Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola XT910 RAZR märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marguz
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 10:38:21 vasta tsitaadiga

Kui garantiiajal ei juhtu, siis ilmselt ei juhtu ka pärast seda, seega on 2 aastat muretut kasutamist garanteeritud. icon_smile.gif

Ning kas on telefoni, mida mitte keegi ei kiru? On hulk rahvast, kes pole rahul uue Galaxy S3'ga, HTC One seeriaga jne jne.

siim kirjutas:
Kas ekraani iseeneslik purunemine ei tekitanud kõhklusi soetamisel? Endale sümpatiseerib "labidatest" ka just MAXX kõige rohkem, aga natuke kõhklema võtab see kirumiste hulk.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2012 23:05:50 vasta tsitaadiga

Kas ICS on lõpuks kuidagi saadaval?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 09:05:07 vasta tsitaadiga

Ei ole pakkunud küll siiani.
Mis on veider, sest Q3 sai just mööda... Kas kellelgi on täpsemat infot?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 10:16:06 vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Ei ole pakkunud küll siiani.
Mis on veider, sest Q3 sai just mööda... Kas kellelgi on täpsemat infot?

Q3 saab mööda ikka peale 30. septembrit. Täna on alles 6. september.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 10:22:55 vasta tsitaadiga

Jah, anna andeks, üheksas kuu lõppeb siiski 30-ndaga. Aga sellegi poolest on natuke imelik, et asi on nii pikalt veninud. Euroopas on väga vähestel veel võimalus ICSi kasutada (vist UK ja FRA ka ?). Kui iseenesest on soft valmis siis miks ei saa seda lihtsalt igale telefonile võimalikuks teha?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 06.09.2012 12:00:37 vasta tsitaadiga

Peaks ka lõpuks poodi sammuma...mitu kuud lükkan juba Xperia S-i ostu edasi
ja nüüd tuleb välja, et vist ei tahagi. Lähipäeval minema uurima kus ja kuidas head hinda saada Motorolale icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 06.09.2012 15:35:15 vasta tsitaadiga

Hilja juba, icon_smile.gif uus droid razr on juba välja tulemas, eile tutvustati. Saad veel paar kuud oodata icon_smile.gif
_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 17:17:13 vasta tsitaadiga

See on tõesti õudne, et peab ICS update'i ootama nii kaua, ehk Q3 jooksul ehk kuni siis septembri lõpuni. Loodame, et asi siiski vähemalt jõuab meieni selle kuu jooksul.

Töökaaslase MAXX mudelist. Hetkel kasutab suht palju GPSi, väga palju kõnesid päevas, kalender, sinihammast autos ei kasuta, kuid see-eest wifis päevas mingi 3-4 tundi, kus toimub asjade sync ning vahest ka noh, filmide "hankimine" ning nende vaatamine läbi hdmi õhtul teleris. Ja nii peab olenevalt päevast tal aku vastu umbes 4 päeva. Mõnikord kui on väga palju gpsi kasuanud (ilma autotoiteta ikka), siis peab leppima 3 päevaga. Aga siiamaani seiskoht-superhea asi. Kõik mis peal-kõik toimib korralikult. Kuigi jah, kaamera kvaliteedi üle siseruumides on veidi nurinat.
Kuid vahepeal tekkis ka mingi anomaalia-telefon jooksis kokku. Aitas hard restart nuppude abil (kui keegi ei tea, siis kõik 3 füüsilist nuppu korraga all hoida).

Tavamudelit ja MAXXi käes hoides muud vahet ise tunne, kui see, et MAXX on visuaalselt paksem, kuid käes see ei häiri (pigem ütleks, et kui käia telefoniga hellalt ümber, siis on pigem oht või tunne, et võid tavamudeli käest maha pillata-seda just siis, kui telefonil pole näiteks silikoonkesta ümber). Aga tunda on, et MAXX mudel on käes raskem. Ja kasutuses peab MAXXi aku kauem vastu-muid erinevusi nagu ei olegi minu meelest. Aa, ja Maxx mudeli aku täislaadimine võtab rohkem aega kui tavaversioonil.
thumbs_up.gif

Ise tunnen tegelikult hetkel telefoni kasutamisel puudust sellest, et kaamera appil ei saa kuidagimoodi date stampi peale. On küll mingid muud appid, aga need suht mõttetud-igast reklaame jms täis ning mõni sööb mõnusalt akut kasutades teised jälle salvestavad originaali telefoni ja siis tekitavad uue pildi, kus date stamp peal.

