Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Muudatused ärifoorumites märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 00:07:28 Muudatused ärifoorumites vasta tsitaadiga

Alates tänasest kehtivad HV ärifoorumites järgmised muutused ja täiendused:

1. Teenuste hindade alandamine (Arvutustehnika müügiteema hinna alandamine 7 HV krediidi pealt 5 peale, Sülearvuti lisade, Mobiiltelefonide, Fototehnika, Mängukonsoolide, Tarkvara ja Muu tehnika müügiteema hinna alandamine 10 HV krediidi pealt 7 peale, Arvutustehnika ostuteema alandamine 5 HV krediidi pealt 3 peale + mõnede lisateenuste hindade alandamine)

2. Kui müüdavate esemete koguväärtus (OK hind) ületab 70 EUR, peaks kindlasti tegema vastava hulgiteema, kui esemeid on mitu.
Selle reegli toimimise eelduseks on see, et OK hind on paika pandud. Kui teemas on OK hind määramata, siis on selle eseme OK hinnaks automaatselt tasulise teema hinna piir ehk 50€ korral 50€.

3. Igas ärialafoorumis üks tasuta teema ID-kaardiga autentinud kasutajale (v.a ostuteemade alafoorumites 2tk tasuta)

EDIT: lisatud täpsustused

Tanel kirjutas:
Nii, aga on otsustatud järgmist ja ühtlasi tõsta OK piirhinda 50 EUR pealt 70 EUR peale icon_idea.gif

Kehtivad alates esmaspäevast (27. august) järgmised tingimused:

tsitaat:
Üks tervik arvutikomplekt, kus on selle enda komplekti pulgad sees (ei ole ega teki juurde õhust muid juhuslikke komponente vms), mida saab müüa nii tervikuna või pulkadena = 1 tavateema (kas tasuta või tasuline). Tingimus: see "arvutikomplekt" peab olema ka toimiv, ühes tükis, kui seda tõesti hakkad legoks müüma. Vastasel korral (kui näiteks müüakse eraldi kilesse pakitud uusi või vähekasutatud komponente või AMD prose ja Intel emaplaati) kvalifitseerub see tavaliseks komponentide müügiks ja peab tegema vastava hulgiteema.

Kui toimub tavaline suvaliste üksikute komponentide/esemete müük (a'la garaažimüük), peab ikkagi lähtuma nende väärtusest ja kui nende summaarne müügihind ületab 70 EUR, tuleks teha 3tk hulgiteema. Ning kui komponentide seas on mitu sarnast komponenti (näiteks 4 kõvaketast, 3 videokaarti ja 2 protsessorit), tuleks teha vastav hulgiteema (antud juhul kuni 10tk hulgiteema - maksad reaalselt nagu 5 teema eest).


Tanel kirjutas:
Kui OK hinda pole mitme esemega teema puhul täpsustatud, läheb teema kasti.

Esialgu augustis piirdume hoiatustega ja palume ka OK hinna lisada. Kui ei lisata, teemat veel ei katkesta.
Septembris alates peab peale hoiatust peab kohe OK hinna lisama. Kui ei lisata, teema katkestatakse.
Alates oktoobrist lähevad OK hinnata mitme esemega teemad kohe kasti.
Kordan, meie jaoks pole mingit probleemi, kui panete OK hinna 1 eurosendi allapoole OK piirhinda, aga selle hinnaga peab siis ostjale ka müüma.

Vajadusel teeme septembris Nevermindiga äriteema alustamise selliselt, kus peab lahtrites kirjutama AH ja OK hinna ning teema tüübi.
Sellest lähtuvalt siis arvutatakse teema maksumus.


viimati muutis Tanel 25.08.2012 13:48:46, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 00:13:56 vasta tsitaadiga

Tanel, kui siiski müüakse arvutikomplekti, mis siiski paraku läheb lõpuks pulkadeks, seoses "nõudlusega", on siis tegu ühe või mitme esemega (mille koguväärtus on suurem kui 50€)? icon_rolleyes.gif

Ühest küljest on esemeid 1 (komplekt), teisest küljest ju mitu (prose, emaplaat, mälud, jne...) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 00:13:57 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Tanel, kui siiski müüakse arvutikomplekti, mis siiski paraku läheb lõpuks pulkadeks, seoses "nõudlusega", on siis tegu ühe või mitme esemega (mille koguväärtus on suurem kui 50€)? icon_rolleyes.gif


