1 invite on veel üle, aga päris niisama ära ei raatsi anda. Kas on mingit mängu ehk vastu pakkuda? _________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Sain kutse. Graafika on küll nii jube sellel mängul et halb hakkab _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Sain kutse. Graafika on küll nii jube sellel mängul et halb hakkab
No ma ei tea...
Sina muidugi ei tea midagi, pead enne natuke kasvama veel.
Sa paar mängu tehtud. Sisuliselt on üritatud honni järgi teha, itemid ja nende hinnad täpselt samad. Aga suht rämps veel võrreldes honniga, aeglane, jookseb kehvalt jms. _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
viimati muutis Noname 25.09.2012 10:45:02, muudetud 2 korda
LoL on ju ometi nii palju ilusam, äärejooned on palju selgemad ja silmad ei väsi nii kiirest ära
Hea nali _________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
LoL on ju ometi nii palju ilusam, äärejooned on palju selgemad ja silmad ei väsi nii kiirest ära
Hea nali
Loli graafika on ka täielik jama. _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Sain kutse. Graafika on küll nii jube sellel mängul et halb hakkab
No ma ei tea...
Sina muidugi ei tea midagi, pead enne natuke kasvama veel.
Sa paar mängu tehtud. Sisuliselt on üritatud honni järgi teha, itemid ja nende hinnad täpselt samad. Aga suht rämps veel võrreldes honniga, aeglane, jookseb kehvalt jms.
kas sa teed nalja ve? dota esimene release oli 2003 ja HoN lasti välja 2010. HoN on tehtud DotA pealt maha.
Ei tee nalja. Hon on jah DotA pealt maha tehtud ja DotA2 on honi pealt maha tehtud
Hämmastav on see, et isegi itemite omadused ja hinnad on samad. Mis mõte on teha täpselt samasugust mängu kus itemid ja herod on lihtsalt renametud. _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Sain kutse. Graafika on küll nii jube sellel mängul et halb hakkab
No ma ei tea...
Sina muidugi ei tea midagi, pead enne natuke kasvama veel.
Sa paar mängu tehtud. Sisuliselt on üritatud honni järgi teha, itemid ja nende hinnad täpselt samad. Aga suht rämps veel võrreldes honniga, aeglane, jookseb kehvalt jms.
HoN oligi mõeldud Dota koopiana, mis on paremal mootoril tehtud, kui war3 oma. Dota 2 on samuti Dota paremal mootoril. Graafikal pole kohe üldse midagi viga, parem kui HoNi oma vähemalt (isegi LoLi artstyle on parem, kui HoNi)
Jäägu igale oma arvamus _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Ei tee nalja. Hon on jah DotA pealt maha tehtud ja DotA2 on honi pealt maha tehtud
Hämmastav on see, et isegi itemite omadused ja hinnad on samad. Mis mõte on teha täpselt samasugust mängu kus itemid ja herod on lihtsalt renametud.
mis sa arvad, et HoN mõtles oma hinnad ise välja ja itemid? kõik on otse DotAst võetud.
DotA2 on ikka DotA järgi tehtud, parem mootor ja graafika, vana kulus ära juba.
Olen Dota-t mänginud, ei mäelta et seal täpselt samad itemid oleks olnud samade hindadega... _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Dota2 puhul häirib mind see, et pole võimalik concede votet teha. Samuti on unit response time Hon-iga võrreldes palju aeglasem. Ning iga mäng Dota2s on pmst täis venelasi, kes ei jaga teamplayst midagi, ei räägi teamiga, ei räägi ingliskeeles ning sõimab ainult venekeeles.
Noname nii muuseas mainin ära et honis on paljud itemid kõvasti odavamad kui dotas. võin näiteks tuua cloak ( mystic vestment ) dota 1/2 on see 550 honis oli see vist 400... Ja no graafika poolest ei anna hon ja dota 2 võrreldagi nii et sitt troll bro, go back to LoL kui dota 2 ei meeldi ongi üks noob vähem.
Wiwefak kirjutas:
Dota2 puhul häirib mind see, et pole võimalik concede votet teha. Samuti on unit response time Hon-iga võrreldes palju aeglasem. Ning iga mäng Dota2s on pmst täis venelasi, kes ei jaga teamplayst midagi, ei räägi teamiga, ei räägi ingliskeeles ning sõimab ainult venekeeles.
