Ubisoft revealed Splinter Cell: Blacklist today at Microsoft’s E3 press conference. In this entry of the Splinter Cell series, Sam Fisher returns and is placed into the dangerous region along the Iran-Iraq border. There, a group of rogue nations plots to bring the war to America after years of conflict and occupation.
The combat is fast, furious and brutal. Fisher uses both melee attacks and gunplay to take out targets “quickly and fluidly.”
Mäng valmistatakse täiesti uues Ubisoft Toronto stuudios ja samuti on uus produtsent, Jade Raymond(Videos räägib). Ta oli ka Assassin's Creed ja Assassin's Creed II produtsent, seda siis Ubisoft Montrealis.
Esimesi osasi sai pleikar 2 taotud päevade kaupa. Kuna oli põnev ja kaasahaarav hiilimine.
Viimane splinter oli paras aja raiskamine.... ehk seekord on parem. Ootame-loodame
Ise loodan ka,et miskit Chaos Theory sarnast kuid rohkemate võimalustega ning parema graafikaga.Ilmselt on seda muidugi pisut RUMAL praegusel hetkel ja tänapäeval oodata kuid võiks ju...
Sellist Middle-East ümbrust, onnikesti ning Lapipäid on niipalju juba mänudesse treitud, et jummala kopp ees ja külmaks jätab. Aitab kah juba w : D _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Vaatasin video ära, muidugi vanast-heast mängust pole suurt midagi järgi aga päris pas.k ei paista ka olevat.
Ehk kõige raskemal astmel mängides kaovad need näidatud tilu-lilud (skänn läbi seinte) ära, siis oleks päris söödav.
Graafika on ka ilus, mulle meeldib.
ei arvanudki et enam pasemaks asja teha saab.. nüüd mingi macho massimõrvar hoopis
imo lõppes splinter cell seeria ära 3'nda osaga mis oli neist kõigist üks parimaid. Double Crap oli juba saast (levelid, gameplay + buge rämedalt täis) ja see conderption oli juba mingi ... automatiseeritud, üli lihtsustatud jura "shooter". Eks see tuleb siis järgmine "tase". _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
conviction pakkus vähemalt korraliku elamuse. eks ta oleks võinud gameplay mõttes lihvitum olla kuid siiski on temaga häid aegu veedetud ja momente nauditud
edasiminek on vähemalt silmaga nähtav ja ma usun et ka kogetav, samm on astutud
Uus mäng näeb uhke välja. Vajab kindlasti kõvasti harjumist, kuna seni nähtu ei taha kohe kuidagi endist Splinter Celli meenutada. Siiani olen harjunud varjudes kolama ja asju vaikselt ajama. Aga tegemist on vaid 10 minuti pikkuse mängujupiga, niiet ehk ülejäänud mäng üllatab kevadel positiivsemalt.
äge.. conviction oli teemas ja tundub see sama äge olevat jsut see motion kills.
peaasi et co op muidugi alles jääb kuna convictionis sai ikkka rämedalt tiimikat pelatud _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kui tervet mängu on võimalik sedasi ilma vastaste mahavõtmiseta läbida (Deus Ex stiilis vms), siis päris . Convictionist on igatahes samm edasi (mis oli küll tegelt 2 sammu tagasi, aga see selleks). _________________ TALUSILDID
Mina ei saa sellest aru,et miks peab vaade tegelasele tänapäeval mängudes olema kuidagi kummalisel küljepealt või uimerdama mingit x moodi.Hästi oli seda näha viimases kus tegelane ringi jooksis.
Konkreetne vaade nagu varasemates osades oleks täiesti normaalne ju.Minuarvates on sääraselt ruumitaju ning ümbruse tunnetamine oluliselt hõlpsam ja selgem.
muidu on liiga keeruline ja raske, peamine et seintest läbi näeks, auto lock oleks ning see "märgi ära vastased ja vajuta nuppu" automaat laskmine kah. Vähemalt ei ole vajalik enam treinerite jms asjade kasutamine, need on juba mängu lisad _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Noh, tehnoloogilisest vaatenurgast on päris vinge ju igasuguseid abisid omada aga mängitavuselt on see suht jura. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Miks nad peavad igast s...a sinna sisse toppima silenceriga relv ja ultimate skilled hand combat peaksid ainult olema, et selline mäng huivtav oleks :S _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Olen kõiki splinter celle peland ja väga meeldind... AGA
Aga see viimane osa oli ikka siuke kaka, et anna olla....
Tehke ikka seda seeriat nii nagu ta olema peab ja ärge sellist viimase osa ämbrit enam palun tehke... _________________ Aita suve, söö lund!
Minu meelest oli Double Agent eriliselt kehv teos. Nii sisult kui teostuselt.
Conviction mänguna oli hea, aga SC nime ta samas ei väärinud. Ikka väga mölluks ära tehtud. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
See jutt et nad teevad kõik korraga - animatsiooni ja heli on suht BS. Mõelge ise kui palju muud müra oleks helil kui nad teeksid stuudiost väljas ... Lihtsalt Ironsight tahtis natuke rohkem raha saada kui eelmistel kordadel ja oligi kõik temaga ...
Kas tõesti on väike Eesti jälle mängumaailma kaardile jõudnud? Üks coop missioon paistab toimuvat Pihtlas Saaremaal.
http://youtu.be/ICWOMxb1cr8 _________________ Press A to disagree.
<Too late!>
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.