Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2012 19:18:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Müsteerium meditsiini vallast:

tsitaat:
Ameerikas Memphises elav naine Shanyna Isom põeb haigust, mis meedikutele on suureks müsteeriumiks. Nimelt kasvab kogu tema kehast küüned. Ehk seal kus tavalisel inimesel turritab välja karvanääps, on naisel selle asemel väike küüneoga kasvanud. 28-aastane tudeng sai 3 aastat tagasi astahoogude vähendamiseks määratud steroidide söömisest allergilise reaktsiooni. Paar tundi peale arstimi võtmist kogu tema keha sügeles ja alates sellest ajast hakkas tema haigus arenema. Nüüdseks on tal ka juuksed välja langenud. Naine on suurtes võlgades, sest kindlustus maksab kinni vaid 5 talle määratud 17st ravimist. Jutu juurde natuke pilte kah: http://www.dailymail.co.uk/​news/article-2185878/​Doctors-baffled-mystery-illness​-causes-woman-grow-fingernails​-instead-hair.html

link on vale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2012 19:53:26 vasta tsitaadiga

Üks tulevikustsenaarium?


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2012 20:43:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Müsteerium meditsiini vallast:

tsitaat:
Ameerikas Memphises elav naine Shanyna Isom põeb haigust, mis meedikutele on suureks müsteeriumiks. Nimelt kasvab kogu tema kehast küüned. Ehk seal kus tavalisel inimesel turritab välja karvanääps, on naisel selle asemel väike küüneoga kasvanud. 28-aastane tudeng sai 3 aastat tagasi astahoogude vähendamiseks määratud steroidide söömisest allergilise reaktsiooni. Paar tundi peale arstimi võtmist kogu tema keha sügeles ja alates sellest ajast hakkas tema haigus arenema. Nüüdseks on tal ka juuksed välja langenud. Naine on suurtes võlgades, sest kindlustus maksab kinni vaid 5 talle määratud 17st ravimist. Jutu juurde natuke pilte kah: http://www.dailymail.co.uk/​news/article-2185878/​Doctors-baffled-mystery-illness​-causes-woman-grow-fingernails​-instead-hair.html

link on vale
http://bit.ly/RscbBq
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.08.2012 21:02:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Müsteerium meditsiini vallast:

tsitaat:
Ameerikas Memphises elav naine Shanyna Isom põeb haigust, mis meedikutele on suureks müsteeriumiks. Nimelt kasvab kogu tema kehast küüned. Ehk seal kus tavalisel inimesel turritab välja karvanääps, on naisel selle asemel väike küüneoga kasvanud. 28-aastane tudeng sai 3 aastat tagasi astahoogude vähendamiseks määratud steroidide söömisest allergilise reaktsiooni. Paar tundi peale arstimi võtmist kogu tema keha sügeles ja alates sellest ajast hakkas tema haigus arenema. Nüüdseks on tal ka juuksed välja langenud. Naine on suurtes võlgades, sest kindlustus maksab kinni vaid 5 talle määratud 17st ravimist. Jutu juurde natuke pilte kah: http://www.dailymail.co.uk/​news/article-2185878/​Doctors-baffled-mystery-illness​-causes-woman-grow-fingernails​-instead-hair.html

link on vale
http://bit.ly/RscbBq

dziisas icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 01:10:18 vasta tsitaadiga

Ja Ekvador pakubki Assangele asüüli.

http://www.guardian.co.uk/world/2012/aug/14/julian-assange-asylum-ecuador-wikileaks
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 09:00:13 vasta tsitaadiga

londiste, millest me räägime, ongi ju maailmavaates, vastavalt sellele sa kogudki infot icon_lol.gif kui oled nt uskliku maailma vaatega, siis kogudki selle kohta infot ja näed oma jumalat seal kus tahad.
Aga õige ta on, et tuleb kõike kontrollida niipalju kui saab. Kui juba eelarvamus olemas, siis pole enam midagi teha.

