Promon-spämmin siin häbitult, et loosime facebookis ära Guild Wars 2 kinkekomplekti, mille on välja pannud Gamestar. Kinkekomplekti kuulub mängukood, T-särk ja mälupulk pluss veel ka mänguplakat. Seega hopp www.facebook.com/puhatajamangida ja muud tegema ei pea kui küsimusele vastama, ei mignit laikimist ja jagamist. _________________
Suht tore on see, et pool meie guildist sai hetkel "perma ban" aga saab vast alla 72h peale
Äkki täpsustad mille eest?
Ostsime tier 2 karma weaponeid 21 karma eest ( mingi bug oli arenaneti poolt, muidu peaks need olema umbes 9k karma ) ja tegime need lvl 80 exotic weaponiteks, ise sain mingi sitaks hea daggeri dmg 1~k jne suht lahe icon oli ka sellel, kulutasin kokku mingi 2k karmat selle peale. Teised meie guildis kulutasid max 10~k.
Aga noh eks ma pean selle daggeri ära deletema kui unban saan, muidu saab uuesti bani
Kui ikka ei suuda mängida mängu nii nagu peaks, siis olge valmis ka tagajärgedeks. Ja kui ikka ei suuda piiri panna exploitimise ja normaalsuse vahele, siis pole mul midagi teile öelda.
Kui ikka ei suuda mängida mängu nii nagu peaks, siis olge valmis ka tagajärgedeks. Ja kui ikka ei suuda piiri panna exploitimise ja normaalsuse vahele, siis pole mul midagi teile öelda.
Nii on ja saate aitähh öelda kutile kes guildchatis siis ilmselt inffi levitas ja reklaamis, ei maksa unustada, et te ei maksa kuumaksu, nii et kui teistes mmo'des suhtuti exploiteritesse veel natuke pehmemalt kuna "ta ikkagi maksab meie leiva eest" siis GW2 otsib pigem põhjuse, et sulle molli kütta, et sa peaksid uue konto ostma
Kui mingi asi on clearly broken siis selle overabusemine on kergelt rumal, parem hoidke meeles, sest selliseid exploit vigu on kindlasti veel välja tulemas
-----------------------------------------------------------------------------------------
www.kalevlased.ee/gw2 - Guild eestlastele. (far shiverpeaks server)
inviteks whisperige yhele neist: Gelisob.5308/Gunteraz.7651
Chaser.2938/Piupau.7862/Suhktuhkur.9078/Scartstorm.9250 (või PM oma kontonimi siin)
Today we banned a number of players for exploiting Guild Wars 2. We take our community and the integrity of the game very seriously, and want to be clear that intentionally exploiting the game is unacceptable. The players we banned were certainly intentionally and repeatedly exploiting a bug in the game. We intended to send a very clear message that exploiting the game in this way will not be tolerated, and we believe this message now has been well understood.
We also believe and respect that people make mistakes. This is in fact the first example of a widespread exploit in the game. With this in mind, we are offering the members of our community who exploited the game a second chance to repair the damage that has been done.
Thus, just this once, we will offer to convert permanent bans to 72-hour suspensions. Should those involved want to accept this offer of reinstatement, contact us on our support website--support.guildwars2.com—and submit a ticket through the "Ask a Question" tab. Please use the subject heading of "Karma Weapons Exploit Appeal", then confirm in the body of your ticket that you will delete any items/currency that you gained from the exploit. You should submit only one ticket. Once you have done so, we will lower your ban to 72 hours, and following your re-activation we will check your account to make sure that you have honored your commitment. If that commitment is not honored, we will re-terminate the account.
This is a first and final warning. Moving forward, please make sure you that when you see an exploitable part of the game, you report it and do not attempt to benefit from it.
We look forward to seeing you in game,
Yours Sincerely,
Chris Whiteside- Lead Producer ArenaNet
Väga meeldiv uudis GW support teami poolt. Igasugustele cheateritele ja abuseritele nuiaga pähe ja kohe täie rauaga. Peab ka vist ikka mängu ligi võtma, tundubet võtavad tõsiselt asja.
Ahjaa, paras neile kes banni said
Suht tore on see, et pool meie guildist sai hetkel "perma ban" aga saab vast alla 72h peale
Nuub! 22 inimesest 3 pole pool.
