Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 00:24:38 vasta tsitaadiga

krt unustasin netis piletid ostmata ja idioot jäi koju, õnneks mäletasin el parooli ja sealt sain numbrid kätte. yle 2 aasta ostsin pileti paberil icon_lol.gif
aga Lp. Jaak võib minu juurest ka läbi astuda, ma ei pahanda icon_biggrin.gif
Edit:
Kas jaak tuli koju või nagu nipernaadi rändab ringi?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 00:35:27 vasta tsitaadiga

Põhinumbrid: 12 25 24 18 15
Lisanumbrid: 4 5


VOOR 8

Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513163341723 - 1+2 - 8.7
1513160331066 - 3+1 - 16.2
1513160331053 - 2+1 - 6.9
1513163341749 - 2+1 - 6.9
1513160330876 - 2+1 - 6.9
1513160331118 - 3+1 - 16.2
1513160331095 - 3+1 - 16.2
1513163341765 - 1+2 - 8.7
1513163341794 - 3+0 - 11.9
1513163341820 - 2+1 - 6.9
1513160331079 - 3+1 - 16.2
1513163341846 - 2+1 - 6.9

Kokku: 128.6€

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 00:37:18 vasta tsitaadiga

3+1 on kuidagi väike summa thumbs_down.gif
kas soomes sama?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 00:42:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas soomes sama?

Sama jah....igal pool sama.


Aga minu väike ennsutus.

X: põhi: 4 11 17 29 32
X: lisa: 2 5

O: põhi: 7 21 24 26 39
O: lisa: 4 7

Peab korra üle vaatama, oma ennustus meetodid. icon_lol.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum


viimati muutis Amperloom 04.08.2012 00:56:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 00:52:03 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
tsitaat:

kas soomes sama?

Sama jah....igal pool sama.


Aga minu väike ennsutus.
minu ennustus:
X: põhi: 4 11 17 29 32
X: lisa: 2 5

O: põhi: 7 21 24 26 39
O: lisa: 4 7

Peab korra üle vaatama, oma ennustus meetodid. icon_lol.gif

muideks mul juhe suht koos, mis on erilist su ennustuse meetodis icon_redface.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 00:55:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:


muideks mul juhe suht koos, mis on erilist su ennustuse meetodis

erilist pole midagi, lihtsalt üritasin ka n.ö. diagonaale vaadata numbrites.....peale mõnda pudelit õlut ei tulnud asi eriti hästi välja

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 01:03:24 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
tsitaat:


muideks mul juhe suht koos, mis on erilist su ennustuse meetodis

erilist pole midagi, lihtsalt üritasin ka n.ö. diagonaale vaadata numbrites.....peale mõnda pudelit õlut ei tulnud asi eriti hästi välja

diagonaale? icon_redface.gif
kle tee endale üks väike tabel soome systeemimängust. vali need kombod (suvalised numbrid), max kuni 5+2.
oleks huvitav teada, kuidas siis läheks. seda loomulikult kui viitsid thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 01:11:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Amperloom kirjutas:
tsitaat:


muideks mul juhe suht koos, mis on erilist su ennustuse meetodis

erilist pole midagi, lihtsalt üritasin ka n.ö. diagonaale vaadata numbrites.....peale mõnda pudelit õlut ei tulnud asi eriti hästi välja

diagonaale? icon_redface.gif
kle tee endale üks väike tabel soome systeemimängust. vali need kombod (suvalised numbrid), max kuni 5+2.
oleks huvitav teada, kuidas siis läheks. seda loomulikult kui viitsid thumbs_up.gif


Sa mõtled samasugust "Tabamuste tabelit" nagu on, ainult, et sisestan soome süsteemi poolt genereeritud numbrid?

