Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 71, 72, 73  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2012 11:25:16 vasta tsitaadiga

Täna pidid tulema ka nVidialt uued beta driverid 305.58, mis annavad GW2-s 400+ seeria kaartidele tugeva boosti.

Kas Far Shiverpeaksis ei või tulla probleemi, et chat on rootsi/norra/taani keeles ja keskmine eestlane ei saa midagi aru? Mul isegi üks norrakast sõber ei taha sinna minna, sest eelistab ingliskeelset keskkonda.


viimati muutis s4nder 15.08.2012 11:38:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BDKIAF
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2012




sõnum 15.08.2012 11:26:05 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
bdkiaf ära aja. serverit valivad need, kes serverit valivad, mitte need, kellel kuhugi minna pole. kõigil gw2 mängijatel on valik, kuhu nad lähevad. see oli küll suhteliselt sitt gildi promo.

oma seltskonnaga läheme ka shiverpeaksi vms, eelmisel lehel päris asjalik promo.


Njah, ega mina promogi gildi, sest ma pole ühegi Eesti gildiga seotud.

Serverite lõplik nimekiri avaldati: Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2012 11:41:08 vasta tsitaadiga

Sellega seoses, äkki õnnestuks teemale külge pookida väike Poll, et teada saada kuhu serveritesse eestlased koonduvad. Päris eraldi teema vast ei oleks väga tulemuslik. Hetkeseisuga rakse aru saada, kas Desolationisse või Shiverpeaksi rohkem rahvast minemas, ise liiguks sinna, kuhu enamus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qso
HV vaatleja
Qso

liitunud: 13.02.2002




sõnum 15.08.2012 12:54:20 vasta tsitaadiga

Keegi Nostromot või G13 ka on kasutanud MMOdes ?
_________________
Kill ALL audio and lights !!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri557
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2011




sõnum 15.08.2012 13:47:18 vasta tsitaadiga

Kavatsen ka Shiverpeaksi siis minna ja liituda GW2Eesti-ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 15.08.2012 14:54:15 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
Kas Far Shiverpeaksis ei või tulla probleemi, et chat on rootsi/norra/taani keeles ja keskmine eestlane ei saa midagi aru? Mul isegi üks norrakast sõber ei taha sinna minna, sest eelistab ingliskeelset keskkonda.

Ma kahtlen, et see võib mureks olla. Nii palju kui ma erinevates serverites betade jooksul olnud olen, siis niikaua kuni server pole spetsiifiliselt [DE] või [FR] tähistusega, siis on chat alati inglise keelne olnud.

Btw, siin source infole, et pärast rlsi saab servereid vahetada tasuta mingi periood. http://www.guildwars2guru.com/topic/49312-switching-servers-at-no-cost-on-release/
Hea otsus ArenaNeti poolt. icon_smile.gif Eriti arvestades, et võib tekkida vajadus uute serverite avamiseks.

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2012 17:43:00 vasta tsitaadiga

Kalevlaste guild peab ka otsustama oma lõpliku serverivaliku osas, tehtud on uus vastav poll ja kõik vanad ja uued huvilised on oodatud oma häält esindama. Ma ei ole ise enam väga rahul selle desolationi valiku osas peale test weekende, avaldage polli juures ka oma arvamust.
Häirivaks sai liiga palju suurte saitide meedia communiteid, overflow serveris istumine ja suur zerg aspect mis ei tee evente väga nauditavaks.

link: http://www.kalevlased.ee/gw2/forum/viewtopic.php?f=3&t=15

Samuti on Kalevlased huvitatud paarist suuremast aktivistist kes omavad aega ja suuremat huvi osa võtmaks ka guildi juhtimise ja tegutsemise otsustest, andke endast samuti seal märku.

täna õhtul siis stressakem servereid ja näeme varsti kõik ka live mängus icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rannokli
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2012




sõnum 15.08.2012 17:46:37 vasta tsitaadiga

hmm kas ei oleks siis mõttekam kalevlased ja gw2eesti liita?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2012 18:03:56 vasta tsitaadiga

rannokli kirjutas:
hmm kas ei oleks siis mõttekam kalevlased ja gw2eesti liita?