Aga suht tore on näha, et tegelevad asjaga. Alguses tegi natukene kurvaks, et botterid said 72h ainult ja exploiterid permabanni. Tänasega muutsid EULAt ka ja nüüd saavad mõlemad täie rauaga.
Kas võtme puhul loeb EU või US ka ? Paljud poed ei märgi seda üldse ära ja jube tüütu kõigilt eraldi küsima hakata, et mis regiooni jaoks nad müüvad. _________________ Kill ALL audio and lights !!!
Kas võtme puhul loeb EU või US ka ? Paljud poed ei märgi seda üldse ära ja jube tüütu kõigilt eraldi küsima hakata, et mis regiooni jaoks nad müüvad.
feissbuugi lehel oli neil kirjas, et loeb küll võtme puhul kas EU või US, mängida saavat iga keyga igas serveris aga sisse logida ei lasta US key'ga EU ip pealt.
Suht tore on see, et pool meie guildist sai hetkel "perma ban" aga saab vast alla 72h peale
Nuub! 22 inimesest 3 pole pool.
Aga suht tore on näha, et tegelevad asjaga. Alguses tegi natukene kurvaks, et botterid said 72h ainult ja exploiterid permabanni. Tänasega muutsid EULAt ka ja nüüd saavad mõlemad täie rauaga.
Nigga please 3 kõige tähtsamat inimest said kelle ego võtab juba pool guildist....
Aga jah nagu ma redditist olen lugenud ja aru saanud siis kes alla 100 itemi ostsid said 72h ja kes üle selle said perma.
Sain mängu paar päeva tagasi kätte ning tundub väga tore aga arvuti jääb nõrgaks. Rahulikes kohtades on kõik ok aga vähegi suuremate peksmiste korral juba pidurdab.
Lähiajal plaan niikunii uus läptop soetada niiet uuriks siinsetelt inimestelt, et kas kellelgi on sülearvuti mis mängu igas olukorras ilma pidurdamata välja venitab? Kui on siis jagage palun andmeid ning siis tean alates mis näitajatest arvutit vaatama peaks
Mind natuke hämmastab asjaolu, et põhilised probleemid (gildisystem, overflow ja trading post) on olnud head-startist alates. Mida kauem ArenaNetil puuduste eemaldamisega aega läheb, seda enam mängijatel kannatus katkeb. _________________ Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
Muideks siin varem oli juttu sellest, et mängu sees saab gemmide eest osta endale lisahüvesid (rohkem ruumi pangas, mingeid minipete jne). Peamiselt on räägitud sellest, et gemme saab päris raha eest osta, aga gemme saab ka mängu sees kulla eest osta ning väga soodsa hinnaga. Eile sai suurem ports ostetud ja suhe oli ca 1 silver = 2 gemmi
viimati muutis Timberg 01.09.2012 16:33:18, muudetud 1 kord
et siis kui arendaja unustas miski relva hinna valeks ja mängijad seda ostsid ... siis on tegu exploitiga... GG arenanet
Minumeelest on ilmselge disainiviga, mida mängijad ära kasutasid, saades seejuures kasu. Peaks justkui kattuma sõnaraamatu kirjega sõna "exploit" kohta. Mängijate poolt ilmselge lepingu rikkumine. Kõik on õige...
Kui mängija oleks ostnud selle relva eesmärgiga seda kasutada, poleks tegevus ilmselt enam nii selge exploitimine ja probleemi ei oleks, aga osteti relvi hulgi ja müüdi maha, kasutati viga süsteemis, et luua endale kiirelt ja lihtsalt kasumit.
Kõik Bejingist (E: Eri linnad kõik). Sisse ei saadud aga nagu näha üritati. Ühelgi GW2-ga seotud lehel peale guildhead.com ja GW2Guru pole käinud, nii et nad panevad täiesti randomilt vist.
Nu nii. Mõtlesin ka selle mängu ära proovida, aga jääb ära. Selle mängu GMid on ilmselgelt mingid teismelised ajukääbikud. Ei hakka nende tainapeadele oma raha kinkima.
greencow, kui asi on vendoril müügis liiga odavalt, siis see pole mitte mängija viga ... ja see pole kindlasti mitte exploit.
Nagu kripp oma videos ütles, kui blizzardil selline asi juhtus, et pvp geari sai pool muidu, siis nad võtsid need itemid mängust lihtsalt ära, mitte ei perma banninud.
