|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
02.09.2012 10:00:59
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Mina olen teinud ka läbi liikumise HTPC->hunnik erinevaid SoC meediapleiereid-> HTPC
Jätkuvalt tahaks midagi, mis ühendaks mõlema omadusi.
|
Mille poolest HTPC maha jääb? Ainus on vast hind, samas on nad (üldiselt) palju jõulisemad kui SoC meediamängijad.
Elektrikulu on nii väikeste arvude juures tühine.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
04.09.2012 11:52:09
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Elektrikulu on nii väikeste arvude juures tühine. |
50W puhul ca 54kr/3,5€ kuu ja 648kr/41,5€ aasta, 25W puhul poole vähem siis.
Eurodes tundub tõesti tühine, kroonides enam nii väga mitte.
Me ei tea täpselt veel mis järgmine aasta saab.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.09.2012 13:07:23
|
|
|
/OT/ Mnjah, mu ~70€ igakuise EE arve juures pole see 3.5€ vs 2€ eriti märgatav... Pealegi, enamus sellest eraldub soojusena.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.09.2012 19:22:43
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
Me ei tea täpselt veel mis järgmine aasta saab. |
Numbrid suurenevad, muud ei juhtu.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.09.2012 19:25:11
|
|
|
Polegi sellist täiesti veatut seadet soovitada.
HTPC puhul soovitatakse parema funktsionaalsusega http://xbmc.org/ meediaplatvormi. Blu-Ray osa on sellel küll poolpidune. Et paneks plaadi mängijasse ja kasutaks nagu täisfunktsionaalset plaadimängijat, seda XBMC veel ei suuda.
Windowsi MCE on ka tegelikult täiesti ok, pole nii hästi seadistatav eelnevast ja meedia jukeboxi tal otse sisse ehitatud pole, selle augu täidab http://www.mymovies.dk/products/collection-management.aspx , mis sobib ka Dune meediamängijale jukeboxi loomiseks. Tegelikult suudab ta korraga luua filmiindeksid mõlemale korraga.
Ei saa üheselt öelda, et vali üks või teine, sest kasutaja ootused programmist on ikka väga erinevad ja mõni ei salli ei ühte ega teist programmi.
Mediaportal on samuti üks selline meediaesitamise keskkond http://www.team-mediaportal.com/ , ise vaatan ja salvestan sellega ainult telesaateid. Muust võimekusest pole aimugi.
Siin on ka kasutajaid PLEX http://plexapp.com/getplex/index.php keskonnast vaimustuses, ise ei saanudki sellega sina peale.
Kui sul arvuti mingisugunegi on olemas, siis teada saad head ja vead ainult ise järgi proovides.
Popcornist ei arva enam midagi, olen lihtsalt Dune mängijate "fänn" . Mainitud TV-301 on optiline digiväljund olemas. Filmide jukeboxi progesid sellele brändile on kümmekond, leia oma lemmik. Blu-Ray ISO või kausta mängimisega saab hästi hakkama.
Hetkel viriseksin selle kallal, et nad pole ära lahendanud MOV konteinerist PCM heli mahamängimist. Puudutab Canoni kaamerate omanikke näiteks.
Asi seisab Sigma kiibistiku uuema SDK taga, mida WD meediamängijad juba kasutavad.
Kasutuses on endal nii Prime 3.0 (vananenud) mudel ja uusim TV-301 mudel. Oma asja ajavad nad ära ja eelistan neid HTPC põhistele lahendustele.
HDI on kange lubama, et kohe-kohe oktoobris novembris tulevad ka 3D toega mudelit poelettidele.
Nende uusim esialgu tippmudel, Dune HD MAX2 peaks ka kunagi tulema, sellel küll BR plaadikeerutaja ja kõvakettasahtel. Hinda aga kaks korda üle su hinnapiiri.
Teised HDD pesaga ja ilma ning 3D mudelite hinnad jäävad 100-200€ vahele. Need siis poest veel mitte saada olevad mudelid ja krt. teab, millal reaalselt saada on.
