Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006



Online

sõnum 16.09.2012 22:10:22 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
Dadec kirjutas:
Üks lihtne küss - sain välismaistest foorumitest aru, et flashimise jaoks peab olema originaal fw vastavuses cfw versiooniga? Mingi teema oli ka, et peab olema originaal core failid?

Vaatasin just seda TNT signatuuris olevat õpetust ja mõtlesin kasutada seda C6 v42 vms versiooni, seega kas ma pean kuidagi enda originaalsofti downgradema ka v42 peale? Hetkel on v60.

Huvitaks see, et kuidas peaks käituma?
Tänan.
E: Ja muidugi viskab JAF-i installimisel, et mul on erinev nokia driver cable draiver, et kas soovin installida setupist vms? Kuidas peaks käituma?


downgradeda ei saa ja ei peagi antud juhul, sest C6 v42(c6 telefoni versioon) on ehitatud v60 (5800 versioon)peale. Driveri osas lase tal peale panna mida tahab. Core ja uda failid on C6 v42 tarkvaraga ühes pakis, ära kasuta migeid teisi core ja uda faile.


Selge, tänud, igaks juhuks küsin ka üle, et kui kasutada seda viimast versiooni, mis eile valmis tegid, siis tuleb lihtsalt too fail asendada selle sama vanema versiooni omaga?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 16.09.2012 22:56:51 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:


Selge, tänud, igaks juhuks küsin ka üle, et kui kasutada seda viimast versiooni, mis eile valmis tegid, siis tuleb lihtsalt too fail asendada selle sama vanema versiooni omaga?


jah, core ja uda võta vanema versiooni juurest

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 17.09.2012 13:35:24 vasta tsitaadiga

TNT, kas sellel versioonil backspace toimib allhoides, kas seadete menüüs kõik allharud toimivad (telefon nt), kas poe ja vestluse programmi kasutades täisekraani qwerty toimib?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 17.09.2012 15:41:42 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
TNT, kas sellel versioonil backspace toimib allhoides, kas seadete menüüs kõik allharud toimivad (telefon nt), kas poe ja vestluse programmi kasutades täisekraani qwerty toimib?


Pikk backspace nagu ka eelmistel on ainult tärgiklahvide puhul, sedate menüüd toimivad nagu alati, poes saab kasutada täisekraan qwerty -t kui telefoni keeramine liikumisanduriga on sisse lülitatud

Pikk backspace asemel ise kasutan varianti , et tõmban eest taha üle eemaldamisele mineva teksti ja vajutan seejärel paremal all nurgas kustutamise nuppu

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 17.09.2012 17:56:24 vasta tsitaadiga

Okei, siis ma ei hakka seda versiooni tõmbama, kas muidu täiesti originaal 5800 FW-l töötab täisqwerty Poes ja Vestluses kui ei ole liikumisandur sisse lülitatud? (selle telefoni ekraani pööramine on nii aeglane, et hakkab häirima)

Põhimõtteliselt ennast huvitab täiesti originaaliga sarnane funktsionaalsus, ainult, et ebavajalikud asjad nagu welcome ja help eemaldatud ning, et oleks kiirem veits. + veel rompatcher.
Sellele saaks ise juurde asju lisada, nagu rompatcheriga installserver ja record tone off ja see OraTsu homescreen.

See oleks suhteliselt ideaalne variant - häirib, et paljudel CFW-del paljud iseenesest mõistetavad asjad bugised - miks üldse sellist jama uploadida... (Skyfire nt oma vigase seadete menüüga - telefoni seadetele ei saagi ligi ja see komplektmenüü ei avane esimese keskklahvi klõpsuga alati. Paljudele teistele ei saa eesti keelt lisada, ilma, et fondid pekki keeraks).

