|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
18.01.2004 18:23:08
0 900 1000 Arvutiabi ... |
|
|
Teles tuttavad 0900´ga algavad telefoni numbrid ja ilusad naised.
Nüüd ka arvutiabi liin - 0 900 1000
Mida arvata sellest?
Tutvustus ise on hea - http://www.itdiamond.net/09001000.php
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
18.01.2004 18:34:00
|
|
|
| Viimases hädas tulen ma siia foorumisse või helistan tuttavad läbi, kes võivad teada, mitte ei helistaks sinna.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
18.01.2004 18:36:58
|
|
|
yhinen freedu-ga! kui enda masin t2iesti piixus, siis s6bra juurest saab ikka HV-s k2ia ja siis ei pea maksma misket
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
18.01.2004 18:37:50
|
|
|
eheh, arvuti parandamine telefoni teel nagu hammaste parandamine tagumiku kaudu. mitu korda arvutit parandada proovitud ja tihtilugu ei jõua soovitud tulemuseni ja seda teha veel 5,95 eeku/minut - ei aitäh
viimati muutis olc 18.01.2004 18:38:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
18.01.2004 18:38:43
|
|
|
No siis on HV kaudu ka sama...
_________________ See on minu tagasihoidlik arvamus. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-stUnt-
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2003
|
18.01.2004 18:41:16
|
|
|
| ise helistaks ka tuttavad läbi ja kui neist abi pole siis tuleks kellegi arvutist HV -sse ikka
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.01.2004 18:43:45
|
|
|
paras mõttetus on see nn abitelefon!Hv ja sõbrad aitavad välja kui miski liiga piixus on
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
18.01.2004 21:14:21
|
|
|
kui minu puhul pole minekut roosal küünelakil ega number 55 ketsidel, kas see annab mulle õiguse neid täielikuks mõttetuseks kuuluta? ja muidugi võiks teha eksperimendi, mille legendiks oleks: "kell 5 hommikul, 2 tunni pärast kukub projekti esitamise tähtaeg, aga vat arvutikola otsustas hambaid näidata ja printer enam trükkida ei mõista. ja ma ei oska midagi rohkemat peale wordi, solitaire ja veel paari spets proge." palju võib ühel sellisel inimesel olla itimehest tuttavaid, kes ta mainitud kellajal idooodikannatusega ta ära kuulavad ja kõik endastoleneva teevad, et probleem lahendatud saaks?
1182'e ma ka ei helista niisama ja ajaviiteks, kui net või muu infovaramu ees lahti, vaid ikka siis, kui mul kiirelt vaja teada, kas jõuan nüüd bussi peale, mis vist läks 10 min pärast või pean rongi poole jooksma, mis vist läks 15 min pärast. ja kui valesti valin, pean veel 3h niisama passima. aeg maksab tihiti rohkem, kui esmapilgul paistab. ma muidugi ei tea nende teenuse tasemest midagi, aga üldiselt sellist värgi jaoks on turgu küll.
muidu selline teenus ei tekkinud päris tühjale kohale:
minut.ee oktoober 01 - Kutsu arvutispetsialist oma arvutisse
minut.ee november 21 - Albert.ee pani pillid kotti tagasi
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
18.01.2004 21:29:53
|
|
|
tegelikult kui juba raha peale viha kanda, siis võiks ju seda vähe katsetada - otsiks mõne asjalikuma jama foorumist ja vaataks, kas saavad alla 10 minuti hakkama
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.01.2004 21:34:50
|
|
|
jap, helistad, selgitad oma tõsise probleemi ära ja siis leiad HV avalehelt uue teema - kuidas lahendada seda-ja-seda probleemi
nii kaua ripud telefoni otsas, kuni keegi tark HV'st leiab probleemile lahenduse, siis kuuled telefonist kah seda
aga jah, keegi võiks testida tõesti (keegi selline, kes ikka ise on asjast kenasti teadlik ja ei häbene ka vastu hakata )
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lednE
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2002
|
18.01.2004 23:39:11
|
|
|
...oi lapsed lapsed. Meenutab kunagi mingit tõestisündind lugu, kus mingid vandid olid omale call-girli tellinud, et pidavat "kõike" tegema, ja see vaeseke ei osanudki malet mängida.