Hetkel jooksutan telefonis Go Launcher appi. Kõik asjad ära muditud ja vähemalt menüüd ja screen lock teistmoodi. Ja veab täiesti vabalt ja puhtalt selle välja. Ei ole täheldanud ka seda, et antud app rohkem akut sööks. Vähemalt appi plus on see, et saab kõike muuta ja home screene juurde tekitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 18:41:20 vasta tsitaadiga

Wallpaperitest on üks selline, mis peaks accuweatherit kasutama ja sellele vastavat ilma kuvama. Minul see miskipärast ei tööta, kas kellelgi töötab see nii nagu peaks?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 18:55:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Custom ROMe ka proovinud ning oskab soovitada?
Ei jõua ise ICS ära oodata vist icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 18:56:45 vasta tsitaadiga

Mis teil praegu funktsionaalsusest puudu jääb, et ics vaja?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
autor24
HV vaatleja
autor24

liitunud: 26.03.2003




sõnum 09.09.2012 21:01:59 ICS 4.04 nüüd peal ja töötab tõrgeteta! vasta tsitaadiga

jako07 kirjutas:
Kas keegi on Custom ROMe ka proovinud ning oskab soovitada?
Ei jõua ise ICS ära oodata vist icon_smile.gif

Ei soovita mingeid custom romme, kui ametlik on saadaval.
Kuna telefon hakkas paar päeva tagasi paar korda ICS-i ise välja pakkuma, otsustasin WIFI kaudu alla tõmmata. 260MB (ei sisalda Webtop3 uut versiooni). Kaks korda proovisin esimese buutimise ajal katkeb ära ja taastab 2.3.6 nagu enne. Minu mudel on Razr. Ilmselt selle pärast jookseb pange, et föön on rooditud. Peale teist proovimist tegin Factory reseti ja eemaldasin root accessi. Peale seda enam ICS ennast välja ei pakkunud. Siis otsisin täiesti ametliku SPDREM_U_01.6.7.2-180_SPU-19-TA-11.6_SIGNEuropeAustraliaEMEA_USASPDRICSRTGB_HWp2b_Service1FF_fastboot.xml.zip faili ja panin RSD Lite 5.6 programmiga Fastboot modes peale. See sisaldab ka uut Webtop versiooni wt-3.0.0 ja on 693MB suur. Siis taasatasin Root Accessi EPRJ_EasyRootICS_MultiOS_v1.5.zip failiga. See sisaldab ka töötavat Adobe Flash playeri versiooni. Adobe lõpetab Android operatsioonisüsteemi toetamise varsti.
ICS Rom: http://sbf.droid-developers.org/umts_spyder/list.php
System version 672.180.41.XT910.Retail.en.EU
Build number
6.7.2-180_SPU-19-TA-11.6
Build date
Mon Jul 16 11:15:45 CST 2012
See on kõige uuem hetkel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aktuaalnek
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2009




sõnum 11.09.2012 02:14:30 vasta tsitaadiga

+1. Lasin ka RSD-ga ametliku ICS selga ja versiooniks 672.180.33.XT910.Retail.en.EU
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:06:37 vasta tsitaadiga

Mul tuli täna telefoni teade, et on tulnud versiooniuuendus, suurusega 295.8MB. Versioniks 672.180.41.en.EU ... Huvitav küll, mis see on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:42:55 vasta tsitaadiga

gordon99 kirjutas:
Mul tuli täna telefoni teade, et on tulnud versiooniuuendus, suurusega 295.8MB. Versioniks 672.180.41.en.EU ... Huvitav küll, mis see on icon_biggrin.gif

