Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 10:58:01 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
beastbeats kirjutas:
miga kirjutas:
Vasaku Jala Reede @ TV3
Väga hea eesti film icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Sisutühi piix - tundub, et Taska on endale "mantlipärija" leidnud thumbs_down.gif


puänt jäi küll tänu tv3 nägemata, aga üldiselt pean nõustuma. tavaline eestikas, mida kohati piinlik vaadata...

Ma seda kohta nägin, kus noor Järv mingi blondiiniga musitas.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 12:52:39 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
jules kirjutas:
beastbeats kirjutas:
miga kirjutas:
Vasaku Jala Reede @ TV3
Väga hea eesti film icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Sisutühi piix - tundub, et Taska on endale "mantlipärija" leidnud thumbs_down.gif


puänt jäi küll tänu tv3 nägemata, aga üldiselt pean nõustuma. tavaline eestikas, mida kohati piinlik vaadata...

Ma seda kohta nägin, kus noor Järv mingi blondiiniga musitas.

http://www.elu24.ee/959640/tv3-kordab-untsulainud-vasaku-jala-reede-teleesilinastust/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 12:55:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ivokas kirjutas:

Ma seda kohta nägin, kus noor Järv mingi blondiiniga musitas.

http://www.elu24.ee/959640/tv3-kordab-untsulainud-vasaku-jala-reede-teleesilinastust/

thumbs_up.gif
Vaatan veel kord.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 12:56:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ivokas kirjutas:
jules kirjutas:
beastbeats kirjutas:
miga kirjutas:
Vasaku Jala Reede @ TV3
Väga hea eesti film icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Sisutühi piix - tundub, et Taska on endale "mantlipärija" leidnud thumbs_down.gif


puänt jäi küll tänu tv3 nägemata, aga üldiselt pean nõustuma. tavaline eestikas, mida kohati piinlik vaadata...

Ma seda kohta nägin, kus noor Järv mingi blondiiniga musitas.

http://www.elu24.ee/959640/tv3-kordab-untsulainud-vasaku-jala-reede-teleesilinastust/


kirusin eile õhtul, 10min enne lõppu, et magasin filmi maha icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 13:38:51 vasta tsitaadiga

päeva panid õige, aga oleks võinud ikka kell 00:00 alustada icon_biggrin.gif

targad vennad seal.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheffnaste
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 03.09.2012 14:17:01 vasta tsitaadiga

Arvestades, et Vasaku Jala Reede eelarve oli kõigest suurusjärgus 30 000€ ehk täiesti tühine summa korraliku täispika filmi tegemiseks (Püha Tõnu kiusamise eelarve oli nt 15 mil kr), siis resultaat oli üllatavalt head. Pildiliselt, heliliselt ning montaaži kohapealt on töö suurepärane, ainult mõned üksikud kohad, kus oleks võinud olla natuke siia/sinna või mõni muu lahendus. Sisu poolest on teada, et see peab olema lihtne - ehk kergelt humoorikas, kaasahaarav jne ning üldiselt ta täitis oma funktsiooni. Mõned viperlused tulid muidugi sisse, kus tekkis küsimus, et miks see vajalik oli või kuidas need omavahel seotud on jne.

Näitlemise või pigem lavatamise kohapealt, siis professionaalsed näitlejad tegid oma tööd hästi ning olid üldiselt usutavad ning huvitavad. Kärna ning Lihuniku tegelakuju puhul tekkis alati huvi näha neid erinevates olukordades, et jälgida, mis saama hakkab või mida nad edasi teevad. Samuti oli hea jälgida, et kohati oli ka dialoog huvitav ning põnev.