Kui GW2Eesti soovib kalevlastega punti lüüa siis on nad loomulikult teretulnud seda tegema. Kui on olemas inimene kes omab aega tahtmist webiga ja portaaliga möllata siis toetan heameelega ka Kalevlaste seltskonnas selle jooksutamist. Server on viisaka aadressiga ja omab kõiki vajalikke featuure igasuguste web portaalide jms üles sättimiseks.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 15.08.2012 18:42:58 vasta tsitaadiga

Eks ühinemine oleks kõige efektiivsem tulemus. Vastan omalt poolt, et Kalevlased on teretulnud liituma GW2Eestiga. Ma hetkel olen väga rahul meie gildi saidiga ja puudub soov mujale kolida. Olen valmis läbirääkimisteks, pakkuma Kalevlaste juhtidele kõrgeid ohvitserikohti ja teatud autonoomiat. Kui on soovi, siis räägime asja privaatselt. Muidu läheb liiga offtopicuks siin teemas icon_biggrin.gif
_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BDKIAF
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2012




sõnum 15.08.2012 18:44:47 vasta tsitaadiga

Natuke ülerahvastatusest serverites.
GW2Guilds
Kuigi reaalsus võib olla täitsa teistsugune, sest kindlasti kõik gildid pole ennast sellele lehele registreerinud.

Desolation (93 guilds)
Far Shiverpeaks (71 guilds)
Gandara (64 guilds)
/../ (Serverid, mis ei ole FR/DE/ES)
Blacktide (14 guilds)
Vabbi (13 guilds)
Piken Square (11 guilds)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qso
HV vaatleja
Qso

liitunud: 13.02.2002




sõnum 15.08.2012 18:50:03 vasta tsitaadiga

Miks ajada teemat keeruliseks, kogu suhtlus võiks toimuda ühel lehel. Kuna enjin oma võimalustel parem, siis seal. See aga ei takista mängimast eri serverites ja eri gildi nime all. Peamine on siiski ühtse suhtluskeskkonna olemasolu. Minu 2 kopikat.
_________________
Kill ALL audio and lights !!!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2012 09:12:34 vasta tsitaadiga

Sai eile umbes tunnijagu betat näpitud. Esmamulje: ArenaNet on midagi väga head valmis teinud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nonverbalh
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2011




sõnum 16.08.2012 15:17:45 vasta tsitaadiga

Ise koos 8 eestlasega liigun Desolation serverisse ja plaanis väikse guild avada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 16.08.2012 15:43:24 vasta tsitaadiga

nonverbalh kirjutas:
Ise koos 8 eestlasega liigun Desolation serverisse ja plaanis väikse guild avada.

GW2Eestiga ei soovi liituda? Meid on juba 20 ja gild kasvab iga päevaga. Mida rohkem eestlasi koos, seda lõbusam. icon_biggrin.gif

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2012 17:19:51 vasta tsitaadiga

Apostel kirjutas:
nonverbalh kirjutas:
Ise koos 8 eestlasega liigun Desolation serverisse ja plaanis väikse guild avada.

GW2Eestiga ei soovi liituda? Meid on juba 20 ja gild kasvab iga päevaga. Mida rohkem eestlasi koos, seda lõbusam. icon_biggrin.gif


Ohei, tulge parem koos Kalevlastega, teil võib olla oma pisike guild kuid samal ajal saate olla ka suuremas guildis ning jooksupealt vahetada, kummat parasjagu esindate.
Äkki toimub mingi suurem event millest soovite osa võtta, äkki ei ole oma semusid piisavalt online, et midagi teha - ei näe miinuseid selles valikus, kui teil just mingi kindel mõjuv põhjus desolationi serveri osas ei ole.

