Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dark Souls: Prepare to Die Edition märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.08.2012 04:33:59 vasta tsitaadiga

NeoGafi tüüp suutis parandada ka double scaling-u probleemi icon_lol.gif

Endal juba pre-loadib aga võrreldes fixitud pilti ja original def. screen siis mäng on ilma fixita unplayable icon_lol.gif

Default 1080p upscaled (unmoded)
Spoiler Spoiler Spoiler

Fixitud 1080p native
Spoiler Spoiler Spoiler

tekib küsimus, mida developerid portimisel üldse tegid icon_lol.gif
Korralik AA ja paremad texturid, kena HD blur ja valgus ja asi on täitsa vonks juba icon_razz1.gif

Edit: Download on üleval : http://blog.metaclassofnil.com/?p=92

NB! Kui fixi kasutate siis lülitage välja mängu AA, vastasel juhul näete musta pilti

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 09:48:27 vasta tsitaadiga

arvestades kui sita pordiga tegu on, siis peaks selle hind kiirelt kivina kukkuma. nagu scart ütles, 5€-ga salelt võib ligi võtta.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 24.08.2012 11:08:15 vasta tsitaadiga

Vähemalt ei ole siin mingit pettust, asi on täpselt nagu lubati - 1:1 port konsooliversioonist, mis on tavahinnast veidikene allahinnatud ja sisaldab DLCd.

Tehnilise graafika poole pealt ei olnud ta ka konsoolil midagi erilist, kuid see atmosfäär ja artstyle on väga vinge. Üks viimaste aastate parimaid elamusi.

360 peal ~150 tundi mänginud ja zpsylt sai key ära tellitud.

e: Key tuli kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 11:44:15 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
arvestades kui sita pordiga tegu on, siis peaks selle hind kiirelt kivina kukkuma. nagu scart ütles, 5€-ga salelt võib ligi võtta.
Ei tea keda see hinna kukkumine segab meist siin. Steamis meile nagunii ei müüda.
Ainus valik zpsylt võti ära võtta, nagu ma ka tegin. Või mõnda sõpra päris Euroopas tüüdata.

Enne sai arvutimängurite demoversioon ka ära proovitud et näha kas mu läpparil jookseb. Jookseb.

Mafia kirjutas:
Endal juba pre-loadib aga võrreldes fixitud pilti ja original def. screen siis mäng on ilma fixita unplayable icon_lol.gif

Sa ei saa ometi tõsiselt seda rääkida.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.08.2012 12:04:03 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:

Mafia kirjutas:
Endal juba pre-loadib aga võrreldes fixitud pilti ja original def. screen siis mäng on ilma fixita unplayable icon_lol.gif

Sa ei saa ometi tõsiselt seda rääkida.

No ma proovisin ilma fixita ka, väga kohutavalt upscale-itud oli asi ikka. Kes ei tea siis konsoolil upscale-iti 1024x768 pealt 720p peale ja nüüd kui port tuli siis upscaliti seda omakorda veel kõrgematele resolutsioonidele. Fullscreeniga oli kõik blurine, texturid kehvad ja tunne oli nagu oleks drugide all kogu karakter. Pärast fixi, ei olegi need texturid enam nii jubedad.

Hea idee fixi puhul on kasutage suuremat resolutsiooni seal ini-s. Näiteks kui tahate 1080p siis seal DSfix.ini pange nt resoks 2560x1440 siis downscalitakse mäng teil monitori resole ja saavutate sellise AA effekti icon_biggrin.gif

Ise eile proovisin 3840x2160 siis enda configa ei olnud enam FPS stabiilselt 30 (FPS lock icon_biggrin.gif) vaid vahepeal kukkus ka 29 peale.

