|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
23.08.2012 02:00:01
|
|
|
-level requirementide otsimise muutmine AH -s muudab leveldamise ikka nii palju mugavamaks. Võtsin kähku paar 5k -st 40res ringi ja hell act2 boss lvl 56 DH -ga läks nagu nalja (sest muidu ta tegi oma seda super hitti, mis 1hittis mu 16k elud ka ära, no kiteda lihtne, aga ma laisk )
To Mihkel^^: Mida sa mõistad raske all? Paar surma acti peale pole ka imo üldse paha. Lihtsalt huvipärast.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
23.08.2012 02:11:07
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
-level requirementide otsimise muutmine AH -s muudab leveldamise ikka nii palju mugavamaks. Võtsin kähku paar 5k -st 40res ringi ja hell act2 boss lvl 56 DH -ga läks nagu nalja (sest muidu ta tegi oma seda super hitti, mis 1hittis mu 16k elud ka ära, no kiteda lihtne, aga ma laisk )
To Mihkel^^: Mida sa mõistad raske all? Paar surma acti peale pole ka imo üldse paha. Lihtsalt huvipärast. |
raske on ikka see, kui ma suren 4 korda enne kui ühe paki 3seid siniseid mobe maha saan.. ja nii korduvalt
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grayzag
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2012
|
23.08.2012 02:23:53
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Grayzag kirjutas: |
Väike XP chart ka nendele levelitele..
Spoiler 
Archangel, ma arvan, et sa võtad asja ikka väga lebolt või sa pole A3ks valmis.
Ise sain 12M xp tunniga ja eriti ei keskendunud.
Kripparrian oma uues videos mainis, et tegi A3 cleari 50 minutiga ja sai 25m xp. |
No eks oleneb ikka gearist jah. Ega mul see midagi erilist tõesti pole ja Act. III-s päris silmad kinni toksida ei saa. Seega see aja-arvestus rohkem minu enda jaoks arvutatud. Kui sa 12m tunnis said siis väga hea.
Kripparian oma no-lifer skillide ja geariga on muidugi vähe teine klass.
| Sven kirjutas: |
| Kas asi on selles, et iga ACT-i alguses saab saasta, või siis üldiselt ainult saasta tulebki? 3h ja pmst mitte m-igi. |
RNG. Math is a bitch. |
Siiski, sa eeldasid et mingid high end prod saavad ainult 10m xp/h.
Ei olegi see paragon nii raske
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
23.08.2012 02:29:09
|
|
|
Esimene para level käes
Vahi, tervelt 4 kollast kukkus rare kollilt aga esimest legendaryt ikka pole
_________________

viimati muutis 10.10.10 23.08.2012 02:55:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
23.08.2012 02:33:39
|
|
|
| Grayzag kirjutas: |
Siiski, sa eeldasid et mingid high end prod saavad ainult 10m xp/h.
Ei olegi see paragon nii raske  |
No ma ütlesingi, et vähe profimad saavad 10+ Või veelgi enam.
Aga ega mul väga millegi muu järgi ennustada polnud, kui enda mängu järgi. Ma sain niigi kehvad 7.5mil kahe tunni peale. Huvitav näha, et ka 3x rohkem on suht köömes saada ning väga proffidel lausa 6x kiiremini, kui mul.
Aga isegi, kui ma farmiks sama hästi ja kiiresti, kui Kripperian ehk 5-6x kiiremini, kui praegu, siis läheks ikka 6 kuud, et max lvl kätte saada, lol. Ja seda iga päev mitu tundi mängides, mida ma ka niivõinaa täis ei suuda mängida.
Seega isegi, kui mulle kukuks ulme varustus kätte siis arvatavasti enne poolt aastat ikka tipu lähedale ei jõuaks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aMsaaL
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2003
|
23.08.2012 09:43:18
|
|
|
Tunduvalt parem on nüüd ikka. Eriti see, et eliidid ei taasta oma elusid ja saab samast kohast edasi minna. On vähemalt progress, mitte paigalseis. AHs on ka parem kraami otsida, kui filtreid on rohkem. Raresid kukub küll aga mitte nii palju, lootsin vist rohkemat.