Samas oli ka teisi näitlejaid, kelle näitlemine ei olnud just väga veenev või usutav. Üldiselt oli hea ning vägev film - mõnus lihtne meelelahutus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oksakoor
HV kasutaja
oksakoor

liitunud: 16.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 14:21:33 vasta tsitaadiga

Pilt,heli ja montaaz oli hea .Aga liigne roppus ja filmi sisu oli kahtlane.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.09.2012 14:25:08 vasta tsitaadiga

pole küll filmi näinud, aga pigem eestlased pole eestikeelse ropendamisega harjunud. kui seda tehakse välismaa filmides, siis keegi ei märka seda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 14:25:09 vasta tsitaadiga

ootame siis kordust või siis....taas ''esilinastust''
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 14:27:10 vasta tsitaadiga

Sheffnaste kirjutas:
(Püha Tõnu kiusamise eelarve oli nt 15 mil kr)

shocking.gif
Kindel, et 1,5 miljonit polnud?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 14:36:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sheffnaste kirjutas:
(Püha Tõnu kiusamise eelarve oli nt 15 mil kr)

shocking.gif
Kindel, et 1,5 miljonit polnud?

http://www.imdb.com/title/tt1247696/

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.09.2012 15:23:06 vasta tsitaadiga

oksakoor kirjutas:
Pilt,heli ja montaaz oli hea .Aga liigne roppus ja filmi sisu oli kahtlane.


See käibki sellise filmi juurde. Mingit tuima heietamist ei taha keegi vaadata tänapäeval.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 15:39:32 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
oksakoor kirjutas:
Pilt,heli ja montaaz oli hea .Aga liigne roppus ja filmi sisu oli kahtlane.


See käibki sellise filmi juurde. Mingit tuima heietamist ei taha keegi vaadata tänapäeval.


ega tänapäeval polegi õige film, kui roppust ei lenda, annab ju vürtsi icon_lol.gif ja veel palju panemis stseene( ise ei poolda, endal hakkavad küll kõrvad valutama )
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheffnaste
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 03.09.2012 17:32:28 vasta tsitaadiga

Eestis saaks tegelikult vabalt teha väga ägedaid ning vägevaid filme, kuid resultaat jääb paari tähtsa asja taha alati toppama. Sellega saab nõustuda, et Eesti mastaabis on väga raske teha mingeid väga suuri eriefekte või midagi eepilist, kuid meil on väga palju oskuslike inimesi, kes on võimelised saama kvaliteetset pilti ning heli (ehk siis operaatorid, DP, kunstnikud, valgustajad, monteerija ning color correction ja grade - pole mingit probleemi. Sama on ka heliga, meil on väga kogenud helimehi, kes saavad seista kvaliteetse heli eest). Muidugi teatud kohtades tuleb teha väiksed järeleandmised eelarve osas (nt platsilt saab kätte nii 40-70% filmis kasutatavat dialoogi, taustamüra on liiga palju ning ülejäänud tuleks stuudios dubleerida). Ehk siis ühe külje pealt saaks tasemel Eesti filmi juba teha.

Aga nüüd teine külg ehk sisu. Sisu juures on 3 tähtsat külge - karakterid, dialoog ning lavastamine. Karakterite all pean silmas "Pohmaka" sarnast filmi, kus igal tegelasel on oma eriskummaline karakter, läbi mille arendatakse lugu edasi. Eestis repertuaaris on heaks näiteks "Mehed ei nuta", mille puhul oli mul suht savi, mida need mehed tegid, aga lihtsalt ülimalt vägev oli näha neid tegelaskujusid mingites situatsioonides. Nendega sai suhestuda ning nende tegemistele kaasa elada. Nad oleks võinud olla kasvõi kõrtsis või kusiganes, aga seda oleks huvitav jälgida olnud. Teine tähtis komponent on sisu. Võtame ette näiteks "12 Angry Men", "Pulp Fiction" või mõni viimase aja film nagu nt "The Sunset Limited", mille raames toimub väga palju dialoogi. Esimese ja viimase filmi puhul on tegevust suhteliselt nullilähedane ning filmi kannab edasi dialoog, aga ei saa väita, et neid oleks igav vaadata olnud. Dialoog oli huvitav, tore, vägev, kandis ning arendas mõtet edasi jne. "Pulp Fictionis" ajasid mehed tihtipeale täiesti suvalist iba suust välja 5 minutit järjest, aga millegipärast on see huvitav ning põnev..ehk sisuliselt viitsid kuulata/lugeda, mida mehed räägivad. Kui nüüd võtta see eesmärgiks ja tõesti panna asi töötama dialoogi tasemel, siis on see juba suur võit. Kolmas külg on ka lavastamine ehk kuidas näitlejaid realiseeritakse. Eestis on olemas palju andkeaid ning võimekaid näitlejaid, keda realiseeritakse lihtsalt halvasti. Sarjadest me üldse ei räägi, kus neid tihtipeale ei juhendata või lastakse suvalist asja teha. Et neist saada õige fiiling välja, tuleb karakteriga tööd teha, seda arendada ning neid juhendada ehk sisuliselt lavastada... mida Eestis alati just ei tehta.