Tahaks väga ühte programmi peale installida - HappyWakeUp, kuid hetkel ei ole veel leidnud CFW-d mis sööks seda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 17.09.2012 19:48:33 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Okei, siis ma ei hakka seda versiooni tõmbama, kas muidu täiesti originaal 5800 FW-l töötab täisqwerty Poes ja Vestluses kui ei ole liikumisandur sisse lülitatud? (selle telefoni ekraani pööramine on nii aeglane, et hakkab häirima)


Ei tea pole ammu originaali kasutanud.
Aga võibolla tirib originnali kunagi jälle alla ja ehitab sellele midagi.

silver010 kirjutas:
Paljudele teistele ei saa eesti keelt lisada, ilma, et fondid pekki keeraks).

Üldiselt fonti ikka keele lisamisega pekki keerata ei saa, küll on paljud cfw moditud fontidega mis ei sobi kokku sinu poolt peale aretatavate eesti keele pakkidega.
Võimalus visata moditud fondid minema ja panna peale uus eesti ja inglise keele pakett ning originaal fondid.
Selisel juhul kaovad küll belle sarnased märgid navibaril.

silver010 kirjutas:
HappyWakeUp, kuid hetkel ei ole veel leidnud CFW-d mis sööks seda.

Huvitav , minu cfw pani programmikese käima küll.
Kas ka äratab? eks näis


EDIT
ja uurisin , backspace bugi polegi võimalik c6 cfw eemaldada kuna c6-l polegi täisekraan qwerty-t vaid kasutab füüsilist qwerty-t

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006



Online

sõnum 18.09.2012 23:12:49 vasta tsitaadiga

Kus muidu leiaks OFW, koos eesti keelse paketiga?
Katsetasin neid erinevaid CFW omasid ja paraku tunduvad mulle krt üpris bugisena ja kiiruse vahe ka väga märgatav pole.

Ideaalne oleks muidugi OFW kus oleks need ROMPatcherid vms sees juba, et saaks igasugu appe installida ja eesti keel oleks külge poogitud, ehk leidub isegi kuskil sellist?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 19.09.2012 09:21:58 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Kus muidu leiaks OFW, koos eesti keelse paketiga?
Katsetasin neid erinevaid CFW omasid ja paraku tunduvad mulle krt üpris bugisena ja kiiruse vahe ka väga märgatav pole.

Ideaalne oleks muidugi OFW kus oleks need ROMPatcherid vms sees juba, et saaks igasugu appe installida ja eesti keel oleks külge poogitud, ehk leidub isegi kuskil sellist?


Nu minu allkirjas ju täitsa olemas, aga eks tekitan varsti uuema versiooni qt fikside ja nokia smart installeri errorita'

Ja täitsa originaali saad ise alla tõmmata Navifirm-iga

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 19.09.2012 11:39:03 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
Dadec kirjutas:
Kus muidu leiaks OFW, koos eesti keelse paketiga?
Katsetasin neid erinevaid CFW omasid ja paraku tunduvad mulle krt üpris bugisena ja kiiruse vahe ka väga märgatav pole.

Ideaalne oleks muidugi OFW kus oleks need ROMPatcherid vms sees juba, et saaks igasugu appe installida ja eesti keel oleks külge poogitud, ehk leidub isegi kuskil sellist?


Nu minu allkirjas ju täitsa olemas, aga eks tekitan varsti uuema versiooni qt fikside ja nokia smart installeri errorita'

Ja täitsa originaali saad ise alla tõmmata Navifirm-iga


Su praegusel versioonil Nokia enda programmidel nagu Pood ja Vestlus ei toimi täisqwerty (võibolla keeramissensorit sees hoides toimib), ehk saab seda ka fixida? See Vestlus on suht hea programm msni jms jaoks kuna tal on üle süsteemised märguanded - tärgiklahvidega on piin seda kasutada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 21.09.2012 17:52:28 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada mõnda programmi, millega raadiot kuulata? Huvi pakub BBC 1Xtra. Mõnda linki, kust saaks kohe selle .sis faili tõmmata, et USB kaudu moblasse suunata ja kohe installida.