No võrdle ise siis veel (üks uus näide):

Default
http://i.minus.com/ibif5N2VH1VNS1.png
Fixiga
http://i.minus.com/i83gNNBEplA1X.png

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2012 12:26:49 vasta tsitaadiga

Tahaks teada kas blightdown laggib kah ikka?
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 12:33:34 vasta tsitaadiga

kõige hullem ei tunduks senise info kohaselt... kuid tasuks vist konsooli versioon ära oodata, et siis sama char'iga edasi lahmida.

on mis ta on aga ikka üks parimaid, sügavamaid ja asjalikumaid action rpg'sid mis üle pika aja tehtud. vähemalt ei ole derp grind fest mis ei oma mingit mõtet ega pointi icon_rolleyes.gif Kahju, et nõnda viletsalt asi PC peale üle toodi. Võinuks siis vähemalt natukenegi vaeva näha.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 24.08.2012 12:34:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 12:39:12 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
Tahaks teada kas blightdown laggib kah ikka?


Ei, FPS on raudstabiilne ükskõik mis resol.

EDIT: võtsin ka zpsylt võtme ära. Eks õhtul alustan massohismiga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.08.2012 13:14:27 vasta tsitaadiga

Uh, sain esimesest, tutorial bossist jagu icon_biggrin.gif

Selle modiga hetkel üks probleem on, nimelt neid sõnumeid (eeldatavasti tutorial) mis maas on, neid ei näita, peab manuali lugema vist et aru saada osadest asjadest icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 13:27:06 vasta tsitaadiga

tutoriali boss oli vaid üks üli kerge treening... see mis ees ootab on seiklus icon_lol.gif

oktoobri kuus vist lastakse igale asjale lisa osa välja, peab vist ootama eusa_think.gif
Developer'itelt keegi tagasisidet ei ole kuulnud kas kavatsevad asja fixida?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2012 13:43:49 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Uh, sain esimesest, tutorial bossist jagu icon_biggrin.gif

Selle modiga hetkel üks probleem on, nimelt neid sõnumeid (eeldatavasti tutorial) mis maas on, neid ei näita, peab manuali lugema vist et aru saada osadest asjadest icon_razz1.gif

Sa mõtled neid kollaseid kirjakesi maas? Need on teiste inimeste poolt tehtud.

anyways , PRAISE THE SUN

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 13:48:46 vasta tsitaadiga

Tutoriali ajal ei olnud teiste poolt tehtud (kui seda silmas peeti), tutoriali ajal olid need dev'ide poolt maha jäetud õpetused. Ehk siis harjutab varakult ära, et ei mämmutata kõike kätt kinni hoides ette vaid peab ise vaatama ringi ja lugema.

Teiste kirjasid näeb alles siis kui vastava kivi kätte saab.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.08.2012 13:58:21 vasta tsitaadiga

DSfix 0.2 väljas!

tsitaat:
I managed to fix the issue with the cut-off text and button prompts.
It’s a rather brute-force fix, so please test and see if it introduces any new issues.

This version should also fix downsampling for everyone and may improve texture clarity (forces 16xAF on everything).


http://blog.metaclassofnil.com/?p=101

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:35:16 vasta tsitaadiga

hm sai korraks proovitud ja ei ütleks, et midagi RÕVE jubedat oleks. Natuke sogaseks jah tehtud aga ... pms sama asi mis konsoolil v.a konsooli mängijad vaatavad enamasti pilti suure TV ekraani pealt ning 1.5-2meetri kauguselt ehk siis sellistes tingimustes on asi väga kena (720p oli kenam kui see juraks aetud 1080p, tõsi :S ). Moll ekraanis muidugist märkab, et asi kuidagi udune ja kui olla harjunud juba puhta 1920x1200 resoga + AA'ga siis ka sakiline.

pms 1:1 port tehtud ja vsio.


Puldiga paras mängida siis ei teki ka ? märke miks asi ei toimi vms kontrolleri puudulikust.

