Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
Tuletegija
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
02.10.2012 20:22:26
Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!)
Tervitused kõigile lenduritele!
Wargaming.net ja Hinnavaatlus.ee koostööna toimub World of Warplanes closed beta kutsete jagamine H V kasutajatele. 70 lendurit saab õhku tõusta! Closed beta kutse saamiseks kirjutage kommentaaridesse oma e-maili aadress ja hiljemalt 24 tunni jooksul potsatab võti teie postkasti.
Info World of Warplanes kohta.
World of Warplanes on järgmine Wargaming.net free to play MMO, peale suurt edu saavutanud World of Tanks-i 40 miljonit registreeritud kasutajat. Erinevalt World of Tanks-ist pühendub World of Warplanes aviatsiooni kuldajastule, andes mängijale võimaluse võidelda parimate lennukitega alates 1930 aasta biplaanidest kuni Korea sõja reaktiivhävitajateni. Osale eepilistes õhulahingutes teiste mängijate vastu ja teeni krediiti ning kogemusi parema tehnika ja varustuse saamiseks. Leia endale sobiv roll lahinguväljal kas kiire hävitaja või raske ründelennuki juhise taga.
Viited:
World of Warplanes www.worldofwarplanes.eu
Wargaming.net www.wargaming.net
VIDEO
Link
Juhend closed beta võtme kasutamiseks.
Closed beta võtme kasutamiseks tuleb kõigepealt registreerida ennast World of Warplanes kodulehel kasutajaks https://worldofwarplanes.eu/registration/en/ . Kui kasutaja on loodud siis tuleb kõigepealt logida sisse World of Warplanes kodulehele ja sealt siis valida paremalt JOIN CLOSED BETA. Avanenud lehel vajutage linki Have an invite code? Avanenud abiaknasse sisestage saadud kood ja vajutage nuppu Activate.
_________________ Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
26
tagasi üles
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
02.10.2012 20:28:25
gertg.g@gmail.com
Kommentaarid: 546 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
449
tagasi üles
Clover
HV veteran
liitunud: 26.03.2009
02.10.2012 20:33:27
v1ntario@gmail.com
Kommentaarid: 112 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
103
tagasi üles
rentz
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2008
02.10.2012 20:44:29
reeno656@hotmail.com
Kommentaarid: 18 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
18
tagasi üles
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
02.10.2012 20:55:50
too.hot@neti.ee
Kommentaarid: 241 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
212
tagasi üles
Mais
Piiratud kasutaja
liitunud: 11.10.2010
02.10.2012 20:58:00
alja666@gmail.ee
viimati muutis Mais 02.10.2012 21:04:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
87
tagasi üles
entr0cks
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2006
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
7
tagasi üles
Osiris
HV Guru
liitunud: 12.08.2002
02.10.2012 20:58:33
Mis viga siit spämmirobotitel ja saastapakkujatel e-maili aadresse korjata
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
103
tagasi üles
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
02.10.2012 20:59:11
unison hot.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
Tanel
HV Guru
liitunud: 01.10.2001
Kommentaarid: 465 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
7 ::
362
tagasi üles
kenaj
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2005
02.10.2012 21:02:41
kenaj@hotmail.com
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
02.10.2012 21:15:38
Merkuri92@hot.ee
viimati muutis Mercury 02.10.2012 21:20:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
60
tagasi üles
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.08.2007
02.10.2012 21:18:30
maxsimiljone@gmail.com
Kommentaarid: 28 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
28
tagasi üles
fr3nzy
HV kasutaja
liitunud: 02.02.2008
02.10.2012 21:18:48
taavi.pabstel@hotmail.com
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
24
tagasi üles
10.10.10
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2010
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
02.10.2012 21:27:53
Ma saan vastuseks "wrong region" kui koodi sisestan...
Kommentaarid: 546 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
449
tagasi üles
destiny12
Piiratud kasutaja
liitunud: 26.12.2007
02.10.2012 21:33:31
Wert-6@hotmail.com
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
77
tagasi üles
tnis33
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2006
02.10.2012 21:52:38
tnis33 ät gmail.com
Kommentaarid: 6 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
6
tagasi üles
viisnurk
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2008
02.10.2012 21:57:31
artus.er@hot.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
12
tagasi üles
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
02.10.2012 22:00:36
superleetasd@hotmail.co.uk
Kommentaarid: 72 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
64
tagasi üles
Smert
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2002
02.10.2012 22:01:28
@msn.com
_________________Kui te elaksite siin, siis te oleksite nüüd kodus ... viimati muutis Smert 02.10.2012 23:37:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
kraaks
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2002
02.10.2012 22:05:20
teeroos@gmail.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
2
tagasi üles
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
02.10.2012 22:09:14
aitäh!
