Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 11:40:05 vasta tsitaadiga

ivokas,

minu parim jäi ca 4,2 sekundit maha selle mugeniga liidrist icon_smile.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 12:16:42 vasta tsitaadiga

ivokas, ta näitabki algul mööda, sest esimene auto ei sõida rajal sellest splitist läbi, millest Sina. Nad alustavad ju eduga, ja on sellest splitist kõvasti kaugemal. See 15 sekundit on vahe hoopis teise autoga.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janhen
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 12:28:41 vasta tsitaadiga

metallika, ivokas,

äkki on sellest abi:
ilma maha keeramata on triikraual järgmised näitajad - 286BHP, 920 kg, 482 PP, engine tuning stage 3.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 13:57:11 vasta tsitaadiga

janhen,

lähen üritan seda Jaguari asja teha ning edasi ma proovin seda 87 aasta triikrauda icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


EDIT: Jaguar käes icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 15:54:47 vasta tsitaadiga

Isegi see kõige viimane GT Academy 2012 seasonal on kergemini võidetav.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 19:22:52 vasta tsitaadiga

Mis PP-ga teil see mure seal on, selle motuliga max PP-ga on see liiga lihtne.
390PP-d?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 20:30:43 vasta tsitaadiga

Japanese classics esimene sõit Tsukubal, 420PP. Tires: comfort soft icon_biggrin.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 21:11:24 vasta tsitaadiga

tegite asja huvitavaks, otsustasin ka gt sisse visata üle pika aja (alates nissani sarja lõpust pole puutunud), ja selle motuliga pole küll pp420 mingi mure ära sõita seda.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 22:35:36 vasta tsitaadiga

jules, WäntWõll,

kelle jaoks on kelle jaoks mitte icon_rolleyes.gif

vb asi selles, et ma pole esiveoliste jaoks loodud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 13:55:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vb asi selles, et ma pole esiveoliste jaoks loodud

jeah right icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 14:46:03 vasta tsitaadiga

WäntWõll,

vähemalt selel Civic-uga on küll probleeme rohkem kui tavalise skyline R32-ga (see vist oli see GTS-t 1989 vms - sellega on vägagi kerge - ca 3,6 sekki jäin ette icon_smile.gif

stardirivi oli huvitav kuna mitte ühtegi MX5-e polnud icon_neutral.gif

btw: mis naerad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2012 16:06:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

btw: mis naerad?

seda et sind pole mängus esisillaveoliseks loodud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 12:44:08 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2012/07/25/gran-turismo-5-academy-edition-coming-soon/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 00:03:20 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.com/gp/product/B006JKARN0/?12
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 03.09.2012 20:29:40 vasta tsitaadiga

Mis on teil garaazis kõige võimsam auto ?
Ning mis on suurim tippkiirus km/h kui omate seda lisa?

Mul Audi RS6 Avant 08 ja Tippkiirus 377.3km/h

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 21:03:57 vasta tsitaadiga

10.10.10, Mul sama, RS6. Muidugi kõige kiirem ja mõttetum auto on X2010.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extsy
HV kasutaja
Extsy

liitunud: 14.04.2009




sõnum 03.09.2012 21:09:31 vasta tsitaadiga

Bugatti Veyron
Sellega tuleb 400.km/h ära.

_________________
PSN:soap220
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 23:09:35 vasta tsitaadiga

Escudo on kah paras loom
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 23:18:30 vasta tsitaadiga

Paarsada potentsiaalset isendit, läheb teada saamisega vist pikalt.
Seega arvan, et Carbon X2010 või Proto 2011.
Peaks ära proovima.

Mitte vormelitest peaks olema vist Peugeot 908 Le mans, Chaparral 2J ja ka GT-One.
Eks mõni päev testib täpsemalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 23:25:45 vasta tsitaadiga

Tavaautodest ikka Veyron. 470 vist sõitnud sellega.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 04.09.2012 01:14:22 vasta tsitaadiga

Tegin Veyron 09 proovi, sai kenad 439.1km/h. Standard autodest kõige võimsam kah (Veyron 09), Premium omadest Audi RS6 Avant 08.