Frame rate oli kah väga stabiilne, eks kuuldub mis seal "läääg town" is toimuma hakkab. Konsooli peal oli seal kohati 15-20 fps aga kuna mäng on lihtsalt nii siga hea siis enamasti ei pannud tähele neid paari kohtasid. icon_neutral.gif


Keegi teab kas nende "dll"'ide kasutamine mis mängu väga kenaks teevad kuidagi ka online'is võivad bänniga lõppeda? Või kas üldse sellel mängul online anticheat süsteem olemas on? Kui sellel mängul online anticheat puudub siis on asi konkreetselt okse.gif

Väike gameplay video kah näitamaks, et mäng on ikka masendavalt kerge icon_neutral.gif http://www.metacafe.com/watch/8996545/dark_souls_pc/ (ps3 peal asi ribadeks mängitud ja pms kõik kohad peas) Default tegelane, level up tegemata, def revald etc. Viimase tondiga oleks 15 min aega läinud arvan seega seda ei hakanud salvestama icon_lol.gif

Aga jah... let the derps cry i agony beer_yum.gif Mõni skyrim'i dörp draakonit näeb siis saab aru mida tähendab võitlus ja mida tähendab action rpg's selline legendaarne ja auväärt tegelasega. Ei tasu minna toikaga spämmima ja mass heali tegema.
tutoriali "boss" oli soojendus. väga väike damage, enamus bosse tapab suht 1-2 löögiga ennem kui ligidalegi jõuad thumbs_up.gif

-edit- link ununes.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 24.08.2012 19:01:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 24.08.2012 18:35:40 vasta tsitaadiga

DSfix 0.3 väljas!
tsitaat:
Small updates in this release:

* The AF override is now adjustable (no override, limited override to enable downsampling, full override)
* You can press F9 to toggle the mouse cursor on/off, as some people requested.

http://blog.metaclassofnil.com/?p=108

angel kirjutas:

Keegi teab kas nende "dll"'ide kasutamine mis mängu väga kenaks teevad kuidagi ka online'is võivad bänniga lõppeda? Või kas üldse sellel mängul online anticheat süsteem olemas on? Kui sellel mängul online anticheat puudub siis on asi konkreetselt okse.gif


Miks tea peaks? See fix ei kirjuta ühtegi faili üle icon_smile.gif

Üks näida, et texturid on tegelikult päris head : http://postimage.org/image/whvgwtn3x/full/
Aga see mitmekordselt ülesse skaleeritud resoga port, lihstalt muutis need nii kehvaks.

Edit: Kas neid soule kuidagi võimalik salvestada ka on vms? Või peale surma on kaput nendega? icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 18:54:52 vasta tsitaadiga

Imo näeb mäng peale seda fixi sitaks hea välja. Kurb et dev'id ise antud tulemuseni ei suutnud asja viia thumbs_down.gif Väga hästi antakse edasi kogu keskkonna süngsus, pimedus, räsitus. Parem kui mingi üksluine pc genereeritud textuurid mis näevad igas nurgas ühtemoodi välja, ehk siis iga level on 100% sama pask uuesti teise textuuriga.

Mis salvestamist sa tahad? Salvestamine on nõrkadele, kui surma saad siis see koht kus surma said on märg laik alles. Seda puutudes saad oma kaotatud soulid ja humanity'd tagasi. Kui aga enne selle laigu puutumist uuesti surma saad on kõik kadunud. Deal with it icon_cool.gif


Soovitan soojalt lugeda manuaali ja dark souls wikit. Seal piisavalt infi. Hoiatuseks ka, et seal on ka palju spoilereid. Seega kes oma epic mängu elamust väga täis lasta ei taha lugegu parem vaid relvade statse + mängu põhi reeglistiku (mis kivi milleks, kus coop, kuidas teisi appi kutsuda, mida tasuks uuendada, mis mida teeb etc)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2012 11:48:03 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.08.2012 14:13:08 vasta tsitaadiga

Isegi IGN soovitab modi kasutada icon_biggrin.gif
http://www.ign.com/articles/2012/08/24/upgrade-dark-souls-pc-version-visuals

Edit: Tüüp parandas ära ka blurise-pixelated DOFi
http://www.abload.de/img/data-2012-08-25-13-05xwdis.jpg

v0.4 tuleb võibolla õhtul icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 17:33:21 vasta tsitaadiga

DSfix 0.4 ka väljas
tsitaat:

* Added an .ini setting for overriding the DoF resolution
* I also provide the option to completely disable DoF scaling. However, I don’t recommend that. I think the game looks better with DoF, and it’s the way From Software intended it. Also, disabling the DoF this way may actually reduce performance.

