Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA Arc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 27.08.2012 10:20:42 vasta tsitaadiga

MaD12 kirjutas:
hei
mul selline mure,et arc S mul ei tee updatei. sellest asjast kui tebla ostsin ei ole saanud teha upi.Sony soft paku uuendust aga kui uuendama panen siis poole prepare peal viskab algusesse tagasi ja kisab edasi, et teblale on uuendus olemas


Restore arvuti abil. Kaasa toob see algseadete taastamise. Mälukaardil olevad asjad aga jäävad alles ja kõik, mis pilves.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2012 10:40:10 vasta tsitaadiga

MaD12 kirjutas:
hei
mul selline mure,et arc S mul ei tee updatei. sellest asjast kui tebla ostsin ei ole saanud teha upi.Sony soft paku uuendust aga kui uuendama panen siis poole prepare peal viskab algusesse tagasi ja kisab edasi, et teblale on uuendus olemas


Mul Xperia Ray-ga pc-companion käitus samamoodi, siis proovisin Sony Update Servicega - http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/ , sellega õnnestus update.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaD12
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2010




sõnum 28.08.2012 07:14:38 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
MaD12 kirjutas:
hei
mul selline mure,et arc S mul ei tee updatei. sellest asjast kui tebla ostsin ei ole saanud teha upi.Sony soft paku uuendust aga kui uuendama panen siis poole prepare peal viskab algusesse tagasi ja kisab edasi, et teblale on uuendus olemas


Mul Xperia Ray-ga pc-companion käitus samamoodi, siis proovisin Sony Update Servicega - http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/ , sellega õnnestus update.


thumbs_up.gif thumbs_up.gif töötab. tänud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 22.09.2012 12:22:40 vasta tsitaadiga

Tervist! Imelik probleem appide värskendamisega...nt tahan facebooki uuendada ja selle suurus on mingi 11-12 mb aga poole pealt katkestab ja ütleb et vaba mäluruumi liiga vähe. Kui lähen rakenduste alla, siis näitab et mingi 80 mb on vaba... Isegi enamus appid olen mälukaardile teisaldanud et telefoni mälus ruumi oleks..aga viimast google mapsi ja facebooki ei uuenda ära kuna ütleb et ruumi pole...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2012 12:51:00 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
Tervist! Imelik probleem appide värskendamisega...nt tahan facebooki uuendada ja selle suurus on mingi 11-12 mb aga poole pealt katkestab ja ütleb et vaba mäluruumi liiga vähe. Kui lähen rakenduste alla, siis näitab et mingi 80 mb on vaba... Isegi enamus appid olen mälukaardile teisaldanud et telefoni mälus ruumi oleks..aga viimast google mapsi ja facebooki ei uuenda ära kuna ütleb et ruumi pole...
Sama siin
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 22.09.2012 15:35:37 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
thoppers kirjutas:
Tervist! Imelik probleem appide värskendamisega...nt tahan facebooki uuendada ja selle suurus on mingi 11-12 mb aga poole pealt katkestab ja ütleb et vaba mäluruumi liiga vähe. Kui lähen rakenduste alla, siis näitab et mingi 80 mb on vaba... Isegi enamus appid olen mälukaardile teisaldanud et telefoni mälus ruumi oleks..aga viimast google mapsi ja facebooki ei uuenda ära kuna ütleb et ruumi pole...
Sama siin


+1
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2012 17:27:56 vasta tsitaadiga

Oli ka Arc S'l niimoodi. Kuna telefon oli millegipärast üldse kahtlaselt aeglaseks jäänud, siis tegin tehase seadete taastamise ja peale seda on lasknud jälle kõiki asju uuendada. Tean, see pole otsene lahendus.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 22.09.2012 19:13:21 vasta tsitaadiga

Ruumi puudus kimbutab Arc-i tõesti. Endal root-itud (Arc S) ning kõik rakenduse uuendused integreeritud süsteemi. Probleem ju puhtalt selles, et süsteemiga kaasas olev Gmail näiteks võtab 5 MB, uuenduse marketist tõmmates tirid teise 5.5 MB, kokku kulub nüüd reaalset ruumi 10.5MB, 5 MB sellest read only mälus ja 5.5MB nö. internal mälus, mida kasutaja kasutada saab. Reaalne vahe uuenduse vahel on 500 KB. Integreerides uuenduse aga süsteemi osale, saavutame reaalse mäluvähenemise 500KB ja sedagi read only mälust.

Peale bloatware-i eemaldamist ja süsteemi ossa laiutama keskelt läbi 120mb, kuhu saab tõsta nii mõnegi rakenduse, mis muidu ei ole süsteemiga kaasa ja kõik vajalikud uuendused.