Kui nad peavad seda DNA kõige tähtsamaks jupiks uurimuste põhjal seni icon_wink.gif

Teatavasti on DNA nii võimas asi ja ka seal saates ütleb, et 600mln aastat jääks liiga lühikeseks ajaks selle välja kujunemisel ''Suurest Paugust''( Kuidas saab supist- paugust, mis on hävitav, mitte loov -tekkida nii vingeid asju ehk siis juhusest )
Saan aru, et sul tõesti vb ahvidega ühine eelkäija, kahju küll icon_lol.gif your loss, my gain icon_biggrin.gif

Ja mis vabamüürlastesse puutub, mis seal imelikku, et nad tervet maailma valitsevad ja nöörikesi tõmbavad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 10:16:14 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
kui nad peavad seda DNA kõige tähtsamaks jupiks uurimuste põhjal seni icon_wink.gif

Mhm, ja jala kõige olulisem jupp on neljas kuni kaheksas sentimeeter allpool põlve.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2012 10:31:13 vasta tsitaadiga

noxton, mida ma ütlesin on see, et sa omistad teadlastele asju, mida nad ei ole öelnud.
muide, kui ma õigesti mäletan siis 600 miljoni aasta eest olid meil juba mingid loomad olemas, mitte enam ainu- või mitmeraksed eluvormid.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 10:38:31 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
noxton, mida ma ütlesin on see, et sa omistad teadlastele asju, mida nad ei ole öelnud.
muide, kui ma õigesti mäletan siis 600 miljoni aasta eest olid meil juba mingid loomad olemas, mitte enam ainu- või mitmeraksed eluvormid.
Nii on - http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_evolutionary_history_of_life
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 10:48:04 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
londiste kirjutas:
noxton, mida ma ütlesin on see, et sa omistad teadlastele asju, mida nad ei ole öelnud.
muide, kui ma õigesti mäletan siis 600 miljoni aasta eest olid meil juba mingid loomad olemas, mitte enam ainu- või mitmeraksed eluvormid.
Nii on - http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_evolutionary_history_of_life


et kui 600mln aastat on liiga vähe( oli videos sellest juttu) ,aga kas siis 200 000a on kuidagi parem? icon_lol.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2012 10:53:25 vasta tsitaadiga

noxton, mida sa selle kommentaariga öelda tahtsid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 11:00:12 vasta tsitaadiga

londiste, ehk siis 200 000a on veel lühem aeg DNA väljakujunemiseks, muud ei midagi.
Ma olen vist ainukene, kes viskas pool wikipediast tühjaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.08.2012 11:15:58 vasta tsitaadiga

mida lühem on olendi eluiga, seda kiiremini ta muteerub keskkonnale vastavaks. seepärast ka inimolendid elasid lühikest aega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 11:18:10 vasta tsitaadiga

noxton, kuskohast see 200 000 nüüd tuli? DNA oli olemas juba esimestes rakkudes 3.8miljardit aastat tagasi icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 11:18:16 vasta tsitaadiga

vipu, paneme su sisalikuga kappi kinni....kui kauaks? pärast vaatame, kuidas keskkonnaga vastavalt muteerunud oled? icon_lol.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 11:21:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.08.2012 11:40:10 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
vipu, paneme su sisalikuga kappi kinni....kui kauaks? pärast vaatame, kuidas keskkonnaga vastavalt muteerunud oled? icon_lol.gif


see ei tööta sedasi. kui olend elab 100 aastaseks, siis ju progress aeglustub ehk keskkond on pikaajaliseks eluks sobiv. kui olend sureb ruttu, on vaja temas vaja midagi muuta, et ta kauem elaks.
fallout3: alandusvajadusega pöördu hingearstile icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2012 11:58:45 vasta tsitaadiga

noxton, kas sa trollid või räägid tõsiselt?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.08.2012 12:28:04 vasta tsitaadiga

The Origin of Life Made Easy
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2012 12:47:08 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
noxton, kuskohast see 200 000 nüüd tuli? DNA oli olemas juba esimestes rakkudes 3.8miljardit aastat tagasi icon_rolleyes.gif

Ta peab vist silmas homo sapiens-i vanust. See peaks olema umbes nii palju.
Kuigi jah, ega ma ka aru ei saanud selle posti mottest.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 13:05:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ja Ekvador pakubki Assangele asüüli.

http://www.guardian.co.uk/world/2012/aug/14/julian-assange-asylum-ecuador-wikileaks


Ecuador to announce decision on Assange asylum request at 7 a.m. local time on Thursday, foreign ministry says.

