Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Uus Apple iPhone 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 20:24:57 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
-täna käisin EMT-s seda uut 5 uurimas/surkimas, välimuselt täitsa vinks-vonks telo..... kaudsel uurimisel ei paistnud ka neid kulumismärke näha (oli ka valge telefon)
hoopis huvitavam oli Nokia mingit 9 seeria telefoni näppida.... disainilt üks ilusamaid mis hetkel saada on thumbs_up.gif


Nokiad on rasked ja jämedad.See firma on minu silmis surnud.Pigem HTC,Samsung või LG.
Samas peab ikka segane olema et selle Iphone ekraani eest 700.- EURI välja käia. Kolme aasta pärast on selle väärtus 100.- euri ja 5 aasta pärast 30 euri.
Ja kui uus telefon kildudeks maha kukub on su unelma väärtus 70.- euri kui sedagi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 20:35:30 vasta tsitaadiga

Mis kuradi pärast üldse mõned heast kvaliteedist jahuvad ei saa ma aru... Kvaliteedi all peetakse ka seda silmas, et väiksemadki löögid, mahakukkumised jms ei riku telefoni ära. iPhone maha kukub, on ekraan sodi ka ju. Ilmselge on see, et ülehinnatud jublakas. Ja imestama paneb veel seegi, et ulmeliselt paljud ostavad seda sodi. Nagu raha oleks üle aru (ei tahaks seda nüüd uskuda).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 20:54:16 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
-täna käisin EMT-s seda uut 5 uurimas/surkimas, välimuselt täitsa vinks-vonks telo..... kaudsel uurimisel ei paistnud ka neid kulumismärke näha (oli ka valge telefon)
hoopis huvitavam oli Nokia mingit 9 seeria telefoni näppida.... disainilt üks ilusamaid mis hetkel saada on thumbs_up.gif
Käisin vaatasin ka - iPhonele ise näppe külge ei saanud - liiga palju uudistajaid oli. Aga see Nokia 9xx oli kena küll välimuselt - samas menüüdes ringi surfimine ja miski delfi app seal küll lagisid päris rõvedalt scrollimisel ja muidu navigeerimisel.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 29.09.2012 22:51:54 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ilmselge on see, et ülehinnatud jublakas. Ja imestama paneb veel seegi, et ulmeliselt paljud ostavad seda sodi. Nagu raha oleks üle aru (ei tahaks seda nüüd uskuda).

Jah, eriti just meil Eestis. Samas kui kogu aeg peamine teema kõigil kurta, et kui väikesed on meie palgad ja muud tulud siin ning ei tule eluga toime ja peab ikka välismaale ära põgenema... kuid ometi endiselt joostakse just kõmulise väärtusega kallima otsa tehnika peale tormi ja silmagi pilgutamata laotakse raha välja või seotakse ennast röövellike lepingutega. Lõpuks sedasi kõrvaltvaadates nii ei saagi enam aru, kus on tõde...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:03:38 vasta tsitaadiga

GSMArena iPhone 5 ülevaade
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:09:11 vasta tsitaadiga

WAV, raske uskuda, et see, kes vingub madala palga üle siin, on ka see, kes ostab iPhone. Teine asi on ka see, et 50€ kuus mõnel koolijütsil ei ole nii palju maksta kui korraga 700€.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 30.09.2012 00:19:50 vasta tsitaadiga

üldiselt kui telefoni välja kohe ei suuda osta siis sul pole seda vaja ka.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:27:23 vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
üldiselt kui telefoni välja kohe ei suuda osta siis sul pole seda vaja ka.

üldiselt kui autot välja kohe ei suuda osta, siis sul pole seda vaja ka icon_lol.gif

nädala mõte thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:37:57 vasta tsitaadiga

Smart50 nõus, telefon on suht odav vidin, kui sul ikka seda 1000€ pole välja käia, siis võid ju sõprade ees end võõraste sulgedega ehtida, aga oleks sul natukenegi majandusliku mõtlemist oleksid ostnud mõne 300€ mis teeb 99% sama töö ära ning välimus pole iPhone-lik(või siis SG3-lik vms)
Auto või hoopis korter-maja on aga nii kallid asjad, et naljalt 1-2 kuu palga eest neid ei osta, tihtilugu ei osta isegi 10 või 100 eest ja vot siis on küll liising-laen hea mõte, eriti veel selletõttu, et saad intressi umbes sama, mis inflatsioon. Samal ajal aga nt EMT-st ostes 16% järlemaksu intress. Õnneks on telefon siiski odav võrreldes autoga, ehk siis aastajooksul erilist kahju ei saa, aga siiski oleks täna säästnud iphoni ostu pealt, siis järgmine aasta oleks tänu sellele ehk juba kannatanud iphone 6 välja osta icon_wink.gif Aga no vaadates, millise aura mõni sellelt iphonelt endale ümber saab, siis ehk tõesti on neile kasulik enesekindluse tõusu ja jumala pilgu alla sattumise eest, soetada 0 sissemaksega 3a liisinguga üks 1200€ iphone icon_smile.gif

