Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2012 19:25:47 vasta tsitaadiga

Platforms: pc, mac, Linux
thumbs_up.gif

ootan huviga

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 21:10:54 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas mingi mp ka tuleb? Mõnus oleks kellegagi koos pikkasid ostasid lasta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 21:23:58 vasta tsitaadiga

Pole blogis küll väga silma jäänud, et midagi oleks öeldud selle kohta. Muidugi enamus seal seda ideed korduvalt välja käinud, aga eks see nõua suht suurt pingutust mängu tegijatelt. Aga mine tea, mingid asjad samas on, mida SCS pole välja tahtnud öelda, et jäägu need "üllatuseks". Ise ootaks hetkel seda, et saaks lisaks autole ka haagist omada ning laadimine/maha laadimine toimuks terminalides, mitte et võtan kogu aeg uue haagise järgi ja tuld.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 00:54:58 vasta tsitaadiga

Ootan juba seda päeva pingsalt kuna välja tuleb ja oleks mp siis oleks mäng väga kõva lihtsalt.
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 00:55:49 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Pole blogis küll väga silma jäänud, et midagi oleks öeldud selle kohta. Muidugi enamus seal seda ideed korduvalt välja käinud, aga eks see nõua suht suurt pingutust mängu tegijatelt. Aga mine tea, mingid asjad samas on, mida SCS pole välja tahtnud öelda, et jäägu need "üllatuseks". Ise ootaks hetkel seda, et saaks lisaks autole ka haagist omada ning laadimine/maha laadimine toimuks terminalides, mitte et võtan kogu aeg uue haagise järgi ja tuld.

Olen sinu mõttelõngaga täiesti nõus. Ise ootaks midagi sarnast.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 00:59:18 vasta tsitaadiga

Mida tähendaks selel mängu multiplayer üldse? Hästi ei kujuta ette selle mängitavust ja huvitavust
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 17.09.2012 12:03:02 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Mida tähendaks selel mängu multiplayer üldse? Hästi ei kujuta ette selle mängitavust ja huvitavust

tähendaks seda, et samal kaardil saab sõita koos sõbraga (2 rekkat) näiteks. VÕI, siis samal kaardil saad sõita 10'ne sõbraga.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 13:02:52 vasta tsitaadiga

Ok, et siis co-op vist jah
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 17.09.2012 13:31:07 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Ok, et siis co-op vist jah

Ei nagu... et suht iga mees enda eest. Mingid skooring tabelid, kellel kõige paremini läheb jne.
Lihtsalt kaart on üks, mis tähendab et saaks sõita kolonnis või teisi näha aegajalt jne.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 13:32:41 vasta tsitaadiga

Milles kompetitsioon seisneb?
Õigemini, mille poolest see erineks, kui kõik sõidaksid oma kaardil ja võrdleksid niimoodi oma skoori

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 17.09.2012 14:30:24 vasta tsitaadiga

A la teed mingi oma ettevõtte, siis saad sinna palgata juhte (oma sõpru?) ja siis võistled teiste firmadega äkki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 17.09.2012 14:34:28 vasta tsitaadiga

Ilmselt võistlemine seinseks selles, et kes kõige rohkem € suudab kokku ajada (vedada).
Milliseid tööotsi võtad, kust linnast kuhu jne, kas teel vajutad rohkem kui lubatud ja riskid trahviga vms...

Eks annaks igast asju mõelda, lihtsalt oleks lahe koos sõpsidega sõita.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 14:37:09 vasta tsitaadiga

Jah, selline TTD-stiilis mp oleks päris bro, aga ei usu miskipärast paraku
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 17.09.2012 15:10:38 vasta tsitaadiga

ETSi peal midagi sarnast Alpha staadiumis isegi arendati, mingil määral ka toimis, kuid selle arendamine on kahjuks vägagi soiku jäänd.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2012 16:28:06 vasta tsitaadiga

Mäletan ise ka mingit MP'd videote pealt, aga seal lagg'as see päris kõvasti. Sellist küll mängida ei tahaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 17.09.2012 22:12:27 vasta tsitaadiga

Tulevikus on isegi võimalik see, et tuleb multiplayer. SCS vihjas ka mingis postituses, et tahavad midagi sellist teha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 02:24:34 vasta tsitaadiga

Huh täna 19 ja tahaks mängu juba nagu saada icon_biggrin.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 19.09.2012 09:16:10 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Huh täna 19 ja tahaks mängu juba nagu saada icon_biggrin.gif