Para levelid on ka head, mingi point on nüüd tekkinud jälle edasi mängida. Üldiselt väga hea patch
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
23.08.2012 10:38:16
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul? |
Ehk peaksid respeccima? Enda Wizardil oli ~19k elu, resistid 300-400 vahel ning sinuga sarnane DPS, kui act 2 ringi jooksin.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
23.08.2012 11:05:19
|
|
|
armor?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.08.2012 11:59:42
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul? |
Miks sul Cold Blooded valitud on, kui ise mingit cold damaget ei tee? Ja ma ei saa aru, kas sa mängid ilma saatjata (follower), sest ühelgi neist pole mingit normaalset relva? Archon IMHO ka suht pointless Infernos, vähemalt Act II alates.
Või sul nüüd mingi teine wiz käsil, mitte eelpool postitatud http://us.battle.net/d3/en/profile/Mihkel-2742/hero/24999658
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
23.08.2012 12:34:30
|
|
|
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
23.08.2012 13:26:22
|
|
|
| Sven kirjutas: |
| Kas asi on selles, et iga ACT-i alguses saab saasta, või siis üldiselt ainult saasta tulebki? 3h ja pmst mitte m-igi. |
3h pole mingi farmi aeg selle aja jooksul ei peagi veel midagi saama.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
23.08.2012 14:01:05
|
|
|
Kumb on Barbil parem solodes, dual wield või shield?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
23.08.2012 14:14:37
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Kumb on Barbil parem solodes, dual wield või shield? |
softis ilmselt lased sellise setupiga mis teeb rohkem dammi
hardcores on shield must have.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
23.08.2012 14:19:44
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Mihkel^^ kirjutas: |
| nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul? |
Miks sul Cold Blooded valitud on, kui ise mingit cold damaget ei tee? Ja ma ei saa aru, kas sa mängid ilma saatjata (follower), sest ühelgi neist pole mingit normaalset relva? Archon IMHO ka suht pointless Infernos, vähemalt Act II alates.
Või sul nüüd mingi teine wiz käsil, mitte eelpool postitatud http://us.battle.net/d3/en/profile/Mihkel-2742/hero/24999658 |
sama ikka, läks meelest ära, kuna öösel panin selle speci peale, proovisin, siis ununes cold blooded peale, eelmises specis panin blizzardit ja frost hydra ja jooksin kollidelt eest ära nüüd proovin midagi muud ka, aga see pole see õige spec ikkagi, mis hetkel on, peab uurima midagi muud, aga hetkel US serv hoolduse all
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.08.2012 14:29:45
|
|
|
nt. melee-wizardi jaoks peaksid IMHO oma armori ja res ikka veel hulga kõrgemale ajama, niiet dam. reduction oleks 80% ligidal.
Aga muidu mis selles eest ära jooksmises halba on? Iga strateegia mis võidu toob on lõppkokkuvõttes hea.
Keset kollikarja ringituustimiseks on ikka barb mõeldud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
23.08.2012 14:34:37
|
|
|
Mul barbil allres 330+ , ning dam reduction on 77%. Loh alla 400. Act 2 sain hakkama, nüüd sain eliidipakilt peksa act 3-mes. Eks vaatab mis edasi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
23.08.2012 14:35:49
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Keset kollikarja ringituustimiseks on ikka barb mõeldud.  |
Või munk.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
23.08.2012 19:02:43
|
|
|
| Ma ise läksin act3 üle WW setupile. Kilp ja mõõk läks igavaks. Nüüd saab haigelt ringi keerutatud act3 nagu hakklihamasin.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.08.2012 02:46:03
|
|
|
Esimene uus Legendary siis kukkus. Mängitud vbl 5h uue patchiga.
Kahjuks küll ei ole see mida just tahaks kasutada. Aga hoian endale hetke seisuga. Vbl Act. I-s teen paar runni sellega. Võib kehvemat armorit kanda küll ja ikka vabalt hakkida. GF niivõinaa veel maxed out ei ole.
Vähemalt suht. max roll nendes asjades, mis tähtsust mingilgi määral omavad.