Proovisin OVI Store'st aga see süsteem on ikka jube. Viimati mingi asja tõmbasin aasta tagasi ja siis sai kuidagi hakkama, aga on alles süsteem tehtud.. pole aega ja viitsimist jamada. icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006



Online

sõnum 22.09.2012 00:48:06 vasta tsitaadiga

Kui Navifirmi kaudu OFW tirida, siis eesti keele jaoks tuleks valida variandi alt mingi Baltia BLUE?
Flash toimuks pmst samamoodi, lihtsalt rofs3 ka juurde? RP+ lisamine oleks vist ka üpris raske algajale?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 22.09.2012 18:36:45 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Kui Navifirmi kaudu OFW tirida, siis eesti keele jaoks tuleks valida variandi alt mingi Baltia BLUE?
Flash toimuks pmst samamoodi, lihtsalt rofs3 ka juurde? RP+ lisamine oleks vist ka üpris raske algajale?


Mingi baltia peaks olema jahh.
Aga mul väike sügispuhkus ja teen asja ära, originaalile lisan lihtsalt rompacheri , installserveri ja tiba mudin kiiremaks

ja muidugi eemaldan leedu ,läti, vene ja saksa keeled, saad rohkem ruumi


EDIT



ja 5 mintsa hiljem ta valmis saigi:D

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2012 15:16:47 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Äkki kontaktid tulid lahti suure g-jõu tõttu, mis tabamusel tekkis...

Otsi mingi torxi (5 või 6 oli) kruvikeeraja ja tee lahti osadeks ja pane kokku tagasi, äkki aitab.

Ma ise olen seda telefoni mingi 10x korda lahti võtnud, eriti keeruline pole see. Esimene kord tegin video järgi: https://www.youtube.com/watch?v=YMAJY3QOOMY

ainult minu kogemus on, et lihtsam enne esipaneel eest ära võtta (kaabel asub üleval, et siis altpoolt avad) ja siis tagumised kruvid.


Proovisin, ei muutnud see midagi.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: JJ's Automotive
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 29.09.2012 15:55:42 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
silver010 kirjutas:
Äkki kontaktid tulid lahti suure g-jõu tõttu, mis tabamusel tekkis...

Otsi mingi torxi (5 või 6 oli) kruvikeeraja ja tee lahti osadeks ja pane kokku tagasi, äkki aitab.

Ma ise olen seda telefoni mingi 10x korda lahti võtnud, eriti keeruline pole see. Esimene kord tegin video järgi: https://www.youtube.com/watch?v=YMAJY3QOOMY

ainult minu kogemus on, et lihtsam enne esipaneel eest ära võtta (kaabel asub üleval, et siis altpoolt avad) ja siis tagumised kruvid.


Proovisin, ei muutnud see midagi.


Nojah, ega ei teagi, võid ju huvi pärast viia kuhugi remonti, äkki ütlevad kas annab midagi teha või tuleb midagi juba tellida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009




sõnum 01.10.2012 12:41:06 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus, on olnud siin keegi võimeline avama 5800'ga tehtud videosid nt Sony Vegases või muus säärases video töötlemise programmis ? Tahaks mõnda video vahest natukene torkida kuid pole suuteline olnud neid programmi saada. Olen proovinud ka mingeid juust convertereid kuid pole abiks olnud. Oskab ehk keegi nõu anda beer_yum.gif
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2012 01:30:56 vasta tsitaadiga

Maku.A kirjutas:
Kiire küsimus, on olnud siin keegi võimeline avama 5800'ga tehtud videosid nt Sony Vegases või muus säärases video töötlemise programmis ? Tahaks mõnda video vahest natukene torkida kuid pole suuteline olnud neid programmi saada. Olen proovinud ka mingeid juust convertereid kuid pole abiks olnud. Oskab ehk keegi nõu anda beer_yum.gif



5800'ga filmitud originaal mp4 formaadis fail läheb sony vegases ilusti tööle ei ole probleemi.