Üks tervik arvutikomplekt, kus on selle enda komplekti pulgad sees (ei ole ega teki juurde õhust muid juhuslikke komponente vms), mida saab müüa nii tervikuna või pulkadena = 1 tavateema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 00:18:32 vasta tsitaadiga

Meeldetuletuseks: 1 EUR = 15 HV-krediiti

Kui oled ID-kaardiga autentinud, saad krediidi ostmisel krediiti 10% koefitsendiga.
Ehk 2 EUR laadides saad 30 krediiti + 3 tasuta = 33 HV-krediiti.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 00:18:39 Re: Muudatused ärifoorumites vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui teemas on OK hind määramata, siis on selle eseme OK hinnaks automaatselt tasulise teema hinna piir ehk 50€ korral 50€.

ei saa muffigi aru.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 00:18:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui teemas on OK hind määramata, siis on selle eseme OK hinnaks automaatselt tasulise teema hinna piir ehk 50€ korral 50€.

Kas saaks "puust ja punaseks" icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 00:43:53 vasta tsitaadiga

Vastus on valmis formuleeritud, aga lihvime seda veel administratiivfoorumis, et asi kõigile üheselt selge oleks.

Olgu öeldud, et ülalmainitud sammuga soovime korrastada senist ärifoorumite süsteemi, kus tekkisid kohati suured segadused, millal peab tegema hulgiteema ja millal mitte.
Homme täiendame ka ärifoorumite reegleid, kus see vajab täpsustamist.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 21.08.2012 07:47:48 Re: Muudatused ärifoorumites vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kui teemas on OK hind määramata, siis on selle eseme OK hinnaks automaatselt tasulise teema hinna piir ehk 50€ korral 50€.

ei saa muffigi aru.
Ilmselt on mõeldud tasulise hulgiteema piiri, mis hetkel kehtestatakse 50€ peale aga võib tulevikus summa muutuda - reegel jääb summa muutumisel ikkagi kehtima.....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 07:51:57 vasta tsitaadiga

Just täpselt, seda tuleb vaadata 2. punktiga tervikuna, kus on see rasvaselt välja toodud.
Ühe toote müümisel ei pea edaspidigi OK hinda määratlema, kuigi see on tehingu kiiruse huvides muidugi soovituslik.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 08:18:21 Re: Muudatused ärifoorumites vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kui teemas on OK hind määramata, siis on selle eseme OK hinnaks automaatselt tasulise teema hinna piir ehk 50€ korral 50€.

ei saa muffigi aru.

Ma arvan, et see lause tähendab seda, et kui OK hinnad puuduvad, siis müügiteema eest tuleb tasuda selliselt, nagu esemete OK hindade kogusumma ületaks 50€.

Kindlasti oleks väär reeglitesse panna lause "Kui teemas on OK hind määramata, siis on selle eseme OK hinnaks automaatselt tasulise teema hinna piir ehk 50€ korral 50€. ". Siit võiks nagu välja lugeda, et esemete summaarseks OK hinnaks saaks automaatselt 50€, kui müüja seda ei ole määranud teisiti. icon_biggrin.gif Tegelikkuses on see kõigest 50€ piiri ületamine juhul, kui OK hind puudub. icon_wink.gif

Õige peaks olema vast lause - Kui teemas on üks või mitu OK HINDA määramata, siis tuleb selle teema eest tasuda tasulise teema hind.
Kui tulevikus on plaanis neid hinnapiire juurde lisada, siis tuleks paremini sõnastada, sest arvan, et kuna praeguse seisuga seda veel pole, siis tekitaks see rohkem arusaamatust. 2. punkti esimene lause ütleb hinnapiiri ära.

PS! See on kuidagi minu ettepaneku sarnane muudatus. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 08:27:47 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Kui teemas on OK hind määramata, siis on selle eseme OK hinnaks automaatselt tasulise teema hinna piir ehk 50€ korral 50€.

Kas saaks "puust ja punaseks" icon_rolleyes.gif


Esiteks, OK hind võiks kõikides äriteemades sees olla, kuid kindlasti peaks olema edaspidi sees, kui müüakse mitut eset.

Kui müüakse kahte kasutatud protsessorit ja mõlema prose summaarne OK hind on 40 EUR, ei pea hulgiteemat tegema.
Kui aga summaarne OK hind on näiteks 60 EUR, siis peaks tegema vastava hulgiteema.
Kui OK hind pole mitme eseme poolt määratletud, siis teema läheb teema katkestamisele.