http://blog.metaclassofnil.com/?p=114
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 18:02:09 vasta tsitaadiga

kes see tüüp üldse on kes asju fixib? antud tootjaga ühendust ei taha temaga võtta... võiksid panna ametliku pätsi selle ja ongi probleemid lahendatud. mäng näeb tema mode'iga siga hea välja icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lammas00
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2010




sõnum 25.08.2012 21:04:09 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kes see tüüp üldse on kes asju fixib? antud tootjaga ühendust ei taha temaga võtta... võiksid panna ametliku pätsi selle ja ongi probleemid lahendatud. mäng näeb tema mode'iga siga hea välja icon_rolleyes.gif

tsitaat:
tsitaat:
Durante, if you don't mind me asking, is programming your profession, or is it just a hobby?
I'm a PhD student employed at a university working on compiler optimizations for massively parallel systems.
Graphics programming has been my hobby for 13 years.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=41338577&postcount=202


viimati muutis Lammas00 25.08.2012 22:00:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2012 21:25:11 vasta tsitaadiga

mnjah, mängu loojatel siis läks asi nihu kui lampi mingi progreja asjad ära fixib suht kiirelt.

aga jah games for windows live laseb selle mängu kõvasti täis. Online hakkab vist üks tittede cheat fest olema. Arvestades veel mängu raskust antud tasemel icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 00:19:03 vasta tsitaadiga

Kas hiirega on see pela üldse mängitav või isegi talutav või peab lihtsalt GamePadi hankima või mingit kahtlast keyboardiga kaamera manööverdamist harrastama hakkama?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 00:47:53 vasta tsitaadiga

ise soovitaks kuumalt Xbox360 pult osta, juhtmega (vist VIST oli selle virrilessiga jamasid aga ei ole testinud, pole sellist asja). See mäng on loodud konsoolidele ja silmas on peetud konsooli pulti. Puldiga on seda mängu sitaks mugav mängida. Kõik nupud on juba @ default loogiliselt paika pandud.

Üks asjalikum pult mida üldse osta ongi imo xbox360 oma. Mängudes tuntakse ära, trigerid korralikud olemas, mugav. Mõnus. thumbs_up.gif

Aga jah, neile kes veel videosid vaadanud ei ole või antud tegelasega kohtunud siis -> vat see on üks vääriline draakon mängus, mitte see skyrimi vuss mis on totaalselt häbiplekk kogu rpg maailma draakonitele -> http://www.metacafe.com/watch/9007345/dragon/

isegi rotid on seal ohtlikumad kui mõnes mängus tegelased keda peaks kohtlema kui auväärt vastased icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.08.2012 17:17:04 vasta tsitaadiga

Kas just päris xboxi pulti vaja, aga http://www.photopoint.ee/et/toode/17188/speedlink-gamepad-xeox-sl6555-sbk-a täiesti piisav.

Peaks kah mängima hakkama, aga motivatsioon on täiesti null, kui xboxi peal nii palju mängitud juba.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 17:26:02 vasta tsitaadiga

xbox360 pult PC jaoks kõige ajalikum, ei näe põhjust miks vaevata end mingi kolmanda osapoole juraga. Vähemalt võib 100% kindel olla, et toimib mängudega nii nagu peab.

uued alad ja bossid, ainuükski põhjuseks miks uuesti läbi teha.

Nad võiks selle juba konsoolidele kah välja lasta...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.08.2012 17:37:26 vasta tsitaadiga

Kas see mäng on nagu Gothic seeria open worldiga jne või midagi hoopis muud?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 17:56:41 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kas see mäng on nagu Gothic seeria open worldiga jne või midagi hoopis muud?


See mäng on omalaadne. Open world päris ei ole aga tunnel, tunnelis ühesuguse ülesehituse ja lootiga kah mitte.