Kokkuvõtvalt peale integratsiooni ja saasta eemaldamist laiutab hetkel mu Arc-i mälus 225MB ruumi. Ja süsteemi osas peal veel 40MB vaba.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
HV kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 23.09.2012 20:44:29 vasta tsitaadiga

Sai ka see telo hetkel endale muretsetud. Enne oli "Samsung Galaxy Advanced" too meeldis veidi rohkem. Tollega võrreldes ongi kaks miinust kohe silma jäänud. Ekraaniluku avamiseks peab otse vasakult paremale tõmbama, samsal sai suvalt üle ekrani tõmmates asja lahti. Teiseks ekraani mustaks tegemise nupp on üleval vasakul, ühe käega ei saa toda nuppu kuidagi vajutada.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 23.09.2012 20:53:55 vasta tsitaadiga

Ma saan küll tuimalt yhe k2ega nupule vajutatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.09.2012 21:09:28 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
Ruumi puudus kimbutab Arc-i tõesti. Endal root-itud (Arc S) ning kõik rakenduse uuendused integreeritud süsteemi. Probleem ju puhtalt selles, et süsteemiga kaasas olev Gmail näiteks võtab 5 MB, uuenduse marketist tõmmates tirid teise 5.5 MB, kokku kulub nüüd reaalset ruumi 10.5MB, 5 MB sellest read only mälus ja 5.5MB nö. internal mälus, mida kasutaja kasutada saab. Reaalne vahe uuenduse vahel on 500 KB. Integreerides uuenduse aga süsteemi osale, saavutame reaalse mäluvähenemise 500KB ja sedagi read only mälust.

Peale bloatware-i eemaldamist ja süsteemi ossa laiutama keskelt läbi 120mb, kuhu saab tõsta nii mõnegi rakenduse, mis muidu ei ole süsteemiga kaasa ja kõik vajalikud uuendused.

Kokkuvõtvalt peale integratsiooni ja saasta eemaldamist laiutab hetkel mu Arc-i mälus 225MB ruumi. Ja süsteemi osas peal veel 40MB vaba.


selge, aga oskad sa öelda, kuidas siis täpsemalt seda teha, et kõik rakenduste uuendused saaks intrigeeritud süsteemi? Probleemist saan aru ilusti jah, aga ei oska midagi peale hakata sellega..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 23.09.2012 22:05:33 vasta tsitaadiga

ruumipuuduse vastu on minul restart aidanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2012 22:30:01 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Ma saan küll tuimalt yhe k2ega nupule vajutatud icon_rolleyes.gif
Mul ka tegelt sama probleem icon_razz1.gif Aga mul see lahendatud widgetiga, millega panen telefoni kinni.

Mäger kirjutas:
ruumipuuduse vastu on minul restart aidanud.
Restart mul ei aita
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 24.09.2012 10:22:58 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
raido357 kirjutas:
Ruumi puudus kimbutab Arc-i tõesti. Endal root-itud (Arc S) ning kõik rakenduse uuendused integreeritud süsteemi. Probleem ju puhtalt selles, et süsteemiga kaasas olev Gmail näiteks võtab 5 MB, uuenduse marketist tõmmates tirid teise 5.5 MB, kokku kulub nüüd reaalset ruumi 10.5MB, 5 MB sellest read only mälus ja 5.5MB nö. internal mälus, mida kasutaja kasutada saab. Reaalne vahe uuenduse vahel on 500 KB. Integreerides uuenduse aga süsteemi osale, saavutame reaalse mäluvähenemise 500KB ja sedagi read only mälust.

Peale bloatware-i eemaldamist ja süsteemi ossa laiutama keskelt läbi 120mb, kuhu saab tõsta nii mõnegi rakenduse, mis muidu ei ole süsteemiga kaasa ja kõik vajalikud uuendused.

Kokkuvõtvalt peale integratsiooni ja saasta eemaldamist laiutab hetkel mu Arc-i mälus 225MB ruumi. Ja süsteemi osas peal veel 40MB vaba.


selge, aga oskad sa öelda, kuidas siis täpsemalt seda teha, et kõik rakenduste uuendused saaks intrigeeritud süsteemi? Probleemist saan aru ilusti jah, aga ei oska midagi peale hakata sellega..


* Root
* Link2SD app marketist (TitaniumBackup-i Pro versioon laseb ka seda teha)
* Link2SD app-is valik "Integrate update to system" vms.

