Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Muudatused ärifoorumites märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2012 22:48:41 vasta tsitaadiga

niiviisi jäädaksegi defineerima, lihtsam oleks panna kuldne kolmik, ok hinnast lähtuvalt, kuni 50 euri, kuni 100 euri ja kuni 500 euri või üle selle. aga see tekitaks taaskord segadust ja seetõttu oleks mõistlik üks kindel hind sõltumata sellest kas müüd ühte kruvi, või tervet kontinenti.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2012 22:53:04 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
niiviisi jäädaksegi defineerima, lihtsam oleks panna kuldne kolmik, ok hinnast lähtuvalt, kuni 50 euri, kuni 100 euri ja kuni 500 euri või üle selle. aga see tekitaks taaskord segadust ja seetõttu oleks mõistlik üks kindel hind sõltumata sellest kas müüd ühte kruvi, või tervet kontinenti.


Jah, aga siis see ka lisaks, et kauba kogus peab olema kindel, mitte et kui teema tehtud, siis mingi aeg tuleb kaupa juurde jms.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2012 23:17:54 vasta tsitaadiga

Eks tegelikult enamus, kes siin praegu aktiivselt asja üle jaurab, on HV ärikad.

mina olen ka seni teinud mõningaid ähmaseid teemasi jae ja hulgi halli piiri peal. Sest samas alagrupis on ridamisi tasuta "1 eseme" teemasi, kus tegelikult on 5 täiesti erinevat asja müügis.
Ja seda just seetõttu, et miks mina pean maksma kui teised ei pea.

Aga ma olen terve oma 1/3 sajandist veedetud elust olnud seda meelt, et tasuta teenuseid ei pea olema (võiks olla muidugi icon_smile.gif .

Nagu tanel ütles, on alati võimalus mujal müüa. okidoki, müü, hüdra jms. Aga kus tegelikult saad ~99% turvaliselt osta või müüa? HV-s.

Seega , ma arvan, et tuleks austada siinseid otsuseid, enne teema tegemist vaadata peeglisse ja siis ka õige valik teha. on see siis tasuta või tasuline hulgiteema

näiteks see , 847€ on 15 erinevat kaupa aga 1 ja tasuta teema?

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1358 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1039
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zwölf
Kreisi kasutaja
zwölf

liitunud: 05.06.2002




sõnum 24.08.2012 11:28:25 vasta tsitaadiga

Poisid, ärge head keskkonda ülereguleerimisega ära rikkuge. Lihtsustage reegleid!
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.08.2012 11:33:20 vasta tsitaadiga

zwölf kirjutas:
Poisid, ärge head keskkonda ülereguleerimisega ära rikkuge. Lihtsustage reegleid!

Eesmärk ongi ju lihtsustada - määratleda piir, mille puhul ei pea tegema hulgiteemat ja mille puhul peab.
Asi peab tasakaalus olema, ei saa kõike massilist äritsemist ilma keskkonda toetamata ka lubada, kuna see ei ole meie jaoks jätkusuutlik.
Samas ei tahaks ka päris osta.ee taolist oskjoni keskkonda teha, kus pea kõik on tasuline ja reglementeeritud.

matu21 ütles kõik kenasti ära thumbs_up.gif

matu21 kirjutas:
Eks tegelikult enamus, kes siin praegu aktiivselt asja üle jaurab, on HV ärikad.

mina olen ka seni teinud mõningaid ähmaseid teemasi jae ja hulgi halli piiri peal. Sest samas alagrupis on ridamisi tasuta "1 eseme" teemasi, kus tegelikult on 5 täiesti erinevat asja müügis.
Ja seda just seetõttu, et miks mina pean maksma kui teised ei pea.

Aga ma olen terve oma 1/3 sajandist veedetud elust olnud seda meelt, et tasuta teenuseid ei pea olema (võiks olla muidugi icon_smile.gif .

