Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 02:00:01 vasta tsitaadiga

-level requirementide otsimise muutmine AH -s muudab leveldamise ikka nii palju mugavamaks. Võtsin kähku paar 5k -st 40res ringi ja hell act2 boss lvl 56 DH -ga läks nagu nalja (sest muidu ta tegi oma seda super hitti, mis 1hittis mu 16k elud ka ära, no kiteda lihtne, aga ma laisk icon_biggrin.gif)

To Mihkel^^: Mida sa mõistad raske all? Paar surma acti peale pole ka imo üldse paha. Lihtsalt huvipärast.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 02:11:07 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
-level requirementide otsimise muutmine AH -s muudab leveldamise ikka nii palju mugavamaks. Võtsin kähku paar 5k -st 40res ringi ja hell act2 boss lvl 56 DH -ga läks nagu nalja (sest muidu ta tegi oma seda super hitti, mis 1hittis mu 16k elud ka ära, no kiteda lihtne, aga ma laisk icon_biggrin.gif)

To Mihkel^^: Mida sa mõistad raske all? Paar surma acti peale pole ka imo üldse paha. Lihtsalt huvipärast.


raske on ikka see, kui ma suren 4 korda enne kui ühe paki 3seid siniseid mobe maha saan.. ja nii korduvalt
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grayzag
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2012




sõnum 23.08.2012 02:23:53 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Grayzag kirjutas:
Väike XP chart ka nendele levelitele..
Spoiler Spoiler Spoiler


Archangel, ma arvan, et sa võtad asja ikka väga lebolt või sa pole A3ks valmis.
Ise sain 12M xp tunniga ja eriti ei keskendunud.
Kripparrian oma uues videos mainis, et tegi A3 cleari 50 minutiga ja sai 25m xp.


No eks oleneb ikka gearist jah. Ega mul see midagi erilist tõesti pole ja Act. III-s päris silmad kinni toksida ei saa. Seega see aja-arvestus rohkem minu enda jaoks arvutatud. Kui sa 12m tunnis said siis väga hea. icon_smile.gif

Kripparian oma no-lifer skillide ja geariga on muidugi vähe teine klass. icon_biggrin.gif

Sven kirjutas:
Kas asi on selles, et iga ACT-i alguses saab saasta, või siis üldiselt ainult saasta tulebki? 3h ja pmst mitte m-igi.


RNG. Math is a bitch.

Siiski, sa eeldasid et mingid high end prod saavad ainult 10m xp/h.
Ei olegi see paragon nii raske icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.08.2012 02:29:09 vasta tsitaadiga

Esimene para level käes icon_smile.gif

Vahi, tervelt 4 kollast kukkus rare kollilt icon_smile.gif aga esimest legendaryt ikka pole icon_sad.gif

_________________


viimati muutis 10.10.10 23.08.2012 02:55:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 02:33:39 vasta tsitaadiga

Grayzag kirjutas:

Siiski, sa eeldasid et mingid high end prod saavad ainult 10m xp/h.
Ei olegi see paragon nii raske icon_biggrin.gif


No ma ütlesingi, et vähe profimad saavad 10+ Või veelgi enam. icon_razz.gif
Aga ega mul väga millegi muu järgi ennustada polnud, kui enda mängu järgi. Ma sain niigi kehvad 7.5mil kahe tunni peale. Huvitav näha, et ka 3x rohkem on suht köömes saada ning väga proffidel lausa 6x kiiremini, kui mul.

Aga isegi, kui ma farmiks sama hästi ja kiiresti, kui Kripperian ehk 5-6x kiiremini, kui praegu, siis läheks ikka 6 kuud, et max lvl kätte saada, lol. Ja seda iga päev mitu tundi mängides, mida ma ka niivõinaa täis ei suuda mängida.