Google võiks Facebooki ära osta, huvitav kas siis apple koogiks selle ka enda seadmetest välja ning teeks parema ja turvalisema iseeUbook-i nagu google mapsi jpt google programmidega teinud on icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:54:36 vasta tsitaadiga

ma sõidan hetkel ca 1,2k€ autoga, eeldatavasti, võibolla nats rohkem/vähem icon_lol.gif
mobla vastu seda vahetada-never ever icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 00:55:29 vasta tsitaadiga

Natukene karm võrdlus, et 300€ väärtuseline telefon on majanduslikult mõtlevale inimesele ja 649€ väärt iPhone mitte. Ma ostsin poolteist aastat tagasi toona 120€ maksva nutika ZTE Blade järemaksuga 5€ kuus ja tuleb tõdeda, et sellest telefonist piisab täiesti selleks, mida talt oodata. Ei ole tarvis soetada 300 või 600€ telefoni selleks. Paljude puhul on siinjuures tegu varemmainitud so-cool faktoriga, mida kallim telefon annab.

Ma ise peaksin ennast one-step-down tegelaseks ehk minu jaoks oleks täna paras soetada telefon, mis on näitajate poolest nõrgem ja nn moest välja minemas. Kas või iPhone alguse telefonid, aga kuna neid enam uuena poes ei pakuta, siis rahulduksin väga eduliselt ka LG E400 Optimus L3 või Samsung S5660 Galaxy Gio telefonidega. Nad on sama funktsionaalsed kui iPhone või Samsungi praegune lipulaev S3. Kahe aasta pärast oleks ilmselt sobilik vaadata iPhone 5 klassis telefonide poole, sest eks odavama otsa telefonide konfiguratsioon sealmaal siis ole.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 01:04:07 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Natukene karm võrdlus, et 300€ väärtuseline telefon on majanduslikult mõtlevale inimesele ja 649€ väärt iPhone mitte. Ma ostsin poolteist aastat tagasi toona 120€ maksva nutika ZTE Blade järemaksuga 5€ kuus ja tuleb tõdeda, et sellest telefonist piisab täiesti selleks, mida talt oodata. Ei ole tarvis soetada 300 või 600€ telefoni selleks. Paljude puhul on siinjuures tegu varemmainitud so-cool faktoriga, mida kallim telefon annab.

Ma ise peaksin ennast one-step-down tegelaseks ehk minu jaoks oleks täna paras soetada telefon, mis on näitajate poolest nõrgem ja nn moest välja minemas. Kas või iPhone alguse telefonid, aga kuna neid enam uuena poes ei pakuta, siis rahulduksin väga eduliselt ka LG E400 Optimus L3 või Samsung S5660 Galaxy Gio telefonidega. Nad on sama funktsionaalsed kui iPhone või Samsungi praegune lipulaev S3. Kahe aasta pärast oleks ilmselt sobilik vaadata iPhone 5 klassis telefonide poole, sest eks odavama otsa telefonide konfiguratsioon sealmaal siis ole.

ma tahaks ropendada, aga parem ei hakka icon_rolleyes.gif
BS jutt, sitt ei ole sama mis sai icon_idea.gif
ses suhtes on sul õigus, et paari aasta pärast saab odavast mudelist saias sitt thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 01:17:57 vasta tsitaadiga

ma miskipärast kahtlustan et 1200eurine klots kaotab paari aastaga oma väärtusest rohkem kui 120eurine. aga eks ta ole, kuidagi peab ju oma madalat enesetunnet kergitama.
_________________
---


viimati muutis alliance 30.09.2012 01:20:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 01:22:02 vasta tsitaadiga

BS koha pealt ei saanud ma praegu päris täpselt aru, aga mu jutu mõte oli, et kogu aeg leiutatakse telefonidele juurde uusi võimekusi. Täna täidab odav (120€) telefon minu vajadused talle antud 24 kuulise perioodi vältel ilusti ära ja ma kipun arvama, et antud telefoniga saan ka kolmanda aasta vastu pidada. Pole lihtsalt põhjust vahetada, kuna funktsioonid, mida mina vajan täna, on kõik olemas. Umbes nagu 10-15 aastat tagasi kui räägiti, et kunagi on telefonid, mis käivad vabalt netis ja sõrmega saad telefoni protsesse juhtida telefoni ekraanil. Toona oli vägev ja kui esimesed sellelaadsed masinad välja tulid, siis teatud grupp tõttas masinaid ostma. Enamuse jaoks ei olnud nad piisavalt "valmis" ning ajasid vanemate telefonidega oma rida edasi. Pakkumine lõpuks genereeris nõudluse ja iPhone oli esimestest selles vallas, kes tugevaid tulemusi ja moodi genereeris. Nüüd tekkisid funktsioonid, mis olid juba üsnagi vajalikud (internet ehk töömeilidele vastamine peldikus häda tehes jne). Täna aga on olukord see, kus midagi uut ja ulmelist peale ei tule, vaid sama funktsionaalsuse (parema konfiguratsiooniga) telefone pakutakse erinevas hinnaklassis. Sellisel puhul ma ei näe, et 300€ keskklassi telefon oleks odavaima nutitelefoniga (108€ Elisas) võrreldes oluline majanduslik mõtlemine. Aasta pärast võin mina jälle platsis olla ja osta uue 108€ maksva nutika, mis võib olla konfiguratsioonilt isegi parem kui see, kes ostab 300€ telefoni täna. Ja ikkagi olen majanduslikult võidumees.