Võib-olla kõlbab sulle NASist mahamängimiseks ka ainult selline Dune Mini mudel. Poest seda veel ei saa.
http://dune-hd.com/eng/news/detail/64-dune-hd-announces-worlds-smallest-full-hd-media-player-at-ifa
Ahjaa, elfafoorumis soovitatud AC Ryan euroopa osa läks pankrotti, seda aasia koduesinduse osa veel ei tea. Kuid polevat selle karbikese tarkvara ka just parim.
See bränd http://www.mede8er.eu/en/ on tegelikult ka hea kasutajatoega ja pidevas arenduses. Nende esimene mudel oli ka endal kasutuses, kuid Dune jäi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
09.09.2012 21:14:21
|
|
|
Mede8er riistvara tundub esmapilgil nõrguke. Ega ma nende kiipide hingeeelu muidugi sügavuti tunne. Popcorni poolt räägib see, et ta oskab ilma kolmanda partei abita meedia jukeboksi kokku panna. Dune puhul jälle kõvaks miinuseks, et peab ise masina eest töö ära tegema ja meediakogud arvutis "ilusaks" tegema. Lisaks tundub mulle, et dune kasutajaliides on vähe ajast maha jäänud....
Popbox v8 on keegi kasutanud? Nagu odav popcorn...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.09.2012 21:51:26
|
|
|
| Anc kirjutas: |
Mede8er riistvara tundub esmapilgil nõrguke. Ega ma nende kiipide hingeeelu muidugi sügavuti tunne. Popcorni poolt räägib see, et ta oskab ilma kolmanda partei abita meedia jukeboksi kokku panna. Dune puhul jälle kõvaks miinuseks, et peab ise masina eest töö ära tegema ja meediakogud arvutis "ilusaks" tegema. Lisaks tundub mulle, et dune kasutajaliides on vähe ajast maha jäänud....
Popbox v8 on keegi kasutanud? Nagu odav popcorn... |
Mede8er toimetab omale ise jukeboxi.. ja riistvara mängib tänase päeva popimaid konteinereid ja koodekeid. Mille järgi hindad "nõrgaks"
Dune kasutajaliides pole just Flashil põhinev (kuid väidetavalt on uus kasutajaliides tulemas, IFA messil näidati) , samas aga preagune 100% kasutaja poolt kohandatav (taustapilt, värvikujundus, ikoonid jne.)
Jukeboxi teemaga on Popcornil seda kasutaja sekkumist vähem, kuid see on just selline tootja nägu asi.
Dune puhul on aga kõik välimus kasutajate soovi järgi kujundatav. Selles osas on Dune andnud kasutajate kogukonnale tööriistad kätte, et looge ise omale meelepärane tehniliste võimaluste raames.
Samuti võib oskajam huviline enda jaoks igasugu pluginaid ise teha, Vimeo, youtube jne.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 09.09.2012 21:52:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
09.09.2012 21:52:14
|
|
|
oot rääkige lähemalt mede8eri jukeboxist. mis mõttes "toimetab omale ise".
kiipide taktid aeglased, YAMJ näituseks ei kipu väga jooksma aeglasemate kivide peal. seda mõtlesin...
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.09.2012 22:12:51
|
|
|
| Anc kirjutas: |
oot rääkige lähemalt mede8eri jukeboxist. mis mõttes "toimetab omale ise".
kiipide taktid aeglased, YAMJ näituseks ei kipu väga jooksma aeglasemate kivide peal. seda mõtlesin... |
Ähh, mul kõik segamini, tahtsin Popcornist kirjutada. Mede8er tahab jah YAMJ või yaDis laadset scraperit saada.
Popcorniga pole väga sina peal, olen aru saanud , et toimetab ta samalaadselt XBMC programmiga. Kasutajal ei tohiks olla vaja filmide info lisamiseks suurt midagi teha.
Vähemalt, kui tegu on samal tasemel asjaga, nagu XBMC puhul?
Edit:
Siin foorumis on Xtreamer (prodigy, või mis iganes nimega PC laadne meediamängija), millele saab samuti XBMC peale paigaldada.
