Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 238, 239, 240  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2012 19:54:22 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Kas keegi teab kuidas asendada aku näidik näiteks mõne näidikuga mis kuvab numbreid?
Kas on mõnda sellist rakendust sest default näidik on väga retarded ja ebatäpne.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.macropinch.pearl
Gunnar19 kirjutas:
Plus selline väike vidin mis kuvab mastide nimesid

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.technolatry.antennas

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2012 23:22:06 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Kas keegi teab kuidas asendada aku näidik näiteks mõne näidikuga mis kuvab numbreid?


Battery Widget? Reborn! Pro
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.hubalek.android.apps.reborn.pro

Battery Drain Analyzer
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.msd.battery.indicator.full


Aga ise otsin kaamera appi, mis suudab oma panoraampildist teha vajadusel koheselt ka polar panorama. Allpool stiilinäide, mida mõtlen.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.10.2012 08:41:41 vasta tsitaadiga

Olen otsinud ja ei leia.
Tõenäoliselt jääb asi tehnilise võimekuse (ka arendaja) taha?

Parim panoraamikas on ProCapture või ProPanorama.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.10.2012 13:54:50 vasta tsitaadiga

Traffic Monitor hakkas umbes kolmapäevast alates neelama 10% kogu kulutatud energiast... Varemalt polnud ta kunagi "edetabelis". Vaatasin paar tundi tagasi Google Playst kasutajate kommentaare ja seal näiteks üle-eelmine kommenteerija kaebas sama asja üle - ja ka hiljuti tekkinud nähtus. Temal lausa 10-20% energiakulu. Praegu vaatasin uuesti ja kõik kommentaarid on minema pühitud - plats puhas. icon_lol.gif
Viskasin ta välja, eks näib mis edasi saab. Olen Traffic Monitori kasutanud sisuliselt algusest peale, kui droidiga telefoni ostsin.
On veel mõnda trafficu loendurit, millel kuu (ehk 30 päeva) kulu alguse kuupäeva saaks suvalise kuupäevaga alustada? Neid loendureid on hulgem, aga hakka neid müüd ükshaaval katsetama... Ehk keegi oskab öelda ja aega kokku hoida?

_______________________

Praegu vaatasin, et sama arendaja endine tasuline app, mida tasuta Traffic Monitor reklaamis, Traffic Monitor Plus, on nüüd tasuta. Kah kommentaarid kõik kadunud. Midagi kahtlast toimub seal... icon_rolleyes.gif

Äh, paistab et Plays on midagi katki läinud vist, kõigi appide kommentaarid on kadunud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2012 14:24:35 vasta tsitaadiga

mobla enda traffik monitor? icon_rolleyes.gif
4.0.3 olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.10.2012 15:54:10 vasta tsitaadiga

Eraldi appi pidasin silmas. Ice Cream Sandwich minu Blade'i jaoks toorevõitu veel vist, ei viitsi ekstreemspordiga tegeleda ja pole ka aega süsteemi upgrade'iga tegeleda. Vana Froyo (Swedish Spring RLS5) on minu jaoks veel hää küll.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 14.10.2012 21:21:36 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Dijital kirjutas:
Eks see vahe tulegi sisse, kas on vaja telefoniga muuta andmeid või mitte.

(Ma ise muidu Keepassi arvutis aastaid kasutanud ülepea kasvanud paroolimajanduse haldamisel icon_razz.gif)

mul oli aastaid kasutusel PCNYX, kuid seda ei tehta enam isegi windoosale, rääkimata androidist.
Vajadus ongi just mõlema seadmega passe hallata, ning muutusi kaasajastada, sest kogus on juba märkimisväärne ning (oma)arvutist kaugel tekib ja vahetub neid päris tihti


Ise kasutan KeePassX. Andmebaas dropboxi ja sünkroniseerib end kenasti nii windowsi, linuxi kui ka androidi all. Tasuta kah veel

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.10.2012 21:31:25 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
Dijital kirjutas:
Eks see vahe tulegi sisse, kas on vaja telefoniga muuta andmeid või mitte.