http://us.battle.net/d3/en/item/goldskin
Kukkus muide täiesti suvalise Act. I-e valge käest. Ilma NF buffita. MF ainult +100%. Alustasin just ühte kerget runni ajaviiteks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
24.08.2012 03:38:51
|
|
|
| Goldskin on väga hea ju, küll mõni gold botter ära ostab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
24.08.2012 03:55:03
|
|
|
| Abazel kirjutas: |
| Goldskin on väga hea ju, küll mõni gold botter ära ostab. |
Hea on ta küll, aga nagu AH-s näha on, siis iga päevaga hind langeb.. hetkel väärtus umbes 4 milli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
24.08.2012 04:28:02
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| nii, wizardist siis, hetkel on mul 45k elusi, 34k dps ja 900 all res, kuigi ma ei suuda act1'st kaugemale minna, 1 on lebo läbi teha otsast lõpuni 0 surmaga, aga act2 juba raske, mis statsi vaja buustida on mul? |
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Drizzle-2928/hero/12856693
Minu wizard build , siiani suht efektiivselt toiminud act1/2 , 3jaoks jääb nõrgaks
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.08.2012 04:43:27
|
|
|
Mida life-steali, lol. Uued affixid ikka laksavad jõhkralt. Kahju, et dämm nii madal ainult on.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2012 04:45:57
|
|
|
Archangel, See lihtsalt nii sellepärast, et nüüd on 2H kõike topelt! Lifesteal aga über mõttetu enivei kuna infernos on -80%
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.08.2012 04:54:35
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Archangel, See lihtsalt nii sellepärast, et nüüd on 2H kõike topelt! Lifesteal aga über mõttetu enivei kuna infernos on -80% |
Seda küll jah. Lahe tundus see, et korraga täis laks. Life-steal, Life on-hit, socket. Kui 2hander topelt suuremaid rolle viskab selles suhtes, siis on muidugi life-on hit kesine. Aga ei, väga head muudatused. Loogiline, et 2 hander peabki niivõrd palju parem olema, muidu poleks ju pointi.
See selleks. Tunnike tagasi kukkus hea paar kindaid. Krt ei osanud hinda panna ja kohe osteti ära 7mil eest. Oleks vist võinud rohkem küsida krt... Selle eest sain aga endale kohe 7 milkuse relva pihku. Mighty weapon. 1 hander, life steal 3, on hit 950. Str ja vit +150 mõlemad. DPS küll 800, mis mõne jaoks vähe aga noh, eks raha seab piirid.
Paragon leveleid ikka tiksub aeglaselt pole midagi teha. Tõesti ega enne kuud vist lvl 10-ni ei jõua.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
24.08.2012 06:14:57
|
|
|
Nonii. 1.04 väljas. Base dps 50k (koos SSga 133k), 3700 armor, 24k elusid ning paragon lvl 6. Nüüdseks ka 1 legend+2 seti leitud:
Vanadega võrreldes hoopis teine teema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.08.2012 07:06:52
|
|
|
Üks Legendary kukkus veel. Kokku siis mingi 5-6h mängimist ja kaks legendary. See vähe kõrgem level juba ning mingi huvitav proc ability. Aga peale vast siiski ei pane, kuna baas-statte/resiste siiski ei anna. Üldjoontes suht jama siiski. - väärtus põhimõtteliselt puudub. Aga parem ikka kui enne oli.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Odratolgus
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2012
|
24.08.2012 10:55:41
|
|
|
| Mul saab kohe 10 levelit täis, aga närvi ajab see, et legendare nii vähe leian(MF geariga).(ainult 1 kukkunud-- 450k väärt), samas Un3v3n on juba 5 leidnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
24.08.2012 11:30:55
|
|
|
Viimased kaks päeva olen saanud võrdlemisi jamasid raresid ja 1 legendary.. käed hakkasid värisema juba, et kas tõesti kallim kui paarikümne kilone saast... identify ja tuli välja et oli hoopis paarikilone saast.
MF on buffiga 200. Samas väiksema MF-ga saavad väärtuslikumaid mante, right asdasd & sven?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
24.08.2012 11:46:38
|
|
|
Sain ka oma esimese grand plani, spirit stone. 1M vaesem ja ei miskit
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.08.2012 12:05:28
|
|
|
| Paragon level 6, 3-s päev järjest act 2-3 ringi müttand 320 MF-iga ja tulemuseks 0 legendaarset, 0 seti juppi, 0 gear upgrade'i. Takkatippu sain täna disconnecti, mispeale kogu inventorys olev loot ära kadus koos potentsiaalselt 10 millise väärtuse chest armoriga. Ühesõnaga täiesti FAIL patch, see mäng on ikka täiesti parandamatu käkerdis.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
24.08.2012 12:27:54
|
|
|
lvl 9 , 0% MF , 5 legendarit ( 1 korralik ,3 keskmist ,1 saast)
muud looti tuleb enamvähem samamoodi ..
patchiga olen ise rahul
nii palju kui battlenet foorumis lugenud olen siis enamus high MF-ga vennad küll legendarisid rohkem ei saa.
