suutsin ikka korralikult lammutada vaenlaste seas ja mingi hetk visati lihtsalt välja, message: "BC2??!", mis peaks olema lühend Bad Company 2, aga mul pole aimugi mida see tähendama peaks..

BC2-s mõnedele meeldib pumbaga lammutada, instakill weapon slugidega (v.a normal mode medium+ distantsid) kui serveri admin oli varem BC2 hardcore mängija siis tal võivad olla suht halvad mälestused
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 10:35:36 vasta tsitaadiga

Leinö, Mis mõttes? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 11:08:39 vasta tsitaadiga

~kell 11 :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 11:35:09 vasta tsitaadiga

KohviPaus kirjutas:
Leinö, Mis mõttes? icon_rolleyes.gif

Black Ops leiutas ammud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 11:35:34 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei pidanud ju uusi relvi tulema, aga siin pildil on näha amb icon_biggrin.gif
Eks näha, mis siis tegellikult saab olema.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:02:06 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
KohviPaus kirjutas:
Leinö, Mis mõttes? icon_rolleyes.gif

Black Ops leiutas ammud. icon_lol.gif


Ehk siis jah, kui on mingi close combat action ja pea samad relvad mis BO-s, siis meenutab küll toda mängu. Aint ilusama graafikaga ja rohkem võimalustega icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:04:10 vasta tsitaadiga

Estnx, Kuskil redditis oli Dice community manager juba kirjutanud, et tulevad küll uued relvad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:08:50 vasta tsitaadiga


Link

tsitaat:
This trailer provides a premiere look at our fourth multiplayer expansion pack Battlefield 3: Aftermath, where we throw players into an all-new harrowing environment: The shattered districts, streets and cities of post-earthquake Iran. Players will struggle for supremacy and survival amongst the devastation, with heavily modified vehicles and the all-new crossbow at their disposal.

Battlefield 3: Aftermath features all multiplayer game modes from the base game, plus the all-new Scavenger mode. In Scavenger mode, lost soldiers start equipped with only a knife, one grenade, and sidearm and must search the environment for more powerful weapons to increase their chance at surviving and eventually winning.

Battlefield 3: Aftermath is out starting November 27th for PlayStation 3 Premium members. It is included with Battlefield 3: Premium and available separately at $14.99. Full release dates as follows:

PlayStation 3 Premium members: November 27
Xbox 360 and PC Premium members: December 4
PlayStation 3 players: December 11
Xbox 360 and PC players: December 18
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KohviPaus
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:18:54 vasta tsitaadiga

"In Scavenger mode, lost soldiers start equipped with only a knife, one grenade, and sidearm and must search the environment for more powerful weapons to increase their chance at surviving and eventually winning."

Me likey!

Plus väga viis video! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:22:09 vasta tsitaadiga

Battlelog leht nüüd ees, aga sisse veel ei saa. Tahaks juba rounde teha icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:32:00 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Battlelog leht nüüd ees, aga sisse veel ei saa. Tahaks juba rounde teha icon_idea.gif

x2, varsti pean tööle minema.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 12:54:23 vasta tsitaadiga

Asi korras, Battlelog käib, let the games begin [külmetushaige kodune] !

Battlefeedi sheering süsteem töötab ka nüüd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 13:52:08 vasta tsitaadiga

Peale Crossbow-i vist uusi relvi ei tule.
thumbs_up.gif uus gamemod thumbs_up.gif
uued meeste skinnid näevad ka päris badass välja icon_biggrin.gif ootan seda juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 16:29:02 vasta tsitaadiga

Viimaks ometi 350 meter headshot assignment nõue täidetud L96-ga. Mingi 3 lasku 34x meetrit täna enne seda kui rekordiline 372m sai ära tehtud.
Nüüd ainult snipaga edasi rallida - L96 Specialist ja Bullet Point assignmendid tahavad täitmist icon_cool.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 16:30:10 vasta tsitaadiga

oleks võinud see assignement ikka miski 600+ m olla, see 350 on naeruväärselt vähe "snaiprile"
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 18.10.2012 17:17:43 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
oleks võinud see assignement ikka miski 600+ m olla, see 350 on naeruväärselt vähe "snaiprile"

Konsooli poisid ei saaks kunagi tehtud siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 17:54:36 vasta tsitaadiga

pigem ikka km oleks parem
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 18:43:35 vasta tsitaadiga

optimistid näidake oma parimat headshoti, profiili all on kirjas pikim lask. Võibolla on L96-est veel parem sniper. Selle sai ka aint bipod-i ja 12x zoomeriga (horisontaaljooned lihtsustavad bullet dropiga arvestamist).
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 19:20:39 vasta tsitaadiga

