Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 407, 408, 409 ... 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012




sõnum 29.09.2012 07:39:13 vasta tsitaadiga

Wicked Wind toimib veel kuidagimoodi, proovi seda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thepretend
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2011




sõnum 29.09.2012 08:25:09 vasta tsitaadiga

Wicked wind töötab jah suht rahuldavalt, muidugi annab attack speed päris head boosti veel (lisaks crit hit chance-le muidugi). Life on hit oleks kaa uues patchis väga vajalik, endal oligi just see probleem, et 1.0.4 oli liiga lihtne alates mingist dps-ist kus life on hiti polnud enam üldse vaja ning nüüd tuleb kindlalt otsida mingi jubin life on hit-iga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 29.09.2012 22:44:57 vasta tsitaadiga

Mina ausalt öeldes veel Beta pärast ei muretseks icon_biggrin.gif Üritan ainult Paragon leveli võimalikult kõrgeks saada, kuna peale patchi arvatavasti raskem niisama "Kiirfarmida" st. pean silmas Barbariane ja WW buildi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012




sõnum 30.09.2012 13:03:58 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Mina ausalt öeldes veel Beta pärast ei muretseks icon_biggrin.gif Üritan ainult Paragon leveli võimalikult kõrgeks saada, kuna peale patchi arvatavasti raskem niisama "Kiirfarmida" st. pean silmas Barbariane ja WW buildi.


Ma arvan just, et peale patchi on kergem farmida. Saab selle ringi + iga MP-iga saab ka bonus expi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 30.09.2012 23:01:00 vasta tsitaadiga

LaC3rtosus kirjutas:
recent kirjutas:
Mina ausalt öeldes veel Beta pärast ei muretseks icon_biggrin.gif Üritan ainult Paragon leveli võimalikult kõrgeks saada, kuna peale patchi arvatavasti raskem niisama "Kiirfarmida" st. pean silmas Barbariane ja WW buildi.


Ma arvan just, et peale patchi on kergem farmida. Saab selle ringi + iga MP-iga saab ka bonus expi.


Ma jällegist arvan, et see Hellfire ring on lahe, aga siiski saab see olema üks kalleimad asju,
arvan et esialgu esimene kuu 100mil + ning peale seda hakkab langema.. kuni sitemad hakkavad maksma 20 ringis.
niiet.. pikk tee on seda ootama jääda. Kuna lets face it, streame vaadates, neid bosse väga soloda ei kannata esialgu..
ja teamis on sul vaja väga korralikke vendi, mida on siiski vähe.. niiet .. koorekihi võtavad esialgu ikka Profid.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 30.09.2012 23:01:57 vasta tsitaadiga

hakkas igav mõtlesin et lvldan barbi enne WWpatch nerfi ära lvl 20 viskasin xp geari selga ja mingi xp boonusega set oli ka cain vist ja keerutasin ennast lvl 60ni mingi 9h lihtsalt mängides ilma grindi ja boostita icon_biggrin.gif lvl 45 läks väga lõbusaks sai -lvl req relvad kätte ülejäänud gear oli mingi lvl 20 . 60 sain kuskil act 3 keskel hellis .
jube ikka kui OP võib üks char olla

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 30.09.2012 23:18:49 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
hakkas igav mõtlesin et lvldan barbi enne WWpatch nerfi ära lvl 20 viskasin xp geari selga ja mingi xp boonusega set oli ka cain vist ja keerutasin ennast lvl 60ni mingi 9h lihtsalt mängides ilma grindi ja boostita icon_biggrin.gif lvl 45 läks väga lõbusaks sai -lvl req relvad kätte ülejäänud gear oli mingi lvl 20 . 60 sain kuskil act 3 keskel hellis .
jube ikka kui OP võib üks char olla


Panin enda barbari ka korralikumalt riidesse ja on väga vinge WW mängida icon_smile.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rolfvector-2441/hero/4353694

Kui palju barbi nerfitakse siis (WW)?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thepretend
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2011




sõnum 30.09.2012 23:29:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma jällegist arvan, et see Hellfire ring on lahe, aga siiski saab see olema üks kalleimad asju,
arvan et esialgu esimene kuu 100mil + ning peale seda hakkab langema.. kuni sitemad hakkavad maksma 20 ringis.
niiet.. pikk tee on seda ootama jääda. Kuna lets face it, streame vaadates, neid bosse väga soloda ei kannata esialgu..
ja teamis on sul vaja väga korralikke vendi, mida on siiski vähe.. niiet .. koorekihi võtavad esialgu ikka Profid.


