Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 10:32:20 vasta tsitaadiga

Desire S ICS RUU (EU) on lõpuks HTCDev'is üleval.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 28.08.2012 11:20:06 vasta tsitaadiga

masendav kahepalgelisus! huvitav kas see Desire S RUU sisaldab ka Sense-t?
ja kus siis on Desire S ICS OTA? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 12:51:38 vasta tsitaadiga

ota-t ei pidanud tulema.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 28.08.2012 13:00:05 vasta tsitaadiga

ja mida siis HD kasutajad peaksid sellest arvama... miks HTC sül**** HD kasutajate näkku. icon_sad.gif mitte mingisugust tehnilist jama ei saa enam ettekäändeks tuua.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 19:47:54 vasta tsitaadiga

HTCDev'ist saab nüüd RUU kätte ka:
Spoiler Spoiler Spoiler
Ise veel installiga ootan ja vaatan mis tagasiside asja kohta tuleb.

E:Mingil põhjusel RUU HTCDev lehelt kadunud, aga alla saab selle siit: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=30808394&postcount=1
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 10:16:32 vasta tsitaadiga

Toimib, mina ei kurda.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 11:26:42 vasta tsitaadiga

Sama siin, hetkel väga rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 15:26:04 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Sama siin, hetkel väga rahul. thumbs_up.gif

Millest oleks hea varukoopia teha, mis võib kaduma minna? Ega vist kontaktide ja SD kaardi kallale ei minda. Kas telefonis olev soft läheb kaduma?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 16:41:54 vasta tsitaadiga

-RaiTz-, Telefon teeb sisuliselt factory reseti endale, kõik mis on TELEFONi mälus läheb kaduma, kõik mis on SD kaardil jääb alles.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 20:27:16 vasta tsitaadiga

-RaiTz-, kontaktid, kalendri kirjed lase google synci, sõnumid saad selle abil mälukaardile varundada. Muud asjad pm lähevad kaduma.
Kui telefon rootitud saad sellega appid ka backuppida.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:24:56 vasta tsitaadiga

Saatsin kontaktid SD kaardile ja sõnumitest oli savi. Hetkel toimib kõik ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:31:35 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Desire S ICS RUU (EU) on lõpuks HTCDev'is üleval.


Nice..
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:34:50 vasta tsitaadiga

Panin ka peale. Kõik tundub toimivat. Ainuke puudus see, et raiped gps on/off seadetest ära kaotasid.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:59:27 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Panin ka peale. Kõik tundub toimivat. Ainuke puudus see, et raiped gps on/off seadetest ära kaotasid.

Ei saa ka sellest aru.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:11:47 vasta tsitaadiga

Misasja, et gepsu ei saagi välja lülitada? Nojah teisalt muidugi töötab see vanade versioonidega ka ainult siis, kui mingi programm kasutab.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:16:38 vasta tsitaadiga

Pead seadetest Location valima ja sealt saab enable gps satellites või midagi taolist sisse välja clickida.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:41:36 vasta tsitaadiga

Või siis paned "Power Control" nimelise widgeti home screenile.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 30.08.2012 10:49:57 vasta tsitaadiga

jah, igasugu shortcutid ja widgetid mõistlikumad kasutada...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttjkstn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008




sõnum 30.08.2012 13:37:27 vasta tsitaadiga

On Desire S ja tõmbasin eelpool pakutud lingilt (http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=30808394&postcount=1) installi.
Algul hakkab ilusti tegema ja siis mingil hetkel tuleb teade ERROR [155]: UNKNOWN ERROR
Kas on kuskil mingi nipp enne installi alustamist?
Telefon on UNLOCED HBOOT-2.00.0002
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 14:42:20 vasta tsitaadiga

Driverid on arvutis olemas?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 16:02:13 vasta tsitaadiga

Xda foorumis korduvalt mainitud, et igasugused unlockid tuleb enne installi uuesti lockida. Seal vajalikud juhendid olemas ka.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttjkstn
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008




sõnum 30.08.2012 18:51:26 vasta tsitaadiga

Tänud! Panin uuesti lukku ja sain ilusti uuenduse peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 19:21:24 vasta tsitaadiga

Kuidas uuendusel läägiga on? XDAst lugesin, et kõiksugu animatsioonid on uimaseks muutunud .. Samuti tundub suureks probleemiks olevat linkide avamise crash.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 20:57:43 vasta tsitaadiga