Concede pole vaja tbh, sellel on rohkem halbu külgi kui häid ja eks see rikkuks pubi mängud mõnes mõttes ära, nagu honis, "gg 15 min cc" ehk siis inimesed isegi ei ürita pelada ja lihtsalt annavad alla...
Unit response delay on sellepärast erinevad kuna hon ja dota on väga erineva mängu kiirusega samamoodi võid sa võrrelda hon ja dota 1 ja sa näed kuidas seal on ka kõik kõvasti aeglasem, dota 2 on kõvasti rohkem balanced ja kui mäng meeldib siis selle "delayga" harjub 1-2 nädala pelamisega ära.
Venelaste kohta soovitan seda, et pela USE, ping on 120-150 ( starmani netiga ) mis on täiesti no lag, laggima hakkab alles 170+ ja skill level on ikka EU omast 2x suurem vähemalt ja noh alati on võimalik IH teha koos teiste eestlastega kui vähegi uurida, mängud on väga funid meil ja päevas vähemalt 1-3 IH pela...
Animatsioonist tingitud aeglus, kui ma õigesti aru sain.
Imo on hea, et ükski olend ei saa hetkega järsult suunda vahetada. _________________ Dima oli siin
Qufi,wtf. Sit troll bro, mida see tähendab? HON jah DotA2 pole jah graafiliselt võrreldavad, hon on peajagu üle.
Mängukiirus on jah maitse asi, honi pealt loli või dota 2 peale minna on ikka üli lihtne, kõik käib aegluubis ja eriti vaeva nägema ei pea.. _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Animation lag. Dota 2s läheb aega natuke, kuna su tegelane teeb midagi. Kahjuks ei leia ühte head video, kus mõõdeti mõlema mängu unit response timet ja animatsion lagi.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Qufi,wtf. Sit troll bro, mida see tähendab? HON jah DotA2 pole jah graafiliselt võrreldavad, hon on peajagu üle.
Mängukiirus on jah maitse asi, honi pealt loli või dota 2 peale minna on ikka üli lihtne, kõik käib aegluubis ja eriti vaeva nägema ei pea..
Kui hon on nii hea siis miks EU ja US ainult 30~ k inimest seda korraga pelab?
Ja graafika on täiesti oma maitse asi mõlemal on erinev stiil, see on umbes nagu "ou klassika on sitem muusika stiil kui metal"
Noname kuna kõik on nii lihtne siis kas su team on järgmisel Internationalil ka näha?
Kui hon on nii hea siis miks EU ja US ainult 30~ k inimest seda korraga pelab?
Ja graafika on täiesti oma maitse asi mõlemal on erinev stiil, see on umbes nagu "ou klassika on sitem muusika stiil kui metal"
Noname kuna kõik on nii lihtne siis kas su team on järgmisel Internationalil ka näha?
praegu vaatasin HON-is 80k+ mängjat. Lõunati on 100k+ jne.
aga sa oled vaatanud ka palju neist EU ja US pelavad?
sinna juurde on additud CIS riigid ja aasia maade riigid ja need võtavad 70% sellest arvust vähemalt. _________________ Origin: Qufi
Animation lag. Dota 2s läheb aega natuke, kuna su tegelane teeb midagi. Kahjuks ei leia ühte head video, kus mõõdeti mõlema mängu unit response timet ja animatsion lagi.
Anilag pole animation lagi lühend, just sayin. Unit response time on suht koht sama, mingi 0.04s aga animatsioonid on tõesti aeglasemad ja animatioonid on põhjusega osadel herodel aeglased. Samas osadel hetkel on liiga aeglased, näiteks jakiro.
Noname kirjutas:
Olen Dota-t mänginud, ei mäelta et seal täpselt samad itemid oleks olnud samade hindadega...
Millal viimati mängisid? Dota arendamine pole pooleli jäänud dota 2 pärast, seal toimuvad ikka muudatused ja need tuuakse dota 2 üle.
Tegin esimese mängu siis DotA2. Väga lihtne võrreldes HoNniga, võit tuli suht lihtsalt poes itemite kirjeldusi lugedes. Skooriks sain tubli tanki skoori 2/6/18 Pelasin doombringerit.
Pappi tuleb seal nagu muda, nii palju pidi asju ostma koguaeg sest muidu raha seisis niisama.