Jep. ICS 4.0.4
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 21:03:31 vasta tsitaadiga

Ma sain ka hetkel. Aga ta ei teatanud millegipärast, vaid pidin ise uuendusi otsima. Eks annan teada siis kuidas on icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 21:06:04 vasta tsitaadiga

Tore uudis lõpuks siis thumbs_up.gif
Proovisin just ise, aga "Your device is up to date" ikka veel icon_neutral.gif

Loodame, et saab läbipäevil ikka peale installida...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.09.2012 20:20:19 vasta tsitaadiga

asi susiseb. 672.180.41.en.EU'd pakuti uuenduste otsimise peale, enne seda oli tükk aega must maa, uuenduste otsimine jäi rippuma, ei öelnud ei ega jaa. Noh, saame näha..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2012 23:13:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Eesti kaubandusvõrgus näinud müügil ka lisavarustust? Ümbrised jms?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 08:34:03 vasta tsitaadiga

Generic varustust olen näinud: sobivad a la kõikidele 4,7" ekraanidele ja siis, et k.a Maxx. Aga üldiselt mingid ümbrised ja muud on tavalisele Razrile mitte Maxxile. Selles mõttes on natuke kehv seis.

eBays on kindlasti laiem ja parem valik üldiselt ja suht okei teenindusega ka. Mul näiteks läks üks valge ümbris suht kohe katki, saatsin kirja, et kas panen neg. kommentaari ja selle jutu peale oli mul nädala pärast uus ümbris postkastis.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 14:17:35 vasta tsitaadiga

Tavalist RAZR'i ma silmas pidasingi. Tahaks enne käte vahel hoida ja vaadata kuidas ümber aparaadi istub, sellepärast uuringi. eBays seda võimalust ei avane ja saab ainult huupi tellida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
autor24
HV vaatleja
autor24

liitunud: 26.03.2003




sõnum 21.09.2012 15:58:27 Lisavarustusena soovitan: vasta tsitaadiga

Ise kasutan Expansys kaubamajast ostetud lisavarustust:
Kile
http://www.expansys-ee.com/d.aspx?i=225104
Dokk
http://www.expansys-ee.com/d.aspx?i=225121
Kott
http://www.expansys-ee.com/d.aspx?i=226295
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 17:38:55 vasta tsitaadiga

Oskab keegi juba kommenteerida ka ICS uuenduse mõju aku kestvusele nii RAZR kui RAZR Maxx puhul icon_rolleyes.gif

Sai siis Maxx soetatud ja otsides ümbrist kerkis küsimuis õhku: Mis vahe on XT910 ja XT916 vahel? Lihtsalt 916 isendile pakutakse ümbrist mida sooviksin aga samas pole kinnitust et ka 910 ümber sobib. Telefon näitab 4.0.4ga mudeliks just XT910.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2012 22:05:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi on näiteks iGo saanud peale panna?
Proovinud siin juba mitu korda, aga saan vastuseks "Please insert your sd card containing igo content files" . Aga need failid on õiges kohas olemas...

Kui kellelgi on õnnestunud, siis võiks mulle näiteks privas kirjutada, kuidas see õnnestus.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 06:57:09 vasta tsitaadiga

Võin pühalikult tunnistada et Maxx kannatab ka kukkumist thumbs_up.gif Eile tööl oli juhus kus 4m mööda katusekilet libisemist ja peale seda 2,7m maapinnani maandumine sai teoks icon_razz.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 10:18:21 vasta tsitaadiga

Mu MAXX on hakanud viimasel ajal harva, kuid siiski, end ise välja lülitama. Kas kellelgi on sarnast probleemi?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 19:47:49 vasta tsitaadiga

Kas lülitab välja või teeb restarte?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2012 20:01:40 vasta tsitaadiga

Kuidas kunagi. Vahel vaatan, et pikemalt juba väljas olnud, teinekord aga on juba ise sisse lülitanud. Õnneks juhtub selliseid asju suht harva, aga häirib ikka.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2012 17:55:21 vasta tsitaadiga

