Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WindowsSev
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2011




sõnum 25.01.2012 13:26:26 vasta tsitaadiga

Probleem on imelik, videode tagataust on roheline, aga muusika mängib ja see jama on IE, Crome, Mozillas. Isegi Flash Playeri uuendamine ei aidanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2012 16:06:44 vasta tsitaadiga

1. Veendu, et Youtube ei kasuta HTML5.
2. Lülita Hardware Acceleration välja.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 11:23:25 YouTube alati HD vasta tsitaadiga

Tere

Kui panen YouTube'is näiteks playlisti mängima, siis kas on võimalik, et mängiks alati kõiki videosid 720p või 1080p?
Tean, et on võimalus, kui lülitan täisekraani peale, siis vahetab, aga playlist võiks taustal mängida, videod automaatselt parima kvaliteediga.
Võib-olla on mingi Chrome extension selle lahendamiseks.

Ette tänades
Lennart

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2012 13:11:07 vasta tsitaadiga

Firefoxile on küll selline add-on olemas:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/youtube-high-definition/

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 20:10:33 vasta tsitaadiga

Auto HD For YouTube
https://chrome.google.com/webstore/search/auto%20hd
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2012 21:45:19 Re: YouTube alati HD vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Tere

Kui panen YouTube'is näiteks playlisti mängima, siis kas on võimalik, et mängiks alati kõiki videosid 720p või 1080p?
Tean, et on võimalus, kui lülitan täisekraani peale, siis vahetab, aga playlist võiks taustal mängida, videod automaatselt parima kvaliteediga.
Võib-olla on mingi Chrome extension selle lahendamiseks.

Ette tänades
Lennart

Kliki "Install" ja olemas. YouTube lehel olles saad vastavalt ära seadistada.
http://userscripts.org/scripts/show/33042
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2012 08:35:38 vasta tsitaadiga

Superlux

Aitäh kõikidele.

"Magic Actions for YouTube™" tundub olevat päris paljude võimalustega.

EDIT: Kas kunagi oli, et sai lisada playlisti otsingutulemusi ehk ei pidanud videot vaatama/avama selleks, et lisada saada?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wayfaring
HV vaatleja
wayfaring

liitunud: 09.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2012 22:35:23 vasta tsitaadiga

Video thumbnail-i peal oli selleks vanasti " +" märk mis nüüdseks asendunud "vaata hiljem" nupuga. vb mingi browseri add-on suudab seda lahendada kuigi kahtlen. Samas Magic Actions-i soovitan soojalt. Endal see juba pikka aega kasutusel ja töötab veatult.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wikatt
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2009




sõnum 15.07.2012 16:12:48 Youtube paneb arvuti crashima! vasta tsitaadiga

Jama siis selles, et kui onlineis videosi vaadata siis arvuti jookseb kokku. Kõik muud asjad töötavad, mängud, kõvakalt videod jne...
olen proovinud siin uuendada drivereid /audio, video,Windows ei aidanud, windowsi vahetus oli ka tulutu...

_________________
--------------
ASUS A55VJ
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2012 16:23:41 vasta tsitaadiga

Firefox ja Flash? Mis draiverid ja flashi versioon?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wikatt
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2009




sõnum 15.07.2012 17:06:32 vasta tsitaadiga

chrome ja java on 7 update 5 (mingi asi näitas versioon: 10.5.1.255). see jäi ka ütlema et just fullscreenil crashib. video ja audio on kõige uuemad mis olid (ennem formatit olid mingid vanemad ja siis ka crashis).
Ise kahtlustan javat.? ahjaa youtube ainult ei crashi vaid kõik online video vaatamised...

_________________
--------------
ASUS A55VJ
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2012 17:27:52 vasta tsitaadiga

wikatt, küsiti Flashi versiooni, mitte Java oma.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 15.07.2012 17:30:31 vasta tsitaadiga

Flashil lülita HW kiirendus välla?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wikatt
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2009




sõnum 15.07.2012 19:38:48 vasta tsitaadiga

sai kiirendus välja lülitatud ja tundub hetkel korras olevat.
suured tänud abi eest.