Seega isegi, kui mulle kukuks ulme varustus kätte siis arvatavasti enne poolt aastat ikka tipu lähedale ei jõuaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aMsaaL
HV kasutaja
aMsaaL

liitunud: 18.11.2003




sõnum 23.08.2012 09:43:18 vasta tsitaadiga

Tunduvalt parem on nüüd ikka. Eriti see, et eliidid ei taasta oma elusid ja saab samast kohast edasi minna. On vähemalt progress, mitte paigalseis. AHs on ka parem kraami otsida, kui filtreid on rohkem. Raresid kukub küll aga mitte nii palju, lootsin vist rohkemat.
Para levelid on ka head, mingi point on nüüd tekkinud jälle edasi mängida. Üldiselt väga hea patch thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 10:38:16 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul?


Ehk peaksid respeccima? Enda Wizardil oli ~19k elu, resistid 300-400 vahel ning sinuga sarnane DPS, kui act 2 ringi jooksin.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2012 11:05:19 vasta tsitaadiga

armor?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 11:59:42 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul?
Miks sul Cold Blooded valitud on, kui ise mingit cold damaget ei tee? Ja ma ei saa aru, kas sa mängid ilma saatjata (follower), sest ühelgi neist pole mingit normaalset relva? Archon IMHO ka suht pointless Infernos, vähemalt Act II alates.
Või sul nüüd mingi teine wiz käsil, mitte eelpool postitatud http://us.battle.net/d3/en/profile/Mihkel-2742/hero/24999658

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2012 12:34:30 vasta tsitaadiga


_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 13:26:22 vasta tsitaadiga

Sven kirjutas:
Kas asi on selles, et iga ACT-i alguses saab saasta, või siis üldiselt ainult saasta tulebki? 3h ja pmst mitte m-igi.


3h pole mingi farmi aeg icon_biggrin.gif selle aja jooksul ei peagi veel midagi saama.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.08.2012 14:01:05 vasta tsitaadiga

Kumb on Barbil parem solodes, dual wield või shield?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 14:14:37 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kumb on Barbil parem solodes, dual wield või shield?


softis ilmselt lased sellise setupiga mis teeb rohkem dammi icon_wink.gif
hardcores on shield must have.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 14:19:44 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul?
Miks sul Cold Blooded valitud on, kui ise mingit cold damaget ei tee? Ja ma ei saa aru, kas sa mängid ilma saatjata (follower), sest ühelgi neist pole mingit normaalset relva? Archon IMHO ka suht pointless Infernos, vähemalt Act II alates.
Või sul nüüd mingi teine wiz käsil, mitte eelpool postitatud http://us.battle.net/d3/en/profile/Mihkel-2742/hero/24999658

sama ikka, läks meelest ära, kuna öösel panin selle speci peale, proovisin, siis ununes cold blooded peale, eelmises specis panin blizzardit ja frost hydra ja jooksin kollidelt eest ära icon_biggrin.gif nüüd proovin midagi muud ka, aga see pole see õige spec ikkagi, mis hetkel on, peab uurima midagi muud, aga hetkel US serv hoolduse all
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 14:29:45 vasta tsitaadiga

nt. melee-wizardi jaoks peaksid IMHO oma armori ja res ikka veel hulga kõrgemale ajama, niiet dam. reduction oleks 80% ligidal.
Aga muidu mis selles eest ära jooksmises halba on? Iga strateegia mis võidu toob on lõppkokkuvõttes hea. icon_rolleyes.gif
Keset kollikarja ringituustimiseks on ikka barb mõeldud. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.08.2012 14:34:37 vasta tsitaadiga

Mul barbil allres 330+ , ning dam reduction on 77%. Loh alla 400. Act 2 sain hakkama, nüüd sain eliidipakilt peksa act 3-mes. Eks vaatab mis edasi.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 14:35:49 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Keset kollikarja ringituustimiseks on ikka barb mõeldud. icon_lol.gif


Või munk. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 19:02:43 vasta tsitaadiga

