Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Korvpalliteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 23:04:13 vasta tsitaadiga

Teine poolaeg oli ikka Eesti meeskonnal teine minek.
Esimesed kaks veerandaega magati, algul ehmuti totaalselt Iisraeli 3-ste vastu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 23:04:19 vasta tsitaadiga

Super, üksi karjusin ka juba siin, kui see kolmene ja järgmised sisse läksid : D
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.08.2012 23:11:55 vasta tsitaadiga

2 mängu järjest talts ja kangur väljas..... peale seda saame hoo sisse icon_cool.gif
loodan et neil olid sitad päevad thumbs_up.gif
samas kangur oli täna ysna ok

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 23:14:00 vasta tsitaadiga

Kangur tegi oma ära ikka suhteliselt. Arbetilt ootaks edaspidi ikka rohkem tunduvalt.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 18.08.2012 23:24:50 vasta tsitaadiga

MILLINE MÄNG! icon_eek.gif
Täiesti ulme ja super, et võõrsil võidu ära võtsime nii magusalt icon_biggrin.gif

3-4 sek mängu lõpuni ja kõmaki, Eestil kolmene sees, seis viigis 74-74. Ja siis napp 88-86 võit, pinget kui palju beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2012 10:31:02 vasta tsitaadiga

DRAMAATILINE VIDEO: Eesti järgmine vastane Montenegro lõi lõpusekundi keskjooneviskega Serbiat
ai, vot see oli valus ja yllatav laks icon_lol.gif

Link

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 20:18:08 vasta tsitaadiga

Eesti - Mustamäe mäng siis käimas. Eesti tagaajaja rollis nagu ka eelmine mäng. Ehk tõotab see head : )
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 20:18:57 vasta tsitaadiga

peaasi et, vahe väga suureks ei läheks
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 20:20:11 vasta tsitaadiga

Päris palju pallikaotusi ja valesööte mõlemalt poolt.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 20:29:11 vasta tsitaadiga

tänane mäng on kui õudusunenägu hetkel thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.08.2012 20:31:38 vasta tsitaadiga

lol hea lüps tulemas, Eesti ikka suht mannetu täna
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 20:32:42 vasta tsitaadiga

Mida hekki, 14 minutit mängitud ja selle ajaga 9 punkti, ei tõota head. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 20:33:21 vasta tsitaadiga

Uskumatult sitt visketabavus
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 20:44:04 vasta tsitaadiga

Vurr on nüüd käima lükatud thumbs_up.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 20:50:04 vasta tsitaadiga

Saaks lauad kätte oleks tunduvalt kergem
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 20:53:56 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Saaks lauad kätte oleks tunduvalt kergem

laud on puhta putsis thumbs_down.gif
viskajad eriti mänguaega hetkel kahjuks ei saa.
stsenaarium on sama mis eelmised mängud, 3 veerandaja lõpuks on kangur ja talts pingil ja siis hakkab meie edulugu icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 21.08.2012 21:20:06 vasta tsitaadiga

Nonii, Eesti on nüüd ainult 5 punktiga taga icon_cool.gif

EDIT: ok, jama, nüüd on 13p ja väga raskeks läheb ikka... icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 21:20:25 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Nonii, Eesti on nüüd ainult 5 punktiga taga icon_cool.gif

EDIT: ok, jama, nüüd on 13p ja väga raskeks läheb ikka... icon_confused.gif


aand its gone
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 21:20:54 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Nonii, Eesti on nüüd ainult 5 punktiga taga icon_cool.gif

EDIT: ok, jama, nüüd on 13p ja väga raskeks läheb ikka... icon_confused.gif


aand its gone

game faking over kui 10p peale ei saada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 21:26:29 vasta tsitaadiga

Täna vist on kellad! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 21.08.2012 21:33:50 vasta tsitaadiga

Nojah, nüüd on läbi ka, enam ikka tagasi ei tule Montenegro vastu. Kahju muidugi, sest teise poolaja alguses olime ainult 5-ga taga, aga jah, vastased ikka natuke teisest puust ka ja vähemalt esimesed 2 mängu võitsime thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 21:37:10 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
Täna vist on kellad! icon_biggrin.gif

ega jah, tuleb kaotus unustada ja järgmisele mängule keskenduda thumbs_up.gif

lauapallid olid täna ikka pupu thumbs_down.gif
reedel
24.08 Serbia – Eesti karukoopasse peab minema icon_biggrin.gif