Ja eks sellele lisandub siis see nö tegevus või siis kõige õigemas mõttes sisu... sellele tuleks anda mingi raamistik, mille sees see toimub ning ka tegevus, millega saaksid inimesed suhestuda.

Ehk panna rõhku eelkõige stsenaariumitele ning seejärel teha võimalikuks see, et saaks korralikemaid eelarveid filmidele (mille eesmärk oleks mehi motiveerida suhtumaks oma projekti kui nö masterpiece'i, mille kallal rasket vaeva nähakse jne)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 17:54:03 vasta tsitaadiga

Miks eestis ulmekaid/õudukaid ei teha icon_rolleyes.gif

Õnneks ise seda ei vaadanud see kord,, unustasin ära thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2012 20:28:57 vasta tsitaadiga

tõotab viisakas märul tulema
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 20:39:01 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Miks eestis ulmekaid/õudukaid ei teha icon_rolleyes.gif


Pole ambitsiooni ega raha. Kus on jätkuvalt Eesti oma tõeline ajalooline eepos muistsetest võitlusest või kasvõi Sinimägede lahingutest? Üks Teise maailmasõja suurimaid tapatalguid ning Eesti mehe kirkamaid hetki ja sellest pole mitte kui midagi peale paari Laari raamatu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 20:48:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Miks eestis ulmekaid/õudukaid ei teha icon_rolleyes.gif

Hukkunud Alpinisti' hotell icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2012 22:02:10 vasta tsitaadiga

Sheffnaste, Eesti häda on see, et meil ei ole/koolitata filminäitlejaid - kõik on teatri taustaga.
jeesus188, NL ajal oli neid veelgi, jutt käis tänapäevast...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 22:03:44 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Sheffnaste, Eesti häda on see, et meil ei ole/koolitata filminäitlejaid - kõik on teatri taustaga.

Nii see kahjuks on. Eesti film on endiselt nagu nõuka-aegne teleteater.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 22:11:56 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tõotab viisakas märul tulema
Spoiler Spoiler Spoiler


Vaatasin just hiljuti selle directori/writeri viimased 2 filmi ka ära, pole paha.

Brick
Spoiler Spoiler Spoiler


Brothers Bloom
Spoiler Spoiler Spoiler


Endale meeldis Bricki kiiksuga highschool/filmnoir teema rohkem kui Brothers Bloomi Oceans Eleven'i laadne atmosfäär, aga mõlemad filmid on paar kraadi mainstreamist mööda, nii et kokkuvõttes soovitaks mõlemat.

