Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 22:52:08 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
muff kirjutas:
Lõbus leveldada kui barb teeb 18400 dpsi ja ise samas lvl 48 icon_biggrin.gif


ära muretse, küll see dps alla läheb kui resiste hakkab vaja minema ; )



ei pruugi. Äkki läheb WW specki ja hakkab lammutama icon_biggrin.gif. Samas WW spec sobib barbile, kellel juba on nutsu natuke ees icon_biggrin.gif. 0 on suht jebla saada head WW. Lihtsam ja odavam on stackida Allres ja vitalitit peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 28.08.2012 22:55:07 vasta tsitaadiga

Mis see ww spec on?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 22:58:10 vasta tsitaadiga

Whirlwind specialist, pakuks huupi? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 23:11:14 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Huvi pärast vaatasin, palju MF geari kasutades tunni ajaga A2s expi tuleb - 5,5 milli. Panen hiljem A1 tulemuse ka kõrvale.


A1 - 6m exp.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 01:26:19 vasta tsitaadiga

Vylx kirjutas:
http://us.battle.net/d3/en/profile/janz7777-1521/hero/22240093

1sec boss fightid? icon_lol.gif

Palju geari alla laotud on? icon_eek.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 01:51:33 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Vylx kirjutas:
http://us.battle.net/d3/en/profile/janz7777-1521/hero/22240093

1sec boss fightid? icon_lol.gif

Palju geari alla laotud on? icon_eek.gif


Sadu millioneid ma pakun. Kui ainuüksi hiljuti joppas ja 150mil drop kukkus mille eest Manticore sebiti. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 29.08.2012 06:38:10 vasta tsitaadiga

Päris hea bug on wizardil hetkel Energy Twister - Storm Chaser teeb liiga palju critte koos crit massiga võtab sekundi peale diamond skini CD ja archoni 5-10seci peale kui piisavalt mobe icon_biggrin.gif päris mõnus lihtsalt läbi lennata act3 kõik surevad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 09:01:18 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Vylx kirjutas:
http://us.battle.net/d3/en/profile/janz7777-1521/hero/22240093

1sec boss fightid? icon_lol.gif

Palju geari alla laotud on? icon_eek.gif

Arvata on et ostetud real money eest.
Aga minu jaoks kaob nii mängu põhimõte ära.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 09:14:13 vasta tsitaadiga

indu, miks? Võtad sekunditega eliite maha, teenid raha suht kiirelt tagasi
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 29.08.2012 09:20:21 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
indu, miks? Võtad sekunditega eliite maha, teenid raha suht kiirelt tagasi

indu ilmselt omal nahal ei tahaks turusimulaatorit proovida, sest siis pead hakkama muretsema kuidas antud raha tagasi teenida. Võib-olla kusagil USA serverites oleks selline asi lihtne.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 14:38:27 vasta tsitaadiga

Lihtsam on tööl käia kui lollidelt raha välja teenida icon_rolleyes.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 15:51:00 vasta tsitaadiga

indu, no jumal, käidki tööl, ostad korraliku varustuse ja siis teenid ajaga kõik tagasi. Sa ei pea ju 24\7 mängu laskma, et midagi teenida sellega.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 15:53:36 vasta tsitaadiga

peab ikka küll, ega ikkagi sa pead kõvasti farmima, et üldse midagi saada, ma pole see nädal midagi üle 1m väärtuses saanud, kallim ese, mis olen saanud müüsin maha ntks 10m eest
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 29.08.2012 15:57:43 vasta tsitaadiga

indu mõtles vast seda, et mäng peaks olema ka meelelahutus mitte ainult rahateenimise koht.
Ostes selle gear siis kaob ära kogu pinge ja rõõm paremat geari saada. Töötu rott võib ju nii teha ja hiljem sellega raha teenida aga enamjaolt on see mäng inimeste jaoks ikkagi meelelahutus ja real mony on lihtsalt boonuseks, mitte vastupidi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:01:16 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
peab ikka küll, ega ikkagi sa pead kõvasti farmima, et üldse midagi saada, ma pole see nädal midagi üle 1m väärtuses saanud, kallim ese, mis olen saanud müüsin maha ntks 10m eest


Ma oleks ammu näljas kui siit miskit raha loodaks.Huvitav, et peale patchi pole ühtki asja saand mida AH panna, legendary-st ma parem ei unistagi.Iga päev lasen siegebreakerit nii 4-5 tiiru ja ei miskit seni.See asi on vist katki:D

MF on ka koos buffiga 240 kanti ja ei miskit
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:13:30 vasta tsitaadiga