KrikU, tagasihoidlik 1,3km http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Markxy/stats/251105866/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2012 19:27:22 vasta tsitaadiga

Markxy10, WTF, endal 180,08m icon_sad.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 19:28:57 vasta tsitaadiga

lololol, täna sai huumorit. sain serverisse sisse. jõudsin ühe meeskonnakaaslase ellu äratada ja siis sain kicki adminnilt. reason? ei olnud reasonit icon_smile.gif
elagu prantsuse adminnid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 18.10.2012 19:42:09 vasta tsitaadiga

2,497.64 m enam ei mäleta millega.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/lehysHD/stats/346896770/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 19:58:57 vasta tsitaadiga

Tõsiselt ulme vanad koos siin, üle 600 tunni mängus. Endal saab 12 tunni pärast 100 tundi täis icon_lol.gif Enda arust pole aastaid kodus üksi nii palju mingit mängu laksind. Päris kreisi mis tegelt võimalik on icon_biggrin.gif hea meelega vaataks kuskil lan-il pro'de mängu, kahjuks vähe võimalik praegusel ajal... oh neid kuldseid lanparty aegasi ja CS-i pro'de vaatamisi 10a tagasi icon_smile.gif

Tegelt peab olema ka üht-teist mängutehnilist, et saada nii suuri K: D Ratio'si nagu mõnel. Kas mängitakse "metrot" ja kohe quit kui skooriga midagi juhtub (üks lamedamaid mänguviise läbi aegade fps-ides). Samuti vb cambitakse kuskil kindlatel positsioonidel. Loodetavasti keegi jätkab seda listi. Tean ühte playerit kes AK-s jookseb katjuuša peale ja terve mängu seal istubki.

Ise mängin aint punkide nimel, et rank üles saada ja samuti assignmentide peale. Seega täiega peale ja capture'in punkte conquestis agaralt.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 18.10.2012 20:04:21 vasta tsitaadiga

novembrist sai kevadeni oma squadiga möllatud nii need tunnid tiksusid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 20:18:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata et miks windows 7'ga DPI pannes 150% peale hakkab battlefieldis hiir vales kohas jooksma, nagu oleks pildi suhtes teises kohas.
DPI 100% ja 125% töötavad normaalselt.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 20:43:14 vasta tsitaadiga

Oma squad on märksõna tõepoolest, ikka pole ma saanud seda unistust täita, et LAN-is 4-kesi oma squadiga netiserveris madistada. Skoorid tuleksid meeletud arvatavasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2012 21:25:43 vasta tsitaadiga

Ostsin ka AK lõpuks ära, varsti saab möllata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2012 00:35:05 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Oskab keegi aidata et miks windows 7'ga DPI pannes 150% peale hakkab battlefieldis hiir vales kohas jooksma, nagu oleks pildi suhtes teises kohas.
DPI 100% ja 125% töötavad normaalselt.

Windows on vigane, diablo 3'el on ka teatud dpi seadetega w7'ga probleeme.
Proovi 149 dpi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 19.10.2012 09:39:50 vasta tsitaadiga

wtf.battellogis semude arv limiteeritud või saab premmi olemasolul neid rohkem lisada?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 19.10.2012 10:40:58 vasta tsitaadiga

Endiselt mäng crashib peale u. 5 minutilist mängimist :/
võib-olla ongi asi äkki driveris? mul on hetkel mingi 306.97, aga keegi soovitas siis varem et tõmbaks 301.42? on see soovituslik vms?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 19.10.2012 11:56:22 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
Endiselt mäng crashib peale u. 5 minutilist mängimist :/
võib-olla ongi asi äkki driveris? mul on hetkel mingi 306.97, aga keegi soovitas siis varem et tõmbaks 301.42? on see soovituslik vms?

Aga proovi, ega siin suurt muud üle jää. Kui siis ka ei aita, tee reinstall mängule.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 19.10.2012 12:03:19 vasta tsitaadiga

http://www.nvidia.co.uk/object/notebook-win7-winvista-64bit-301.42-whql-driver-uk.html tõmbasin need draiverid, aga ütleb et need ei sobi mu arvutile vms... Kuigi mu arvutil on Geforce GT 630M. kuidas leida siis need täpselt sobivad?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 19.10.2012 12:30:59 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
http://www.nvidia.co.uk/object/notebook-win7-winvista-64bit-301.42-whql-driver-uk.html tõmbasin need draiverid, aga ütleb et need ei sobi mu arvutile vms... Kuigi mu arvutil on Geforce GT 630M. kuidas leida siis need täpselt sobivad?

*Kasuta läpaka tootja omi, saad kodulehelt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 433, 434, 435 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.