Nu nii. Mõtlesin ka selle mängu ära proovida, aga jääb ära. Selle mängu GMid on ilmselgelt mingid teismelised ajukääbikud. Ei hakka nende tainapeadele oma raha kinkima.
Tegelikult suht mõttetu hala mingi suvalise jorsi poolt. Võiks vähemalt enam-vähem korraliku särgi selgagi panna mitte sellise koide poolt näritud juustuga videot teha. Tüüpiline nolifer
Kõik Bejingist (E: Eri linnad kõik). Sisse ei saadud aga nagu näha üritati. Ühelgi GW2-ga seotud lehel peale guildhead.com ja GW2Guru pole käinud, nii et nad panevad täiesti randomilt vist.
Kas see süsteem mitte nii ei käi, et õnnestunud logimise peale saadetakse teade e neil on õige parool teada?
Nu nii. Mõtlesin ka selle mängu ära proovida, aga jääb ära. Selle mängu GMid on ilmselgelt mingid teismelised ajukääbikud. Ei hakka nende tainapeadele oma raha kinkima.
Tegelikult suht mõttetu hala mingi suvalise jorsi poolt. Võiks vähemalt enam-vähem korraliku särgi selgagi panna mitte sellise koide poolt näritud juustuga videot teha. Tüüpiline nolifer
Suvalise Sa vist väga ei vaata streame ja ei tea suuri streamereid ma vaatan...
Qufi, siis sa peaksid ka teadma, et Kripp on vana exploiter ise. Iga kord, kui ta kuskilt bänni saab või mõned suuremad probleemid tekivad (hiljutine krediitkaartide pettus), siis tüüp lidub saba jalgevahel koju ning postitab video, kus ta üritab näidata, et ta on üks süüdimatu lilleke.
Ning härrale Kristoferr ütleks, et väga hea. Me ei ootagi heasse mängu naiivitari, kes seedib läbi igasuguse bullshit, mida ta kuuleb. Säästa minu ja teiste närve.
...teismelised ajukääbikud....
viimati muutis Psych0 01.09.2012 12:58:04, muudetud 1 kord
Nu nii. Mõtlesin ka selle mängu ära proovida, aga jääb ära. Selle mängu GMid on ilmselgelt mingid teismelised ajukääbikud. Ei hakka nende tainapeadele oma raha kinkima.
Tegelikult suht mõttetu hala mingi suvalise jorsi poolt. Võiks vähemalt enam-vähem korraliku särgi selgagi panna mitte sellise koide poolt näritud juustuga videot teha. Tüüpiline nolifer
Mis tema särk siia puutub ?
Ükskord näitas oma särgi kogu streamis, see oli tema kõrgune
greencow, kui asi on vendoril müügis liiga odavalt, siis see pole mitte mängija viga ... ja see pole kindlasti mitte exploit.
Nagu kripp oma videos ütles, kui blizzardil selline asi juhtus, et pvp geari sai pool muidu, siis nad võtsid need itemid mängust lihtsalt ära, mitte ei perma banninud.
Timberg enne postitas, et kõigil exploiteritel on võimalus permabannist vabaneda.
Aga, see kindlasti on exploit. Ilmselge mängu sattunud "gamebreaking bug" mida inimesed omakasu saamiseks ära kasutasid. Samas panid linnukese alla, et seda ei tee. Legaalselt oleks lepingu katkestamine ANet'i poolt täiesti õigustatud.
Blizzardi ärimudel laseb kõigil kullamüüjatel ja botteritel ka rahus edasi tegutseda, raha on see mis rattad käima paneb. GW2 saab suht probleemivabalt kõik bottijad/exploiterid/muud EULA rikkujad persse saata ilma rahalist kahju kandmata.
Qufi, siis sa peaksid ka teadma, et Kripp on vana exploiter ise. Iga kord, kui ta kuskilt bänni saab või mõned suuremad probleemid tekivad (hiljutine krediitkaartide pettus), siis tüüp lidub saba jalgevahel koju ning postitab video, kus ta üritab näidata, et ta on üks süüdimatu lilleke.
Ning härrale Kristoferr ütleks, et väga hea. Me ei ootagi heasse mängu naiivitari, kes seedib läbi igasuguse bullshit, mida ta kuuleb. Säästa minu ja teiste närve.