Mitu kotitäit kama enne siegebrakerit tuleb?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.08.2012 17:26:50 vasta tsitaadiga

oleneb mida yles nopid.2-3 kotti kollaseid kogu act 3 peale 0MF bonus gearist.
peale patchi ma olen 1-2 legendaryt iga paev lootinud.enamus neist siis sodi(ivory shieldid ja need monkide 1handerid)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 17:32:31 vasta tsitaadiga

AH-s on hinnad küll parajalt all. Krt ükski asi ei kipu müüma. Tunniga korjan Act. II lõpu runnist üles kotitäie ilvl 61-63 nänni. Ja ei muhvigi. (Kõik muu viskan maha, niisama kollaseid tuleks vast 2 kotti)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 29.08.2012 18:06:55 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et proovin kah, mida see patch endast kujutab. Enne visaks üle kuna ei viitsinud act1-e farmida ja act 2 sai kuidagi dh sõbraga paar päeva enne 1.0.3 koos maha võetud. Siis tulid need idiootlikud enrage timerid ja muud jamad ning ei saanud oma 16k dpsiga tank barbiga ghomi maha enne kui tossupilvede vahele lõksu jäin ja enrage peale tuli. Nüüd one-shottisin kõik bossid, sama gear mis enne. Eile sai ühe päevaga act 3 maha. Ämbliku-eide ja seigebreaker-iga ei läinud hp kordagi all 80%. Mõtlesin, et mingi bug või midagi. Täna sai paari tunniga act 4 ka puhtaks löödud. Madala dpsi pärast võttis diablo ikka julmatuma aja aga mingit erilist hirmu ei olnud, et lööb mättasse või midagi sellist.
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 19:50:21 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
AH-s on hinnad küll parajalt all. Krt ükski asi ei kipu müüma. Tunniga korjan Act. II lõpu runnist üles kotitäie ilvl 61-63 nänni. Ja ei muhvigi. (Kõik muu viskan maha, niisama kollaseid tuleks vast 2 kotti)


Sekundeerin. Omal samuti häda igati heade asjade müügiga.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 29.08.2012 21:29:36 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
Päris hea bug on wizardil hetkel Energy Twister - Storm Chaser teeb liiga palju critte koos crit massiga võtab sekundi peale diamond skini CD ja archoni 5-10seci peale kui piisavalt mobe icon_biggrin.gif päris mõnus lihtsalt läbi lennata act3 kõik surevad


Proovisin järgi ja on tõesti parem:)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 21:31:17 vasta tsitaadiga

Harjuge uue normaalsusega, see mis enne maksis mingi 1M kandis on täna 50K-100K väärt.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:15:35 vasta tsitaadiga

Vähemalt mina tegin enne AHi panekut eeltööd ning hinnad sai vastavalt sellele pandud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 22:29:59 vasta tsitaadiga

Hinnad lihtsalt kipuvad kukkuma praegu. Eeltööst pole suurt kasu teatud asjade puhul. Siis kui müüki paned võib ta kõige odavam sama klassi asi olla, aga paari tunni pärast on teinekord juba ta liiga kallis, et müüa. Ühe relvaga oli nii, et kui panin müüki oli lootus saada 1.2 milli. Nüüd 5 päeva hiljem sain alles lahti ja 200k eest. Pidevalt hinnad kukkusid lihtsalt.

Vähe haruldasemate asjade jupid on enamvähem. Aga tihti selliseid ikka kukub. Nädalaga ja vbl mingi 15h jooksul kaks juppi kukkunud. Üks läks 7mil ja teine 2.6mil eest. Muud asjad ei müü juba päevi. Kisun pidavalt hindu alla, aga jah. Varsti on nii, et nädal aega vaja raiuda, et leida üks asi mis müüks rohkem, kui paarisaja tonni eest. icon_biggrin.gif


Pea-aegu nagu offline SP mäng juba. Maha müües millegi eest midagi ei saa ning ostmiseks on kõik liiga kallis. Sama hea lootus on maast upgrade leida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 29.08.2012 22:38:19 vasta tsitaadiga

kõik jupid mida tahaks osta on 15+ mil
ise müües joppab kui saab 50k ; )

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2012 23:05:06 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
kõik jupid mida tahaks osta on 15+ mil
ise müües joppab kui saab 50k ; )

Hmm aga nii ka on enam vähem normaalne. Ühte head asja dropib suht harva ning ega ei taha seda päris milliga maha müüa.
30000-50000 kulda päevas farmid ning 1x nädalas ostad korraliku itemi.
Aga endal teist päeva jopanud. Leidsin suht hea 1hand relva ja püksid ka

Pakutud 1.9 milj.


