Ameerikas Memphises elav naine Shanyna Isom põeb haigust, mis meedikutele on suureks müsteeriumiks. Nimelt kasvab kogu tema kehast küüned. Ehk seal kus tavalisel inimesel turritab välja karvanääps, on naisel selle asemel väike küüneoga kasvanud. 28-aastane tudeng sai 3 aastat tagasi astahoogude vähendamiseks määratud steroidide söömisest allergilise reaktsiooni. Paar tundi peale arstimi võtmist kogu tema keha sügeles ja alates sellest ajast hakkas tema haigus arenema. Nüüdseks on tal ka juuksed välja langenud. Naine on suurtes võlgades, sest kindlustus maksab kinni vaid 5 talle määratud 17st ravimist. Jutu juurde natuke pilte kah: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2185878/Doctors-baffled-mystery-illness-causes-woman-grow-fingernails-instead-hair.html
link on vale _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ameerikas Memphises elav naine Shanyna Isom põeb haigust, mis meedikutele on suureks müsteeriumiks. Nimelt kasvab kogu tema kehast küüned. Ehk seal kus tavalisel inimesel turritab välja karvanääps, on naisel selle asemel väike küüneoga kasvanud. 28-aastane tudeng sai 3 aastat tagasi astahoogude vähendamiseks määratud steroidide söömisest allergilise reaktsiooni. Paar tundi peale arstimi võtmist kogu tema keha sügeles ja alates sellest ajast hakkas tema haigus arenema. Nüüdseks on tal ka juuksed välja langenud. Naine on suurtes võlgades, sest kindlustus maksab kinni vaid 5 talle määratud 17st ravimist. Jutu juurde natuke pilte kah: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2185878/Doctors-baffled-mystery-illness-causes-woman-grow-fingernails-instead-hair.html
Ameerikas Memphises elav naine Shanyna Isom põeb haigust, mis meedikutele on suureks müsteeriumiks. Nimelt kasvab kogu tema kehast küüned. Ehk seal kus tavalisel inimesel turritab välja karvanääps, on naisel selle asemel väike küüneoga kasvanud. 28-aastane tudeng sai 3 aastat tagasi astahoogude vähendamiseks määratud steroidide söömisest allergilise reaktsiooni. Paar tundi peale arstimi võtmist kogu tema keha sügeles ja alates sellest ajast hakkas tema haigus arenema. Nüüdseks on tal ka juuksed välja langenud. Naine on suurtes võlgades, sest kindlustus maksab kinni vaid 5 talle määratud 17st ravimist. Jutu juurde natuke pilte kah: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2185878/Doctors-baffled-mystery-illness-causes-woman-grow-fingernails-instead-hair.html
dziisas _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
londiste, millest me räägime, ongi ju maailmavaates, vastavalt sellele sa kogudki infot kui oled nt uskliku maailma vaatega, siis kogudki selle kohta infot ja näed oma jumalat seal kus tahad.
Aga õige ta on, et tuleb kõike kontrollida niipalju kui saab. Kui juba eelarvamus olemas, siis pole enam midagi teha.
Kui nad peavad seda DNA kõige tähtsamaks jupiks uurimuste põhjal seni
Teatavasti on DNA nii võimas asi ja ka seal saates ütleb, et 600mln aastat jääks liiga lühikeseks ajaks selle välja kujunemisel ''Suurest Paugust''( Kuidas saab supist- paugust, mis on hävitav, mitte loov -tekkida nii vingeid asju ehk siis juhusest )
Saan aru, et sul tõesti vb ahvidega ühine eelkäija, kahju küll your loss, my gain
Ja mis vabamüürlastesse puutub, mis seal imelikku, et nad tervet maailma valitsevad ja nöörikesi tõmbavad?
noxton, mida ma ütlesin on see, et sa omistad teadlastele asju, mida nad ei ole öelnud.
muide, kui ma õigesti mäletan siis 600 miljoni aasta eest olid meil juba mingid loomad olemas, mitte enam ainu- või mitmeraksed eluvormid. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
noxton, mida ma ütlesin on see, et sa omistad teadlastele asju, mida nad ei ole öelnud.
muide, kui ma õigesti mäletan siis 600 miljoni aasta eest olid meil juba mingid loomad olemas, mitte enam ainu- või mitmeraksed eluvormid.
noxton, mida ma ütlesin on see, et sa omistad teadlastele asju, mida nad ei ole öelnud.