UK government threatened to enter Ecuador's London embassy to arrest Julian Assange, Ecuador foreign minister says
http://www.bbc.co.uk/news/world-19259623



Ecuadorean minister on UK threat to arrest Assange in embassy: 'Ecuador is not a British colony' - UK threat to storm embassy would be hostile and force us to respond" -

Ecuadorian President Rafael Correa says UK threat is "absolutely unacceptable and a threat to all countries in the world."


otse:
http://www.livestream.com/globalrevolution
http://www.ustream.tv/channel/occupynewsnetwork


Assange will be refused safe passage even if Ecuador grants asylum - Foreign Office
http://www.rt.com/news/assange-ecuador-uk-passage-823/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 18:08:48 vasta tsitaadiga

USA-s kakerdavadki juba zombid ringi. Krt "The Walking Dead" ongi reaalsuseks saamas icon_eek.gif


_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 11:29:27 vasta tsitaadiga

Suured kivid Baalbek-is.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 19.08.2012 19:55:54 vasta tsitaadiga

http://ulmefilm.ee/vaata.html
Siin on teoreetikutele üks paras kont hammaste vahele, eesti keeles, tasub vaadata thumbs_up.gif

E: Ise kolmanda osa juures, alles nüüd sain teada, et alla tuli 3 hoonet icon_biggrin.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 19.08.2012 21:43:07 vasta tsitaadiga

Taavi©, see käis siit juba läbi. Ise olen kuni 7-nda osani ära vaadanud. Esimesed osad olid minujaoks natuke igavad, aga neile kes enne pole midagi uurinud nende sündmuste kohta on kindlasti hea vaatamine. Järjest huvitamaks läheb.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 21:49:48 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Suured kivid Baalbek-is.
Spoiler Spoiler Spoiler


LMAO @ these stones are so large that we don't know their actual weight - 5'da klassi matemaatika jäi vahele?
razorblade väide on sama gay.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2012 22:11:25 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
SKG kirjutas:
Suured kivid Baalbek-is.
Spoiler Spoiler Spoiler


LMAO @ these stones are so large that we don't know their actual weight - 5'da klassi matemaatika jäi vahele?
razorblade väide on sama gay.

Alates 11 sekundist.
Spoiler Spoiler Spoiler

LOL
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.08.2012 18:43:09 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
http://ulmefilm.ee/vaata.html
Siin on teoreetikutele üks paras kont hammaste vahele, eesti keeles, tasub vaadata thumbs_up.gif

E: Ise kolmanda osa juures, alles nüüd sain teada, et alla tuli 3 hoonet icon_biggrin.gif


kohati läheb teleturuks kätte ära.

"järgmiste aastate jooksul sureb nälga miljard inimest eestlased nende seas" icon_smile.gif lol
ei ole sõna sõnalt kuid mõte on sama. (ei viitsi täpset tsitaati otsima hakata)
Kohati ikka väga naljakas

lahmivad faktid ilmselgelt ilma mingi tagapõhjata aga serveeritakse kui 100% tõde.
häirib ja diskrediteerib täiega.

p.s õiget juttu muidugi enamus
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.08.2012 00:36:41 vasta tsitaadiga

ulmefilmi viimases osas läks asi tõesti ulmeks ära, ma ei oska nagu selle info põhjal kuidagi seisukohta võtta, see, et lennukid sinna sisse reaalselt ei lennanud, selles osas mind veendi ära, viimased pool tundi või nõks peale hr rääkis vereliinidest jms, see oli juba suht raske uskuda, aga võibolla tõesti.
Ma lootsin näha 13. osa lõpuks infot mis siis seletaks kuhu kadusid tornid, aga seda ei tulnud kahjuks.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 22:34:06 vasta tsitaadiga

U.S. Marine Held In A Mental Hospital Against His Will Because Of Facebook Posts
Spoiler Spoiler Spoiler

Tüüp nüüdseks küll kästud kohtu poolt vabastada, kuna alus arestiks puudus.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 22:37:04 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
U.S. Marine Held In A Mental Hospital Against His Will Because Of Facebook Posts


Oleme ausad - need postitused olid ikka väga karmid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.08.2012 22:43:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
U.S. Marine Held In A Mental Hospital Against His Will Because Of Facebook Posts


Oleme ausad - need postitused olid ikka väga karmid.
Kui see liigitub "väga karmiks" tuleks päris korralik ports siinses teemas sõna võtvaist inimestest ühiskonnast eraldada icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 01:43:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
U.S. Marine Held In A Mental Hospital Against His Will Because Of Facebook Posts


Oleme ausad - need postitused olid ikka väga karmid.