E 27.08 Island – Eesti
N 30.08 Slovakkia – Eesti
P 02.09 20:00 Eesti – Iisrael (Saku Suurhall)
K 05.09 Montenegro – Eesti
L 08.09 20:00 Eesti – Serbia (Saku Suurhall)
T 11.08 18:00 Eesti – Island (Saku Suurhall)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 21.08.2012 21:38:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 21:37:20 vasta tsitaadiga

Rahvast saalis on korralikult vähemalt. Kahju jah, et täna hammas peale ei hakkand.
Miinuseks võib tuua olematud kolmepunktivisked esimesel poolajal + 14 minutiga viskasime 9 punkti.
Teise poolaja algul ei saanud tükk aega korvi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 23:34:12 vasta tsitaadiga

Kolmesed ei tabanud ja laua andsime ära. Kullamäe ütles õigesti, et selleks, et nii ebavõrdse korvialusega mängu tasakaalus hoida, peaks kolmesed hästi minema, aga ei läinud. Oma viga ikkagi, sest visata saadi väga vabalt mitu korda. Kangur oli minu jaoks pettumus, lauas magas mitu korda maha ja tegi kergeid ja mõttetuid vigu. Kuigi ma möönan, et ma mängukoormust selle pilguga ei jälginud, et kui palju neist Kanguri ja Taltsi eksimustest puhtalt väsimuse pealt tulid.
Arbet oli üsna tühi koht (üks pealtpanek vist temalt?). Dorbekult hea mäng. Timmult ka, aga päris kõik ei mänginud oma parimal tasemel ja selleks, et Montenegrot võita, oleks pidanud oma parima ikka välja panema.

Serbia vastu võõrsil ei saa paraku kergem olema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 23:41:55 vasta tsitaadiga

kangur, talts, arbert
vähemalt alati nendest 2 mängivad kehvasti.
samas alternatiivi võtta pole pikkuse seisukohalt thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.08.2012 17:51:33 vasta tsitaadiga

täna siis

tsitaat:

Korvpalli EM valikmäng: Serbia - Eesti 21.25 ETV2
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2012 20:10:32 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
täna siis

tsitaat:

Korvpalli EM valikmäng: Serbia - Eesti 21.25 ETV2

oh õudust icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2012 20:17:05 vasta tsitaadiga

OT:

Hetkel käimas ka võrkpall, pisike kohalik turniir kontrollimaks meeskonda valikmängude jaoks. Hetkel mäng Lätiga. Laupäeval kell 19.30 on Eesti vastaseks Soome ja pühapäeval kell 15.30 Türgi meeskond.

Otsepilti näeb siin: http://tipikas.tv/otse

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.08.2012 20:41:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
täna siis

tsitaat:

Korvpalli EM valikmäng: Serbia - Eesti 21.25 ETV2

oh õudust icon_biggrin.gif


arvata on
moneyline Serbia winner 1.01 ja händikäp -24.5 punkti market avg serbiale,seega karm lutt vist peaks tulema vaatan
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2012 21:33:21 vasta tsitaadiga

jee, viik 2:2 icon_biggrin.gif

lauapalle jälle ei saada icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 21:52:05 vasta tsitaadiga

Eesti koosseisu vaadates on mäng vist juba ette ära antud. Nii vara sellised vahetused.