Kui nüüd mõnel tekkis kavatsus süsteemi petta, et mitte teha hulgiteemat, panna kunstlikult madalad OK hinnad ja neid tegelikult eirata, siis neile meeldetuletuseks, et reeglites on järgmine punkt:
"Kui müüja on paika pannud "ostakohe" hinna, siis esimesena selle hinna pakkunu saab eesõiguse kauba ostmiseks. Hilisem hinna tõstmine pole lubatud!"
Kui pannakse kunstlikult madal OK hind ja ostja ei saa selle hinnaga kaupa kätte (või kui seda vihjatakse teemasiseselt, et tegelik hind on kõrgem), on tegemist reeglite rikkumisega ja teema katkestatakse ning kasutaja võib (mitmekordse rikkumise korral) teenida AM karistuse kuni bännini välja.

Ühe toote müümisel pole OK hind kohustuslik aga on soovituslik, kuna see võib aidata kiiremini tehinguni jõuda.

Toon näite ka hulgiteema maksumuse kohta:

2-3tk eseme müümine Arvutustehnika müügiteemas maksab tänasest 10 HV krediiti (koos ID-kaardiga autentimisest tulenevast 10% soodustusega maksab 10 HV krediiti 61 eurosenti).
Nüüd kui müüjal oleks valida, kas vältida seda tasu ja alandada OK hinda 50 EUR pealt 49 EUR peale ja hävida 1 EUR (millega ta reaalselt peab ka müüma), kumb talle siis kokkuvõttes ikkagi kasulikum tuleb? icon_biggrin.gif


Kogu selle muudatuse point on kaitsta "nn. vaeseid õpilasi", kes oma vana kasutatud arvutustehnikat müüvad ja pole kindlad, kas peavad hulgiteema tegema ka pisemate asjade eest või mitte.
Kui see jääb alla 50 EUR, siis ei pea enam tegema hulgiteemat, vastasel juhul ikkagi peab, nagu ennegi.
Kui aga tegemist on tegemist natuke teistmoodi äritsemisega (näiteks müüakse pidevalt 100 EUR+ kallemaid esemeid), siis peab kindlasti hulgiteema tegema.

Ka jäävad kehtima kõik senised ebamäärase hulgiteema piirangud ja tingimused.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 11:16:17 vasta tsitaadiga

Muidugi tore algatus, kuid proportsioonid ei ole paigas. 50 euri on liiga madal. See võiks pigem minimaalselt olla 100 euri. Mõni tiba uuem komplekt ületab selle summa mitmekordselt.
Samas kui näiteks mõni mees müüb oma 1000 eurist läpakat siis ei pea ta midagi lisaks maksma.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 11:19:35 vasta tsitaadiga

alliance,
Tanel kirjutas:
Üks tervik arvutikomplekt, kus on selle enda komplekti pulgad sees (ei ole ega teki juurde õhust muid juhuslikke komponente vms), mida saab müüa nii tervikuna või pulkadena = 1 tavateema.


Siit loen mina välja, et kuni on tegu asjadega, mis moodustavad ühe "arvutikomplekti", ehk siis terviku, pole see enam 50€ määrav...vahet siis pole kas tõmbad asja legoks või müüd ühes tükis... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 11:20:29 vasta tsitaadiga

Ei, see läheb liiga heategevuseks ära, 50 EUR on just selline paras number.
Kordan, ühe eseme müügil pole mingit piirangut OK hinna suhtes.

Kui juba kahte komplekti müüd, pole tegemist enam nn. "vaese üliõpilasega", kes oma ainukest komplekti müüb.
Ja kas 61 eurosenti on 50+ EUR äride juures tõesti tappev, et toetada keskkonda mille kaudu äritsed?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 11:23:21 vasta tsitaadiga

Etz, eesmärk on asja mõistusega võtta, et mitte liigselt piirata madalama hinnataseme üksikuid kaubitsejaid, kuid äritsejad võiksid siiski natuke HV arengut toetada.
Eks see näha ole, kuhu uus regulatsioon viib, kuid meie poolt vaadates on eesmärk asja selgemaks teha.

See "arvutikomplekt" peab olema ka toimiv, ühes tükis, kui seda tõesti hakkad legoks müüma.
Vastasel korral kvalifitseerub see tavaliseks komponentide müügiks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 11:24:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuni sa ühe komplekti jagu juppe hulgimüügiks veel ei pea...olenemata väärtusest..

kui need jupid on eraldi ja juppide maksumus eraldi ületab 50 EUR, siis kvalifitseerub see juppide hulgimüügiks icon_idea.gif

Kui te hakkate siin mingeid auke otsima ja sihikindlalt mingit JOKK skeemi leiutama, siis keerame ka meie auke koomale.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 21.08.2012 11:25:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 11:25:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
See "arvutikomplekt" peab olema ka toimiv, ühes tükis, kui seda tõesti hakkad legoks müüma.
Vastasel korral kvalifitseerub see tavaliseks komponentide müügiks.