(Ma ise muidu Keepassi arvutis aastaid kasutanud ülepea kasvanud paroolimajanduse haldamisel icon_razz.gif)

mul oli aastaid kasutusel PCNYX, kuid seda ei tehta enam isegi windoosale, rääkimata androidist.
Vajadus ongi just mõlema seadmega passe hallata, ning muutusi kaasajastada, sest kogus on juba märkimisväärne ning (oma)arvutist kaugel tekib ja vahetub neid päris tihti


Ise kasutan KeePassX. Andmebaas dropboxi ja sünkroniseerib end kenasti nii windowsi, linuxi kui ka androidi all. Tasuta kah veel
thumbs_up.gif Sama siin - töötab ilusasti.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.10.2012 21:43:53 vasta tsitaadiga

dropbox mulle ei sobi ja kui muud lahendust ei leia, tuleb ikkagi loobuda keepass v2-st, et saaks kdb andmebaasi käsitsi sünkida icon_neutral.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 14.10.2012 22:50:57 vasta tsitaadiga

KeePassX ei ole keepass, selle andmebaas on igal platvormil sama, keegi ei keela seda vastavalt vajadusele ringi tõsta.
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.10.2012 22:54:05 vasta tsitaadiga

Mina kasutan seda tavalist Keepass-i ja koos Google Drive-iga. Seal saab ka jagada faili teiste Google kasutajatega ning saab telefonis "offline" ehk automaatne sünk aktiveerida. Töötab ilusasti ja kuna andmebaas on nagunii krüpteeritud, siis paranoilisus on üleliiast.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Codeplaya
HV vaatleja
Codeplaya

liitunud: 03.04.2009




sõnum 15.10.2012 00:12:23 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Eraldi appi pidasin silmas. Ice Cream Sandwich minu Blade'i jaoks toorevõitu veel vist, ei viitsi ekstreemspordiga tegeleda ja pole ka aega süsteemi upgrade'iga tegeleda. Vana Froyo (Swedish Spring RLS5) on minu jaoks veel hää küll.


Data Counter Widget On väga mugav, mõõtmaks 3G kasutust, kui tahad silma interneti limiidil peal hoida..

_________________
Hangin võimsamaid garantiiga Delli ja HP refurb- ja kasutatud tööjaamasid, vajadusel komplekteerin erilahendusi juurde.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 15.10.2012 06:38:34 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:
KeePassX ei ole keepass, selle andmebaas on igal platvormil sama, keegi ei keela seda vastavalt vajadusele ringi tõsta.

tean, sama on ka keepass v1.x
lihtsalt keepass v.2-l on PC poole pealt sync sisse ehitatud- ei pea kogu andmebaasi üle kirjutama. Keepassx kohta on aga natuke vähe infi, seega tuleb ise ära katsetada.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 16.10.2012 10:03:30 vasta tsitaadiga

Codeplaya, aitäh, eks ma vaatan seda ka.
Eile asendasin Traffic Monitori Traffic Monitor Plus-iga, mis varemalt oli tasuline aga nüüd tasuta saadaval ja on sellele vaatamata reklaamivaba. Praegu jälgin ta energiakasutust ja siiani on ta käitunud tagasihoidlikult, kella 7.30 paiku laadijast lahtiühendatud telefonil on 2½ tundi energiatase 100% peal püsinud. Eks näe mis edasi juhtub.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2012 14:13:13 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Kas keegi teab kuidas asendada aku näidik näiteks mõne näidikuga mis kuvab numbreid?

Kas on mõnda sellist rakendust sest default näidik on väga retarded ja ebatäpne.

...


HTC Desire peal (jube mälu defitsiit) meeldib mulle:
link

Kuna on väike ja töökindel. Selle ülevalt alla tõmmatava riba peal näeb soovi korral aku kohta täpsemaid andmeid, muidu istub üleval ribal vaid aku protsent numbrina.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pasta
HV vaatleja
pasta

liitunud: 15.01.2006




sõnum 16.10.2012 17:57:21 vasta tsitaadiga

mul enesel datast poogen, a naise telefoni panin tolle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobidia.android.mdm&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2JpZGlhLmFuZHJvaWQubWRtIl0.

aku näidikut olen ikka usinalt vahetanu ja viimatine soosik on: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLmdzYW1sYWJzLmJibSJd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2012 18:41:50 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Adebisi kirjutas:
fic kirjutas:
Otsing ei leidnud midagi aga mul mingi appiga vist mingi pahalane kaasa tulnud. Mitmeid kordi päevas tuleb tähekesena teade kirillitsas, et "ekonomii batareii" vms. Ükskord klõpsasin peale, hakkas installima ja ei suutnud seda kuidagi lõpetada. Õnneks ütles lõpus telefon, et see pole play poest ning seega ei lasta seda lõpuni installida. Aga endiselt viskab neid spam sms teateid.
Oskab keegi juhatada, mida sellistel puhkudel teha, et ta nii ei teavitaks?

HTC one V kui mängib rolli.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.denper.addonsdetector
kontrolli sellega üle äkki näitab mis app jama toodab.


Tänan, mina leidsin, selleks oli mäng "Penalty Shootout 2012".