_________________
--------------
ASUS A55VJ
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2012 09:30:07 Apple vabastab seadmed YouTube'ist ja Google Mapsist vasta tsitaadiga


Ameerika Ühendriikide IT-hiid Apple on nutifonidele iPhone, pleieritele iPod ja tahvelarvutitele iPad mõeldud uue operatsioonisüsteemi iOS 6 beetaversioonist eemaldanud videokeskkonna YouTube rakenduse.

Loe edasi Fortest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2012 09:41:42 vasta tsitaadiga

Palju õnne neile. Ega see kasutaja jaoks suurt ei muuda. Ainult natuke tööd juures.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 09:43:02 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Palju õnne neile. Ega see kasutaja jaoks suurt ei muuda. Ainult natuke tööd juures.


Jah, et appstorest app alla tõmmata ´ja edasi kasutada või siis lihtsalt brauseris youtube videosid vaadata, mis toimib ka praegu. youtube rakenduse positiivne pool on selles, et seda saab ka taustale mängima panna netis surfamise ajaks.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 14.08.2012 10:09:14 vasta tsitaadiga

Google keelab ära kolmanda osapoolte Youtube pleierid, et enda YT pleierit läbisuruda.

rip FlashVideoReplacer

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 10:35:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

....või hankida endale eraldi rakendus, mis peaks App Store'i poodidesse müügile tulema.


Mingi shortcuti eest maksavad nad vist rõõmuga.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 26.09.2012 21:52:37 vasta tsitaadiga

Pole küll Apple vastu aga oodake, varsti jõuab ka Appletube või Itube icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 11:02:10 Youtube vaatamine viletsa ühenduse korral? vasta tsitaadiga

Lugu selline, et sõbral kolkast on levi selline nagu ta on, a'tahaks Yotube'st kuulata-vaadata ... kuid hakib

Parim viis sellisel juhul oleks, et:
- lased loo käima
- vajutad 'Pause'
- ootad, kuni lugu on lõpuni alla laetud(hall riba lõpuni)
- kuulad mõnuga

Varem, minu mäletamist mööda, toimis selline skeem iga brauseriga, praegu ainult FF'ga
IE ja Chrome puhul *Pause' vajutamisel enam edasi ei lae

Kas see on kuidagi seotud brauseri settingutega või mis koll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.10.2012 12:15:33 vasta tsitaadiga

sakunne, oleneb rohkem YouTube'i serverite tujust.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.10.2012 13:09:09 vasta tsitaadiga

Kui sa niikuinii ootama pead, kasuta mõnd youtube downloaderit, neid leiad mitmeid internetist. Mingi tool on näiteks siin http://kwizzu.com/
Kunagi leidsin vist ka mingi online downloaderi, hetkel ei hakanud silma. Peale vaatamise jääb sul video ka arvutisse ja võid koheselt uuesti vaadata kui isu või sõpradele näidata.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 15:05:59 vasta tsitaadiga

Tundub jah niiviisi, a'hetkel on nii, et ainult Firefox ja sellel baseeruvad brauserid (Comodo IceDragon nt) toimivad nii, nagu kirjaldatud
IE, Chrome, Safari, Comodo Dragon ei lae lõpuni

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.10.2012 15:20:12 vasta tsitaadiga

Kasuta online teenust, see peaks kõikjal toimima.
http://savemedia.com/
Otsi googlest neid on palju, mõni ikka sobib.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 15.10.2012 08:29:19 vasta tsitaadiga

Näiteks Chrome (kuna Youtube'ga sama omanik kah ju) ongi lihtsalt sedasi konfitud, et kui Youtube videot on paras ports ette laaditud, siis rohkem ette ei laadita (ilmselt ressursside säästmise nimel), seni kuni vaatamise järg pole sinna piirile uuesti piisavalt lähedale juba roninud.