Hellfire ringi ei saa müüa ah-s, accound bound ju. Muidu oleks väga mõttetu ja üliodavalt saaks selle enamvähem ringi juba kätte. Endal läks mingi 4 tundi kui ühe hellfire kätte sain, see oli statide poolest kehva aga lihtsalt see boonus fireball teeb korralikud paugud, suurim mis endal silma jäi oli 2,7 mil crit.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005




sõnum 30.09.2012 23:34:14 vasta tsitaadiga

rolfvector kirjutas:
lazynator kirjutas:
hakkas igav mõtlesin et lvldan barbi enne WWpatch nerfi ära lvl 20 viskasin xp geari selga ja mingi xp boonusega set oli ka cain vist ja keerutasin ennast lvl 60ni mingi 9h lihtsalt mängides ilma grindi ja boostita icon_biggrin.gif lvl 45 läks väga lõbusaks sai -lvl req relvad kätte ülejäänud gear oli mingi lvl 20 . 60 sain kuskil act 3 keskel hellis .
jube ikka kui OP võib üks char olla


Panin enda barbari ka korralikumalt riidesse ja on väga vinge WW mängida icon_smile.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rolfvector-2441/hero/4353694

Kui palju barbi nerfitakse siis (WW)?



kus sellise geeriga sul ringi kannatab joosta ?icon_biggrin.gif ei ütlesk, et väga korralik, aga selline jah enamvähem.

Ma ei usu, et WW nerfi saab, pigem on küsimus see, et kui hea su geer on ja kui kõrge monster lvl sa biidid.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bluerayeye
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010




sõnum 30.09.2012 23:43:56 vasta tsitaadiga

Viimased 2 tundi on olnud lahe seda striimi vaadata. Inferno Azmodan võitlus. Auhinnaks 5m kulda + antud võitluse jaoks blacksmithi craftitud random gear. Siiani vaid 1 võitja ja 5 faili icon_lol.gif

http://www.twitch.tv/zisss
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 30.09.2012 23:57:16 vasta tsitaadiga

Bluerayeye kirjutas:
Viimased 2 tundi on olnud lahe seda striimi vaadata. Inferno Azmodan võitlus. Auhinnaks 5m kulda + antud võitluse jaoks blacksmithi craftitud random gear. Siiani vaid 1 võitja ja 5 faili icon_lol.gif

http://www.twitch.tv/zisss



päris hea:D
ei tea mis classil kõige lebom teha random crafted geariga DH?

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bluerayeye
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010




sõnum 01.10.2012 00:02:22 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
Bluerayeye kirjutas:
Viimased 2 tundi on olnud lahe seda striimi vaadata. Inferno Azmodan võitlus. Auhinnaks 5m kulda + antud võitluse jaoks blacksmithi craftitud random gear. Siiani vaid 1 võitja ja 5 faili icon_lol.gif

http://www.twitch.tv/zisss



päris hea:D
ei tea mis classil kõige lebom teha random crafted geariga DH?


Kusjuures selle ca 3 tunni jooksul ainuke võitja oligi DH ( kokku on esinenud kolm DH - kaks neist uppusid nendesse loikudesse, mida Azmodan tekitab).
US server siis. Meil Eurooplastel on Diablo III´s ikka igav elu icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 01.10.2012 00:44:38 vasta tsitaadiga

mul charid mõlemas servus, et siis saab vaadata, mõnes mõttes US omas käib elurohkem, chatis inimesed räägivad and stuff, EU omas ei ole kedagi nagu rääkimas näinud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 01.10.2012 00:54:11 vasta tsitaadiga

hehe päris julge monk pakkus 3mil et teeb ära icon_biggrin.gif peab väga vedama geariga ikka et monk azmole ära teeks


E: ahh päris hea geari sai kahju ainult et relval loh polnud oleksin ise shieldi asemel relva võtnud äki oleks tulnud loh

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bluerayeye
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010




sõnum 01.10.2012 01:35:07 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
hehe päris julge monk pakkus 3mil et teeb ära icon_biggrin.gif peab väga vedama geariga ikka et monk azmole ära teeks


E: ahh päris hea geari sai kahju ainult et relval loh polnud oleksin ise shieldi asemel relva võtnud äki oleks tulnud loh


See monk võitiski. Teda päästis hea oma klassi tundmine ning väga hea All Resist gear. Olukorrad, kus teised kiirelt koolesid liikus ta edasi nagu tank.
Kuna Azmodan oli alles umbes poolte elude juures ning run oli kestnud ca 30 minutit siis rahva palaval soovil kuulutati ta võitjaks. Muidu oleks läinud väga kaua aega.
Igatahes hea viis vaatamist lõpetada ja magama minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 01.10.2012 02:41:06 vasta tsitaadiga

Thepretend kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Hellfire ringi ei saa müüa ah-s, accound bound ju. Muidu oleks väga mõttetu ja üliodavalt saaks selle enamvähem ringi juba kätte. Endal läks mingi 4 tundi kui ühe hellfire kätte sain, see oli statide poolest kehva aga lihtsalt see boonus fireball teeb korralikud paugud, suurim mis endal silma jäi oli 2,7 mil crit.


