Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 06.06.2012 03:02:21 vasta tsitaadiga

kas olen ainus kel tühjad lehed poes eusa_think.gif
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 06.06.2012 10:29:44 vasta tsitaadiga

ei tea mul ei ava lehtegi enam
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 06.06.2012 10:51:48 vasta tsitaadiga

Mul küll kõik normaalne või ma ei sa aru, mis probleem?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 06.06.2012 10:57:04 vasta tsitaadiga

praegu kõik ok.

õhtul oli sellisel kujul, nimekirjad kaupade kogusega olemas, aga leht ise tühi

Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 05.08.2012 03:43:17 vasta tsitaadiga

Leht töötab OK. Sai läppar tellitud ja järgmine päev oli kohal! Üldine kleinditugi jätab vb veits soovida, aga samas, kus ei jätaks. Üldiselt suhteliselt meeldiv kogemus ja rahul.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003




sõnum 22.08.2012 16:23:34 vasta tsitaadiga

Teisipäeval tellisin uue video, neljapäeval läksin kontorisse järgi ja sain kätte. thumbs_up.gif
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karumajas
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2012




sõnum 28.08.2012 19:43:54 vasta tsitaadiga

Endal siis suht halb kogemus selle firmaga. Tellisin kolmapäeval arvuti ja ootasin pea nädal. Okei, sain kätte. Koju tulles avastasin veel ühe vea, nimelt ei ühindu arvuti ja monitor. Proovisin 2 erineva monitoriga ja tulemus sama. Nüüd pean garantiisse viima ja jälle ootama... Mind paneb imestama, kas nad siis üldse ei kontrolli arvuteid enne müüki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2012 19:52:07 vasta tsitaadiga

Kuidas ei ühendu? Juhe ei sobi?
Arvutis on lisavideokaart?
Äkki ühendasid monitori kaabli kogemata on-board video külge hoopis?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumajas
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2012




sõnum 28.08.2012 20:06:36 vasta tsitaadiga

No lihtsalt ei ühendu. Kust ma tean mis seal sees on, ma ostsin terve kasti. Seal koprusel on spetsiaalne auk monitori juhe jaoks, sinna ühendangi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2012 20:30:05 vasta tsitaadiga

karumajas kirjutas:
No lihtsalt ei ühendu. Kust ma tean mis seal sees on, ma ostsin terve kasti. Seal koprusel on spetsiaalne auk monitori juhe jaoks, sinna ühendangi.

ehk siis tellisid komponendid, said tellitu ja nemad on süüdi... milles?
võin juba distantsilt öelda, et sinu oskamatuse viga ja kui kavatsesid lamenti lüüa, siis saad nende ees seal punastada hoopis.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1a.ee
HV vaatleja
1a.ee

liitunud: 25.06.2010




sõnum 28.08.2012 20:37:19 vasta tsitaadiga

karumajas kirjutas:
Endal siis suht halb kogemus selle firmaga. Tellisin kolmapäeval arvuti ja ootasin pea nädal. Okei, sain kätte. Koju tulles avastasin veel ühe vea, nimelt ei ühindu arvuti ja monitor. Proovisin 2 erineva monitoriga ja tulemus sama. Nüüd pean garantiisse viima ja jälle ootama... Mind paneb imestama, kas nad siis üldse ei kontrolli arvuteid enne müüki?

Tere,

vabandame, et tarne teieni natuke hilines. Kõik meie poolt kokkupandud lauaarvutid on 100% eelnevalt kontrollitud. Tavaliselt antud juhul on tõesti tegemist selle veaga, et kliendid ühendavad monitori valesse kohta, palun kontrollida üle kas monitor on ikka õiges pesas. Kui probleem ikka üleval siis tooge meile ja vaatame asja üle.

1A.EE

_________________
www.1a.ee - väga head pakkumised
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karumajas
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2012




sõnum 28.08.2012 20:37:49 vasta tsitaadiga

Ütlen veel kord, et ostsin valmis kasti, VALMIS. Mina pole midagi kokku pannud ega midagi teinud. Et siis mina oled süüdi, et nemad ei kontrolli arvuteid enne müümist vä?icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

http://www.1a.ee/arvutitehnika/personaalarvutid/1a_elite_i3_multimedia_hd/2393338/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2012 23:35:12 vasta tsitaadiga

karumajas kirjutas:
Et siis mina oled süüdi, et nemad ei kontrolli arvuteid enne müümist vä?

Retard oled vä?
Iga endast vähegi lugupidav müüja kontrollib arvutikomplekti enne väljastamist üle.
Miks sa esitatud küsimustele ei vasta?
Valmis kasti ostsid jah, aga monitori ühendasid ju ikka ise. Küsimus ongi selles, et kuhu sa selle ühendasid?