-------------------------------------------------
http://www.kalevlased.ee/gw2
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2012 10:52:47 vasta tsitaadiga

Endal ka plaanis minna Desolation serveri ja liituda -The Immortals- guildiga.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.08.2012 11:43:37 vasta tsitaadiga

ma olen üpris kindel et guildidest ei tule nii midagi välja kui kõik teevad oma guildid, paari kuu pärast on igas guildis mingi 10 inimest järgi
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BDKIAF
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2012




sõnum 17.08.2012 11:55:40 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
ma olen üpris kindel et guildidest ei tule nii midagi välja kui kõik teevad oma guildid, paari kuu pärast on igas guildis mingi 10 inimest järgi


Samas, PvP gildis ongi ainult 5-10 inimest vaja. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2012 11:55:49 vasta tsitaadiga

No nii juba kord läheb, kui suuremad gildid ei paindu ning mõnedele inimestele see ei meeldi. Siis tehaksegi oma gilde.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.08.2012 13:25:10 vasta tsitaadiga

On olemas ka võimalus liituda mitme gildiga icon_wink.gif
Ise esindan mängus vahelduva eduga kolme kindlasti. Eks-WAR gildi WvW jaoks ja suuremateks ettevõtmisteks, siis mu vana GW1 gildi ja veel üht pisemat koos vanade sõpradega slackimiseks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2012 14:16:33 vasta tsitaadiga

Lisasin küsitluse.

pro kirjutas:
ma olen üpris kindel et guildidest ei tule nii midagi välja kui kõik teevad oma guildid, paari kuu pärast on igas guildis mingi 10 inimest järgi

See on väga mustvalge suhtumine. Üldiselt on parem, kui inimestel on ikkagi valikuvõimalus ja eks aeg ja muud tegurid teevad oma korrektuurid.

Mina isiklikult enam ei tea, mis serverisse lähen, sest kui aus olla, siis zergi tõesti ei taha ja hetkel paistab, et nii desolation kui far s saavad high populationi ning kõige populaarsemateks.

See on iseenesest päris humoorikas situatsioon, et kalevlased gild otsib aktiviste ja inimesi, kes asja veaks. Kalevlased on ju tegelikult Eestis üks vanemaid ja suuremaid mmo gilde. Arvasin, et säärasel gildil oleks väga hästi asi juba varem orgunnitud. Neil ju mõnes mõttes eelis teiste uute gildide eest, aga võta näpust.

Igatahes jaksu kõigile Eesti gildide aktivistidele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan2
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2012




sõnum 17.08.2012 19:06:16 vasta tsitaadiga

Olen korra Guild Warsi mängides Eesti guildis olnud ning enam nagu ei ahvatle. Kuidagi liiga palju oli seda isamaalisust: keep (sini-must-valge neil), nimi, ainult eestlastest liikmed. Ei tea, mulle tundub ahistav. Ma ei tunne et ma peaks koguaeg eesti lipuga ringi jooksma kuna ma eestlane olen. Lisaks ei olnud tegu kuigi asjaliku guildiga aga see selleks.
Siin näen ma sama asja juhtumas. Kaks eesti guildi "Kalevlased" ja "GW2Eesti". Kas te näete tihti guilde "GW2UK" või "GW2Germany"? Ei mõista miks peab jubedalt lehvitama seda eestlust.
Lisaks, uurides lehte GW2Guilds.org ei suuda ma kumbagi guildi leida. Kas kumbki neist mõnnes alliance-s on? Muude International guildidega võrreldes tundub see eesti asi kuidagi ahju taga tehtud olevat.
Veel ei saa ma aru eesti mängijate nimedest... nt Kalevlastes nägin tüüpi nimega "lusikas". Kas ta tõesti tunneb end lusikana? RPG - Role Playing game.... Raske on rolli sisse minna, kui su guildin on tüüp nimega lusikas. Ei tea kas ta mängib Skyrim-i Dubstep-i kuulates? Haakuks ju "hästi".

Ise igaljuhul hoian eemale, vb. liitun kunagi mõnega aga põhiliseks guildiks eesti guild mulle kunagi ei saa (kui te just oma ülevoolavast isamaalisusest ei loobu, siis võib mõelda).