Kas oleneb ka sellest kui täis aku on? Mis versiooni Android peal on?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2012 11:50:00 vasta tsitaadiga

Minu arust on üsna suvalised need hetked ja imelikul kombel on see tekkinud pärast 4.0.4 peale laskmist. Lihtsalt nõme on vahepeal jälle üllatuda et telefon väljas. Samas siiani veel väga häiriv ei ole ja seda juhtub väga harva.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2012 13:45:36 vasta tsitaadiga

Mul küll otseselt välja pole lülitanud, aga restarti teeb küll iseenesest umbes korra nädalas. Vähemalt nii olen peale sattunud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2012 09:37:21 vasta tsitaadiga

Kusjuures minu anomaaliad mis kohe peale ostu mõne päeva jooksul olid on peale 4.0.4 paigaldamist kadunud just nende 2 restardiga 4 päeva jooksul. Samas avastasin et battery all näitab minul ainult OS Androidi tarbijana. Nüüd just vaatasin ja näitas kõike jälle õieti. Ainult OS näitas mingi nädala või isegi rohkem.

Kas sul hakkasid need restardid kohe peale upgrade? Uuri seda probleemi XDA foorumist, seal käib maailmas suurim nutitelefonide kasutajaskond. Samas kui saad vastuseid ja need toimivad siis ära unusta siin jagada kuna paljud ei jaga nii palju inglise keelt ja siit palju lihtsam ka konkreetne probleem ja lahendus üles leida thumbs_up.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2012 00:10:19 vasta tsitaadiga

gordon99 kirjutas:
Kas keegi on näiteks iGo saanud peale panna?
Proovinud siin juba mitu korda, aga saan vastuseks "Please insert your sd card containing igo content files" . Aga need failid on õiges kohas olemas...

Kui kellelgi on õnnestunud, siis võiks mulle näiteks privas kirjutada, kuidas see õnnestus.


Ei ole endiselt see õnnestunud. Paluks abi?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
autor24
HV vaatleja
autor24

liitunud: 26.03.2003




sõnum 22.10.2012 09:07:34 vasta tsitaadiga

Mul oli viimane peal enne tarkvara vahetust. Failide kaust IGo oli Internal 8Gb Storage peal. Kuna meelde tuletasid, hakkan õhtul uuesti panema ja annan teada, kuidas läks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 20:31:34 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi ise ka ICS peal. 4.0.4 ja vers. 672.180.41
Siiani tundub olevat parem kui GB.
Eks paistab, mis aku selle peale ka ütleb.

Menüüd lihtsamad, loogilisemad. Ainukene mis natukene häirib, see ICS teema on nagu natukene tume ja tekitab sünget tunnet. Aga vähemalt originaal helistamise osa (menüüd jne kasutamine) on kordades paremad ja lihtsamad, samuti on parem videopleier, ja palju parem on muusika mängija.

Ainukene asi, millega ikka rahul ei ole, on see, et originaalis ikka ei pakuta kaamerale võimalust, piltidele kuupäev peale panna. Aga muidu on ka kaamera osa ja selle kasutamine kiiremaks muutunud.

Kunagi jamasin ise ka iGO-ga. Vanasti näiteks HTC-l töötas, ning alguses ka Motorolal, kuid siis mingist hetkest enam ei toiminud mul ja ma ei saanudki seda tööle. Algast selles, kui kummikute HTC leht maha võeti ja miskipärast kadus ka iGO google playst ära. Pärast seda ei ole siiani Motorolal tööle saanud seda (kõik õpetuse järgi, isegi vanad kaardid ja failid alles jne). Jätsin asja tookord sinnapaika ja sealt tänaseni kasutan vaheldumisi kas google mapsi millegi otsimiseks või naviks siis kas Sygic või Navigoni.