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 01:15:57 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Amperloom kirjutas:
tsitaat:


muideks mul juhe suht koos, mis on erilist su ennustuse meetodis

erilist pole midagi, lihtsalt üritasin ka n.ö. diagonaale vaadata numbrites.....peale mõnda pudelit õlut ei tulnud asi eriti hästi välja

diagonaale? icon_redface.gif
kle tee endale üks väike tabel soome systeemimängust. vali need kombod (suvalised numbrid), max kuni 5+2.
oleks huvitav teada, kuidas siis läheks. seda loomulikult kui viitsid thumbs_up.gif


Sa mõtled samasugust "Tabamuste tabelit" nagu on, ainult, et sisestan soome süsteemi poolt genereeritud numbrid?

pm jah, aga vaid yheks loosimiseks.
sa ei pea seda siia yles toppima, lihtsalt ytle tulemus. loomulikult võid ka mitmeks loosimiseks teha, aga ma näiteks ei viitsiks icon_lol.gif
mõte selles, et kuidas % kulgem, loodan, et saad mu mõttest aru icon_rolleyes.gif
kui liivane mis iganes lord nõus on tegema, siis ta võiks teha, õlleraha(kui ta on nii vana) ma annaks teooria eest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 01:28:05 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd siis ikkagi aru sain, siis veikausil endal on midagi sellist olemas.
https://www.veikkaus.fi/fi/veikkausEurojackpotPage

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 01:35:51 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Kui ma nüüd siis ikkagi aru sain, siis veikausil endal on midagi sellist olemas.
https://www.veikkaus.fi/fi/veikkausEurojackpotPage

teoorias vist jah, aga ma ei saanud yle 5+2 panna, sain kõik nullid
ja ma ei usalda soomlasi, ise tehtud hästi tehtud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 01:42:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Amperloom kirjutas:
Kui ma nüüd siis ikkagi aru sain, siis veikausil endal on midagi sellist olemas.
https://www.veikkaus.fi/fi/veikkausEurojackpotPage

teoorias vist jah, aga ma ei saanud yle 5+2 panna, sain kõik nullid
ja ma ei usalda soomlasi, ise tehtud hästi tehtud icon_lol.gif

menüüst tuleb valida "järjestelemä" siis saad üle 5+2 ka sisestada.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2012 01:44:52 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Amperloom kirjutas:
Kui ma nüüd siis ikkagi aru sain, siis veikausil endal on midagi sellist olemas.
https://www.veikkaus.fi/fi/veikkausEurojackpotPage

teoorias vist jah, aga ma ei saanud yle 5+2 panna, sain kõik nullid
ja ma ei usalda soomlasi, ise tehtud hästi tehtud icon_lol.gif

menüüst tuleb valida "järjestelemä" siis saad üle 5+2 ka sisestada.

ma ei puhu soome keeli icon_redface.gif
ma vist nüüd magama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 13:21:18 vasta tsitaadiga

Nonii jaagupoiss, kutse said.....oleks kena kui läbi hüppad
_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 14:06:13 vasta tsitaadiga

jaak siia, koht whip.gif
icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grim Reape
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 22:59:29 vasta tsitaadiga

Kui ei võida suurt raha, olen pettunud.
_________________
kaalust alla
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2012 23:01:06 vasta tsitaadiga

Grim Reape kirjutas:
Kui ei võida suurt raha, olen pettunud.

Kelles? Milles?
Loto on selle asja nimi, hea kui saab 20-30% summast tagasi.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
exess
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2010




sõnum 11.08.2012 00:32:38 vasta tsitaadiga

Jaak läks mujale icon_evil.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 00:37:42 vasta tsitaadiga

exess kirjutas:
Jaak läks mujale icon_evil.gif


Nii see paraku on jah.

Põhinumbrid: 40 46 48 6 11
Lisanumbrid: 3 6

VOOR 9

Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513163341781 - 2+2 - 15.3
1513160331079 - 2+1 - 8.7
1513160330821 - 1+2 - 8.7
1513160331082 - 2+2 - 15.3
1513163341765 - 2+1 - 8.7

Kokku: 56.7€

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 11.08.2012 05:08:02 vasta tsitaadiga

exess kirjutas:
Jaak läks mujale icon_evil.gif

Küllaltki omapärane lahendus. Ka seekord ei saanud keegi 5+2 numbriga pihta, kuid kuna see oli 13. kord järjest ilma jackpoti võiduta, tuli jackpotiks olnud summa 26 miljonit eurot vastavalt loto reeglitele järgmise tasandi võitjate vahel ära jagada. Ainult et seekord oli ka 5+1 tasandil ainult üks õnnelik pilet, kes sai kogu kupatuse endale. Kurioosne on asja juures see, et võitjale tuli ainult kasuks, et tal üks number mööda läks. Oleks ta tabanud 5+2 numbrit, oleks ta saanud ainult jackpoti 26 miljonit, nüüd sai aga lisaks ka 5+1 tasandi võidusumma, kokku siis 27 545 857,50 eurot.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2012 08:01:33 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
exess kirjutas:
Jaak läks mujale icon_evil.gif