Pigem kukub kollaseid ja siniseid kui legendarisid
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/5199040199
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K.K
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2007
|
24.08.2012 13:12:32
|
|
|
Mul mf suht 0 ja para 2, täna siis grindima
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
24.08.2012 13:22:46
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
| Paragon level 6, 3-s päev järjest act 2-3 ringi müttand 320 MF-iga ja tulemuseks 0 legendaarset, 0 seti juppi, 0 gear upgrade'i. Takkatippu sain täna disconnecti, mispeale kogu inventorys olev loot ära kadus koos potentsiaalselt 10 millise väärtuse chest armoriga. Ühesõnaga täiesti FAIL patch, see mäng on ikka täiesti parandamatu käkerdis. |
Ma ei saa aru mida kuradit te virisete nagu päevades emased ? Jaa ma olen ka paragon lvl 9, faminud kogu selle aja act3 ja olen ka saanud 0 legendarit ja raha olen selle ajaga teeninud 10 mil. Plää ma ei hakka virisema selle pärast. Ma mängin edasi ja naudin seda hacknslashi, mis mu meelt veel lahutab. Sellepärast, et sina ei saa itemeid ei tee mängu käkerdiseks.
/kellelgi huvi barbile soetada tank/dps full geer siis võib minu jutule tulla /50%block, 45+k hp, warcryga oli allres 900+, LoH1k, armorit oli 13k+-, dps jäi sinna 17-18k vahele. Väga korralik Act2-3 smashimise jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.08.2012 14:10:43
|
|
|
Jutt on küll mõnel mehel selline, et võrdle või esimest korda pokkerit mängiva inimesega. Esimese paari päevaga rahahunnikuid kokku ei ajata ja kohe "rigged, rigged, pole võimalik võita. Maja petab. Nõme mäng. Ainult lollid mängivad."
Sitt muidugi, kui Legendarisid peale pikka mänguaega ei leia, aga selline ongi RNG võlu. Kunagi ei tea millal ja kui palju kukkuma hakkab. Keegi proovis umbkaudset statistikat teha legendary drop rate kohta:
| tsitaat: |
Elite Legendary drop rate: 1 in 4,536 Elites or 0.022% chance
Normal Legendary drop rate: 1 in 56,096 Normals or 0.0018% chance |
Ehk, dropi võimalus on kaduv-väike. Ma olen oma 170h jooksul 4500 elite tapnud ning 110k kokku. Arvestades MF'i ja siis olengi umbestäpselt õiges kohas oma droppidega. Vbl natukene rohkem, kui keskmine. Olen leidnud kokku 10 legendary/set asja. Päris stabiilselt 200% MF pole olnud, aga sinnakanti.
Seega mõelge nüüd peaga - kas on võimalik ise märgata legendary droppide paranemist Geari muudatuste tõttu? Hui on. Võimalik variatsioon on liiga suur. Sa võid leida kasvõi kohe praegu 3 legendary 5 minuti jooksul ning siis järgmised kuu aega rassida ja mitte midagi näha. Isegi, kui MF on maxed out on variatsioon niivõrd suur, et drop rate reaalselt muudatust lühiajaliselt tuvastada pole võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.08.2012 14:36:52
|
|
|
Olen aktiivselt pea 3 aastat pokkerit mänginud + umbes poole sellest ajast Holdem Manageriga mängitud käsi analüüsinud. Sellest tähelepanek, et umbes paarisaja tuhande käe järel kõikidel pokkerimängijatel kaardiõnn või nö RNG normaliseerub ehk siis 200k mängitud kätt on piisavalt suur sample size, et statistilised numbrid hakkaksid klappima tegelikkusega. Diablo 3-s aga pole u 300 000 mob killi juures veel mitte ainsatki set itemit kukkukunud. Seega ei saa ka RNG kohta mingeid järeldusi teha, kuna lihtsalt pole midagi analüüsida.
