|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
13.06.2012 13:04:35
|
|
|
| tsitaat: |
| Müün oma Yamaha Yst-SW 515 Subwoofer-i maha. |
Oskab keegi seda võrrelda praegu soodsalt saadaoleva NS-SW700-ga? Või soovitada mingit veel paremat mõõtudelt väikest (laius-sügavus) kasti?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
15.08.2012 06:34:34
|
|
|
Kuna Genius 5.1 sai ulme vanaks sai poest tiritud Logitech z506. Vana võimu remontimine oleks ka üsna kulukaks läinud. z506 on üsna mõnus saab heli kruttida ühe kõlari kaudu ja sealt saab veel kõrvaklappe kasutada nii ,et kõlarid jäävad vait. Ei pea kuskile arvuti taha ronima või laua alla. Sisse ja välja lülitamise nupp ka ühe kõlari küljes. Jääb ära pugemine ja küürutamine.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
21.08.2012 19:30:51
|
|
|
Praegu kasutusel Logitech Z-10 + mingid Sony kõrvaklapid
Z-10 on üsna mugavad - Näitab Frap-i, kuup. ja kellaaeg, CPU ja RAM kasutuse jne, samuti saab näppida Bass+Treblening ning lisaks kõrvakate peas ka kohe laua peal saada
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
22.08.2012 12:49:46
|
|
|
| dud66 kirjutas: |
Praegu kasutusel Logitech Z-10 + mingid Sony kõrvaklapid
Z-10 on üsna mugavad - Näitab Frap-i, kuup. ja kellaaeg, CPU ja RAM kasutuse jne, samuti saab näppida Bass+Treblening ning lisaks kõrvakate peas ka kohe laua peal saada |
Mõttetu vidin liiga palju lisasid tähendab seda ,et tulevikus parandada ja tuunida ei saa. Kõlarid peaksid 10a vastu pidadama, siis on jumet asjal.
Kõik oleneb sellest kuidas kasutada. Mõni ainult põhjas kasutabki ja siis kärvab ikka ruttu maha.
Ise valisin prosta mida annab parandada kui vajadus tekib.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 22.08.2012 12:52:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
22.08.2012 12:54:42
|
|
|
Kas sul ikka peaga kõik korras on.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
22.08.2012 22:58:38
|
|
|
Margus, Kes muretseb asju kasutamiseks, kes aga parandamiseks
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
23.08.2012 11:26:44
|
|
|
| Margus kirjutas: |
Kas sul ikka peaga kõik korras on. |
mingid luulud on sul?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
23.08.2012 15:59:28
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
Kas sul ikka peaga kõik korras on. |
mingid luulud on sul? |
Ei ole luulud kuid selline ost oli ju poinless sulle. Igaüks võib postitada mida tahab, pilt mingi suvaline kast. 5 aastat ja ära visatud raha ja kus sa seda kuulad teised tahavad ju rahu. Oleks siis pilt nendest tehtud kodus oleks arusaadav.
Lihtsalt kirjutsin seda mida mida sa ei suutnud minu postitusest välja mõelda. Algajad. Minu üks sõna tähendab mitut asja.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.08.2012 17:17:40
|
|
|
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
23.08.2012 17:39:46
|
|
|
Margus, mul on sellised:
kas ma olen siis kõrgemalt ku kunud kui kotmarjak?
muuseas kotmarjak'i näidatud kastile neid KS valjukaid polegi nii palju vaja, aitab ühest. Oli kord pilt kõlarist, mille midrange ja tweeter olid sätitud üksteise kohale ja silmnäod vastakuti , nende vahel oli metallist kahetipuline koonus (ei tule hetkel selle kujundi õige nimi meelde) too metall kobakas siis suunas valjukate heli igas suunas üle terve ruumi. Woofer niikuinii levib üle terve ruumi olenemata kus ta asub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
23.08.2012 18:22:53
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
Margus, mul on sellised:
kas ma olen siis kõrgemalt ku kunud kui kotmarjak?
muuseas kotmarjak'i näidatud kastile neid KS valjukaid polegi nii palju vaja, aitab ühest. Oli kord pilt kõlarist, mille midrange ja tweeter olid sätitud üksteise kohale ja silmnäod vastakuti , nende vahel oli metallist kahetipuline koonus (ei tule hetkel selle kujundi õige nimi meelde) too metall kobakas siis suunas valjukate heli igas suunas üle terve ruumi. Woofer niikuinii levib üle terve ruumi olenemata kus ta asub. |
Üks asi on see milleks kasutada ,aga kui sa estonia kõlarit oled lõhunud et pushida mitmest kõlarist kokku üks kõrar siis palju õnne. Minu ehitused olid 20a tagasi ja arvan ,et ei tasu jamada nendega. Kui ma meenutan neid aegu ega siis oli see kasutu tegevus. Ostad kolu paariks aastaks ja ununeb sinnapaika vanemaks saades.