Teavad kasutajad ise oma kogemusist kõneleda. tasub või mitte selle lahenduse poole vaadata.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
10.09.2012 12:31:46
|
|
|
| tegelikult on mu muusikakogu isegi filmikogust suurem. huvitav kuidas need erinevad asjad saavad hakkama album arti ja metadata tõmbamisega?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.09.2012 14:22:20
|
|
|
| Anc kirjutas: |
| tegelikult on mu muusikakogu isegi filmikogust suurem. huvitav kuidas need erinevad asjad saavad hakkama album arti ja metadata tõmbamisega? |
Mul jooksis selle Popcorniga juhe täiesti kokku. Kas ta nüüd suudab iseseisvalt võtta info netist ja luua külgeühendatud USB mälupulgale või koduvõrgu asukohas luua ise andmebaasi või on tal ikka PC ja YAMJ taolise proge abi vaja.
Muusika andmebaasidega o hetkel vist nigelad lood. Vähemalt ise midagi rõõmustavat ei näe.
Mede8er mingisugust vist juba omab, vähemalt kodufoorumis mingi info on. Eriti süüvida ei viitsi.
Dune jaoks midagi asjalikku pole. DFI on kõige paljutõotavam, tulekul ver.2.0 mis muusikat toetab võiks käesoleval kuul ka ilmavalgust näha autori sõnul.
yaDis 3.0 on ka arendamisel ja pidavat ka muusika toega tulema, autor aga tähtaegu veel välja ei käi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005

|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
üloõlu
HV vaatleja
liitunud: 14.09.2011
|
10.09.2012 19:24:20
|
|
|
| tsitaat: |
Mul jooksis selle Popcorniga juhe täiesti kokku
|
Popcorn tõmbab info ise alla aga paneb vahepeal paska.YAMJ-ga ei anna võrreldagi.Üldse see Popcorni jukebox on ilus ja armas ainult tutvustusvideodes,kasutada ta küll ei kõlba.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
12.09.2012 13:24:27
|
|
|
| üloõlu kirjutas: |
Popcorn tõmbab info ise alla aga paneb vahepeal paska.YAMJ-ga ei anna võrreldagi.Üldse see Popcorni jukebox on ilus ja armas ainult tutvustusvideodes,kasutada ta küll ei kõlba. |
Tänud! Seda infot oligi vaja!
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plinker
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2012
|
17.09.2012 14:47:51
|
|
|
Milline kooslus oleks mõttekam:
1. Western Digital Multimedia Player Live + Western Digital 3.5" My Book Live 1TB (Ethernet)
või
2. HDI Dune HD TV-301W + 2.5" Hitachi Travelstar 1TB 5400rpm
Esimene variant oleks 50€ soodsam aga vidinaid rohkem.
Eesmärk oleks fotod, filmid, muusika ühte kohta saada ja et oleks ka samaaegselt mitmele kasutajale kättesaadav ja tv-st vaadatav.
Meediamängija läheks (võrguketas samuti) kaabliga Gigabit ruuteri taha ja tv-sse hdmi-ga, arvutitel ruuteriga ühendus üle wifi (2.4 või 5 GHz).
Võrguteenuste suurem valik oleks boonuseks.
Kindlasti on ka paremaid(kallimaid) lahendusi aga mingi valemiga olen jõudnud nendeni .
Kel nende seadmetega kogemust siis oleks tänulik kui jagaksite seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
08.10.2012 20:09:45
|
|
|
| tsitaat: |
| 1. Western Digital Multimedia Player Live + Western Digital 3.5" My Book Live 1TB (Ethernet) |
Miks mitte siis juba ainult WD TV Live Hub, kui 1TB on piisav kogu materjali hoidmiseks! Peaks nõudmised rahuldatud olema?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
10.10.2012 11:55:07
|
|
|
Nokial on selline mõnus rakendus nagu "Play To" http://store.ovi.com/content/232219 , millega sain telefonist üle WiFi "WD TV Live HD"-sse pilte, muusikat ja videot striimida otse, kasutades DLNA-d. HDI Dune TV-301 aga DLNA seadmete listi Nokia N8 telefonis ei ilmu. Keegi teab ehk, kas ja kuidas on võimalik Dune võrgus DLNA-seadmena nähtavaks muuta?