...teismelised ajukääbikud....
Sellise vastuse peale ei olegi muud öelda, kui et vaata peeglisse. Saad aru missugusest kogukonnast ma rääkisin.
Lahmid teadmaga, kellega on tegemist ja kiidad takka idiootset bännilainet, mis on mängutegijate enda suur viga ja mida ei taheta tunnistada. Explotimisest, kui sellisest on asi ikka väga kaugel.
Sellise vastuse peale ei olegi muud öelda, kui et vaata peeglisse. Saad aru missugusest kogukonnast ma rääkisin.
Lahmid teadmaga, kellega on tegemist ja kiidad takka idiootset bännilainet, mis on mängutegijate enda suur viga ja mida ei taheta tunnistada. Explotimisest, kui sellisest on asi ikka väga kaugel.
Põletushaavade vastu aitab Aloe Vera. Rumaluse vastu ravimit ei ole.
Edit: Unustasin ära, et sa ilmselt ei saa mõhkugi aru, millest ma räägin. Selgituseks:
tsitaat:
An exploit, in video games, is the use of a bug or glitches, rates, hit boxes, or speed, etc. by a player to their advantage in a manner not intended by the game's designers.
Sellise vastuse peale ei olegi muud öelda, kui et vaata peeglisse. Saad aru missugusest kogukonnast ma rääkisin.
Lahmid teadmaga, kellega on tegemist ja kiidad takka idiootset bännilainet, mis on mängutegijate enda suur viga ja mida ei taheta tunnistada. Explotimisest, kui sellisest on asi ikka väga kaugel.
Kripp ei ole nii loll, et ta poleks aru saanud, et see, mida ta tegi, oli exploit. Vend sai D3-ga oma E-Fame kätte ja nüüd on täiesti süüdimatu.
Kui sa ka mängu ostmata jätad, sai kaks lindu ühe kiviga.
Lahmid teadmaga, kellega on tegemist ja kiidad takka idiootset bännilainet, mis on mängutegijate enda suur viga ja mida ei taheta tunnistada. Explotimisest, kui sellisest on asi ikka väga kaugel.
Põletushaavade vastu aitab Aloe Vera. Rumaluse vastu ravimit ei ole.
Nii vaimukas. Mis sa siin foorumis tiksud. Mine teeni laval leiba. Eestis ongi koomikuid väheks jäänud.
Psych0 kirjutas:
Edit: Unustasin ära, et sa ilmselt ei saa mõhkugi aru, millest ma räägin. Selgituseks:
tsitaat:
An exploit, in video games, is the use of a bug or glitches, rates, hit boxes, or speed, etc. by a player to their advantage in a manner not intended by the game's designers.
Väga õige tsitaat. GWs on mänguraha omamine edukaks mängimiseks vajalik. See, mida need mängijad tegid, oli lihtne ja labane mänguraha teenimine. Probleem on selles, et vendor müüs relvi liiga odavalt. Vendorilt relvade ostmine/müümine ei saa olla game exploit. See on lihtne igapäevane tegevus. Vendorid selleks mängus eksisteerivadki.
Kui hind oli tõesti liiga odav, siis oleks pidanud lihtsalt oma viga tunnistama ja mängijatelt saadud boonuse eemaldama. Tuhandete bännimine tegevuse eest, mis on ilmselgelt arendajate enda süü, on lapsik ja rumal. Iga normaalne inimene saab sellest aru.
Kahjuks ei ole kõik normaalsed...
carbz, . Ma pole sellest mängust nii huvitatud, et raiskaks 50-60 eur mängu alla, millest ma paari päevaga võin bännitud saada, kuna ostsin vendorilt relvi, upgradesin ja siis müüsin vendorile tagasi. No milleks?
Mitteostmise põhjuseks ei ole Kripp vaid see, et 5000+inimest said bänni asja eest, mis ei ole vähimalgi määral nende süü. Kripp oli minujaoks lihtsalt selle uudise vahendaja. Samamoodi oleks ma võinud seda uudist näiteks gameri lehelt lugeda.
viimati muutis Kristoferr 01.09.2012 16:25:04, muudetud 3 korda
Sellise vastuse peale ei olegi muud öelda, kui et vaata peeglisse. Saad aru missugusest kogukonnast ma rääkisin.