Minul oli mingi aeg peal mingi battery widget ja tekitas samasugeseid tüütuid teateid. Lasin mõistagi maha.
LKits kirjutas:
Kumb SD kaardi kiiruse suurendamise app võiks parem olla? On neil üldse vahet? Meetodid samad? Mis võiks olla nende appide halb pool? Kulutab mälukaarti tunduvalt rohkem/kiiremini?
SD Speed Increase
SD-Booster

Või on hoopis mõni veel parem, mida soovitaksite?

Ise olen kasutanud variant 2 sinu pakutust. Meetod peaks sama olema. Midagi halba pole märganud veel poole aasta jooksul.
Dogbert kirjutas:
Äh, paistab et Plays on midagi katki läinud vist, kõigi appide kommentaarid on kadunud.

Lehe allosas pean näiteks ise alati käsitsi inglise keele peale panema. Eriti siiskui kellegi antud lingi kaudu sinna satun. Kui minna ise https://play.google.com/store?hl=en , siis on jah kommentaarid näha, aga linkide korral see ei toimi ja üritab ikka ainult eestikeelseid komme näidata mida 99% appide puhul ei eksisteeri.

Muide huvitav asi veel, et SE Xperia Mini sisseehitatud NeoReader vöötkoodi lugeja suudab koodid väga kiiresti tuvastada. Teised suumivad ja möllavad mitu minutit ja siis on kah 50/50 kas tuvastab või mitte. On mõni SE omanik seda märganud?
Mingi eriliselt SE peale optimeeritud see NeoReader?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2012 07:52:29 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Oskab keegi soovitada head ja paljude võimalustega alternatiivset kaamera rakendust, mis oleks võimaline asendama telefoniga kaasa tulnud rakendust?

Aga võtab play poe lahti ja proovib erinevaid? Või siis guugeldab natuke. Miks? Hinnang sinu poolt toodud kriteeriumitele vastavusele sõltub suuresti ootustest ja vajadustest appi kohta, mis on inimeseti erinevad.

Olen mõningaid proovinud ja katsetanud, enamus on bling(väga ei soovi). Küsimus on imo üsna neutraalne, vastused aga üleolevad. Selleks ma küsisingi, et keegi ehk oskab soovitada enda maitse/kogemuste järgi kaamera(pilt eelkõige) rakendust. See ei tohiks olla kellegi asi, kas ma olen varasemalt otsinud ja kasutanud teisi otsitavaid rakendusi või ei. icon_rolleyes.gif Seetõttu ei peaks ma kommenteerima ka ühtegi eelnevalt enda poolt kasutatud rakendust, kui ma seda vajalikuks ei pea. Lihtsalt tunnen huvi teiste inimeste poolt kastatavate sarnaste rakenduste vastu.
Kodanik LKits-i postitus jäi tõespoolest tähelepanuta, minu viga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 17.10.2012 08:35:57 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
ToTuMaN kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Oskab keegi soovitada head ja paljude võimalustega alternatiivset kaamera rakendust, mis oleks võimaline asendama telefoniga kaasa tulnud rakendust?

Aga võtab play poe lahti ja proovib erinevaid? Või siis guugeldab natuke. Miks? Hinnang sinu poolt toodud kriteeriumitele vastavusele sõltub suuresti ootustest ja vajadustest appi kohta, mis on inimeseti erinevad.

Olen mõningaid proovinud ja katsetanud, enamus on bling(väga ei soovi). Küsimus on imo üsna neutraalne, vastused aga üleolevad. Selleks ma küsisingi, et keegi ehk oskab soovitada enda maitse/kogemuste järgi kaamera(pilt eelkõige) rakendust. See ei tohiks olla kellegi asi, kas ma olen varasemalt otsinud ja kasutanud teisi otsitavaid rakendusi või ei. icon_rolleyes.gif Seetõttu ei peaks ma kommenteerima ka ühtegi eelnevalt enda poolt kasutatud rakendust, kui ma seda vajalikuks ei pea. Lihtsalt tunnen huvi teiste inimeste poolt kastatavate sarnaste rakenduste vastu.
Kodanik LKits-i postitus jäi tõespoolest tähelepanuta, minu viga.

No ei pea ma isegi mitu korda üle lugedes vastust üleolevaks. Küsid ju rakenduse kohta, mis oleks võimeline asendama telefoniga kaasa tulnud rakendust. Mil määral? Millised funktsioonid on must have, millised kenad lisaviled? Ei täpsusta ju... Samas oli mul ka hüppelauaks täitsa link olemas, kust hakata edasi vaatama mingisuguseidki pakutavaid. Seega hinga natuke sügavalt sisse ja teinekord täpsustad vähe rohkem, mida sa tegelikult otsid. Tshill!