Samas ehk õige ka
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.08.2012 21:57:34 vasta tsitaadiga

Oh issand mis toimub.
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 22:08:56 vasta tsitaadiga

hea idee väikseks joomise mänguks, igakord kui kuuled "aga vise ei lähe" võtad pitsi. tuleb kiire lõpp : D
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.08.2012 22:11:05 vasta tsitaadiga

Eesti lammutab täiega - 5 meest tormavad rünnakusse hurraaga, ainuke probleem on et unustatakse pall ka kaasa võtta
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2012 22:40:55 vasta tsitaadiga

Serbia paneb juba Globetrotterit, passid käivad igatepidi jalgevahelt-seljatagant
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.08.2012 23:03:55 vasta tsitaadiga

napp võit Serbiale seekord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2012 23:09:01 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
napp võit Serbiale seekord

oleks olnud rohkem vabad, siis oleks ehs isegi võitnud, aga täna siis niipidi icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.08.2012 16:38:12 vasta tsitaadiga

täna siis
22:10
Korvpalli EM valikmäng: Island - Eesti ETV2
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2012 16:45:58 vasta tsitaadiga

kolmas võit tulemas, oleme graafikus icon_wink.gif
kehv on see, et slovakkia nii kehvalt mängib, võib meile kalliks maksma minna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 16:47:35 vasta tsitaadiga

Algusest peale on mind selline halb tunne valdanud, et Slovakkia, Iisrael ja Montenegro võidetakse ära (olgu, Montenegro puhul eksisin), aga siis Islandile, mis peaks olema kindel võidumäng, osatakse siiski kuskil karukoopas kaotada. Aga loodan Eestile alati parimat!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2012 16:49:12 vasta tsitaadiga

Kullamäe rääkis mingi mängu ajal, et Islandi vastu on nende oma kodus raske mängida ka Eestist tegijamatel tiimidel.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6


viimati muutis Dijital 27.08.2012 22:15:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 17:00:29 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
täna siis
22:10
Korvpalli EM valikmäng: Island - Eesti ETV2

Kui kõik 5 meest väljakul teeksid korraliku esituse ja 3-ste protsent oleks arvestav, siis on lootust.
Ootaks rohkem panust Arbetilt, Taltsilt, Hallikult kindlasti.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2012 17:45:42 vasta tsitaadiga

hallik mängib ok-lt.
ylejäänutega olen nõus, lisaks veel saage, kuidagi väga vaikseks jäänud.
talts koos arbertiga on suht pettumus olnud seni thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2012 22:15:44 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kullamäe rääkis mingi mängu ajal, et Islandi vastu on nende oma kodus raske mängida ka Eestist tegijamatel tiimidel.


Ja kordas seda ka nüüd : )

Aga nagu öeldakse: TÕMBAME LONDI PÕRISEMA!

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2012 22:21:16 vasta tsitaadiga

jookseviske mäng kohe alguses icon_lol.gif
ja me oleme pikk koondis täna icon_wink.gif
live spordisyndmusi võiks ikka hd pildina näidata, jube saast pilt thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 22:35:33 vasta tsitaadiga

Hetkel juhime ja mängupildist hetkel tundub, et võidame. Lihtsalt ei näe, kust kohast Islandil see võit tulema peaks. Oleks Island kohe püssi paukuma saanud, siis oleks neil ehk võimalus olnud. Aga väga murettekitav on see, et kaitselaua blokeerimine ja kaitselaua saamine on vilets. Lubamatu on nii lühikesel meeskonnal nagu Island võtta sedavõrd palju ründelauda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2012 22:38:24 vasta tsitaadiga

no ryndes on väga lihtsas pallikaotused, õnneks islandi visked hetkel ei lähe icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 22:53:33 vasta tsitaadiga

Jälgige, kuidas lühikesed alla 2-meetrised Islandi kutid blokeerivad kaitselauda ja kui isukalt minnakse ründelauda, sealt on palju õppida. Aga jube närviliseks on mäng läinud, jube lahmimine käib ja mulle vähemalt tundub, et Eesti oma kokkulepitud mängupildist küll väga kinni ei pea. Mängu algus ja nüüd viimase 3-4 minuti mängupildi erinevus võiks minu sõnade tõestuseks olla.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2012 22:55:10 vasta tsitaadiga

Mille eest see tehniline tuli?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.08.2012 23:02:31 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mille eest see tehniline tuli?

ei saanud päris aru, kardan, et paar krõbedat väljendit tuli pingi pealt .

meil oleks vaja kaitse pidama saada, korvi alla saavad liiga vabalt. krt arbet ja talts on pikad, aga kasu pole sittagi icon_evil.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Korvpalliteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.