Ma ise läksin act3 üle WW setupile. Kilp ja mõõk läks igavaks. Nüüd saab haigelt ringi keerutatud act3 nagu hakklihamasin.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 20:23:36 vasta tsitaadiga

logitech13, Jaga oma setuppi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2012 20:59:37 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
logitech13, Jaga oma setuppi. thumbs_up.gif



http://eu.battle.net/d3/en/profile/Limask-2841/hero/8403316 allresi ja vit oleks juurde vaja, aga hetkel väga ei karju. Kui üksinda terve act3 läbi farmin siis suren 4-5 korda. Enamus juhtudel suren oma lohakuse tõttu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 02:46:03 vasta tsitaadiga

Esimene uus Legendary siis kukkus. Mängitud vbl 5h uue patchiga. icon_razz.gif



Kahjuks küll ei ole see mida just tahaks kasutada. Aga hoian endale hetke seisuga. Vbl Act. I-s teen paar runni sellega. Võib kehvemat armorit kanda küll ja ikka vabalt hakkida. GF niivõinaa veel maxed out ei ole.
Vähemalt suht. max roll nendes asjades, mis tähtsust mingilgi määral omavad. icon_biggrin.gif

http://us.battle.net/d3/en/item/goldskin

Kukkus muide täiesti suvalise Act. I-e valge käest. Ilma NF buffita. MF ainult +100%. Alustasin just ühte kerget runni ajaviiteks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 24.08.2012 03:38:51 vasta tsitaadiga

Goldskin on väga hea ju, küll mõni gold botter ära ostab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 24.08.2012 03:55:03 vasta tsitaadiga

Abazel kirjutas:
Goldskin on väga hea ju, küll mõni gold botter ära ostab.


Hea on ta küll, aga nagu AH-s näha on, siis iga päevaga hind langeb.. hetkel väärtus umbes 4 milli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 04:28:02 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul?


http://eu.battle.net/d3/en/profile/Drizzle-2928/hero/12856693

Minu wizard build , siiani suht efektiivselt toiminud act1/2 , 3jaoks jääb nõrgaks

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 04:43:27 vasta tsitaadiga

Mida life-steali, lol. Uued affixid ikka laksavad jõhkralt. Kahju, et dämm nii madal ainult on.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 04:45:57 vasta tsitaadiga

Archangel, See lihtsalt nii sellepärast, et nüüd on 2H kõike topelt! Lifesteal aga über mõttetu enivei kuna infernos on -80%
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 04:54:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Archangel, See lihtsalt nii sellepärast, et nüüd on 2H kõike topelt! Lifesteal aga über mõttetu enivei kuna infernos on -80%


Seda küll jah. Lahe tundus see, et korraga täis laks. Life-steal, Life on-hit, socket. Kui 2hander topelt suuremaid rolle viskab selles suhtes, siis on muidugi life-on hit kesine. Aga ei, väga head muudatused. Loogiline, et 2 hander peabki niivõrd palju parem olema, muidu poleks ju pointi.

See selleks. Tunnike tagasi kukkus hea paar kindaid. Krt ei osanud hinda panna ja kohe osteti ära 7mil eest. Oleks vist võinud rohkem küsida krt... Selle eest sain aga endale kohe 7 milkuse relva pihku. Mighty weapon. 1 hander, life steal 3, on hit 950. Str ja vit +150 mõlemad. DPS küll 800, mis mõne jaoks vähe aga noh, eks raha seab piirid.