"Lihtsalt ei ühendu": Üks haigematest juttudest, mida inimene rääkida suudab. Üle trumpab ainult kunagine klient, kes ütles, et " klaviatuur ei oska sülearvutiga läbi monitori ühendust võtta".
Vaata üle, äkki neid "spetsiaalseid auke" on rohkem kui üks.
Tra, ikka on vaja paukuda, enne kui inimesest asja saab ..
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004




sõnum 29.08.2012 14:23:25 vasta tsitaadiga

karumajas kirjutas:
Ütlen veel kord, et ostsin valmis kasti, VALMIS. Mina pole midagi kokku pannud ega midagi teinud. Et siis mina oled süüdi, et nemad ei kontrolli arvuteid enne müümist vä?icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

http://www.1a.ee/arvutitehnika/personaalarvutid/1a_elite_i3_multimedia_hd/2393338/


Selle kasti külge annab kindlasti igat monitori ühendada, mis pärineb vähemalt peale sajandi vahetust. Aga monitori ja kasti ühendamine on puhtalt sinu rida, 1a'd süüdistada enda oskamatuses on väga thumbs_down.gif.

Saaks veel aru, kui oleks neilt lisateenusena kogu kraami kodus kokkupaneku tellinud ja siis peale seda ei oleks töötand.

PS. thumbs_up.gif super, et 1a kohe valmis on klienti abistama, nagu siin üks 1a esindaja paar posti tagasi kirjutas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 29.08.2012 17:53:14 vasta tsitaadiga

http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=3794#sp

Sellel emaplaadil on integreeritud graafika ja olemas nii VGA kui DVI pordid. Samas 1a tootelehel on kirjas, et valmis masin sisaldab ATI HD6670 graafikakaarti. 98.7% on kindel, et ühendasid monitori emaplaadil asuvasse väljundisse, mitte graafikakaardil olevasse. Lohutuseks võin öelda, et selliseid juhtumeid olen isiklikult ikka üsna mitut näinud icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuska215
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2010




sõnum 31.08.2012 18:58:12 vasta tsitaadiga

Minul halb kogemus. Sattusin kaks kord järjest mobiilidele, mida nad pakuvad, aga neil ei ole. Rohkem ei tahagi proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starlike
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2012 15:09:48 vasta tsitaadiga

Tervist 1a,
Olen huvitatud ostmast järgmist produkti: http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/packard_bell_ents_xtreme_gt/12934003/ , kuid kardan Packard Bell firma tõttu (varem esinenud halb kogemus nende produkti emaplaadiga ning varuosadega).
Tahtsin siis küsida üle, mis kiibistik arvutil on ja kas mälu on 1333 mhz (toote informatsioonis pole märgitud). Samuti on mälupesade arv jäetud märkimata, kas see tähendab et mälupesasid pole?
Sooviks detailsemat informatsiooni ka arvuti kõvaketta kohta, kas 5400 või 7200 rpm ? Tahaksin olla 100% kindel arvuti specificationites enne ostmist.
Ette tänades,
Starlike
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2012 15:13:56 vasta tsitaadiga

See teema ei ole mingi helpdesk

Telefon:
6652770
6652771
GSM:
56496466

Meiliaadress: info@1a.ee

_________________
{ Talu/suvila blogi }
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.11.2012 17:52:43 vasta tsitaadiga

Positiivne kogemus. Tellisin kingston 32GB micro SD kaardi (13€! icon_eek.gif )
Kuid info kauba kohalolekust minuni ei jõudnud, vist postkast täis.
Poolteist kuud hiljem saadi mind telefonitsi kätte. Sain kaardi kätte ja kenasti vana 13€ hinnaga. Kuigi nüüd maksab sama kaart 18€.
Ei mingit vastu puiklemist ja ignoreerimist. ATF on mind mitu x sellisel juhul pikalt saatnud ja ka raha saad alles tagasi 30 päeva pärast.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2012 23:12:33 vasta tsitaadiga

Sõber tellis vähe kallima sülearvuti, millel oli probleem klaviatuuriga (logises, klõbises veidi). See selleks, kuid ülimalt positiivne on see, et kahe ööpäevaga rändas masin tagasi esindusse ning esindusest kliendile. Pretensiooni esitamine sujus samuti inimlikult ning ilma igasuguste ekstsessideta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 07.11.2012 17:32:07 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
krdi tsirkus.
neljäpäeval enne kl12 sai üks tellimus tehtud, kohe maksin ära.
siis esmaspäeval helistasin kontorisse ja küsisin mis värk on tellimusega, ei mingit kinnitust meilile et raha kohal ja tellimus vormistatud, torust tibi vastas et kõik oukei, läheb täna kullerile, homme (teisipäeval siis) kohal (smartposti valisin, saatmine Tallinnast k-järvele).