Alliance näite kohta:
Ma üks kord vaidlesin sõbraga autode teemal. Tema teab autodest, mina mitte. Ma arvasin, et mu järgmine masin võiks olla (kui osta uus masin) Dacia Duster. Masin meeldib, on odav ja teeb oma töö. Ta üritas mulle selgitada, et tasuks vaadata ikkagi masinat, mis vastu peab, näiteks Honda. Tegime siis kalkulli, mina 12 000€ Dacia, tema 25 000€ Honda. Viie aasta pärast on Dacia kaotanud hinnast 60%, Honda 30%. Mina 7200€, tema 7500€. Jällegi, puhtalt auto järelturu hinda vaadates ja muid kulusid mitte arvestades, on Dacia ostmine mõistlikum, kuna kuigi kaotab väärtust protsentuaalselt, ei kaota seda absoluutväärtuses.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 30.09.2012 01:28:25 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Natukene karm võrdlus, et 300€ väärtuseline telefon on majanduslikult mõtlevale inimesele ja 649€ väärt iPhone mitte. Ma ostsin poolteist aastat tagasi toona 120€ maksva nutika ZTE Blade järemaksuga 5€ kuus ja tuleb tõdeda, et sellest telefonist piisab täiesti selleks, mida talt oodata. Ei ole tarvis soetada 300 või 600€ telefoni selleks. Paljude puhul on siinjuures tegu varemmainitud so-cool faktoriga, mida kallim telefon annab.

Ma ise peaksin ennast one-step-down tegelaseks ehk minu jaoks oleks täna paras soetada telefon, mis on näitajate poolest nõrgem ja nn moest välja minemas. Kas või iPhone alguse telefonid, aga kuna neid enam uuena poes ei pakuta, siis rahulduksin väga eduliselt ka LG E400 Optimus L3 või Samsung S5660 Galaxy Gio telefonidega. Nad on sama funktsionaalsed kui iPhone või Samsungi praegune lipulaev S3. Kahe aasta pärast oleks ilmselt sobilik vaadata iPhone 5 klassis telefonide poole, sest eks odavama otsa telefonide konfiguratsioon sealmaal siis ole.

Mina isiklikult nende odava klassi (<300) nutitelefonide juurde tagasi ei suudaks minna, pigem kasutaksin ajutiselt mõnda Nokiat. Lihtsalt odavamad Android telefonid on liiga õnnetud, isegi tavapärase kasutamise jaoks. Kas või näiteks GPS ei hakka tööle, sest telefoni riistvara on liiga lahja. Või siis Internetis surfamine väikese piksli hunnikuga ekraanil, erinevate appide/kontaktide laadimine, multi-tasking jne -- kõik on nii vaevaline. Neid 100 euroseid nutitelefone ei tahaks üldse nutikateks nimetada, sest kõik 'nutikus' tahab kangesti riistvara taha kinni jääda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 01:39:33 vasta tsitaadiga

Telefon on minu jaoks tarbeese, mis peab taskusse mahtuma. S3 taolised leivalabidad mind väga pöördesse ei aja.

ZTE Bladest rääkides: ekraan 480 x 800 pixels, 3.5 inches (~267 ppi pixel density). Kuna üle 300 ppi inimene väga eristama ei pidanud (allmighty Ho Ho has said it before), siis ma ei saa ekraanile küll etteheiteid teha. Näiteks 285€ maksev HTC One V ekraan on "nõrgem" (sama resolutsioon, suuremal pinnal) : 480 x 800 pixels, 3.7 inches (~252 ppi pixel density). Kas selline 2 kordne hinnavahe ennast õigustaks ekraani puhul? Raske uskuda. Eelpool mainitud LG E400 Optimus L3 jääks aga kindlasti hätta: 240 x 320 pixels, 3.2 inches (~125 ppi pixel density).

Eks valikud ole kõigil oma teha, aga tolle iPhone 5 puhul mina vau efekti täna ei näe.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 30.09.2012 01:59:09 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
ma miskipärast kahtlustan et 1200eurine klots kaotab paari aastaga oma väärtusest rohkem kui 120eurine.

Loogiline.
Kõige parem investeering (hinnaväärtuse ja kasutusväärtuse säilimise mõttes) oleks praegu näiteks Nokia 100 mis on ka tegelikult üpris uus mudel ja samas maksab poes uuena vaid 15€. Muidugi mingeid Nuti&Neti funktsioone tal pole, kuid kõned, sõnumid, telefoniraamatud, kellad/stopperid, äratused, meelespead, kalkulaatorid, teisendajad ja mis kõik veel ilusti olemas (ning võib olla kindel, et need funktsioonid on aegumatud), lisaks aga veel ka FM-raadio ja taskulamp (mida kallitel-uhketel riistadel miskipärast sageli ei olegi üldse!). Hea RF-osa tundlikkus ning aku pidavus ooteajana lausa 35 päeva. Pisike kah, ei midagi labida poolegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 02:16:29 vasta tsitaadiga

grat, siis ma kulutasin veel liiga palju moblale. oli vaja dual sim moblat ja sai http://st2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-x2-02.jpg see võetud. 69eur.
minu agressiivse helistamise vajaduse peab aku ilusti vastu. ainuke millest puudust tunnen, on nokia 5800 v'ike led tuluke, mis andis märku vastamata kõnest.
ma ei kujuta ette, kuhu arenevad need nutikad näiteks 3 aasta pärast, kuid hetkel ei tunne vajadust mingi 4" ekraani kallal võimelda et netis istuda või filmijuppe vahtida.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 30.09.2012 02:28:39 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
grat, siis ma kulutasin veel liiga palju moblale. oli vaja dual sim moblat ja sai http://st2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-x2-02.jpg see võetud. 69eur.