Lahendusena võib jah kasutada downloader'it. Ka Chrome jaoks on need pisikesed "Youtube downloader" extensionid olemas, kohe mitmeid. Näiteks see (täitsa normaalselt töötab):
http://www.chromeextensions.org/utilities/ultimate-youtube-downloader/
Tõmba alla see 48kB failike ja siis lohista ta hiirega Chrome seadete osas eelnevalt avatud "extensions" lehe keskele. Ignoreeri ilmuvat hoiatust ja ongi siis installitud. Youtube iga video all näed siis juba download nuppu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdanx
HV kasutaja
djdanx

liitunud: 12.08.2004




sõnum 15.10.2012 14:45:33 vasta tsitaadiga

www.offliberty.com - sealt saad kõik kätte, vajadusel saad audio ka eraldi ning töötab ka soundcloud ja muude teenuste puhul icon_smile.gif
_________________
teostan töid : magento
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 15:11:42 vasta tsitaadiga

Minul ei lae edasi ka Firefoxiga, tihti pausile pannes ei lae mingit varugi mitte. Vanasti sellist jama ei olnud. Oli hea korra vahepeal võileibu teha ja naastes oli video laetud.
Firefoxil hea lisa on BYTubeD paremklõps ja tõmba kuidas jaksad thumbs_up.gif
Aga ikkagi aeglasema ühenduse korral tihti Firefox arvab poole allalaadimise pealt, et on kõik ja lõpetab laadimise ja fail jääb poolikuks icon_evil.gif
Tuleb kasutada freedownloadmanageri, ühesõnaga taandareng Youtubes thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 15:15:14 vasta tsitaadiga

youtube ongi viimasel ajal väga imelikuks muutunud...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2012 18:11:44 Baumgartneri kosmosehüpe purustas YouTube'i vaadatavuse rekordi vasta tsitaadiga


Felix Baumgartneri rekordiline hüpe 39 kilomeetri kõrguselt kosmose veerelt naelutas miljoneid inimesi vaatama videokeskkonnast YouTube "tiivulise" energiajoogi Red Bull toetatud sündmuse otseülekannet. Kokku jälgis 43-aastase austerlase hüpet üheaegselt kuni 8 miljonit inimest. Videokeskkond teatas oma ametlikus ajaveebis, et tegu on kõige menukama online-ülekandega YouTube'i ajaloos.

Loe edasi Fortest.

Vaata ka lühikokkuvõtet üritusest:

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2012 18:16:31 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi tuli korralikult, ilma puhverdamiseta Eestis?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri17
HV kasutaja
henri17

liitunud: 01.10.2006




sõnum 15.10.2012 18:18:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas kellelgi tuli korralikult, ilma puhverdamiseta Eestis?

Ma just mõtlesin, et kas mingi kala netiga, et puhverdab vahepeal. Aga kui teistel ka selline probleem siis vist youtube-l tekkis koormusega probleeme.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2012 18:19:26 vasta tsitaadiga

Või kas võib olla et väliskanal tõmmati umbe?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 18:20:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas kellelgi tuli korralikult, ilma puhverdamiseta Eestis?

Tuli. Lausa mint netipulgaga.. Mitte kordagi ei bufferdanud.. vist joppas..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 18:28:22 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kas kellelgi tuli korralikult, ilma puhverdamiseta Eestis?

Tuli. Lausa mint netipulgaga.. Mitte kordagi ei bufferdanud.. vist joppas..

Mina istusin tele2, 3,5G peal ja vahepeal sai ikka päris pikalt vaadata ilma, et hakiks. Kui mida kõrgemale mees tõusis seda tihedamalt tuli ka puhvrit lugeda. Tegin mitu refreshi ja see ei aidanud midagi, mujal kannatas vabalt surfida.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 18:33:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas kellelgi tuli korralikult, ilma puhverdamiseta Eestis?