Selleks, et üldse mingit RNG statistikat kogu playerbase'i peale saaks kokku hakata arvutama, peab iga mängija vähemalt ühe legendary ja set itemi leidma. Niikaua kui eksisteerib mängijate hulgas nullipoisse on ka droprated ümmargune 0.
viimati muutis infarkt 24.08.2012 15:08:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
24.08.2012 15:00:14
|
|
|
| logitech13 kirjutas: |
| infarkt kirjutas: |
| Paragon level 6, 3-s päev järjest act 2-3 ringi müttand 320 MF-iga ja tulemuseks 0 legendaarset, 0 seti juppi, 0 gear upgrade'i. Takkatippu sain täna disconnecti, mispeale kogu inventorys olev loot ära kadus koos potentsiaalselt 10 millise väärtuse chest armoriga. Ühesõnaga täiesti FAIL patch, see mäng on ikka täiesti parandamatu käkerdis. |
Ma ei saa aru mida kuradit te virisete nagu päevades emased ? Jaa ma olen ka paragon lvl 9, faminud kogu selle aja act3 ja olen ka saanud 0 legendarit ja raha olen selle ajaga teeninud 10 mil. Plää ma ei hakka virisema selle pärast. Ma mängin edasi ja naudin seda hacknslashi, mis mu meelt veel lahutab. Sellepärast, et sina ei saa itemeid ei tee mängu käkerdiseks.
/kellelgi huvi barbile soetada tank/dps full geer siis võib minu jutule tulla /50%block, 45+k hp, warcryga oli allres 900+, LoH1k, armorit oli 13k+-, dps jäi sinna 17-18k vahele. Väga korralik Act2-3 smashimise jaoks. |
Mul on barbi, uuendaks geari küll, kus ma hinnakirja näeks?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
24.08.2012 15:27:01
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
Olen aktiivselt pea 3 aastat pokkerit mänginud + umbes poole sellest ajast Holdem Manageriga mängitud käsi analüüsinud. Sellest tähelepanek, et umbes paarisaja tuhande käe järel kõikidel pokkerimängijatel kaardiõnn või nö RNG normaliseerub ehk siis 200k mängitud kätt on piisavalt suur sample size, et statistilised numbrid hakkaksid klappima tegelikkusega. Diablo 3-s aga pole u 300 000 mob killi juures veel mitte ainsatki set itemit kukkukunud. Seega ei saa ka RNG kohta mingeid järeldusi teha, kuna lihtsalt pole midagi analüüsida.
Selleks, et üldse mingit RNG statistikat kogu playerbase'i peale saaks kokku hakata arvutama, peab iga mängija vähemalt ühe legendary ja set itemi leidma. Niikaua kui eksisteerib mängijate hulgas nullipoisse on ka droprated ümmargune 0. |
300000 mobi ja ühtegi legendarit? Are u fucking kidding me, mul on 3x vähem ja üle 20-ne legendary 200% mf
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
24.08.2012 15:38:36
|
|
|
| Eks see legendary kukub suht suvaliselt. Mul on geari ja paragoniga kokku ~60% MF + valor. Tegin eile 2 jooksu ja mõlemal jooksul sain legendary(suht jamad siiski), kuid mitte ühtegi korralikku kollast. Ei tasu kohe pead otsast rebida endal.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
24.08.2012 15:42:26
|
|
|
| infarkt kirjutas: |
Olen aktiivselt pea 3 aastat pokkerit mänginud + umbes poole sellest ajast Holdem Manageriga mängitud käsi analüüsinud. Sellest tähelepanek, et umbes paarisaja tuhande käe järel kõikidel pokkerimängijatel kaardiõnn või nö RNG normaliseerub ehk siis 200k mängitud kätt on piisavalt suur sample size, et statistilised numbrid hakkaksid klappima tegelikkusega. Diablo 3-s aga pole u 300 000 mob killi juures veel mitte ainsatki set itemit kukkukunud. Seega ei saa ka RNG kohta mingeid järeldusi teha, kuna lihtsalt pole midagi analüüsida.
Selleks, et üldse mingit RNG statistikat kogu playerbase'i peale saaks kokku hakata arvutama, peab iga mängija vähemalt ühe legendary ja set itemi leidma. Niikaua kui eksisteerib mängijate hulgas nullipoisse on ka droprated ümmargune 0. |
Sa oled lihtsalt statistiline anomaalia oma 300k killi ja ühegi legendarita. Ei muud.
Pokkeri võimalik tulemus 100k peale. Võitev strateegia, aga võid ka täiesti miinusesse joosta:
Spoiler 
Pikendame miljoni käeni ning isegi siin on variatsioon mitmekordne. Keegi peab statistiline ekstreemsus olema ühes või teises suunas.
