|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
14.08.2012 17:58:56
|
|
|
| ollumees kirjutas: |
iphone 4 kukkus väga õnnetult asfaldile- tulemuseks ämblikuks ekraan. Puutetundlikus töötab kenasti, LCD terve. Oskab keegi öelda palju maksab esimese klaasi vahetus? Niipalju kui netist lugenud siis peaks vist klaasi koos LCD-ga ära vahetama? Võib teha ka hinnapakkumisi.
Tänud. |
uus esiosa 45.- (touch+lcd)
koos vahetusega 75.-
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
14.08.2012 18:01:11
|
|
|
| Igaksjuhuks küsin veel üle, et kas Tallinnas juhtub ka olema usaldusväärset mobiiltelefonide remontijat?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terepere
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2009
|
15.08.2012 10:19:04
|
|
|
| Nokia lumina 800 kukkus maha ja viskas ekraani lahti, ainult ülevalt alt on kinni mingi metall jublakaga. Alguses töötas kenasti aga nüüd on miskit viga saanud ja puutetundlikus ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
15.08.2012 11:31:23
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| Igaksjuhuks küsin veel üle, et kas Tallinnas juhtub ka olema usaldusväärset mobiiltelefonide remontijat? |
milles muidu mure on?
| Terepere kirjutas: |
| Nokia lumina 800 kukkus maha ja viskas ekraani lahti, ainult ülevalt alt on kinni mingi metall jublakaga. Alguses töötas kenasti aga nüüd on miskit viga saanud ja puutetundlikus ei tööta. |
Siin esialgne pakkumine oleks 179.- (ekraani vahetus)
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terepere
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2009
|
15.08.2012 11:49:42
|
|
|
| tsitaat: |
| Terepere kirjutas: |
| Nokia lumina 800 kukkus maha ja viskas ekraani lahti, ainult ülevalt alt on kinni mingi metall jublakaga. Alguses töötas kenasti aga nüüd on miskit viga saanud ja puutetundlikus ei tööta. |
Siin esialgne pakkumine oleks 179.- (ekraani vahetus)  |
Miks seda ekraani vaja vahetada ? Vahepeal kui ülesse peale suruda kõvasti siis töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
15.08.2012 12:48:40
|
|
|
| Terepere kirjutas: |
| tsitaat: |
| Terepere kirjutas: |
| Nokia lumina 800 kukkus maha ja viskas ekraani lahti, ainult ülevalt alt on kinni mingi metall jublakaga. Alguses töötas kenasti aga nüüd on miskit viga saanud ja puutetundlikus ei tööta. |
Siin esialgne pakkumine oleks 179.- (ekraani vahetus)  |
Miks seda ekraani vaja vahetada ? Vahepeal kui ülesse peale suruda kõvasti siis töötab. |
Sest esialgu oli kirjutatud et "puutetundlikus ei tööta"... ja kuna ülemine osa lahti on, põrutusest siis oletasin et lintkaabel katki
Kuna kogu esiosa sellel ühes tükis siis ka kirjutasin et vaja ekraani vahetada! Võib muidugi olla et lintkaabel lahti, selle pistik vigane jne.
Ühesõnaga täpsemalt asja nägemata on raske öelda mis viga on ja palju maksma läheks...
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
15.08.2012 14:42:53
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| Stabby kirjutas: |
| Igaksjuhuks küsin veel üle, et kas Tallinnas juhtub ka olema usaldusväärset mobiiltelefonide remontijat? |
milles muidu mure on?
| Terepere kirjutas: |
| Nokia lumina 800 kukkus maha ja viskas ekraani lahti, ainult ülevalt alt on kinni mingi metall jublakaga. Alguses töötas kenasti aga nüüd on miskit viga saanud ja puutetundlikus ei tööta. |
Siin esialgne pakkumine oleks 179.- (ekraani vahetus)  |
Ei lihtsalt uudishimust küsisin.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rehamees
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2009
|
17.08.2012 17:47:41
|
|
|
Mingil kummalisel kombel sai viga S3 tagumise kaamera lääts.
Kas keegi pakuks sobivat varuosa?
[/spoiler]
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
18.08.2012 11:33:39
|
|
|
rehamees,
kaamera korras muidu?
