|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
26.08.2012 21:52:25
|
|
|
| 320% MF ja 35 runspeed (10% passive, 5% Mantra). Sweeping Wind peale ja niidab kenasti. 2 runni proovitud ja 1 2hander on kukkunud siiani.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
27.08.2012 00:29:38
|
|
|
sain täna legendary lvl 63 Mojo , paremat AH ei näinud . viskasin 150M müüki ja läks tunnikesega ära
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
27.08.2012 00:31:33
|
|
|
| un3v3n kirjutas: |
sain täna legendary lvl 63 Mojo , paremat AH ei näinud . viskasin 150M müüki ja läks tunnikesega ära  |
pilti pole?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
27.08.2012 01:19:31
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
| un3v3n kirjutas: |
sain täna legendary lvl 63 Mojo , paremat AH ei näinud . viskasin 150M müüki ja läks tunnikesega ära  |
pilti pole? |
pilti pole kuigi saaks teha (saab ju müüdud asju ka nüüdsest vaadata)
UHKAPIAN SERPENT
116-436 damage
122 dex
239 int
Critical hit chance 9%
Increase damage against elites 4%
Inscreased Sprit Barrage Damage by 8%
SOCKET
value: 3614
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.08.2012 01:19:45
|
|
|
Very nice!
Tekkis kohe mott mängida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
27.08.2012 01:27:46
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Very nice!
Tekkis kohe mott mängida.  |
jupp
ostsin endale 75M eest Manticore (2 socketiga) selle raha eest.
200% crit gemidest + 89% relval= 289 critical
189 dexi
dps 962.1
päris odavalt sain .. praegu maksab analoogne 120M
dps tõusis 100k pealt 125k peale (ilma sharpshooterita siis)
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.08.2012 01:53:51
|
|
|
Hetkel teen veel neid Signeti runne, kukkus just teine legendary, mingi lvl 10 monk'i spirit stone. Seega pole paha. Täna vist mingi 10 runi tehtud. Äkki kukub loosiratas õigesse kohta. Aga eks varsti kolin Infernosse tagasi peamiselt.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
27.08.2012 02:29:09
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Hetkel teen veel neid Signeti runne, kukkus just teine legendary, mingi lvl 10 monk'i spirit stone. Seega pole paha. Täna vist mingi 10 runi tehtud. Äkki kukub loosiratas õigesse kohta. Aga eks varsti kolin Infernosse tagasi peamiselt.  |
normal pony lvlis teed runne ?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/uneven-2924/hero/29705
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.08.2012 03:52:33
|
|
|
| un3v3n kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
Hetkel teen veel neid Signeti runne, kukkus just teine legendary, mingi lvl 10 monk'i spirit stone. Seega pole paha. Täna vist mingi 10 runi tehtud. Äkki kukub loosiratas õigesse kohta. Aga eks varsti kolin Infernosse tagasi peamiselt.  |
normal pony lvlis teed runne ?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/uneven-2924/hero/29705 |
Jõhker tegelane juba.
Signet runne teen:
Oasis+vault of assasins. Läheb piisavalt kiiresti ning 10-20 elite saab maha löödud + hunnik valgeid otsa. Hetkel läksin aga Infernosse tagasi, eks ma kordamööda hakkan tegema.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
27.08.2012 10:20:05
|
|
|
kui followerilt saab 20% MF-ist
Kas siis saab 20% ka exp gearist?
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Badmad
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
27.08.2012 11:28:49
|
|
|
| un3v3n kirjutas: |
kui followerilt saab 20% MF-ist
Kas siis saab 20% ka exp gearist? |
edit: ju siis nüüd saab, imelik, et eelnevates patchides räägiti asja teisiti..