Endal selline mure antud telefoniga telefon 3 aastat vana ja mingi aeg hakkas jamama. Aku ei pea vastu enam, hommikul võtad täis laetult ja kestab õhtuni ainult või ei kesta sedagi. Kas võib olla softiprobleem või aku viga vms?. Sest asi pole ju android süsteem ja uuemat tüüpi mobla mille vastupidavus ongi 1 päev ja uuemana ikka pidas normilt vastu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 03.10.2012 02:22:22 vasta tsitaadiga

ju aku vajab ikka vahetust. tee ärifoorumitesse ostuteema, selle klotsi aku ei tohiks palju maksta. korralik aku pidas ikka päevi vast
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009




sõnum 03.10.2012 15:20:10 vasta tsitaadiga

dr454 kirjutas:
Maku.A kirjutas:
Kiire küsimus, on olnud siin keegi võimeline avama 5800'ga tehtud videosid nt Sony Vegases või muus säärases video töötlemise programmis ? Tahaks mõnda video vahest natukene torkida kuid pole suuteline olnud neid programmi saada. Olen proovinud ka mingeid juust convertereid kuid pole abiks olnud. Oskab ehk keegi nõu anda beer_yum.gif



5800'ga filmitud originaal mp4 formaadis fail läheb sony vegases ilusti tööle ei ole probleemi.

Endal selline mure antud telefoniga telefon 3 aastat vana ja mingi aeg hakkas jamama. Aku ei pea vastu enam, hommikul võtad täis laetult ja kestab õhtuni ainult või ei kesta sedagi. Kas võib olla softiprobleem või aku viga vms?. Sest asi pole ju android süsteem ja uuemat tüüpi mobla mille vastupidavus ongi 1 päev ja uuemana ikka pidas normilt vastu.



Imelik, mul viskab vea teate ''warning: an error occurred while opening one or more files. The reason for the error could not be determined.'' Google ei anna ka midagi.

Minu toru on 2.5 aastat vana ja akuga tuli sama probleem nagu sul, täiesti suvalisel ajal hakkas aku imelikul kombel kiirelt tühjenema, arvasin, et akus kindlasti viga olla ei saa siis susisin sõrmega telefoni klemme, imekombel olid probleemid peale seda kadunud.

_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eq666
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2010




sõnum 09.10.2012 16:29:25 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
Vihmase ilmaga oli nats igav ja putitasin uue rofs2 kokku.
Jookseb C6 platformil.

Sai integreeritud Qt fix ja Nokia smart installer errori fix.
Nüüd laseb ilusti installida telefoni rakendusi, mis kasutavad Nokia Smart installerit ja samuti rakendusi mis tahavad installimisel alla laadida qt täiendusi.

Lisaks sai integreeritud Menüü swicer (saab valida menüü tüüpide vahel) ja no scrollbar (menüüs pole kõrval kerimisriba)mod ja extra buttons (2 lisanuppu avakuvale) kus lisanupud on accel swich ja keylock.
Menüü ülesehitus on nüüd Belle laadne ehk kõik appsid ühe listi peal mitte enam eraldi kaustades.

Enna flashi ikka kustutada mälukaardilt kaustad private, resource, sys, system
JAF-il linnukesed ette Manual flash, dead USB ja Normal mode ja eemaldada linnuke CRT 308 eest

Peale flashi oodada 5 mintsa, kuni installib osad programmid automaatselt ära . peale lõpetamist annab kinnitusteate.
Seejärel head kasutamist

Spoiler Spoiler Spoiler

Fail asub rapidshares


Lasin ka peale, telefon nagu uus, väga pro . Tänud TNT-le ! icon_smile.gif Küll aga tekkis selline küsimus, et kuidas ma saan Gmailiga sünkida, et kui mail sisse tuleb või saata tahan. Üritasin siin küll igatepidi igasuguste õpetuste järgi, aga ei miskit, vastus ikka : Toimingut ei saa sooritada. Mis need seaded siis täpselt olema peavad ja mis ma oma gmail seadete alt täpselt aktiveerima pean? Kasutan ainult wifi ühendust! Ja kas mail.ee-d ka võimalik niimoodi sünkroniseerida on? Kuid igaljuhul ainult kiidusõnad inimestele, kes selliste asjadega tegelevad ja ka teistega enda tehtut jagavad ! Puhas rööm uue näoga sfoonikust igatahes icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 09.10.2012 19:41:27 vasta tsitaadiga