ot:
Dual-SIM Nokia 101 on poes hinnaga 29€. (Sellega võrreldes X2-02 omab küll lisaks mingeid minimaalseid netifunktsioone ja natuke rohkem mälu, kuid muus osas on nad vist üpris sama funktsionaalsusega. Mälukaardi pesa on ka mõlemal. Välimused muidugi erinevad).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 03:38:43 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Mis kuradi pärast üldse mõned heast kvaliteedist jahuvad ei saa ma aru... Kvaliteedi all peetakse ka seda silmas, et väiksemadki löögid, mahakukkumised jms ei riku telefoni ära. iPhone maha kukub, on ekraan sodi ka ju. Ilmselge on see, et ülehinnatud jublakas. Ja imestama paneb veel seegi, et ulmeliselt paljud ostavad seda sodi. Nagu raha oleks üle aru (ei tahaks seda nüüd uskuda).


Jälle mingi spetsialist välja ilmunud ?
2000€ plasma TV kukub maha ja ekraan läheb katki kuigi tegu on telekate tipuga - kas me räägime halvast kvaliteedist ?
Kvaliteedi all tuleks mõista ikkagi antud juhul telefoni üldist ehitust - kas nagiseb, on odava otsa plastikust valmis treitud jne - see on kvaliteedivõrdlus mitte see, et ese kukub maha ja mingi osa läheb katki.


See, kes siin veel mingist ZTE telefonist räägib. Anna palun andeks, kuid see telefon sobib ainult inimesele, kellel puudub korralike telefonidega kokkupuude. Antud mudel on täielik saan. Ekraani puutetundlikkus nõrk, telefon reageerib aeglaselt ja ei kannata kindlasti 300€ telefoniga võrdlust, mida tootja pole ka üritanud saavutada. Pole mõtet haipida seda, milleks see pole mõeldud, KUID võib rahuldada mittenõudlike inimeste vajadused.
Kui telefon on tarbeese, siis tuleks valida ikka klahvidega telefon icon_smile.gif St tarbeeseme all pean ma silmas klassikalist helistamist icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 08:53:43 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:

Ma üks kord vaidlesin sõbraga autode teemal. Tema teab autodest, mina mitte. Ma arvasin, et mu järgmine masin võiks olla (kui osta uus masin) Dacia Duster. Masin meeldib, on odav ja teeb oma töö. Ta üritas mulle selgitada, et tasuks vaadata ikkagi masinat, mis vastu peab, näiteks Honda. Tegime siis kalkulli, mina 12 000€ Dacia, tema 25 000€ Honda. Viie aasta pärast on Dacia kaotanud hinnast 60%, Honda 30%. Mina 7200€, tema 7500€. Jällegi, puhtalt auto järelturu hinda vaadates ja muid kulusid mitte arvestades, on Dacia ostmine mõistlikum, kuna kuigi kaotab väärtust protsentuaalselt, ei kaota seda absoluutväärtuses.

-võta see dacia ja tee saaremaalt tartusse üks trip ja siis tee sama hondaga..... ja ma usun et, sa võtad oma 12k € ja ostad kasutatud honda mitte näkase dacia.
IMO.... dacia klientuur on nõukogude inimesed, kes on pool elu ühe-sama mossega ringi kärutanud ja siis nüüd uut/uuemat autot tahavad

miga kirjutas:
Jälle mingi spetsialist välja ilmunud ?
2000€ plasma TV kukub maha ja ekraan läheb katki kuigi tegu on telekate tipuga - kas me räägime halvast kvaliteedist ?
Kvaliteedi all tuleks mõista ikkagi antud juhul telefoni üldist ehitust - kas nagiseb, on odava otsa plastikust valmis treitud jne - see on kvaliteedivõrdlus mitte see, et ese kukub maha ja mingi osa läheb katki.

- mitu korda päevas sa oma plasmatelekat püksitaskust välja võtad??? ...... ja kas kvaliteetne telekas on see mis ei nagise ja pole odava otsa plastikut kasutatud????
sa vähe metsa ei pane oma võrdlusega!?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 09:37:52 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Taux007 kirjutas:
Natukene karm võrdlus, et 300€ väärtuseline telefon on majanduslikult mõtlevale inimesele ja 649€ väärt iPhone mitte. Ma ostsin poolteist aastat tagasi toona 120€ maksva nutika ZTE Blade järemaksuga 5€ kuus ja tuleb tõdeda, et sellest telefonist piisab täiesti selleks, mida talt oodata. Ei ole tarvis soetada 300 või 600€ telefoni selleks. Paljude puhul on siinjuures tegu varemmainitud so-cool faktoriga, mida kallim telefon annab.