Minu 0.02€


viimati muutis Juhan2 17.08.2012 19:28:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apostel
HV vaatleja
Apostel

liitunud: 12.09.2010




sõnum 17.08.2012 19:25:29 vasta tsitaadiga

Üks põhjus, miks ma eesti gildi eelistan on, et saab rääkida eesti keeles. Mugav on ja teiste eestlastega saab rääkida lisaks maailma asjadele ka eesti asjadest. Samuti on kõigil automaante ühtekuulumistunne - see on väga oluline community loomisel.
Isamaalisust või patriotismi keegi GW2Eestis küll otseselt ei levita ega suru. Lipp ja värvid on lihtsalt elementaarne sümbol gildile, kus on eestlased. Miks me ei näe GW2UK või GW2Germany on seetõttu, et eesti kogukond on võrreldes nende kahe riigiga väga väike. Sakslastel ja inglastel on sadu gilde mille vahel valida. Eestlastel päris sellist luksust ei ole, tore et meil üldse 2 gildi on hetkel, mille vahel valida.

Ma olin aasta aega ühe rahvusvahelise GW2 fansaidi administraator ja väga tore oli rootslaste, belglaste, inglaste, ameeriklastega, jne koos mängust rääkida ja gildi planeerida. Aga lõpuks ma siiski leidsin, et teiste eestlastega on palju lõbusam ja lihtsam asju ajada. Automaatne ühtekuulumistunne on midagi sellist, mis puudub paljudel international gildidel.

Minu 2 cents icon_rolleyes.gif

_________________
Ordu - Guild Wars 2 Eesti Gild: http://ordu.enjin.com
Lühike kirjeldus: http://www.gw2guilds.org/view-guild/3440
Hetkel liikmete arv 200+. TeamSpeak kasutuses! Liitumiseks võta ühendust gildi kodulehel või ingame-s mailiga ja whisper commandiga /w Kris Kristoferson
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan2
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2012




sõnum 17.08.2012 19:34:46 vasta tsitaadiga

Apostel kirjutas:
Üks põhjus, miks ma eesti gildi eelistan on, et saab rääkida eesti keeles. Mugav on ja teiste eestlastega saab rääkida lisaks maailma asjadele ka eesti asjadest. Samuti on kõigil automaante ühtekuulumistunne - see on väga oluline community loomisel.
Isamaalisust või patriotismi keegi GW2Eestis küll otseselt ei levita ega suru. Lipp ja värvid on lihtsalt elementaarne sümbol gildile, kus on eestlased. Miks me ei näe GW2UK või GW2Germany on seetõttu, et eesti kogukond on võrreldes nende kahe riigiga väga väike. Sakslastel ja inglastel on sadu gilde mille vahel valida. Eestlastel päris sellist luksust ei ole, tore et meil üldse 2 gildi on hetkel, mille vahel valida.

Ma olin aasta aega ühe rahvusvahelise GW2 fansaidi administraator ja väga tore oli rootslaste, belglaste, inglaste, ameeriklastega, jne koos mängust rääkida ja gildi planeerida. Aga lõpuks ma siiski leidsin, et teiste eestlastega on palju lõbusam ja lihtsam asju ajada. Automaatne ühtekuulumistunne on midagi sellist, mis puudub paljudel international gildidel.

Minu 2 cents icon_rolleyes.gif


Tõsi, aga see, et meil vaid kaks guildi on ei tähenda ju et me isamaalisust reklaamima peame. Ma pigem teeks lihtsalt hea guildi ja jääks sellega silma. Pigem, et inimese vaatavad, et "kuule see hea guild on eestist ju hoopis..." kui et, "irw vahi neid patrioote oma lipu värvides keebiga"

Ühtekuuluvuse asjus, kas seal on tõesti riigipiir oluline siis? Kas ühtekuuluvus ei teki sama hästi meeldiva UK guildiga või meeldiva International guildiga? Ma olen mänginud pikaajaliselt rahvusvahelises GW guildis ja tundsin end hästi. Sihuke meeskonna tunne oli täiesti olemas. Ma pigem usun, et oluline on et inimesed oleks sarnase iseloomuga, mida meie tillukese rahva guildiga on palju palju raskem saavutada, kui international guildis.

Vb ma pole lihtsalt ise eriti isamaaline inimene... no ei tea..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 71, 72, 73  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.