Google juhatab mind praegu ainult ülevaadeteni ja probleemideni, et kuskilt DLNA serverist ei saada asju kätte ...
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.10.2012 12:35:33
|
|
|
| ksl kirjutas: |
Nokial on selline mõnus rakendus nagu "Play To" http://store.ovi.com/content/232219 , millega sain telefonist üle WiFi "WD TV Live HD"-sse pilte, muusikat ja videot striimida otse, kasutades DLNA-d. HDI Dune TV-301 aga DLNA seadmete listi Nokia N8 telefonis ei ilmu. Keegi teab ehk, kas ja kuidas on võimalik Dune võrgus DLNA-seadmena nähtavaks muuta?
Google juhatab mind praegu ainult ülevaadeteni ja probleemideni, et kuskilt DLNA serverist ei saada asju kätte ... |
Vot selline rakendus..
| jägaja kirjutas: |
WDTV, Dune ja teiste analoogsete meediamängijate vahendusel oma telefonist kas siis läbi meediamängija, Blu-Ray mängija või otse telerisse (kui teler toetab) igasugu veebisisu vaatamine. Vajalik on seadmete internetti mineku võimekus
Androidist saad kõiki oma videoid, muusikat ja pilte striimida otse telerisse (minu puhul läbi Dune), pole vaja enam telefoni kaabliga teleriga ühendada.
Hetkel tunnen puudust TV3play ja etv2.err järelvaatamise keskkondade toest. Peaks appi tootjale kirjutama, ehk võetakse vaevaks lisada.
Alla saab laadida siit: WiTV https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.wellink.nettv&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInJ1LndlbGxpbmsubmV0dHYiXQ.. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
10.10.2012 13:22:41
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| ksl kirjutas: |
Nokial on selline mõnus rakendus nagu "Play To" http://store.ovi.com/content/232219 , millega sain telefonist üle WiFi "WD TV Live HD"-sse pilte, muusikat ja videot striimida otse, kasutades DLNA-d. HDI Dune TV-301 aga DLNA seadmete listi Nokia N8 telefonis ei ilmu. Keegi teab ehk, kas ja kuidas on võimalik Dune võrgus DLNA-seadmena nähtavaks muuta?
Google juhatab mind praegu ainult ülevaadeteni ja probleemideni, et kuskilt DLNA serverist ei saada asju kätte ... |
Vot selline rakendus..
| jägaja kirjutas: |
WDTV, Dune ja teiste analoogsete meediamängijate vahendusel oma telefonist kas siis läbi meediamängija, Blu-Ray mängija või otse telerisse (kui teler toetab) igasugu veebisisu vaatamine. Vajalik on seadmete internetti mineku võimekus
Androidist saad kõiki oma videoid, muusikat ja pilte striimida otse telerisse (minu puhul läbi Dune), pole vaja enam telefoni kaabliga teleriga ühendada.
Hetkel tunnen puudust TV3play ja etv2.err järelvaatamise keskkondade toest. Peaks appi tootjale kirjutama, ehk võetakse vaevaks lisada.
Alla saab laadida siit: WiTV https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.wellink.nettv&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInJ1LndlbGxpbmsubmV0dHYiXQ.. |
|
Kas striimine töötab sinu androidi puhul HDI Dune pulti näppides, või saadad video mängijasse telefoni rakendust kasutades?
WD TV puhul sai Nokiast pildi otse telekasse saata, piisas vaid sellest, et WD TV töötas.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.10.2012 15:47:41
|
|
|
Pole proovinudki telefonist pilti vaadata Dune kaasabil. Pigem ikka antud appist telefoni kaudu annad Dune jaoks käsu: Näita pilte!
Jäi silma täpselt samasugune küsimus ühes ingliskeelses foorumis, nagu su eelmine oli
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
10.10.2012 16:06:29
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Jäi silma täpselt samasugune küsimus ühes ingliskeelses foorumis, nagu su eelmine oli  |
Sai jah eeldatavalt asjale lähemal seisvatele inimestele avalik küsimus esitatud ka teise foorumisee, ehk saab sealt mingit selgust.