Eq666 kirjutas:
Küll aga tekkis selline küsimus, et kuidas ma saan Gmailiga sünkida, et kui mail sisse tuleb või saata tahan. Üritasin siin küll igatepidi igasuguste õpetuste järgi, aga ei miskit, vastus ikka : Toimingut ei saa sooritada. Mis need seaded siis täpselt olema peavad ja mis ma oma gmail seadete alt täpselt aktiveerima pean? Kasutan ainult wifi ühendust! Ja kas mail.ee-d ka võimalik niimoodi sünkroniseerida on? Kuid igaljuhul ainult kiidusõnad inimestele, kes selliste asjadega tegelevad ja ka teistega enda tehtut jagavad ! Puhas rööm uue näoga sfoonikust igatahes icon_biggrin.gif


Mina lähen tavaliselt gmaili avakuva widgeti kaudu.
Nii kui postkast avaneb küsib kohe millist ühendust soovin kasutada, valin vajaliku ja kohe hakkab sünkima.
Omal on püsikas sees seega kasutan EMT Internetti.
Mingit muud eraldi sünkimist ei kasuta.

Aga wifi koha pealt ei oska midagi öelda, pole kunagi kasutanud

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2012 00:25:21 vasta tsitaadiga

Proovisin ka flashida selle rofs2 v21-ga no ei õnnestu peale flashi jääb local mode peale ütleb, et on verisoon v60.0.003 no siis ise käima ei lähe aku võtad tagant ära vajutad käima virvendab ainult aga selle rofs2.v04-ga muidu sama jääb local mode peale aku võtad ära tuleb nokia kiri ette sealt edasi asukoha valik kellaaeg ja läheb käima kenasti. Oskab keegi nõu anda miks mu pill seda rofs21 ei taha ära teha. Ja panin tähele ka seda, et kui on flashi lõpus pooling phone siis ei näita seal infot mis logis olema peaks kõik on null MCUSW:null APESW: null VariantSW: null Prodcode: null done.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 30.10.2012 00:31:10 vasta tsitaadiga

dr454 kirjutas:
Proovisin ka flashida selle rofs2 v21-ga no ei õnnestu peale flashi jääb local mode peale ütleb, et on verisoon v60.0.003 no siis ise käima ei lähe aku võtad tagant ära vajutad käima virvendab ainult aga selle rofs2.v04-ga muidu sama jääb local mode peale aku võtad ära tuleb nokia kiri ette sealt edasi asukoha valik kellaaeg ja läheb käima kenasti. Oskab keegi nõu anda miks mu pill seda rofs21 ei taha ära teha. Ja panin tähele ka seda, et kui on flashi lõpus pooling phone siis ei näita seal infot mis logis olema peaks kõik on null MCUSW:null APESW: null VariantSW: null Prodcode: null done.


ega sa ometi ainult rofs2-ga ei flashi, vaja ikka ka core ja uda faile kahh

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2012 01:38:14 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
dr454 kirjutas:
Proovisin ka flashida selle rofs2 v21-ga no ei õnnestu peale flashi jääb local mode peale ütleb, et on verisoon v60.0.003 no siis ise käima ei lähe aku võtad tagant ära vajutad käima virvendab ainult aga selle rofs2.v04-ga muidu sama jääb local mode peale aku võtad ära tuleb nokia kiri ette sealt edasi asukoha valik kellaaeg ja läheb käima kenasti. Oskab keegi nõu anda miks mu pill seda rofs21 ei taha ära teha. Ja panin tähele ka seda, et kui on flashi lõpus pooling phone siis ei näita seal infot mis logis olema peaks kõik on null MCUSW:null APESW: null VariantSW: null Prodcode: null done.


ega sa ometi ainult rofs2-ga ei flashi, vaja ikka ka core ja uda faile kahh


No kõik olemas ikka
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 30.10.2012 09:29:15 vasta tsitaadiga

dr454 kirjutas:
rofs2.v04-ga


mis rofs v04-st jutt käib, kust hangitud?

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2012 11:53:57 vasta tsitaadiga

TNT kirjutas:
dr454 kirjutas:
rofs2.v04-ga


mis rofs v04-st jutt käib, kust hangitud?


siit samast
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.