19 oktoober tuleb, praegu on september.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 10:28:41 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
rainisk kirjutas:
Huh täna 19 ja tahaks mängu juba nagu saada icon_biggrin.gif


19 oktoober tuleb, praegu on september.

rofl.gif
19. oktoober võiks asi siis tulla ka, suhteliselt kaua oodanud juba mängu. Loodan, et SCS üllatab ka millegagi seekord.
Natuke gameplay´d ka:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 10:56:11 vasta tsitaadiga

Vahepeal sõitis ikka päris keset teed. icon_biggrin.gif
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 16:08:59 vasta tsitaadiga

Polnud enne seda tähele pannudki, aga tundub, et võetakse kasutusele ka reaalselt eksisteerivad firmad ! Vähemalt video peal oli näha LKW'd, Euroopas üsna tuntud transpordifirma !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 19.09.2012 16:42:35 vasta tsitaadiga

Selle osaga on neil vähe paremad lood jah, saadi litsentse et kasutada päris nimesid jms.
Eks ole näha palju neid siis on.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 18:13:38 vasta tsitaadiga

Ja juba esimesed uudised nende litsentside kohta. Tundub, et Volvo ja Mercedes ei ole nõus luba andma !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 20.09.2012 18:15:05 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Ja juba esimesed uudised nende litsentside kohta. Tundub, et Volvo ja Mercedes ei ole nõus luba andma !

source? link?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 19:07:38 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Kromosoom kirjutas:
Ja juba esimesed uudised nende litsentside kohta. Tundub, et Volvo ja Mercedes ei ole nõus luba andma !

source? link?
http://blog.scssoft.com/2012/09/development-update.html
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 19:12:54 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Ja juba esimesed uudised nende litsentside kohta. Tundub, et Volvo ja Mercedes ei ole nõus luba andma !
No siis tuleb Wolvo ja Merkedes icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 19:25:26 vasta tsitaadiga

Ega väga muretsemiseks põhjust tõesti ei ole, sest arvatavasti juba esimesel päeval on väljas mod, mis "parandab" logo'd. Pigem on asi selles, et ei tunnustata seda mängu ja mängu tegijaid. Suurele firmale tundub üsna mõtettu asi olevat, aga no oma jonni peab ju ajama icon_smile.gif !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 23:17:10 vasta tsitaadiga

Mina oleks oodanud seda, et oleks toodud vene toodangut sisse, uued Kamaz´id jne. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 22.09.2012 08:38:37 vasta tsitaadiga

Või midagi vanemat vene toodangust, zil 130 ja gaz 53 jne jne icon_razz.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 22.09.2012 10:14:13 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Või midagi vanemat vene toodangust, zil 130 ja gaz 53 jne jne icon_razz.gif


Milleks siis modid on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2012 13:15:21 vasta tsitaadiga

Kaotasime küll Volvo ja Mercedes'e, aga saime Renault'ilt õigused thumbs_up.gif ! Blogis ütles, et koos Renault'iga on nüüd kokku 3 litsentsi. Pole kuskilt neid küll lugenud, aga kas SCS on olemas veel Scania ja MAN litsentsid ?!

E. Suuremad teadjad blog'is ütlesid, et hetkel on olemas siis Renault, MAN ja Scania litsentsid. Volvo ja Mercedes on öelnud hetkel ei, kuigi Volvo "Jah" sõna võib veel loota, sest kas mitte Volvo ei oma Renault'i õigusi ?! Nüüd tuleb oodata ainult DAF'i ja IVECO otsuseid icon_smile.gif !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 22.09.2012 14:27:31 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks ei taha veokitootjad oma kaubamärki reklaamida? Peaks nagu lihtsalt asi käima, aga viimased 4-6 aastat juba SCS neid kaubamärke taotlenud Euroopas. USA omadega on neil kõige libedamalt läinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 23.09.2012 08:42:42 vasta tsitaadiga

c20xe kirjutas:
Volum kirjutas:
Või midagi vanemat vene toodangust, zil 130 ja gaz 53 jne jne icon_razz.gif


Milleks siis modid on? icon_smile.gif


Modid vist neil erilise V8 hääli vist ei anna nagu nendel masinatel on? icon_biggrin.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 23.09.2012 09:39:57 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
c20xe kirjutas:
Volum kirjutas:
Või midagi vanemat vene toodangust, zil 130 ja gaz 53 jne jne icon_razz.gif