Lahmid teadmaga, kellega on tegemist ja kiidad takka idiootset bännilainet, mis on mängutegijate enda suur viga ja mida ei taheta tunnistada. Explotimisest, kui sellisest on asi ikka väga kaugel.
Põletushaavade vastu aitab Aloe Vera. Rumaluse vastu ravimit ei ole.
Edit: Unustasin ära, et sa ilmselt ei saa mõhkugi aru, millest ma räägin. Selgituseks:
tsitaat:
An exploit, in video games, is the use of a bug or glitches, rates, hit boxes, or speed, etc. by a player to their advantage in a manner not intended by the game's designers.
Kas neil on kuskil list selle kohta, mis on intended ja mitte intended ?
Sain mängu paar päeva tagasi kätte ning tundub väga tore aga arvuti jääb nõrgaks. Rahulikes kohtades on kõik ok aga vähegi suuremate peksmiste korral juba pidurdab.
Lähiajal plaan niikunii uus läptop soetada niiet uuriks siinsetelt inimestelt, et kas kellelgi on sülearvuti mis mängu igas olukorras ilma pidurdamata välja venitab? Kui on siis jagage palun andmeid ning siis tean alates mis näitajatest arvutit vaatama peaks
XPS17:
i5 2430M
GT555M
4GB mälu
Graafika põhjas ei ole, aga täitsa kena näeb välja. Enamus aega jookseb ilusti, aga kui 50 mängijat korraga spelle lahmib ja ise selle keskel olen, siis tõmbab kooma.
EDIT: Kõigile kes arvavad, et see ikka ei ole mängubugi pahatahtlik ära kasutamine, head teed teil minna. Poes 5 eurot rohkem tagasi saate jalutate ka rõõmsalt minema, sest kassapidaja viga ju?
viimati muutis greencow 01.09.2012 16:33:21, muudetud 2 korda
Eks jah, sellepärast ongi kirjutatud näiteks mikrolaineahjude manuaalidesse, et kasse/koeri/lapsi jne ei tohi seal kuivatada, kuna inimestel endal ju igasugune intelligents puudub. Kõik on vaja listidesse panna.
EDIT: Kõigile kes arvavad, et see ikka ei ole mängubugi pahatahtlik ära kasutamine, head teed teil minna. Poes 5 eurot rohkem tagasi saate jalutate ka rõõmsalt minema, sest kassapidaja viga ju?
Sa sõidad ülekäigurajal otsa inimesele. Politseis ütled, et sina ei ole süüdi, kuna ta kõndis auto ette? See, et vöödid olid maha joonistatud, sind ei koti?
EDIT: Kõigile kes arvavad, et see ikka ei ole mängubugi pahatahtlik ära kasutamine, head teed teil minna. Poes 5 eurot rohkem tagasi saate jalutate ka rõõmsalt minema, sest kassapidaja viga ju?
Sa sõidad ülekäigurajal otsa inimesele. Politseis ütled, et sina ei ole süüdi, kuna ta kõndis auto ette? See, et vöödid olid maha joonistatud, sind ei koti?
Samal ajal kui politseis oled, tuleb mingi vend ja avastab, et sul on autouksed lahti. Läheb sõidab ja paneb matsu ning siis ütleb, et sinu süü, kuna ise jätsid autouksed lahti.
Arusaamatu miks kaitsta selliseid nagu seal videos, minul täiesti ükskõik kes ta selline on või mis streamer vms. Minu jaoks oli see video mingi katkise särgiga ja kinniste silmadega (loe läbi mängitud ja magamata) "jorss" nuttis, et sai banni kuigi ta teadis väga hästi et tegu exploitimisega, nagu ta ise ütles on ta mänginud ligi 20a. Imelik, et mõned siin tema nuttu ja hala usuvad.
Samas ei imesta ma midagi , shooterid on täis wallhacke ja aimbotte jne, MMO'd on täis botte ja exploitijaid. Ok kasutas exploiti ja jäi vahele, tahtis äkki funi teha või mis iganes kedagi rahuldab aga päras halada selle üle on lihtsalt hale. Mommas boy ei muud.
EDIT: Kõigile kes arvavad, et see ikka ei ole mängubugi pahatahtlik ära kasutamine, head teed teil minna. Poes 5 eurot rohkem tagasi saate jalutate ka rõõmsalt minema, sest kassapidaja viga ju?