Küllaltki omapärane lahendus. Ka seekord ei saanud keegi 5+2 numbriga pihta, kuid kuna see oli 13. kord järjest ilma jackpoti võiduta, tuli jackpotiks olnud summa 26 miljonit eurot vastavalt loto reeglitele järgmise tasandi võitjate vahel ära jagada. Ainult et seekord oli ka 5+1 tasandil ainult üks õnnelik pilet, kes sai kogu kupatuse endale. Kurioosne on asja juures see, et võitjale tuli ainult kasuks, et tal üks number mööda läks. Oleks ta tabanud 5+2 numbrit, oleks ta saanud ainult jackpoti 26 miljonit, nüüd sai aga lisaks ka 5+1 tasandi võidusumma, kokku siis 27 545 857,50 eurot.

see on mulle küll uudis, kahju, et 5.1 ei tulnud.
imestan, et pole vist saanud isegi 4 põhinumbrit (+1) pihta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birdog
HV vaatleja
birdog

liitunud: 28.02.2011




sõnum 12.08.2012 22:01:25 vasta tsitaadiga

Omapärane lahendus jah, täitsa fail kohe, ei tea miks neil selline süsteem on? Mida suurem Jackpot seda rohkem hakatakse pileteid ostma ju...
EuroMillionsis kasvas nt. reedeks jackpot 190 miljoni euroni ja üks õnnelik võitis!

EPIC WIN
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CPU
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004




sõnum 12.08.2012 23:08:13 vasta tsitaadiga

Reklaamitakse välja, et võit 10-90 miljonit aga siis järsku antakse 26miljonit lohutusauhinnana kellegi 5+1 võidule ära.
Eelmiste nädalate järve keskuse pilet võitis ka 5+1 miks tema ei oleks siis saada seda võitu?
süsteem on natuke nihu, millise valeminga see 90 miljonit siis tulla võiks? kui 90miljonit täis on siis võiks saada kasvõi 4+1 võidu, see oleks loogiline
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2012 14:03:40 vasta tsitaadiga

CPU kirjutas:
Reklaamitakse välja, et võit 10-90 miljonit aga siis järsku antakse 26miljonit lohutusauhinnana kellegi 5+1 võidule ära.
Eelmiste nädalate järve keskuse pilet võitis ka 5+1 miks tema ei oleks siis saada seda võitu?
süsteem on natuke nihu, millise valeminga see 90 miljonit siis tulla võiks? kui 90miljonit täis on siis võiks saada kasvõi 4+1 võidu, see oleks loogiline


Täpselt sama mõtlesin ka mina.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel.
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 16.08.2012 13:01:05 vasta tsitaadiga

Saab veel panustatada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 16:11:18 vasta tsitaadiga

Tanel. kirjutas:
Saab veel panustatada?


Hetkel veel mitte, 1 voor veel jäänud......kui olen kõikide voorude summad kätte saanud ja laiali kandnud, siis teen uue teema.
Seekord siis saame soomest süsteemimängu pileteid.

Seega pisut peab kannatama veel.
Kui uus teema tehtud, siis teen teemase ka vastava märke.

NB! Kuna reedel ilmselt lähen Augusti Bluusile ja laupäeval on pulmad, siis võib juhtuda, et tulemused avalikustan alles pühapäev/esmaspäev.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 21:01:26 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
NB! Kuna reedel ilmselt lähen Augusti Bluusile ja laupäeval on pulmad, siis võib juhtuda, et tulemused avalikustan alles pühapäev/esmaspäev.


Loodetavasti meil siin piisavalt numbritoksijaid kes saavad ligikaudse tulemuse juba varem ülesse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2012 21:07:02 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Amperloom kirjutas:
NB! Kuna reedel ilmselt lähen Augusti Bluusile ja laupäeval on pulmad, siis võib juhtuda, et tulemused avalikustan alles pühapäev/esmaspäev.