Jep. Täiesti ilusasti tuli algusest lõpuni.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2012 18:34:23 vasta tsitaadiga

Ja mis resoga? 1080p ?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 18:39:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas kellelgi tuli korralikult, ilma puhverdamiseta Eestis?


Endal oli ainult üks sekundiline katkestus, muidu jooksis küll ilusti... icon_rolleyes.gif

Tanel kirjutas:
Ja mis resoga? 1080p ?


Just nii icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 18:43:00 vasta tsitaadiga

Mul mängis algusest kuni kapslist välja ronimiseni ilma bufferdamiseta, 1080p. Siis hakkas vahetevahel tekkima neid 3-5 sek. pause, aga täiesti mitteolulisel hetkedel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 15.10.2012 18:47:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas kellelgi tuli korralikult, ilma puhverdamiseta Eestis?

720p tuli puhtalt. Rohkemaga pole proovinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 18:50:34 vasta tsitaadiga

Elioni 50mbit neti taga puhverdas korralikult vahepeal, nii 480p kui 720p/1080p.

Kogu üritus ise aga 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:13:07 vasta tsitaadiga

koos naise ja lastega vaatasime üritust nagu astronaudi astumist kuule thumbs_up.gif thumbs_up.gif aga mustamäel elioni 100mbit ühenduse peal puhverdas korralikult alates check listi alustamisest nii 1080 kui ka 720 reso juures
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 15.10.2012 19:27:57 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
koos naise ja lastega vaatasime üritust nagu astronaudi astumist kuule thumbs_up.gif thumbs_up.gif aga mustamäel elioni 100mbit ühenduse peal puhverdas korralikult alates check listi alustamisest nii 1080 kui ka 720 reso juures


Ise kah Mustamäelt, täpsemalt Tammsaare teelt,ja 100 Elioni peal.
Algusest kuni lõpuni vaatasin 720 peal ja kordagi polnud puhverdamist ~3 tunni jooksul
Maksimum mis märkasin oli 7.600.000+ vaatajat


viimati muutis Napsi 15.10.2012 19:38:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:29:38 vasta tsitaadiga

See ei olnud mitte üritus vaid sündmus - üritus on luhta läinud sündmus icon_lol.gif

Aga puhverdamine oli suht totter küll Elioni 100/20 neti taga. Vahet ei olnud milline striim valida kas 1080p või 240p (või misiganes see madalaim seal oli). 50% ajast oli keerlev rõngas ees.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.10.2012 19:36:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas kellelgi tuli korralikult, ilma puhverdamiseta Eestis?
Tartus elioniga tuli kenasti kahes arvutis paralleelselt nende enda lehel olnud streamist. Puhverdust nägin kogu selle live ülekande peale kokku umbes-täpselt 3s jagu.
Ei tulnud selle peale, et vaadata mis reso juures seal defauldis näitas seda, ju oli miski 480p vms.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kokal
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:37:17 vasta tsitaadiga

Endal 720 p ja elioni 12/1 otsas, ei puhverdanud kordagi:D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:52:07 vasta tsitaadiga

Tallinnas, Akadeemia teel, 100/20 ühenduse taga 1080p striim - paar korda hakkas puhverdama aga F5 klahv ravis vea hetkega.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 19:55:43 vasta tsitaadiga

mul 50/10 taga lõppes taivastkarguse pilt ära vahetult enne 29km ja tuli tagasi siis, kui 3 minutit oli juba maa külgetõmbejõule järgi antud.. sisuliselt 1,5 h vaatamist läks lörri icon_lol.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.10.2012 20:22:00 vasta tsitaadiga

Mul puhverdas ajal, kui ta hakkas uksest välja minema iga 20 sek tagant 4-5 sekundit. 150/20 ühendus mul.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2012 20:24:41 vasta tsitaadiga

cmon, selline hüpe tehti ja te arutate siin, kellel puhverdas, kellel mitte.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.