Seda ma silmas pidasingi...ses suhtes et kui töötav arvuti laiali lammutada on tegu komplektiga, küll aga ei ole ju komplekt see kui ma müün arvuti jagu tutikaid juppe icon_wink.gif
Ma nagu muudpidi ei arvanudki, muidugi selguse huvides on hea et sa selle siiski eraldi välja tõid thumbs_up.gif

Tanel kirjutas:
kui need jupid on eraldi ja juppide maksumus eraldi ületab 50 EUR, siis kvalifitseerub see juppide hulgimüügiks icon_idea.gif
Kui te hakkate siin mingeid auke otsima ja sihikindlalt mingit JOKK skeemi leiutama, siis keerame ka meie auke koomale.


See läks tiba valesti kirja, seepärast ka selle postituse eemaldasin ja algasin otsast.
Ma ei otsi siin mingeid auke, ma niigi harva üldse müün mingeid asju, mis tavaliselt on veel eelnevalt minu poolt ära trööbatud...


viimati muutis Etz 21.08.2012 11:27:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 11:27:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

küll aga ei ole ju komplekt see kui ma müün arvuti jagu tutikaid juppe

täpselt nii

Olemasolevaid ühe arvutikomplekti müügiteemasid muudatused ei puudutagi.
Aga niipea kui näeme, et seda hakatakse kuritarvitama, võtame ka omad meetmed kasutusele.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 11:31:49 vasta tsitaadiga

Seega sisuliselt, "keskmise" kasutaja jaoks, nagu ma ise, ei muutu tegelikkuses Ärifoorumite poolelt absoluutselt mitte kui midagi... icon_smile.gif
Tänud kannatlikkuse ja selgituse eest... thumbs_up.gif

Mitte et mul nüüd kahju oleks 100€ eseme müügi korral, kasvõi 1% HV toetuseks loovutada. icon_wink.gif


viimati muutis Etz 21.08.2012 11:32:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 11:31:59 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Seega sisuliselt, "keskmise" kasutaja jaoks, nagu ma ise, ei muutu tegelikkuses Ärifoorumite poolelt absoluutselt mitte kui midagi... icon_smile.gif

Täpselt nii icon_wink.gif
Ja kui peadki tasulise teema tegema, siis on see nüüdsest odavam, 7 asemel 5 HV-krediiti.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.08.2012 11:37:33 vasta tsitaadiga

Kui ma müün arvutijuppe, mis EI anna komplekti kokku, on tegemist ikka hulgiteemaga? Ütleme, et nt prose, mälud+video vms analoogia?

Ja omaltpoolt ütlen, et 50€ on küll liiga madal piirang.
Mõistetamatu on ka vaese tudengi analoogia, aga see on ka individuaalne.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 11:39:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui ma müün arvutijuppe, mis EI anna komplekti kokku, on tegemist ikka hulgiteemaga?

jah, pead tegema hulgiteema, kui juppide summaarne OK hind ületab 50 EUR

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.08.2012 11:40:45 vasta tsitaadiga

Hulgimüügi mõiste on küll väga ulme teil siis. Aga ega's midagi, eks elu näitab, kuidas uued reeglid on.

Võiks mingi näidisteema ka siis juba reeglitesse lisada, et arusaamatusi vältida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 11:46:02 vasta tsitaadiga

softis, kuna meil osta.ee sarnast oksjonisüsteemi pole, kus kehtivad väga karmid reeglid, siis peame leiutama oma paindliku süsteemi, kus on paigas nii müüjate huvid kui meie huvid.
Kordan siis veelkord, kes müüb oma ühte arvutikomplekti ja tal on kasutada tänu ID-kaardiga autentimisele tasuta teema, ei pea ta midagi maksma.
Lisaks, võib nüüdsest teha tasuta hulgiteema ka juppidele, mille väärtus ei ületa 50 EUR
Kui aga esemete (näiteks 2 protsessorit) hind ületab 50 EUR, pead tegema 61 eurosenti maksva hulgiteema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.08.2012 11:48:24 vasta tsitaadiga

Noh jah, praegu ongi see, et uute reeglite taustalugu ei tea, ei oska ju ka nii hinnangut anda. Kasvõi seesama 50 euri piirang icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 11:51:33 vasta tsitaadiga

Mis ma pean oma nädal-paar tagasi tehtud vanakraami teemale siis nüüd "hulgiteema" asja ostma, muidu kustutatakse asi tuimalt ära?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 12:00:02 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mis ma pean oma nädal-paar tagasi tehtud vanakraami teemale siis nüüd "hulgiteema" asja ostma, muidu kustutatakse asi tuimalt ära?