Nüüd igatahes proovin natukene aega küll ICS. Kuigi võiks korraks ju JB proovida kui hiljem uuesti ICS peale saaks (ei ole täpsemalt teemasse süvnenud).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 10:47:24 vasta tsitaadiga

Razr Maxx puhul on testitud aku kestvus järgnev: http://blog.gsmarena.com/motorola-razr-maxx-battery-life-is-complete-makes-chargers-feel-lonely/

Mina igatahes julgeks kinnitada et vastab tõele ja minul ICS peale minekul kestab telefon varasema pea täpselt 2 ööpäeva asemel pigem 2,5 ööpäeva thumbs_up.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguz
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2012 11:53:03 vasta tsitaadiga

ICS peal ning enda üsnagi "heavy-use" juures erilist aku kestvuse vahet ei näe. Põhimõtteliselt saan endiselt 2 päeva (a la esmaspäeva hommikul laadija tagant ning teisipäeva õhtul magamaminnes uuesti külge) ilma laadimiseta hakkama. (24h on sees 3G, Wi-Fi, Bluetooth ... kõnesid päevas ca. 1-1,5h).

Mis tasub ehk äramainimist, mida kohe algul ei tabanud on laadimise kestus. Arvestades aku suurt mahutavust on autolaadijaga lühikestel otsadel laadimine pea mõttetu, sest olulist energiat sealt mõnekümne minutiga ei ammuta ning ka elektrivõrgulaadijaga läheb tunde 2-3, et 0st täis laadida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 09:16:24 vasta tsitaadiga

Tekkis üks küsimus seoses ISC 4.0-ga RAZRi peal:
Kuidas saab originaal kaamera äpil seda pildi tegemise klikk heli maha võtta? No ei ole sellist võimalust enam menüüs. GB-l sai maha võtta ja telefon ei teinud pildi tegemise ajal klikk heli, kuid ICS on klikk volüüm 100% peal, isegi kui telefoni enda heli on näiteks 50% peal või kui telefon on üldse SILENT reziimis icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif ?
Saab maha kruttida seda kuskilt menüüst või avaneb kuskilt mingi varjatud menüü?

Ja teine asi, milline oleks hea pilditegemise äpp, kus saaks otse automaatselt koheselt pildi peale ka kuupäeva peale. Hea, kui ka kellaaeg. Ja äpp peaks olema kasutatav.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2012 09:40:32 vasta tsitaadiga

Veider, kui mul telefoni heli on nulli peal, siis ei tee ka kaamera mitte mingisugust heli. 4.0.4 peal siis.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2012 07:48:17 vasta tsitaadiga

Mäletan et omal võtsin maha selle klõksu aga nüüd enam ei leia kus seda teha sai icon_eek.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandolfR
külaline






sõnum 20.11.2012 21:49:02 RAZR saab Jelly Bean´i? vasta tsitaadiga

Tere,
On plaan osta see telefon aga tahaks teada kas millalgi on tulemas ka JB?
Veidike olen otsinud ja https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c lehel on kirjas ainult selline info
tsitaat:
ICS Upgrade rollouts began in Q3 2012 for select countries and carriers
tagasi üles
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 10:21:49 vasta tsitaadiga

ICS on olemas juba tükk aega. Mingi uudis oli ka, et enne aasta lõppu tuleb DROID Razritele ka JB, aga väga ametlikku allikat pole sellest veel näinud, et ka Euroopa Razr-itele. Ofc on alati muidugi võimalus rootida ja ise mingi JB rom peale panna, mis vahel on isegi parem kui originaal.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandolfR
külaline






sõnum 21.11.2012 15:57:38 vasta tsitaadiga

Selge, rom´i peale paneku jätan viimaseks sammuks kui on täiesti kindel et euroopa Razr´itele ei tulegi JB.
Üks küsimus oleks muidu veel, nimelt kas nuppudel (menüü, kodu, tagasi, otsi) taustavalgust ei olegi? icon_eek.gif
tagasi üles
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 17:21:56 vasta tsitaadiga

On küll. Oleneb telefoni seadetest.
Näiteks kui ekraan auto režiimis, siis need tulukesed lähevad põlema alles siis, kui ümber telefoni hämar on. Kõige lihtsam katsetada-pane näpp või käsi esipaneelil Motorola märgi / kuulari alla, sinna kaamera silma juurde. Sellega läheb valgussensor kinni ja tulukesed lähevad telefonil kohe põlema.