Mul alles sai 200 autot täis icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 08:52:23 vasta tsitaadiga

Premium autodest on võimsaim hetkel Viper ACR 1000+ hj - tippkiirus jäi kuskile 403 ja 404 vahele

Standard autodest on hetkel kõige võimsam Toyota Minolta 89C-V või mis selle nimi oligi - millel on 1040hj

Standard tänavakõlbulik masinatest on võimsaim hetkel Mercedes SL600 (2004 või oli 2002) ei mäleta hetkel täpselt - millel on 1023hj
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 21:02:52 vasta tsitaadiga

http://www.gtplanet.net/silverstone-circuit-coming-to-the-gran-turismo-series/
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 11.09.2012 14:56:26 vasta tsitaadiga

Täna ja homme algavad uued sõidud. Ehk siis sarjad, kus võtavad mõõtu omavahel eestlased. Kellel tekkis huvi, siis www.gtplanet.eu
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.09.2012 18:58:20 vasta tsitaadiga

Kena, huvi olemas, ja vast võtab ka osa. Keegi peab ju ometi viimane ka olema thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2012 19:03:34 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kena, huvi olemas, ja vast võtab ka osa. Keegi peab ju ometi viimane ka olema thumbs_up.gif


Ära ole nii kindel selles. Eks ole teisigi kes tahab viimast kohta võtta. icon_wink.gif
viimase koha peale käib tavaliselt tihe võistlemine. :d

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 11.09.2012 21:24:10 vasta tsitaadiga

Kahju, et seal mõnda asjalikumat võistlust ei ole ja normaalsemal päeval, muidu oleks endalgi huvi. Tavaliselt on ühe tootja sarjadel masinad ikka võrdsed ja nii võiks ka antud võistlustel olla, kuigi ei tea, võib-olla nendele RM mudelitele ei saagi mingit tuuningut teha, ei saa kontrollida praegu. Ei meeldi ka see, et TC on kohustuslik.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 12.09.2012 01:57:38 vasta tsitaadiga

Vot see oli naljakas, paar tiiru enne lõppu sõidu suurimal liidril kütus otsas, mina uhan kiirelt mööda ja voila 99 ringi lõpus (õnneks enne boxi just) kütus otsas.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 07:13:37 vasta tsitaadiga

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-update-2-08-now-available-dlc-incoming/
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 15:07:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi on juba ülal mainitud lingilt mõne masina sebinud ka ja sõitnud?

Muljeid!??? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 15:23:44 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Kas keegi on juba ülal mainitud lingilt mõne masina sebinud ka ja sõitnud?

Muljeid!??? icon_biggrin.gif


Pole vist saada veel.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2012 15:38:24 vasta tsitaadiga

Rajareits,

vist jah mitte icon_razz.gif

erutus vast oli liialt kõva kui seda honda HSV pilti nägin icon_lol.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 07.10.2012 15:55:50 vasta tsitaadiga

Ehk on õige koht, pikemat aega juba üritan leida Volvo 240GLT -d, kuid seda ei teki üldse mu kasutatud autode poodi, ainult hunnik riisirallikaid on pidevalt valikus. Äkki keegi sooviks selle auto mulle kinkida??? Midagi väga erilist vist vastu pole mul pakkuda aga miskit ikka leiab vaevatasuks. Kasutaja G2rryEst gt5-s. Aitäh!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 07.10.2012 16:41:16 vasta tsitaadiga

G2rry kirjutas:
Ehk on õige koht, pikemat aega juba üritan leida Volvo 240GLT -d, kuid seda ei teki üldse mu kasutatud autode poodi, ainult hunnik riisirallikaid on pidevalt valikus. Äkki keegi sooviks selle auto mulle kinkida??? Midagi väga erilist vist vastu pole mul pakkuda aga miskit ikka leiab vaevatasuks. Kasutaja G2rryEst gt5-s. Aitäh!!!