Mis aga jutuksolevasse teenusesse puutub, siis miks keegi ei pane tähele, et see teenus on tehtud just IT-rahva jaoks (mis ka siin HV-s mingilmääral esindet on ). Sest masinalappimine kipub olema üks nendest ametitest, mis peab igale sugulasele, tuttavale, isa-ema tuttavale, naise sõbrannade tuttavatele jne. tasuta kätte tulema. Tasuta kätte sellepärast, et puudub "legaalne" koht, kust (ööpäevaringselt) abi saaks oma elementaarprobleemidele (ja kuhu "raha viia"). Ilmselt ja loomulikult saab osa küsijaid vastuse, et viige masin parandusse, aga, kui printer ei prindi või masin ei lähe Internetti vaid mingile vaeste inimeste lehele (pole raha riideid osta nohh..), siis mõnikümmend krooni ei ole ju palju... samas mind ju tüüdatakse "niisama". Niiet igati poolt, kui asi korralikult käima läheks...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
18.01.2004 23:44:31
|
|
|
lednE nende esimese kysimuse vastus on just selline:
| tsitaat: |
Mis see on ja millist abi ma saan?
0 900 1000 arvutiabi alustas teenuse pakkumist 11. augustil 2003 aastal. Meie motoks on aidata kõiki abivajajaid igal võimalikul moel, kuidas suudame.... |
pole kuskil märgitud, et ainult _IT-rahva_ jaoks mõeldud teenus
...niiet, kui ikka sinna mingi eriti IT-vanaema näiteks helistab ja nõu kysib, siis peaksid aitama nemad, mitte saatma neid kuskile remonti või _kohaliku IT mehe_ juurde
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lednE
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2002
|
19.01.2004 00:11:40
|
|
|
hqs:
| tsitaat: |
Meie motoks on aidata kõiki abivajajaid igal võimalikul moel, kuidas suudame....
|
..justnimelt, kuidas suudame.. Ja kui ikka raud koolend on, siis ju telefoni teel ei lapi ja peab kusagile minema. Ma ei välista, et nad ka rauda lappida suudavad, aga kuskilt Sillamäelt Tartusse nad vaevalt telefoni teel seda transavad...
Loomulikult ei ole enamusele siinsest seltskonnast teenuse järele suuremat vajadust, aga maa on täis "vaata maailma" poolt produtseeritud arvutikasutajaid, kellele võiks seesamune kasulik olla...
| tsitaat: |
helistab ja nõu kysib, siis peaksid aitama nemad, mitte saatma neid kuskile remonti või _kohaliku IT mehe_ juurde
|
..aga ka see on abi, kui kodanik saab teada, et masin on katki, mitte tema ei oska seda sisse lülitada
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
19.01.2004 00:13:54
|
|
|
ok, nõustun selles osas sinu jutuga
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
19.01.2004 00:28:56
|
|
|
Võiks mingi hea probleemi mõelda ja siis võiks keegi helistada. Samas ka selle linti võtta
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karzum
HV veteran

liitunud: 17.07.2002
|
19.01.2004 00:37:22
|
|
|
Huvitav palju sealsed töötajad palka saavad. Sellest saaks siis teha järelduse teenuse kvaliteedi ehk probleemide lahendamise võimekuse kohta.
Telefonitöö ise pole kah korralikule itimehele eriti ahvatlev. Olete ju kuulnud küll kõnesid helpdeski sarjast
Samas oleks tore, kui nad teenuse käima saaks, sest turg on põhjatu.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
19.01.2004 14:07:11
|
|
|
Telefoni teel abi küsimine... jah, minekut oleks asjal. Siis peaks seal tööl olema miskit IT uurijad , sest et proovige inimeselt infot kätte saada, kui ta on täiesti veendunud öeldes, et arvuti ei tööta isegi siis, kui küsid, mis pilti kuvar näitab
Samas ise kõigepealt www.google.com ja siis HV
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
19.01.2004 17:51:14
|
|
|
kusjuures kuskil oktoobris sain ise kah tööpakkumise sealt Arvuti-Albertist, palka pakuti _kesiselt_ :O ja töökoht asus suhteliselt nigelas asukohas... muu nagu oli suht bro ...jama ainult, et nad nii ruttu ära vajusid...
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l@ta
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
19.01.2004 17:57:39
|
|
|
Kas siis keegi on ka sinna helistanud ?
Kui ei ole siis ma võiks ise helistada ja küsida midagi ... aga andke hea mõte mida küsida ?
_________________ vajuta! |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
19.01.2004 18:08:57
|
|
|
Küsi kuda nokia modemit routeriks flässida.
_________________ See on minu tagasihoidlik arvamus. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l@ta
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
19.01.2004 18:30:03
|
|
|
Aga veel h2kkeri küsimusi ja siis õhtul poole helistan ära
_________________ vajuta! |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
19.01.2004 18:38:56
|
|
|
| hqs kirjutas: |
| Arvuti-Albertist |
nimedel on koomiline sarnasus
selline nimi võiks olla Albert Arvuti
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.01.2004 19:21:36
|
|
|
kuidas oma printerile XP peale panna
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
20.01.2004 09:48:08
|
|
|
"Mul oli blaster worm, ta kadus lihtsalt ära, miks?" irw...
btw oli ka mul nii :S
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
20.01.2004 09:58:00
|
|
|
Huvitav,kumb oleks keerulisem ,kas telefoni teel arvutit remontida,autot parandada või maja ehitada.Asjatundmatu jaoks on see tühi maa enivei ja asjatundlik naerab sellise teenuse peale.
