Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 11.09.2012 19:18:34 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kust saaks kõige odavamalt Mists of Pandaria tellida, tahaks karbitoodet mitte ainult keyd.
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 12.09.2012 11:42:37 vasta tsitaadiga

Hmm, kulla eest oleks isegi nõus mänguaega ostma ja mängima. Keegi teab "toimivat" kohta, või inimest, siis paluks PS.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 20:28:30 vasta tsitaadiga

http://us.blizzard.com/en-us/company/careers/directory.html#region=Americas;showonly=Programming
Väga palju arendajaid otsitakse. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.09.2012 08:10:22 vasta tsitaadiga

Kas secondary weapon on ära kaotatud? St. Hunteritel pole melee relva ja nt. warrior ei saa enam kasutada vibu/ püssi, v.a kosmeetiliselt.
Teine küsimus, et mis teema on lvl 5 Battle Pet Traininguga, Skillide raamatusse tekib, et Go see your Trainer aga see ei anna midagi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zaphor
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2011




sõnum 17.09.2012 08:37:09 vasta tsitaadiga

battlepetid tulevad mängu, kui bunga-bunga pidu Pandarias käib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 09:45:36 vasta tsitaadiga

Mingit öömüüki see kord kuskil pole?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 17.09.2012 11:49:13 vasta tsitaadiga

Milleks öömüük? icon_razz1.gif Digital pre-order peaks ju kõigil juba teht olema!
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 23:12:43 vasta tsitaadiga

mis kuradi öö müük, vähe veel igast solki kodus pahna juurde vaja ?
digital preorder ja asi vask...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 23:35:39 vasta tsitaadiga

poiste ainuke reaalne sotsiaalne kogemus noh!
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2012 23:38:58 vasta tsitaadiga

Ma võin mõnele oma konto öösel ära müüa. Panen kella helisema ja pole probleemi. icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 07:11:23 vasta tsitaadiga

Karp oleks ikka kena ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 18.09.2012 10:09:45 vasta tsitaadiga

Progames.ee / andrico.ee ja saab tellida key kella 00.00 ajaks meilile ning karp liigub siis päev hiljem kulleriga järgi;)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2012 11:30:51 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
mis kuradi öö müük, vähe veel igast solki kodus pahna juurde vaja ?
digital preorder ja asi vask...



tbc öömüük oli küll naljakas ja tore icon_biggrin.gif Muidugi ise olin ka siis veel noorem (pakkus huvi, enam ei läheks ), aga naljakas oli vaadata seda massi, kes tahtis mängida. Uksed lahti tehti siis joosti mängu järele thumbs_up.gif.

Emmed ja issid oli kohal, et pojale mäng ära osta. Väiksed poisid kilkasid massi seest, for the hord ja gildi nimesid icon_razz.gif.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.09.2012 08:36:21 vasta tsitaadiga

Nuh, tundub et world PVP nüüd jälle tagasi mingiks ajaks. Dark Portali ümber meeletud kontide kuhjad. Pole Alakiris oma low leveleid veel jõudnud open worldis leveldada, näeb siis palju surnuaia vahet jooksma peab icon_biggrin.gif Outlandi foorumist vaadatud, et see nüüd Kazzakiga seotud ja käib meeletu madin sealse hordiga?
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 11:24:32 vasta tsitaadiga

Mine loe wowi foorumeid, päris korralik hunnik rahvast kes vinguvad et alte ei saa leveledada ja see pole mingi World PvP vaid jura ja nii edasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.09.2012 11:35:58 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib valgustada mis muudatus toimus, et wpvp tagasi tuli?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.09.2012 12:20:51 vasta tsitaadiga

Euroopas pandi Cross Realm Zoned tööle.


http://www.youtube.com/watch?v=FYRttDR9d84&feature=plcp mingi siuke värk vist igal pool pvp servudes Dark Portali juures. Eks ta üks nats mõttetu gank momendil on kuna rahval enne MOP-i igav.

_________________
Back to Nvidia .


viimati muutis Asdaf 21.09.2012 12:24:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 21.09.2012 12:23:13 vasta tsitaadiga

karm kirjutas:
Mine loe wowi foorumeid, päris korralik hunnik rahvast kes vinguvad et alte ei saa leveledada ja see pole mingi World PvP vaid jura ja nii edasi icon_smile.gif

Oot et siis pvp serveris ei tohi nüüd gankida enam alte või ükskõik keda?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 21.09.2012 13:37:29 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
karm kirjutas:
Mine loe wowi foorumeid, päris korralik hunnik rahvast kes vinguvad et alte ei saa leveledada ja see pole mingi World PvP vaid jura ja nii edasi icon_smile.gif

Oot et siis pvp serveris ei tohi nüüd gankida enam alte või ükskõik keda?