Paragon leveleid ikka tiksub aeglaselt pole midagi teha. Tõesti ega enne kuud vist lvl 10-ni ei jõua. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 06:14:57 vasta tsitaadiga

Nonii. 1.04 väljas. Base dps 50k (koos SSga 133k), 3700 armor, 24k elusid ning paragon lvl 6. Nüüdseks ka 1 legend+2 seti leitud:



Vanadega võrreldes hoopis teine teema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 07:06:52 vasta tsitaadiga

Üks Legendary kukkus veel. Kokku siis mingi 5-6h mängimist ja kaks legendary. See vähe kõrgem level juba ning mingi huvitav proc ability. Aga peale vast siiski ei pane, kuna baas-statte/resiste siiski ei anna. Üldjoontes suht jama siiski. icon_biggrin.gif - väärtus põhimõtteliselt puudub. Aga parem ikka kui enne oli. icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Odratolgus
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2012




sõnum 24.08.2012 10:55:41 vasta tsitaadiga

Mul saab kohe 10 levelit täis, aga närvi ajab see, et legendare nii vähe leian(MF geariga).(ainult 1 kukkunud-- 450k väärt), samas Un3v3n on juba 5 leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 11:30:55 vasta tsitaadiga

Viimased kaks päeva olen saanud võrdlemisi jamasid raresid ja 1 legendary.. käed hakkasid värisema juba, et kas tõesti kallim kui paarikümne kilone saast... identify ja tuli välja et oli hoopis paarikilone saast.
MF on buffiga 200. Samas väiksema MF-ga saavad väärtuslikumaid mante, right asdasd & sven?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 11:46:38 vasta tsitaadiga

Sain ka oma esimese grand plani, spirit stone. 1M vaesem ja ei miskit icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 12:05:28 vasta tsitaadiga

Paragon level 6, 3-s päev järjest act 2-3 ringi müttand 320 MF-iga ja tulemuseks 0 legendaarset, 0 seti juppi, 0 gear upgrade'i. Takkatippu sain täna disconnecti, mispeale kogu inventorys olev loot ära kadus koos potentsiaalselt 10 millise väärtuse chest armoriga. Ühesõnaga täiesti FAIL patch, see mäng on ikka täiesti parandamatu käkerdis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 12:27:54 vasta tsitaadiga

lvl 9 , 0% MF , 5 legendarit ( 1 korralik ,3 keskmist ,1 saast)
muud looti tuleb enamvähem samamoodi ..
patchiga olen ise rahul icon_smile.gif


nii palju kui battlenet foorumis lugenud olen siis enamus high MF-ga vennad küll legendarisid rohkem ei saa.
Pigem kukub kollaseid ja siniseid kui legendarisid icon_biggrin.gif

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5199040199
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 24.08.2012 13:12:32 vasta tsitaadiga

Mul mf suht 0 ja para 2, täna siis grindima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 13:22:46 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:
Paragon level 6, 3-s päev järjest act 2-3 ringi müttand 320 MF-iga ja tulemuseks 0 legendaarset, 0 seti juppi, 0 gear upgrade'i. Takkatippu sain täna disconnecti, mispeale kogu inventorys olev loot ära kadus koos potentsiaalselt 10 millise väärtuse chest armoriga. Ühesõnaga täiesti FAIL patch, see mäng on ikka täiesti parandamatu käkerdis.




Ma ei saa aru mida kuradit te virisete nagu päevades emased ? icon_biggrin.gif Jaa ma olen ka paragon lvl 9, faminud kogu selle aja act3 ja olen ka saanud 0 legendarit ja raha olen selle ajaga teeninud 10 mil. Plää ma ei hakka virisema selle pärast. Ma mängin edasi ja naudin seda hacknslashi, mis mu meelt veel lahutab. Sellepärast, et sina ei saa itemeid ei tee mängu käkerdiseks.