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rehamees
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2009
|
18.08.2012 11:44:11
|
|
|
Jah, kaamera töötab kenasti
Teravustamisega on probleeme, aga see on ka selge kui korralikku klaasi ees ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
18.08.2012 21:12:00
|
|
|
| rehamees kirjutas: |
Jah, kaamera töötab kenasti
Teravustamisega on probleeme, aga see on ka selge kui korralikku klaasi ees ei ole. |
tellitav, 22.-
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
19.08.2012 10:34:56
|
|
|
| Sony Xperia Minil on selline probleem, et parem puutetundlik nupp kiilub kinni. Nupuks on see menüü nupp, mis rakendustes jnm menüüsid avab. Kiilub kinni sellesmõttes, et loobib koguaeg igalpool menüüsid ette ja eest ara. Muid asju ei saagi teha, sest nii kiiresti vilgub pilt ees. Millest see tingitud on? Täna hommikul lambist tuli...
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
23.08.2012 18:01:06
|
|
|
Hei!
Mure samsung Galaxy S2-ga. Ei võta enam pilti ette. Proovitud on: aku tagant ära terve ööpäev ja siis laadima, aku tagant- 10sek power nuppu all hoida- aku tagasi, teise akuga, download mode, usbga arvuti külge pannes ei tunne ka ära, ühesõnaga ei tule pildipoegagii ette. Kas on soovitusi, mida veel proovida või kuhu viia?
Samsung tänab
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
23.08.2012 22:26:29
|
|
|
| neiuke kirjutas: |
Hei!
Mure samsung Galaxy S2-ga. Ei võta enam pilti ette. Proovitud on: aku tagant ära terve ööpäev ja siis laadima, aku tagant- 10sek power nuppu all hoida- aku tagasi, teise akuga, download mode, usbga arvuti külge pannes ei tunne ka ära, ühesõnaga ei tule pildipoegagii ette. Kas on soovitusi, mida veel proovida või kuhu viia?
Samsung tänab  |
Võid mulle tartu saata, saaks vea kindlaks teha Mis juhtus niiskus?
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
24.08.2012 13:11:13
s2 |
|
|
[quote="neiuke"]Hei!
Mure samsung Galaxy S2-ga. Ei võta enam pilti ette. Proovitud on: aku tagant ära terve ööpäev ja siis laadima, aku tagant- 10sek power nuppu all hoida- aku tagasi, teise akuga, download mode, usbga arvuti külge pannes ei tunne ka ära, ühesõnaga ei tule pildipoegagii ette. Kas on soovitusi, mida veel proovida või kuhu viia?
Samsung tänab [/quote
------------------
Kui vett pole saanud,vii garantiisse.Tallinnas Gonsiori 33.
---------------
M.Samsung S5230 originaalpuuteklaas.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vilkus
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003
|
24.08.2012 17:07:07
|
|
|
SE Xperia ARC ekraan katki. Kui palju maksaks vahetus? Neil LCD ja puutetundlik kokku liimitud minu teada, seega eraldi vahetada ei saa. EBAY-s u. 40€ saaks, aga kui usaldusväärseks neid pidada ning mis oleks vahetuse tööraha?
_________________ Parem olla pahane ja tusane kui tuhane ja pasane. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neiuke
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2005
|
24.08.2012 21:07:23
Re: s2 |
|
|
| neiuke kirjutas: |
Hei!
Mure samsung Galaxy S2-ga. Ei võta enam pilti ette. Proovitud on: aku tagant ära terve ööpäev ja siis laadima, aku tagant- 10sek power nuppu all hoida- aku tagasi, teise akuga, download mode, usbga arvuti külge pannes ei tunne ka ära, ühesõnaga ei tule pildipoegagii ette. Kas on soovitusi, mida veel proovida või kuhu viia?
Samsung tänab [/quote
------------------
Kui vett pole saanud,vii garantiisse.Tallinnas Gonsiori 33.