Loodetavasti meil siin piisavalt numbritoksijaid kes saavad ligikaudse tulemuse juba varem ülesse thumbs_up.gif

Sa amper tähista kõvasti, saad kohe reedeöist suurt võitu ka tähistada icon_razz1.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 00:16:12 vasta tsitaadiga

Põhinumbrid: 34 35 3 30 16
Lisanumbrid: 2 5

Läks täppi miskit?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 00:56:49 vasta tsitaadiga

nobody cares icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 01:05:48 vasta tsitaadiga

carlking, you seem to icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 01:13:11 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
nobody cares icon_biggrin.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif

[spoiler]Pileti nr. - Võiduviis - Võidusumma
1513163341736 - 2+1 - 8.3
1513163341765 - 2+1 - 8.3
1513163341820 - 1+2 - 8.3
1513163341846 - 2+1 - 8.3
1513163341859 - 2+1 - 8.3
1513160331053 - 2+1 - 8.3
1513160331011 - 2+1 - 8.3
1513160331105 - 1+2 - 8.3

Kokku: 66.4€

Kummalisel kombel mul tabel ei näidanud, ühte tabamust...vb kopeerisin, pileti nr-i valesti(uurin seda mõni teine päev).

Aga VOORUD 1-10
tulemuseks
964.3€
(kui ma 8.3€ mööda ei pannud, usun et siiski mitte.....pabelis mingi teema)

Seega kuulutan mängu lõppenuks.
Kui rahad on laekunud, ja ülekanded kõigile tehtud, siis teeme uue mängu.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 18.08.2012 01:39:12 vasta tsitaadiga

Jätaks seemneks icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 03:50:26 vasta tsitaadiga

ei tasu ära .. maja võidab alati icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 08:01:22 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Jätaks seemneks icon_lol.gif

pane minu jäänuk ka seemneks, hiljem ymardan icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 18.08.2012 08:10:42 vasta tsitaadiga

Seemneks icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rurik
HV veteran
rurik

liitunud: 29.10.2007




sõnum 18.08.2012 10:43:17 vasta tsitaadiga

Microx kirjutas:
Seemneks icon_wink.gif

sama siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 400 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 11:04:47 vasta tsitaadiga

renekas, jeesus188, Microx, rurik, Märgitud, et jääb seemneks.

lehm, ka seemneks?

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 11:08:05 vasta tsitaadiga

mulle ka ära alla 100€ yle kanna
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 11:09:12 vasta tsitaadiga

Minu oma kh seemneks
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 11:23:06 vasta tsitaadiga

carlking, Clover, Oisu., märgitud.

Keda häirib, et mängu lõpus hakkas seemne teema, siis.....
Esimeses postituses on kõik tulemused ja info kirjas.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum


viimati muutis Amperloom 18.08.2012 11:38:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 11:23:22 vasta tsitaadiga

Seemneks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rommy1337
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 11:45:42 vasta tsitaadiga

Seemneks ja kui kandmiseks läheb, kannan juurde.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 12:12:04 vasta tsitaadiga

jätaks ka oma raha seemneks ja kannaks vajaliku summa juurde, kui uus tuur tuleb.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 12:20:56 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
jätaks ka oma raha seemneks ja kannaks vajaliku summa juurde, kui uus tuur tuleb.

+1 ehk seemneks
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 12:38:08 vasta tsitaadiga

sai algselt valesse teemasse postitatud. aga mis si×asti, see uuesti thumbs_up.gif

nüüd peaks soomlaste jaak eestisse ära tulema, eestlased kukkusid seemendama icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 12:46:22 vasta tsitaadiga

mida külvad seda lõikad icon_biggrin.gif seemneks
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paha Poiss
HV vaatleja
Paha Poiss

liitunud: 12.01.2008




sõnum 18.08.2012 12:46:36 vasta tsitaadiga

Seemneks
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 12:50:46 vasta tsitaadiga

seemneks
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2012 12:54:41 vasta tsitaadiga

Seemneks
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.