Endale tundub, et läägi just vähem homescreen ja muud animatsioonid on sujuvamad. Läägib näiteks siis kui mitut äppi korraga installid, muul ajal probleemi ei tunne. Linkide avamise crash pidi toimuma G-Talk´is. Gmailis, twitteris pole probleeme tekkinud.
Pealegi on tegu ju arendajatele mõeldud RUU´ga. Ja HTC väidab, et OTA tuleb ka veel.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:40:32 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Ja HTC väidab, et OTA tuleb ka veel.
Allikas?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 22:56:58 vasta tsitaadiga

Olaf, xda´s selline post:
tsitaat:
HTC Facebook:
"Hey, Paul. ICS for Desire S will be available soon. We're still working on updates. When we have more info to share, we'll let you know."
(29.08.2012 17:45)
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar68
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 09:45:33 vasta tsitaadiga

Uuendasin ka oma DS'i paar päeva tagasi ICS'le. No ei meeldi mulle see paganama uus Sense. Võtsin siis kätte ja lasin peale oma vana lammiku - Go Launcher Ex'i koos kõikide toredate Ex'i lisadega. Eile oli siis esimene päev, kus telefoni kasutasin nn. tavareziimil. Vana GB'ga oli aku pidamine kusagil päev-poolteist, nüüd aga vana ramp läks 14 tunniga aku 18% peale... Hakkasin siis asja uurima - ja oh ülla-ülla - Sense jookseb ikka taustal, kuigi Go Launcher defaultina kasutusel ja võtnud akust lausa 26%! Killida Senset muidugi ei saa, kuna ikkagi tootjapoolne lisa. On kellelgi ideid?
PS! See paganama HTC meiliaplikatsioon on ikka üks paras õnnetusehunnik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 01.09.2012 15:20:48 vasta tsitaadiga

mis oleks oma Desirele kõige parem RUU? hetkel android 2.3.3... telo veel rootimatta (ennem rootidud) ja avastasin et mul on ikka S-OFF, kusagil lugesin et peale flashi kaotan root ja siis on S-ON....
aga on ka mure, mida pean tegema/uurima.... telole pean iga nädal tegema factory reset (power+vol down) telo jookseb kokku tihti ja siis aitab see ainult. kõik on originaalne ja alla pole midagi tõmmanud.
ainult google gmail ja hotmail jooksevad taustal.... siibrisse viskab see et peab nädalas korra factoryt tegema icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 09:59:29 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kui palju võiks tavalisel desirel ekraani vahetus maksta? praegu ekraan töötab, aga mõrad sees, ehk et ainult üks klaas tahaks siis vahetust või kuidas see süsteem toimib üldse
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 02.09.2012 10:32:39 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
keegi oskab öelda kui palju võiks tavalisel desirel ekraani vahetus maksta? praegu ekraan töötab, aga mõrad sees, ehk et ainult üks klaas tahaks siis vahetust või kuidas see süsteem toimib üldse

Ekraan ja touchscreen on omavahel kokku liimitud.
Aitab ainult terve ekraani vahetus.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 10:42:40 vasta tsitaadiga

ja mis ta umbes maksab?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 02.09.2012 10:51:42 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ja mis ta umbes maksab?

sellel mudelil ei ole ikka kokku liimitud thumbs_up.gif
Uurisin infot natukese.
Suht odav on Ebays http://www.ebay.co.uk/itm/HTC-Desire-G7-A8181-Bravo-Genuine-Lcd-Touch-Screen-Pad-Lens-Digitizer-Glass-Glas-/320780064808?pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item4aaffb5828
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 11:03:59 vasta tsitaadiga

Ega mujal ka väga kallim pole...
http://cnn.cn/shop/desire-digitizer-p-9942.html
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 11:11:28 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ja mis ta umbes maksab?


Kui ametlikul garantiid pakkuval firmal lased teha, siis maksab ekraani vahetus 165 eurot. Pluss saatmiskulud pluss Tallinnas poes üle 30 euro defekteerimise tasu, sõltumata sellest, et ütled neile mis viga on.

Mul natuke üle aasta tagasi läks kogu krempel maksma 211 eurot.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 11:12:08 vasta tsitaadiga

ja selle vahetusega saab ise hakkama?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar68
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 22:11:30 vasta tsitaadiga

DS'i akurindel nüüd olukord hoopis teine icon_biggrin.gif . Miskid seaded-värgid ICS on iseravimise teed läinud ja aku nüüd peab isegi paremini kui GB'ga. XDA foorumis kirjutati ka just sellisest tähelepanekust, et pärast paari laadimist aku kestvus oluliselt tõuseb. Vot kus tark telefon!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 22:21:33 vasta tsitaadiga

alar68 kirjutas:
DS'i akurindel nüüd olukord hoopis teine icon_biggrin.gif . Miskid seaded-värgid ICS on iseravimise teed läinud ja aku nüüd peab isegi paremini kui GB'ga. XDA foorumis kirjutati ka just sellisest tähelepanekust, et pärast paari laadimist aku kestvus oluliselt tõuseb. Vot kus tark telefon!


pärast suuremat uuendust nii vist kipub olema jah. Et alguses nagu ei pea üldse enam ja siis...