Ma ise peaksin ennast one-step-down tegelaseks ehk minu jaoks oleks täna paras soetada telefon, mis on näitajate poolest nõrgem ja nn moest välja minemas. Kas või iPhone alguse telefonid, aga kuna neid enam uuena poes ei pakuta, siis rahulduksin väga eduliselt ka LG E400 Optimus L3 või Samsung S5660 Galaxy Gio telefonidega. Nad on sama funktsionaalsed kui iPhone või Samsungi praegune lipulaev S3. Kahe aasta pärast oleks ilmselt sobilik vaadata iPhone 5 klassis telefonide poole, sest eks odavama otsa telefonide konfiguratsioon sealmaal siis ole.

Mina isiklikult nende odava klassi (<300) nutitelefonide juurde tagasi ei suudaks minna, pigem kasutaksin ajutiselt mõnda Nokiat. Lihtsalt odavamad Android telefonid on liiga õnnetud, isegi tavapärase kasutamise jaoks. Kas või näiteks GPS ei hakka tööle, sest telefoni riistvara on liiga lahja. Või siis Internetis surfamine väikese piksli hunnikuga ekraanil, erinevate appide/kontaktide laadimine, multi-tasking jne -- kõik on nii vaevaline. Neid 100 euroseid nutitelefone ei tahaks üldse nutikateks nimetada, sest kõik 'nutikus' tahab kangesti riistvara taha kinni jääda.

Olin mõnda aega antud telefoni kasutaja, ning ainukene töötav funktsioon praeguste lipulaevade üle ongi mõnesekundiline gps fiks.

Nüüdseks tippmudeleid mitmeid läbinud, aga gps'i spontaansest kasutamisest olen loobunud, sest ei kannata seda tattaeglast lahendust, mille idule ma järgi ei jõua.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 10:23:02 vasta tsitaadiga

Mario., ma ei tea mis on sinu jaoks tippmudel, aga mu mobla saab sekunditega yhenduse icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 12:29:11 vasta tsitaadiga

miga, mul on aktsiagraafikuid nuppudega Nokiaga halb vaadata. Selle eesmärgi täidab ZTE kindlasti jooksvalt ära. Teiseks: sa pole ilmselt kogu juttu läbi lugenud, olen öelnud konkreetselt välja, et ma ei ole see inimene, kes ostab kõige fäänsima telefoni poest. Lisaks olen ma pidevalt rääkinud, et funktsionaalsus on sama uuemate telefonidega. Lisaks: oletame, et ZTE Blade oleks antud momendil parim telefon turul. Ma saan sinust aru, et sellisel juhul sa ei ostaks seda, kuna on väga suure GPS lagiga, ekraan on liiatigi aeglane? Miks sa siis ostad tänapäevase võimalikult võimsa nutika? Kahe aasta pärast on ju ka selle telefoni võimekus selleaegsete programmide suhtes kasin. >> ZTE Blade eesmärk ongi pakkuda võimalikult palju funktsionaalsust vähese raha eest. GPS on olemas, internetti saab jne. Milles siis probleem on? (>> tuleb aru saada, et iga telefoni puhul on tal täita oma kontseptsioonist tulevad iseärasused)

võtas-uxu, see on jällegi platseebo efekt. Ma oleks valmis isegi vana FIAT 126-ga sõitma Kuressaare-Tartu liini, sest minu jaoks on tagumikku soojendavast istmest, überkõvast muusikasüsteemist teised väärtused. Rool on sama, käigukang samuti, enamasti ka armatuurlaud sama koha peal. Ma ei ütleks, et selline metik hinnaerinevus paneks mind pehmemat tooli ja vingemat heli ostma. Eks siin ole ka omajagu maailmavaadet sisse poogitud ja saab tuua paralleele ZTE Bladega. Funktsionaalsus on olemas, rohkem pole vaja.
PS! Kas Sa ise oled enda poolt välja pakutud reisi läbi teinud, et oskad nii kangesti asjas kaasa rääkida? Mulle tundub praegu, et sul on kasutajakogemus olemas, mille põhjal räägid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 13:47:48 vasta tsitaadiga

GPS-st pole ma sõnagi maininud. Minu jaoks on telefoni puhul oluline selle kiirus, sujuvus ja ma ei kujuta ette, mis moel ZTE seda pakub. Vb on asi inimeses ehk see mis sobib ühele ei meeldi teisele. Olen nõudlik kasutaja ja pärast 4S müümist sai kasutatud SE ARC mudelit ja tunne oli nagu istuks kiviajas. Telefon aeglane, netis käimine on totaalne piin, puutetundlikkus raske, reageerimine pikaldane. Hetkel kirjutan seda postitust iPhone 5-ga ja naudin! Kiirus, sujuvus, puutetundlikkus, mugavus - laitmatu. Aga kisub OT-ks. Üks on selge - hetkel on iPhone 5 parim telefon, mida kasutanud olen.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 30.09.2012 14:24:53 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
GPS-st pole ma sõnagi maininud. Minu jaoks on telefoni puhul oluline selle kiirus, sujuvus ja ma ei kujuta ette, mis moel ZTE seda pakub. Vb on asi inimeses ehk see mis sobib ühele ei meeldi teisele. Olen nõudlik kasutaja ja pärast 4S müümist sai kasutatud SE ARC mudelit ja tunne oli nagu istuks kiviajas. Telefon aeglane, netis käimine on totaalne piin, puutetundlikkus raske, reageerimine pikaldane. Hetkel kirjutan seda postitust iPhone 5-ga ja naudin! Kiirus, sujuvus, puutetundlikkus, mugavus - laitmatu. Aga kisub OT-ks. Üks on selge - hetkel on iPhone 5 parim telefon, mida kasutanud olen.