/kellelgi huvi barbile soetada tank/dps full geer siis võib minu jutule tulla /50%block, 45+k hp, warcryga oli allres 900+, LoH1k, armorit oli 13k+-, dps jäi sinna 17-18k vahele. Väga korralik Act2-3 smashimise jaoks.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 14:10:43 vasta tsitaadiga

Jutt on küll mõnel mehel selline, et võrdle või esimest korda pokkerit mängiva inimesega. Esimese paari päevaga rahahunnikuid kokku ei ajata ja kohe "rigged, rigged, pole võimalik võita. Maja petab. Nõme mäng. Ainult lollid mängivad." icon_biggrin.gif

Sitt muidugi, kui Legendarisid peale pikka mänguaega ei leia, aga selline ongi RNG võlu. Kunagi ei tea millal ja kui palju kukkuma hakkab. Keegi proovis umbkaudset statistikat teha legendary drop rate kohta:

tsitaat:
Elite Legendary drop rate: 1 in 4,536 Elites or 0.022% chance
Normal Legendary drop rate: 1 in 56,096 Normals or 0.0018% chance


Ehk, dropi võimalus on kaduv-väike. Ma olen oma 170h jooksul 4500 elite tapnud ning 110k kokku. Arvestades MF'i ja siis olengi umbestäpselt õiges kohas oma droppidega. Vbl natukene rohkem, kui keskmine. Olen leidnud kokku 10 legendary/set asja. Päris stabiilselt 200% MF pole olnud, aga sinnakanti.


Seega mõelge nüüd peaga - kas on võimalik ise märgata legendary droppide paranemist Geari muudatuste tõttu? Hui on. Võimalik variatsioon on liiga suur. Sa võid leida kasvõi kohe praegu 3 legendary 5 minuti jooksul ning siis järgmised kuu aega rassida ja mitte midagi näha. Isegi, kui MF on maxed out on variatsioon niivõrd suur, et drop rate reaalselt muudatust lühiajaliselt tuvastada pole võimalik.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 14:36:52 vasta tsitaadiga

Olen aktiivselt pea 3 aastat pokkerit mänginud + umbes poole sellest ajast Holdem Manageriga mängitud käsi analüüsinud. Sellest tähelepanek, et umbes paarisaja tuhande käe järel kõikidel pokkerimängijatel kaardiõnn või nö RNG normaliseerub ehk siis 200k mängitud kätt on piisavalt suur sample size, et statistilised numbrid hakkaksid klappima tegelikkusega. Diablo 3-s aga pole u 300 000 mob killi juures veel mitte ainsatki set itemit kukkukunud. Seega ei saa ka RNG kohta mingeid järeldusi teha, kuna lihtsalt pole midagi analüüsida.

Selleks, et üldse mingit RNG statistikat kogu playerbase'i peale saaks kokku hakata arvutama, peab iga mängija vähemalt ühe legendary ja set itemi leidma. Niikaua kui eksisteerib mängijate hulgas nullipoisse on ka droprated ümmargune 0.


viimati muutis infarkt 24.08.2012 15:08:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 15:00:14 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
infarkt kirjutas:
Paragon level 6, 3-s päev järjest act 2-3 ringi müttand 320 MF-iga ja tulemuseks 0 legendaarset, 0 seti juppi, 0 gear upgrade'i. Takkatippu sain täna disconnecti, mispeale kogu inventorys olev loot ära kadus koos potentsiaalselt 10 millise väärtuse chest armoriga. Ühesõnaga täiesti FAIL patch, see mäng on ikka täiesti parandamatu käkerdis.




Ma ei saa aru mida kuradit te virisete nagu päevades emased ? icon_biggrin.gif Jaa ma olen ka paragon lvl 9, faminud kogu selle aja act3 ja olen ka saanud 0 legendarit ja raha olen selle ajaga teeninud 10 mil. Plää ma ei hakka virisema selle pärast. Ma mängin edasi ja naudin seda hacknslashi, mis mu meelt veel lahutab. Sellepärast, et sina ei saa itemeid ei tee mängu käkerdiseks.


/kellelgi huvi barbile soetada tank/dps full geer siis võib minu jutule tulla /50%block, 45+k hp, warcryga oli allres 900+, LoH1k, armorit oli 13k+-, dps jäi sinna 17-18k vahele. Väga korralik Act2-3 smashimise jaoks.