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.10.2012 20:15:12
|
|
|
[QUOTE=Kat-CeDe;245131]Hi,
I am quite sure that it will need a so called "uPnP media renderer" and the HDI is only a uPnP client.
ciao[/QUOTE]
See vastus teisest fooriumist pole paraku päris tõsi, kuna viidatud WiTv ja Dune toimetavad koostöös. Programmi toimimiseks on vajalik Digital Media Renderer (DMR) olemasolu, DLNA/UPnP protokolli tugi võib osades riistvaralistes taasesitajates olla natuke nuditud, sellisel juhul pole toetatud täielikult kõik WiTv funktsioonid, näiteks video kerimine. Pilti näeb aga sellegipoolest.
Kas Nokia ei leia Dune meediamängijat üles ka mitte?
Ma isegi ei oska hetkel pakkuda, ise nagu kusagilt meediamängija menüüst midagi sisse ei lülitanud.
| tsitaat: |
| ksl kirjutas: |
Kas striimine töötab sinu androidi puhul HDI Dune pulti näppides, või saadad video mängijasse telefoni rakendust kasutades?
WD TV puhul sai Nokiast pildi otse telekasse saata, piisas vaid sellest, et WD TV töötas. |
|
Sain oma telefoni Dune jaoks nähtavaks tehtud ja muusikat ning videoid saab Dune puldiga sirvida ja esitada.
Pilte ei näidanud, väidab, et tundmatu vigur see JPG.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
23.10.2012 21:01:56
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
[QUOTE=Kat-CeDe;245131]Hi,
I am quite sure that it will need a so called "uPnP media renderer" and the HDI is only a uPnP client.
ciao |
See vastus teisest fooriumist pole paraku päris tõsi, kuna viidatud WiTv ja Dune toimetavad koostöös. Programmi toimimiseks on vajalik Digital Media Renderer (DMR) olemasolu, DLNA/UPnP protokolli tugi võib osades riistvaralistes taasesitajates olla natuke nuditud, sellisel juhul pole toetatud täielikult kõik WiTv funktsioonid, näiteks video kerimine. Pilti näeb aga sellegipoolest.
Kas Nokia ei leia Dune meediamängijat üles ka mitte?
Ma isegi ei oska hetkel pakkuda, ise nagu kusagilt meediamängija menüüst midagi sisse ei lülitanud.
| tsitaat: |
| ksl kirjutas: |
Kas striimine töötab sinu androidi puhul HDI Dune pulti näppides, või saadad video mängijasse telefoni rakendust kasutades?
WD TV puhul sai Nokiast pildi otse telekasse saata, piisas vaid sellest, et WD TV töötas. |
|
Sain oma telefoni Dune jaoks nähtavaks tehtud ja muusikat ning videoid saab Dune puldiga sirvida ja esitada.
Pilte ei näidanud, väidab, et tundmatu vigur see JPG. [/quote]
Hetkel jääb Nokia lihtsalt seadet otsima. Dune puldiga aga muidu saab teistpidi Nokia DLNA "serverile" ligi. Eks tuleb Nokia foorumit torkida ja seda "Play to" rakenduse iseärasust uurida.
EDIT 23.10.2012
Kas oskab keegi öelda, mida teen valesti dune_folder.txt failis, mis on filmide peakaustas (kaustas on omakorda filmide kaustad, kus filmi pildifail ja filmi fail).
Peakausta failis on sisu järgmine:
use_icon_view=yes
num_cols=6
num_rows=2
|
ja kataloogis, kus on film, on tekstifail sisuga:
icon_path = folder.jpg
icon_valign = bottom
icon_dx = 0
icon_dy = 0
icon_scale_factor=0.6
use_icon_view = yes
caption_font_size = small
|
Filmide kaust järgmine:
/FILMID/
/film1/
film1.avi
cover.jpg
dune_folder.txt
/film2/
film2.avi
cover.jpg
dune_folder.txt
/film3/
film3.avi
cover.jpg
dune_folder.txt
dune_folder.txt
|
Või oskab keegi äkki kahte tekstifaili soovitada, mis töötaks HDI Dune TV-301 peal
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.10.2012 22:22:29
|
|
|
Nu pea nüüd hoogu väheke. Tundub mulle, et oled kusagilt vägisi miskid kirjaread välja rebinud. Filmikaustas ei käivita need read ükski filmi, esimene kirjeldab
kaanepiltide vaadet menüüs, teine kaanepildil klikkides avanevat ülevaadet filmist.