---------------
M.Samsung S5230 originaalpuuteklaas. |
Garantiid pole enam, seetõttu proovikski enekõike HV-st abi saada, remondikohta jõuab alati viia, kui muud üle ei jää ja Tartu jääb natuke kaugeks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
25.08.2012 10:13:38
|
|
|
| Vilkus kirjutas: |
| SE Xperia ARC ekraan katki. Kui palju maksaks vahetus? Neil LCD ja puutetundlik kokku liimitud minu teada, seega eraldi vahetada ei saa. EBAY-s u. 40€ saaks, aga kui usaldusväärseks neid pidada ning mis oleks vahetuse tööraha? |
Tallinnas saaks originaali teha 75 eur.Aga siis jääb vahetuse probleem.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx001
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2008
|
27.08.2012 19:50:58
|
|
|
| Kas keegi Tallinnas ka tegeleb mobiili remondiga, oleks vaja Samsung D880-l lintkaabel ära vahetada ja palju maksma läheb remont koos lintkaabliga?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.08.2012 20:34:29
|
|
|
kus saaks sony xperia mini pro-le (sk17i) uue klaasi-digitizeri, umbes selle:
touch screen glass digitizer replacement 4 sony ericsson xperia mini pro sk17i (ebay) - toda müüja eestisse ei saada ofc.
või oskab keegi soovitada usaldusväärset parandajat, kes selle vahetusega hakkama saaks?
reaalselt pole katki midagi peale klaasi nurga, isegi katkise nurgaga töötab telefon muus osas ideaalselt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
28.08.2012 08:01:17
|
|
|
| londiste kirjutas: |
kus saaks sony xperia mini pro-le (sk17i) uue klaasi-digitizeri, umbes selle:
touch screen glass digitizer replacement 4 sony ericsson xperia mini pro sk17i (ebay) - toda müüja eestisse ei saada ofc.
või oskab keegi soovitada usaldusväärset parandajat, kes selle vahetusega hakkama saaks?
reaalselt pole katki midagi peale klaasi nurga, isegi katkise nurgaga töötab telefon muus osas ideaalselt. |
Ma arvan, et selle parandus läheb maksma mingi paarkendeurot. Gonsiori tänaval asuvas Samsungi remondikohas läks LG terve puutetundliku displei vahetus maksma 45€. Seda hinda vaadates ei tohiks selle vahetus nüüd eriti kallis olla.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.08.2012 08:22:23
|
|
|
ampsu, kuna ei ole mobiilide parandamisega kuskilt otsast kursis, võtsin elisa lehelt per telefonimark parandajate andmed. seal nimetet remontija ütles 112€
teistelt tulnud hinnanumbrid on samas suurusjärgus. telefoni 129€ hinna juures ajab veidi naerma (või nutma).
küll aga selgus, et ma ei oska ebayd kasutada ja leidsin usa ebayst sama asja üles, vaatab kui kohutava aja hiinast siia saatmine võtab ja siis mõtlen edasi kas hakkan ise vahetama või lasen kuskil teha.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
28.08.2012 11:57:16
|
|
|
| marx001 kirjutas: |
| Kas keegi Tallinnas ka tegeleb mobiili remondiga, oleks vaja Samsung D880-l lintkaabel ära vahetada ja palju maksma läheb remont koos lintkaabliga? |
GH97-08361A 19€ koos vahetusega, Rakveres.
| londiste kirjutas: |
kus saaks sony xperia mini pro-le (sk17i) uue klaasi-digitizeri, umbes selle:
touch screen glass digitizer replacement 4 sony ericsson xperia mini pro sk17i (ebay) - toda müüja eestisse ei saada ofc.
või oskab keegi soovitada usaldusväärset parandajat, kes selle vahetusega hakkama saaks?
reaalselt pole katki midagi peale klaasi nurga, isegi katkise nurgaga töötab telefon muus osas ideaalselt. |
Klaas sellel ei ole erldi vahetatav ehk ainult terve esiosa kood displeyga!
Ükski normaalne paranduskoht ei hakks seda sulle ka eraldi vahetama (isegi juhul kui annad uue klaasi kaasa)
See et neid ebays eraldi müüakse on loogiline... hiinlane tahab kah süüa
p.s.
See et igal pool pakutakse 110-120 on reaalne hind muidu, ise varuosa maksb nõks alla 100.-
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.08.2012 12:37:05
|
|
|
GoGGy, sain juba pikemalt suheldud, seega sain sama info jah. ainult koos ekraani ja muu mudruga ning 100€ varuosa ise.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
28.08.2012 13:01:28
|
|
|
Galaxy S2 vajab uut klaasi (vanal kukkumisest pragu sees, aga kõik toimib) ja power nuppu (nupp sai niiskust ja peale seda töötab väga halvasti).