Lisaks tuleb kindlasti kasuks, kui kribad veel juurde, mida proovinud oled ja miks need ei kvalifitseeru. Jälgi nt postitusi peale minu eelmist vastust, ehk saad aru.

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 17.10.2012 12:33:29 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
ToTuMaN kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Oskab keegi soovitada head ja paljude võimalustega alternatiivset kaamera rakendust, mis oleks võimaline asendama telefoniga kaasa tulnud rakendust?

Aga võtab play poe lahti ja proovib erinevaid? Või siis guugeldab natuke. Miks? Hinnang sinu poolt toodud kriteeriumitele vastavusele sõltub suuresti ootustest ja vajadustest appi kohta, mis on inimeseti erinevad.

Olen mõningaid proovinud ja katsetanud, enamus on bling(väga ei soovi). Küsimus on imo üsna neutraalne, vastused aga üleolevad. Selleks ma küsisingi, et keegi ehk oskab soovitada enda maitse/kogemuste järgi kaamera(pilt eelkõige) rakendust. See ei tohiks olla kellegi asi, kas ma olen varasemalt otsinud ja kasutanud teisi otsitavaid rakendusi või ei. icon_rolleyes.gif Seetõttu ei peaks ma kommenteerima ka ühtegi eelnevalt enda poolt kasutatud rakendust, kui ma seda vajalikuks ei pea. Lihtsalt tunnen huvi teiste inimeste poolt kastatavate sarnaste rakenduste vastu.
Kodanik LKits-i postitus jäi tõespoolest tähelepanuta, minu viga.
Pildi tegemiseks kasutan mina Camera Zoom FX-i, sest millegipärast ma ei saa enda stock romil (telefon SE Xperia Mini Pro SK17i) muutan kaameral pildi kvaliteeti.
Camera Zoom FX-il panin JPEG kvaliteediks 100% ja on tõesti ilusamad pildid. Samas teeb ta pilti jällegi aeglasemalt.

EDIT: Camera Zoom FX-il on ka mingid edevad järeltöötluse võimalused - enamvähem nagu Instagram, aga sa ei ole kohustatud pilti üles laskma, vaid võib jääda ikka telefonisse.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.10.2012 17:33:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Dogbert kirjutas:
Äh, paistab et Plays on midagi katki läinud vist, kõigi appide kommentaarid on kadunud.

Lehe allosas pean näiteks ise alati käsitsi inglise keele peale panema. Eriti siiskui kellegi antud lingi kaudu sinna satun. Kui minna ise https://play.google.com/store?hl=en , siis on jah kommentaarid näha, aga linkide korral see ei toimi ja üritab ikka ainult eestikeelseid komme näidata mida 99% appide puhul ei eksisteeri.
Ei, selles küll asi ei olnud, seal oli ikka sel ajal midagi katki. Eile õhtul olid kommentaarid juba täitsa olemas igal pool.

Traffic monitorist ka - Traffic Monitor Plus paistab olevat akuvampiirlusest prii, täna on kümne tunniga kokku vaid 5% energiat kulunud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2012 17:49:33 vasta tsitaadiga

Kas Avast on midagi muutnud oma programmis? Nii kui midagi installida või uuendada viskab Avast ette, et problem found: "Invalid context during scan"
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.10.2012 20:38:25 vasta tsitaadiga

Nope. Mul eile õhtul paigaldusid 8 uuendust täitsa igasuguste Avasti-poolsete protestideta. Restarti oled proovinud juba?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2012 21:03:37 vasta tsitaadiga

Midagi oli hapuks läinud. Ta ei teadnud isegi, mis versioon ta on ja ei suutnud ka end uuendada. Ja kui panna skännima, siis kõik installitud programmid olid ta jaoks halvad. Tegin uninstall-install ja seni pole häält enam teinud. Teab ka oma versiooninumbrit ja kui proovida uuendada, siis saab aru, et on täiesti up-to-date.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MB2011
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2012




sõnum 21.10.2012 20:14:29 vasta tsitaadiga

Juba mitu kuud on Androidi ja Androidi marketiga probleem, nimelt ei lase ühtegi appi downloadida ega olemas olevaid app'e updateda, annab kohe teate "Download was unseccessful, please try again." Olen Marketi vahemälu tühjendanud jms google otsingu abil saadud soovitusi proovinud, aga pole ikka abi saanud. Olukord tundub juba täiesti lootusetu. Oskab äkki siin kaasmaalastest keegi oma kogemusi jagada sellise probleemiga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 238, 239, 240  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.