Spoiler 
Üleval pool välja toodud pisike statistika Legendary Drop rate kohta oli muidugi suhteliselt algeline, kuid umbkaudset aimu ta siiski annab. Ei ole kursis, kas keegi on mingit suuremat statistika kogumikku teinud. Peaks võib-olla tuhnima veidi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
24.08.2012 16:11:24
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| infarkt kirjutas: |
Olen aktiivselt pea 3 aastat pokkerit mänginud + umbes poole sellest ajast Holdem Manageriga mängitud käsi analüüsinud. Sellest tähelepanek, et umbes paarisaja tuhande käe järel kõikidel pokkerimängijatel kaardiõnn või nö RNG normaliseerub ehk siis 200k mängitud kätt on piisavalt suur sample size, et statistilised numbrid hakkaksid klappima tegelikkusega. Diablo 3-s aga pole u 300 000 mob killi juures veel mitte ainsatki set itemit kukkukunud. Seega ei saa ka RNG kohta mingeid järeldusi teha, kuna lihtsalt pole midagi analüüsida.
Selleks, et üldse mingit RNG statistikat kogu playerbase'i peale saaks kokku hakata arvutama, peab iga mängija vähemalt ühe legendary ja set itemi leidma. Niikaua kui eksisteerib mängijate hulgas nullipoisse on ka droprated ümmargune 0. |
Sa oled lihtsalt statistiline anomaalia oma 300k killi ja ühegi legendarita. Ei muud.
Pokkeri võimalik tulemus 100k peale. Võitev strateegia, aga võid ka täiesti miinusesse joosta:
Spoiler 
Pikendame miljoni käeni ning isegi siin on variatsioon mitmekordne. Keegi peab statistiline ekstreemsus olema ühes või teises suunas.
Spoiler 
Üleval pool välja toodud pisike statistika Legendary Drop rate kohta oli muidugi suhteliselt algeline, kuid umbkaudset aimu ta siiski annab. Ei ole kursis, kas keegi on mingit suuremat statistika kogumikku teinud. Peaks võib-olla tuhnima veidi. |
Nagu sa oma graafikust näed, siis pokkeris on võimalik vastavalt oma skillile võiduvõimalusi oluliselt parandada/halvendada. Diablo 3-e puhul ei ole skillil RNG suhtes absoluutselt mitte mingisugust mõju, ja minu jaoks on see arvutimängu juures lihtsalt halb disain. Täpselt samamoodi on mulle vastumeelt loterii ja kasiino slot machined, kus võiduvõimalus sõltub puhtalt RNG-st. See-eest spordiennustust ja pokkerit, kus lisaks õnnele tuleb kasuks ka oskuste/teadmiste arendamine, mängin hea meelega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
24.08.2012 16:32:05
|
|
|
Suht lihtsaks tehtud. Act 3 -es solodes võib lihtsalt vahepeal akna alla panna ja võileiba süüa, lahti teen siis ikka elud täis. Isegi kui mõni elite pack ümber. Mõned packid loomulikult tugevamad ka, pole veel kohanud (va multiplayer). Hetkel siis tavaline buffed seis (WarCry + Battle Rage) 10.2k armor, 1.1-1.3k res, 20% block (3.7-4.7k), 17.4% dodge, 45k elusid, 1.37s + 1.7k loh ja 1.4k regen (+1% 45k-st passivega). 1h+shield preset siis.
Aga relvad küll suht kenad. Sain odava (miskise 300k või 600k või sellise hinna eest) 1268.1dps 439str/139vit 2h.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thargun
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K.K
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
24.08.2012 16:59:45
|
|
|
| thargun kirjutas: |
LOH on plikadele  |
Geniaalne bullshit
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
24.08.2012 17:18:34
|
|
|
Sest sul on puudus lisa crit dämmist/attack speedist/crit chanceist või millest iganes, mis annab juurde rünnakule.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
24.08.2012 17:26:13
|
|
|
| Dafuu mis crap see on. Istun siin Act3 -es, praeguse sessiooni käigus olen lammutanud umbes paarsada asja ja ainult 9 exquisite essence'i (ehk siis item level koguaeg nii madal).... Act 1-es kukkus kolinal ilvl6* asju. Kuigi see ka kõigub koguaeg, mõnikord A3 -es jällegi suht palju ilvl 63 asju, praegu pole ühtegi saanud.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
24.08.2012 17:28:07
|
|
|
Mida nüüd mu "tüübist" arvata?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|