Ja Looperit jään ootama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 22:22:18 vasta tsitaadiga

The Brothers Bloom oli jah väga hea film, ilmselt üks parimatest 2009a filmidest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 22:34:34 vasta tsitaadiga

Aasta film?

http://www.rottentomatoes.com/m/dredd_3d/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 23:53:57 vasta tsitaadiga

Hmm, üllatavalt positiivne tagasiside senini olnud tõesti.
Kui see täiesti alusetu pole, siis on veel üks film mida tõesti oodata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 04.09.2012 04:25:45 vasta tsitaadiga

Michael Clarke Duncan on surnud icon_question.gif

Puhaku rahus. Hea näitleja oli.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheffnaste
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 04.09.2012 05:37:55 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Sheffnaste, Eesti häda on see, et meil ei ole/koolitata filminäitlejaid - kõik on teatri taustaga.
jeesus188, NL ajal oli neid veelgi, jutt käis tänapäevast...


See teatri taust ei mängi alati just väga olulist rolli. Teatris ning teles/filmis näitlemine on muidugi oma loomuselt märksa erinevad, kuid teatri inimesi on võimalik väga edukalt fimides lavastada. Tähelepanu on just sõnal lavastada, sest väga vanakooli näitlejatel on see teatrimaneer nii sisse jäänud, et sellest on võimatu lahti saada. Aga jah, võtmesõna on lavastamine ehk režisöör peab nägema vaeva, et näitleja kõne ning maneerid oleksid tagasihoidlikumad ning argisemad ja reži peab neid ka suunama õigele teele, et saada seda, mida reži ette kujutab. Eks muidugi oleks lihtsam, kui oleks ka filminäitlejaid spetsiaalselt, aga no... nendeks sobivad väga vähesed inimesed, kes saaksid sellest ära elatada (kes sobiksid mängima väga paljusid erinevaid rolle erinevates stiilides jne). Ja ka nendega on see probleem, et kui režissöör ei lavasta neid korralikult ning ei juhenda, siis nad võivad ise esimese hooga tõlgendada ning näidelda stsenaariumit sellisena, mis annab vaatajale väga ebaloomuliku või mõttetu tulemuse. Pmst kellega on raske kuidagi suhestuda või kelle tegemised ei lähe absoluutselt korda.

Muidugi omaette kaader on amatöörid või sisuliselt tänavalt võetud inimesed, keda on pandud mingeid suuremaid rolle mängima... Võibolla 1 inimesel 10st tuleb midagi loomulikku ja head, kuid üldiselt nõuab nende lavastamine nii palju rasket vaeva, et lihtsam on maksta professionaalse näitleja eest ning hoida aega sellega kokku.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 14:52:39 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:43:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 22:08:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Amazing icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 22:13:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Amazing icon_lol.gif

12 points thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 20:28:14 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Ei teadnudki, et tulemas on.
http://www.imdb.com/title/tt1572315/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 22:53:28 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
thumbs_up.gif Ei teadnudki, et tulemas on.
http://www.imdb.com/title/tt1572315/

Spoiler Spoiler Spoiler


Äge, Hollywoodil ikka ideid jätkub.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 23:34:25 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
thumbs_up.gif Ei teadnudki, et tulemas on.
http://www.imdb.com/title/tt1572315/

Spoiler Spoiler Spoiler


Äge, Hollywoodil ikka ideid jätkub.

Hehe, loodan, et see oli sarkasmiga öeldud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 23:47:28 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
renhoelder kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
thumbs_up.gif Ei teadnudki, et tulemas on.
http://www.imdb.com/title/tt1572315/

Spoiler Spoiler Spoiler


Äge, Hollywoodil ikka ideid jätkub.

Hehe, loodan, et see oli sarkasmiga öeldud.


icon_cool.gif

Sai üks hetk vaadatud sellist filmi nagu Incendies - http://www.imdb.com/title/tt1255953/
Päris korralik draama kuidas õde-vend oma ema viimast soovi täitma asuvad ja puänt on thumbs_up.gif

Treiler:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.09.2012 23:50:58 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
renhoelder kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
thumbs_up.gif Ei teadnudki, et tulemas on.
http://www.imdb.com/title/tt1572315/

Spoiler Spoiler Spoiler


Äge, Hollywoodil ikka ideid jätkub.