Sa sõidad ülekäigurajal otsa inimesele. Politseis ütled, et sina ei ole süüdi, kuna ta kõndis auto ette? See, et vöödid olid maha joonistatud, sind ei koti?
Samal ajal kui politseis oled, tuleb mingi vend ja avastab, et sul on autouksed lahti. Läheb sõidab ja paneb matsu ning siis ütleb, et sinu süü, kuna ise jätsid autouksed lahti.
Mis ajast vargus on õigustatud? Vendorilt keegi asju ära ei varastanud. Mängu keegi ei häkkinud. Vendor müüs asja odavamalt, kui oleks pidanud. Jõuab lõpuks kohale?
Sa ei osta poest allahinnatud kaupa vaid nõuad, et see müüdaks sulle täishinnaga? Palju õnne sulle siis.
Tegelikult, need kes arvavad, et see ikka ei olnud exploit. Lähete automaati raha välja võtma, 20 euro asemel saate 20 000 eurot(Ma sain aru, et mängus oli hinnavahe 1000 kordne) Enda õigustuseks toote välja selle, et see on ilmselt nii mõeldud ja siis võtate veel 20 korda 20 eurot välja. Mõned julgemad vist isegi 1000-2000 korda.
Mis värk on, gamestaris tundub GW2 kohale jõudmine koguaeg edasi lükkuvat
E.Nvm
Seoses serverite ülekoormusega on NC Soft külmutanud kõik lisatarned kõigile ametlikele partneritele üle maailma. Lisapartii mänge saabub orienteeruvalt 07.09.2012, aga mitte enne kui serverite ülekoormus on suudetud likvideerida.
Tegelikult, need kes arvavad, et see ikka ei olnud exploit. Lähete automaati raha välja võtma, 20 euro asemel saate 20 000 eurot(Ma sain aru, et mängus oli hinnavahe 1000 kordne) Enda õigustuseks toote välja selle, et see on ilmselt nii mõeldud ja siis võtate veel 20 korda 20 eurot välja. Mõned julgemad vist isegi 1000-2000 korda.
Sa tead, et sa tulid 20eur järgi. Mängus relvade odavalt ostjad ei teadnud mis see relv mänguloojate arvates maksma peab. Mitte kusagil polnud kirjas, palju need asjad tegelikult maksma peavad. Osteti saadaoleva turuhinnaga.
Seega ei saa sinu lauset kuidagi näiteks tuua.
EDIT: Kõigile kes arvavad, et see ikka ei ole mängubugi pahatahtlik ära kasutamine, head teed teil minna. Poes 5 eurot rohkem tagasi saate jalutate ka rõõmsalt minema, sest kassapidaja viga ju?
Sa sõidad ülekäigurajal otsa inimesele. Politseis ütled, et sina ei ole süüdi, kuna ta kõndis auto ette? See, et vöödid olid maha joonistatud, sind ei koti?
Ma olen päris kindel, et kui ma kas ülekäigurajal, või ka kusagil mujal inimesele otsa sõidaksin, siis mõlemal juhul tunneksin, et olen süüdi.
Mina olen hetkel siis exploiter ja jalakäija on ArenaNet? Või mismoodi, hästi ei jaga matsu praegu.
Kristofer kirjutas:
greencow kirjutas:
Tegelikult, need kes arvavad, et see ikka ei olnud exploit. Lähete automaati raha välja võtma, 20 euro asemel saate 20 000 eurot(Ma sain aru, et mängus oli hinnavahe 1000 kordne) Enda õigustuseks toote välja selle, et see on ilmselt nii mõeldud ja siis võtate veel 20 korda 20 eurot välja. Mõned julgemad vist isegi 1000-2000 korda.
Sa tead, et sa tulid 20eur järgi. Mängus relvade odavalt ostjad ei teadnud mis see relv mänguloojate arvates maksma peab. Mitte kusagil polnud kirjas, palju need asjad tegelikult maksma peavad. Osteti saadaoleva turuhinnaga.
Seega ei saa sinu lauset kuidagi näiteks tuua.
Aga selge, lähed autot ostma, esindusest. Vaatad hinnasilti: 27 eurot ja mingeid küsimusi ja kahtlusi ei teki.
viimati muutis greencow 01.09.2012 17:24:41, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.