288€ versus 679€. Sa vaata ka, mida sa õige võrdled. Siililegi selge, et alla 300 eurosed Androidid ei ole kõige paremad. Nüüd aga võrdle S3 (Jelly Bean) 525€ vs iPhone 679€. Märkad vahet?

Ja kes see rumal inimene võrdleb telekat mobiilse seadmega? Üks on mõeldud laua peal seismiseks, teine peal on mõeldud 24/7 kaasas kandmiseks ja füüsiliselt näppimiseks. For fuck sake, inimesed.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 15:49:30 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Mõni krooniline iFänn võiks nüüd selgeks teha, miks on too uus ühenduspesa parem kui Micro-USB ning miks on vaja maksta 15£ mingi adaptri eest.

Keegi ei ole vist tahtnud kroonilise fänni templit külge saada ja seletusest on hoidutud. icon_cool.gif

1. Micro-USB-s ei ole A/V kontakte.

2. Micro-USB kontaktpind ei tule toime voolutugevusega, mis on vajalik iPad'i laadimiseks. Lightning'u ühe kontakti pind on suurem, kuid mis veelgi olulisem - kontaktid on duubeldatud.

SurfData kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
lollidelt tulebki raha ära võtta.
900€ mobla eest eusa_think.gif doh.gif
eurod on inimesed ära rikkunud, krooni aeg 14 000+ krooni arvan et poleks nii väga ostetud icon_lol.gif

Minu arust on telefonid odavaks läinud. Kuivõrd neid tänapäeval enam telefonideks üldse nimetada saab. Siinse keskkonna eeldatavalt tehnoloogiasõbralik lugeja vast märkab erinevust kunagisega. Ericsson GH337 maksis uuena 15000EEK, Nokia N95 12000EEK. Kui esimesed iPhone'id 2007 aastal siia maale jõudma hakkasid, küsiti nende eest ka ~15000EEK. Ametlikult neid väljaspool USA ja ilma 2-aastase siduva AT&T lepinguta ei müüdudki. Sealt siis tulenes paljude siiras imestus, et miks meil nii kallis, kui USA-s maksab kõigest $199???

iFlop kirjutas:
Samas järelmaksud, ühe paketiga seotud olemine, võrgulukud - need mulle endale küll ei meeldi.

Vana ütlus - kui ei meeldi, ära söö! icon_cool.gif

Siim159 kirjutas:
Jah, nii on. Alumiiniumilt koorub sel kergesti värv maha. Ei tea, kui hästi seda valgel iPhone 5-l näha on, kuid mustal küll väike kriimustuski teeb oma töö seal ära.

Kuna anodeerimine on tegelikult tahtlikult tekitatud "rooste", siis ei saa seda päris koorumiseks nimetada. Kes meist ei rõõmustaks, kui oksiidikihti metallilt rõõmsalt maha koorida saaks? icon_cool.gif

Siim159 kirjutas:
Mis kuradi pärast üldse mõned heast kvaliteedist jahuvad ei saa ma aru... Kvaliteedi all peetakse ka seda silmas, et väiksemadki löögid, mahakukkumised jms ei riku telefoni ära. iPhone maha kukub, on ekraan sodi ka ju. Ilmselge on see, et ülehinnatud jublakas. Ja imestama paneb veel seegi, et ulmeliselt paljud ostavad seda sodi. Nagu raha oleks üle aru (ei tahaks seda nüüd uskuda).

Telefon ei ole mõeldud mahapillamiseks. Mitte ühegi laiatarbetelefoni garantiitingimused ei kata kukkumisest tulenevaid vigastusi. Kelle jaoks on loomulik telefoni aegajalt näppude vahelt vastu maad lasta, eks sel tuleb lihtsalt selle eest maksta. Kui see liiga kalliks läheb, muutuvad makaronnäpud automaatselt palju tugevamaks ja osavamaks. Ma ise näiteks lähen suure tõenäosusega katki juba 3x enda pikkuse kõrguselt kukkudes. Tean seda ja pole kordagi nii kõrgelt kukkunud. Siiski ei pea ma end üdini ebakvaliteetseks kaubaks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 18:04:17 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
miga kirjutas:
GPS-st pole ma sõnagi maininud. Minu jaoks on telefoni puhul oluline selle kiirus, sujuvus ja ma ei kujuta ette, mis moel ZTE seda pakub. Vb on asi inimeses ehk see mis sobib ühele ei meeldi teisele. Olen nõudlik kasutaja ja pärast 4S müümist sai kasutatud SE ARC mudelit ja tunne oli nagu istuks kiviajas. Telefon aeglane, netis käimine on totaalne piin, puutetundlikkus raske, reageerimine pikaldane. Hetkel kirjutan seda postitust iPhone 5-ga ja naudin! Kiirus, sujuvus, puutetundlikkus, mugavus - laitmatu. Aga kisub OT-ks. Üks on selge - hetkel on iPhone 5 parim telefon, mida kasutanud olen.