Minu jaoks on kõlar see mida vaikse ja normaalse heliga kuulata saab no ei pea suur ja masiivne olema. Ise kuulan vaikselt ja ei pea sisikond rappuma või mis iganes.
Neid suuri kolakaid pole kugugi panna ja on igati jalus. Ja lõpuks leiavad kõik tee prügimäele.
Majas elavad veel teised ka kes rahu tahavad.
Mina juba ammu ei aja taga igasuguseid helisid ,et peaks must have olema.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
23.08.2012 18:36:30
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
Margus, mul on sellised:
kas ma olen siis kõrgemalt ku kunud kui kotmarjak?
muuseas kotmarjak'i näidatud kastile neid KS valjukaid polegi nii palju vaja, aitab ühest. Oli kord pilt kõlarist, mille midrange ja tweeter olid sätitud üksteise kohale ja silmnäod vastakuti , nende vahel oli metallist kahetipuline koonus (ei tule hetkel selle kujundi õige nimi meelde) too metall kobakas siis suunas valjukate heli igas suunas üle terve ruumi. Woofer niikuinii levib üle terve ruumi olenemata kus ta asub. |
Üks asi on see milleks kasutada ,aga kui sa estonia kõlarit oled lõhunud et pushida mitmest kõlarist kokku üks kõrar siis palju õnne. Minu ehitused olid 20a tagasi ja arvan ,et ei tasu jamada nendega. Kui ma meenutan neid aegu ega siis oli see kasutu tegevus. Ostad kolu paariks aastaks ja ununeb sinnapaika vanemaks saades.
Minu jaoks on kõlar see mida vaikse ja normaalse heliga kuulata saab no ei pea suur ja masiivne olema. Ise kuulan vaikselt ja ei pea sisikond rappuma või mis iganes.
Neid suuri kolakaid pole kugugi panna ja on igati jalus. Ja lõpuks leiavad kõik tee prügimäele.
Majas elavad veel teised ka kes rahu tahavad.
Mina juba ammu ei aja taga igasuguseid helisid ,et peaks must have olema. |
Mis selle jutu point on?
Täna on kogemused netilehtedel; kõlari simulatsiooniprogrammid; odav mõõtetehnika kui ise kokku paned; vidinate lai valik netipoodides ...
ehk kui pea otsas ja tõsine huvi siis võib igast põnevaid asju kokku panna ...
Ning kõlar peab olema suur - eeldades et see on bassisuutlik.
PS. kõlari suurus ei võrdu selle kuulamisnivooga.
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
23.08.2012 18:40:00
|
|
|
Margus, mõne asjaga nõustun, kuid kas sa oled naftaleiukoha avastanud, et sul on DIY asjadest selline arvamus?
Mina isiklikult respekteeriks neid kes suudavad ise teha kõlareid. Ei ole ise lõhkunud üht kõlarit selleks et teha teist. Kõiki komponente saab poest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
23.08.2012 21:55:53
|
|
|
Macbook | XBox | Apple TV | TV -> Yamaha DSP-A590 & 2x Jamo D 165 kõlarid.
Suured klapid on Technics RP-F880 ja nööbid on A-Jays 3'd
Lisaks on kodus Bugera V22 (22W class A kitarri lampvõim) ning Marshall MS4 taskuvõim.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
24.08.2012 00:34:06
|
|
|
Räägi soundist kah! Minu Telefunkenid on poisikesed selle kõrval...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
19.09.2012 19:40:15
|
|
|
Ma ei viitsi siinkohal kogu oma tehnikast pajatada kuid räägin oma uuest "upgreidist" et kaasmaalased teaksid millega riskivad.
Ostin järjekordse helikaardi - ASUS Xonar Essence STX. Väidetavalt kõrgekvaliteediline audiofiili helikaart.