Lisa sõbrakasse ja võin sulle saata. PSN: Nikson. Võid ennast ka siia regada, www.gtplanet.eu ja leiad alati abi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 07.10.2012 17:08:30 vasta tsitaadiga

Tõin täna selle GT5 Academy editioni koju. Varsti saab vaadata mis autod siis uued on kaasas ja rajad icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 07.10.2012 17:21:39 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Tõin täna selle GT5 Academy editioni koju. Varsti saab vaadata mis autod siis uued on kaasas ja rajad icon_smile.gif

Loodetavasti läheb vana mängu save file ka uuega kokku.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 07.10.2012 18:01:17 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Tõin täna selle GT5 Academy editioni koju. Varsti saab vaadata mis autod siis uued on kaasas ja rajad icon_smile.gif

Loodetavasti läheb vana mängu save file ka uuega kokku.


Töötab kenasti

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 10:39:51 vasta tsitaadiga

kas seda Academy Editioni juba Eestis ka saab ????

Kui ei, siis kas seda saabki üldse millaski Eestist osta? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 12:02:50 vasta tsitaadiga

euronicsi e-pood väidab, et mitmes kohas neil olemas.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 08.10.2012 12:19:23 vasta tsitaadiga

See AC edition on tavaline GT5, lihtsalt karbis 2 koodi kaasas, millega saad selle AC lisanänni autod ja rajad icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 12:35:23 vasta tsitaadiga

vahe peaks ka vist selles olema, et plaadi peal on juba miski uuem versioon ning pole vaja suuremas koguses uuendusi sikutada.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 13:17:51 vasta tsitaadiga

ma ostaksin sellise vast rohkem kogumise mõttes - saaksin siis millaski panna kõik Gran Turismo-d ritta alates esimesest icon_wink.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 14:55:01 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
vahe peaks ka vist selles olema, et plaadi peal on juba miski uuem versioon ning pole vaja suuremas koguses uuendusi sikutada.

Täpselt nii...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 08.10.2012 15:25:07 vasta tsitaadiga

Kas PC`le mõeldud puldiga (Logitech - Gamepad F310) ei peagi saama GT5 mängida teise mängijana (split) samas kui suuremosa mänge seda pulti toetab ja GT5 menüüs ka saab antud puldiga ringi tuiata.
Saab minna kuni sõitmiseni aga sõita enam ei saa, aga mängust välja saab ka minna.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 15:27:37 vasta tsitaadiga

Draco, nupud paigas ja pult õige numbriga (st kui mängivad kaks mängijat, siis üks pult on esimene ja teine teine)?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 08.10.2012 15:47:20 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Draco, nupud paigas ja pult õige numbriga (st kui mängivad kaks mängijat, siis üks pult on esimene ja teine teine)?

Jaa, soovitati PS3 pult panna ch2 peale ja siis lisapult ch1 peale aga ma mõlemat pidi proovinud. Ma saaks aru kui mäng üldse ei tunneks pulti ära (PS3 mäng ikka) aga menüüdes saab ringi kolada, autot saab valida ja auto settinguid muuta aga kui peale loadimist jõuab rajale siis gaas ei tööta...

EDIT: See oli eelmise Logitechi puldiga samamoodi (Logitech Rumblepad 2 Cordless)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 15:55:03 vasta tsitaadiga

Draco, a kui kõik teised välja lülitad, siis ka ei toimi?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 08.10.2012 16:46:26 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Draco, a kui kõik teised välja lülitad, siis ka ei toimi?


Seda ma pole proovinud, vaatan õhtul kas ainult Logitechi puldiga kannatab midagi teha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 17:37:26 vasta tsitaadiga

Draco, kas muid PS3 mänge saad selle puldiga mängida?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 08.10.2012 18:55:16 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Draco, kas muid PS3 mänge saad selle puldiga mängida?


Siiani on töötanud, UFC 3, Fight Night 4 ja Champion ja mäletamist mööda Mortal Kombat, seega üldiselt töötab...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.