Nagu tanel ütles, on alati võimalus mujal müüa. okidoki, müü, hüdra jms. Aga kus tegelikult saad ~99% turvaliselt osta või müüa? HV-s.

Seega , ma arvan, et tuleks austada siinseid otsuseid, enne teema tegemist vaadata peeglisse ja siis ka õige valik teha. on see siis tasuta või tasuline hulgiteema

näiteks see , 847€ on 15 erinevat kaupa aga 1 ja tasuta teema?


viimati muutis Tanel 24.08.2012 14:45:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2012 11:45:01 vasta tsitaadiga

tegelikult kui vaadata senist praktikat, siis vastupidi äritsemisi on ju vähemaks jäänud, seni oli müügiteemasid ikka 7 lehte aga nüüd vaid 5. lisaks sellele ei ole nagu märganud, et keegi siin nii meeletutes kogustes äritseks, pigem on alati jutt ühesugune - liiga kallis, tahaks odavamalt.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.08.2012 11:47:41 vasta tsitaadiga

Suviti ongi HV ja HV foorumi aktiivsus (ja ka müügiteemade arv) madalam, kui te seda tähele pole veel pannud.
Lehekülgede arv sõltub sellest, mis sa iseenda profiilis oled pannud icon_smile.gif
Nüüd augusti teisest poolest on külastatavus taas tõusma hakanud.

Käesoleva sammuga olemegi alandanud pea kõikide äriteemade tegemise (s.h hulgiteemade) hindu, et kasutajatel oleks odavam teemasid tekitada.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2012 11:58:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eks tegelikult enamus, kes siin praegu aktiivselt asja üle jaurab, on HV ärikad.

varasemalt on olnud küll selliseid arutelusid kus igasugu saaks ja oleks jutte hakkavad ajama inimesed, kes on küll viis aastat liikmed aga profiilis on heal juhul kümmekond kommentaari selle aja peale. pigem tehku / arutlegu äritsemise reeglite üle inimesed, kes sellega tegelevad. ma eelpool tegin ettepaneku enne reegli rakendamist reaalselt, foorumis muudatus läbi proovida, kas see ka välja tuleb. muidu lased fixi laivi ja ilmneb mingi aja pärast , et ohoo, jälle on vaja idagi ringi teha. RCC pakutud puhtalt rahalise kvantiteedi mõõtmise idee on hea. ma mõtlesin ka , et võiks "ärikatele" pakkuda teenust stiilis 5 teemat, 10 teemat.. et "sul võib poole aasta jooksul nii ja nii palju krediidi eest olla nt ärifoorumites 10 aktiivset teemat, ilma arhiivipiiranguta. aga noh, see süsteem on keerulisemal kujul juba olemas..

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.08.2012 13:54:00 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Eks tegelikult enamus, kes siin praegu aktiivselt asja üle jaurab, on HV ärikad.

varasemalt on olnud küll selliseid arutelusid kus igasugu saaks ja oleks jutte hakkavad ajama inimesed, kes on küll viis aastat liikmed aga profiilis on heal juhul kümmekond kommentaari selle aja peale. pigem tehku / arutlegu äritsemise reeglite üle inimesed, kes sellega tegelevad. ma eelpool tegin ettepaneku enne reegli rakendamist reaalselt, foorumis muudatus läbi proovida, kas see ka välja tuleb. muidu lased fixi laivi ja ilmneb mingi aja pärast , et ohoo, jälle on vaja idagi ringi teha. RCC pakutud puhtalt rahalise kvantiteedi mõõtmise idee on hea. ma mõtlesin ka , et võiks "ärikatele" pakkuda teenust stiilis 5 teemat, 10 teemat.. et "sul võib poole aasta jooksul nii ja nii palju krediidi eest olla nt ärifoorumites 10 aktiivset teemat, ilma arhiivipiiranguta. aga noh, see süsteem on keerulisemal kujul juba olemas..
S.t. profiili uus lahter täitmiseks - ärikas, ostja, vaatleja jne. icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2012 14:44:26 vasta tsitaadiga