Nagu ikka asi algab paigaldusest. Manual kirjeldab > Kaart sisse. Eraldi toitejuhe järgi. Seejärel draiverid peale. AGA asi pole tegelikult üldsegi nii lihtne.
Esimene kord draiverite install ebaõnnestub selle kaardiga alati. Aitab vaid reset arvutile. Teed sama uuesti. Peale kolmandat korda alles lülib kaart elektromehhaanilisi releesid plõksides sisse kuna nüüd on juba osa draivereid siiski peal ja kaart arvab, et kõik on OK. Aga kaart ei tööta ikka veel, sest eelmine kord draiveri install ebaõnnestus osaliselt. Proovid veelkord ja ohh imet - hakkabki tööle.(lisamärkusena - see kaart töötab vaid ASUSe oma draiveritega)
Esmamulje hea. Superpuhas heli. Super dünaamika. Peagi aga aga märkate kaardi 44,1 kHz peale lülides (või ASIO 44,1 kHz kasutades) kõrvaklapiväljundist tulevat sahinat. Sahinat saab vältida kui kasutate alati 44.1 hHz-st suuremat kaardi "sample rate" ja viga on seotud vaid kõrvaklapi võimendi/väljundiga. Tooteülevaadetes pole aga sellest juttu. Sahinast on aga arutelusid foorumites ja see on selle kaardi parandamatu tüüpviga. Ka kaardi sisselülimine on tüüpviga mis tuleneb ilmselt sellest, et kaart on kohandatud PCIE siini jaoks kasutades imepeenet hookuspookus PCI to PCI lisakivi. Xonar ST-l see viga puudub kuna on juba algselt PCI.
Hea, et ma pole paadunud audiofiil ja suudan üle elada, et kaart pole alati muusika sampe ratega. Usun aga et osadele oleks see probleemiks.
Kui need pisivead välja arvata oleks kaart ülisuper. Mainitud kaardi lähimaks rivaaliks oleks Creative Titanium HD kuid ka selle kaardi tausta uurides pole ka see vigadevaba.
Üldiselt olen kaardi ja Audio-Technica ATH-M50 klappide kooslusega rahul sest kaart pakub ka lisavõimendust klappidele. Mainitud klappidega piisab ka vähesest lisavõimendusest, et need elavamaks muuta. Hea on ka see, et soovikorral - helipildi muutmiseks saab kaardil vahetada ka operatsioonivõimendeid (opamp'd) mis on sel kaardil lihtsalt pesasse pistetavad (ei pea tinutuskolviga mässama). Xonar STX-l on neid 3. Titanium HD-l aga 4 opampi.
Üldiselt on kasutatud Xonaril kvaliteetseid detaile. Head opampid, väga hea DAC, suht hea klapivõimendi, head kondekad. Imestama paneb aga releede (lausa 7tk) kooslus tänapäevasel elektroonikal mis tekitab ümberlülides tugevaid krõpsakaid helis (sisselülimine, kõlar>kõrvaklapi lülitus, klapitakistuse lülitus jne).
Kuigi kaart on saanud väga häid hinnanguid ja ülevaateid ei julgeks ma seda kaarti soovitada ühelegi audiofiilile ega mängurile.
Samuti pole see minuarvates väärt ka oma hinda milleks ca. 180€.
viimati muutis velx 19.09.2012 19:59:17, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
nokats
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004
|
19.09.2012 19:58:25
|
|
|
| Tahaks kuulda helikaarti, millel pole väikest müra sees... Minu helikaartil (Focusrite Saffire Pro 24 DSP) on ka tasane müra klappidest kuulda, kui klapivõim põhja keerata. Salvestamisel on sisendite kaudu muidugi kerge müra üles korjata. Aga õnneks pole see siiamaani veel väga ette jäänud. Lisaks on sellel kaardil firewire ühendus väga kapriisne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
19.09.2012 20:28:25
|
|
|
Xonar Essence STX´i ei ole küll kuulanud, aga Titanium HD (SB1270) kohta ei ole mitte ühtegi halba sõna, ei minul ega ka mõnel tuttaval kes nimetatud kaarti omanud on. Saadaval on ka mitmeid korralikke välised DAC´e mis toimetavad väga kenasti klappide ja kõlaritega, olles täiesti eraldiseisvad ning ilma, et peaks draiverite ja asjadega tundide kaupa majandama!
