Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 311, 312, 313 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.07.2012 12:55:58 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
Aga mille järgi siis telekat osta, kui infot ei jagata?
Kummaline on ikka see müümise kunst...
Ma pole veel ühtegi sutsu kallimat toodet ostnud veebipoes üles riputatud andmete järgi. Vaid väga harvadel juhtudel on see info korrektne ja täielik. Telekat kohe kindlasti ei maksa selle järgi osta. Kui veab, leiad täpsemad andmed tootja kodulehelt. Kui veab...
Kui veidi vähem veab, leiad tootja kodulehelt teleka manuaali, mille seest leiad juba täpsema info.
Kui üldse ei vea, siis ei leiagi midagi, sest "telekat ostetakse suuruse järgi". Selle tootja arvates vähemalt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2012 23:58:05 vasta tsitaadiga

Tartus Annelinnas ei tule Starmani kaablist enam TV6. Sagedus on paigas, mis valesti võiks olla?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 23.07.2012 14:19:53 vasta tsitaadiga

Nonii, sain mina siis mõni nädal tagasi inkassost teate, et olen starmanile võlgu 18€ ning pean sellega seoses inkassole tasuma 45€ (nemad tahtvat ka elada millegist).

Algul ei saanud arugi, kellele mul see 18€ võlg olla võiks, sest Starmani klient ei ole ma olnud juba üle 6 aasta, aga no vaatas siiski Starman-i kiri mulle sealt vastu, helistasin siis staramani ja kurtsin muret, et mina viisin oma seadmed juba üle 6 aasta tagasi nende esindusse ja maksin lõpparve ära.
Nemad ütlesid, et ei tea, peavad kontrollima ja uurima, ütlesin, et korjaku mind inkassost uurimise ajaks maha, teenindaja ütles, et ei tema ei tegele sellega ja viskas poole jutu pealt kõne hargile.

No kirjutasin sellepeale kirja, et mis toimub, mille eest ma võlgu olen, peale korduvate kirjade saatmist olen teada saanud, et Starmani andmebaasis on väidetavalt mingine märge, et keegi klienditeenindaja olevat minuga teinud telefoni teel kokkuleppe, et ma ei maksa aprilli arvet ja maksan viimase arve mais.
Kui ma küsisin, et näidake mulle sellist jaburat kokkulepet, millel minu allkiri all, siis öeldi, et nemad ei säilita nii kaua salvestusi.
Mina tagastasin modemi Starmani esindusele 25. aprill 2006 ja maksin sularahas ka arve ära(kuna teisiti polnud võimalik lepingut lõpetada teenindaja jutu järgi), otseloomulikult ei ole mul selle kohta enam 6+ aastat hiljem ühtegi paberit alles, sest viimati kuulsingi ma Starmanist üle 6 aasta tagasi ning enda teada tegin nendega kenasti lõpparve.

Aga võta näpust, olgugi, et mu telefoni number pole muutunud ning ka e-mailid on kõik samad olnud, pole nad suutnud 6+ aasta jooksul kuidagi muudmoodi ühendust võtta, kui nüüd läbi inkasso.
Oleks nad võtnud 1-2 kuud või aastat hiljem, oleks mul ehk olnud maksmist tõendavad dokumendid alles, aga kui isegi firmadel pole kohustust hoida üle 6a dokumente alles, siis miks peaksin mina, kui eraisik neid virna koguma, "lootuses", et ehk mõni suurfirma tahab mult palju-palju aastaid hiljem 18€ kätte saada.

Ahjaa, inkasso lisab mind arvatavasti kohe varsti maksehäirete registrisse, olematu võlgnevuse pärast, saan kenasti 10a hiljem pankades laenu taotledes seletada, et need 18€ oli mul juba ammu makstud ning starman eksis.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 23.07.2012 18:49:35 vasta tsitaadiga

Maksa ära, intress ei suurene ning, siis rahulikult mõelda ja uurida, kuidas ja kust oma õigust nõuda. Tundub küll, mingi imelik kiusamine Starmani poolt. Kui tuttavat juristi pole, võib alati tarbijakaitsest nõu küsida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2012 18:55:20 vasta tsitaadiga

6 aastat icon_rolleyes.gif

Kas võlad mitte mingi 3 aastaga vms ei aegu? (võin ka rämedalt eksida)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2012 20:50:07 vasta tsitaadiga