Hehe, loodan, et see oli sarkasmiga öeldud.
sedasi ei saagi ilma sarkasmita öelda icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 10:37:57 vasta tsitaadiga

hei kas keegi äkets salvestas selle vasaku jala reede jutu.
saab äkki sheerida, hädasti oleks vaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 11:05:35 vasta tsitaadiga

räägi vähe täpsemalt, TV3 aga mis aeg? või mõtled hoopis seda pange läinud esilinastust?
kui täpsustad mida tahad, siis ehk saab ka icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 11:41:55 vasta tsitaadiga

Pange läinud variant on mul olemas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 12:24:31 vasta tsitaadiga

eila oli uuesti
22:30
Vasaku jala reede
vist ilma apsakata, ei näinud ja seega tahakski vaadata.
piixu läinud teleesilinastusel jäi püant puudu.
carlking,
aga mulle meeeldis kuidas kotkad ropendavad icon_razz.gif , seega olen ka huvitatud piixu läinud versioonist.
anna teada thumbs_up.gif



tundub et abistavaid käsi pole icon_neutral.gif
se pole piraatlus, sõbrad käivad ikka üksteise juures VHS vaatamas monkey.gif


viimati muutis WäntWõll 08.09.2012 14:03:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 14:03:47 vasta tsitaadiga

Alles tehti vendadest Grimmidest film, kus nad olid nõiakütid. Nüüd siis Hans ja Grete kah takkaotsa icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Samas, kui nüüd päris aus olla, siis tänu Rennerile ja Artertonile on selle filmi vaatamine täiesti mõeldav icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 15:23:35 vasta tsitaadiga

et siis keegi sa sheerida icon_confused.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 15:33:45 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
et siis keegi sa sheerida icon_confused.gif

pole midagi sheerida icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 16:45:15 vasta tsitaadiga

vale auk jah icon_razz.gif
ehe näide E-lioni olematust teenusest icon_razz1.gif
it jeesti for a win yawn.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 16:57:13 vasta tsitaadiga

[quote="WäntWõll"]eila oli uuesti
22:30
Vasaku jala reede
vist ilma apsakata, ei näinud ja seega tahakski vaadata.
piixu läinud teleesilinastusel jäi püant puudu.
carlking,
aga mulle meeeldis kuidas kotkad ropendavad icon_razz.gif , seega olen ka huvitatud piixu läinud versioonist.
anna teada thumbs_up.gif

üks hetk saad toore materjali lingid, kahe lingi näol. kui tõesti huvi on, siis saad ise harjutada videotöötlust icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 17:23:12 vasta tsitaadiga

mingit filmi sooviks õhtul vaadata...21 jump street oli suht ok...miskit head komöödiat...pole eriti viimaste aastate muuvisid vahtinud..
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 17:24:15 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
mingit filmi sooviks õhtul vaadata...21 jump street oli suht ok...miskit head komöödiat...pole eriti viimaste aastate muuvisid vahtinud..
http://www.imdb.com/title/tt1675434/ - "Intouchables", Eesti kinodes jooksis "1+1" nime all.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 23:29:33 vasta tsitaadiga

Meenutab Crysis nanosuit-i.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 23:33:56 vasta tsitaadiga

80-date lõpp ja 90-date algus on tagasi icon_biggrin.gif


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2012 23:56:31 vasta tsitaadiga

varsti tuleb michael dudikoff ka tagasi icon_lol.gif
american ninja resurrected

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.09.2012 00:01:32 vasta tsitaadiga

irvita aga,varsti laohoone uksed lendavad puruks ja K.I.T.T lendab läbi ja Hasselhoff on tagasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2012 00:09:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
varsti tuleb michael dudikoff ka tagasi icon_lol.gif
american ninja resurrected

american ninja oli kõva laks tol ajal icon_eek.gif thumbs_up.gif
dudikoff ikka elus, kadunud kuidagi ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.