Suurema huvi korral saab Titaniumi kohta väga adekvaatset ülevaadet lugeda siit https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=494862
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
20.09.2012 01:13:54
|
|
|
| tsitaat: |
| Tahaks kuulda helikaarti, millel pole väikest müra sees. |
Edirol UA-25 on küll täiesti tumm, kui nupp põhjas. Normaalsel kuulamisel üle veerandi ei kannata eriti keerata. HD280 klapid.
Kaardil on ainult omadus mingi kerge pirin liiniväljundisse anda, aga selle vastu aitab balansseeritud kaabel.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
20.09.2012 09:49:06
|
|
|
|
Kust need tellisid ja mis kujul? On juba ühte korpusesse ehitatud või kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
20.09.2012 10:30:37
|
|
|
| Petz kirjutas: |
|
Kust need tellisid ja mis kujul? On juba ühte korpusesse ehitatud või kuidas? |
Tellisin siit http://www.headnhifi.com/
ODAC tellisin korpuses ja O2 tellisin 2 x DIY KITi - http://www.headnhifi.com/diy-kits/o2-parts-kit ja siis veel juurde korpused koos esipaneeliga. Akud ja adapteri saab eestist osta.
Mõtlesin, et kas tellida yks O2 valmis kujul või kaks tykki KITina. Tellisin kaks KITi, jootsin yhe valmis, teine ootab veel kokkujootmist(veel ei tea mida sellega peale hakkan ).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
20.09.2012 11:28:00
|
|
|
| eents kirjutas: |
| Petz kirjutas: |
|
Kust need tellisid ja mis kujul? On juba ühte korpusesse ehitatud või kuidas? |
Tellisin siit http://www.headnhifi.com/
ODAC tellisin korpuses ja O2 tellisin 2 x DIY KITi - http://www.headnhifi.com/diy-kits/o2-parts-kit ja siis veel juurde korpused koos esipaneeliga. Akud ja adapteri saab eestist osta.
Mõtlesin, et kas tellida yks O2 valmis kujul või kaks tykki KITina. Tellisin kaks KITi, jootsin yhe valmis, teine ootab veel kokkujootmist(veel ei tea mida sellega peale hakkan ). |
Trükiplaat ka ikka sealt või tegid ise? Palju hinnavahe tuleb täiskomplektil komponentidel ja valmistootel?
Saan aru, et need asjad tulevad Šveitsist? Kuidas tolliga lood? Ja palju transport läheb?
Oled Sa aru saanud, kas O2+ODAC kombol line out võimalus ka on või tuleb kõik läbi O2?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
20.09.2012 12:19:53
|
|
|
| Petz kirjutas: |
| eents kirjutas: |
| Petz kirjutas: |
|
Kust need tellisid ja mis kujul? On juba ühte korpusesse ehitatud või kuidas? |
Tellisin siit http://www.headnhifi.com/
ODAC tellisin korpuses ja O2 tellisin 2 x DIY KITi - http://www.headnhifi.com/diy-kits/o2-parts-kit ja siis veel juurde korpused koos esipaneeliga. Akud ja adapteri saab eestist osta.
Mõtlesin, et kas tellida yks O2 valmis kujul või kaks tykki KITina. Tellisin kaks KITi, jootsin yhe valmis, teine ootab veel kokkujootmist(veel ei tea mida sellega peale hakkan ). |
Trükiplaat ka ikka sealt või tegid ise? Palju hinnavahe tuleb täiskomplektil komponentidel ja valmistootel?
Saan aru, et need asjad tulevad Šveitsist? Kuidas tolliga lood? Ja palju transport läheb?
Oled Sa aru saanud, kas O2+ODAC kombol line out võimalus ka on või tuleb kõik läbi O2? |
Unustasin mainida, et trykiplaadi ka sealt...imeodav teine. See Šveitslane saadab kord nädalas pakke läbi saksamaa, ehk tollimaksu ei tule, transa oli kuskil sinna 10 euri kanti
Hinnavahest rääkides, siis võrdle full kiti ja valmistoodet, 60 euri vs 120 euri. http://www.headnhifi.com/diy-kits/o2-kit-full vs http://www.headnhifi.com/amplifiers/portable-headphone-amplifiers/objective2
ODAC kitina ei saa(mu enne antud lingis kirjas miks see nii), saab kõige odavamalt ainult valmis plaadi.