Mnator, see oli uitmõte.. eeldaks mingite asjade liiga palju ümbersõnastamsit jms. hakkasin kirjutama, kustutasin ja siis mõtlesin, et lihtsalt arvamuste paljususe seisukohast kirjutan siiski.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 25.08.2012 10:21:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hulgimüügi teema tegemine - kuni 3 eset Nõustun, et minu HV krediidisummast võetakse maha 10 HV krediiti
Hulgimüügi teema tegemine - kuni 10 eset Nõustun, et minu HV krediidisummast võetakse maha 25 HV krediiti
Hulgimüügi teema tegemine - kuni 30 eset Nõustun, et minu HV krediidisummast võetakse maha 75 HV krediiti

kuni 20 eset võiks täitsa vabalt vahel olla.
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.08.2012 12:42:26 vasta tsitaadiga

Olemas.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2012 12:48:32 vasta tsitaadiga

et siis kui ma hakkan kuskil maha müüma oma ühte kapinurgas seisvat vana läpakat, 15 väikest ddr2 klotsi, paari venti, mõnda kõvaketast, mõnda protsessorit jne juppe saan ma 20 eseme müümiseks siiski tavalise teema teha?
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.08.2012 12:51:32 vasta tsitaadiga

laurx, vana läpakas oma alafoorumis tasuta
tsitaat:

15 väikest ddr2 klotsi, paari venti, mõnda kõvaketast, mõnda protsessorit

kui nende vanade juppide reaalne müügiväärtus ei ületa 70 EUR, siis võid tasuta teema teha, vastasel juhul maksad 61 eurosenti.


viimati muutis Tanel 25.08.2012 12:58:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.08.2012 12:54:14 vasta tsitaadiga

Nii, aga on otsustatud järgmist ja ühtlasi tõsta OK piirhinda 50 EUR pealt 70 EUR peale icon_idea.gif

Kehtivad alates esmaspäevast järgmised tingimused:

tsitaat:
Üks tervik arvutikomplekt, kus on selle enda komplekti pulgad sees (ei ole ega teki juurde õhust muid juhuslikke komponente vms), mida saab müüa nii tervikuna või pulkadena = 1 tavateema (kas tasuta või tasuline). Tingimus: see "arvutikomplekt" peab olema ka toimiv, ühes tükis, kui seda tõesti hakkad legoks müüma. Vastasel korral (kui näiteks müüakse eraldi kilesse pakitud uusi või vähekasutatud komponente või AMD prose ja Intel emaplaati) kvalifitseerub see tavaliseks komponentide müügiks ja peab tegema vastava hulgiteema.

Kui toimub tavaline suvaliste üksikute komponentide/esemete müük (või a'la garaažimüük), peab ikkagi lähtuma nende väärtusest ja kui nende summaarne müügihind ületab 70 EUR, tuleks teha 3tk hulgiteema. Ning kui komponentide seas on mitu sarnast uut või uuesarnast komponenti (näiteks 4 kõvaketast, 3 videokaarti ja 2 protsessorit), tuleks teha vastav hulgiteema (antud juhul kuni 10tk hulgiteema - maksad reaalselt nagu 5 teema eest).


viimati muutis Tanel 25.08.2012 13:11:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.08.2012 12:59:39 vasta tsitaadiga

Kui OK hinda pole mitme esemega teema puhul täpsustatud, läheb teema kasti.

Esialgu augustis piirdume hoiatustega ja palume ka OK hinna lisada. Kui ei lisata, teemat veel ei katkesta.
Septembris alates peab peale hoiatust peab kohe OK hinna lisama. Kui ei lisata, teema katkestatakse.
Alates oktoobrist lähevad OK hinnata mitme esemega teemad kohe kasti.
Kordan, meie jaoks pole mingit probleemi, kui panete OK hinna 1 eurosendi allapoole OK piirhinda, aga selle hinnaga peab siis ostjale ka müüma.
Ühe eseme müümisel pole vaja OK hinda määratleda, aga see on soovituslik, kui soovitakse tehingut kiiremini lõpule viia.