Saatsin viite ja päringu Starmani kommunikatsioonispetsialistile.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.07.2012 21:32:17 vasta tsitaadiga

wirx, mul oli sarnane juhtum endise Radiolinja, nüüdse Elisaga. 10 aastat hiljem saadeti inkassonõudega mingi 100kr suurune võlanõue mis oli kasvanud 600kr suuruseks tänu inkassole. Loomulikult oli sama juhtum kus telefoniteel peatasin teenuse ja esinduses lõpetasin lepingud. Tegemist oli ettemaksulise paketiga kus peale lõpetamist saadeti veel tulevase 2 kuu arve, tegin telefoniteel selgeks, et leping on lõpetatud ning mul pole enam midagi ette maksta vaja, teenindaja ajas asja korda. Paar aastat peale seda tuli juba inkassoga ja Elisaga vaielda, sain asja jonksu. 10 aastat hiljem siis kordus kõik inkassoga taas. Selgus, et Elisa oli inkasso teenusepakkujat vahetanud ning mingid vanad andmed kanditi üle. Kuna nemad väitsid, et neil enam mingeid dokumete sellest ajast ei ole siis tuleb mul maksta ja kõik. Ütlesin, et võtan võsapetsi kaasa ja tulen esindusse, klaarime asjad ära. Peale seda tuli vabandav kiri ja info, et võlg kustutatakse kuna nemad ei saa enam midagi tõestada, ega mul poleks ka rohkem trumpe olnud aga sellega asi lahenes.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 27.07.2012 16:57:08 vasta tsitaadiga

Paistab, et teema sai lahenduse kui ajakirjandus jaole sai. icon_lol.gif

Starmani endine klient sai üllatava võlanõude
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.07.2012 18:09:49 vasta tsitaadiga

Forgotten, viimane lõik ei lükka ümber fakti nagu Starman endiselt arvaks, et ta võlglane oleks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 27.07.2012 18:45:09 vasta tsitaadiga

Kui inkassol palusin saata leping, ei suvatsetud isegi vastata, mõne aja pärast tuli lihtsalt järjekordne uus ähvardus, et oi oi oi nüüd lähed kohe kõige halvemate poiste nimekirja oma 18€ eest - Unicredit on siis inkasso, kes väidetavalt ei viitsinud tööd teha ning 6a tagasi arvet ei edastanud mulle õigele aadressile, kuigi starmani leping sai just sellepärast ära lõpetatud, et korterist sai majja kolitud. Kõik e-mailid ja telefonid on samad olnud oma 10 aastat juba. Hale tarbijale näkku sülitamine nii starmani, kui ka inkasso poolt.

Üks lahe kommentaar jäi sealt silma - Küsisin kevadel Starmani klienditeenindusest, kas saan suveks lepingu peatada, sest viibin suvekodus. Sain neilt jaatava vastuse ning leping peatus kaheks kuuks. Kuu aega hiljem sain neilt 65 eurose trahviarve, sest olevat rikkunud nende lepingut ning selle peatanud (kahe kuu makse oleks olnud 2 x 18 eurot). Olen otsustanud nõude vaidlustada. Samas on Eesti riik väga hale riik, et sellised firmad tegutseda saavad. Hoiatus kõigile potentsiaalsetele klientidele - ärge iial liituge Starmaniga!

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 31.07.2012 21:24:16 vasta tsitaadiga

icon_question.gif kuskilt olen nagu kuulnud, et kui aktiviseerida tutikas kaabeldigi vaatajakaart zuumi vastuvõtjas, siis see muutub zuumi kaardiks ... icon_question.gif

On see nii?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2012 23:27:10 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
icon_question.gif kuskilt olen nagu kuulnud, et kui aktiviseerida tutikas kaabeldigi vaatajakaart zuumi vastuvõtjas, siis see muutub zuumi kaardiks ... icon_question.gif

On see nii?


See on jama jutt.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.08.2012 00:07:08 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
kfl kirjutas:
icon_question.gif kuskilt olen nagu kuulnud, et kui aktiviseerida tutikas kaabeldigi vaatajakaart zuumi vastuvõtjas, siis see muutub zuumi kaardiks ... icon_question.gif

On see nii?


See on jama jutt.


+1. Pole mina sellist juttu enne kuulnud.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 01.08.2012 03:44:26 vasta tsitaadiga

mingi jutt kuskil oli, et kaabeldigi kaardiga pidavat zuumi vaadata saama.
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2012 07:36:37 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
mingi jutt kuskil oli, et kaabeldigi kaardiga pidavat zuumi vaadata saama.