Pead ei anna aga mu teada sai teha O2+ODAC combo nii, et on olemas ka line out. Mina läksin kindla peale ja võtsin nad eraldi, et võimalusi rohkem ringi mängimiseks ja O2 sisse jäävad akud alles.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd phenom
HV Guru
liitunud: 07.11.2009
|
20.09.2012 21:08:15
|
|
|
10 sagedust +pioneer 2000w woofer + 2x2000w max bändikõlarid nagu väliüritustel , peaks olema üle 6000w võimsust,toas olla ei saa kui käima panna vahepeal kasutan autos,siis saab kus tahes välikontserdi teha oma sõpradele.
|
|
| Kommentaarid: 554 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
20.09.2012 21:13:21
|
|
|
| amd phenom kirjutas: |
10 sagedust +pioneer 2000w woofer + 2x2000w max bändikõlarid nagu väliüritustel , peaks olema üle 6000w võimsust,toas olla ei saa kui käima panna vahepeal kasutan autos,siis saab kus tahes välikontserdi teha oma sõpradele. |
Täiesti ulme. Kust tuleb huvi-soov need tükid kodus mängima panna?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
20.09.2012 22:58:55
|
|
|
| amd phenom kirjutas: |
10 sagedust +pioneer 2000w woofer + 2x2000w max bändikõlarid nagu väliüritustel , peaks olema üle 6000w võimsust,toas olla ei saa kui käima panna vahepeal kasutan autos,siis saab kus tahes välikontserdi teha oma sõpradele. |
Täitsa mõttetu
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
20.09.2012 23:09:39
|
|
|
| amd phenom kirjutas: |
10 sagedust +pioneer 2000w woofer + 2x2000w max bändikõlarid nagu väliüritustel , peaks olema üle 6000w võimsust,toas olla ei saa kui käima panna vahepeal kasutan autos,siis saab kus tahes välikontserdi teha oma sõpradele. |
Pilti?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
21.09.2012 00:03:03
|
|
|
eents, aitäh info eest! Piirdun vist ainult karbis DACiga, kui tellimiseks läheb - klapivõimu polegi mul tegelt vaja. Aga praegust helikaarti ei viitsi alati juhtmete otsast ära tirida, kui soov näiteks põllul muusikat kuulata
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.09.2012 00:04:00
|
|
|
| DJope kirjutas: |
| amd phenom kirjutas: |
10 sagedust +pioneer 2000w woofer + 2x2000w max bändikõlarid nagu väliüritustel , peaks olema üle 6000w võimsust,toas olla ei saa kui käima panna vahepeal kasutan autos,siis saab kus tahes välikontserdi teha oma sõpradele. |
Pilti? |
Profiili järgi suudab see härra 3x590 SLIsse panna, midagi pole võimatu, need amd vennad on ikka veits imelikud  
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
22.09.2012 10:49:26
|
|
|
lisaks kui keegi veel aru ei saanud, siis ei saa teha rohkem SLId kui quad sli, ehk siis kas 2x2 või 4x1 kaartide näol.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd phenom
HV Guru
liitunud: 07.11.2009
|
22.09.2012 14:42:12
|
|
|
Mina kasutan oma tehnikat erineval otstarbel nii sees kui väljas.
|
|
| Kommentaarid: 554 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
22.09.2012 14:56:02
|
|
|
| amd phenom kirjutas: |
Mina kasutan oma tehnikat erineval otstarbel nii sees kui väljas.  |
Hakkas täitsa huvitama, et mis otstarve sellisel asjal kodus on?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd phenom
HV Guru
liitunud: 07.11.2009
|
22.09.2012 15:42:13
|
|
|
Miks,miks,miks-sex,sex,sex ,et rahvas nõuab
|
|
| Kommentaarid: 554 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
22.09.2012 17:22:00
|
|
|
| amd phenom kirjutas: |
Miks,miks,miks-sex,sex,sex ,et rahvas nõuab  |
Otseloomulikult tekitad oma ebatavalisest süsteemist rääkimisega palju küsimusi. Ole valmis ka nendele vastama, sest inimesed kes helist ja selle kvaliteedist ning kõlast veidikenegi lugu peavad, ei topi endale selliseid asju koju, veelvähem autosse mängima!
Mainisid, et kasutad seda tehnikat erineval otstarbel nii sees kui väljas... Räägi siis mis otstarve sellisel asjal elutoas-magamistoas-vannitoas-köögis ka on?