288€ versus 679€. Sa vaata ka, mida sa õige võrdled. Siililegi selge, et alla 300 eurosed Androidid ei ole kõige paremad. Nüüd aga võrdle S3 (Jelly Bean) 525€ vs iPhone 679€. Märkad vahet?

Ja kes see rumal inimene võrdleb telekat mobiilse seadmega? Üks on mõeldud laua peal seismiseks, teine peal on mõeldud 24/7 kaasas kandmiseks ja füüsiliselt näppimiseks. For <b>piix</b> sake, inimesed.


Teleka näide oli toodud kasutajale, kes pidas silmas, et kvaliteedinäitajaks loetakse seda kui asi maha kukub, tahtsin võrdluse tuua.
S3 ei kannata minu jaoks samuti võrdlust, sest see domineeriv odav plastik on ikka täiesti mööda ja rõve. Sellises hinnas ootaks telefonilt kvaliteetsemat korpust. Hea näide on siin Nokia või HTC. Samsung ei hakka austust saama kui ei tehta korrektiive oma füüsilises kvaliteedis.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 18:21:52 vasta tsitaadiga

ot
mis on kallis ja odav plastik?
s2 plastik on ka eeldatavasti odav, va raibe ei taha kuidagi kuluda icon_lol.gif

palju apple selle korpuse muutmisega kaalus võitis, see pidi ika suht suur võit olema, et sitem korpus teha?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 18:26:57 vasta tsitaadiga

13% less volume, 20% less weight.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 19:30:32 vasta tsitaadiga

jeesus188, HTC ja Nokia kasutavad polükarbonaati oma toodetel. samsung ma-ei-tea mida, sest S3 on kõige jubedama ülesehitusega. Tagakorpust telfonilt eemaldades on tunda, kuidas see läbi paindub. Varjamaks, et tegu on plastikuga, siis omab tagumine pool metalset imitatsiooni. Mõttetu. Parem pangu rõhku rohkem füüsilisele välimusele, kuid tundub, et see käib üle jõu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 20:20:08 vasta tsitaadiga

Võta xperia go tagakorpus küljest ja siis vaata uuesti, S3 tagakorpust icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 21:38:34 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 30.09.2012 22:01:33 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
W!ngs kirjutas:
miga kirjutas:
GPS-st pole ma sõnagi maininud. Minu jaoks on telefoni puhul oluline selle kiirus, sujuvus ja ma ei kujuta ette, mis moel ZTE seda pakub. Vb on asi inimeses ehk see mis sobib ühele ei meeldi teisele. Olen nõudlik kasutaja ja pärast 4S müümist sai kasutatud SE ARC mudelit ja tunne oli nagu istuks kiviajas. Telefon aeglane, netis käimine on totaalne piin, puutetundlikkus raske, reageerimine pikaldane. Hetkel kirjutan seda postitust iPhone 5-ga ja naudin! Kiirus, sujuvus, puutetundlikkus, mugavus - laitmatu. Aga kisub OT-ks. Üks on selge - hetkel on iPhone 5 parim telefon, mida kasutanud olen.

288€ versus 679€. Sa vaata ka, mida sa õige võrdled. Siililegi selge, et alla 300 eurosed Androidid ei ole kõige paremad. Nüüd aga võrdle S3 (Jelly Bean) 525€ vs iPhone 679€. Märkad vahet?

Ja kes see rumal inimene võrdleb telekat mobiilse seadmega? Üks on mõeldud laua peal seismiseks, teine peal on mõeldud 24/7 kaasas kandmiseks ja füüsiliselt näppimiseks. For <b>piix</b> sake, inimesed.


Teleka näide oli toodud kasutajale, kes pidas silmas, et kvaliteedinäitajaks loetakse seda kui asi maha kukub, tahtsin võrdluse tuua.
S3 ei kannata minu jaoks samuti võrdlust, sest see domineeriv odav plastik on ikka täiesti mööda ja rõve. Sellises hinnas ootaks telefonilt kvaliteetsemat korpust. Hea näide on siin Nokia või HTC. Samsung ei hakka austust saama kui ei tehta korrektiive oma füüsilises kvaliteedis.

Loll näide, loll võrdlus.

Kui SE Arc vs iPhone puhul võrdled tarkvara ja raudvara omavahelist suhet, siis nüüd ei kannata S3'ga seda teha, sest korpus on liiga plastik ja domineeriv kasutamisel? Nagu... WTF!? Tõeline tehnika guru on meil siin sõna võtmas.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 22:04:59 vasta tsitaadiga

ARC oli lihtsalt minu poolt sisse toodud näide. S3 pole siin midagi võrrelda. Olen näppinud pikalt ja ei meeldinud, pole käepärane, odav koostekvaliteet jne. Ei viitsi üles laduda neid miinuseid, kuid kipub OT-ks ära. Püüaks teemas püsida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 30.09.2012 22:11:42 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
ARC oli lihtsalt minu poolt sisse toodud näide. S3 pole siin midagi võrrelda. Olen näppinud pikalt ja ei meeldinud, pole käepärane, odav koostekvaliteet jne. Ei viitsi üles laduda neid miinuseid, kuid kipub OT-ks ära. Püüaks teemas püsida.