Outlandi ally herod on heast elust lolliks läind lihtsalt.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 21.09.2012 14:27:53 vasta tsitaadiga

Sai eile Hellfire Peninsulas mingit ravencresti 85 blooddk herot kella 3ni öösel campatud:)

Ma ei tea mis serverid veel stormscalega samades cross-zone'des on aga paljudes tsoonides käibl üsna julm andmine.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matro
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2008




sõnum 24.09.2012 22:37:29 vasta tsitaadiga

Kas mopi serverid lähevad online kell 00.00 öösel eesti aja järgi või..?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 22:57:01 vasta tsitaadiga

karm kirjutas:
Mine loe wowi foorumeid, päris korralik hunnik rahvast kes vinguvad et alte ei saa leveledada ja see pole mingi World PvP vaid jura ja nii edasi icon_smile.gif


Kunagi sai ise PvP serverist ära kolitud, sest ei olnud üldse lõbus, miski lvl 80 roog notib lvl 50 alas mängijaid maha järjest. Võibolla temal oli huvitav, aga minu tunnine mängusession kolmapäeva õhtul koosnes valdavalt laiba vahet jooksmisest...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.09.2012 23:13:33 vasta tsitaadiga

Matro kirjutas:
Kas mopi serverid lähevad online kell 00.00 öösel eesti aja järgi või..?


01 ikka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matro
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2008




sõnum 25.09.2012 02:15:06 vasta tsitaadiga

Mingi korralik kala on.
Kõik oli ilus ja kena. Kell sai üks, quest tuli. Lendasin Ogrimmarist sinna laevale, sain uue questi. Tuli loading screen, näitas, et jõudsin uuele maale ja arvuti äkki koos. Enam sisse ei lase, laeb 90% ära ja kõik. Tee arvutile lihtsalt restart. Login uuesti ja loading screen peatub 90% juures.
Kellelgi endal sellist jama ei ole?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 11:51:44 vasta tsitaadiga

noo pandad jooksevad ringi ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2012 12:00:40 vasta tsitaadiga

lvl3. rohkem ei viitsinud. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 13:50:21 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
lvl3. rohkem ei viitsinud. icon_biggrin.gif



Praegu peaks see prime time olema vist, kus enda mining/ herb warrior tauren välja tuua ja lasta haiget farmi järgmised paar kuud, kus matside ja asjade hinnad on haigelt laes ja selle pealt endale pappi tasku panda icon_biggrin.gif


Cata alguses sai küll minig 30k goldi tasku pandud päevas ja ulme summasid tehtud.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2012 13:52:04 vasta tsitaadiga

Jah. Ma tegin eelmine expansion nädalaga ligi 200K. Raiskasin enamuse sellest ära kah, et oma chari kiirelt gearida.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.09.2012 16:10:13 vasta tsitaadiga

Juba vesistan suud, et oma mining/herb druidiga mööda MOP-i ringi lasta icon_biggrin.gif Kahju et kohe lennata ei saa, oleks veel eriti OP icon_lol.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 11:30:53 vasta tsitaadiga

Härrad miks ma ei kuule whine või promot, kui hea MoP on ?


Äratage teemat ellu ja jagage kogemusi !!! Või on kõik sellise mängu mõju all, et foorumi külastus ja postitused on liiast ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 11:38:35 vasta tsitaadiga

peale esimest dungeonit panin roopi ja pole seni mängu käima pannud okse.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 11:56:32 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
peale esimest dungeonit panin roopi ja pole seni mängu käima pannud okse.gif


irw... nii et money well spent?icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 12:05:32 vasta tsitaadiga

indeed
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2012 12:46:20 vasta tsitaadiga

dungeonid on täielik faceroll. Palju palju kergemad, kui ükski viimane exp või major patch.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 27.09.2012 14:33:47 vasta tsitaadiga

Monki sai mingi level 10-ni mängitud, pärs ok tundus. Ore/herbi farmist pole vabaaja vähesuse tõttu eriti midagi välja tulnud + neid spawnib ikka meeletul hulga, nii et hinnad juba alla tulnud. Samas hea lihtne professioneid 600-peale nii leveldada.
Leveldamine on pärast Catat kuidagi aeglasem ja questid tüütasid ka suht ruttu ära. Esimesed MOP-i dungeonid paar korda läbi tehtud, käivad kah. Ühes dungeonis tuli siuke aasia mängude pokemoni tunne peale, olid mingid hüppavad rottjänkud jne.