Kas mingit pilti sellest kuidas see Sul elamisse mängima on laotud, ka on?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
22.09.2012 17:48:49
|
|
|
| kembadesig kirjutas: |
| amd phenom kirjutas: |
Miks,miks,miks-sex,sex,sex ,et rahvas nõuab  |
Otseloomulikult tekitad oma ebatavalisest süsteemist rääkimisega palju küsimusi. Ole valmis ka nendele vastama, sest inimesed kes helist ja selle kvaliteedist ning kõlast veidikenegi lugu peavad, ei topi endale selliseid asju koju, veelvähem autosse mängima!
Mainisid, et kasutad seda tehnikat erineval otstarbel nii sees kui väljas... Räägi siis mis otstarve sellisel asjal elutoas-magamistoas-vannitoas-köögis ka on?
Kas mingit pilti sellest kuidas see Sul elamisse mängima on laotud, ka on? |
Kus sa välja lugesid, et see elutoas ja magamistoas ainult on? Ja isegi, kui on siis paljud ei ela korteris kus on paar väiksemat tuba. On olemas suured elumajad, kus on terve kelder saun&peoruum või eraldi peoruum kuhu vaja muusikat ja ma eeldan, et seal kui sa tahad tantsida, juua ja naistega liini ajada väga ei huvita, palju sul neid kõrg, kesk või madalsagedusi peale tuleb vaid üldpildis peaks olema kuulatav.
Kui sa tahad rahulikul pühapäeva hommikul praemuna praadida ja samalajal head meloodilist muusikat kuulata siis miks ka mitte, kuna pean ise samuti lugu kvaliteet helist aga seda kuskil peol jälgida ei ole mõtet.
Ja ega ma muidugi pildist ka ära ei ütleks, puht uudisimust.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd phenom
HV Guru
liitunud: 07.11.2009
|
22.09.2012 18:11:57
|
|
|
Õige to kevvare. rahvale ja mulle meeldib võimsus.mis selles halba siis on.
|
|
| Kommentaarid: 554 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
22.09.2012 18:39:08
|
|
|
| amd phenom kirjutas: |
..toas olla ei saa kui käima panna |
Ei loe kahjuks välja kuskilt midagi mis kõlaks justkui peoruumid või saunad ja keldrid jne... Sellepärast küsisingi ning ootasin vastust, seda ikka ei saanud. Valdaval osal Eesti rahvast ei ole korterit-eramut mis on sellises mõõdus kuhu oleks sobilik paigutada selline helisüsteem.
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priit
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2001
|
23.09.2012 02:13:09
|
|
|
Arvutiga heli kuulamiseks kasutan valdaval kõrvaklappe (Sennu HD515), niisama muusika kuulamiseks/kodukino tarvis on veel olemas ürgne võimendi (Aiwa XA-950Z) koos Rootsi päritolu kirst-kõlaritega (Proson Twin 1000).
Kõrvaklappidega arvutist muusika kuulamisega on hetkel pahasti, kuna pidin kodus MS platvormina kasutusele võtma Win 7-me, mille jaoks pole mu vanale helikaardile (Terratec Aureon 7.1 Universe) draivereid. Asuse emaplaadi integreeritud Realtek ALC-1200'l baseeruv helikaart kõrvaklappe "ära toita" ei jõua ning moonutab häirivalt. Klappidega arvutist normaalselt heli saab jälle kuulda eeldatavasti järgmise nädala keskel, kui kohale jõuab tellitud Asus Xonar Essence ST helikaart.
Sennheiseri HD515 klappidega väga rahul ei ole, eelnevalt kasutusel olnud märksa odavamate AKG K66 klappide helipilt meeldis rohkem (tundus "õhulisem" ja detailsem, HD-515 on K66 võrreldes bassirohkem, kuid märksa "tuhmima" kõlaga). Plaanis järgmisteks klappideks muretseda AKG K142HD.