viimati muutis nitramra 02.10.2012 23:33:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 64 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
59
tagasi üles
Wanur
HV kasutaja
liitunud: 05.06.2002
02.10.2012 22:09:17
wanur@hot.ee
Kommentaarid: 57 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
52
tagasi üles
helar66
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2010
02.10.2012 22:09:27
helar66@gmail.com
Kommentaarid: 19 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
17
tagasi üles
RassK
HV Guru
liitunud: 17.01.2007
Kommentaarid: 118 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
103
tagasi üles
Tuletegija
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
02.10.2012 22:21:15
Cyberlord kirjutas:
Ma saan vastuseks "wrong region" kui koodi sisestan...
Kohe kontrollime mis teema on.
_________________ Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
26
tagasi üles
karlkytt
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2010
02.10.2012 22:24:12
tahan võtit
karlkytt1@hotmail.com
_________________ If there is an exeption to every rule,then is there an exception to that rule as well?
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
atari_
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
02.10.2012 22:24:39
l2tivabaks@inbox.lv
_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
80
tagasi üles
hentz
HV Guru
liitunud: 12.10.2003
02.10.2012 22:26:26
hentztiitus@gmail.com
Kommentaarid: 423 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
9 ::
4 ::
341
tagasi üles
Tuletegija
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
02.10.2012 22:29:11
Cyberlord koodid mis mulle saadeti on EU regiooni omad nii et ideeliselt peaks töötama. Kontrolli igaks kümneks elujuhtumiks et sa ikkagi EU lehel koodi proovid sisestada.
_________________ Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
26
tagasi üles
vilkur
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2001
02.10.2012 22:33:34
vilkur@msn.com
tagasi üles
statius h1
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2011
02.10.2012 22:33:58
kaagup@hot.ee
Kommentaarid: 3 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
3
tagasi üles
Killerwave
HV Guru
liitunud: 05.01.2005
02.10.2012 22:37:07
killerwave007@hotmail.com
Kommentaarid: 33 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
31
tagasi üles
tarmac
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2007
02.10.2012 22:37:09
ttarmac@gmail.com
_________________www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
28
tagasi üles
Maxstpau
HV veteran
liitunud: 30.07.2008
02.10.2012 22:44:25
taunotippi@hotmail.com
Kommentaarid: 107 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
100
tagasi üles
siinus
HV Guru
liitunud: 20.01.2007
02.10.2012 22:45:57
siinus@siinus.com
_________________suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
63
tagasi üles
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
19
tagasi üles
porsas
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2004
02.10.2012 22:51:21
anykey@hot.ee
Kommentaarid: 15 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
15
tagasi üles
Tuletegija
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
02.10.2012 22:52:17
Saadan usinalt võtmeid välja praegu, kui võimalik siis sooviks saada tagasisidet selle kohta kas aktiveerimine õnnestus või mitte. Üritan tekkivad probleemid võimalikult kiirelt ära lahendada
_________________ Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
26
tagasi üles
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
02.10.2012 22:52:57
tänan
viimati muutis Puma 02.10.2012 23:20:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
36
tagasi üles
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
02.10.2012 22:53:07
hanno@eestifoto.ee
Kommentaarid: 71 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
65
tagasi üles
Ak_47
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2008
02.10.2012 22:54:37
The.Afc.Team@gmail.com
Kommentaarid: 10 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
10
tagasi üles
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
02.10.2012 23:04:30
Thank you, your invite code has been accepted.
Within a few hours, you will receive an email with an invitation to become a Closed Beta tester for World of Warplanes.
Stay tuned!
World of Warplanes Team
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
Tuletegija
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
02.10.2012 23:08:51
_________________ Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
26
tagasi üles
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
02.10.2012 23:11:31
damiendk@hot.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
4
tagasi üles
kristjan*
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2008
02.10.2012 23:22:37
-@gmail.com // Olemas!
Tõotab äge tulla!
viimati muutis kristjan* 03.10.2012 08:14:00, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 60 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
58
tagasi üles
Smert
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2002
02.10.2012 23:22:56
tänan, töötab
_________________Kui te elaksite siin, siis te oleksite nüüd kodus ...
tagasi üles
tarmac
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2007
02.10.2012 23:25:15
Paistab, et mindki võeti ilusti vastu. Lubati veel kinnitavaid meile saata ja puha.
Ootame siis lendamise osa ära.
_________________www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
28
tagasi üles
karmo29
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2005
02.10.2012 23:27:37
nvm
_________________ Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox viimati muutis karmo29 03.10.2012 08:17:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
25
tagasi üles