Hetkel veel tahtjaid pole kuid arvan et buyout 6milj on ok.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 30.08.2012 00:39:07 vasta tsitaadiga

ise üritan sellistest pükstst lahti saada.
hetkel buyout 8,5


samas leidsin ka ilusa vöö, sobis õnneks endale

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 02:02:39 vasta tsitaadiga

Kuidas v mis lootus ise neid kolme kõige kõvemat gemmi teha on? Saab kuskilt training lehe sellele vms? Hetk lagi "star".
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 02:15:11 vasta tsitaadiga

Uue patchiga tuleb nii palju kollaseid, et ma ei viitsi enam linnas käia nii tihti. Kõik siiani vendor pask.
Aga uut patchi kiidan muidu, parem flow kuidagi mängul.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 02:27:15 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
peab ikka küll, ega ikkagi sa pead kõvasti farmima, et üldse midagi saada, ma pole see nädal midagi üle 1m väärtuses saanud, kallim ese, mis olen saanud müüsin maha ntks 10m eest

Kas sa lased kõik 1 laksuga maha ? icon_biggrin.gif
Anyway D3 ei viitsi juba ammu enam teha, sitast järsku saia teha ei saa, patchigu palju tahavad. Ilmselt keeravad ainult rohkem perse icon_lol.gif
Põhjusi on liiga palju, et neid üldse mainima hakata.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 04:40:03 vasta tsitaadiga

Mõni run ei joppa ikka üldse. Kotitäis nänni korjatud, mõtlesin, et vaatan üle ja viskan mõned low ilvl asjad ära. Tra, hea, et üldse midagi alles jäi. icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Kohati ikka liiga nilbe. Peab vist Act. III kiiresti üle kolima. Ajudele hakkab see lvl 50 asjade leidmine. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 30.08.2012 04:48:41 vasta tsitaadiga

no siin act3 lvl 52asjade leidmine hakkab veelrohkem ajudele
_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 04:53:36 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
no siin act3 lvl 52asjade leidmine hakkab veelrohkem ajudele


Eks jah, kuigi suurem hulk ilvl 63 nänni peaks tuju veidi paremaks tegema. icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 30.08.2012 05:24:03 vasta tsitaadiga

jah pole eriti act 2 farminud aga act1 võrreldes öö ja päev , oleneb kui kiiresti maha niidad eliite kui liiga kaua läheb aega sis parem ikka madalas actis ja kiiremini, ära ka nüristab see farming ikka , kui kellelgi soovi koos farmi lasta või niisama mäda juttu ajada siis võib lisada lazynator#1160
_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 05:42:01 vasta tsitaadiga

Need lacuni bracid oma 12% kiirendusega+saapad annavad ikka uue tähenduse kitimisele. Proovisin ka selle gloom runega mis sulle vist 65% kiirenduse annab ning sama hea kui teleport. icon_lol.gif

Sõpradega mängides hakkasin skaudiks joostes kaardid läbi ning otsides leedid üles. Nemad siis telesid mu peale. Kaklused grupimängus on ikka päris lahedad, kuna arvestades, et mul reeglina mingi ekraanitäis valgeid ka veel kannul olid kui leedid üles leidsin. Framerate läks kohe slaidshowks kui kõikide võimete ilutulestik lahti läks (koos plahvatevate kollidega) icon_cool.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 30.08.2012 05:44:27 vasta tsitaadiga

mm endal oleks ka vaja 6crit ja int omi aga pisu kallid on
_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 06:39:52 vasta tsitaadiga

Ise otsin ühed odavad 150k omad prooviks. 3000 dps kaotamine eriti ei ole mõjutanud kuna natuke hiljem leidsin ühe uue sõrmuse omale mis asja jälle tasakaalu viis.

DH-dest keegi 1.04 vault-trail of cindersi ka proovinud on või? Siin paar demovideo:


Link



Link


Edit: tundub, et tõsine OP on ainult vana Nati setiga. Muidu paistab liiga kiirelt distsipliini läbi järavat. See-eest aga teeb kitimise veel lõbusamaks (kui juurde arvestada movement speed <12% võimalus). icon_cool.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 10:17:43 vasta tsitaadiga

Ise kasutan ka DH-l TOC-d, no ikka korralikult tapab icon_biggrin.gif, ilmselt järgmise hotfixiga saab nerfi kuna siin juba ulutakse et väga OP on jne.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 30.08.2012 13:21:13 vasta tsitaadiga

Ise jooksen ka ToC-ga hetkel. Üsna lõbus on ja parajalt OP icon_biggrin.gif
25M vms geari alla visatud, a2 on faceroll ja a3 on veidi probleeme.