Link2SD rakendus tegelikult on mõeldud symlinkide tegemiseks mälukaardi teisele partitsioonile. Mõte järgnev: mälukaardil on kaks partitsiooni, FAT32 igapäevaseks kasutamiseks ja ext2 rakenduste jaoks. Link2SD ühendab teise partitsiooni bootimise ajal külge ja süsteemile ei ole mingit vahet, kus rakendused asuvad. Süsteemi algse rakenduse asukohta (internal mälus) tehakse symlink mälukaardi teisel partitsioonil asuvate reaalsete failide pihta.

Kokkuvõtvalt: Symlink hõivab internal mälust mõned baidid ja ülejäänud mäluruum tuleb mälukaardilt. Kellel palju rakendusi, siis hea lahendus mäluprobleemi lahendamiseks.

Üks pluss veel on see, et telefoni arvutiga ühendades saab endiselt kasutada mälukaardil aetud rakendusi, sest ainult esimene FAT32 partitsioon ühendatakse.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.09.2012 23:02:05 vasta tsitaadiga

Ma proovisin esialgu kõige lihtsamat lahendust ja mis aitas ka praegu igatahes....Lasin lihtsalt google mapsi maha telefonist ja installisin uuesti storest...ja nagu näitab et võtab palju vähem ruumi nüüd...aga jah, pidevalt nii ka teha on tüütu...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 26.09.2012 17:55:45 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
Ma proovisin esialgu kõige lihtsamat lahendust ja mis aitas ka praegu igatahes....Lasin lihtsalt google mapsi maha telefonist ja installisin uuesti storest...ja nagu näitab et võtab palju vähem ruumi nüüd...aga jah, pidevalt nii ka teha on tüütu...


Oleks piisanud ehk vahemälu (cache) tühjendamisest.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 28.09.2012 11:55:12 vasta tsitaadiga

Mis costum rom'i keegi soovitab ja kasutab arc s'l? Tahaks katsetada mingit kiiremat ning vähema stock kraamiga.

Proovisin siis CM9 rom'i peale lasta erinevate õpetuste järgi, kui see mul ei õnnestunud. Keegi võiks antud telefoni jaoks mõne hea õpetuse postitada või juhendada mind step by step.. Oleksin väga tänulik!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 30.09.2012 17:31:51 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
Mis costum rom'i keegi soovitab ja kasutab arc s'l? Tahaks katsetada mingit kiiremat ning vähema stock kraamiga.

Proovisin siis CM9 rom'i peale lasta erinevate õpetuste järgi, kui see mul ei õnnestunud. Keegi võiks antud telefoni jaoks mõne hea õpetuse postitada või juhendada mind step by step.. Oleksin väga tänulik!


sama siin!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.09.2012 18:40:56 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson Xperia Arc: Full Update Guide | CyanogenMod Wiki
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricooo
HV kasutaja
Ricooo

liitunud: 21.07.2008




sõnum 30.09.2012 19:15:26 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas Sony Arc-i esipaneel sobib Sony Arc S-ile? Ja kui kellelgi on müüa Sony Arc S puutepaneeli oleks väga tänulik kui kontakti võtaks.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artyr615
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2012




sõnum 02.10.2012 08:49:14 vasta tsitaadiga

Hei mul on selline probleem ,et upgradesin oma arc s telo 2.3 pealt 4.0 peale.kuid probleem ongi selles et peale upgrade onvtelo aeglaseks muutund, manngudes telo laggib jne.. Menyys ka on aeglane jne.. Kas on voimalus 2.3 peale tagasi saada? Ning kuidagi telot endiseks,kiiremakd saada?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 02.10.2012 10:21:29 vasta tsitaadiga

Artyr615, õpi kirjutama, koolis käimine tuleks vast kasuks thumbs_down.gif
Aga sa proovi 4.1 ehk Jelly Bean panna icon_wink.gif Paljudel pidi tunduvalt kiirem olema kui 4.0

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.10.2012 10:48:37 vasta tsitaadiga

MaXakas, kahjuks eeldab see CM10'e kasutamist, mis on mitmes osas puudulik võrreldes ametliku tarkvaraga. Kiirus, sujuvus ja kasutusmugavus on muidugi asjad, mille kasuks ise olen otsustanud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 02.10.2012 11:12:01 vasta tsitaadiga

Endal hetkel CM10 FXP139 Lupus kerneliga ja ei kurda. Ühtki segavat puudulikkust ei ole. Lupus kerneli patchide otsimine on muidugi omaette ooper icon_mad.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002




sõnum 02.10.2012 11:59:09 vasta tsitaadiga

.587 build + Andreno JB teegid = ka täiesti kobe tulemus stock-i kohta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA Arc mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.