Ei pea, enne tänast tehtud teemad võivad olla.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 12:04:39 vasta tsitaadiga

Idee on hea aga teavitus- selgitustööd on vaja küllaga teha icon_rolleyes.gif

Teema ehk topis punaseks+bold ning reeglitesse võiks nn. näidised ka tulla, kuidas mingis müügiolukorras käituda ning moded võiks a'la esimene nädal tiba leebemad olla ning selle asemel, et kohe kasti saata selgitada uut süsteemi

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 21.08.2012 12:06:44 vasta tsitaadiga

Piletid, kinkekaardid kui neid on mitu ja müüakse koos, OK ületab 50€. Kas hulgimüük?
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 12:10:34 vasta tsitaadiga

Kui müüakse reaalselt eraldi ja kinkekaarte on terve posu ning mille väärtus ületab 50 EUR, siis peaks ikka vastava hulgiteema tegema.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.08.2012 12:31:07 vasta tsitaadiga

hulgimüük eeldab ikkagi seda, et müüakse mitut sama nimelist asja, näiteks 3x i5 650. selline asi, nagu s1156 emaplaat, 4x2GB ddr3 mälu ja i5 650, näiteks, ei kvalifitseeru ju kuidagi hulgiteemaks, kuna tegemist on sisuliselt ju komplektiga, mis süsteemi uuendamisest järgi jääb. sellist kompotti nimetaks mina midagi laadamüügiks, aga mitte hulgimüügiks. icon_rolleyes.gif

antud situatsioonis näen lahendusena näiteks müüa kõik jupid eraldi teemades, ning et asi veelgi huvitavamaks teha, mõningase ajalise vahega. millised sanktsioonid järgnevad sellisele teguviisile ja kuidas toimub taolise "petuskeemi" tuvastamine ning tõestamine?

kuidas üldse ram kitide müük välja näeks? kui näiteks on arvuti uuendusel üle jäänud 2 2 pulgalist kitti või 1 4 pulgaline kitt, kas siis on tegu samuti hulgimüügiga?

küsin, kuna äriga tegelen üldse aruharva ja spetsiaalselt mikrokoguses krediiti niisama hoiule osta on minu vaatevinklist mõttetu. teiseks ka selle pärast, et reegel jääks praeguse jutu järgi samaks ka peale selle ok limiidi muutmist.

jah, ma saan aru, et tegemist on antud situatsioonis sääsest elevandi tegemisega, sest jutt käib hetkel max. ca. 1% ümber, aga arvestades viimaseaja "geniaalsete" ideede üha kasvavat trendi, võib kogu see süsteem märkamatult ja tasapisi vägagi karmilt pitsitama hakata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 12:42:37 vasta tsitaadiga

NATAS999, 1 mälu kit on siiski 1 ese, kui kit on 4x4GB identsed pulgad näiteks.
Poes müüakse see sama ju sulle samamoodi komplektina. icon_rolleyes.gif

(tegelikult on siin ilus hall ala, kuna neid pulki müüakse ka ühe kaupa ja välimuse kaudu nüüd küll vahet enam ei tee, on see 4-pulka Kit või 4 üksikut identset pulka, mida Kit`i all turustada püütakse)
Samas Tanel, koos modedega vaevalt nüüd sellisel puhul ka juuksekarva päris lõhki hakkab ajama ja asjale lähenetakse ikkagi mõistusega.