Umbes 20-aasta vanune võmendist ja kahest kõlarist koosnev "kodukinosüsteem" ei ilmuta veel mingeid väsimusemärke (ok, võimeni tämbri-balansiregulaatorite vahel on tolm ja need ragisevad, aga see ei oma tähtsust, kuna "source direct" nupp on nagunii pidevalt sisse vajutatud) ning rahuldab mu vajadusi filmide helindamise ning metal-muusika kuulamise osas. Minu subjektiivse hinnangu kohasel annab see "silmad ette" näiteks suhteliselt levinud Logitech'i Z-2300 süsteemile, mida vahepeal meie juures elanud sugulane omas ja kasutas: ei saa aru, kuidas inimesed suudavad kuulata sedavõrd moonutatud/puudulikku kesk-kõrgheli ja "lödiseva" bassi.
|
|
| Kommentaarid: 205 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
28.09.2012 10:24:34
|
|
|
| eents kirjutas: |
Kõrvaklapid - Hetkel veel eestisse teel moditud Fostex T50RP (Planar Magnetic Headphones) |
Kas lasid enda omad kuskil ära modida või ostadki juba moditud? Lisainfo oleks teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
28.09.2012 11:06:21
|
|
|
Juba moditud ostsin. Mõtlesin, et ei viitsi ise modida.Alloleval lehel myyb ta ka modimata. Euroopast nii häid hindasi ma ei leidnud. Pakk saadeti USPS'ga teele ja huvitaval kombel ei pidanud ma isegi käibemaksu maksma.....
http://www.mayflowerelectronics.com/headphones.html
| aims kirjutas: |
| eents kirjutas: |
Kõrvaklapid - Hetkel veel eestisse teel moditud Fostex T50RP (Planar Magnetic Headphones) |
Kas lasid enda omad kuskil ära modida või ostadki juba moditud? Lisainfo oleks teretulnud. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.09.2012 16:55:06
|
|
|
| microlaboratooriumi solo 7c ja mingid sony ultra bass kõrvaklapid.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.09.2012 21:31:57
|
|
|
Sai riski peale mindud ja Beyerdynamicsi DTX910 tellitud, hind hea aga reveiwe netis pole Eks saame näha kas beyer oma nime väärt on...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
04.10.2012 22:24:50
|
|
|
Sai täna audese testiruumis käidud kõlareid kuulamas, sai paar klõpsu ka tehtud, telefoni kaamera annab soovida ainult
Sai kuulatud Exellence 5te ja blues kõlareid, heliga nagu arvata võib saab rahule jääda, musikaalsust on, nüüd pean enda kõlaritest samasid lugusid kuulama ja otsustama kas ja kui palju paremad on, kurb on see, et endal kahjuks pole selliseid võimendeid ja muud sinna juurde kuuluvat.
PS orpheus ja exellence 5 on viimistlemata, neid saab koju proovima võtta, edasi tagasi vedamisest ei ole lõpuks viimistlusest midagi järgi
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
04.10.2012 23:00:20
|
|
|
| Kas kellelgi kogemusi KEF'i q seeria kõlaritega on?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.10.2012 23:01:27
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Sai täna audese testiruumis käidud kõlareid kuulamas, sai paar klõpsu ka tehtud, telefoni kaamera annab soovida ainult
Sai kuulatud Exellence 5te ja blues kõlareid, heliga nagu arvata võib saab rahule jääda, musikaalsust on, nüüd pean enda kõlaritest samasid lugusid kuulama ja otsustama kas ja kui palju paremad on, kurb on see, et endal kahjuks pole selliseid võimendeid ja muud sinna juurde kuuluvat.
PS orpheus ja exellence 5 on viimistlemata, neid saab koju proovima võtta, edasi tagasi vedamisest ei ole lõpuks viimistlusest midagi järgi  |
Ühe peaaegu kõige olulisema asja unustasid üles võtta, ruumi. Oleks tahtnud seda rohkem näha. Sinu toas ei saa ükskõik kõlar kunagi hästi mängida kahjuks
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
04.10.2012 23:32:47
|
|
|
Ajapikku proovinud igasuguseid vaipasid ja muid taolisi ruumi juurde tekitada, natuke on paremaks läinud, aga jah eks ruum ise on kehva, seal oli lagi ka "õigesti" ehitatud + seinad ja täies ulatuses vaip ofc.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
05.10.2012 04:43:56
|
|
|
| Samas tekib jällegi küsimus, et kui seal prooviruumis on korraga lähestikku ja osalt teineteise taga niipalju paare erinevaid kõlareid ja muud träni, siis kas nad (hetkel mittetöötavad kastid töötavate suhtes) ei hakka üksteist mõjutama veidi, just kuulamispanoraami puhtuse-täpsuse osas näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|