muide, kui ma õigesti mäletan siis 600 miljoni aasta eest olid meil juba mingid loomad olemas, mitte enam ainu- või mitmeraksed eluvormid.
noxton, kuskohast see 200 000 nüüd tuli? DNA oli olemas juba esimestes rakkudes 3.8miljardit aastat tagasi _________________ There is no place like 127.0.0.1
vipu, paneme su sisalikuga kappi kinni....kui kauaks? pärast vaatame, kuidas keskkonnaga vastavalt muteerunud oled?
see ei tööta sedasi. kui olend elab 100 aastaseks, siis ju progress aeglustub ehk keskkond on pikaajaliseks eluks sobiv. kui olend sureb ruttu, on vaja temas vaja midagi muuta, et ta kauem elaks.
fallout3: alandusvajadusega pöördu hingearstile
Ecuadorean minister on UK threat to arrest Assange in embassy: 'Ecuador is not a British colony' - UK threat to storm embassy would be hostile and force us to respond" -
Ecuadorian President Rafael Correa says UK threat is "absolutely unacceptable and a threat to all countries in the world."
E: Ise kolmanda osa juures, alles nüüd sain teada, et alla tuli 3 hoonet
kohati läheb teleturuks kätte ära.
"järgmiste aastate jooksul sureb nälga miljard inimest eestlased nende seas" lol
ei ole sõna sõnalt kuid mõte on sama. (ei viitsi täpset tsitaati otsima hakata)
Kohati ikka väga naljakas
lahmivad faktid ilmselgelt ilma mingi tagapõhjata aga serveeritakse kui 100% tõde.
häirib ja diskrediteerib täiega.
ulmefilmi viimases osas läks asi tõesti ulmeks ära, ma ei oska nagu selle info põhjal kuidagi seisukohta võtta, see, et lennukid sinna sisse reaalselt ei lennanud, selles osas mind veendi ära, viimased pool tundi või nõks peale hr rääkis vereliinidest jms, see oli juba suht raske uskuda, aga võibolla tõesti.
Ma lootsin näha 13. osa lõpuks infot mis siis seletaks kuhu kadusid tornid, aga seda ei tulnud kahjuks. _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
U.S. Marine Held In A Mental Hospital Against His Will Because Of Facebook Posts
Oleme ausad - need postitused olid ikka väga karmid.
Kui see liigitub "väga karmiks" tuleks päris korralik ports siinses teemas sõna võtvaist inimestest ühiskonnast eraldada _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Seda teemat siin juba mõned korrad puudutatud.
Kogused peaksid olema kõik ametlikest tellimustest ja dokumentidest leitav, juhul kui kellelegi antud uudiste allikad ei sobi.
Kas see mitte ka kuskilt uudistest läbi ei käinud peale operatsiooni lõppu? Et noh, läksidki kutuks tegema teda. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kas see mitte ka kuskilt uudistest läbi ei käinud peale operatsiooni lõppu? Et noh, läksidki kutuks tegema teda.
Võimalik, samas kui ametlik tunnistus, siis läheb see juba mõrva alla.
Aga no eks võib ju arvata, mis sest fair trail-ist oleks saanud. Vaevalt, et USA valitsust huvitaks 9/11 ajaloos surkimine.
Ma ei tea... minu sitafiltri taha jäi see mees juba mõni aasta tagasi pidama kui ta alarmeeris, et 80% inimkonnast sureb samal aastal seagrippi or smth.
Nojah, eks selleks see "if you see something say something" kampaania ongi, et tekitada ühiskonnas üleüldist paranoiat ning panna kõiki üksteise järel luurama. Suurendada seda mulli USA.s, et kõikjal inimeste ümber ja keskel on "terroristid" kelle vastu tuleb võidelda ja keda tuleb paljastada. TSA levib ka selle toel viimasel ajal juba igal pool.
During the second week of March 2012, a Dell Vostro notebook, used by Supervisor Special Agent Christopher K. Stangl from FBI Regional Cyber Action Team and New York FBI Office Evidence Response Team was breached using the AtomicReferenceArray vulnerability on Java, during the shell session some files were downloaded from his Desktop folder one of them with the name of ”NCFTA_iOS_devices_intel.csv” turned to be a list of 12,367,232 Apple iOS devices including Unique Device Identifiers (UDID), user names, name of device, type of device, Apple Push Notification Service tokens, zipcodes, cellphone numbers, addresses, etc. the personal details fields referring to people appears many times empty leaving the whole list incompleted on many parts. no other file on the same folder makes mention about this list or its purpose.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.