2 kahe pulgalist kit`i on juba aga "hulgi" , kui nende koguväärtus on suurem kui 50€... icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 12:44:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

selline asi, nagu s1156 emaplaat, 4x2GB ddr3 mälu ja i5 650, näiteks, ei kvalifitseeru ju kuidagi hulgiteemaks, kuna tegemist on sisuliselt ju komplektiga, mis süsteemi uuendamisest järgi jääb. sellist kompotti nimetaks mina midagi laadamüügiks, aga mitte hulgimüügiks.

täpsustame seda asja adminnfoorumis ja anname teada. Reeglimuudatus peab jätma võimaluse, et saab normaalset müüa endale kuuluvat komplekti või selle jääke, samas ei tohi reeglimuudatus ka vastupidiselt töötada, et hakatakse süsteemi kuritarvitama või jokitama (a'la, et iganädalaselt paisatakse müüki tavateemas suur kogus komponente - see ei mahu enam kindlasti tavateema piiridesse) Mitmed piirangud on siin HV foorumis elluviidud just kasutajate endipoolsetest kuritarvitamisest.
tsitaat:

antud situatsioonis näen lahendusena näiteks müüa kõik jupid eraldi teemades, ning et asi veelgi huvitavamaks teha, mõningase ajalise vahega. millised sanktsioonid järgnevad sellisele teguviisile ja kuidas toimub taolise "petuskeemi" tuvastamine ning tõestamine?

aga keegi ei keelagi sul seda teha ju ja tegemist pole petuskeemiga icon_smile.gif Ainult et vastav hulgiteema tuleb oluliselt odavam, kui eraldi tasulisi teemasid teha icon_wink.gif (tasuta teema puhul oli vähemalt 1 nädal, kui teema arhiivis aegub)
tsitaat:

kuidas üldse ram kitide müük välja näeks? kui näiteks on arvuti uuendusel üle jäänud 2 2 pulgalist kitti või 1 4 pulgaline kitt, kas siis on tegu samuti hulgimüügiga?

kui on identne RAM moodul (mida saab kasutada samas komplektis kit-ina), siis ei ole see hulgimüük.
Seda on juba ammu selgitatud. icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 12:51:33 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sellest süsteemist nüüd üldse enam aru.
Et panen müüki oma emaplaadi/prose/mälu ja see on nüüd hulgiteema.
Panen müüki terve arvutikomplekti - see pole hulgiteema?

Ise ka saate aru kui loll see on?
tsitaat:

Samas Tanel, koos modedega vaevalt nüüd sellisel puhul ka juuksekarva lõhki hakkab ajama...

Tanel ei aja võibolla jah juuksekarva lõhki, küllaga on tal üks mode, kes juuksekarva tihti lausa neljaks lööb.

JOKK seis on nüüd siinkohal lihtne:
"M: Poolik arvutikomplekt" sisaldab suvalise koguse ühilduvaid komponente. Nt. emaplaat, prose, mälu, 5ketast.

Ja kurat lõpetage väljendi "vaene tudeng" kasutamine. Ise ka usute, et tudeng on vaene? Meil on tudengite sissetulek vaat et suurem kui teaduril ning lisaks on neil õppelaen icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 12:54:39 vasta tsitaadiga

ThedEviL, selle kohta kirjutasin just üleval:

tsitaat:
Reeglimuudatus peab jätma võimaluse, et saab normaalset müüa endale kuuluvat komplekti või selle jääke, samas ei tohi reeglimuudatus ka vastupidiselt töötada, et hakatakse süsteemi kuritarvitama või jokitama (a'la, et iganädalaselt paisatakse müüki tavateemas suur kogus komponente - see ei mahu enam kindlasti tavateema piiridesse) Mitmed piirangud on siin HV foorumis elluviidud just kasutajate endipoolsetest kuritarvitamisest.


Üldisem eesmärk on, et iga väiksema mitme kasutatud asja pärast ei pea hakkama hulgimüüki tegema, samas 50 EUR summat ületavate komponentide müügi pealt võiks keskkonda toetada
(kuna me ei taha kõike tasuliseks teha kõikidele võrdselt)

Pole mõtet üle reageerida, küll lähiaeg asja paika paneb icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.08.2012 13:17:28 vasta tsitaadiga

Kuna see süsteem on Praegu natukene segane, siis võiks uutes reeglites olla see punkt, et kaubal PEAB olema OK hind, need üksikud kes ei oska kaubale OK hinda panna, need saavad hinnapäringuks kasutada ostuabi alafoorumit.
Sellisel juhul oleks süsteem täiesti selge ja läbinähtav, jääks ära tühja pakkumine euri kaupa jne, kuigi reaalselt nende hindadega enivei kaup ei liigu, ideaalis siis võiks olla OK ja soovikorral AH ~20% ostakohest.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta


viimati muutis Taavi© 21.08.2012 13:19:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 13:17:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Ja kas 61 eurosenti on 50+ EUR äride juures tõesti tappev, et toetada keskkonda mille kaudu äritsed?
Siinkohal unustad sa lahkelt ära selle kulutuse mis läheb teema alustamiseks. (jah mul hetkel pole id kaarti, ja kui olekski siis 1+ teemat on kerge tekkima)
Ma arvan et ma olen seda keskkonda läbi aastate tugevalt toetanud, kartmata kasutada erinevaid lisateenuseid.
Mida aga ei tee need kes siin pidevalt kaupa kalleid läpakaid müüvad. See nn 50euri reegel jätab neile suure eelise ka.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 13:35:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