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
28.08.2012 14:12:32
|
|
|
| Tihver kirjutas: |
| Galaxy S2 vajab uut klaasi (vanal kukkumisest pragu sees, aga kõik toimib) ja power nuppu (nupp sai niiskust ja peale seda töötab väga halvasti). |
uus ekraan 159.-
uus nupp 19.- (kuna tegu niiskusega siis 50/50 et uss nupp parandab asja ära)
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
28.08.2012 21:47:55
s2 |
|
|
| Tihver kirjutas: |
| Galaxy S2 vajab uut klaasi (vanal kukkumisest pragu sees, aga kõik toimib) ja power nuppu (nupp sai niiskust ja peale seda töötab väga halvasti). |
kui uut pole vaja,siis kasutatud esipaneeli saab 65 eur.kriim küll peal,aga täieti töökorras.originaal muidugi
--------------------
M.samsung s5230 originaal puuteklaase.s5660 puuteklaas
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
31.08.2012 13:12:07
|
|
|
LG E510 klaas on puruks aga ekraan töötab. Palju parandus umbkaudu maksab?
_________________ -- Aarne bloog -- |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
31.08.2012 15:40:40
|
|
|
| aarnet kirjutas: |
| LG E510 klaas on puruks aga ekraan töötab. Palju parandus umbkaudu maksab? |
uus klaas 49.-
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
31.08.2012 21:05:27
|
|
|
Nokia E66 peale kukkumist ei ole pilti. Telefon läheb tööle, heli on, läbi ekraani kumab ka valgus aga pilti ette ei tule. On mõtet asja parandada või palju võib parandus maksta ?
Maruhea telefon on, ei tahaks lihtsalt ära visata.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
31.08.2012 22:41:49
|
|
|
| Aleksandr kirjutas: |
Nokia E66 peale kukkumist ei ole pilti. Telefon läheb tööle, heli on, läbi ekraani kumab ka valgus aga pilti ette ei tule. On mõtet asja parandada või palju võib parandus maksta ?
Maruhea telefon on, ei tahaks lihtsalt ära visata. |
mõrad ka sees?
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
31.08.2012 23:36:49
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| Aleksandr kirjutas: |
Nokia E66 peale kukkumist ei ole pilti. Telefon läheb tööle, heli on, läbi ekraani kumab ka valgus aga pilti ette ei tule. On mõtet asja parandada või palju võib parandus maksta ?
Maruhea telefon on, ei tahaks lihtsalt ära visata. |
mõrad ka sees? |
Liugklapi äärtel on mõrad küll aga klaas ja ekraan täitsa terved. Selliseid suuri välis vigastusi mis viitaksid rikkele ei ole. Pigem on midagi sees põrutada saanud, võtsin ka lahti ja käisin kõik pistikud läbi aga ei midagi.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
01.09.2012 10:28:49
Re: s2 |
|
|
| poles kirjutas: |
| Tihver kirjutas: |
| Galaxy S2 vajab uut klaasi (vanal kukkumisest pragu sees, aga kõik toimib) ja power nuppu (nupp sai niiskust ja peale seda töötab väga halvasti). |
kui uut pole vaja,siis kasutatud esipaneeli saab 65 eur.kriim küll peal,aga täieti töökorras.originaal muidugi
--------------------
M.samsung s5230 originaal puuteklaase.s5660 puuteklaas |
Suur see kriim seal on? Kuna olemasolevast praost sai alguse teine pragu, siis tundub, et tuleb ikka vahetus kiiremas korras ette võtta.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
01.09.2012 11:14:01
|
|
|
| Aleksandr kirjutas: |
| Liugklapi äärtel on mõrad küll aga klaas ja ekraan täitsa terved. Selliseid suuri välis vigastusi mis viitaksid rikkele ei ole. Pigem on midagi sees põrutada saanud, võtsin ka lahti ja käisin kõik pistikud läbi aga ei midagi. |
no siis pakuks kaks varianti: displey läbi või emaplaadi viga.
uus ekraan, copy 10.- või originaal 20.-
kui emaplaat siis al. 20
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raudkukk
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2004
|
01.09.2012 19:32:56
|
|
|
tervist
leidsin kapipõhjast 5110. peal turvakood, mida keegi enam ei mäleta, 12345 ei toimi aga tahaks teda levi pärast proovida. asun pärnus.