Aga jah,keegi võiks vastavate seadmete olemasolul jutu linti võtta küll...ma olen päris kindel ,et nalja saaks..
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaak82
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
20.01.2004 11:30:43
|
|
|
| Naerge naerge aga asutuste siseselt on täiesti toimivaid lahendusi olemas. Miks ei võiks keegi siis ka pakkuda väljapoole...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
20.01.2004 13:22:42
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
kuidas oma printerile XP peale panna  |
Või küsida: "Mul on Windows ikka tavaliselt 10x päevas pange pannud, aga nüüd juba 3 päeva järjest töötab ilusti. Milles võiks viga olla ja kas tõesti aitab ainult uue Windowsi ostmine"
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.01.2004 15:22:55
|
|
|
"Selline mure, et tõmbasin Datanetist simsi, aga kuidas ma saan oma inimesele töökoha kuidas siivii'd kirjutada kas roosa paber sobib või peab tingimata printer olema "
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekskavaator
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
20.01.2004 18:01:41
|
|
|
ärge siis avalikult küsimusi välja öelge, loogiline et loevad seda siin ju..
pärast on kui keegi küsib ütleme:
| tsitaat: |
Selline mure, et tõmbasin Datanetist simsi, aga kuidas ma saan oma inimesele töökoha?
|
on neil nagu mingi kaunisti kõlav ja täpne vastus paberi pealt võtta, eksole, ja seda me ju ei taha.
_________________ param-paraa |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l@ta
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
20.01.2004 20:40:04
|
|
|
Seda küll jah ,aga ennem üritasin helistada aga keegi ei vastanud :S
_________________ vajuta! |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
21.01.2004 23:56:05
|
|
|
| ma nii huvi pärast tahaks neilt küsida, kuid kompileerida ja installida Linux 2.6 seeria kernel Athlon XP, VIA Technologies AGP GART, VIA SixTrac ja VIA Tahoe toega nii, et RAMdisk'i ei peaks kasutama
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
23.01.2004 13:58:09
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Üldiselt peaks nii 90% probleemidest saama siiski HV's lahenduse...
Seega jah, mina ka ei helistaks. |
ja päris kindlasti ei oska ka nemad seda ülejäänud 10% aidata
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
23.01.2004 14:51:30
|
|
|
andke siis teada, kui olete helistand ja seda linti võtnud tahaks juba kuulda tulemusi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mattias210
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003
|
24.01.2004 14:52:53
|
|
|
| Olen veendunud et kui kuskilt veel siit eestimaa pealt abi küsida siis on see HV foorum. Usun, siinne rahvas moodustab oma ajudega suurema teadmiste pagasi kui mingi kuum arvutiabi liin.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighter
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
24.01.2004 22:14:11
|
|
|
tegelikult ma sellel telefonitsi õpetamisel mingit erilist perspektiivi ei näe, küll aga on küllaltki huvitav ja ehk ka reaalne võimalus see, et
ühel heal päeval hakatakse pakkuma seda arvuti support'i remote desktopi näol, et võhik helistab häkkerile, teatab probleemist, lepitakse kokku summa, ja siis häkker teeb ise kõik korda.
Nii säästaksid kõik närve ja saaks oluliselt rohkem probleeme lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
26.01.2004 04:04:09
|
|
|
Ja mis agaranteerib, et häkker uuesti külastama ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
26.01.2004 16:20:39
|
|
|
| lighter kirjutas: |
tegelikult ma sellel telefonitsi õpetamisel mingit erilist perspektiivi ei näe, küll aga on küllaltki huvitav ja ehk ka reaalne võimalus see, et ühel heal päeval hakatakse pakkuma seda arvuti support'i remote desktopi näol, et võhik helistab häkkerile, teatab probleemist, lepitakse kokku summa, ja siis häkker teeb ise kõik korda.
Nii säästaksid kõik närve ja saaks oluliselt rohkem probleeme lahendatud. |
selle häkkeri koha (mida iganes sellega siin mõeldud on) jätaks välja, aga arvuti-albert just sellist läbi kaughalduse abistamise teenust pakkus. keri vähe üles, leiad lingid ka.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighter
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
26.01.2004 17:46:17
|
|
|
vabandust, minu viga, aga noh...ju siis inimestel ei läinud arvuti piisavalt tihti katki
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|