Ohoo, see tähendab et.. neid ei saagi tradeda ? väga hea uudis.. ma nägin küll ringil seda kirja, et account bound.. aga ei pannud pilti kokku!
Kartsin et sellega pumbatakse noobidelt alguses raha kõik välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thepretend
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2011




sõnum 01.10.2012 11:50:52 vasta tsitaadiga

Tradeda ei saa jah aga samas ma arvan, et vähemalt streamijad hakkavad uber bosside runne müüma MP10-ga ja ikka pressivad noobidelt raha välja icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 01.10.2012 11:55:20 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:

kus sellise geeriga sul ringi kannatab joosta ?icon_biggrin.gif ei ütlesk, et väga korralik, aga selline jah enamvähem.

Ma ei usu, et WW nerfi saab, pigem on küsimus see, et kui hea su geer on ja kui kõrge monster lvl sa biidid.


Hetkel Act 2 peaaegu läbi.. eks vaatab kas Act 3-mes saan hakkama üldse icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 01.10.2012 13:24:59 vasta tsitaadiga

"Hakkama saamisel" ja lõbul on vaks vahet. icon_lol.gif
Eile sattusin ühe veidi kobedama barbiga paaris A3 tegema, mingi 90K+ oli tal DPS.
Vot see oli lõbus. Läks nagu nuga sulavõist kõigist läbi.
Mul oli raskusi et tal joostes kannul püsida.

Ehk peaksid ka teise relva Soc + Crit-dam omava vastu välja vahetama.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 01.10.2012 20:22:30 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
"Hakkama saamisel" ja lõbul on vaks vahet. icon_lol.gif

Ehk peaksid ka teise relva Soc + Crit-dam omava vastu välja vahetama.


Niikaua kui ei sure on mul väga lõbus:D
Jõudsin act3-me. damage on päris hea.. ainuke asi on et mõne bossi vastu läheb elu suht kriitilisse piiri korraks icon_smile.gif
Niipalju kui aru olen saanud siis peab dmg kõrgeks ajama siis on elus püsida ka lihtsam vms.
Hetkel proovin teises käes daggeriga (soc ja CD) kuid arvan et pean daggeri otsima millel on normaalselt LOH-i peal (ja soc ja CD).


edit: OK.. act 3 ei ole enam lõbus icon_sad.gif kui keegi viitsib võib mu varustuse üle vaadata.. iga eliitpaki juures suren.
Et mida peaks varustuse juures jälgima ja kui palju midagi peaks olema?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rolfvector-2441/hero/4353694
Tänud
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2012 20:50:24 vasta tsitaadiga

Madal armor, väga madal HP
Ja see Helm, 7% more fire dmg taken, esimene molten,fire chain, desecrator lööb su kohe pilbasteks
Hp kuskil 35k+, armor 10k kanti buffitult, resistid 600+ buffitult ja noh kuna sa WW barbar siis loh sinna 1k kanti
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 01.10.2012 22:03:51 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Madal armor, väga madal HP
Ja see Helm, 7% more fire dmg taken, esimene molten,fire chain, desecrator lööb su kohe pilbasteks
Hp kuskil 35k+, armor 10k kanti buffitult, resistid 600+ buffitult ja noh kuna sa WW barbar siis loh sinna 1k kanti


tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2012 22:22:03 vasta tsitaadiga

selline vahva asi juhtus , kuna mina ja minu sõber ei olnud teadlikud 100 prossa asjast siis.
tuli sõber külla ja tahtsi enda Diablo kontoga sisse logida, kui ta seda tegi läks tal konto locki :S mis aitaks , muidugi te ei mäleta enam mis pani enda battel.neti salasõna küsimuseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 01.10.2012 22:32:26 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
selline vahva asi juhtus , kuna mina ja minu sõber ei olnud teadlikud 100 prossa asjast siis.
tuli sõber külla ja tahtsi enda Diablo kontoga sisse logida, kui ta seda tegi läks tal konto locki :S mis aitaks , muidugi te ei mäleta enam mis pani enda battel.neti salasõna küsimuseks icon_biggrin.gif

waaat? sõber tuli külla ,logis sinu arvutis sisse ja konto läks lukku? Esimest korda kuulen, vaevalt selle pärast lukku läks. Ehk sai vahepeal hacki ja blizz bannis ära konto?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 01.10.2012 23:09:20 vasta tsitaadiga

kui võõralt IPlt logid, siis tahab mingit validationi saada.
kui ei mäleta siis ei saa enam kusagilt IPlt sisse.

et siis selles mõttes läks lukku... arvan ma ; )

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 407, 408, 409 ... 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.