Parem lase mingil programmil need read genereerida. Käsitööna on see ikka tüütu tegevus.
Kui soovid filmide nimekirja sirvides näha filmist kaanepilti, siis paigalda filmiga samasse kausta:
,
sinna kirjuta:
icon_path=.Icon.aai (või icon.jpg)
icon_valign=center
use_icon_view=yes
num_cols=1
num_rows=1
text_bottom=0 |
Seejärel vaja luua alamkaust filmikausta
ilma nimeta lihtsalt sidekriips kausta nimeks
kaustas on fail
(voi siis -.jpg)
ning fail:
,
milles read:
icon_path=-.aai
media_url=../The misiganesfilminimi (2009).ts
icon_dx=0
icon_dy=0
icon_valign=top |
Tegelikult tahtes luua ise mingit infofaili, pead dune_folder.txt mehhanismi selgeks õppima, siit.. http://dune-hd.com/firmware/misc/dune_folder_howto.txt
See on üks variantidest, loodud MyMovies poolt.
Selline loodud programmijupike on ka abiks.
http://forum.hdtv.ru/index.php?showtopic=8083
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
23.10.2012 23:48:05
|
|
|
Tänan suuniste eest.
Sain lõpuks oma folder.jpg pildi nii nähtavaks:
1) dune_folder.txt fail samasse kausta, kus on film ja folder.jpg
2) txt failis on rida
oleks võinud alguses ühest reast alustadagi
eks tuleb reahaaval muutusi nüüd sisse viia
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
27.10.2012 16:58:39
|
|
|
| Mis mängijat soovitate, hind kuni 70.-, suurt valikut vist pole?
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
30.10.2012 14:18:15
|
|
|
Kas mõni programm (MediaPortal xbmc vms) oskab ka selliseid failinimesid nagu nt "exvid-vdtdws.avi" dešifreerida, nt interneti abiga?
FIlmide katalogiseerimine on siis vist juba suht elementaarne oskus
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.10.2012 14:50:18
|
|
|
Ei, ei oska.
Kõik need kataloogiseerimise programmid eeldavad, et sul on ikka mingi filminimi olemas, http://www.therenamer.com/ suudab tuvastada teatud sõnu filminimes ja leida vastava õige nime netist ja su failinime ära muuta.
Nagu olen aru saanud, siis mingi filminime tuvastamise algoritmi loomine on ikka pidev ja raske protsess, kuna alatasa kirjutatakse uusi leiutisi filminimedesse juurde, mis kataloogijad segadusse ajavad.
Siia aknasse saad muidugi ise juurde kirjutada, mida ja kuidas filminimedes eiratakse.
http://www.therenamer.com/wiki/index.html annab sulle lisainfot juurde, kuidas sellisest nimest asja saab: (example: kmf-ufc53xa.avi) , (example: m-ufc10tt1.avi) jne.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hornet
HV kasutaja
liitunud: 06.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
12.11.2012 22:00:11
|
|
|
| hornet kirjutas: |
| Võiks vist Dune alternatiiv olla küll. Hind küll omajagu kõrgem. |
Rahvas on PCH foorumis paari aasta taguse tippmudeli C-200 tehnilise toe pausile panemise üle tõsiselt leilis. Soft on ikka veel bugine, viimane tarkvarauuendus ilmus mais 2011, järgmist on parimal juhul oodata millalgi 2013 esimeses pooles. Kui üldse. Syabas (PCH emafirma) toob ettekäändeks küll A300, siis C300, nüüd A400 turuletoomise. Juba on rahulolematud ka A300 omanikud. Kogu aur kulub uute toodete juurutamisele ja vanad kliendid on jäetud suht saatuse hooleks.