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.09.2012 16:30:15 vasta tsitaadiga

Kust panda mounti osta saab?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2012 16:37:21 vasta tsitaadiga

SW panda portali juurest.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 17:15:36 vasta tsitaadiga

tundub et see expansion jääb vahele.
cata lõpus võtsin pausi, paar a kestnud guild lagunes laiali.
hektel mänguisu veits on aga ei tea, ei kutsu pappi välja käima see expansion.

munga ability visual effects tundus nagu ikka ülepingutatud, ent suht lahedad mõned.

aga jah,
Laske tulla pelajad, kurtke/kiitke !
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2012 17:17:53 vasta tsitaadiga

Ma kurdan vaid seda, et pole nii palju aega, et charid üles leveldada. Tasapisi tiksun.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 27.09.2012 19:02:12 vasta tsitaadiga

Sama sitt uues kuues, mis on ülejala õmmeldud. Devve ei koti mäng ja mängijad nagu algusaegadel ja Activision lüpsab viimast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2012 20:39:02 vasta tsitaadiga

see on esimene expansion, mille peale pole isegi mõtet tekkinud, et ostaks. Betast jäi talentite nerfist nii sitt mulje, et rohkem ei vaevunud proovimagi.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 28.09.2012 12:00:04 vasta tsitaadiga

Kõige valusam muudatus proffide osas on imo Mote of Harmony'te eest asjade müük või siis lisa transmute/crafti võimalus ilma daily limiidita. MoH dropivad mobid low chancega - peksad tund aega ahve kuuri taga ja siis saad ehk 1. Botid käima seltsimehed grinderid! Alternatiivina on vist olemas mingi faction Tillerid/tillenid/tillid, kelle juures saab mingeid juurikaid istutada, mis toodavad päevas 1 MoH ( hiljem repi kasvades rohkem). Faceboooki "porknate" idee sisse toodud!?!

Black Market on üsna huvitav vaheldus rahameestele. So far olen näinud rare pette/mounte, uue seasoni arena ja old naxx40 transmog geari. Eks näis kuna esimene Ashes of Alar müüki ilmub.

Uus maailm on kõige kenam expansion imho , mida Blizz teind on. Kui mäng ise huvi ei paku soovitan uue kontinendi vähemalt korra läbi explorida.

Questid on bestest! Tapa 40 jöllerit, korja 50 muna, tapa veel 60 jöllerit, korja 100 hammast, tapa 70 random jöllerit, jookse risti-rästi paremale ja siis mine tagasi ja tapa uus 40 tonti, kusjuures korja 50 putukat! Lineaarne questing, mida catas tutvustati on fail. Blizz võib seletada, et see on "story evolve" vms aga tegelikkuses see teeb questimises üli nüriks. Mine questhubi A, võta 2-3 questi, mine toksi need ära, tule tagasi ja saad uus 2 questi jne. Vana maailma "pick up loads" oli imho way parem disain. MoP questid - "nüri-naatlus"

Uued instad näevad küll ilusad välja aga tunduvad kuidagi pikad - st boss fightid on kuidagi uimased(normal). Võib-olla tuleneb see gruppide sakkimisest ehk madal dps aga tundub kuidagi slow kogu üritus.

Esialgne hinnang expansionite osas oleks: TBC>MOP=WOTLK>CATA
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zaphor
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2011




sõnum 28.09.2012 13:09:37 vasta tsitaadiga

Humm mul õnnestus mingi motesid 4 tk kokku panna ja siis veel mingid müstilised dustid olid mida ka 4 tk kokku sai - JC mingid asjad. jooksmise koha pealt on küll jube rammimine edasi-tagasi-vasakule-mäest üles-mäest alla ...
uus maailm on visuaalselt päris OK.

Eks saab näha kudias HC raiding on kas imeb lurinal ja lihtne või nõuab tähelepanu. Instad IMHO lähevad kiiresti - vähemalt mul on gildis siuke paras punt "hulle" - 40k dps on bare miinimum DPS (Arms) teeb kuni 80k - tank (DK) laseb ringi 32 dps
Tavalised random runnid mida ma olen tähele pannud on DPS kuskil 18k+

Z
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.09.2012 06:25:13 vasta tsitaadiga

Ise olen suht casual player ja hetkel teise maakonna keskel alles. Kuna Cata oli Wotlki järel mulle pettumuseks, siis ei oodanud ka Pandariast eriti midagi, pigem olin valmis hullemaks. Aga välja kukkus hoopis vastupidi - siiani on expansion väga meeldinud. Visuaalselt on kõik kena, mõtlen just kunstnikutööd, mootor on muidugi veits piiramas. Questide puhul on näha, et on pingutatud ebastandardsete lahendustega, ei ole ainult seatapp ja rupskite korjamine, teinekord peab questi üle lugema ja veits mõtlema.
Kokandus koos selle farmiga on muutunud omaette lahedaks minigame'iks, mis nõuab veits süvenemis, aga pärast hakkas mulle täitsa meeldima.
Kogu see idamaine lähenemine on seal kah suht õnnestunud, ma kartsin liiga palju animet ja Final fantasyt näha.
Loodan, et asi lõpuni samavõrra meeldiba ja et endgame elujõuline saab olema.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 29.09.2012 09:40:57 vasta tsitaadiga