Gameplay on ikka liiga aeglane....
Pilt on väga jama, sittagi ei saa vahepeal aru mis toimub, mingi suur punane nool tuleb kurat teab kust ja katab ära healthbar'id. Üleüldse healthbarid katavad üksteist nii ära, et ei näe millisel creepil elu kõige vähem on :S WTF.
Heli on kahtlane - kõik muu on palju vaiksem kui selle venna 4 sõna mida ta repeadis korrutab.
Matchmaking tunub olevat parem kui HoNis ja lahe on see, et secret shop on. Honis shoppamine liiga lihtsaks tehtud.
Herode valik on imelik, ei saa aru kes on int, str, agi - arendeda on ropult.
Kes väidab praegu, et DotA2 on hetke seisus parem kui HoN on debiilik. _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kes väidab praegu, et DotA2 on hetke seisus parem kui HoN on debiilik.
Jätad väga intelligentse ja küpse mulje.
Ma mängisin ka HoNi, aga kuna playerbase on selles mängus minu kogemuse järgi ülimalt vaenulik ja lapsik, siis mingist hetkest ma lihtsalt ei suutnud seda mängida - ärritas liialt.
Otsustasingi üle minna DotA2ele. Alguses oli see delay väga harjumatu, aga nüüdseks on mäng üpris nauditavaks muutunud. Kuigi tiimi satub peaaegu alati mõni vihane venelane, ei ole see siiski nii häiriv kui HoNi matchmakingust saadud tiimikaaslased. Kuigi HoN on mängumehaanika ja muu sellise poolest etem, on DotA2 minu jaoks nauditavam.
Tegin esimese mängu siis DotA2. Väga lihtne võrreldes HoNniga, võit tuli suht lihtsalt poes itemite kirjeldusi lugedes. Skooriks sain tubli tanki skoori 2/6/18 Pelasin doombringerit.
Pappi tuleb seal nagu muda, nii palju pidi asju ostma koguaeg sest muidu raha seisis niisama..
Sheeri Replay ID-d, kui mõistust jagub seda üles leida. Viskaks pilgu peale. Samas doombringeriga saab enam vähem farmida
Tegin esimese mängu siis DotA2. Väga lihtne võrreldes HoNniga, võit tuli suht lihtsalt poes itemite kirjeldusi lugedes. Skooriks sain tubli tanki skoori 2/6/18 Pelasin doombringerit.
Pappi tuleb seal nagu muda, nii palju pidi asju ostma koguaeg sest muidu raha seisis niisama.
Gameplay on ikka liiga aeglane....
Pilt on väga jama, sittagi ei saa vahepeal aru mis toimub, mingi suur punane nool tuleb kurat teab kust ja katab ära healthbar'id. Üleüldse healthbarid katavad üksteist nii ära, et ei näe millisel creepil elu kõige vähem on :S WTF.
Heli on kahtlane - kõik muu on palju vaiksem kui selle venna 4 sõna mida ta repeadis korrutab.
Matchmaking tunub olevat parem kui HoNis ja lahe on see, et secret shop on. Honis shoppamine liiga lihtsaks tehtud.
Herode valik on imelik, ei saa aru kes on int, str, agi - arendeda on ropult.
Kes väidab praegu, et DotA2 on hetke seisus parem kui HoN on debiilik.
fyi doom ei ole tank hero dotas tal on kõige väiksem armor dotas.
palun lõpeta oma dibiilsete postituste tegemine, kui sa natukenegi vaataks ringi herode pickimise ajal siis sa saaks aru et saab ka filtreit peale panna ja ka otsida searchist...
heli saad sa muuta settingutes oma meeldimise järgi ja võid panna ju mängu soundid näiteks täiesti kinni ja ainult voice on peal.
Noname, tee vähemalt 50 mängu ning siis avalda arvamust. Sa vaidled inimestega kes on mõlemas mängus vähemalt 500 matchi teinud.
Isiklikult olen aRTS mänge 8 aastat mänginud ja Dota2 on antud hetkel minu lemmik.
Peale Dota ja HoNi olen mänginud LoLi, Smite, Demigodi. _________________ www.lemps.pri.ee
Ei ole vaja teha 50 mängu, et kõigest aru saada. Ei saa aru mida te solvute siin mingi mängu pärast _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.