See oli kunagi suvel üks kampaania. Et võtad suvel oma linna korteris telekast kaardi kaasa ja lähed maale zuumi vaatama. Selleks tuli ikkagi eraldi leping sõlmida ja sai vist mingi 3 kuud ainult vaadata.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 01.08.2012 09:08:07 vasta tsitaadiga

Topeltdigi ei olnud ajaliselt piiratud . Praegu seda paketti enam ei pakuta ja kellel olemas oli on ka lõpetatud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 06.08.2012 00:53:43 vasta tsitaadiga

Saaga jätkub - http://www.tarbija24.ee/930472/starman-nouab-3000-kliendilt-seaduse-silmis-aegunud-volga/

Starman palkas hiljuti uue inkassofirma, kes saatis juuli alguses välja nõuded mitme aasta taguste võlgade asjus. Suurem osa neist võlgadest oleksid kohtu silmis praeguseks aegunud, kuid tasumata jätmisel ähvardatakse endised kliendid anda üles Krediidiinfo maksehäirete registrisse, mis omakorda tähendab nimekirja sattunule probleeme edaspidi laenu võtmisel.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2012 09:50:10 vasta tsitaadiga

wirx Postimehe esilehel icon_biggrin.gif


http://www.postimees.ee/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 06.08.2012 14:47:31 vasta tsitaadiga

Tarbija24.ee lehel on siiamaani esikaanel icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 08.08.2012 18:00:01 vasta tsitaadiga

See zuum tuleb erinevate kiirustega proovisin et ühel telekal on zuumbox vahel teine on sisseehitatud tuuneriga panin mõlemad mängima korraga ja see bpxiga variant oli nõksa ees panin siis ka veebist otse ETV see oli üldse mingi pool minutit taga. Et huvitab Elioni IPTV ja Viasat kas keegi viitsib proovida kui palju on nende pealt ETV signaali vahe võrreldes eelnevate variantidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.08.2012 21:33:34 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
See zuum tuleb erinevate kiirustega proovisin et ühel telekal on zuumbox vahel teine on sisseehitatud tuuneriga panin mõlemad mängima korraga ja see bpxiga variant oli nõksa ees panin siis ka veebist otse ETV see oli üldse mingi pool minutit taga. Et huvitab Elioni IPTV ja Viasat kas keegi viitsib proovida kui palju on nende pealt ETV signaali vahe võrreldes eelnevate variantidega.

Kui sa mõtled viidet mis tuleb telekanalile erinevatel tehnoloogiatel, siis see on seinast seina, sõltuvalt sellest kas sul on DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-IPTV, või hoopis internetis ülekanne. Nii nagu kirjeldasid, sõltub see ka vaatamiseks kasutatavast seadmest/digiboksist, võib olla mõlemad boksid antenniga kuid ka siis on erinev viide sees.
Miks see oluline on? (ütleme nii, et kui keegi olümpial kulla võidab siis tõenäeoliselt ei jõua naaber enne hõisata hurraa, kui sa isegi seda teed:D)
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 13.08.2012 21:48:23 vasta tsitaadiga

Olen liitumas tähemehega
? kas ainult modemiga tuleb aastane seadmelepingu kohustus ... maksaksin 150/10, 40 kanalit, tasuta telefon, ruuter ja diginox lisaksid selle kindlasti
? kas telefonil on 2€ miinimumarve

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 14.08.2012 10:33:27 vasta tsitaadiga

1. jah
2. jah
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2012 20:40:55 vasta tsitaadiga

nii, mina siis lahkusin t2nasega starmani klientide hulgast, ilmselt igaveseks...teenusega olin rahul, teenindusega ka...mis kopsu yle maksa viskas oli n6ue, et teenuse tarbimise asukoha muutusega algab otsast peale aastane kliendiks olemise kohustus...olen neid juba pea 4 aastat sponsoreerinud aga nüüd on sellega k6ik...ma tean, et oleks selle aastase kohustuse kindlasti nende klient olnud ja rohkemgi veel aga kui vanasse klienti sellise yksk6iksusega suhtutakse siis vastab koer kylale samaga...

halva poole pealt pole elionil telekanalite poolelt midagi vastu panna - 6 kanalit ja sibulakeelne p*sk...internet on muidugi aga 50 mega...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 18.08.2012 22:39:23 vasta tsitaadiga

No mina küll ei näe põhjust neilt seadmeid võtta milega kaasneks aastane kohustus-erinevalt elioni seadmetest on kaubanduses korralik valik just mulle sobivaid bokse ja kuulutusportaalid modemeid ka olemas. samas kui oleks hüperkiire võimalus võtaks Elionilt neti ja starmanilt pildi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 311, 312, 313 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.