Mul on barbi, uuendaks geari küll, kus ma hinnakirja näeks?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 24.08.2012 15:27:01 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:
Olen aktiivselt pea 3 aastat pokkerit mänginud + umbes poole sellest ajast Holdem Manageriga mängitud käsi analüüsinud. Sellest tähelepanek, et umbes paarisaja tuhande käe järel kõikidel pokkerimängijatel kaardiõnn või nö RNG normaliseerub ehk siis 200k mängitud kätt on piisavalt suur sample size, et statistilised numbrid hakkaksid klappima tegelikkusega. Diablo 3-s aga pole u 300 000 mob killi juures veel mitte ainsatki set itemit kukkukunud. Seega ei saa ka RNG kohta mingeid järeldusi teha, kuna lihtsalt pole midagi analüüsida.

Selleks, et üldse mingit RNG statistikat kogu playerbase'i peale saaks kokku hakata arvutama, peab iga mängija vähemalt ühe legendary ja set itemi leidma. Niikaua kui eksisteerib mängijate hulgas nullipoisse on ka droprated ümmargune 0.

300000 mobi ja ühtegi legendarit? Are u fucking kidding me, mul on 3x vähem ja üle 20-ne legendary 200% mf
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 15:38:36 vasta tsitaadiga

Eks see legendary kukub suht suvaliselt. Mul on geari ja paragoniga kokku ~60% MF + valor. Tegin eile 2 jooksu ja mõlemal jooksul sain legendary(suht jamad siiski), kuid mitte ühtegi korralikku kollast. Ei tasu kohe pead otsast rebida endal.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 15:42:26 vasta tsitaadiga

infarkt kirjutas:
Olen aktiivselt pea 3 aastat pokkerit mänginud + umbes poole sellest ajast Holdem Manageriga mängitud käsi analüüsinud. Sellest tähelepanek, et umbes paarisaja tuhande käe järel kõikidel pokkerimängijatel kaardiõnn või nö RNG normaliseerub ehk siis 200k mängitud kätt on piisavalt suur sample size, et statistilised numbrid hakkaksid klappima tegelikkusega. Diablo 3-s aga pole u 300 000 mob killi juures veel mitte ainsatki set itemit kukkukunud. Seega ei saa ka RNG kohta mingeid järeldusi teha, kuna lihtsalt pole midagi analüüsida.

Selleks, et üldse mingit RNG statistikat kogu playerbase'i peale saaks kokku hakata arvutama, peab iga mängija vähemalt ühe legendary ja set itemi leidma. Niikaua kui eksisteerib mängijate hulgas nullipoisse on ka droprated ümmargune 0.


Sa oled lihtsalt statistiline anomaalia oma 300k killi ja ühegi legendarita. Ei muud.

Pokkeri võimalik tulemus 100k peale. Võitev strateegia, aga võid ka täiesti miinusesse joosta:

Spoiler Spoiler Spoiler


Pikendame miljoni käeni ning isegi siin on variatsioon mitmekordne. Keegi peab statistiline ekstreemsus olema ühes või teises suunas.

Spoiler Spoiler Spoiler



Üleval pool välja toodud pisike statistika Legendary Drop rate kohta oli muidugi suhteliselt algeline, kuid umbkaudset aimu ta siiski annab. Ei ole kursis, kas keegi on mingit suuremat statistika kogumikku teinud. Peaks võib-olla tuhnima veidi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:11:24 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
infarkt kirjutas:
Olen aktiivselt pea 3 aastat pokkerit mänginud + umbes poole sellest ajast Holdem Manageriga mängitud käsi analüüsinud. Sellest tähelepanek, et umbes paarisaja tuhande käe järel kõikidel pokkerimängijatel kaardiõnn või nö RNG normaliseerub ehk siis 200k mängitud kätt on piisavalt suur sample size, et statistilised numbrid hakkaksid klappima tegelikkusega. Diablo 3-s aga pole u 300 000 mob killi juures veel mitte ainsatki set itemit kukkukunud. Seega ei saa ka RNG kohta mingeid järeldusi teha, kuna lihtsalt pole midagi analüüsida.