Vajadusel teeme septembris Nevermindiga äriteema alustamise selliselt, kus peab lahtrites kirjutama AH ja OK hinna ning teema tüübi.
Sellest lähtuvalt siis arvutatakse teema maksumus.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 25.08.2012 13:02:25 vasta tsitaadiga

Need võiks ka iga müügi alafoorumisse kirja panna. ja kui keegi eksib, siis anda ka võimalus teema uuesti aktiivseks teha kui on makstud, mitte nii et suva ja kasti. vähemalt mingi algus periood.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2012 13:03:15 vasta tsitaadiga

no ei saa ju, siis tuleb ikka teha hulgiteema kuni 20 eset. juudas, see hvs kauplemine on nüüd nii segaseks läind, et kauple kui juut
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.08.2012 13:04:49 vasta tsitaadiga

RCC, täpsusta mis asi segaseks jääb? Kui sa tegeled massilise komponentide äritsemisega, siis peakski tegema vastavad hulgiteemad.
alliance, loe mu eelviimases postituses üleminekuaegade kohta
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2012 13:04:59 vasta tsitaadiga

Selle toimivuse nõude võiks välja jätta, kui mul on oli komplekt kus üks jupp maha põles siis on ju loogiline et ma ülejäänud kraami ära jupitan.
Ja kas ma saan valesti aru et pruugitud kauba puhul kehtibki ainult kõige odavam hulgiteema sõltumata kogustest?
Siis oleks loogiline teha ikkagi mingi järgmine hinnapiir näiteks 500 euri.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2012 13:06:17 vasta tsitaadiga

"ületab 70€" - loen välja, et hulgiteema peab tegema, kui OK on suurem kui 70€ (s.t 70.01 näiteks).
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.08.2012 13:06:53 vasta tsitaadiga

elukaz,

tsitaat:

Üks tervik arvutikomplekt, kus on selle enda komplekti pulgad sees (ei ole ega teki juurde õhust muid juhuslikke komponente vms), mida saab müüa nii tervikuna või pulkadena = 1 tavateema (kas tasuta või tasuline). Tingimus: see "arvutikomplekt" peab olema ka toimiv, ühes tükis, kui seda tõesti hakkad legoks müüma. Vastasel korral (kui näiteks müüakse eraldi kilesse pakitud uusi või vähekasutatud komponente või AMD prose ja Intel emaplaati) kvalifitseerub see tavaliseks komponentide müügiks ja peab tegema vastava hulgiteema.

Kui toimub lihtlabane suvaliste üksikute komponentide/esemete müük (või a'la garaažimüük), peab ikkagi lähtuma nende väärtusest ja kui nende summaarne müügihind ületab 70 EUR, tuleks teha 3tk hulgiteema. Ning kui komponentide seas on mitu sarnast uut või uuesarnast komponenti (näiteks 4 kõvaketast, 3 videokaarti ja 2 protsessorit), tuleks teha vastav hulgiteema (antud juhul kuni 10tk hulgiteema - maksad reaalselt nagu 5 teema eest).

Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.08.2012 13:07:14 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
"ületab 70€" - loen välja, et hulgiteema peab tegema, kui OK on suurem kui 70€ (s.t 70.01 näiteks).

Jah.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 25.08.2012 13:09:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui toimub lihtlabane
Mida sõnavalikut? icon_biggrin.gif kui toimub tavaline - oleks poliitililiselt korrektne.
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.08.2012 13:11:21 vasta tsitaadiga

Korrigeeritud icon_biggrin.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Muudatused ärifoorumites mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.