Iga koht on erinev, iga koht on erinev väljakutse iga koht on erineva stuffiga ja vastaste ülesehitusega. Demon Souls'ist erinevalt on Dark Soulsis suurem rõhk sellel, vähemalt minuarust, et maailm on osa sinu vastasest ja ohust millest pead jagu saama, et edasi jõuda. Kogu maailm on üks suur osa ehk siis väga sujuvalt lähed üle ühelt alalt teisele. Üli hea level disain minuarust. Nagu "päriselt" eksisteeriv asukoht oleks kuna ei ole tunda mingit genereeritud crap'i kus iga koht niisama valmis visatud ja igav.

Ühe parima võitlus süsteemiga action rpg imo. Iga relv erinev ja igal relval on oma "raskus" ja lausa tunned kuidas asi lõikab icon_lol.gif Kurb, et PC rahvale natuke nutune port anti aga konsooli puldiga ja antud "fix"'iga on asi väga hää. V.a online hakkab raudselt cheat fest olema thumbs_down.gif Online on üks suur osa sellest mängust ja elamusest. Ilma selleta jääb päris paljust puudu. Pinget pole kah üldse kui teada, et keegi sind ei invade'i jms juhtumeid ei tule ette. Lisaks ei saa kedagi appi kutsuda, et minna kusagile kuhu veel teatud leveli puhul ei tasuks ronida (seal ei ole mingit nämmutamist level scaling juraga, boss on nagu on ja kui oled nõrk siis saad ka kohe surma ning ennem tast jagu ei saa kui ajusid kasutad või piisavalt hea geariga peale lähed... või kutsud sõbrad appi icon_razz.gif )

Mingeid Queste otseselt sulle ei anta. Sa lähed sinna maailma ja üritad edasi saada ning elus püsida. Läbi vaeva ja raskuste seikled lõpuni kuniks saavutad end game'i. Siis tuleb new game + kus sama tegelane kellega mängu läbi tegid + sama loot ja saad uuesti peale hakata aga seekord veel raskemate vastastega jne. Ehk siis ei ole tühi töö ja level up'imine nagu enamus mängudes, et kui mäng läbi saad selle tegelase valmis kellega algusest peale oleksid tahtnud mängida.
Mängu story't kah ette ei mämmutata. Ise pead vaatama ja kuulama. Levelite disainis ja vastastes on selles osas väga suur roll. + raamatud ja item'id mida leiad. Mängus on ka tegelased kes sinuga räägivad ja ka neilt saad vastavat infot ja õhustiku edasi.

Ehk siis kui mingi level näeb välja nagu oleks seal vana kurat ise ringi tatsanud siis suure tõenäosusega ta seal ringi lasebki. Sellepärast on juba level disain ja visuaalne osapool super hea, ta annab edasi mängu idee ja õhustiku väga hästi. Ei ole mingeid puhtaks pestud textuure mis läigivad ja säravad igalpool ühtemoodi. On kohti mis on ilusad ja kenad ja on kohti mis on lihtsalt masendavad, räpased (soo level näiteks mis sarnaneb demon soul'si omaga, üks rõvedamaid kohti mängus kus eriti kaua olla ei tahtnud + igast nurgast sai peksa).


http://darksoulswiki.wikispaces.com/

hea kont info saamiseks kui mingid itemid segadust tekitavad või täpselt ei saa aru süsteemile mis seal loodud on. samuti mis moodi coop toimib ja mis värk seal üldsegi kokku keedetud on. pms üks neist mängudest kus tasuks ennem manuaal läbi lugeda kui pea ees suitsiidi tegema minna.

Midagi ületamatut rasket seal ei ole. Mõistust kasutades saab igast tondist seal kerge vaevaga jagu. Paanikasse sattuda siis on läbikukkumine garanteeritud. Ja sageli on ka strateegiline element lihtsalt minema jooksmine.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kenkak
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2012




sõnum 26.08.2012 19:29:26 vasta tsitaadiga

Hei, sinu juttu on päris huvitav lugeda ja tahaks hirmsasti mängu proovida, aga tundub et klaviatuuriga ei kannata üldse mängida? Ehk oskad soovitada võimalikult odavat xbox pulti arvutile kas või kasutatud, peaasi et töökorras ja saab seda mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 19:33:26 vasta tsitaadiga