viimati muutis Badmad 27.08.2012 12:00:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matro
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2008
|
27.08.2012 11:45:03
|
|
|
| un3v3n kirjutas: |
kui followerilt saab 20% MF-ist
Kas siis saab 20% ka exp gearist? |
Stats From Followers
Originally Posted by Blizzard (Blue Tracker / Official Forums)
I just wanted to swing by to confirm that +EXP gear and gems on followers indeed counts towards your Paragon experience gains. Much like Magic Find and Gold Find, 20% of your followers +EXP will apply to your hero, although unlike MF and GF, +EXP does not have a cap.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
27.08.2012 11:47:59
|
|
|
| Matro kirjutas: |
| un3v3n kirjutas: |
kui followerilt saab 20% MF-ist
Kas siis saab 20% ka exp gearist? |
Stats From Followers
Originally Posted by Blizzard (Blue Tracker / Official Forums)
I just wanted to swing by to confirm that +EXP gear and gems on followers indeed counts towards your Paragon experience gains. Much like Magic Find and Gold Find, 20% of your followers +EXP will apply to your hero, although unlike MF and GF, +EXP does not have a cap. |
tänud
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
27.08.2012 11:57:54
|
|
|
Kui kedagi huvitab, siis selle tegelasega annab ACT 3 farmida - vahel saab ka kolakat, kui lollusi teha. ACT 4 tegin ka täpselt sama geariga läbi. Juppidest nii palju, et enamus on alla miljoni - mõni üksik on kopikas peale, aga mitte üle 1,5M (neck on olnud drop - ülejäänud kõik ostetud). Kokku ei tohiks see gear eriti üle 10M maksta. Edaspidi võiks olla ca 400 life on hit juures ja ülejäänud DPS. Defense juurde vaja ei ole - kui siis armorit, mis tuleb nii ehk naa paremate juppidega.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Conn-2521/hero/1911801
Gameplay on suht lihne jooksed sisse, sprint ja whirlwind - eliitide ja bosside peal paned wrathi. Vahel kui liiga palju vastu kaalikat saab, siis peab sisse ning välja liikuma, aga muidu teed lihtsalt ringe vms. Mida rohkem on monstreid ümber, seda parem on.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matro
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2008
|
27.08.2012 12:45:49
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| tsitaat: |
| My question is..How much time (hrs) will the ring realistically save me if i was intent on hitting the 100 lvl cap playing say 2-4 hrs a day. |
If you are doing Act 3 clears in a decent speed with a ruby gem helm you should get about 20 mil exp. That calculates to 523 hours from 1-100. With a 30% ring you will level about 15% faster and that is about 75 hours off the 523. With a 23% one the number is about 60 hours.
So its still 450+ grinding hours.
Edu!  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K.K
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2007
|
27.08.2012 13:50:24
|
|
|
Tegelikult võiks siis max grind 50-le ja aitab kah
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.08.2012 13:53:04
|
|
|
| K.K kirjutas: |
Tegelikult võiks siis max grind 50-le ja aitab kah  |
Milleks, keegi ei käsi ju seda üldse sul üles ajada ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.08.2012 14:19:51
|
|
|
Sõrmuse mõju on summeeruv? st. võib neid endale 2tk ja saatjale ka 2tk sõrme toppida?
...unistamine ju pole keelatud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
27.08.2012 14:25:41
|
|
|
Mis questi peab tegema, et oleks võimalust sõrmust saada?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
27.08.2012 14:27:38
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Mis questi peab tegema, et oleks võimalust sõrmust saada? |
sõrmus oli lvl 14 vist.
ehk siis normal act2 tõenäoliselt ?
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.08.2012 14:42:57
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Sõrmuse mõju on summeeruv? st. võib neid endale 2tk ja saatjale ka 2tk sõrme toppida?
...unistamine ju pole keelatud.  |
Kahte sama legendary peale vist panna ei saa.
| 10.10.10 kirjutas: |
| Mis questi peab tegema, et oleks võimalust sõrmust saada? |
Act. II, normal. Oasis ja selle ümbritsevad alad pillavad lvl 14 nänni.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
27.08.2012 16:29:58
|
|
|
Ma käin ka paar tiiru sealt läbi siis, vahest näkkab, sest seni 0 legendaryt kukkunud :S
On keegi saanud ka meie seast seda sõrmust juba või kõik muudkui farmivad?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.08.2012 16:34:58
|
|
|
| njah, õnneks ma nii bored pole, et ma viitsiks inferno asemel level 14 mobe farmida:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
27.08.2012 16:48:03
|
|
|
| un3v3n kirjutas: |
kui followerilt saab 20% MF-ist
Kas siis saab 20% ka exp gearist? |
mees, sul kõik vajalik info tegelase profiili olemas
saatjal sul 2 itemit 34mf+14mf ja kokku nad annavad sulle 10mf juurde
mängus võib followeri menu avada ja details vaadata, seal ka kogu info olemas, viimane punkt adventure: gf/mf
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.08.2012 16:55:49
|
|
|
Spoiler 
| Matro kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| tsitaat: |
| My question is..How much time (hrs) will the ring realistically save me if i was intent on hitting the 100 lvl cap playing say 2-4 hrs a day. |
If you are doing Act 3 clears in a decent speed with a ruby gem helm you should get about 20 mil exp. That calculates to 523 hours from 1-100. With a 30% ring you will level about 15% faster and that is about 75 hours off the 523. With a 23% one the number is about 60 hours.
So its still 450+ grinding hours.
Edu!  |
 |
Ai pagan, nüüd peab mõtlema, millega mängima hakata pidevamalt.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
27.08.2012 19:03:15
|
|
|
Mu uus battletag on Derp#2195 , lisage
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
27.08.2012 19:09:52
|
|
|
RNG on ikka bitch küll, farmid siin päevade kaupa ja ei midagi ja siis täna üle 20 milli tavaari müüdud ja kirsiks set item kah
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
27.08.2012 19:32:01
|
|
|
RNG on tross küll Paragon lvl 13+ ja 0 legendarit. Total value on vist kokku 30 mil tulnud . Act3 farming käib WW modes.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
27.08.2012 20:02:47
|
|
|
no ma barbariani leveldades.. 1-51 olen saanud oma 7 legendary enamus mingid jamad, aga no mf on mingi 19% (helmi socket) aga no samas wizardiga sain alles esimese legendary lvl 60na, peale 60h mängimist
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
27.08.2012 20:10:46
|
|
|
Mul mõlema karakteriga kokku mingi 135h mängitud ja ei ole ühtegi legendarit ega set itemit leidnud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
27.08.2012 20:27:44
|
|
|
98h mängitud, ja 0 legendaryt, 2080 elite kills & 50000 total kills... Yeah
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.08.2012 20:37:51
|
|
|
129h, ~2150 elite, 57K life-time, 5 legendary't, neist 2 lvl 34, 1 lvl 58, 2 lvl 61.