Aga igatahes mina küll ei ole tänaseni saanud ühestki menüüst kaameral pildi tegemise hetkel tulevat klõpsu maha võtta icon_evil.gif Nõme...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandolfR
külaline






sõnum 21.11.2012 17:39:32 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Aga igatahes mina küll ei ole tänaseni saanud ühestki menüüst kaameral pildi tegemise hetkel tulevat klõpsu maha võtta icon_evil.gif Nõme...

XDA foorumist leidsin sellise õpetuse:
tsitaat:
Open up the camera app. Press the menu button (at the bottom of the phone). Press the gear on the menu that opens up. This is the camera settings menu. Scroll all the way down to the bottom. There is a setting there called "shutter tone". Just unchecked the box next to it and that disables the camera sound.

või kui on rootitud telefon (töötab ainult siis kui on ICS peal):
tsitaat:
1. Go to system/build.prop
2. Edit build.prop (I'm using Root Explorer)
3. Go to ro.camera.sound.forced=1
4. Replace 1 and put 0 ( ro.camera.sound.forced=0)
5. Save it
6. Reboot
7. Now go to camera settings, and switch of the sound

Panen siia siis juba konkreetse teema ka - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1877383
tagasi üles
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 21:57:47 vasta tsitaadiga

Tänud.
Kusjuures nüüd tuli meelde, et jah, kui oli peal v2.3.6 Android, siis täpselt sellest kohast ma võtsin tollel kaamerakliki heli maha.
Aga hetkel, v4.0.4 Androidiga, antud kohas pole isegi sellist valikutki. Panen igaks juhuks listi siia, mis selle hammasratta alt avaneb: Widescreen, video resulution, motocast auto-upload, volume key functon, geo-tag, video stabilisation ja storage location. Ja ongi kõik. Rohkem valikuid seal all ei ole.
Telefon siis tavaline, ehk rootimata.
Seda vaikut pole isegi sound-volumes menüü all. Seal vaid music, video...; ringtone; notifications; alarms valikud. Pole kasu, kui isegi kui ma sealt menüü alt kõik maha, ehk nulli tõmban - kaamera ikka teeb pildi ajal kliki heli.


Tundub et mõne xda foorumi kasutajal ka sarnane probleem, et polegi sellist valikut kaamera menüü all....
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 15:45:52 vasta tsitaadiga

Täna juhtus selline asi, et võtsin hommikul telefoni laadimast ja esiklaasile oli tekkinud mõra. Huvitav, mis nüüd edasi?

viimati muutis gordon99 12.12.2012 23:57:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandolfR
külaline






sõnum 23.11.2012 00:54:57 vasta tsitaadiga

gordon99, kui see mõra sind ei sega siis ära tee midagi aga kui ei meeldi siis mine lihtsalt kuskile hooldusesse ja lase ära vahetada. Hind peaks jääma 140 - 200 € vahele.
tagasi üles
gordon99
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2012 00:22:59 vasta tsitaadiga

RandolfR kirjutas:
gordon99, kui see mõra sind ei sega siis ära tee midagi aga kui ei meeldi siis mine lihtsalt kuskile hooldusesse ja lase ära vahetada. Hind peaks jääma 140 - 200 € vahele.


Põhimõtteliselt ei sega, aga esteetilise välimuse rikub ära. Hind on ju ikka meeletu. Garantii alla ei lähe?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandolfR
külaline






sõnum 29.11.2012 01:42:01 vasta tsitaadiga

gordon99 kirjutas:
Põhimõtteliselt ei sega, aga esteetilise välimuse rikub ära. Hind on ju ikka meeletu. Garantii alla ei lähe?

Hind on suur jah, samas sõbra Galaxy S2 klaasi (samuti 4,3 tolli) kohta öeldi et maksab 120-175 €. Garantii alla see kindlasti ei lähe kuna see defekt on su enda poolt tekitatud.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola XT910 RAZR mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.