Xbox360 originaal pult, juhtmega. Müüdakse eraldi elektroonika/arvuti poodides. Minuarust ainuke pult mida PC peale tasuks osta. Vähemalt toimib asi nagu peab, eriti sedasorti portidega. Ise kunagi ostsin (xbox'i ei oma) ja siiani väga rahul selle puldiga.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 26.08.2012 19:56:07 vasta tsitaadiga

Keegi olevat juba SSAO ka tööle saanud, samas osad kes proovinud mitte aga kes tahab võib ise proovida icon_biggrin.gif

Õpetus siin:
Spoiler Spoiler Spoiler

Tulemus, on väga kena:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kenkak
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2012




sõnum 26.08.2012 22:25:24 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Xbox360 originaal pult, juhtmega. Müüdakse eraldi elektroonika/arvuti poodides. Minuarust ainuke pult mida PC peale tasuks osta. Vähemalt toimib asi nagu peab, eriti sedasorti portidega. Ise kunagi ostsin (xbox'i ei oma) ja siiani väga rahul selle puldiga.


Aitäh vastuse eest, aga kas sellega on siis nii, et jalutan poodi ja võtan esimese ettejuhtuva xbox 360 wired puldi ja toimib ilusti kohe ka arvutis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 22:36:42 vasta tsitaadiga

pms küll jah. ostad Xbox360 juhtmega puldi (kasutab USB'd) ja ühendad kodus arvuti külge ära. Win 7 peaks ise ära tundma ja pakkuma uuenduste kaudu ka drivereid. Kui ei paku siis mine M$ kodukale ja tõmba alla Xbox360 puldi driverid. Ja kõik töötab.

Xbox360 ju Microsofti toode seega pult töötab väga kenasti Windows'iga. Juhtmevaba versiooni ei ole katsetanud seega ei oska selle kohta midagi tarka öelda.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 22:41:37 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
pms küll jah. ostad Xbox360 juhtmega puldi (kasutab USB'd) ja ühendad kodus arvuti külge ära. Win 7 peaks ise ära tundma ja pakkuma uuenduste kaudu ka drivereid. Kui ei paku siis mine M$ kodukale ja tõmba alla Xbox360 puldi driverid. Ja kõik töötab.

Xbox360 ju Microsofti toode seega pult töötab väga kenasti Windows'iga. Juhtmevaba versiooni ei ole katsetanud seega ei oska selle kohta midagi tarka öelda.
Ise wirelessi kasutanud mõned aastad ning töötab edukalt.
Juhtmega variant peaks eeldatavalt odavam ning kergem olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2012 23:02:29 vasta tsitaadiga

Juhtmeta pult vajab ka vastuvõtjat, sellist näiteks: Link
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 12:46:12 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Juhtmeta pult vajab ka vastuvõtjat, sellist näiteks: Link
Ma ostsin sellise Hong Kongi originaali just Dark Soulsi mängimiseks. Tulemus aga see, et mu enda musta värvi pult sellega ei sünkroniseeru aga sõbralt laenatud valge hakkas ilusti tööle.

Siinsele hädalisele soovitan juhtmega pult osta. Ja juhtmega pult ei tähenda Wireless puldi arvutiga ühendamist Play & Charge kiti abil.

Cheatereid muidugi leidub juba hulgi. Ainuüksi eile mängides sattusid mulle vastu kolm sellist pärdikut, kel oli automaatne elude recharge ja täiesti arusaamatu hunnik Pyromance'i. Muidugi mängida nad ei oska ja seega nende maailmast välja Black Crystaliga hüpata oli lihtne. gg masterrace.

kriist, olen lugenud neid asju küll ja igasuguseid draivereid installinud. See pult lihtsalt ei synci ära ja kõik, kuigi Xboxi taga töötab. Puldi värvist selle sisu ilmselt ei sõltu aga selline situatsioon lihtsalt on.


viimati muutis EvilKatarn 27.08.2012 12:54:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 12:51:08 vasta tsitaadiga