_________________
Hello world
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 13:40:48 vasta tsitaadiga

panin eile kuskil 1mil geari alla.

HP 20k->53k
DPS 22k->31k

Täitsa korralikult saab ACT III, osade eliitpakkidega ikka sureb (näiteks mingid kiired elukad by default, kellele on siis mortar-molten vortex-firechain)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lein%C3%B6-2804/hero/6335465
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 13:44:58 vasta tsitaadiga

hola
kellelgi hetkel lvl 51 barbile pole mingit "saasta" ära anda icon_biggrin.gif
võite addida
Moneta#2970
[url]http://eu.battle.net/d3/en/profile/Moneta-2970/hero/19125725
[/url]
gl all

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox


viimati muutis karmo29 30.08.2012 16:16:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 16:02:10 vasta tsitaadiga

Sul ainult üks lvl 1 wiz seal ju.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 16:16:41 vasta tsitaadiga

muff kirjutas:
Sul ainult üks lvl 1 wiz seal ju.


millegipärast valetab see leht praegu
nüüd ok
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Moneta-2970/hero/19125725

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 16:28:29 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
on keegi mõnda head informative teemat/blogi/artiklit näinud mis paragon expi lahti seletab. Kus ja mida farmida jne .. kas act 2 ja 3 on expi suhtes väga suure vahega, kas solo või co-op on most effective jne...


http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5208542345?page=1
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64387349&f=142
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amador
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2004




sõnum 30.08.2012 18:15:40 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Kuidas v mis lootus ise neid kolme kõige kõvemat gemmi teha on? Saab kuskilt training lehe sellele vms? Hetk lagi "star".

Seal vist neid ekskiise vaja, äkki keegi oskab öelda kus ja mis tasemest on lootust neid saada, ise pole veel ühtegi leidnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 18:26:07 vasta tsitaadiga

Õnnestus +6 swordi plan saada, ostsin kohe milli esst matse juurde ja kukkusin keevitama, kuskil 3 milli läks keevitamise peale, 2 swordi olid suht viisakad, 1 müüs 10 milliga, teine 2 milliga, tundub et pärast patchi wepside craftimisel on täitsa mõtet
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2012 19:54:32 vasta tsitaadiga

amador kirjutas:
mteachx kirjutas:
Kuidas v mis lootus ise neid kolme kõige kõvemat gemmi teha on? Saab kuskilt training lehe sellele vms? Hetk lagi "star".

Seal vist neid ekskiise vaja, äkki keegi oskab öelda kus ja mis tasemest on lootust neid saada, ise pole veel ühtegi leidnud


Ise olen kokku üle 300h mänginud ja kaks korda on ainult kukkunud star juveeli plaanid Act 3-s. Üks oli see eelviimane aste ja teine oli tipp. See-ees müües teenisin ikka üle 8 milli nende kahe pealt. Eks aga D3 ole üks paras mänguautomaat nii et arvatavasti osadel palju tihedamini tulnud.

tsitaat:
Ise kasutan ka DH-l TOC-d, no ikka korralikult tapab...Ise jooksen ka ToC-ga hetkel. Üsna lõbus on ja parajalt OP


Peab ka selle Toc peale viskama koos Tactical Advantage passiviga. Kiidusõnu ka kuulnud uute chakramide kohta. Igatahes uusi asju millega eksperimenteerida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 02:35:55 vasta tsitaadiga

thargun, kas craftimises on midagi muudetud uue patchiga? Andeks, ma ei viitsinud kogu seda asja läbi lugeda.
Täna võtsin Azmodani maha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 04:06:52 vasta tsitaadiga

Ei muudetud midagi, lvl 62 wepsid ei ole enam nii oluliselt nõrgemad lvl 63 wepsidest, muud ei midagi ja viisakama dpsiga relvi näeb nüüd ju tihedamini, craftimisel neid 700+ dps asju tuli kamaluga
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 06:33:22 vasta tsitaadiga

Tänane päev küll täiesti fail olnud. Lõin just Beliali veel viimast korda enne restarti maha ja kaabakas dropib 3 valget, 2 lvl 55 kollast ja paar mõttetut sinist. icon_rolleyes.gif

Aga eks homme ka päev. Leidsin täna esimese 1 handed relva millel 1000dps. Kahjuks tavaline sinine mis midagi muud ei anna...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.