(kuna me ei taha kõike tasuliseks teha kõikidele võrdselt)



Kõigile peaksid kehtima võrdsed reeglid, oleks üheselt arusaadav. Näiteks 1) iga müügiteema on tasuline ja punkt. 2) mitu asja müües on hulgiteema tsipa kallim ja punkt. Üle 1000€ või koos KM arvega müüdavale kaubale või ... veel kallim ja punkt.

AH ja OK seadmine vabaturul ei toimi, kui tegelikult on alati tegu kokkuleppehinnaga. Hoolimata sellest, mis number teemas kirjas.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 14:38:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pole mõtet üle reageerida, küll lähiaeg asja paika paneb

Tanel, mõte võib ju hea olla, aga kuidas elimineerida üliagarate modede omasuvajärgne teemade kustutamine?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 14:43:55 vasta tsitaadiga

Ega jah, moderaatorid võiks teinekord teemaalgatajale eksimusest teada anda mitte, et teed teema, raiskad saja asja peale raha ja unustad kuskile
x kohta veel linnukese panna ning asi rändab tuimalt kohe kasti.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.08.2012 14:52:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siinkohal unustad sa lahkelt ära selle kulutuse mis läheb teema alustamiseks.

mis kulutuse? Ainuke kulutus 3tk hulgiteema puhul ongi 61 eurosenti (eeldusel, et sul on krediit olemas ja oled autentinud eelnevalt ID-kaardiga)
tsitaat:

Mida aga ei tee need kes siin pidevalt kaupa kalleid läpakaid müüvad. See nn 50euri reegel jätab neile suure eelise ka.

Palun täpsusta, mida silmas pead? Läpakate müügifoorumis muudatusi ei tule, teema alustamine maksab endiselt 15 HV-krediiti (3tk hulgiteema maksab 30 HV-krediiti) ja ühes tavateemas tohib müüa vaid ühte töökorras läpakat. Mingeid 50 EUR reegleid seal ei kohaldu ja tavateemas niikuinii ei tohi müüa mitut töökorras sülearvutit.

tsitaat:

Kõigile peaksid kehtima võrdsed reeglid, oleks üheselt arusaadav. Näiteks 1) iga müügiteema on tasuline ja punkt.

Kõike ei taha siiski tasuliseks ajada
tsitaat:

mitu asja müües on hulgiteema tsipa kallim ja punkt.

Aga hinnad on ju diferentseeritud niigi. Näiteks sülearvutite müüjad maksavadki absoluutarvudes igatepidi rohkem.

tsitaat:

kuidas elimineerida üliagarate modede omasuvajärgne teemade kustutamine?

Ma ei tea mida sa pead ilmas omasuvajärgse kustutamise näol? icon_smile.gif
Pea kõik teemade katkestamised lähtuvad reeglitest. Jah, on olnud üksikuid juhtumeid, kus teema on katkestatud aga peale selgituste saamist on teema taastatud või on tasutud HV toetus.
Kuid enamuses teevad moded siiski tubli tööd. Mis puudutab käesolevas teemas mainitud muudatusi, siis olen adminnifoorumis andnud juhendi alguses leebemalt suhtuda reeglitest kõrvalekaldujatele, et teemaalgatajele, kes on tahtlikult/tahtmatult eksinud, anda korrigeerimisvõimalus. Hiljemalt oktoobriks aga peavad kõik uued teemad vastama reeglitele.

tsitaat:

Ega jah, moderaatorid võiks teinekord teemaalgatajale eksimusest teada anda mitte, et teed teema, raiskad saja asja peale raha ja unustad kuskile
x kohta veel linnukese panna ning asi rändab tuimalt kohe kasti.