EvilKatarn, endal valge pult ja ei usu, et värvuses vahet oleks. Alla oli vaja tõmmata puldi soft ja peale installi teha läbi see: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-gaming/xbox-360-wireless-receiver-wont-connect-to/0e141e88-64f4-4bbd-8dad-7eb12a22cab6
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 13:09:50 vasta tsitaadiga

ostke juhtmega pult ja jamad puuduvad, samuti ei saa aku kõige ebasobivamal hetkel tühjaks.

mnjah windows for games crap laseb seega mängu omadega põhja, hea et Xbox360 ei oma, siis maksa kah veel selle eest et online'is cheateritega võidu jahuda icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 27.08.2012 13:13:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 13:12:32 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mnjah windows for games crap laseb seega mängu omadega põhja, hea et Xbox360 ei oma, siis maksa kah veel selle eest et online'is cheateritega võidu jahuda icon_lol.gif
270h jooksul oli õnn Xboxil näha ühte või kahte cheaterit. Pole isegi võrreldav selle jamaga mis PC'l praegu toimub.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 13:14:40 vasta tsitaadiga

mnjah jään siis online osas PS3 juurde, tuleb mingi hetk lisa osa välja saab tõsisemalt jaurata. PS3 peal nagu ei mäletaks, et keegi puht ehtsalt, otseselt ja silmnähtavalt cheatinud oleks. Mõned tundusid jube over powered ja see ka kõik. Ei teaks et PS3 peal online cheate on... mõned kasutavad mängu "buge" ära ja selle vastu ei saa.

Backstab 'imine on siiski mängus paras bullcrap. Liiga kergeks tehtud thumbs_down.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.08.2012 13:25:52 vasta tsitaadiga

angel, konsoolidel eksiteeris vaid itemite dupe'imine. Seegi on juba ammu patched.
Ise olen ka PC versioonis ikka päris mitme surematu poolt invade saanud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 14:10:30 vasta tsitaadiga

kurb, et nõnda cheaterite saagiks asi läheb.

online/coop 'il on väga suur osa antud mängu õhustiku, elamuse loomisel. Näed teisi samades raskustes, human vormis ei tasu sageli olla kuna keegi võib invade'ida, kuuled kuidas teised midagi saavutasid (kella kõla), näed vihjeid ja abisid, etc.

arvasin, et seal games for windows juras on mingi anticheat olemas ja jagatakse bänne jms asju. Dark Souls oleks võinud VAC'i vms kaitse endale ikka saada icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kenkak
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2012




sõnum 28.08.2012 21:41:31 vasta tsitaadiga

Käisin täna Pärnus kaubamajakas, aga originaal pulti juhtmega ei müüdagi vist enam nii? Huvitav kas see on õige värk - link ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 21:42:29 vasta tsitaadiga

tundub küll olevat. Xbox360 originaal USB/juhtmega.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kenkak
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2012




sõnum 28.08.2012 22:04:45 vasta tsitaadiga

Aga see nimetus dualshock, see oleks nagu ps puldi oma vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 22:11:59 vasta tsitaadiga

vat seda ei oska kommenteerida. DualShock on pigem PS3 puldi nimetuses. Enda xbox360 puldil ka mingit sedasorti kirjet ei leia. Keegi kes omab Xbox360'et oskab ehk kommenteerida.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kenkak
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2012




sõnum 28.08.2012 22:19:54 vasta tsitaadiga

Või kuidas on sellega? see on nagu xbox classicu oma, aga kas toimib täiesti ilusti? - link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 22:24:22 vasta tsitaadiga

see on ju tava xbox, ma pidasin silmas ikka Xbox360.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.08.2012 22:24:43 vasta tsitaadiga

See on esimesele xboxile. Jumal küll, http://www.photopoint.ee/et/toode/17188/speedlink-gamepad-xeox-sl6555-sbk-a mine osta see või muu taoline, kõik töötavad sama hästi.
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2012 22:28:10 vasta tsitaadiga

sellel speedlink'il drigerid on?

Imo peaks olema enamus poodides Xbox360 pult ikka olemas, konsooli tarvikute poes vms. PS3'ele on pulte lademetes elektroonika poodides. Pult on kord juba selline asi mis mingis olukorras ikka katki "läheb" icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dark Souls: Prepare to Die Edition mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.