Ise ootan, mil turule tuleb Dune HD Duo analoog min. Sigma 8911 chipiga, et Popcorni tolm jalgelt pühkida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.11.2012 22:28:43
|
|
|
| linni kirjutas: |
| hornet kirjutas: |
| Võiks vist Dune alternatiiv olla küll. Hind küll omajagu kõrgem. |
Spoiler 
Rahvas on PCH foorumis paari aasta taguse tippmudeli C-200 tehnilise toe pausile panemise üle tõsiselt leilis. Soft on ikka veel bugine, viimane tarkvarauuendus ilmus mais 2011, järgmist on parimal juhul oodata millalgi 2013 esimeses pooles. Kui üldse. Syabas (PCH emafirma) toob ettekäändeks küll A300, siis C300, nüüd A400 turuletoomise. Juba on rahulolematud ka A300 omanikud. Kogu aur kulub uute toodete juurutamisele ja vanad kliendid on jäetud suht saatuse hooleks.
Ise ootan, mil turule tuleb Dune HD Duo analoog min. Sigma 8911 chipiga, et Popcorni tolm jalgelt pühkida. |
Sa võidki ootama jääda Sigma891x kiibistikul põhinevaid mängijaid. 8910 on juba mitme aastse habemega lugu, võib olla üsna kindel, et Sigmal on tõsiseid probleeme paremate kiibistike arendamisel.
Üldse paistab, et kogu see meediamängijate areng liigub taandarenemise suunal. reklaami teevad kõik suuresti, näha pole midagi.
Mede8er paistab veebiuurudes ainsana mingitki arengut pakkuvat.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.11.2012 22:45:40
|
|
|
| Sama lugu on xtreameriga.. täitsa surnud, foorum on ka ära vajunud. Selleasemel, et võiks ühe tarkvara lõpuni aretada, vähemalt beta staadiumist välja arendada pannakse vist kogu rõhk uue xtreameri nuti telefooni peale.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.11.2012 00:23:30
|
|
|
Hmm, huvitav masin see HDI Dune, positiivses mõttes. Sai üks DVD kodusesse NASi otse tõstetud - USB kaudu väline lugeja Dune'le külge ja copy-paste
Kuna üle võrgu on võimalik käske saata meedia mängima panemiseks, siis peaks vist Arduino ja RFID-ga lastele mingi füüsilise videomängija tegema, DVD-d koguvad isuga kraapse.
Kui nüüd ka Youtube stabiilselt tööle saaks, oleks täitsa hea mängija, hetkel värskeim dune_plugin_youtube_20121008_v0.9.3 alguses töötas, kuid nüüd ei võta vedu enam, eks tuleb lihtsalt pluginameistrilt uut uuendust oodata.
Kas keegi Androidi-seadmeid ka Hiinast tellinud on? Midagi sarnast: http://dx.com/p/h24-mini-android-4-1-network-media-player-w-wi-fi-hdmi-usb-tf-av-red-4gb-143259?item=24
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
13.11.2012 08:48:01
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Sa võidki ootama jääda Sigma891x kiibistikul põhinevaid mängijaid. |
PCH A 400 põhineb Sigma 8911 chipil, nii et lootus pole veel kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.11.2012 08:57:26
|
|
|
| linni kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Sa võidki ootama jääda Sigma891x kiibistikul põhinevaid mängijaid. |
PCH A 400 põhineb Sigma 8911 chipil, nii et lootus pole veel kadunud. |
Loota ju võib, sedamoodi mitmeid aastaid veel.
Lugedes kuulujuttudel põhinevat, siis PH olevat saanud esmase eitlusõiguse tollele 8911 meediaprotsessorile.
Kui esimesed eksemplarid küüned taha saanuteni saabuvad, eks siis ole näha, mis karul kõhus tegelikult peitub. Senikaua jalutab ott oma nahaga kenasti puude vahel veel ringi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.11.2012 12:13:12
|
|
|
Mul on tunne, et pigem liigub asi sinnapoole, et igasugu Cortex ** asjad saavad niipalju võimsamaks ja odavamaks, et riistvaralised asjad surevad lihtsalt välja ning kõik tehakse softis (nt. Androidiga).
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crp
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004
|
13.11.2012 23:30:20
|
|
|
| Keegi on proovinud ka err arhiivi või kanal 2 live xbmc külge pookida nii, et neid läbi mc vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
14.11.2012 13:28:21
|
|
|
Plaan hakata tasapisi oma HTPC välja vahetama ja uut kokku klopsima.