Seda küll jah.

Samas üha enam tundub, et sealmaal läheb nii, et kui valitsusega ei nõustu, oled terrorist.


edit:
See on vist tõesti new low in terrorism propaganda. Et maast madalast oleks juba "selge".
Spoiler Spoiler Spoiler

LOL, põhiline, et Assange ka ikka seal. Kui valitsuste kuritöid paljastad, siis oled terrorist.

allikas: http://shine.yahoo.com/parenting/9-11-coloring-book-features-terrorist-trading-cards-204300629.html


edit2:
UK tahab sisse tuua salajased kohtupidamised.

UK plans for secret courts 'dangerous'
http://www.amnesty.org/en/news/uk-plans-secret-courts-dangerous-2012-05-09
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 15:17:20 vasta tsitaadiga

GBTV: Israel's options - What should Israel do about Iran?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 16:06:03 vasta tsitaadiga

Agent Provocateur In Action
Spoiler Spoiler Spoiler


Bigfoot in Ohio
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 25.08.2012 16:56:54 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 09:45:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 16:13:57 vasta tsitaadiga

PHOTOS: Somewhere you don’t often get to see: The Freemasons’ Hall in Dublin
http://www.thejournal.ie/freemasons-lodge-molesworth-street-dublin-571498-Aug2012
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:26:59 vasta tsitaadiga

SEAL book raises questions about bin Laden’s death
http://www.washingtontimes.com/news/2012/aug/29/seal-book-raises-questions-about-bin-laden-death/?page=all#pagebreak


Delfist
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/raamat-bin-ladeni-tappis-kuul-pahe-juba-enne-eriuksuse-kohalejoudmist.d?id=64889816
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 18:09:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Matt Bissonnette

Kas need osalejate nimed ei pidanud mitte salajased olema?
tsitaat:
...and he and the other SEALs trained their guns’ laser sites on bin Laden’s still-twitching body, shooting him several times until he lay motionless.

Ehk siis eesmark oligi tappa?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:02:39 vasta tsitaadiga

Seda teemat siin juba mõned korrad puudutatud.
Kogused peaksid olema kõik ametlikest tellimustest ja dokumentidest leitav, juhul kui kellelegi antud uudiste allikad ei sobi.

TSA, DHS Order 1,400 Pounds of High Powered Explosives Set to Deliver August 31
http://naturalsociety.com/tsa-dhs-order-1400-pounds-of-high-powered-explosives/#ixzz24xin50iW

DHS won't explain its order of 450 million hollow point bullets
http://rt.com/usa/news/dhs-million-point-government-179/

DHS Orders 750 Million More Rounds Of Ammo
http://www.alt-market.com/articles/971-dhs-orders-750-million-more-rounds-of-ammo

Social Security Administration orders thousands of rounds of hollow point bullets
http://rt.com/usa/news/administration-rounds-hollow-point-768/

National Weather Service Follows DHS In Huge Ammo Purchase
http://www.infowars.com/national-weather-service-follows-dhs-in-huge-ammo-purchase/

Government Agencies Stockpiling Enough Ammo to Put 5 Bullets in Every American
http://beforeitsnews.com/tea-party/2012/08/government-agencies-stockpiling-enough-ammo-to-put-5-bullets-in-every-american-2450112.html
...


Üks huvitav tegelane keda jälgida.
http://www.stevequayle.com/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.08.2012 23:19:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Ehk siis eesmark oligi tappa?


Kas see mitte ka kuskilt uudistest läbi ei käinud peale operatsiooni lõppu? Et noh, läksidki kutuks tegema teda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 00:28:54 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
SKG kirjutas:

Ehk siis eesmark oligi tappa?