helistasin praegu smartposti infoliinile, numbripängule sealt tuli vastus "teie numbrile on vormistatud telimus, kuller läheb täna ringile pakke korjama ja homme siis pakk kohal"
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 09.11.2012 07:05:53 vasta tsitaadiga

Endal positiivne kogemus. Seekord sai telekas soetatud.
Reedel peale lõunat andsintellimse sisse. Tunnike hiljem tuli emailile teada, et tellimus kinnitatud ja 1a võtab teiega peagi ühendust (kuigi seda ei juhtunud icon_biggrin.gif)
Teisipäeval tuli DPD'lt sõnum, kunas nad võivad paki ära tuua.
kõik tip top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2012 19:22:48 vasta tsitaadiga

Kasutasin ka esmakordselt seda firmat ja pole ka päris rahul. Esmaspäeval 05.11 maksin ära. Öeldi, et kaup laos olemas. Eeldasin siis, et teisipäeval panevad teele ja kolmapäeval saan kätte. Kolmapäevaks polnud kaupa kuskil. Meili peale orienteeruvat tarneaega ei tulnud. Ka polnud arusaadav transpordikulu suurus. Tellides, seda kusagilt näha ei ole. Poe esindaja kusagil foorumi alguses mainis, et alla 7 kg pakk, mis ole arvutikaup peaks olema üldse tasuta. Tuleb välja, et Smartposti 2.-€ on siis mõttetult makstud. Tuli välja ka , et SmartPosti teenust soovides, tuleb seda näidata kusagil märkustelahtris, mitte nii nagu tavaliselt internetipoodides eraldi tärnina. Kusagil oli ka märge, kuhu tuli kirjutada, millal ma soovin kaupa kätte saada, kuhu panin teisipäev või kolmapäev. Keegi sellele ei reageerinud, kuigi kolmapäevaks polnud kaup nende poodi veel jõudnudki. Kolmapäeva õhtul vastati, et poodi jõuab kaup neljapäeval või reedel ja mina saan kätte esmaspäeval(12.11) Seega nädal aega hiljem. Kui helistasin neile tagasi ja mainisin, et SmartPost saadab kaupa ka laupäeval, kuidas ma siis esmaspäeval tellimuse kätte saan, siis mainiti, et ju saan siis laupäeval. Igal juhul täna on reede õhtu ja pakki pole veel saabunud ja ma ei teagi, kas nad saatsid selle lõpuks täna välja või mitte. Igatahes kusagilt seda näha ei ole. Igatahes segane värk.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 09.11.2012 19:33:59 vasta tsitaadiga

Transpordikulu on siin näha: http://www.1a.ee/guarantees/ Aga jah, võiks olla ka tellimuses kirjas see ning Smartposti valik.
Ning kaup laos tähendus ei võrdu sellega, et kaup on nende kontoris kohal, mille tõttu nad saaksid kauba teele panna kohe. Laod asuvad välismaal ning sealt Eestisse jõudmine nendeni võtab juba aega üldjuhul vähemalt 2 päeva. Nii et tarneaeg nende poodi oli enamvähem täiesti normis (3 päeva).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2012 04:02:08 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Transpordikulu on siin näha: http://www.1a.ee/guarantees/ Aga jah, võiks olla ka tellimuses kirjas see ning Smartposti valik.
Ning kaup laos tähendus ei võrdu sellega, et kaup on nende kontoris kohal, mille tõttu nad saaksid kauba teele panna kohe. Laod asuvad välismaal ning sealt Eestisse jõudmine nendeni võtab juba aega üldjuhul vähemalt 2 päeva. Nii et tarneaeg nende poodi oli enamvähem täiesti normis (3 päeva).


Aitäh info eest. Võib olla olen tõesti veidi kärsitu, aga tellin eesti internetipoodidest väga tihti ja just seetõttu, et kauba saab kiirelt ja mugavalt kätte ning paljudest kohtadest ka tasuta. Samuti on üldjuhul ka müügiskeem väga selge ja arusaadav. Vastasel juhul võiks üldse tellida ju välismaa müügiportaalidest. Vähemalt ma edaspidi sealt (www.1a.ee) tellides oskan kannatust varuda. Kui saab soodsamalt kui mujalt võin ka oodata, aga oleks neile tänulik kui saaks eelnevalt teada ka eeldatava tarneaja.
Märkamatult on kätte jõudnud pühapäev ja "jällegi on ainult tühjad pihud". Minu jaoks jääb see esimeseks ja viimaseks tellimuseks antud veebilehelt. Lubadusi ei suudeta pidada. Ei viitsi küll nädalaid kaupa oodata, et võita ainult paar eurot. Aga õpetlik edaspidiseks-usalda aga kontrolli. Tundub, et nende esinadaja on ka selle foorumi unarusse jätnud ja ei viitsi enam kommenteerida. Unustage ära see tellimisaeg 1-2 päeva.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.