Hetkel kasutusel selline konf:
Gigabyte GA-945GZM-S2 mATX
Intel® Core™2 Duo Processor E4400
2 x 1GB DDR2 PC2-6400
CLUB3D CGAX-HP136 Radeon X1300PRO 256MB Passiiv jahutus
200GB SataII Samsung
400W Codegen
DVD DL kirjutaja
Logitech K400
Kas uue süsteemi ehitamiseks tasuks lähtuda vanast või võtta midagi täiesti uut? Kas oleks mõistlik fullHD jaoks võtta näiteks Atom? Soov oleks kompott paigutada mõnda HTPC korpusesse, kas siis mATX või mITX. Kel kogemust rohkem võiks pajatada, mida arvestada, millest lähtuda jne. Hinnapiiri esialgu ei hakka paika seadma, kuid ikka mõistlikkuse piiridesse
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
14.11.2012 14:51:42
|
|
|
Siin on üks põhjalikum ülevaade komponentidest jne - http://mymediaexperience.com/silent-htpc-components/
Kuigi mõni kiirem Atom või E-450 põhimõtteliselt veab välja küll HTPC kasutuses, siis see on selline väga ääre peal asi. Pikaajalisema perspektiiviga tasuks kindlasti i3 prose valida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
25.11.2012 15:35:50
|
|
|
Mõni hea mõte, miks järgnev video ei mängi korralikult meedia PC's XMBC vahendusel?
Salvestatud ise TV kaarti vahendusel ammu. Masina parameerid profiili all.
Spoiler 
General
ID : 16 (0x10)
Complete name : C:\...\.Evelin Samuel & Camille - Diamond of night.ts
Format : MPEG-TS
File size : 69.9 MiB
Duration : 3mn 0s
Overall bit rate : 3 253 Kbps
Video
ID : 550 (0x226)
Menu ID : 129 (0x81)
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Main@L3.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 2 frames
Codec ID : 27
Duration : 3mn 0s
Bit rate : 2 930 Kbps
Width : 720 pixels
Height : 576 pixels
Display aspect ratio : 4:3
Frame rate : 25.000 fps
Standard : PAL
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Interlaced
Scan order : Top Field First
Bits/(Pixel*Frame) : 0.283
Stream size : 62.9 MiB (90%)
Color primaries : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G, BT.601-6 625, BT.1358 625, BT.1700 625 PAL, BT.1700 625 SECAM
Transfer characteristics : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G
Matrix coefficients : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G, BT.601-6 625, BT.1358 625, BT.1700 625 PAL, BT.1700 625 SECAM, IEC 61966-2-4 601
Audio
ID : 730 (0x2DA)
Menu ID : 129 (0x81)
Format : MPEG Audio
Format version : Version 1
Format profile : Layer 2
Codec ID : 4
Duration : 2mn 59s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 160 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz
Compression mode : Lossy
Delay relative to video : 128ms
Stream size : 3.43 MiB (5%)
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.11.2012 18:02:41
|
|
|
| MorroW, kas sul on hiljuti välja tulnud frodo või vanem eden? Viimane uuendus on igatahes päris hea ja mängib isegi 3d blueray iso ilusti ära. TS fail on muidu tõenäoliselt pakkimata HD MPEG2 striim mis vajab üsna head masinat ja kui võrgust siis ülekandekiirust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
27.11.2012 01:22:30
|
|
|
| Selline mure, et järsku lampi ei suuda XBMC uuenddada/ omaks võtta uusi sarju ja filme, kõik on nimetatud sarnaselt nagu vanasti aga lisama ei hakka? Lisaks keeldub FileBot ka osasid filme ümber nimetamast :S Opsüs linux.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
03.12.2012 14:17:00
|
|
|
| Keegi teab mõnda odavama otsa mitx platet mis toetaks ivy´t out of the box?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.12.2012 11:47:13
|
|
|
Mede8er üllatab jõuludeks uue odavama MED600X3D meediamängijaga.
http://www.mede8er.eu/en/index.php?d=600x3d
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|