Jah, ma sain aru, et see oli sinu poolt sisse toodud näide, väga tore. Aga saa aru, et see oli kõige idiootsem näide/võrdlus, mida teha annab. Ja S3 puhul ütled vaid, et see ei meeldi ja pole käepärane. Miks üldse sõna võtta, kui ei taju mõhkugi teemast?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 22:24:45 vasta tsitaadiga

miga, ma ootan huviga mida kostab apple selle peale, et telefonid on juba karbist võttest kriimustunud/värv maas!
ja pole see apple ka mingi imefirma mis ilgelt kvaliteeti toodab..... 3g praod/surnud pikslid.... 4g leviprobleemid..... ja paistab et iphone 5-gi puhtalt ei pääse
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 22:55:02 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd kurdetakse kaamera üle ka: http://techcrunch.com/2012/09/26/the-iphone-5s-camera-is-faulty-shows-a-purple-haze/

Ja Techradar tegi listi parimatest nutitelefonidest: http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440/page:1#articleContent
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2012 23:34:26 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Nonii, nüüd kurdetakse kaamera üle ka: http://techcrunch.com/2012/09/26/the-iphone-5s-camera-is-faulty-shows-a-purple-haze/


Kasutaja hoiab kaamerat valesti icon_smile.gif

http://gizmodo.com/5947972/apple-acknowledges-iphone-5-camera-problem-says-youre-holding-it-wrong?utm_source=kotaku.com&utm_medium=recirculation&utm_campaign=recirculation

"So it is final, folks: Apple says that, if your photos have a purple flare, this is totally normal behavior of the iPhone 5's camera. You are just holding it wrong.

Also, it's not Apple's fault that the Sun is purple"
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 00:14:58 vasta tsitaadiga

Hea lause sealt testist iphone5 kohta -
Plus the iPhone 5 is very expensive... we're not sure how such sky high prices can be charged when equivalent smartphones are available on the market.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2012 10:25:38 vasta tsitaadiga

Nutitelefonide operatsioonisüsteemide turuosad

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 10:34:23 vasta tsitaadiga

njaa, androidile ei saa keegi vastu, mehhiko ja brasiilia on väike erand.
ise arvasin et usas on apple ylekaal , aga tutkit vasja icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 10:45:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
njaa, androidile ei saa keegi vastu, mehhiko ja brasiilia on väike erand.
ise arvasin et usas on apple ylekaal , aga tutkit vasja icon_smile.gif


Tootjate osakaalu tabel võiks ka olla, siis ilmselt näeksidki Apple'i ülekaalu siin-seal.
Ära unusta, et IOS'i esindab vaid üksainus tootja, igal aastal üheainsa uue mudeliga.
Androidi tuleb uksest ja aknast mustmiljonilt tootjalt, odavamad maksavad sama palju kui seeniortelefonid.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.10.2012 10:58:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
njaa, androidile ei saa keegi vastu, mehhiko ja brasiilia on väike erand.
ise arvasin et usas on apple ylekaal , aga tutkit vasja icon_smile.gif

Aga seesama Androidi üleolek USA-s ongi ju ka üks peamistest põhjustest, miks Androidi-firmasid Apple USA-s kõvasti peksab icon_razz1.gif . Ütlevad ju ise otse välja, et tahavad Androidi turuosa USA-s oluliselt vähendada ja seda enda kätte saada.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 11:01:04 vasta tsitaadiga

- äärmiselt loll küsimus aga..... Miks peale apple mõni muu tootja ei võiks iOS-ile telefone teha/arendada? icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 02.10.2012 11:17:26 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
- äärmiselt loll küsimus aga..... Miks peale apple mõni muu tootja ei võiks iOS-ile telefone teha/arendada? icon_redface.gif
Füüsiliselt toota võib - apple allhanke tehased hiinamaal on selle näiteks. Aga arendada lihtsalt ei lubata, kui seda teed, siis on ka kohtutee ees.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 11:33:45 vasta tsitaadiga

rikkuritele oma iphone 5
http://www.bloomberg.com/video/a-24-carat-iphone-5-yours-for-4-300-CB_4IzTJSbS5U~FrMPIzyA.html
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 12:19:12 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
- äärmiselt loll küsimus aga..... Miks peale apple mõni muu tootja ei võiks iOS-ile telefone teha/arendada? icon_redface.gif

Tehnilise poole pealt ei keela ju keegi vastavat riistvara toota... Aga apple ei litsentseeri oma OS'e kolmandatele osapooltele. Näiteks OS X puhul ei ole väga erilisi tehnilisi barjääre, mis keelaks selle jooksutamist x86 masina peal ning seega eksisteerivad hackintosh/osx86 projektid.
iOS'i puhul on asi vist veidi keerulisem. Hetkel isegi leidsin midagi, aga see võib vabalt hoax olla:
http://bootdroid.blogspot.com/2012/06/im-very-delighted-to-announce-that.html
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 12:52:02 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
- äärmiselt loll küsimus aga..... Miks peale apple mõni muu tootja ei võiks iOS-ile telefone teha/arendada? icon_redface.gif

Peamiselt seepärast, et Apple ei taha lasta oma tarkvara mainet odava riistvara peale paigaldatuna alla tõmmata, nagu näiteks mingid säästukäkerdised Androidiga teevad.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2012 20:16:35 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Uus Apple iPhone 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.