mis võimalused
edit: pärast viiendat katset panna 00000, kood äkki sobiski. st korras. vabandused!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
02.09.2012 12:11:20
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| Aleksandr kirjutas: |
| Liugklapi äärtel on mõrad küll aga klaas ja ekraan täitsa terved. Selliseid suuri välis vigastusi mis viitaksid rikkele ei ole. Pigem on midagi sees põrutada saanud, võtsin ka lahti ja käisin kõik pistikud läbi aga ei midagi. |
no siis pakuks kaks varianti: displey läbi või emaplaadi viga.
uus ekraan, copy 10.- või originaal 20.-
kui emaplaat siis al. 20 |
Aga mis võimalused mul on ? Kas saadan tel. sulle teed korda, see, et lased minul proovida ei tule kõnealla ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
02.09.2012 13:24:50
|
|
|
| Aleksandr kirjutas: |
uus ekraan, copy 10.- või originaal 20.-
kui emaplaat siis al. 20 |
Aga mis võimalused mul on ? Kas saadan tel. sulle teed korda, see, et lased minul proovida ei tule kõnealla ?[/quote]
No parem variant vist oleks kui saadad telefoni sest kui displey saadan siis tagasi ma seda väga ei taha!
Sel juhul pead kusagil enne kusagilt töötava dispey hankima proovimiseks (pistiku sobivus neil suht suur)
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AHV
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
03.09.2012 12:09:21
|
|
|
Sony Ericsson elm ekraani oleks vaja (välimine klaas terve)
_________________ Haa |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
03.09.2012 21:25:06
|
|
|
| AHV kirjutas: |
Sony Ericsson elm ekraani oleks vaja (välimine klaas terve)  |
Uus originaal 15 eur kui ise paigalda
----------------------
M.sonyericssoni varuosi.samsung S5230 puuteklaase.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elion
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2008
|
03.09.2012 22:46:24
|
|
|
| Mobiiltelefonil Sony-Ericsson Vivaz Pro ütles emaplaat üles ning parandusest öeldi, et nemad seda parandada ei saa. Garantii sai 2 kuud tagasi läbi. Praegu telefon lihtsalt seisab ja mõtlesin, kas äkki tasuks emaplaati ahjutada? Äkki läheb õnneks, kaotada pole ju midagi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fireplay
HV Guru

liitunud: 03.07.2005
|
03.09.2012 22:51:58
|
|
|
| elion kirjutas: |
| Mobiiltelefonil Sony-Ericsson Vivaz Pro ütles emaplaat üles ning parandusest öeldi, et nemad seda parandada ei saa. Garantii sai 2 kuud tagasi läbi. Praegu telefon lihtsalt seisab ja mõtlesin, kas äkki tasuks emaplaati ahjutada? Äkki läheb õnneks, kaotada pole ju midagi. |
Kui praegu saaks ehk mõned €-d müües,siis pärast ei saa sedagi.
_________________ Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31 |
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
03.09.2012 23:37:59
|
|
|
| Kui ainult logic board välja kiskuda, siis pole ju väga vahet? Et nagu ekraan ja muud asjad saab endiselt maha ärida.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jennyca
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2010
|
04.09.2012 11:20:54
|
|
|
Tere!
Mu Samsung galaxy s2 suri ära. Ta juba varem trikitas mul laadimisega. Arvasin, et asi on laadijas ja vahetasin laadija ära. Mingi aeg töötas ilusasti. Enne laadija vahetamist, laadimise ajal pidevalt andis märku, et aku on tühi, kuigi laadija oli taga. Tegigi nii, et näitas, et laeb.. siis natukese aja pärast näitas, et aku tühi... Lõpu poole hakkas üldse näitama, et aku laeb ilusasti aga aku ei lähe täis. Peale laadija vahetamist seda probleemi enam polnud. Nüüd paar nädalat tagasi peale telefoni autos laadimist viisin ta tuppa laadima ja telefon lõlitas ennast välja... Hakkas uuesti tegema nii, nagu varem (laadija taga, aga piiksub, et aku tühi) ja siis suri täitsa ära. Ei võta enam pilti ette ka siis kui aku ära vahetan. Olen proovinud hard reseti jms klahvikombinatsioone jne jne... Miski ei aita. :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
04.09.2012 11:25:52
|
|
|
| Jennyca kirjutas: |
Tere!