Point on selles, et kui teema on tehtud tavateemana, siis hulgiteemaks seda ei saagi enam ümber vormistada.
Siis olemegi (reeglina tasuta tehtud tavateema) selle katkestanud, et kasutaja saaks uue teema teha.
Alternatiivina oleme pakkunud kasutajale võimalust ka läbi HV toetuse "legaliseerida" teema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 22:48:45 vasta tsitaadiga

Nojah.
Tegin siin mingi teema müües katuseraame ja rattahoidjat. See jutt siin pani kohe mõtlema, et kas mul peaks nüüd hulgiteema olema?
Ausalt öeldes ei tulnud selle pealegi. Hulgiteema värki olen näinud küll, aga vaimusilmas on see minu jaoks olnud a'la "torn toorikuid, videokaart, monitor, KVM, prose, vesijahutus, OS, klaviatuur". Ja seegi tegelikult nagu ei oleks hulgiteema, vaid hulgiteema oleks siis, kui mul on stabiilselt mingid tooted müügil(rohkem kui 1 tükk ühte artiklit ja uued vms)

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2012 23:27:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Siis olemegi (reeglina tasuta tehtud tavateema) selle katkestanud, et kasutaja saaks uue teema teha.
Alternatiivina oleme pakkunud kasutajale võimalust ka läbi HV toetuse "legaliseerida" teema.


See alternatiiv on küll väga harv võimalus (1 korra lasti toetusega "x kohta panemata linnuke" heastada, aga tavaliselt on "kast" ja kõik - ei mingit teadet, ega selgitust ega midagi - suht ülelastud tunne on paar korda olnud).

Siin tuleks küll mingi normaalne lahendus välja mõelda, kuidas seda alternatiivset võimalust reaalselt kasutada - kasvõi 2x hind, teema ajutiselt foorumist eemaldatud ja kui 24h jooksul ei tasu, siis läheb automaatselt kustutamisele vms (+ kui on nt aasta/kuu vms aja jooksul üle x korra vajanud "alternatiivset legaliseerimist" siis võib õnnistada nende uhkete vidinatega, mida te siin pikemat aega juurutanud olete), aga vastasel juhul jääb mulje, et moded/foorumi administratsioon lasevad oma JOKK skeemiga näkku.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kylaline
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2010




sõnum 21.08.2012 23:34:28 vasta tsitaadiga

issandjumal, vaatan ja loen ja ei suuda uskuda kuhu see HV on välja jõudnud icon_eek.gif
kas ahnus on tõesti nii suureks läinud, et reklaamirahadest ning liitunud ettevõtete "liikmemaksudest" jääb väheks?

fenomenaalne
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 00:35:38 vasta tsitaadiga

Kui müün nt. 5 erinevat kasutatud mängu, mille OK ületab 50 euro piiri; kas siis pean nn. hulgiteema tegema icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 01:24:54 vasta tsitaadiga

Kas 50 on ainuke piir või jäävad kogused ka alles? 50euri eest 10 juppi jääb endiselt kallimaks kui 1000 eest 3 juppi?

40euri eest 40 erinevat juppi ei ole hulgi?

Uuel ja pruugitud kaubal pole enam vahet?

tsitaat:
Kui OK hind pole mitme eseme poolt määratletud, siis teema läheb teema katkestamisele.
See siis kehtib ainult tasuta teemade puhul?

tsitaat:
Kui teemas on OK hind määramata, siis on selle eseme OK hinnaks automaatselt tasulise teema hinna piir ehk 50€ korral 50€.
Suht selge väljendus et tavateema puhul tekib müüjal kohustus 50 eest kogu tavaar ära anda. Või oli sellega midagi muud mõeldud?

Võiks kaaluda ka asja teistmoodi nimetamist, mõnelegi seostub hulgi laevakonteineriga ja erivevate esemete ühekaupa müük ei lähe üldse selle sõnaga kokku. Mitmikteema ei ole erit suupärane, aga midagi taolist.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2012 10:02:46 vasta tsitaadiga

Väikese hinnaalanduse tegime veel, et senise 25€ eest krediidi tellimise asemel saab nüüdsest 20€ eest tasuta HV-OT.

tsitaat:
Tellides korraga 20€ eest krediiti, saad TASUTA 6 kuulise Vaba Mikrofon foorumi postitusõiguse teenuse!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 11:47:34 vasta tsitaadiga

Miks läpparite müügiteemade hinda ei alandata icon_razz.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.08.2012 11:51:37 vasta tsitaadiga

matu21 kirjutas:
Miks läpparite müügiteemade hinda ei alandata icon_razz.gif


Sest HV juhtkond arvab, et äritsejad peaksid teiste/vaesemate mugava siinviibimse kinni maksma icon_exclaim.gif

icon_lol.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2012 11:51:58 vasta tsitaadiga

No aga äritsetakse ka lauarvutitega ju icon_razz.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Muudatused ärifoorumites mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.