Milleks siis modid on? icon_smile.gif


Modid vist neil erilise V8 hääli vist ei anna nagu nendel masinatel on? icon_biggrin.gif


Oleneb mod´ist. Ühelt vene saidilt sain kunagi päris häid vene masinate helisid/mod´e. ZIL131 oli üks neist. Ma ei tea muidugi, kuidas asi hakkab olema ETS2 peal, kuid usun, et sama lihtsalt mod´itav, kui seda oli ETS1 või GTS, UKTS seeriad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2012 10:28:06 vasta tsitaadiga

Autode sounde saab ka nagu modidena tirida ju, ja arvata on et seda ETS2 saab samamoodi modida nagu eelnevaid mänge icon_smile.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 23.09.2012 13:23:39 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Autode sounde saab ka nagu modidena tirida ju, ja arvata on et seda ETS2 saab samamoodi modida nagu eelnevaid mänge icon_smile.gif


STDS vähemalt oli, aga eks see selgub täpsemalt siis, kui ETS2 välja tulnud on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 23.09.2012 20:37:53 vasta tsitaadiga

Mängisin täna sellist mängu nagu Scania Truck Driving Simulator vms. See jookseb sama mootori peal, mis ETS2?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 23.09.2012 20:40:43 vasta tsitaadiga

Unison kirjutas:
Mängisin täna sellist mängu nagu Scania Truck Driving Simulator vms. See jookseb sama mootori peal, mis ETS2?


Mootor peaks neil, jah, sama olema, aga Scania TDS on muidugi suht vana juba kui ETS 2 välja tuleb.

Kõrvalt ka uudiseid: ETS2 tõlketöö hakkas pihta. Lugege blogist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 23.09.2012 21:54:03 vasta tsitaadiga

Keegi võiks eesti keelde ka tõlkida icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 23.09.2012 22:16:09 vasta tsitaadiga

Unison kirjutas:
Keegi võiks eesti keelde ka tõlkida icon_lol.gif

http://blog.scssoft.com/
Spoiler Spoiler Spoiler

DONE! icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2012 23:37:02 vasta tsitaadiga

Kiitus neile, kes nägid vaeva ETS 2'e eesti keelde tõlkimisel ! Tubli töö thumbs_up.gif !

Aga ma ei saa aru ühest asjast, Rallih007 pildilt on näha, et Põhjamaad edukalt tõlgitud, aga miks siis Blog'is kirjutatakse "The languages we need help with are: all Nordic languages,..." Või see kõik toimus juba peale SCS Blog'i sissekannet ?!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 23.09.2012 23:55:28 vasta tsitaadiga

Kromosoom, Nagu ma aru sain siis tõlkimine käib Lives. Mingi sisse logimine ja mu stuff.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 00:13:40 vasta tsitaadiga

võiks ikka varem tulla icon_biggrin.gif
beer_yum.gif beer_yum.gif
http://www.youtube.com/watch?v=RzrcswpgUKw
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 08:58:35 vasta tsitaadiga

See on selle Scania mängu tõlketöö.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.09.2012 11:14:46 vasta tsitaadiga

Jälgin...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2012 12:17:48 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
See on selle Scania mängu tõlketöö.


Ja see on ka ETS2 tõlketöö!! Ja väga viiis et eesti keelde ka tuleb icon_smile.gif

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 24.09.2012 16:41:06 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
XATM092 kirjutas:
See on selle Scania mängu tõlketöö.


Ja see on ka ETS2 tõlketöö!! Ja väga viiis et eesti keelde ka tuleb icon_smile.gif


Siit, Scania TDS-i tõlkest, on võetud väga vähe sõnu, kahjuks. Tõlkida on ETS2-e omas ikka väga palju, üksi hetkel teen.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 26.09.2012 14:44:08 vasta tsitaadiga

15 min customizatsiooni icon_biggrin.gif http://da.twitch.tv/dirt_devil/b/333419290
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 15:02:47 vasta tsitaadiga

Päris äge, nagu mingi Need for Speed. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2012 17:14:39 vasta tsitaadiga

MAN'il võiks selle ära muuta, et kui valid uued väljalasketorud küljele, siis võiks ära kaduda need originaal augud koos selle metallist osaga, nii et terve külg oleks värvitud plastik ! Hetkel jääb see üsna kole, minu arvates !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.