Selleks, et üldse mingit RNG statistikat kogu playerbase'i peale saaks kokku hakata arvutama, peab iga mängija vähemalt ühe legendary ja set itemi leidma. Niikaua kui eksisteerib mängijate hulgas nullipoisse on ka droprated ümmargune 0.


Sa oled lihtsalt statistiline anomaalia oma 300k killi ja ühegi legendarita. Ei muud.

Pokkeri võimalik tulemus 100k peale. Võitev strateegia, aga võid ka täiesti miinusesse joosta:

Spoiler Spoiler Spoiler


Pikendame miljoni käeni ning isegi siin on variatsioon mitmekordne. Keegi peab statistiline ekstreemsus olema ühes või teises suunas.

Spoiler Spoiler Spoiler



Üleval pool välja toodud pisike statistika Legendary Drop rate kohta oli muidugi suhteliselt algeline, kuid umbkaudset aimu ta siiski annab. Ei ole kursis, kas keegi on mingit suuremat statistika kogumikku teinud. Peaks võib-olla tuhnima veidi.


Nagu sa oma graafikust näed, siis pokkeris on võimalik vastavalt oma skillile võiduvõimalusi oluliselt parandada/halvendada. Diablo 3-e puhul ei ole skillil RNG suhtes absoluutselt mitte mingisugust mõju, ja minu jaoks on see arvutimängu juures lihtsalt halb disain. Täpselt samamoodi on mulle vastumeelt loterii ja kasiino slot machined, kus võiduvõimalus sõltub puhtalt RNG-st. See-eest spordiennustust ja pokkerit, kus lisaks õnnele tuleb kasuks ka oskuste/teadmiste arendamine, mängin hea meelega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:32:05 vasta tsitaadiga

Suht lihtsaks tehtud. Act 3 -es solodes võib lihtsalt vahepeal akna alla panna ja võileiba süüa, lahti teen siis ikka elud täis. Isegi kui mõni elite pack ümber. Mõned packid loomulikult tugevamad ka, pole veel kohanud (va multiplayer). Hetkel siis tavaline buffed seis (WarCry + Battle Rage) 10.2k armor, 1.1-1.3k res, 20% block (3.7-4.7k), 17.4% dodge, 45k elusid, 1.37s + 1.7k loh ja 1.4k regen (+1% 45k-st passivega). 1h+shield preset siis.

Aga relvad küll suht kenad. Sain odava (miskise 300k või 600k või sellise hinna eest) 1268.1dps 439str/139vit 2h.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:42:19 vasta tsitaadiga

LOH on plikadele icon_biggrin.gif
http://eu.battle.net/d3/en/profile/thargun-2145/hero/6569655
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K.K
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007




sõnum 24.08.2012 16:48:33 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/d3/en/profile/KeegiKolmas-2686/hero/10134703

Miks mul dmg nii väike on?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 16:59:45 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
LOH on plikadele icon_biggrin.gif


Geniaalne bullshit
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 17:18:34 vasta tsitaadiga

K.K kirjutas:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/KeegiKolmas-2686/hero/10134703

Miks mul dmg nii väike on?


Sest sul on puudus lisa crit dämmist/attack speedist/crit chanceist või millest iganes, mis annab juurde rünnakule.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 17:26:13 vasta tsitaadiga

Dafuu mis crap see on. Istun siin Act3 -es, praeguse sessiooni käigus olen lammutanud umbes paarsada asja ja ainult 9 exquisite essence'i (ehk siis item level koguaeg nii madal).... Act 1-es kukkus kolinal ilvl6* asju. Kuigi see ka kõigub koguaeg, mõnikord A3 -es jällegi suht palju ilvl 63 asju, praegu pole ühtegi saanud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.08.2012 17:28:07 vasta tsitaadiga

Mida nüüd mu "tüübist" arvata?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.