Krunge kirjutas:
Ise olen suht casual player ja hetkel teise maakonna keskel alles. Kuna Cata oli Wotlki järel mulle pettumuseks, siis ei oodanud ka Pandariast eriti midagi, pigem olin valmis hullemaks. Aga välja kukkus hoopis vastupidi - siiani on expansion väga meeldinud. Visuaalselt on kõik kena, mõtlen just kunstnikutööd, mootor on muidugi veits piiramas. Questide puhul on näha, et on pingutatud ebastandardsete lahendustega, ei ole ainult seatapp ja rupskite korjamine, teinekord peab questi üle lugema ja veits mõtlema.
Kokandus koos selle farmiga on muutunud omaette lahedaks minigame'iks, mis nõuab veits süvenemis, aga pärast hakkas mulle täitsa meeldima.
Kogu see idamaine lähenemine on seal kah suht õnnestunud, ma kartsin liiga palju animet ja Final fantasyt näha.
Loodan, et asi lõpuni samavõrra meeldiba ja et endgame elujõuline saab olema.

Olen täiesti nõus Krungega. Olen kah casual player alates 2009-st - seega näinud WotLK-i, Catat ja MoP-i nüüd ning pean samuti tõdema et MoP on märksa meeldivam kui Cata icon_smile.gif
Seega - kui siia teemasse satub ka uusi potentsiaalseid mängijaid, siis ignoreerige eespool esinenud veteranide torisemist ja proovige julgelt MoP-i icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 16:18:06 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt võin nõustuda kahe eelneva kodanikuga.. Siiamaani parim expansion pärast BC-d. Samuti on sama arvamust ka enamus minu guildi kaaslasi ja muidu tuttavaid.. Eriti mis märkimisväärset selles expis on - on world bossid.. Minuarust proovimist väärt expansion ning oma 40 dollarit väärt..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 16:19:06 vasta tsitaadiga

ainuke expansion mida lihtsalt ei suuda mängida kõik on nii dumbed down thumbs_down.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 17:10:24 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
ainuke expansion mida lihtsalt ei suuda mängida kõik on nii dumbed down thumbs_down.gif

Talentite koha pealt pean tunnistama, et praegune süsteem on parem. Mõistlikke (ning samas ka lõbusamaid) builde on rohkem, kui varem, sest osavamatel mängijatel oli iga patch nii või naa ainult üks-kaks 'head' buildi. Mis mõtet on valida talentit, mida sa niikuinii PEAD valima - samahästi võib see mingi passive ability olla, mida saad teatud levelist treenida/tekib sulle automaatselt. Samuti saab nüüd kõikide talentite vahel valida olenemata su specist (nt Arms, Fury ja Prot saavad kõik valida Shockwave).

Dungeoneid pole veel proovinud, sest pole raha osta uut expansioni. icon_biggrin.gif Eelarvamus ütleb, et need liiga lihtsad ning looti saades ei ole seda tunnet, et oled midagi saavutanud. Samas need challengid vms tunduvad üsna mõistlikud ning loodetavasti mitte nii kerged, kuna gear skaleerub vastavaks ning set boonused jms ei tööta.

Raide pole samuti proovinud, kuid LFR tuleb tõenäoliselt täiesti tuim ajukääbikute festival.

Heirloomid rikkusid leveldamise ära selles mõttes, et ilma nendeta on täiesti normaalne ja 'õige' leveldamine. Koos heirloomidega võid sa sada kolli korraga tõmmata ning samal ajal youtube'st videosi vaadata. PvP + heirloomid ehk low level PvP oli varem täiesti mõttetu oneshot festival. Kas nüüd on uus stati süsteem selle ära parandanud - seda ma pole proovinud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 29.09.2012 17:27:15 vasta tsitaadiga

Eem ... jooksin ringi ja vaatan open worldis on teistest serveritest mängijad?
Milleks see hea on?
Ja kui 1 grupi kutsus tuli teade, et mind võidakse teise serverisse siis viia ... pärast grupi tulen oma serverisse ikka tagasi?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2012 17:36:32 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Eem ... jooksin ringi ja vaatan open worldis on teistest serveritest mängijad?
Milleks see hea on?
Ja kui 1 grupi kutsus tuli teade, et mind võidakse teise serverisse siis viia ... pärast grupi tulen oma serverisse ikka tagasi?


Ei, Blizzard jagab tasuta realm transferi icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.