Enamvähem vist igal raskusastmel on midagi kukkunud.
MF on nii nagu parasjagu juhtub, mingi 20-50% vahel olnud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
27.08.2012 20:40:56
|
|
|
act 3-4 nerfiti täiega ära või miskit?
ennem ei saanud hakkama act 3s.. pärast patchi sõistsin ühe hooga diabloni välja
seda fighti proovisin aint 1 korra, enda kloon lõi maha
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
27.08.2012 20:41:58
|
|
|
| 10k+ elite kills, 200k+ total kills, enne 1.0.4 oli mul mingi 20 legendaryt/set itemit, nüüd on kukkunud 2 legendaryt, 1 set item
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
27.08.2012 21:33:23
|
|
|
Jei... peale 2,2te elite killi tuli Belialilt ka esimene Lege. TÄIESTI mõttetu drop.
Viimase 4-5h jooksul kui Act II'e ära clearisin elitidest, ei saanud mitte midagi müüdavat
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
27.08.2012 22:34:43
|
|
|
| logitech13 kirjutas: |
RNG on tross küll Paragon lvl 13+ ja 0 legendarit. Total value on vist kokku 30 mil tulnud . Act3 farming käib WW modes. |
ma sain lvl 14 esimese lege 2h staff 1,2k dps ~300 int, 41 MF 63% GF, super enchantress relv , teine tuli lvl 19 mõttetu kilp.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lazynator
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2012
|
27.08.2012 23:20:18
|
|
|
päris ilus,
ise otsin ikka veel "my precious"-t
aga kergem on vist lotoga võita kolin tagasi infernose
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
27.08.2012 23:48:26
|
|
|
Eile leidsin oma esimese legendary.. Kahjuks oli see hardcores, ja tegelane sai veitsa pärast seda surma
Aga noh, lvl14 (non-paragon!), mis ikka tahta
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
28.08.2012 01:11:31
|
|
|
tegin 18h'ga barbariani 1-60
kerge xp bonus gear, act3 heart of sinis scorpione farmide, alates 42lvl tuli ülikiirelt kui sai lvl alandavaid relvi kanda 1 ww ja plats puhas
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
28.08.2012 02:28:59
|
|
|
Vingumisest oli kasu, barbile kukkus mu esimene legendary Beliali ( nightmares ) käest , mingi madalaleveli vöö nimega Goldwrap Vähemalt sai käe valgeks!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
28.08.2012 04:33:29
|
|
|
| logitech13 kirjutas: |
RNG on tross küll Paragon lvl 13+ ja 0 legendarit. Total value on vist kokku 30 mil tulnud . Act3 farming käib WW modes. |
Saaks su setupi näha?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
28.08.2012 08:32:57
|
|
|
| otty kirjutas: |
| logitech13 kirjutas: |
RNG on tross küll Paragon lvl 13+ ja 0 legendarit. Total value on vist kokku 30 mil tulnud . Act3 farming käib WW modes. |
Saaks su setupi näha?  |
linkisin ju oma armory mingi paar lehte tagasi
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
28.08.2012 16:07:15
|
|
|
| on keegi mõnda head informative teemat/blogi/artiklit näinud mis paragon expi lahti seletab. Kus ja mida farmida jne .. kas act 2 ja 3 on expi suhtes väga suure vahega, kas solo või co-op on most effective jne...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janek99
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
28.08.2012 16:32:34
|
|
|
| keegi diablot ei müü siin ? tuttav tahab endale vähe odavamalt kui poes.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
28.08.2012 18:49:35
|
|
|
normaalne
mu DH'l üle 10x madalam dmg ; )
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
28.08.2012 19:23:44
|
|
|
Lõbus leveldada kui barb teeb 18400 dpsi ja ise samas lvl 48
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
28.08.2012 19:59:20
|
|
|
| Huvi pärast vaatasin, palju MF geari kasutades tunni ajaga A2s expi tuleb - 5,5 milli. Panen hiljem A1 tulemuse ka kõrvale.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
28.08.2012 22:06:14
|
|
|
| muff kirjutas: |
Lõbus leveldada kui barb teeb 18400 dpsi ja ise samas lvl 48  |
ära muretse, küll see dps alla läheb kui resiste hakkab vaja minema ; )
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|