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 22:27:51 vasta tsitaadiga

Mul oli see nv mobla kasutust vähe. Ja peale esimest laadimist pidas 4 päeva vastu. esimene laadimine oli isegi poolik sest enne flashimist laadisin aku poolepeale.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 22:55:28 vasta tsitaadiga

Endal viskas Sense3.6 kiiret üle, kolisin Sense4.0 peale ja siiani väga rahul. Kahjuks küll eesmine kaamera ei tööta, aga muu on võrreldes 3.6ega tublisti kiirem ja smoothim. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 00:40:25 vasta tsitaadiga

Kui ametlikku ICS OTA-d ei tule, kolin ka selle peale vast.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 21:03:23 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda, et milles asi?
Panin oma Desire S'ile http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=30808394&postcount=1 selle peale.
Kõik tundub hea ja tore aga ma ei saa kuidagi seda funktsiooni kinni, kus kirjutamisel ta pakub mulle sõnu, mida telefoni arvates ma tahaks kirjutada. Settingute all sellist valikut ei leia, Spelling correction on välja lülitatud.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 21:17:21 vasta tsitaadiga

"Word prediction" peaks asja nimi olema.
Mul saab selleni nii: Language & keyboard - htc sense input - advanced settings. Või klaviatuurilt valid selle hammas ratta ja sealt advanced settings.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2012 21:40:25 vasta tsitaadiga

leidsin...
ma ei mõistnud vajutada sinna
Manus

Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 04.09.2012 14:36:05 vasta tsitaadiga

Tegin tavalisele desirele hard reseti, paraku ununes sõnumitest backup teha- oskab keegi kosta kas neid kuidagi võimalik taastada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiki22
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2004




sõnum 09.09.2012 22:46:30 vasta tsitaadiga

Täna sai oma desire s uuendatud v4.0-le. Soft saadaval http://www.htcdev.com/devcenter/downloads. Allaletud zip failis kaasas ka juhend kuidas telefoni uuendada. 10 - 15 minutit ootamist ja peal ta oligi. Esialgsel testimise paistab kõik normaalselt toimivat.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 10.09.2012 14:06:56 vasta tsitaadiga

Olen nüüd ka htcdev-ist sikutatud Desire S ICS (v4) versiooni kasutanud 5-6 päeva. Pole mitte ühtegi probleemi kohanud. Kiirus - ei tunne mingit vahet Gingerbreadiga. GPS-i fix tekib kohe oluliselt kiiremini. Aku kulu tundub alguses jõulisem, aga nagu juba eelpool mainitud "stabiliseerub" olukord pärast paari laadimistsüklit.

Hetkel olen rahul ja ei kahetse upgrade-i.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 22:01:19 vasta tsitaadiga

Kas sellest RUU versioonist mis algselt välja tuli on nüüd uuem ka juba väljas või on ikkagi see "developer" versioon asjast liikvel. Selle versiooniga avanevad apid kuidagi kaua, kui seda ära ei parandata peab vist tagasi minema.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2012 23:27:51 vasta tsitaadiga

mõnda näidet ka oskad tuua appidest?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 19:51:28 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
mõnda näidet ka oskad tuua appidest?

Facebook käivitub kuidagi kaua võrreldes eelnevaga, samamoodi avaneb ka play store kuidagi uimaselt. Mailid tulevad ka aeglasemalt lahti kui ennem minumeelest. Ja sellest Sense keerlemisest peale klahviluku avamist ma ei räägi. Back nupp on mõnekohapeal kohe täiesti masendav mis häirib kõige rohkem, seda jääbki vahest vajutama ennem kui midagi toimuma hakkaks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar68
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2012 20:10:06 vasta tsitaadiga

Mulle tundus ka Sense kuidagi tönkav. Vahetasin selle Go Launcher'i vastu ja pilt hulka meeldivam. Tegin huvipärast Quadrant Standard Benchmarki. Sensega oli tulemus 1550-1700 ja Go launcheriga 1800-1950. Veel üks tähelepanek - aku laeb paganama kaua. Tavaliselt lasen aku 15-18% peale enne laadimist ja 100 prossu peale vooluvõrgust võtab aega 3,5-4 tundi... Muidugi aku vastupidavus on ka tegelikult tuntavalt parem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.