Mu Samsung galaxy s2 suri ära. Ta juba varem trikitas mul laadimisega. Arvasin, et asi on laadijas ja vahetasin laadija ära. Mingi aeg töötas ilusasti. Enne laadija vahetamist, laadimise ajal pidevalt andis märku, et aku on tühi, kuigi laadija oli taga. Tegigi nii, et näitas, et laeb.. siis natukese aja pärast näitas, et aku tühi... Lõpu poole hakkas üldse näitama, et aku laeb ilusasti aga aku ei lähe täis. Peale laadija vahetamist seda probleemi enam polnud. Nüüd paar nädalat tagasi peale telefoni autos laadimist viisin ta tuppa laadima ja telefon lõlitas ennast välja... Hakkas uuesti tegema nii, nagu varem (laadija taga, aga piiksub, et aku tühi) ja siis suri täitsa ära. Ei võta enam pilti ette ka siis kui aku ära vahetan. Olen proovinud hard reseti jms klahvikombinatsioone jne jne... Miski ei aita. :S |
niiskust pole saanud?
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sibul77
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
04.09.2012 16:08:41
|
|
|
Tervist!
Mure siis selline, et läks katki samsung galaxy s+i ekraan. Display töötab ja puutetundlik ka. Kui palju läheks vahetamine maksma? Tean et saab vahetada ka ilma puutetundlikuta, aga kas keegi seda ka siin teeb?
Ette tänades.
Kristian
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
05.09.2012 00:04:13
|
|
|
| Mis sul siis lõpuks katki läks? Displei on terve ja puutetundlikus ka, kas siis pealmine klaas?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sibul77
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
05.09.2012 02:02:00
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Mis sul siis lõpuks katki läks? Displei on terve ja puutetundlikus ka, kas siis pealmine klaas? |
Täpselt nii. Kõik toimib, aint ämblik on koguaeg silme ees
PS: Saksamaal öeldi et parandus läheb 130€ ja et seda peab vahetama kõik koos. Ehk siis puutetundlik, displei ja klaas. Aga youtubis uurides leidsin video kus võetakse klaas probleemideta lahti. Ja netis ka müüakse klaase eraldi. Nuinahhui siis seda vaja on
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fireplay
HV Guru

liitunud: 03.07.2005
|
05.09.2012 10:29:27
|
|
|
sibul77, originaal detailina ei ole minu teada ka klaasi eraldi saadaval.Kui hiina käkki kasutada tahad,mis töötab jumal teab mitu tundi,päeva või kuud siis saab vast.130€ on originaal detaili hind.Selle eest peaks saama esimese+tagumise poole uue.
_________________ Ost/müük/vahetus
Helista ja saame kokkuleppele.
+372 50 414 31 |
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jennyca
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2010
|
05.09.2012 22:13:08
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| Jennyca kirjutas: |
Tere!
Mu Samsung galaxy s2 suri ära. Ta juba varem trikitas mul laadimisega. Arvasin, et asi on laadijas ja vahetasin laadija ära. Mingi aeg töötas ilusasti. Enne laadija vahetamist, laadimise ajal pidevalt andis märku, et aku on tühi, kuigi laadija oli taga. Tegigi nii, et näitas, et laeb.. siis natukese aja pärast näitas, et aku tühi... Lõpu poole hakkas üldse näitama, et aku laeb ilusasti aga aku ei lähe täis. Peale laadija vahetamist seda probleemi enam polnud. Nüüd paar nädalat tagasi peale telefoni autos laadimist viisin ta tuppa laadima ja telefon lõlitas ennast välja... Hakkas uuesti tegema nii, nagu varem (laadija taga, aga piiksub, et aku tühi) ja siis suri täitsa ära. Ei võta enam pilti ette ka siis kui aku ära vahetan. Olen proovinud hard reseti jms klahvikombinatsioone jne jne... Miski ei aita. :S |
niiskust pole saanud? |
Ei tea küll, et oleks niiskust saanud. :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
06.09.2012 12:17:06
|
|
|
| Jennyca kirjutas: |
Ei tea küll, et oleks niiskust saanud. :S |
kui garantii olemas siis viiige seda esindusse ja kui mitt siis võin Rakveres mingi aeg ülevaadata
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|