Kas see mitte ka kuskilt uudistest läbi ei käinud peale operatsiooni lõppu? Et noh, läksidki kutuks tegema teda.

Võimalik, samas kui ametlik tunnistus, siis läheb see juba mõrva alla.
Aga no eks võib ju arvata, mis sest fair trail-ist oleks saanud. Vaevalt, et USA valitsust huvitaks 9/11 ajaloos surkimine.

MatchMaker kirjutas:
Üks huvitav tegelane keda jälgida.
http://www.stevequayle.com/

Ma ei tea... minu sitafiltri taha jäi see mees juba mõni aasta tagasi pidama kui ta alarmeeris, et 80% inimkonnast sureb samal aastal seagrippi or smth.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 00:32:55 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Võimalik, samas kui ametlik tunnistus, siis läheb see juba mõrva alla.


Eks tuhandeid inimesi oma tegudega tapnud inimese füüsiline hävitamine on tõesti mõrv jah.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 00:50:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Võimalik, samas kui ametlik tunnistus, siis läheb see juba mõrva alla.


Eks tuhandeid inimesi oma tegudega tapnud inimese füüsiline hävitamine on tõesti mõrv jah.

1. Kui nad soovivad seadust järgida, siis igasüks väärib kohtuprotsessi, isegi natsid said selle. http://en.wikipedia.org/wiki/Right_to_a_fair_trial
2. Kui 9/11 silmas pead, siis minu teada on OBL seotus sellega tõestamata.
http://www.twf.org/News/Y2006/0608-BinLaden.html
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 17:25:28 vasta tsitaadiga

Näedsa, keegi minut.ee tegelane avastas 2 aastat vana video: http://www.minut.ee/article.pl?sid=12/08/23/1546235&mode=nested
Let's all panic icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 17:36:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Näedsa, keegi minut.ee tegelane avastas 2 aastat vana video: http://www.minut.ee/article.pl?sid=12/08/23/1546235&mode=nested
Let's all panic icon_eek.gif


Nojah, eks selleks see "if you see something say something" kampaania ongi, et tekitada ühiskonnas üleüldist paranoiat ning panna kõiki üksteise järel luurama. Suurendada seda mulli USA.s, et kõikjal inimeste ümber ja keskel on "terroristid" kelle vastu tuleb võidelda ja keda tuleb paljastada. TSA levib ka selle toel viimasel ajal juba igal pool.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2012 02:15:47 vasta tsitaadiga

Police admit to infiltrating Occupy Austin, may have acted as provocateurs
http://www.rawstory.com/rs/2012/08/31/police-admit-to-infiltrating-occupy-austin-may-have-acted-as-provocateurs/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 02.09.2012 21:26:41 vasta tsitaadiga

Jälle mingi viirus lahti lastud.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/usa-rahvuspark-ligi-10-000-kulastajat-voivad-kanda-surmavat-viirust.d?id=64905354
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 04:00:20 vasta tsitaadiga

TSA liquid testing inside terminal at Columbus OH Airport
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis MatchMaker 05.09.2012 12:12:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2012 23:38:10 vasta tsitaadiga

Eks näeb, mis shitstorm sellest tuleb.
tsitaat:
During the second week of March 2012, a Dell Vostro notebook, used by Supervisor Special Agent Christopher K. Stangl from FBI Regional Cyber Action Team and New York FBI Office Evidence Response Team was breached using the AtomicReferenceArray vulnerability on Java, during the shell session some files were downloaded from his Desktop folder one of them with the name of ”NCFTA_iOS_devices_intel.csv” turned to be a list of 12,367,232 Apple iOS devices including Unique Device Identifiers (UDID), user names, name of device, type of device, Apple Push Notification Service tokens, zipcodes, cellphone numbers, addresses, etc. the personal details fields referring to people appears many times empty leaving the whole list incompleted on many parts. no other file on the same folder makes mention about this list or its purpose.

Pikemalt:
Evidence: FBI Tracking And Monitoring Americans Via Smart Phones
http://theintelhub.com/2012/09/04/evidence-fbi-tracking-and-monitoring-americans-via-smart-phones/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.